9. Český pohár ve sprintu na Lipně

24.08.2019   Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:52,56 00:51,34 00:51,34 75/156/0
2. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:53,94 00:52,50 00:52,501.16/2,368/144/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:52,28 00:52,61 00:52,611.27/2,562/132/0
4. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:53,87 00:53,07 00:53,071.73/3,457/0/54
5. OBADIC LUKA 1996 9 CRO Koncar00:53,54 00:53,25 00:53,251.91/3,70/0/0
6. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:54,20 00:54,02 00:54,022.68/5,253/120/0
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:54,44 00:54,07 00:54,072.73/5,349/108/0
8.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:54,10 00:55,83 00:55,834.49/8,746/0/42
9.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc00:53,55 01:03,18 01:03,1811.84/23,143/0/30
10. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:55,07 00:55,79 00:55,794.45/8,740/96/0
11.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:17,06 00:56,42 00:56,425.08/9,937/84/0
12.3/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:57,74 00:57,02 00:57,025.68/11,135/72/0
13. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:57,03 01:02,64 01:02,6411.30/22,033/60/0
14.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:59,07 00:57,19 00:57,195.85/11,431/48/0
15.1/DMSALAJ František 2004 2 Litovel00:57,69 00:58,32 00:58,326.98/13,629/0/18
16. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:58,41 00:59,56 00:59,568.23/16,027/36/0
17.1/VHOHNJEC TOMISLAV 1979 9 CRO Koncar00:58,56 00:58,82 00:58,827.48/14,60/0/0
18.2/VCRESSER NICKY 1981 9 GBR Nottingham Kayak Club00:59,94 01:12,60 01:12,6021.26/41,40/0/0
19.2/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel01:01,40 01:00,22 01:00,228.88/17,325/0/12
20.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.01:02,11 01:01,04 01:01,049.70/18,923/30/0
21.3/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.01:02,28 01:05,64 01:05,6414.30/27,921/24/0
22.2/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel01:07,22 01:02,70 01:02,7011.36/22,119/0/6
23. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:04,46 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,917/18/0
24.4/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.01:14,80 01:04,71 01:04,7113.37/26,015/12/0
25.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.01:17,35 01:07,56 01:07,5616.22/31,614/6/0
26. BEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0
27. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0
28. SMADILO MAKS 2004 9 CRO Koncar00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0
29. ZONJIC JADRAN 1996 9 CRO Koncar00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0
30. TOLIC IVAN 1996 9 CRO Koncar00:00,00 00:00,00 06:45,003953.66/7.700,90/0/0
Oddíl