Rolenc Ondřej, 1991

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057071
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: -  sjezd K1: -   C1: MT   C2: MT
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
OUTRATA Jindřich
4.   12.0311,8
7
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 6.   9.1611,5
44
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
2.   5.775,0
5
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
OUTRATA Jindřich
2.   9.337,8
16
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 2.   5.005,2
70
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
1.  
5
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 13.   16.0015,0
18
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 3.   4.804,8
77
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 1.  
26
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 13.   12.0010,7
18
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 4.   3.002,9
78
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/181/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/131/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 2.   0.390,8ČP/OČ/OM
68/171/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/125/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/138/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/54/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 2.   0.390,4ČP/OČ/OM
68/135/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/72/0
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
34
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/133/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/66/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/133/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/66/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/148/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/121/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/161/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/109/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
54
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 2.   0.420,9ČP/OČ/OM
68/159/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   0.050,1ČP/OČ/OM
68/142/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 3.   0.761,6ČP/OČ/OM
62/141/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/130/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/138/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/102/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C1M sjezd 1.  
93
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.  
86
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 57.   18.5519,1NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 38.   13.7714,8NKZ
4
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/190/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/136/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/190/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   0.711,5ČP/OČ/OM
62/124/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/131/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/71/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/126/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/77/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
30
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   17.982,2
18
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 49.   15.5318,5ČP/NKZ
0/6
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 2.   1.710,2ČP/OČ/OM
68/156/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/84/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/180/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   2.364,5ČP/OČ/OM
68/102/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 2.   0.491,0ČP/OČ/OM
75/186/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   0.561,1ČP/OČ/OM
62/98/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 2.   0.881,8ČP/OČ/OM
75/185/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/110/0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 7.   4.116,0
373
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 15.   7.0210,3
339
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 47.   16.2118,2NKZ
1
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 74.   30.4333,4NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 38.   13.5818,1NKZ
5
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 63.   20.1726,5NKZ
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 3.   1.601,7
88
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
DUŠKOVÁ Kateřina
1.  
16
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 2.   0.661,4ČP/OČ/OM
68/177/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   0.451,0ČP/OČ/OM
68/109/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 2.   0.962,0ČP/OČ/OM
68/177/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   0.320,7ČP/OČ/OM
68/109/0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/144/0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/78/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/156/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   1.042,1ČP/OČ/OM
68/108/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 4.   2.625,5ČP/OČ/OM
57/160/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   2.214,6ČP/OČ/OM
62/116/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 2.   0.461,0ČP/OČ/OM
68/178/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
6.   2.024,2ČP/OČ/OM
57/104/0
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 5.  
270
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 9.   9.8412,2
264
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 2.   0.510,8ČP/OČ/OM
68/157/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   1.512,4ČP/OČ/OM
68/127/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/169/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   1.211,9ČP/OČ/OM
68/127/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/134/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/73/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/141/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/97/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/127/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/60/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/139/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/66/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
41
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
40
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 1.   OM
104
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 1.   OM
88
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   OM
64
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   OM
52
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 18.   12.4010,8
161
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/138/0
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/66/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/144/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   0.880,8ČP/OČ/OM
68/66/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 7.   1.092,2ČP/OČ/OM
49/135/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   0.671,4ČP/OČ/OM
62/57/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 2.   0.631,3ČP/OČ/OM
68/147/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   0.521,0ČP/OČ/OM
68/69/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
36
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
37
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 2.   2.505,4ČP/OČ/OM
68/29/0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   2.385,1ČP/OČ/OM
62/17/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 2.   0.440,0ČP/OČ/OM
68/28/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   ČP/OČ/OM
68/28/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/123/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/104/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 1.   -
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   -
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
45
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/126/0
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/78/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/126/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/78/0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
38
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 1.  
68
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 1.  
60
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.  
20
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
   
0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 1.  
70
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 1.  
70
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.  
20
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.  
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 1.   OM
72
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 1.   OM
72
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   61.7011,9OM
29
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   8.501,2OM
29
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 2.   0.900,2OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4.   16.002,1OM
41
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   15.202,1OM
25
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   11.702,1OM
0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 9.   0.160,3ČP/OČ/OM
43/90/0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   1.102,1ČP/OČ/OM
68/115/0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
    ČP/OČ/OM
0/0/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/162/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   10.961,6ČP/OČ/OM
62/97/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/167/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
6.   2.705,6ČP/OČ/OM
53/92/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 5.   1.082,2ČP/OČ/OM
53/143/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
4.   0.440,9ČP/OČ/OM
62/98/0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 3.   13.4013,0
6
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 2.   1.401,3
28
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 3.   6.705,9
7
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 5.   12.7012,5
16
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/142/0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
4.   3.136,9ČP/OČ/OM
57/79/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/142/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
4.   1.032,2ČP/OČ/OM
57/79/0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
24
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/141/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
    ČP/OČ/OM
0/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/160/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/104/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/103/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/90/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/108/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.   ČP/OČ/OM
75/102/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
33
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/115/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
2.   2.700,2ČP/OČ/OM
68/67/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/116/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
3.   4.600,4ČP/OČ/OM
62/67/0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd 1.   OM
39
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 1.   OM
43
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
43
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 1.  
70
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 2.   10.301,1
54
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 1.  
74
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 1.  
74
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 1.   OM
65
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 1.   OM
39
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
    OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
    OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 1.   OM
66
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 1.   OM
66
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
    OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
    OM
0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2.   0.721,4ČP/OČ/OM
53/104/0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
3.   1.543,0ČP/OČ/OM
47/57/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 2.   2.504,9ČP/OČ/OM
53/134/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   2.494,8ČP/OČ/OM
53/69/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/156/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 2.   0.720,6ČP
53
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   ČP
53
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom    
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom    
0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 1.  
38
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 6.   11.6010,9
17
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 4.   5.905,8
45
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/188/0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   1.052,2ČP/OČ/OM
53/129/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
47/163/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
47/111/0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 1.  
60
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/152/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 3.   0.721,0ČP/OČ/OM
47/152/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/144/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/144/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 1.  
60
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 1.  
54
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 1.  
46
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 1.  
62
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 5.   3.066,0ČP/OČ/OM
38/87/0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
4.   2.715,3ČP/OČ/OM
42/93/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 11.   4.769,2ČP/OČ/OM
20/33/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
5.   2.785,5ČP/OČ/OM
38/81/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/144/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 3.   5.070,6ČP/OČ/OM
47/126/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/136/0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   0.511,1ČP/OČ/OM
53/129/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 2.   0.050,1ČP/OČ/OM
53/124/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
3.   0.280,6ČP/OČ/OM
47/118/0
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
41
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/136/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 3.   0.190,3ČP/OČ/OM
47/124/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
3.   2.964,3ČP/OČ/OM
47/104/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/138/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/154/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
54
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.  
19
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/102/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/102/0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 1.   OM
52
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 1.   OM
55
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 1.   OM
52
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 1.   OM
55
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
62
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
6.   244.1028,7
0
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/120/0
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.   ČP/OČ/OM
60/103/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/120/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2. 1/U23 0.220,4ČP/OČ/OM
53/148/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/143/0
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/U23
32
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 2. 2/U23 0.480,7ČP/OČ/OM
53/125/0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
3.   0.631,0ČP/OČ/OM
47/93/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 2. 2/U23 0.530,8ČP/OČ/OM
53/131/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.   ČP/OČ/OM
60/105/0
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
48
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/126/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   2.443,0ČP/OČ/OM
53/130/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/120/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/145/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/132/0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/U23
45
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
KEJKLÍČEK Tomáš
1.  
17
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/U23
49
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
KEJKLÍČEK Tomáš
2.   7.000,8
10
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/127/0
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   0.400,4ČP/OČ/OM
53/79/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/U23 ČP
60
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   0.010,0ČP
53
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/160/0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
5.   2.865,1ČP/OČ/OM
0/0/0
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové C1M sjezd 1.  
11
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové C1M sjezd 1.  
11
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové C1M sjezd 1.  
11
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové C1M sjezd 1.  
11
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 2. 1/U23 0.841,3ČP/OČ/OM
53/117/0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1. 1/VM ČP/OČ/OM
60/92/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 2. 1/U23 0.390,6ČP/OČ/OM
53/124/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1. 1/VM ČP/OČ/OM
60/86/0
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 1.  
47
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.  
17
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/121/0
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1. 1/VM ČP/OČ/OM
60/110/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/121/0
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 1.  
46
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/96/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/96/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/141/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
60/142/0
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 1.  
45
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice C1M sjezd 1. 1/U23
40
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice C1M sjezd 1. 1/U23
40
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 1. 1/U23
116
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 1. 1/U23
116
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 1. 1/U23
46
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 1. 1/U23
46
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/60/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/72/0
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy C1M sjezd 1.  
19
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy C1M sjezd 1. 1/U23
19
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 1. 1/U23
32
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 1. 1/U23
34
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 2. 1/U23 2.242,0ČP/OČ/OM
53/133/0
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.   ČP/OČ/OM
60/121/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 3. 1/U23 0.740,7ČP/OČ/OM
47/120/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.   ČP/OČ/OM
60/115/0
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/U2 ČP/OČ/OM
60/135/0
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   2.421,7ČP/OČ/OM
53/123/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/U2 ČP/OČ/OM
60/123/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
5.   5.624,5ČP/OČ/OM
38/86/0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/103/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/115/0
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice C1M sjezd 1.  
40
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.  
20
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd 1. 1/U2 ČP/OČ/OM
60/143/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   23.732,3ČP/OČ/OM
53/104/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1M sjezd 1. 1/U2 ČP/OČ/OM
60/144/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   2.461,7ČP/OČ/OM
53/140/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/130/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   35.703,2ČP/OČ/OM
53/98/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/130/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice C1M sjezd 1.  
32
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.  
20
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 1.  
95
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 2.   1.500,1
84
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 1.  
106
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 1.  
106
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 3.   2.631,2ČP/OČ/OM
47/84/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/102/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 2.   4.032,9ČP/OČ/OM
53/118/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/149/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.   ČP/OČ/OM
60/140/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/122/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/122/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/120/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/108/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
60/96/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 3.   5.314,7ČP/OČ/OM
47/84/0
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
sobota 25.9.2010
14.   22.2023,4-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
sobota 25.9.2010
KEJKLÍČEK Tomáš
8.   7.806,3-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
8.   11.1011,5-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
neděle 26.9.2010
10.   11.9011,6-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
neděle 26.9.2010
KEJKLÍČEK Tomáš
2.   2.602,2-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010
11.   11.9012,5-
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 16.   52.9343,0-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
sobota
11. 6/DS 17.8016,2-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
14. 4/DS 12.4011,8-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
neděle
5. 2/DS 8.007,0-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
11. 2/DS 11.9011,8-
13.09.2008 MČR dorostu ve slalomu USD Troja C1M slalom 22.   187.6891,2-
13.09.2008 MČR dorostu ve slalomu USD Troja K1M slalom 20.   51.3027,2-
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 24.   447.62183,8-
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 53.   201.5189,7-
27.08.2005 MČR žáků slalom USD Křivoklát C2M slalom
Pavlík Radek
5.   132.7155,4-
27.08.2005 MČR žáků slalom USD Křivoklát C1M slalom 6.   34.0616,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: MT   C2: MT 20.07.22 aktualizace z registru ČSK
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: MT   C2: MT 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1:   C2: K1:   C1: MT   C2: MT 04.11.21 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: MT   C2: MT 15.07.19 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: MT   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: MT   C2: 1 27.07.17 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: MT   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: MT   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: MT   C2: 2 10.06.11 updated from RVP
Rolenc OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: MT   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|1502|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
161.C1M 2/2 36
25.C2M
Outrata Jindřich
2/2 23
24.C2X
Bundová Simona
2/2 10
181.K1M 4/4 269
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/8 511
1.C2M
Suchánek Daniel
7/8 525
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/11 799
1.C2M
Suchánek Daniel
5/8 558
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Suchánek Daniel
5/8 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
54.K1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/7 505
1.C2M
Suchánek Daniel
7/7 505
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/9 818
1.C2M
Suchánek Daniel
5/8 634
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Suchánek Daniel
5/7 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.K1M 4/5 12
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2X
Dušková Kateřina
1/1 16
73.K1M 3/3 800
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 6/6 429
2.C2M
Suchánek Daniel
6/6 416
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/7 905
1.C2M
Suchánek Daniel
5/6 528
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Suchánek Daniel
5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
132.K1M 2/2 534
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 6/10 443
2.C2M
Suchánek Daniel
6/10 429
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/12 820
1.C2M
Suchánek Daniel
5/10 582
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/12 192
10.C2M
Suchánek Daniel
5/12 116

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
278.K1M 1/1 161
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 6/9 436
2.C2M
Suchánek Daniel
6/9 429
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/17 690
1.C2M
Suchánek Daniel
5/13 395
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/13 185
6.C2M
Suchánek Daniel
5/13 83

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
185.C1M 2/2 13
378.K1M 2/2 44
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/12 525
5.C2M
Suchánek Daniel
5/8 355
9.C2M
Šťastný Jan
6/6 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/19 774
2.C2M
Šťastný Jan
5/6 463
3.C2M
Suchánek Daniel
5/8 460
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/18 279
 C2M
Suchánek Daniel
5/12 0
 C2M
Šťastný Jan
5/6 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.C1M 2/2 17
318.K1M 2/2 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1M 6/10 340
3.C2M
Šťastný Jan
5/5 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/15 811
4.C2M
Šťastný Jan
4/4 366
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Šťastný Jan
4/4 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 8/12 460
10.C2M
Šťastný Jan
6/8 189
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/15 708
2.C2M
Šťastný Jan
5/10 525
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/16 214
 C2M
Šťastný Jan
5/8 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/10 413
6.C2M
Šťastný Jan
6/6 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/14 699
3.C2M
Šťastný Jan
5/6 431
22.C2M
Kejklíček Tomáš
2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Šťastný Jan
5/6 0

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 8/12 473
3.C2M
Šťastný Jan
6/7 286
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/22 694
3.C2M
Šťastný Jan
5/7 384
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Šťastný Jan
5/6 0

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 8/12 480
4.C2M
Šťastný Jan
7/8 332
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/24 685
2.C2M
Šťastný Jan
5/10 603
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Šťastný Jan
5/8 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M53

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M11111121111
C2M112229310634

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
K1M5444

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220202019201820172016
C1M161---185163
C2M25-----
C2X2437----
K1M18173132278378318

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M12121111111
C2M111113422232

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M4140331164253394341
C2M171520106502727373635
Fotky nenalezeny.
0|1502|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
161.C1M 2/2 36
25.C2M
Outrata Jindřich
2/2 23
24.C2X
Bundová Simona
2/2 10
181.K1M 4/4 269
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/8 511
1.C2M
Suchánek Daniel
7/8 525
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/11 799
1.C2M
Suchánek Daniel
5/8 558
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Suchánek Daniel
5/8 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
54.K1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/7 505
1.C2M
Suchánek Daniel
7/7 505
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/9 818
1.C2M
Suchánek Daniel
5/8 634
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/7 0
 C2M
Suchánek Daniel
5/7 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.K1M 4/5 12
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2X
Dušková Kateřina
1/1 16
73.K1M 3/3 800
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 6/6 429
2.C2M
Suchánek Daniel
6/6 416
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/7 905
1.C2M
Suchánek Daniel
5/6 528
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Suchánek Daniel
5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
132.K1M 2/2 534
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 6/10 443
2.C2M
Suchánek Daniel
6/10 429
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/12 820
1.C2M
Suchánek Daniel
5/10 582
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/12 192
10.C2M
Suchánek Daniel
5/12 116

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
278.K1M 1/1 161
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 6/9 436
2.C2M
Suchánek Daniel
6/9 429
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/17 690
1.C2M
Suchánek Daniel
5/13 395
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/13 185
6.C2M
Suchánek Daniel
5/13 83

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
185.C1M 2/2 13
378.K1M 2/2 44
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/12 525
5.C2M
Suchánek Daniel
5/8 355
9.C2M
Šťastný Jan
6/6 297
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/19 774
2.C2M
Šťastný Jan
5/6 463
3.C2M
Suchánek Daniel
5/8 460
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/18 279
 C2M
Suchánek Daniel
5/12 0
 C2M
Šťastný Jan
5/6 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.C1M 2/2 17
318.K1M 2/2 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1M 6/10 340
3.C2M
Šťastný Jan
5/5 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/15 811
4.C2M
Šťastný Jan
4/4 366
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Šťastný Jan
4/4 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 8/12 460
10.C2M
Šťastný Jan
6/8 189
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/15 708
2.C2M
Šťastný Jan
5/10 525
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/16 214
 C2M
Šťastný Jan
5/8 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 7/10 413
6.C2M
Šťastný Jan
6/6 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/14 699
3.C2M
Šťastný Jan
5/6 431
22.C2M
Kejklíček Tomáš
2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Šťastný Jan
5/6 0

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 8/12 473
3.C2M
Šťastný Jan
6/7 286
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/22 694
3.C2M
Šťastný Jan
5/7 384
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Šťastný Jan
5/6 0

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1M 8/12 480
4.C2M
Šťastný Jan
7/8 332
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/24 685
2.C2M
Šťastný Jan
5/10 603
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
 C2M
Šťastný Jan
5/8 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M53

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M11111121111
C2M112229310634

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
K1M5444

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220202019201820172016
C1M161---185163
C2M25-----
C2X2437----
K1M18173132278378318

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M12121111111
C2M111113422232

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M4140331164253394341
C2M171520106502727373635

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
26 13 8   192 96 335
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár49.049.0491
K1M49.049.0491
NKZ52.847.0386
K1M52.847.0386
veřejné závody6.85.0233
K1M7.56.0217
C1M8.710.039
C2M4.02.024
C2X1.31.013
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,06
veřejné závody26,1515,2412,11133,333
K1M00,0211,8211,8423,517
C1M00,000,0222,2222,29
C2M00,0250,000,0250,04
C2X266,7133,300,03100,03
Celkem25,0512,5410,01127,540
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár26300,0
K1M26300,0
NKZ1212811325,0
K1M1212811325,0
veřejné závody6420832031,3
K1M345821647,1
C1M17422423,5
C2M8781000,0
C2X530600,0
Celkem7834242329,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rolenc OndřejUSD Roudnice
12.09.09
USD Troja
13.09.08
USD Roudnice
23.09.06
USD Křivoklá
27.08.05
pořadí16.22.24.6.
odstup % *)43,091,2183,816,0
% poražených soupeřů *)44,416,017,970,6
pořadí2005200620082009celkem
průměr6.024.022.016.017.0
medián624221616
modus62422166
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)16,0183,891,243,083,5
průměrné % poražených soupeřů *)70,617,916,044,437,2
počet jízd22228
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Rolenc OndřejUSD Troja
13.09.08
USD Roudnice
23.09.06
pořadí20.53.
odstup % *)27,289,7
% poražených soupeřů *)65,510,3
pořadí20062008celkem
průměr53.020.036.5
medián532020
modus532020
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)89,727,258,4
průměrné % poražených soupeřů *)10,365,537,9
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Rolenc Ondřejsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí57.38.49.47.74.38.63.
odstup %19,114,818,518,233,418,126,5
% poražených soupeřů41,761,559,763,843,869,247,9
pořadí20202021celkem
průměr54.247.552.3
medián493849
modus383838
počet závodů527
průměrný odstup od vítěze %22,916,921,2
průměrné % poražených soupeřů56,951,655,4
počet jízd10414
lepší 1. jízda3
60,0%
0
0,0%
3
42,9%
čistých jízd2
20,0%
1
25,0%
3
21,4%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 77
25.06.16
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí13.13.3.3.6.10.14.5.11.
odstup %15,010,713,05,910,911,623,47,016,2
% poražených soupeřů68,468,483,385,781,580,979,783,374,4
pořadí20092010201620172022celkem
průměr8.012.06.03.013.08.7
medián510631310
modus51063133
počet závodů221229
průměrný odstup od vítěze %11,617,510,99,412,912,6
průměrné % poražených soupeřů78,980,381,584,568,478,4
počet jízd4423417
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
3
33,3%
čistých jízd1
25,0%
3
75,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
23,5%

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí4.2.2.8.
odstup %11,87,82,26,3
% poražených soupeřů78,692,994,766,7
pořadí20102022celkem
průměr5.03.04.0
medián222
modus222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %4,29,87,0
průměrné % poražených soupeřů80,785,883,2
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Rolenc Ondřejsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 89
28.06.20
pořadí2.1.1.
odstup %5,00,00,0
% poražených soupeřů88,9100,0100,0
pořadí20202022celkem
průměr1.01.51.3
medián111
modus111
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,02,51,7
průměrné % poražených soupeřů100,094,596,3
počet jízd235
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Rolenc Ondřejsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 144
30.09.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 77
25.06.16
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí6.2.3.4.7.15.3.5.9.18.2.5.4.11.8.11.14.
odstup %11,55,24,82,96,010,31,70,012,210,81,312,55,812,511,511,811,8
% poražených soupeřů90,998,397,296,196,391,596,996,593,387,695,782,695,286,591,681,882,9
pořadí20092010201620172018201920202022celkem
průměr12.59.54.03.518.07.08.33.87.5
medián11842185736
modus11842185322
počet závodů2212123417
průměrný odstup od vítěze %11,812,05,86,910,86,16,06,17,8
průměrné % poražených soupeřů82,489,195,289,287,694,994,995,691,8
počet jízd4424246834
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
7
41,2%
čistých jízd3
75,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
50,0%
3
75,0%
2
33,3%
4
50,0%
16
47,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí1.1.1.1.1.1.1.2.2.2.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.9.1.1.5.1.1.1.1.2.2.1.3.1.1.3.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,21,42,00,00,00,00,00,00,05,40,00,00,00,30,00,02,20,00,00,00,01,40,60,01,00,00,00,60,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,095,297,697,6100,0100,0100,0100,0100,0100,097,1100,0100,0100,063,6100,0100,091,8100,0100,0100,0100,095,295,5100,093,1100,0100,088,2100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.31.01.01.01.31.72.51.21.02.01.01.01.4
medián1111111112111
modus1111111112111
počet závodů66646685532562
průměrný odstup od vítěze %0,80,00,00,00,10,50,31,10,01,20,00,00,3
průměrné % poražených soupeřů98,3100,0100,0100,098,097,394,499,4100,096,8100,0100,098,5

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.2.2.1.1.1.1.1.1.3.1.1.1.2.3.6.4.1.1.2.3.3.2.1.2.2.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,01,00,70,00,00,00,00,00,05,10,00,00,02,11,65,60,90,00,00,20,43,00,00,02,33,2
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,094,795,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5100,0100,0100,092,984,672,282,4100,0100,088,980,084,692,3100,092,994,1
pořadí201220132016201720182019202020212022celkem
průměr2.01.02.52.81.41.01.71.01.01.7
medián2122112111
modus2121112111
počet závodů21285532533
průměrný odstup od vítěze %2,70,01,51,41,00,00,50,00,00,8
průměrné % poražených soupeřů93,5100,088,587,697,9100,096,6100,0100,095,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí1.1.1.1.2.2.1.1.1.1.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,25,40,00,00,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,095,297,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0
pořadí2011201420172018202020212022celkem
průměr1.01.01.01.32.01.01.01.2
medián11112111
modus11112111
počet závodů122311313
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,01,80,20,00,00,4
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,099,095,2100,0100,099,4

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
pořadí1.1.1.1.1.3.1.1.3.6.
odstup %0,00,00,00,00,05,10,00,01,65,6
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,089,5100,0100,084,672,2
pořadí20172018202020212022celkem
průměr4.51.71.01.01.01.9
medián311111
modus311111
počet závodů2311310
průměrný odstup od vítěze %3,61,70,00,00,01,2
průměrné % poražených soupeřů78,496,5100,0100,0100,094,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsj 74
18.06.22
sj 41
01.05.22
sj 39
28.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 11
31.03.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 145
24.09.20
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 126
26.08.18
sl 83
21.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 59
18.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 32
20.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 76
25.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 124
30.08.14
sj 69
19.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.2.2.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.9.1.1.5.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.2.2.1.1.1.3.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.3.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,00,02,20,21,42,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,05,40,00,00,00,00,00,00,00,00,00,30,00,02,20,00,00,00,00,00,00,00,00,01,10,00,01,40,60,00,00,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,10,00,00,00,00,00,00,04,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,090,995,297,697,6100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,097,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,063,6100,0100,091,8100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,090,0100,0100,095,295,5100,0100,0100,093,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,093,3100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.31.11.01.01.01.31.81.11.02.01.01.01.2
medián1111111112111
modus1111111112111
počet závodů61515881216137436113
průměrný odstup od vítěze %0,80,00,00,00,00,30,20,40,01,50,00,00,2
průměrné % poražených soupeřů98,399,6100,0100,0100,098,796,699,8100,095,3100,0100,099,0

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 9
01.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí1.1.1.1.1.1.2.2.1.1.1.1.1.1.3.1.1.1.1.1.1.2.3.6.4.1.1.2.3.3.2.1.6.1.2.1.1.1.2.2.1.
odstup %0,00,00,00,00,00,01,00,70,00,00,00,00,00,05,10,00,00,00,00,00,02,11,65,60,90,00,00,20,43,00,00,028,70,00,80,00,00,02,33,20,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,094,795,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5100,0100,0100,0100,0100,0100,092,984,672,282,4100,0100,088,980,084,692,3100,0---100,075,0100,0100,0100,092,994,1100,0
pořadí20122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.51.01.53.52.52.81.31.01.71.01.01.7
medián111122112111
modus111121112111
počet závodů4222288532341
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,414,31,51,40,60,00,50,00,01,4
průměrné % poražených soupeřů96,8100,087,550,088,587,698,7100,096,6100,0100,093,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí1.1.1.1.1.2.2.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.2.4.9.1.1.5.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.2.1.3.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3.
odstup %0,00,00,00,00,00,21,42,00,00,00,00,00,00,00,00,05,40,00,00,00,00,00,22,10,30,00,02,20,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,40,60,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,095,297,697,6100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,097,1100,0100,0100,0100,0100,092,980,063,6100,0100,091,8100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,095,295,5100,093,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.31.01.01.01.01.71.81.61.02.01.01.01.3
medián1111111112111
modus1111111112111
počet závodů676496159732377
průměrný odstup od vítěze %0,80,00,00,00,00,50,20,90,01,20,00,00,3
průměrné % poražených soupeřů98,3100,0100,0100,0100,097,397,096,7100,096,8100,0100,098,6

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
pořadí1.1.1.1.1.1.2.2.1.1.1.1.1.1.1.1.3.1.1.1.2.3.3.3.2.3.6.4.1.1.2.3.3.2.1.2.2.
odstup %0,00,00,00,00,00,01,00,70,00,00,00,00,00,00,00,05,10,00,00,011,91,22,12,12,11,65,60,90,00,00,20,43,00,00,02,33,2
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,094,795,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,089,5100,0100,0100,083,371,466,766,792,984,672,282,4100,0100,088,980,084,692,3100,092,994,1
pořadí201220132016201720182019202020212022celkem
průměr2.01.02.52.82.01.01.71.01.01.8
medián2122212111
modus2121112111
počet závodů21289732337
průměrný odstup od vítěze %2,70,01,51,42,50,00,50,00,01,2
průměrné % poražených soupeřů93,5100,088,587,686,4100,096,6100,0100,092,8

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí1.2.2.2.3.1.1.1.2.1.4.2.2.1.1.7.2.2.1.1.1.2.1.5.11.1.1.2.3.1.2.1.2.2.1.1.1.1.2.2.1.2.3.1.1.1.3.2.1.1.
odstup %0,00,80,40,91,60,00,00,01,80,05,51,00,80,00,02,21,30,00,00,00,04,90,06,09,20,00,00,10,30,00,40,00,70,80,00,00,00,01,30,60,02,00,70,00,00,01,22,90,00,0
% poražených soupeřů100,098,095,898,095,8100,0100,0100,098,1100,094,298,196,8100,0100,084,697,697,4100,0100,0100,095,5100,084,661,5100,0100,095,791,7100,096,9100,096,796,9100,0100,0100,0100,096,096,2100,096,493,1100,0100,0100,089,596,6100,0100,0
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.81.51.41.53.81.51.03.02.01.51.81.72.0
medián1111211221121
modus1111111211121
počet závodů46566234524350
průměrný odstup od vítěze %1,00,40,40,32,62,50,00,91,50,90,60,40,9
průměrné % poražených soupeřů96,598,398,498,488,997,8100,094,997,899,198,597,996,8

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí1.1.1.2.1.1.3.2.1.2.3.6.2.2.2.3.2.2.4.4.1.2.2.4.5.2.3.3.1.3.1.2.2.2.5.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %0,00,00,00,10,00,01,54,50,02,14,64,22,41,90,81,41,00,06,92,20,04,82,25,35,51,10,64,30,01,00,03,00,40,05,10,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,096,3100,0100,092,392,3100,093,891,779,292,993,388,989,595,295,281,381,3100,092,994,784,277,894,790,588,2100,088,9100,095,287,594,782,6100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.02.22.21.83.42.03.02.33.01.51.81.02.3
medián1221324221112
modus1111324221112
počet závodů15545234524343
průměrný odstup od vítěze %0,01,61,11,03,43,53,00,83,12,30,40,01,7
průměrné % poražených soupeřů100,093,593,096,087,193,887,592,290,296,297,2100,093,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí1.2.1.2.2.2.1.1.1.3.1.1.3.
odstup %0,00,80,00,81,30,00,00,00,00,70,00,01,2
% poražených soupeřů100,098,0100,096,897,697,4100,0100,0100,093,1100,0100,089,5
pořadí20112012201420162018201920202022celkem
průměr3.01.71.01.02.02.01.01.51.6
medián311122111
modus311122111
počet závodů1321211213
průměrný odstup od vítěze %1,20,20,00,00,70,80,00,40,4
průměrné % poražených soupeřů89,597,7100,0100,097,596,8100,099,097,9

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí1.1.2.2.2.2.2.1.1.2.5.
odstup %0,00,04,52,41,00,02,20,00,01,74,5
% poražených soupeřů100,0100,092,392,995,295,294,7100,0100,095,077,8
pořadí2012201420162018201920202022celkem
průměr2.71.02.02.02.02.01.01.9
medián21222212
modus11222212
počet závodů311211211
průměrný odstup od vítěze %2,00,02,20,52,44,50,01,5
průměrné % poražených soupeřů90,9100,094,795,292,992,3100,094,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí2.2.3.1.1.1.1.2.2.1.4.2.2.1.1.7.2.2.1.1.1.2.1.5.11.1.1.2.3.1.2.1.2.1.1.1.1.2.2.1.1.1.2.3.1.1.1.3.2.1.1.
odstup %0,40,91,60,00,00,00,01,01,80,05,51,00,80,00,02,21,30,00,00,00,04,90,06,09,20,00,00,10,30,00,40,00,80,00,00,00,01,30,60,00,00,02,00,70,00,00,01,22,90,00,0
% poražených soupeřů95,898,095,8100,0100,0100,0100,098,198,1100,094,298,196,8100,0100,084,697,697,4100,0100,0100,095,5100,084,661,5100,0100,095,791,7100,096,9100,096,9100,0100,0100,0100,096,096,2100,0100,0100,096,493,1100,0100,0100,089,596,6100,0100,0
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.81.41.41.43.81.51.03.02.01.71.62.01.9
medián1111211222121
modus1111111212121
počet závodů48556234535151
průměrný odstup od vítěze %1,00,30,40,22,62,50,00,91,50,90,50,40,9
průměrné % poražených soupeřů96,598,798,498,888,997,8100,094,997,898,798,895,897,0

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí1.2.1.1.1.3.2.3.1.2.3.6.2.2.2.3.2.2.4.4.1.2.2.4.5.2.3.3.1.1.2.2.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %0,00,10,00,00,01,54,51,10,02,14,64,22,41,90,81,41,00,06,92,20,04,82,25,35,51,10,64,30,00,03,00,40,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů100,096,3100,0100,0100,092,392,392,0100,093,891,779,292,993,388,989,595,295,281,381,3100,092,994,784,277,894,790,588,2100,0100,095,287,5100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.02.21.31.33.42.03.02.33.02.01.61.02.2
medián1211324222112
modus1111324221112
počet závodů15335234535140
průměrný odstup od vítěze %0,01,60,11,03,43,53,00,83,11,90,30,01,7
průměrné % poražených soupeřů100,093,595,898,487,193,887,592,290,294,897,7100,093,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Rolenc Ondřejsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí2.2.3.1.1.1.2.2.1.4.2.2.1.1.7.2.2.1.1.1.2.1.5.11.1.1.2.3.1.2.1.2.1.1.2.2.1.2.3.1.1.1.3.2.1.1.
odstup %0,40,91,60,00,00,01,01,80,05,51,00,80,00,02,21,30,00,00,00,04,90,06,09,20,00,00,10,30,00,40,00,80,00,01,30,60,02,00,70,00,00,01,22,90,00,0
% poražených soupeřů95,898,095,8100,0100,0100,098,198,1100,094,298,196,8100,0100,084,697,697,4100,0100,0100,095,5100,084,661,5100,0100,095,791,7100,096,9100,096,9100,0100,096,096,2100,096,493,1100,0100,0100,089,596,6100,0100,0
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.81.51.71.43.81.51.03.02.01.71.82.02.0
medián1121211222122
modus1121111212121
počet závodů46356234534146
průměrný odstup od vítěze %1,00,40,60,22,62,50,00,91,50,90,60,41,0
průměrné % poražených soupeřů96,598,397,498,888,997,8100,094,997,898,798,595,896,6

Kategorie C2M

Rolenc Ondřejsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí1.2.1.1.3.2.3.1.2.3.6.2.2.2.3.2.2.4.4.1.2.2.4.5.2.3.3.1.1.2.2.1.1.1.1.2.5.2.1.
odstup %0,00,10,00,01,54,51,10,02,14,64,22,41,90,81,41,00,06,92,20,04,82,25,35,51,10,64,30,00,03,00,40,00,00,00,01,74,51,70,0
% poražených soupeřů100,096,3100,0100,092,392,392,0100,093,891,779,292,993,388,989,595,295,281,381,3100,092,994,784,277,894,790,588,2100,0100,095,287,5100,0100,0100,0100,095,077,894,7100,0
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr1.02.21.31.33.42.03.02.33.02.01.81.02.3
medián1211324222112
modus1111324221112
počet závodů15335234534139
průměrný odstup od vítěze %0,01,60,11,03,43,53,00,83,11,90,40,01,8
průměrné % poražených soupeřů100,093,595,898,487,193,887,592,290,294,897,2100,093,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále