Dušková Kateřina, 1998, Univerzitní sportovní klub Praha

Dušková Kateřina, 1998

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009070
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 23.   13.6218,6ČP/OČ/OM
13/18/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 23.   8.8317,6ČP/OČ/OM
14/24/0
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 20.   18.8717,8ČP
17
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 11.   10.249,4ČP
35
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14.   144.6213,6ČP/OČ/OM
29/32/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18.   89.859,4ČP/OČ/OM
21/21/0
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 10. 3/U23 6.516,1NKZ
46
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 46. 7/U23 63.3359,8NKZ
0
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 21. 9/U23 38.8232,5ČP
15
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 21. 8/U23 64.3856,3ČP
15
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 1. 1/U23 NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 44. 7/U23 54.4150,5NKZ
0
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 8. 4/U23 26.3027,4ČP
43
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 8. 4/U23 6.406,4ČP
43
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 12. 6/U23 5.725,8ČP
33
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 12. 6/U23 9.059,0ČP
33
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 9. 3/U23 10.9711,6ČP/NKZ
40/68
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 6. 3/U23 7.927,4ČP
49
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 18. 6/U23 22.9521,5ČP
21
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 5. 2/U23 8.528,6ČP
53
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 1. 1/U23 ČP
75
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 13. 5/U23 11.5311,6ČP
31
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 12. 5/U23 15.5715,0ČP
33
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 9. 4/U23 10.8210,9NKZ
68
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 13. 5/U23 10.5810,2NKZ
68
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 12. 4/U23 17.4721,3NKZ
62
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 4. 2/U23 7.899,9NKZ
75
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 1. 1/U23
29
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ROLENC Ondřej
1.  
16
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 15. 4/U23 24.1721,8ČP
27
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 23. 7/U23 72.7363,3ČP
13
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 28. 12/U23 9.8520,6ČP/OČ/OM
13/26/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 28. 14/U23 12.7425,7ČP/OČ/OM
15/38/0
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1W slalom 28. 19/U23 124.21125,0-
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 2. 1/U23
137
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 2. 1/U23 4.194,9
157
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 8.   9.178,5NKZ
62
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 13. 4/U23 15.2614,8NKZ
49
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 20. 9/U23 10.2615,9ČP/OČ/OM
19/37/0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 5. 1/U23 4.293,8NKZ
75
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 36. 2/U23 61.5055,6NKZ
4
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 11. 5/U23 0.360,3ČP
35
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 20. 6/U23 20.4120,3ČP
19
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 13. 4/U23 14.5014,0ČP
31
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 12. 4/U23 14.9517,8ČP
33
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 16. 4/U23 19.0516,9ČP
25
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 23. 5/U23 74.1264,2ČP
13
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 8. 1/U23 11.2810,9NKZ
62
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 6. 2/U23 16.6516,2NKZ
62
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 5. 3/U23 14.4414,3ČP
53
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 5. 2/U23 5.405,2ČP
53
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 9. 3/U23 60.8063,6ČP
40
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 19. 7/U23 17.9216,6ČP
19
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 2. 2/U23 8.2010,8
66
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 1. 1/U23
95
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
0
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
0
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 7. 1/U23 8.779,0NKZ
49
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 8. 2/U23 12.019,9NKZ
46
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 18. 8/U23 20.2319,0ČP/NKZ
21/46
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 3. 1/U23 5.304,6ČP/NKZ
62/75
20.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 4. 2/U23 24.7423,9
75
19.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/U23 9.669,9
125
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 11. 6/U23 8.368,7ČP
35
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 10. 6/U23 106.92108,5ČP
37
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/U23 NKZ
75
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 5. 2/U23 4.413,9NKZ
62
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 6. 4/U23 11.1610,0ČP
49
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 18. 8/U23 16.8116,4ČP
21
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 13. 6/U23 11.7010,5ČP
31
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 9. 5/U23 59.9357,4ČP
40
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 1. 1/U23
89
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom    
0
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 4. 2/U23 5.616,7
79
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 3. 2/U23 6.228,9
73
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRICOVÁ Adéla
6. 2/DS 11.609,0OM
32
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 5. 2/DS 7.506,3OM
58
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRICOVÁ Adéla
21. 3/DS 52.2038,1OM
7
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 5. 3/DS 7.086,9ČP/NKZ
53/75
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 12. 3/DS 11.0010,0ČP/NKZ
33/68
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 4. 2/DS 3.012,7-
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 9. 2/DS 12.159,7ČP
40
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 10. 2/DS 106.6496,9ČP
37
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 4. 2/DS 5.395,1NKZ
68
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 2. 2/DS 2.912,7NKZ
75
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 10. 4/DS 11.8413,3NKZ
57
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 10. 2/DS 19.5520,4ČP
37
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 9. 1/DS 10.5811,0ČP
40
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 17. 4/DS 16.5616,9ČP
23
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 13. 3/DS 9.509,5ČP
31
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 1. 1/DS
41
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 2. 1/DS 0.190,2
42
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 1. 1/DS
41
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 3. 1/DS 4.474,7
32
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 13. 3/DS 15.4814,1NKZ
40
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 8. 3/DS 15.2013,2NKZ
57
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 2. 2/DS 6.546,6-
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 11.   19.7717,1ČP
35
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 5.   16.7515,1ČP
53
01.08.2015
02.08.2015
WAVE 2015 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
kvalifikace
5.   8.8510,1-
01.08.2015
02.08.2015
WAVE 2015 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
semifinále
4.   7.557,7-
01.08.2015
02.08.2015
WAVE 2015 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
finále
2.   0.020,0-
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II K1W slalom
U18 - kvalifikace
5.   10.769,6-
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II K1W slalom
U18 - finále
2.   2.732,5-
30.07.2015
31.07.2015
Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
U18 - kvalifikace
12.   43.9634,1-
30.07.2015
31.07.2015
Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
U18 - finále
1.   -
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 8. 2/DS 22.7822,8ČP
43
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 9. 3/DS 32.4231,2ČP
40
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 4. 4/DS 3.984,2NKZ
75
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 7. 4/DS 7.698,2NKZ
75
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 11. 4/DS 18.7717,9NKZ
53
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 8. 4/DS 15.6415,0NKZ
68
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 8.   13.3213,5ČP
43
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 15.   29.2227,3ČP
27
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 15.   19.7519,1ČP
27
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 16.   19.7920,2ČP
25
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 5. 1/DS 31.3932,1
50
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 1. 1/DS
46
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 3. 1/DS 18.9519,3
75
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 2. 1/DS 1.021,3
62
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 1. 1/DS
57
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 1. 1/DS
63
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/DS
73
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/DS
77
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 1.  
77
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 3.   6.004,8
8
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 1.  
79
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 3.   10.908,6
8
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 23.   61.2058,5NKZ
21
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1W slalom 8.   13.6212,7NKZ
62
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 8.   13.9012,9-
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 24.   82.5976,5ČP
12
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 12.   16.0314,7ČP
33
24.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 3. 1/DM 5.935,4
62
23.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DM 11.0411,5
88
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 1. 1/DM
110
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 2. 2/DM 1.311,4
102
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
47. 20/U16 61.6471,5-
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
53. 21/U16 52.2446,3-
13.07.2014 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 12.   23.6725,0ČP
33
12.07.2014 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 15.   28.1925,2ČP
27
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 24. 5/DM 26.3425,5NKZ
19
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 9. 3/DM 12.0312,1NKZ
57
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom 1. 1/DM
59
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom 2. 1/DM 1.802,0
66
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 14.   28.2029,9NKZ
46
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 17.   33.9836,0NKZ
43
18.05.2014 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 18.   29.0629,3ČP
21
17.05.2014 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 27.   148.84142,4ČP
9
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 21.   27.5028,6ČP
15
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 13.   13.9614,4ČP
31
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 1. 3/DM
47
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 5. 3/DM 10.9611,1
44
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 4. 3/DM 2.292,9
36
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 7. 3/DM 9.479,0
38
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1W slalom 2. 1/DM 0.700,7
60
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota C1W slalom 3. 1/DM 11.8011,4
10
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1W slalom 1. 1/DM
67
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera C1W slalom 2. 1/DM 8.508,8
14
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 1. 1/DM
75
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 1. 1/DM
55
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna, K1W slalom 3. 1/DM 3.903,9
41
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 2. 1/DM 0.200,2
48
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
56
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 4. 1/DM 3.002,4
48
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 13.   29.5231,0-
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 32.   46.7642,6ČP/NKZ
0/12
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 30.   97.8990,2ČP/NKZ
0/14
25.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, neděle USD Veltrusy K1W slalom 8. 4/DM 28.0726,1
39
24.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, sobota USD Veltrusy K1W slalom 8. 3/DM 26.8324,1
33
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 7. 2/DM 8.719,3
94
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 10. 2/DM 9.439,3
83
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 9. 3/DM 11.6213,5
37
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 4. 3/DM 16.4416,6
1
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 7. 2/DM 16.2617,1
56
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 4. 2/DM 23.9821,2
1
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1W slalom 4. 3/DM 16.4416,6
1
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 37. 8/DM 79.4667,9ČP/NKZ
0/15
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 44. 8/DM 153.84132,2ČP/NKZ
0/10
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 22. 6/DM 31.4429,9NKZ
29
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 20. 7/DM 61.1358,3NKZ
31
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1W slalom 1. 1/DM
3
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 3. 1/DM 0.880,8
38
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 1. 1/DM
50
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1W slalom 1. 1/DM
3
05.05.2013 Trutnovský slalom, neděle K1W slalom 1. 1/DM
19
04.05.2013 Trutnovský slalom K1W slalom 2. 1/DM 5.604,4
7
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna K1W slalom 3. 2/DM 5.606,2
28
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C1W slalom 3. 2/DM 24.0023,6
1
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna K1W slalom 3. 2/DM 2.202,3
29
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C1W slalom 3. 2/DM 24.1022,8
1
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 29. 7/ZS 45.1145,4NKZ
15
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 30. 7/ZS 93.6585,5NKZ
14
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom 24.   236.03221,4-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 9.   14.8414,8-
02.09.2012 VZ ve slalomu - neděle USD Veltrusy K1W slalom 8. 2/ZS 19.8417,6
20
01.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, Memoriál Jardy Froňka USD Veltrusy K1W slalom 9. 2/ZS 51.5747,8
15
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 6. 1/ZS 13.6013,4
35
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 4. 1/ZS 14.4014,1
43
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 9.   27.4327,6OM
4
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 7.   7.858,8OM
51
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 9.   49.4542,9OM
4
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 13.   18.7418,5OM
27
01.07.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 9. 2/ZS 31.0231,7
10
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 9. 2/ZS 18.8820,6
11
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 9. 5/ZS 11.7711,2
80
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 12. 5/ZS 8.699,0
69
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 4. 1/ZS 5.904,9
9
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 2. 1/ZS 13.209,9
1
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 3. 2/ZS 4.403,7
41
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 3. 2/ZS 23.5017,8
0
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 36. 8/ZS 156.10144,3NKZ
9
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 32. 7/ZS 110.11103,2NKZ
13
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 4. 1/ZS 5.905,9
12
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 17. 3/ZS 26.4127,9
2
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 3. 1/ZS 6.816,7
13
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 18. 3/ZS 34.7235,7
0
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 11. 3/ŽS 22.3024,8
28
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 6. 3/ŽS 23.7021,2
3
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 9. 2/ŽS 24.1025,3
37
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 11. 3/ŽS 48.6044,3
0
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 11.   15.8416,0
44
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 13.   13.7312,9
35
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 30. 8/ZS 87.0384,0NKZ
12
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 26. 5/ZS 46.9547,7NKZ
17
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 12.   17.9017,1
12
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘÍHOVÁ Eva
17. 2/ZM 32.3029,3
3
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 15.   23.7021,2
9
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘÍHOVÁ Eva
17.   37.0032,5
3
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1W slalom 18.   171.12159,6-
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 10.   22.6722,3-
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1W slalom 25. 4/ZS 32.9031,3
9
17.07.2011 Písecké slalomy - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 11. 3/ŽS 17.0317,3
12
16.07.2011 Písecký Venouš - VZ ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 11. 3/ŽS 23.0524,3
12
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 17. 8/ZS 22.2024,3
20
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 17. 7/ZS 18.3022,8
20
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 13. 5/ZS 16.4014,1
17
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 10. 4/ZS 11.309,9
22
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 12. 2/ZS 31.7735,0
12
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 16. 2/ZS 28.7830,1
12
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 25. 10/ZS 36.9040,7OM
10
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 20. 8/ZS 37.5040,2OM
12
22.05.2011 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava - nádraží u železničního mostu K1W slalom 15. 1/ŽS 32.3038,2
10
21.05.2011 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava - nádraží u železničního mostu K1W slalom 16. 1/ŽS 35.3036,6
11
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 5. 2/ZS 27.5019,5
2
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 6. 2/ZS 24.1017,7
2
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
24. 8/ZS 31.2035,3
12
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
24. 9/ZS 38.7042,3
12
17.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - neděle Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 11. 3/ZS 43.8135,8
0
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 16. 5/ZS 63.9358,8
0
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 12. 4/ZM 22.4222,3-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 27. 2/ZM 57.1048,8-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 28. 7/ZM 51.0054,8-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 32. 9/ZM 66.3065,9-
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom
sobota 3.7.2010
20. 2/ZM 46.2057,8-
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom
neděle 4.7.2010
18. 2/ZM 31.6037,9-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 36. 11/ZM 196.41204,9-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 35. 8/ZM 204.93207,0-
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 10.4.2010
19. 3/ZM 63.4063,1-
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 11.4.2010
21. 3/ZM 96.8082,5-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1W slalom
sobota
20.   29.6023,9-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1W slalom
neděle
15.   29.4026,2-
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1W slalom     -
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1W slalom
sobota
46. 5/ZM 194.40201,2-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1W slalom
neděle
41. 4/ZM 73.0073,3-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
sobota
22. 2/ZM 72.5967,3-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
neděle
23. 2/ZM 69.9669,2-
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
sobota
    -
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
neděle
    -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Dušková KateřinaUniverzitní sportovní klub Praha K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.04.22 aktualizace z registru ČSK
Dušková KateřinaUniverzitní sportovní klub Praha K1: 1   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Dušková KateřinaUniverzitní sportovní klub Praha K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Dušková KateřinaUniverzitní sportovní klub Praha K1: 1   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Dušková KateřinaUniverzitní sportovní klub Praha K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Dušková KateřinaUniverzitní sportovní klub Praha K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.03.16 updated from RVP
Dušková KateřinaUSK Praha K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.03.16 updated from RVP
Dušková KateřinaUSK Praha K1: 2+   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Dušková KateřinaUSK Praha K1: 2   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Dušková KateřinaUSK Praha K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Dušková KateřinaUSK Praha K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 15.08.12 updated from RVP
Dušková KateřinaUSK Praha K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Dušková KateřinaUSK Praha K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Dušková KateřinaUSK Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom K1W 22,66 22,66
22.05.2021 slalom K1W 14,68 14,68
16.05.2021 slalom K1W 13,37 13,37
15.05.2021 slalom K1W 13,53 13,53
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W FINALE-A
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Caipi
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-BGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-BGalasport RAD
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport RAD
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport RAD
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport RAD
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-AGalasport RAD
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport RAD
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport RAD
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport RAD
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport RAD
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport RAD
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-AGalasport RAD
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport RAD
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W finale-BGalasport RAD
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikaceGalasport RAD
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-AGalasport RAD
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikaceGalasport RAD
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport RAD
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport RAD
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport RAD
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport RAD
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W finale-A
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W finale-A
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
0|4128|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 2/2 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 4/4 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 4/4 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.K1W 5/6 167
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/4 46

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
6.K1W 5/7 250
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/5 279
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2X
Rolenc Ondřej
1/1 16
110.K1W 1/1 29

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.K1W 5/6 145
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/4 190
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.K1W 2/2 294
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 3/4 47
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1W 4/4 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.K1W 5/6 190
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.K1W 4/4 161

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 6/8 254
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 261
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.K1W 5/6 441

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.K1W 6/8 240
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 293
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.K1W 4/4 156
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Hricová Adéla
2/2 39
20.K1W 1/1 58

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1W 6/8 241
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.K1W 4/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.K1W 5/8 350

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.K1W 6/8 160
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.K1W 4/6 208
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 4/4 40
1.K1W 5/18 456

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 4/4 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
18.K1W 4/6 89
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 5/7 9
7.K1W 5/14 339

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1W 4/6 59
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.C1M 2/2 2
25.C1W 4/4 4
9.K1W 5/16 277
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 2/2 8
22.K1W 2/2 78

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Říhová Eva
2/2 6
41.K1W 5/19 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.K1W 2/2 22

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
K1W2614615131012111840

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222019
K1W2331

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1W000000151827

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C2X37---------
K1W1104159134317941
C1W------51725-
C1M--------193-
C2M---------86

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222019
K1W1516

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620122011
C2M11--
K1W202243
C1W-14-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222019
K1W5769
Fotky nenalezeny.
0|4128|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 2/2 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 4/4 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 4/4 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.K1W 5/6 167
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/4 46

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
6.K1W 5/7 250
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/5 279
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2X
Rolenc Ondřej
1/1 16
110.K1W 1/1 29

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.K1W 5/6 145
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/4 190
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.K1W 2/2 294
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 3/4 47
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1W 4/4 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.K1W 5/6 190
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.K1W 4/4 161

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 6/8 254
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 261
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.K1W 5/6 441

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.K1W 6/8 240
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 293
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.K1W 4/4 156
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Hricová Adéla
2/2 39
20.K1W 1/1 58

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1W 6/8 241
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.K1W 4/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.K1W 5/8 350

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.K1W 6/8 160
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.K1W 4/6 208
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 4/4 40
1.K1W 5/18 456

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 4/4 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
18.K1W 4/6 89
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 5/7 9
7.K1W 5/14 339

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1W 4/6 59
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.C1M 2/2 2
25.C1W 4/4 4
9.K1W 5/16 277
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 2/2 8
22.K1W 2/2 78

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Říhová Eva
2/2 6
41.K1W 5/19 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.K1W 2/2 22

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
K1W2614615131012111840

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222019
K1W2331

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1W000000151827

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C2X37---------
K1W1104159134317941
C1W------51725-
C1M--------193-
C2M---------86

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222019
K1W1516

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620122011
C2M11--
K1W202243
C1W-14-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222019
K1W5769

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
233 19 5 7     264
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár14.212.01263
K1W14.212.01263
NKZ14.910.0842
K1W14.910.0842
veřejné závody9.05.01133
K1W9.46.01109
C1W4.23.0317
C2M15.317.0174
C1M17.517.0172
C2X1.01.011
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár11,600,011,623,263
K1W11,600,011,623,263
NKZ37,112,400,049,542
K1W37,112,400,049,542
veřejné závody2418,01410,51612,05440,6133
K1W2119,31211,0109,24339,4109
C1W211,8211,8635,31058,817
C2M00,000,000,000,04
C1M00,000,000,000,02
C2X1100,000,000,01100,01
Celkem2811,8156,3177,16025,2238
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1243528281310,5
K1W1243528281310,5
NKZ8424362922,4
K1W8424362922,4
veřejné závody2602602106625,4
K1W2142372115525,7
C1W331665927,3
C2M742600,0
C1M482250,0
C2X214700,0
Celkem4688566188117,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 89
13.07.14
sl 88
12.07.14
sl 48
18.05.14
sl 47
17.05.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
pořadí20.11.21.21.8.8.12.12.9.6.18.5.1.13.12.15.23.11.20.13.12.16.23.5.5.9.19.18.3.11.10.6.18.13.9.5.12.9.10.10.9.17.13.11.5.8.9.8.15.15.16.24.12.12.15.18.27.21.13.32.30.37.44.
odstup % *)17,89,432,556,327,46,45,89,011,67,421,58,60,011,615,021,863,30,320,314,017,816,964,214,35,263,616,619,04,68,7108,510,016,410,557,46,910,09,796,920,411,016,99,517,115,122,831,213,527,319,120,276,514,725,025,229,3142,428,614,442,690,267,9132,2
% poražených soupeřů *)44,171,423,116,777,477,462,162,184,983,345,286,2100,058,662,148,118,565,536,758,662,150,024,187,187,572,437,959,595,363,066,780,029,250,069,290,275,070,467,972,775,851,563,647,480,073,169,268,239,154,851,64,254,254,239,137,03,725,957,16,112,114,32,3
pořadí2013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr35.817.810.910.611.012.815.79.113.715.514.2
medián3215910109139121112
modus30128918511181112
počet závodů488886676263
průměrný odstup od vítěze % *)83,244,520,822,729,430,122,910,822,913,629,1
průměrné % poražených soupeřů *)8,734,460,470,964,159,848,374,353,157,855,2
počet jízd716161616121214123124
lepší 1. jízda1
25,0%
1
12,5%
4
50,0%
5
62,5%
4
50,0%
2
33,3%
3
50,0%
2
28,6%
2
33,3%
1
50,0%
25
39,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
18,8%
3
18,8%
0
0,0%
1
8,3%
4
28,6%
1
8,3%
1
33,3%
13
10,5%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasl 120
28.08.21
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 24
20.04.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí21.6.18.15.23.23.5.9.11.10.4.2.8.9.8.24.12.1.13.24.9.18.10.12.
odstup % *)56,37,421,521,863,364,25,263,68,7108,52,76,622,831,212,976,514,70,031,0221,414,8159,622,322,3
% poražených soupeřů *)16,783,345,248,118,524,187,572,463,066,792,997,073,169,282,14,254,2100,055,611,572,426,167,959,3
pořadí201020112012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr12.014.016.513.011.36.34.010.512.319.012.021.012.3
medián12109138841091562110
modus1210913124105156219
počet závodů12214312322124
průměrný odstup od vítěze % *)22,391,0118,131,026,020,22,758,644,342,614,556,344,1
průměrné % poražených soupeřů *)59,347,042,055,660,179,892,964,961,333,364,316,758,0
počet jízd24328624644247
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
50,0%
2
66,7%
0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
1
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
11
45,8%
čistých jízd2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
16,7%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
6
12,8%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
pořadí10.46.1.44.9.9.13.12.4.8.13.5.36.8.6.7.8.18.3.1.5.5.12.4.2.10.1.13.8.4.7.11.8.23.8.24.9.14.17.32.30.37.44.22.20.29.30.36.32.30.26.
odstup %6,159,80,050,511,610,910,221,39,98,514,83,855,610,916,29,09,919,04,60,03,96,910,05,12,713,30,014,113,24,28,217,915,058,512,725,512,129,936,042,690,267,9132,229,958,345,485,5144,3103,284,047,7
% poražených soupeřů82,413,5100,04,484,987,181,382,395,287,378,293,038,687,591,288,085,759,595,3100,090,790,275,093,998,084,2100,070,082,992,786,776,284,118,574,147,781,867,559,06,112,114,32,346,250,024,323,716,726,212,121,9
pořadí2012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr30.530.815.88.55.77.07.015.59.425.316.0
medián3030148456891011
modus3020881165918
počet závodů666666245451
průměrný odstup od vítěze %85,070,229,112,16,37,713,620,712,829,130,5
průměrné % poražených soupeřů20,821,858,182,190,286,589,474,386,250,164,0
počet jízd12111212121248108101
lepší 1. jízda2
33,3%
3
50,0%
4
66,7%
1
16,7%
1
16,7%
3
50,0%
0
0,0%
4
100,0%
2
40,0%
2
50,0%
22
43,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
2
2,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Dušková Kateřinasl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
pořadí17.18.
odstup %27,935,7
% poražených soupeřů20,05,6
pořadí2012celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,831,8
průměrné % poražených soupeřů12,812,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie C1W

Dušková Kateřinasl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl.Strak2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Strakonic
22.06.13/2
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
pořadí3.3.3.2.4.4.4.1.1.3.3.2.3.6.11.
odstup %4,88,611,48,816,616,621,20,00,023,622,89,917,821,244,3
% poražených soupeřů83,383,366,783,325,025,025,0100,0100,0------50,0---54,516,7
pořadí201220132014celkem
průměr5.52.92.83.5
medián3333
modus2433
počet závodů47415
průměrný odstup od vítěze %23,314,48,415,2
průměrné % poražených soupeřů30,339,379,247,5
počet jízd814830
lepší 1. jízda1
25,0%
1
14,3%
0
0,0%
2
13,3%
čistých jízd3
37,5%
2
14,3%
5
62,5%
10
33,3%

Kategorie C2M

Dušková Kateřinařeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
pořadí17.17.
odstup %29,332,5
% poražených soupeřů33,336,0
pořadí2011celkem
průměr17.017.0
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,930,9
průměrné % poražených soupeřů34,734,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasl 89
28.06.20
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 15
08.04.18
sl 14
08.04.18/2
sl 120
20.08.17
sl 119
19.08.17
sl 18
09.04.17
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 19
10.04.16
sl 18
10.04.16/2
sl 17
09.04.16
sl 16
09.04.16/2
sl 28
26.04.15
sl 27
26.04.15/2
sl 26
25.04.15
sl 25
25.04.15/2
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 9
12.04.15
sl 8
11.04.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 120
24.08.14
sl 119
23.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 33
04.05.14
sl 32
04.05.14/2
sl 31
03.05.14
sl 30
03.05.14/2
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
MJF neděle
25.08.13
MJF sobota
24.08.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Trutnov2
05.05.13
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Veltrusy
02.09.12
sl.Veltrusy
01.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Křivoklát
01.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
20.08.11
řeka Otava,
17.07.11
řeka Otava,
16.07.11
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Otava -
22.05.11
Řeka Otava -
21.05.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Kamenice nad
17.04.11
Kamenice nad
16.04.11
Řeka Jizera,
14.08.10
Kadaňský mlý
03.07.10
Kadaňský mlý
03.07.10/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
řeka Ploučni
10.04.10
řeka Ploučni
10.04.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
pořadí1.2.2.2.1.4.2.1.3.4.1.2.1.3.1.5.2.3.1.1.1.1.1.1.3.2.1.2.1.2.1.5.4.7.2.1.1.1.3.2.1.4.8.8.7.10.9.7.3.1.1.2.3.3.8.9.6.4.9.9.9.12.4.3.4.3.11.9.11.13.12.15.25.11.11.17.17.13.10.12.16.15.16.5.6.24.24.11.16.27.18.20.36.35.21.19.15.20.41.46.23.22.
odstup %0,00,04,910,80,023,99,90,08,96,70,00,20,04,70,032,11,319,30,00,00,00,00,00,05,411,50,01,40,02,00,011,12,99,00,70,00,00,03,90,20,02,426,124,19,39,313,517,10,80,00,04,46,22,317,647,813,414,131,720,611,29,04,93,75,96,724,825,316,012,917,121,231,317,324,324,322,814,19,935,030,138,236,619,517,742,335,335,858,848,837,957,8204,9207,082,563,126,223,973,3201,269,267,3
% poražených soupeřů100,098,198,294,1100,084,296,6100,092,685,7100,088,9100,077,8100,063,695,086,7100,0100,0100,0100,0100,0100,088,995,0100,098,0100,094,7100,071,485,770,097,5100,0100,0100,091,795,8100,092,556,356,383,376,380,087,092,9100,0100,075,083,384,636,433,383,390,338,546,788,284,785,794,985,090,080,885,276,272,171,161,127,365,565,568,068,065,775,769,463,461,159,555,637,554,954,916,76,325,745,238,75,412,823,125,051,738,711,1---15,419,2
pořadí200920102011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr27.825.114.57.84.82.21.91.82.81.52.01.08.8
medián2221159321131215
modus1518119111141211
počet závodů6719161418845221102
průměrný odstup od vítěze %76,8100,328,016,68,32,76,61,29,95,42,50,022,0
průměrné % poražených soupeřů22,725,155,173,283,493,893,291,791,897,198,2100,073,0
počet jízd12133832283616810442203
lepší 1. jízda4
66,7%
3
42,9%
5
26,3%
7
43,8%
7
50,0%
6
33,3%
1
12,5%
1
25,0%
2
40,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
38
37,3%
čistých jízd2
16,7%
0
0,0%
11
28,9%
12
37,5%
4
14,3%
9
25,0%
5
31,3%
4
50,0%
3
30,0%
2
50,0%
2
50,0%
2
100,0%
56
27,6%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasl 105
03.08.19
sl 110
01.08.15
sl 110
01.08.15/2
sl 110
01.08.15/3
sl 109-2
31.07.15
sl 109-2
31.07.15/2
sl 109
30.07.15
sl 109
30.07.15/2
ECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
pořadí28.2.4.5.2.5.1.12.47.53.
odstup %125,00,07,710,12,59,60,034,171,546,3
% poražených soupeřů69,088,987,589,790,075,0100,031,347,139,5
pořadí201420152019celkem
průměr50.04.428.015.9
medián474285
modus472282
počet závodů27110
průměrný odstup od vítěze %58,99,1125,030,7
průměrné % poražených soupeřů43,380,369,071,8
počet jízd414220
lepší 1. jízda1
50,0%
1
14,3%
1
100,0%
3
30,0%
čistých jízd1
25,0%
8
57,1%
0
0,0%
9
45,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Dušková Kateřinasl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí9.9.
odstup %27,642,9
% poražených soupeřů33,333,3
pořadí2012celkem
průměr9.09.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,235,2
průměrné % poražených soupeřů33,333,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Dušková Kateřinasl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí6.21.
odstup %9,038,1
% poražených soupeřů83,933,3
pořadí2016celkem
průměr13.513.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,623,6
průměrné % poražených soupeřů58,658,6
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasl 128
24.09.16
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
pořadí5.7.13.25.20.28.32.
odstup %6,38,818,540,740,254,865,9
% poražených soupeřů90,580,060,036,848,630,820,5
pořadí2010201120122016celkem
průměr30.022.510.05.018.6
medián28207520
modus2820755
počet závodů22217
průměrný odstup od vítěze %60,340,513,76,333,6
průměrné % poražených soupeřů25,742,770,090,552,5
počet jízd444214
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
3
42,9%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
14,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
pořadí14.18.
odstup %13,69,4
% poražených soupeřů50,032,0
pořadí2022celkem
průměr16.016.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,511,5
průměrné % poražených soupeřů41,041,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
pořadí14.18.
odstup %13,69,4
% poražených soupeřů50,032,0
pořadí2022celkem
průměr16.016.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,511,5
průměrné % poražených soupeřů41,041,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
pořadí14.18.
odstup %13,69,4
% poražených soupeřů50,032,0
pořadí2022celkem
průměr16.016.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,511,5
průměrné % poražených soupeřů41,041,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
pořadí14.18.
odstup %13,69,4
% poražených soupeřů50,032,0
pořadí2022celkem
průměr16.016.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,511,5
průměrné % poražených soupeřů41,041,0

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
pořadí23.23.28.28.20.
odstup %18,617,620,625,715,9
% poražených soupeřů46,346,348,148,148,6
pořadí20192022celkem
průměr25.323.024.4
medián282323
modus282323
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %20,818,119,7
průměrné % poražených soupeřů48,346,347,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí23.23.
odstup %18,617,6
% poražených soupeřů46,346,3
pořadí2022celkem
průměr23.023.0
medián2323
modus2323
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,118,1
průměrné % poražených soupeřů46,346,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
pořadí28.28.20.
odstup %20,625,715,9
% poražených soupeřů48,148,148,6
pořadí2019celkem
průměr25.325.3
medián2828
modus2828
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %20,820,8
průměrné % poražených soupeřů48,348,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Dušková Kateřinasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
pořadí28.28.20.
odstup %20,625,715,9
% poražených soupeřů48,148,148,6
pořadí2019celkem
průměr25.325.3
medián2828
modus2828
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %20,820,8
průměrné % poražených soupeřů48,348,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále