Rolenc Ondřej, 1991

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: -   C1: MT   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 18.  ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 130.20 2 126.80 0 126.8012.40/10,8161
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:01,87 75/138/0
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 11:18,07 75/66/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 01:53,43 - 01:53,54 - 01:53,54 75/144/0
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
01:52,90 - 01:53,98 - 01:53,980.88/0,868/66/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
C1M 7.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,791.09/2,249/135/0
C2M 3.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,970.67/1,462/57/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:48,98 - 00:49,14 - 00:49,140.63/1,368/147/0
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
00:50,14 - 00:50,46 - 00:50,460.52/1,068/69/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 01:17,30 36
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:15,10 37
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. - - - - 00:48,792.50/5,468/29/0
C2M 3.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 00:49,462.38/5,162/17/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 00:47,53 - 00:46,87 - 33:49,870.44/0,068/28/0
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
Vys.Mýto
Pardub.
00:46,64 - 00:47,64 - 34:31,64 68/28/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 09:28,73 75/123/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 09:15,83 75/104/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 09:30,27 -
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 09:17,16 -
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:11,40 45
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 18:51,93 75/126/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 18:46,50 75/78/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 19:14,70 75/126/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 18:52,30 75/78/0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:35,50 38
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 15:27,80 68
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 15:35,90 60
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:29,50 20
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 15:02,40 70
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 15:04,60 70
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 14:54,20 20
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:17,20 0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 12:16,60 72
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 09:41,30 72
C2M 2.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 09:40,2061.70/11,929
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 3.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 12:18,108.50/1,229
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 09:40,600.90/0,20
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 4.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 12:42,6016.00/2,141
C2M 3.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 12:15,6015.20/2,125
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 3.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 09:30,9011.70/2,10
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 9.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 00:51,820.16/0,343/90/0
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 00:52,351.10/2,168/115/0
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0/0/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 11:14,43 75/162/0
C2M 3.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 11:15,6010.96/1,662/97/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 00:51,20 75/167/0
C2M 6.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 00:51,172.70/5,653/92/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 5.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 00:50,551.08/2,253/143/0
C2M 4.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 00:49,700.44/0,962/98/0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M 3.  ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 4.00 999 114.80 2 116.8013.40/13,06
K1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 105.10 4 105.30 0 105.301.40/1,328
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 3.  ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 117.30 4 114.50 6 120.506.70/5,97
K1M 5.  ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 110.30 4 118.70 2 114.3012.70/12,516
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:47,37 - 00:46,74 - 00:46,74 75/142/0
C2M 4.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:48,81 - 00:48,65 - 00:48,653.13/6,957/79/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:47,24 - 00:46,23 - 00:46,23 75/142/0
C2M 4.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:46,85 - 00:47,83 - 00:47,831.03/2,257/79/0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:04,60 24
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 09:13,12 75/141/0
C2M    SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 01:11,24 - 01:09,73 - 01:09,73 75/160/0
C2M 1.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
01:07,70 - 01:07,21 - 01:07,21 75/104/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 15:25,20 75/103/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:12,60 75/90/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 15:22,60 75/108/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - 15:15,70 75/102/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:57,20 33
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 19:00,00 75/115/0
C2M 2.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 19:03,202.70/0,268/67/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 18:51,80 75/116/0
C2M 3.  SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
- - - - 19:03,204.60/0,462/67/0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:16,10 39
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 16:51,30 43
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:16,50 43
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:56,60 70
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 15:19,3010.30/1,154
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:34.60 74
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:27,50 74
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:41,40 65
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:31,50 39
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:50,50 66
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:34,60 66
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 00:51,510.72/1,453/104/0
C2M 3.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 00:52,601.54/3,047/57/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,132.50/4,953/134/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,372.49/4,853/69/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:45,27 60/156/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 01:54,560.72/0,653
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:54,40 53
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M    ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 08:54,60 38
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 6.  ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 116.00 2 122.10 4 118.0011.60/10,917
K1M 4.  ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 105.20 2 109.90 2 107.205.90/5,845
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:47,33 60/188/0
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,181.05/2,253/129/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:45,73 - 00:47,49 - A 47/163/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:45,91 - 00:46,88 - A 47/111/0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:07,10 60
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 09:27.01 60/152/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 3.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 01:12,800.72/1,047/152/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 19:19,80 60/144/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 19:09,20 60/144/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:07,10 60
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:06,40 54
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:59,05 46
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 18:43,70 62
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 5.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:53,65 - 01:12,55 - 00:53,653.06/6,038/87/0
C2M 4.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:53,80 - 01:01,55 - 00:53,802.71/5,342/93/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 11.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:56,36 - 00:00,00 - 00:56,364.76/9,220/33/0
C2M 5.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:53,48 - 00:00,00 - 00:53,482.78/5,538/81/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 01:53,11 - 01:54,55 - 01:53,11 60/144/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C1M 3.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:09,375.07/0,647/126/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS-A 0/0/0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:46,98 - 00:47,69 - 00:46,98 60/136/0
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:47,84 - 00:47,47 - 00:47,470.51/1,153/129/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:47,77 - 00:48,11 - 00:47,770.05/0,153/124/0
C2M 3.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:48,16 - 00:47,46 - 00:47,460.28/0,647/118/0
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:12,10 41
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 09:44,31 60/136/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS-A 0/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 3.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:13,54 - 01:12,82 - 01:12,820.19/0,347/124/0
C2M 3.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:11,44 - 01:11,24 - 01:11,242.96/4,347/104/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 15:18,40 60/138/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 11:43,60 60/154/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:44,00 54
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:25,10 19
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 19:03,10 60/102/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 19:05,50 60/102/0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 16:22,10 52
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:15,20 55
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 16:40,90 52
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 14:10,80 55
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:44,20 62
C2M 6.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:15,30244.10/28,70
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:52,16 - 01:52,95 - 01:52,16 60/120/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:49,92 - 01:51,48 - 01:49,92 60/103/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 14:03,06 60/120/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 2. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 00:52,33 - 01:00,04 - 00:52,330.22/0,453/148/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 00:51,70 - 00:00,00 - 00:51,70 60/143/0
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:26,40 32
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 2. 2/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:05,59 - 00:00,00 - 01:05,590.48/0,753/125/0
C2M 3.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:04,45 - 01:03,24 - 01:03,240.63/1,047/93/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 2. 2/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:06,05 - 00:00,00 - 01:06,050.53/0,853/131/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:03,26 - 01:03,46 - 01:03,26 60/105/0
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 11:20,70 48
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 01:24,04 - 00:00,00 - 01:24,04 60/126/0
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:23,55 - 01:22,50 - 01:22,502.44/3,053/130/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 17:57,91 60/120/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 15:53,50 60/145/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 16:01,10 60/132/0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:03,30 45
C2M 1.  KEJKLÍČEK Tomáš
ROLENC Ondřej
1980
1991
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:11,30 17
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:19,40 49
C2M 2.  KEJKLÍČEK Tomáš
ROLENC Ondřej
1980
1991
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:30,607.00/0,810
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 01:54,33 - 01:58,97 - 01:54,33 60/127/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:53,37 - 01:53,81 - 01:53,370.40/0,453/79/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C1M    ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - DNS 0/0/0
C2M    ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 00:58,08 - 00:58,88 - 00:58,08 60
C2M 2.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1919
1991
1 Pardub.
Pardub.
00:57,99 - 00:00,00 - 00:57,990.01/0,053
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 00:57,83 - 01:04,38 - 00:57,83 60/160/0
C2M 5.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1919
1991
1 Pardub.
Pardub.
01:00,35 - 00:59,31 - 00:59,312.86/5,10/0/0
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:20,00 - 00:00,00 - 01:20,00 11
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 12:19,60 11
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 20:23,40 11
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:18,60 - 01:19,50 - 01:18,60 11
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 2. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:04,35 - 01:04,44 - 01:04,350.84/1,353/117/0
C2M 1. 1/VMŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:03,25 - 01:04,67 - 01:03,25 60/92/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 2. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:03,75 - 01:03,45 - 01:03,450.39/0,653/124/0
C2M 1. 1/VMŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:01,98 - 01:02,71 - 01:01,98 60/86/0
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:55,20 47
C2M 1.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 14:02,30 17
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 01:34,32 60/121/0
C2M 1. 1/VMROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1919
1991
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:33,87 60/110/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C1M 1.  ROLENC Ond?ej 1991 MT Pardub. - - - - 15:08,50 60/121/0
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:22,50 46
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 19:07,80 60/96/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 18:55,70 60/96/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 22:26,00 60/141/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 22:31,90 60/142/0
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:35,50 45
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice
C1M 1. 1/U23Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 19:15,70 40
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice
C1M 1. 1/U23Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 17:37,10 40
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C1M 1. 1/U23Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 18:09,50 116
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C1M 1. 1/U23Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 18:01,30 116
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 18:20,10 46
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 17:57,20 46
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 13:46,17 60/60/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 01:57,17 - 01:53,46 - 03:50,63 60/72/0
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 17:58,70 19
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 17:49,80 19
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:15,40 - 01:16,90 - 02:32,30 32
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 1. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:17,80 - 01:21,00 - 02:38,80 34
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 2. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:58,28 - 00:58,63 - 01:56,922.24/2,053/133/0
C2M 1.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
00:57,86 - 00:56,53 - 01:54,39 60/121/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
C1M 3. 1/U23ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub. 00:58,01 - 00:56,22 - 01:54,230.74/0,747/120/0
C2M 1.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
00:56,64 - 00:57,87 - 01:54,51 60/115/0
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M 1. 1/U2ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:14,71 - 01:13,35 - 02:28,06 60/135/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:13,86 - 01:14,60 - 02:28,462.42/1,753/123/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C1M 1. 1/U2ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:02,30 - 01:04,81 - 02:07,11 60/123/0
C2M 5.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:05,70 - 01:05,34 - 02:11,045.62/4,538/86/0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 18:31,80 60/103/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 18:55,80 60/115/0
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:18,60 40
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:40,20 20
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C1M 1. 1/U2ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 18:08,19 60/143/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:56,7223.73/2,353/104/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C1M 1. 1/U2ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:13,90 - 01:12,56 - 02:26,47 60/144/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:13,11 - 01:11,62 - 02:24,732.46/1,753/140/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 18:53,00 60/130/0
C2M 2.  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:07,6035.70/3,253/98/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 19:12,50 60/130/0
C2M    ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS-A 0/0/0
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 13:21,50 32
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:39,60 20
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 1.  Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 18:18,70 95
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 2.  Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 19:26,301.50/0,184
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 1.  Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 18:11,10 106
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
C1M 1.  Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub. - - - - 18:16,50 106
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C1M 3.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:57,57 - 01:51,00 - 03:48,572.63/1,247/84/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 14:03,27 60/102/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 2.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:11,43 - 01:13,81 - 02:25,244.03/2,953/118/0
C2M    ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:11,73 - 01:11,50 - 02:23,23 60/149/0
C2M 1.  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
2 Pardub.
Pardub.
01:11,87 - 01:12,44 - 02:24,31 60/140/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 20:27,40 60/122/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 20:27,40 60/122/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. 01:25,96 - 01:23,71 - 02:49,67 60/120/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 15:58,27 60/108/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 1.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 19:38,40 60/96/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C1M 3.  ROLENC Ondřej 1991 M Pardub. - - - - 01:57,575.31/4,747/84/0
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
C1M
sobota 25.9.2010
14.  ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 117.20 0 117.00 0 117.0022.20/23,4-
C2M
sobota 25.9.2010
8.  ROLENC Ondřej
KEJKLÍČEK Tomáš
1991
1980
Pardub.
Pardub.
126.60 6 123.60 54 132.607.80/6,3-
K1M
sobota 25.9.2010
8.  ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 108.00 0 109.10 4 108.0011.10/11,5-
C1M
neděle 26.9.2010
10.  ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 114.40 0 121.30 2 114.4011.90/11,6-
C2M
neděle 26.9.2010
2.  ROLENC Ondřej
KEJKLÍČEK Tomáš
1991
1980
Pardub.
Pardub.
127.10 4 120.50 2 122.502.60/2,2-
K1M
neděle 26.9.2010
11.  ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 105.30 2 107.90 0 107.3011.90/12,5-
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
C1M 16.  ROLENC Ondřej 1991 3 Obal Pce 195.18 8 169.94 6 175.9452.93/43,0-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C1M
sobota
11. 6/DSROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 127.50 6 125.40 2 127.4017.80/16,2-
K1M
sobota
14. 4/DSROLENC Ondřej 1991 2 Pardub. 120.50 0 117.70 0 117.7012.40/11,8-
C1M
neděle
5. 2/DSROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 124.20 2 121.50 0 121.508.00/7,0-
K1M
neděle
11. 2/DSROLENC Ondřej 1991 2 Pardub. 112.90 0 126.50 6 112.9011.90/11,8-
13.09.2008 MČR dorostu ve slalomu USD Troja
C1M 22.  ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 212.57 8 166.90 6 393.47 187.68/91,2-
K1M 20.  ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub. 114.31 2 115.77 8 240.08 51.30/27,2-
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice
C1M 24.  ROLENC Ondřej 1991 3 Obal Pce 239.73 62 183.48 206 691.21447.62/183,8-
K1M 53.  ROLENC Ondřej 1991 3 Obal Pce 179.33 58 184.79 4 426.12201.51/89,7-
27.08.2005 MČR žáků slalom USD Křivoklát
C2M 5.  Rolenc Ondřej
Pavlík Radek
1991
1992
3 Obal Pce
VSDK
127.84 14 128.57 102 372.41 132.71/55,4-
C1M 6.  Rolenc Ondřej 1991 3 Obal Pce 119.84 6 116.81 4 246.65 34.06/16,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: MT   C2: 1 27.07.17 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: MT   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: MT   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: MT   C2: 2 10.06.11 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: MT   C2: 2 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
278.K1M 1/1 161
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 6/9 436
2.C2M
Suchánek Daniel
6/9 429
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/17 690
1.C2M
Suchánek Daniel
5/13 395
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/13 185
6.C2M
Suchánek Daniel
5/13 83

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
185.C1M 2/2 13
378.K1M 2/2 44
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/12 525
5.C2M
Suchánek Daniel
5/8 355
9.C2M
Šťastný Jan
6/6 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/19 774
2.C2M
Šťastný Jan
5/6 463
3.C2M
Suchánek Daniel
5/8 460
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/18 279
 C2M
Suchánek Daniel
5/12 0
 C2M
Šťastný Jan
5/6 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.C1M 2/2 17
318.K1M 2/2 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1M 6/10 340
3.C2M
Šťastný Jan
5/5 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/15 811
4.C2M
Šťastný Jan
4/4 366
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Šťastný Jan
4/4 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 8/12 460
10.C2M
Šťastný Jan
6/8 189
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/15 708
2.C2M
Šťastný Jan
5/10 525
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/16 214
 C2M
Šťastný Jan
5/8 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/10 413
6.C2M
Šťastný Jan
6/6 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/14 699
3.C2M
Šťastný Jan
5/6 431
22.C2M
Kejklíček Tomáš
2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Šťastný Jan
5/6 0

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 8/12 473
3.C2M
Šťastný Jan
6/7 286
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/22 694
3.C2M
Šťastný Jan
5/7 384
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Šťastný Jan
5/6 0

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 8/12 480
4.C2M
Šťastný Jan
7/8 332
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/24 685
2.C2M
Šťastný Jan
5/10 603
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Šťastný Jan
5/8 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rolenc OndřejUSD Roudnice
12.09.09
USD Troja
13.09.08
USD Roudnice
23.09.06
USD Křivoklá
27.08.05
pořadí16.22.24.6.
odstup % *)43,091,2183,816,0
% poražených soupeřů *)44,416,017,970,6
pořadí2005200620082009celkem
průměr6.024.022.016.017.0
medián624221616
modus62422166
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)16,0183,891,243,083,5
průměrné % poražených soupeřů *)70,617,916,044,437,2
počet jízd22228
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Rolenc OndřejUSD Troja
13.09.08
USD Roudnice
23.09.06
pořadí20.53.
odstup % *)27,289,7
% poražených soupeřů *)65,510,3
pořadí20062008celkem
průměr53.020.036.5
medián532020
modus532020
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)89,727,258,4
průměrné % poražených soupeřů *)10,365,537,9
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 77
25.06.16
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí3.3.6.10.14.5.11.
odstup %13,05,910,911,623,47,016,2
% poražených soupeřů83,385,781,580,979,783,374,4
pořadí2009201020162017celkem
průměr8.012.06.03.07.4
medián510636
modus510633
počet závodů22127
průměrný odstup od vítěze %11,617,510,99,412,6
průměrné % poražených soupeřů78,980,381,584,581,3
počet jízd442313
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
28,6%
čistých jízd1
25,0%
3
75,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
30,8%

Kategorie C2M

Rolenc OndřejŘeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí2.8.
odstup %2,26,3
% poražených soupeřů94,766,7
pořadí2010celkem
průměr5.05.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4,24,2
průměrné % poražených soupeřů80,780,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Rolenc Ondřejsl 144
30.09.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 77
25.06.16
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí18.2.5.4.11.8.11.14.
odstup %10,81,312,55,812,511,511,811,8
% poražených soupeřů87,695,782,695,286,591,681,882,9
pořadí20092010201620172018celkem
průměr12.59.54.03.518.09.1
medián11842188
modus118421811
počet závodů221218
průměrný odstup od vítěze %11,812,05,86,910,89,7
průměrné % poražených soupeřů82,489,195,289,287,688,0
počet jízd4424216
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
5
62,5%
čistých jízd3
75,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
50,0%
7
43,8%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí1.2.1.1.1.9.1.1.5.1.1.1.1.2.2.1.3.1.1.3.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3.
odstup %0,05,40,00,00,00,30,00,02,20,00,00,00,01,40,60,01,00,00,00,60,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,7
% poražených soupeřů100,097,1100,0100,0100,063,6100,0100,091,8100,0100,0100,0100,095,295,5100,093,1100,0100,088,2100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.31.01.01.01.31.72.51.21.4
medián111111111
modus111111111
počet závodů6664668547
průměrný odstup od vítěze %0,80,00,00,00,10,50,31,10,3
průměrné % poražených soupeřů98,3100,0100,0100,098,097,394,499,498,2

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
pořadí1.3.1.1.1.2.3.6.4.1.1.2.3.3.2.1.2.2.
odstup %0,05,10,00,00,02,11,65,60,90,00,00,20,43,00,00,02,33,2
% poražených soupeřů100,089,5100,0100,0100,092,984,672,282,4100,0100,088,980,084,692,3100,092,994,1
pořadí20122013201620172018celkem
průměr2.01.02.52.81.42.2
medián212212
modus212111
počet závodů2128518
průměrný odstup od vítěze %2,70,01,51,41,01,4
průměrné % poražených soupeřů93,5100,088,587,697,991,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí2.1.1.1.1.1.1.1.
odstup %5,40,00,00,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů97,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0
pořadí2011201420172018celkem
průměr1.01.01.01.31.1
medián11111
modus11111
počet závodů12238
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,01,80,7
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,099,099,6

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
pořadí3.1.1.3.6.
odstup %5,10,00,01,65,6
% poražených soupeřů89,5100,0100,084,672,2
pořadí20172018celkem
průměr4.51.72.8
medián313
modus311
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %3,61,72,5
průměrné % poražených soupeřů78,496,589,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsl 126
26.08.18
sl 83
21.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 59
18.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 32
20.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 76
25.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sj 69
19.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.9.1.1.5.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.2.2.1.1.1.3.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.3.
odstup %0,00,00,05,40,00,00,00,00,00,00,00,00,00,30,00,02,20,00,00,00,00,00,00,00,00,01,10,00,01,40,60,00,00,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,10,00,00,00,00,00,00,04,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,097,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,063,6100,0100,091,8100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,090,0100,0100,095,295,5100,0100,0100,093,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,093,3100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.31.11.01.01.01.31.81.11.2
medián111111111
modus111111111
počet závodů615158812161393
průměrný odstup od vítěze %0,80,00,00,00,00,30,20,40,2
průměrné % poražených soupeřů98,399,6100,0100,0100,098,796,699,899,0

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 9
01.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí1.3.1.1.1.1.1.1.2.3.6.4.1.1.2.3.3.2.1.6.1.2.1.1.1.2.2.1.
odstup %0,05,10,00,00,00,00,00,02,11,65,60,90,00,00,20,43,00,00,028,70,00,80,00,00,02,33,20,0
% poražených soupeřů100,089,5100,0100,0100,0100,0100,0100,092,984,672,282,4100,0100,088,980,084,692,3100,0---100,075,0100,0100,0100,092,994,1100,0
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr1.51.01.53.52.52.81.32.0
medián11112211
modus11112111
počet závodů422228828
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,414,31,51,40,61,9
průměrné % poražených soupeřů96,8100,087,550,088,587,698,790,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí1.2.1.1.1.1.1.2.4.9.1.1.5.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.2.1.3.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3.
odstup %0,05,40,00,00,00,00,00,22,10,30,00,02,20,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,40,60,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,7
% poražených soupeřů100,097,1100,0100,0100,0100,0100,092,980,063,6100,0100,091,8100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,095,295,5100,093,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.31.01.01.01.01.71.81.61.4
medián111111111
modus111111111
počet závodů67649615962
průměrný odstup od vítěze %0,80,00,00,00,00,50,20,90,3
průměrné % poražených soupeřů98,3100,0100,0100,0100,097,397,096,798,4

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
pořadí1.3.1.1.1.2.3.3.3.2.3.6.4.1.1.2.3.3.2.1.2.2.
odstup %0,05,10,00,00,011,91,22,12,12,11,65,60,90,00,00,20,43,00,00,02,33,2
% poražených soupeřů100,089,5100,0100,0100,083,371,466,766,792,984,672,282,4100,0100,088,980,084,692,3100,092,994,1
pořadí20122013201620172018celkem
průměr2.01.02.52.82.02.3
medián212222
modus212111
počet závodů2128922
průměrný odstup od vítěze %2,70,01,51,42,51,9
průměrné % poražených soupeřů93,5100,088,587,686,488,3

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí1.7.2.2.1.1.1.2.1.5.11.1.1.2.3.1.2.1.2.2.1.1.1.1.2.2.1.2.3.1.1.1.3.2.1.1.
odstup %0,02,21,30,00,00,00,04,90,06,09,20,00,00,10,30,00,40,00,70,80,00,00,00,01,30,60,02,00,70,00,00,01,22,90,00,0
% poražených soupeřů100,084,697,697,4100,0100,0100,095,5100,084,661,5100,0100,095,791,7100,096,9100,096,796,9100,0100,0100,0100,096,096,2100,096,493,1100,0100,0100,089,596,6100,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.81.51.41.53.81.51.03.02.0
medián111121121
modus111111121
počet závodů4656623436
průměrný odstup od vítěze %1,00,40,40,32,62,50,00,91,0
průměrné % poražených soupeřů96,598,398,498,488,997,8100,094,996,3

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí2.3.2.2.4.4.1.2.2.4.5.2.3.3.1.3.1.2.2.2.5.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %0,81,41,00,06,92,20,04,82,25,35,51,10,64,30,01,00,03,00,40,05,10,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů88,989,595,295,281,381,3100,092,994,784,277,894,790,588,2100,088,9100,095,287,594,782,6100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.02.22.21.83.42.03.02.32.4
medián122132422
modus111132422
počet závodů1554523429
průměrný odstup od vítěze %0,01,61,11,03,43,53,00,81,8
průměrné % poražených soupeřů100,093,593,096,087,193,887,592,292,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí2.2.1.1.1.3.1.1.3.
odstup %1,30,00,00,00,00,70,00,01,2
% poražených soupeřů97,697,4100,0100,0100,093,1100,0100,089,5
pořadí20112012201420162018celkem
průměr3.01.71.01.02.01.7
medián311121
modus311121
počet závodů132129
průměrný odstup od vítěze %1,20,20,00,00,70,3
průměrné % poražených soupeřů89,597,7100,0100,097,597,5

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí2.2.2.1.1.2.5.
odstup %1,00,02,20,00,01,74,5
% poražených soupeřů95,295,294,7100,0100,095,077,8
pořadí2012201420162018celkem
průměr2.71.02.02.02.1
medián21222
modus11222
počet závodů31127
průměrný odstup od vítěze %2,00,02,20,51,3
průměrné % poražených soupeřů90,9100,094,795,294,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí1.7.2.2.1.1.1.2.1.5.11.1.1.2.3.1.2.1.2.1.1.1.1.2.2.1.1.1.2.3.1.1.1.3.2.1.1.
odstup %0,02,21,30,00,00,00,04,90,06,09,20,00,00,10,30,00,40,00,80,00,00,00,01,30,60,00,00,02,00,70,00,00,01,22,90,00,0
% poražených soupeřů100,084,697,697,4100,0100,0100,095,5100,084,661,5100,0100,095,791,7100,096,9100,096,9100,0100,0100,0100,096,096,2100,0100,0100,096,493,1100,0100,0100,089,596,6100,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.81.41.41.43.81.51.03.02.0
medián111121121
modus111111121
počet závodů4855623437
průměrný odstup od vítěze %1,00,30,40,22,62,50,00,90,9
průměrné % poražených soupeřů96,598,798,498,888,997,8100,094,996,5

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí2.3.2.2.4.4.1.2.2.4.5.2.3.3.1.1.2.2.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %0,81,41,00,06,92,20,04,82,25,35,51,10,64,30,00,03,00,40,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů88,989,595,295,281,381,3100,092,994,784,277,894,790,588,2100,0100,095,287,5100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.02.21.31.33.42.03.02.32.3
medián121132422
modus111132422
počet závodů1533523426
průměrný odstup od vítěze %0,01,60,11,03,43,53,00,81,8
průměrné % poražených soupeřů100,093,595,898,487,193,887,592,292,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí1.7.2.2.1.1.1.2.1.5.11.1.1.2.3.1.2.1.2.1.1.2.2.1.2.3.1.1.1.3.2.1.1.
odstup %0,02,21,30,00,00,00,04,90,06,09,20,00,00,10,30,00,40,00,80,00,01,30,60,02,00,70,00,00,01,22,90,00,0
% poražených soupeřů100,084,697,697,4100,0100,0100,095,5100,084,661,5100,0100,095,791,7100,096,9100,096,9100,0100,096,096,2100,096,493,1100,0100,0100,089,596,6100,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.81.51.71.43.81.51.03.02.1
medián112121121
modus112111121
počet závodů4635623433
průměrný odstup od vítěze %1,00,40,60,22,62,50,00,91,0
průměrné % poražených soupeřů96,598,397,498,888,997,8100,094,996,1

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí2.3.2.2.4.4.1.2.2.4.5.2.3.3.1.1.2.2.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %0,81,41,00,06,92,20,04,82,25,35,51,10,64,30,00,03,00,40,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů88,989,595,295,281,381,3100,092,994,784,277,894,790,588,2100,0100,095,287,5100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.02.21.31.33.42.03.02.32.3
medián121132422
modus111132422
počet závodů1533523426
průměrný odstup od vítěze %0,01,60,11,03,43,53,00,81,8
průměrné % poražených soupeřů100,093,595,898,487,193,887,592,292,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále