2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

06.05.2018   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.108.22 0 103.55 2 105.55 75
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.109.15 8 107.68 0 107.682.13/2,068
3. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha108.29 2 107.73 0 107.732.18/2,162
4.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha113.59 4 109.14 2 111.145.59/5,357
5. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.116.41 0 111.44 0 111.445.89/5,653
6.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.116.64 4 110.85 4 114.859.30/8,849
7.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno109.95 6 114.61 2 116.6111.06/10,546
8.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc114.53 2 115.02 4 119.0213.47/12,843
9.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn118.22 4 113.48 6 119.4813.93/13,240
10.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno128.16 2 131.89 104 235.89130.34/123,537
11.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc124.54 8 137.50 4 132.5426.99/25,635
12.5/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha125.54 110 124.92 12 136.9231.37/29,733
13.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava134.63 4 119.84 110 138.6333.08/31,331
14.4/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno154.57 104 1.00 999 258.57153.02/145,029
15.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí199.43 64 4.00 999 263.43157.88/149,627

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.92.26 2 90.26 0 90.26 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha94.02 2 91.93 0 91.931.67/1,968
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.94.89 0 94.03 0 94.033.77/4,262
4.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha94.30 0 94.75 0 94.754.49/5,057
5.2/U23CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha92.97 2 92.93 2 94.934.67/5,253
6. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.96.28 0 92.78 4 96.786.52/7,249
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.96 0 95.47 2 97.477.21/8,046
8.1/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc96.41 0 96.18 2 98.187.92/8,843
9.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.93.94 2 94.99 4 98.998.73/9,740
10.3/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha94.50 2 99.07 6 105.0714.81/16,437
11.4/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha98.77 2 92.86 0 92.862.60/2,935
12.5/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha92.69 4 92.98 0 92.982.72/3,033
13. JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.96.81 0 93.40 0 93.403.14/3,531
14.6/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB97.70 0 95.28 0 95.285.02/5,629
15.7/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.96.96 0 95.40 0 95.405.14/5,727
16.8/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.98.65 2 96.78 0 96.786.52/7,225
17.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha99.69 0 96.82 0 96.826.56/7,323
18. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha99.81 0 97.38 0 97.387.12/7,921
19.9/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha96.31 8 96.66 4 100.6610.40/11,519
20.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha101.51 0 100.42 2 101.5111.25/12,517
21.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.102.12 2 103.57 8 104.1213.86/15,415
22.2/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha102.43 2 101.30 4 104.4314.17/15,714
23.3/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja104.34 2 98.59 6 104.5914.33/15,913
24.3/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn101.81 4 104.62 4 105.8115.55/17,212
24.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.104.05 6 103.81 2 105.8115.55/17,211
26.4/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.108.39 4 103.64 4 107.6417.38/19,310
27.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc113.62 6 107.72 0 107.7217.46/19,39
28.10/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc106.53 2 118.81 8 108.5318.27/20,28
29. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy108.35 2 4.00 999 110.3520.09/22,37
30. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha110.92 2 109.15 2 111.1520.89/23,16
31.4/DMULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava106.19 6 114.12 52 112.1921.93/24,35
32.5/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha111.78 4 110.20 2 112.2021.94/24,34
33. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha108.35 4 109.60 4 112.3522.09/24,53
34.5/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha115.60 6 113.52 0 113.5223.26/25,82
35.6/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc117.44 54 111.62 2 113.6223.36/25,91
36.6/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha108.16 6 4.00 999 114.1623.90/26,50
37.5/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus117.46 8 99.68 58 125.4635.20/39,00
38.6/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha95.57 52 97.08 52 147.5757.31/63,50
39.7/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk113.53 54 104.70 52 156.7066.44/73,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
98.11 2 96.38 2 98.38 75
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
101.95 2 97.96 2 99.961.58/1,668
3. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
96.03 4 94.98 6 100.982.60/2,662
4. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
108.68 2 106.90 2 108.9010.52/10,757
5.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
112.45 4 114.35 2 116.3517.97/18,353
6. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
118.58 0 117.22 6 123.2224.84/25,249
7.2/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
109.33 4 106.39 52 158.3960.01/61,046
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha94.96 0 95.57 0 95.57 75
2. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.98.95 4 99.14 0 99.143.57/3,768
3.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice101.88 0 99.14 2 101.145.57/5,862
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha100.37 0 101.22 0 101.225.65/5,957
5.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha100.60 2 100.63 2 102.637.06/7,453
6.2/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha105.09 0 103.69 2 105.6910.12/10,649
7.3/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.87 2 103.83 4 107.8312.26/12,846
8.2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.101.20 0 103.96 52 155.9660.39/63,243
9.3/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha102.08 2 102.37 54 156.3760.80/63,640
10.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec100.86 2 111.99 150 261.99166.42/174,137
11.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.101.89 50 100.78 4 104.789.21/9,635
12.2/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy113.69 2 102.91 2 104.919.34/9,833
13.4/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.106.76 0 104.35 2 106.3510.78/11,331
14.3/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.108.35 0 104.49 2 106.4910.92/11,429
15.4/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno107.96 0 109.86 2 107.9612.39/13,027
16.5/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn110.51 2 108.28 0 108.2812.71/13,325
17.5/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha108.30 0 109.07 2 108.3012.73/13,323
18. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.104.41 4 99.31 104 108.4112.84/13,421
19.6/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha105.79 4 4.00 999 109.7914.22/14,919
20.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor113.32 0 110.22 0 110.2214.65/15,317
21.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy111.24 0 119.45 6 111.2415.67/16,415
22.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc131.32 6 114.04 0 114.0418.47/19,314
23.4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc120.95 2 114.39 0 114.3918.82/19,713
24.5/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava114.40 0 140.66 6 114.4018.83/19,712
25.6/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha120.80 0 115.03 2 117.0321.46/22,511
26.7/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno147.12 54 118.77 2 120.7725.20/26,410
27.7/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc120.80 2 133.94 54 122.8027.23/28,59
28.8/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha136.24 102 125.16 2 127.1631.59/33,18
29.9/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.113.29 104 128.61 4 132.6137.04/38,87
30.10/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.116.90 206 119.31 54 173.3177.74/81,36

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha85.72 0 85.94 0 85.94 75
2. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.21 2 86.48 0 86.480.54/0,668
3. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha85.61 0 86.67 0 86.670.73/0,862
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha86.75 0 86.68 0 86.680.74/0,957
5. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.86.75 0 86.89 0 86.890.95/1,153
6. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha88.85 0 87.17 0 87.171.23/1,449
6.1/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha89.82 0 87.17 0 87.171.23/1,449
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.89.72 0 87.77 0 87.771.83/2,143
9.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.88.90 0 90.59 4 94.598.65/10,140
10.2/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha92.17 0 92.36 4 96.3610.42/12,137
11.3/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha89.99 4 88.98 0 88.983.04/3,535
12.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.89.26 52 89.24 0 89.243.30/3,833
13.2/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice87.37 8 89.87 0 89.873.93/4,631
14. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha90.92 2 90.12 0 90.124.18/4,929
15.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus94.15 0 89.73 2 91.735.79/6,727
16.4/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava93.94 0 91.84 0 91.845.90/6,925
17. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha90.48 2 90.26 2 92.266.32/7,423
18. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.90.36 2 4.00 999 92.366.42/7,521
19.3/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha94.88 4 92.62 0 92.626.68/7,819
20.5/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha93.06 0 95.64 8 93.067.12/8,317
21.4/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy91.87 2 95.73 2 93.877.93/9,215
22.2/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha94.27 2 95.37 0 95.379.43/11,014
23. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc95.63 0 105.97 106 95.639.69/11,313
24.5/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc101.90 4 97.19 0 97.1911.25/13,112
25. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.63 0 98.63 50 97.6311.69/13,611
26.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.07 54 96.51 2 98.5112.57/14,610
27. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha97.14 2 96.26 50 99.1413.20/15,49
28. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.99.14 2 97.87 2 99.8713.93/16,28
29.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno100.20 0 97.29 52 100.2014.26/16,67
30.7/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky98.07 4 96.45 4 100.4514.51/16,96
31.8/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha99.31 2 99.13 4 101.3115.37/17,95
32.6/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky95.98 6 104.11 2 101.9816.04/18,74
33.3/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc101.11 2 100.39 2 102.3916.45/19,13
34.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava112.06 6 100.75 2 102.7516.81/19,62
35.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc114.55 4 101.71 2 103.7117.77/20,71
36.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha102.59 2 103.43 100 104.5918.65/21,70
37.5/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk103.48 4 99.19 6 105.1919.25/22,40
38.8/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz102.05 4 104.53 4 106.0520.11/23,40
39.6/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky102.64 6 102.58 58 108.6422.70/26,40
40.9/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno98.77 50 102.74 6 108.7422.80/26,50

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
119.26 4 114.16 60 174.16 0
Oddíl