Doležalová Lucie, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 1   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 1. 1/DS
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
IVÁNEK Roman
1. 1/DS
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 4. 3/DS 9.708,7
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
IVÁNEK Roman
2. 1/DS 4.002,9
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
IVÁNEK Roman
   
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
IVÁNEK Roman
1. 1/DS
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 8. 5/DS 7.7711,6
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 9. 4/DS 10.5714,2
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 6. 4/DS 22.5018,7
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 38. 14/DS 36.4733,1
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 13. 3/DS 24.6724,2
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 30. 8/DS 20.8122,0
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 12. 3/DS 23.6920,6
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 17. 6/DS 25.0623,5
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 6. 2/DS 13.8512,2
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 21. 6/DS 30.1328,3
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 24. 4/DS 9.0118,2
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 13. 4/DS 13.6525,3
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 17. 3/DS 6.2512,4
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 17. 4/DS 17.0130,9
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 8. 1/DS 37.1234,8
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 15. 5/DS 18.0518,3
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 8. 2/DS 45.5137,8
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 16. 5/DS 21.1218,7
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 11. 3/DS 14.8114,2
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 20. 7/DS 23.0823,2
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 8. 2/DS 14.4713,2
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 17. 5/DS 20.7620,0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 3/DS 16.6415,8
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 18. 8/DS 17.8018,0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 5/DS 24.9023,1
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 14. 6/DS 13.0312,5
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 9. 4/DS 12.9014,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 18. 7/DS 20.9025,4
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 9. 2/DS 15.9618,3
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 51. 14/DS 66.9984,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 17. 7/DS 91.7712,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 11. 4/DS 91.7611,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 19. 6/DS 122.9217,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 10. 4/DS 92.7211,3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 17. 6/DS 5.9912,3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 12. 4/DS 16.2130,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 16. 6/DS 5.5011,4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 14. 4/DS 12.7824,4
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 3. 2/DS 6.606,0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 5. 3/DS 5.605,3
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 2. 1/DM 1.701,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 2. 1/DM 2.101,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
IVÁNEK Roman
2. 1/DS 2.701,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 3. 1/DM 2.702,1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 2. 1/DM 2.602,1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
IVÁNEK Roman
5. 1/DS 9.906,1
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 6. 3/DM 21.9522,1
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 10. 1/DM 8.368,7
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 3. 2/DM 3.473,0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 9. 1/DM 15.2815,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 8. 3/DM 4.4110,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 8. 4/DM 8.1518,7
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 7. 3/DM 27.2325,4
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 22. 8/DM 33.2831,9
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 9. 2/DM 67.7553,4
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 16. 3/DM 26.8524,2
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 2/DM 30.8225,3
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 18. 2/DM 37.7932,9
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 21. 4/DM 7.5815,9
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 19. 5/DM 30.1755,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 18. 4/DM 9.3018,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 16. 5/DM 16.1630,2
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 12. 6/DM 105.5314,2
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 12. 6/DM 104.4914,0
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 8. 2/DM 14.1412,3
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 51.   78.0072,6
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 11. 2/DM 18.2216,6
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 20. 3/DM 21.2320,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 16. 3/DM 8.7913,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 7. 2/DM 7.7410,6
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 18. 4/DM 8.7213,5
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 7. 2/DM 6.598,9
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 14.   3550.297.143,4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 3. 2/DM 5.004,1
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 6. 1/DM 10.819,6
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 4. 2/DM 9.508,1
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 7. 2/DM 14.3112,9
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 1. 1/DM
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 2. 1/DM 2.602,3
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 15. 6/DM 70.7862,6
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 16. 1/DM 15.0213,7
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 10. 3/DM 31.5429,0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 19. 2/DM 17.8517,8
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 12. 3/DM 25.8923,3
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 19. 2/DM 27.3626,4
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/DM 14.8216,5
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 20. 3/DM 20.8524,8
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 16. 4/DM 169.5916,4
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd    
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 5/DM 166.2016,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 12. 3/DM 205.1717,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 1/DM 130.1013,1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 5. 2/DM 109.7012,8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd    
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 5. 1/DM 118.1012,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 5. 1/DM 103.7012,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd    
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 4. 1/DM 4.705,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 9. 3/DM 7.709,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
RUDORFER Martin
2. 2/DM 2.002,0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 4. 1/DM 8.909,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 4. 2/DM 5.206,0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
RUDORFER Martin
3. 2/DM 8.208,2
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 9. 5/DM 32.9633,5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 17. 8/DM 19.0322,3
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
RUDORFER Martin
2. 2/DM 7.296,1
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 8. 4/DM 20.4523,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 16. 9/DM 16.0819,0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
RUDORFER Martin
3. 2/DM 14.7413,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 12. 6/DM 10.0114,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 8. 4/DM 9.5112,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 10. 4/DM 23.6522,2
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
RUDORFER Martin
8. 3/DM 37.8629,5
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 17. 11/DM 16.5516,1
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1W slalom 12. 3/DM 108.7086,0
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 25. 8/DM 38.6634,4
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W slalom 7. 2/DM 67.0951,1
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 28. 9/DM 85.0973,6
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 19. 5/DM 7.4915,1
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 11. 4/DM 11.2920,3
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 16. 4/DM 20.8242,1
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 6. 2/DM 24.7944,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 14. 6/DM 152.6219,4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd    
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 12. 5/DM 118.7315,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 9. 4/DM 103.9211,1
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 9. 2/DM 20.9418,8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 17. 6/DM 21.6721,0
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
RUDORFER Martin
3. 2/DM 34.9629,6
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 17. 7/DM 99.9086,5
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 15. 3/DM 35.3834,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
RUDORFER Martin
3. 3/DM 61.3936,9
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/DM 11.5911,4
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 14. 6/DM 15.1115,2
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
RUDORFER Martin
6. 4/DM 41.2632,4
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 2/DM 18.0016,8
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 13. 4/DM 16.6417,0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
RUDORFER Martin
3. 2/DM 25.1818,9
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 18. 5/DM 7.4915,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 11. 4/DM 5.229,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 17. 5/DM 0.730,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 11. 4/DM 3.840,2
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 11. 2/DM 18.2615,9
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 31. 9/DM 56.1955,6
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 11. 2/DM 19.2416,6
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 30. 7/DM 23.2122,2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 2. 2/DM 9.908,9
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 4. 2/DM 10.009,2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
RUDORFER Martin
2. 2/DM 13.6010,5
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 11. 2/DM 26.9925,6
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 27. 7/DM 27.2328,5
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 11. 2/DM 26.7623,1
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 23. 6/DM 30.3528,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 14. 4/DM 76.9614,0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 14. 4/DM 102.8216,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 19. 6/DM 81.1214,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 15. 5/DM 103.5516,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 6. 3/ZS 6.105,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
4. 1/ZS 8.606,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 5. 3/ZS 7.406,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 3. 2/ZS 7.607,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
3. 1/ZS 3.703,0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 3. 2/ZS 6.205,7
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 25. 4/ZS 28.9829,6
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 3/ZS 21.1419,6
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 14. 3/ZS 25.3620,8
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 6. 2/ZS 22.4616,0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 12. 2/ZS 5.1712,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 9. 2/ZS 8.6619,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 19. 6/ZS 65.7858,1
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 11. 3/ZS 11.1311,0
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 3. 2/ZS 16.2514,5
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 5. 4/ZS 10.359,9
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 14. 3/ZS 202.05176,0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 22. 3/ZS 26.6325,1
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 11. 2/ZS 37.3430,5
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 21. 2/ZS 31.1727,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 4/ZS 21.087,0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 26. 3/ZS 7.8614,7
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 4/ZS 44.7913,2
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 11. 2/ZS 13.5523,4
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom    
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 28. 3/ZS 7.3814,3
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 6. 5/ZS
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 14. 3/ZS 16.6729,4
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 3. 3/ZS 5.524,7
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 3. 3/ZS 3.503,2
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 2. 2/ZS 6.035,3
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 2. 2/ZS 3.803,5
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 15. 4/ZS 89.4616,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 6. 2/ZS 80.7112,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 17. 4/ZS 182.4118,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 9. 2/ZS 142.4411,9
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 12. 3/ZS 42.0636,7
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 14. 3/ZS 156.50134,8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 2. 2/ZS 6.025,8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 3. 3/ZS 4.204,3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 1. 1/ZS
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 4. 3/ZS 9.917,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 2. 2/ZS 1.684,2
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 4. 4/ZS 9.418,1
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 10. 2/ZS 47.7140,2
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 20. 3/ZS 38.8833,6
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/ZS 37.2531,2
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 26. 5/ZS 43.6638,5
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 26. 2/ZS 39.9883,1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 8. 2/ZS 12.1622,5
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 11. 1/ZS 4.038,2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7. 2/ZS 12.5323,5
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom    
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 1. 1/ZS
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 2. 1/ZS 3.202,8
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/ZS
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom    
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 1. 1/ZS
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 1. 1/ZS
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/ZS
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 11. 3/ZS 369.65282,5
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 7. 2/ZS 122.40102,8
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 16. 2/ZS 78.9914,5
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 9. 2/ZS 99.6715,8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 2/ZS 8.4012,4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 8. 2/ZS 17.2621,7
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd    
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 9. 2/ZS 146.7016,4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 12. 2/ZS 169.2016,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 5. 2/ZS 144.8014,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 10. 2/ZS 147.3017,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 11. 2/ZS 152.1015,0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 7. 2/ZS 129.2012,9
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 7.   133.8015,6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 11.   168.1019,9
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 6.   96.309,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 8. 1/ZS 151.5018,0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 11.   141.4016,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 6. 1/ZS 158.2015,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 9. 6/ZS 15.5014,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
16. 5/ZS 29.1022,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 7. 4/ZS 17.2014,8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 8. 4/ZS 10.208,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
18. 7/ZS 40.2029,3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 7. 4/ZS 15.9012,9
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 10. 2/ZS 211.38182,5
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 38. 10/ZS 115.04111,5
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 9. 1/ZS 251.43203,2
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 37. 8/ZS 71.4565,0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 16. 3/ZS 7.7614,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 8. 2/ZS 17.9730,9
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 20. 8/ZS 41.3437,6
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 13. 5/ZS 61.8553,6
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 18. 3/ZS 23.7543,4
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/ZS 32.0053,7
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 3.546,7
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 28.797,8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 18. 3/ZS 8.4615,9
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/ZS 5.468,8
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 6. 4/ZS 55.8413,0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/ZS 25.7641,1
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 11. 2/ZS 43.0030,7
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 12. 1/ZS 167.86135,2
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 5. 5/ZS 4.906,8
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd 5. 5/ZS 9.8611,7
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 10. 10/ZS 18.5517,3
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 6. 6/ZS 18.6714,9
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 4. 3/ZS 8.738,2
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 6. 5/ZS 12.8614,1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 4. 4/ZS 4.3710,7
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9. 8/ZS 30.5028,3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 3. 3/ZS
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 6. 6/ZS 16.6718,0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 14. 4/ZS 110.7719,7
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 12. 3/ZS 129.6019,8
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 17. 4/ZS 193.9920,0
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 10. 3/ZS 217.8219,1
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 10. 3/ZS 37.2630,2
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 24. 6/ZS 32.0930,1
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 12. 3/ZS 42.0536,3
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 36. 10/ZS 51.9349,0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 1. 1/ZS
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 9. 8/ZS 20.9918,8
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 6. 5/ZS 10.5010,6
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 8. 8/ZS 14.0416,5
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 11. 3/ZS 35.4634,4
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 27. 8/ZS 28.3231,8
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 12. 4/ZS 30.3631,3
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 30. 7/ZS 22.4224,7
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 21. 3/ZS 10.1420,2
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 8. 2/ZS 15.0527,3
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 4. 2/ZS 7.9818,3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 5. 2/ZS 16.8015,1
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 3. 2/ZS 6.4010,9
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
RUDORFER Martin
6. 2/ZS 47.1040,6
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 2. 2/ZS 11.108,5
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 21. 3/ZS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 10. 2/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 20. 3/ZS 9.4313,2
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 11. 2/ZS 19.3423,2
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 13. 3/ZS 97.0782,2
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 15. 3/ZS 162.81148,4
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom    
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 14. 2/ZS 118.21107,5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12. 4/ZS 199.6020,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 4/ZS 156.8018,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 2/ZS 183.2015,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12. 4/ZS 229.8023,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 4/ZS 187.3021,9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 2/ZS 307.1026,4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd    
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 15. 2/ZM 18.6017,1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
HEINZOVÁ Bára
17. 3/ZM 38.1031,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 13. 3/ZM 22.5019,4
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 13. 2/ZM 15.3014,0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
HEINZOVÁ Bára
15. 3/ZM 29.3021,8
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 10. 2/ZM 25.0021,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 19. 2/ZM 14.0831,5
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 9. 2/ZM 19.3540,1
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 8. 2/ZM 61.0554,6
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 24. 4/ZM 63.4664,2
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 9. 2/ZM 8.0218,0
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 4. 2/ZM 12.4324,1
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 5. 2/ZM 23.9920,6
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 10. 2/ZM 22.1821,9
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 7. 2/ZM 11.1611,6
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 4. 2/ZM 12.3511,5
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 9. 2/ZM 10.6711,3
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 4. 2/ZM 10.249,7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 6. 2/ZM 36.8514,6
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 10. 2/ZM 12.4911,0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 3.   79.2127,7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 9. 2/ZM 21.4717,2
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 7. 2/ZM 7.9316,5
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 20. 5/ZM 18.7815,5
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 4. 2/ZM 17.9333,1
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 10. 3/ZM 28.8322,4
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1W sjezd 1. 1/ZM
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 2. 1/ZM 0.400,1
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 1. 1/ZM
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 1. 1/ZM
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 5. 2/ZM 22.0010,4
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 10. 2/ZM 17.1318,1
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 4. 2/ZM 40.2016,4
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 6. 2/ZM 26.8826,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 6. 2/ZM 3.3710,4
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 12. 3/ZM 18.4220,5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 4. 2/ZM 4.8312,5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 5. 2/ZM 18.3418,7
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 12. 2/ZM 110.28104,2
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 38. 3/ZM 121.54128,3
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 13. 3/ZM 233.80224,1
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 33. 1/ZM 53.6557,2
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 7. 2/ZM 18.9418,1
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 10. 2/ZM 14.3715,9
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 7. 2/ZM 26.7226,9
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 19. 3/ZM 18.2820,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 17. 2/ZM 136.3322,5
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 12. 2/ZM 168.8624,0
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 18. 2/ZM 128.9421,7
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 11. 2/ZM 187.1827,2
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 5. 2/ZM 5.905,4
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 2/ZM 13.6013,2
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W sjezd 3. 2/ZM 12.209,0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 6. 3/ZM 14.3011,7
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 3. 2/ZM 4.504,1
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 11. 2/ZM 15.5014,2
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W sjezd 3. 2/ZM 10.807,8
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 7. 3/ZM 17.7014,4
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 2. 2/ZM 1.703,3
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 7. 2/ZM 20.7019,7
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
5. 3/ZM 50.4044,4
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1W sjezd 2. 2/ZM 5.038,0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 3. 2/ZM 23.5017,8
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 6. 2/ZM 13.3010,7
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1W slalom 4. 3/ZM 36.0026,7
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 4. 2/ZM 6.705,5
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1W slalom 3. 3/ZM 18.5013,4
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 19. 2/ZM 142.8124,4
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 20. 2/ZM 14.6620,3
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12. 2/ZM 158.7015,7
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 2/ZM 114.7013,2
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 2/ZM 183.3018,1
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 2/ZM 144.0016,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 22. 5/ZM 30.3828,6
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 12. 5/ZM 96.9583,6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 19. 5/ZM 33.2331,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 10. 4/ZM 52.4245,2
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 13. 3/ZM 5.4415,1
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1W sjezd 8. 4/ZM 9.2921,9
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 15.   44.6040,6
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 27.   25.8226,8
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 13. 6/ZM 204.11185,5
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 30. 9/ZM 42.0743,4
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 16. 5/ZM 108.2022,3
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 13. 5/ZM 80.3875,6
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 37. 14/ZM 45.3646,8
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 14. 5/ZM 12.1023,8
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 27. 11/ZM 25.1328,2
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 15. 7/ZM 63.2568,7
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 17. 7/ZM 14.2128,7
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 29. 11/ZM 33.6537,8
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 14. 6/ZM 79.2084,7
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1W slalom 7. 3/ZM 20.6016,6
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1W slalom 3. 2/ZM 38.6024,6
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1W slalom 7. 3/ZM 28.6022,1
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1W slalom 3. 2/ZM 34.2021,1
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd    
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 25. 5/ZM 271.2033,7
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 6. 2/ZM 26.3023,0
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
5. 2/ZM 53.7042,7
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 2. 2/ZM 23.8014,9
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W sjezd 11. 5/ZM 18.1015,9
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 18. 8/ZM 32.5033,0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom 5. 4/ZM 42.3030,2
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 9. 4/ZM 20.1018,6
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1W slalom 15. 6/ZM 30.1030,1
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1W slalom 4. 3/ZM 32.8022,5
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 23.   26.3731,8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 21. 1/ZM 332.5831,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 19.   269.4035,6
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 19. 4/ZM 325.1028,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 20. 4/ZM 382.3034,6
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 21. 4/ZM 275.1036,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
4. 2/PZZ 17.1013,1
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
4. 2/PZZ 19.4015,2
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
5. 4/PZZ 20.3015,7
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
6. 4/PZZ 43.5036,8
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
   
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
   
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
10. 5/PZZ 63.7050,1
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 56.5045,8
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
4. 3/PZZ 16.1011,1
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
8. 5/PZZ 282.30180,7
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 44.1027,8
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
15.   52.7042,7
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
14.   39.6033,9
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 12. 3/PZ 80.5065,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 1   C2: 13.11.18 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 19.06.17 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 10.04.17 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 3   C1: 2+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Doležalová LucieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.05.12 inserted RVP
Místo narozeníOlomouc
ZnameníRak
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníGymnázium Olomouc Hejčín, osmileté studium
Výrobce loděGalasport
Model loděGorilla, tik tak
Výrobce pádlaRaab Paddles
Od kolika let pádluje7
První trenérPavla Kneblová
Současný trenérJiří Kratochvíl
ZálibyTrávit čas s přáteli a rodinou
Zimní přípravaSpojené arabské emiráty, Francie Pau
Oblíbená traťPau, Lipno, Al Ain
Instagramhttps://www.instagram.com/lucadole

Profil aktualizován 20.02.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-A
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AGalasport 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B0 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACE0 0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-AGalasport 0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B0 0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACEGalasport 0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACE0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-BGalasport 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-BGalasport 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-BGalasport 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B0 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B0 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-BGalasport 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B0 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE0 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport 0
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-B
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-B
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACE
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikace
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikace
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-B0 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikace0 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-BGalasport Sonic_Boom
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikace0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceRasner Projectile
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-BGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-BGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-BGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-BGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W kvalifikace
0|4733|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/7 213
19.K1W 5/7 115
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 238
7.K1W 4/5 179
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 3/3 199
2.C2X
Ivánek Roman
4/4 76
27.K1W 1/1 61
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 4/4 124
19.K1W 4/4 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/6 100
8.K1W 5/6 208

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/6 199
19.K1W 5/6 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
1.K1W 4/6 251
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 3/3 161
4.C2X
Ivánek Roman
2/2 38
9.K1W 3/3 250
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/6 154
19.K1W 5/6 127
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/9 138
11.K1W 5/11 348

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/6 186
27.K1W 5/6 48
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 245
3.C2X
Rudorfer Martin
4/6 260
8.K1W 4/6 166
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 3/3 104
1.C2X
Rudorfer Martin
3/3 85
11.K1W 3/3 150
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 5/5 196
19.K1W 5/5 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 5/7 24
20.K1W 5/7 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/5 68
10.K1W 5/5 281

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/8 209
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 235
12.K1W 4/6 132
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 3/3 64
47.K1W 3/3 169
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 136
8.C2M
Kneblová Tereza
2/2 26
7.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 18
3.K1W 5/6 278
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 7/8 348
15.K1W 7/10 231
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/9 102
17.K1W 5/11 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/15 54
12.K1W 5/19 185

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 6/8 115
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/6 145
24.K1W 4/6 71
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 2/2 23
74.K1W 2/2 70
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/5 69
22.C2M
Doležalová Bára
2/2 18
43.C2M
Rudorfer Martin
1/1 4
11.K1W 5/5 119
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 163
24.K1W 6/6 41
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/7 3
34.K1W 5/7 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/11 7
18.K1W 5/11 32

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 2/2 53
42.K1W 2/2 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 5/6 24
40.K1W 5/6 136
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/9 14
20.C2M
Heinzová Bára
2/2 8
28.C2M
Kneblová Tereza
1/1 5
18.K1W 5/9 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 4/4 4
22.K1W 5/10 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 3/3 2
17.K1W 5/9 19

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
105.K1W 2/2 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 5/9 4
43.C2M
Kneblová Tereza
1/1 1
29.K1W 5/9 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1W 5/5 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1W 5/10 17

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1W1010101113
K1W1919273743

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C1W1311947--
K1W19191915242532

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
C1W0001412
K1W718122442
C2X--3---

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1W11251240
K1W477440105

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1W2043168109-
K1W51512017342255

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W753261017--
C2X2417-----
K1W279113111829-60
C2M---8432843--
K1M-------162181

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W878777-
K1W8111012181731
Fotky nenalezeny.
0|4733|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/7 213
19.K1W 5/7 115
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 238
7.K1W 4/5 179
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 3/3 199
2.C2X
Ivánek Roman
4/4 76
27.K1W 1/1 61
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 4/4 124
19.K1W 4/4 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/6 100
8.K1W 5/6 208

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/6 199
19.K1W 5/6 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
1.K1W 4/6 251
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 3/3 161
4.C2X
Ivánek Roman
2/2 38
9.K1W 3/3 250
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/6 154
19.K1W 5/6 127
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/9 138
11.K1W 5/11 348

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/6 186
27.K1W 5/6 48
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 245
3.C2X
Rudorfer Martin
4/6 260
8.K1W 4/6 166
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 3/3 104
1.C2X
Rudorfer Martin
3/3 85
11.K1W 3/3 150
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 5/5 196
19.K1W 5/5 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 5/7 24
20.K1W 5/7 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/5 68
10.K1W 5/5 281

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/8 209
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 235
12.K1W 4/6 132
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 3/3 64
47.K1W 3/3 169
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 136
8.C2M
Kneblová Tereza
2/2 26
7.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 18
3.K1W 5/6 278
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 7/8 348
15.K1W 7/10 231
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/9 102
17.K1W 5/11 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/15 54
12.K1W 5/19 185

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 6/8 115
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/6 145
24.K1W 4/6 71
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 2/2 23
74.K1W 2/2 70
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/5 69
22.C2M
Doležalová Bára
2/2 18
43.C2M
Rudorfer Martin
1/1 4
11.K1W 5/5 119
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 163
24.K1W 6/6 41
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/7 3
34.K1W 5/7 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/11 7
18.K1W 5/11 32

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 2/2 53
42.K1W 2/2 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 5/6 24
40.K1W 5/6 136
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/9 14
20.C2M
Heinzová Bára
2/2 8
28.C2M
Kneblová Tereza
1/1 5
18.K1W 5/9 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 4/4 4
22.K1W 5/10 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 3/3 2
17.K1W 5/9 19

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
105.K1W 2/2 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 5/9 4
43.C2M
Kneblová Tereza
1/1 1
29.K1W 5/9 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1W 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1W 5/5 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1W 5/10 17

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1W1010101113
K1W1919273743

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C1W1311947--
K1W19191915242532

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
C1W0001412
K1W718122442
C2X--3---

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1W11251240
K1W477440105

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1W2043168109-
K1W51512017342255

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W753261017--
C2X2417-----
K1W279113111829-60
C2M---8432843--
K1M-------162181

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W878777-
K1W8111012181731

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
119 119 26 99 64   427
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár15.814.01155
C1W10.711.01132
K1W22.921.01623
NKZ14.211.0358
C1W9.19.0926
K1W21.918.01426
C2X3.33.036
veřejné závody7.45.04130
C1W5.54.0451
K1W10.18.0249
C2X2.02.0110
K1M6.95.0411
C2M9.96.059
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,055
C1W00,000,000,000,032
K1W00,000,000,000,023
NKZ00,011,7610,3712,158
C1W00,000,027,727,726
K1W00,000,000,000,026
C2X00,0116,7466,7583,36
veřejné závody107,71511,51511,54030,8130
C1W59,8611,8815,71937,351
K1W12,0510,236,1918,449
C2X440,0440,0110,0990,010
K1M00,000,0218,2218,211
C2M00,000,0111,1111,19
Celkem104,1166,6218,64719,3243
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár108545451109,3
C1W6342346746,3
K1W45122027613,3
NKZ1142638231311,4
C1W5115083047,8
K1W5287417815,4
C2X112562319,1
veřejné závody255213287529,4
C1W10071272929,0
K1W9828034040,8
C2X19925421,1
K1M208864400,0
C2M181629211,1
Celkem47710224219820,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí13.12.6.8.8.11.8.9.8.15.10.12.7.12.7.11.11.11.11.14.11.12.14.11.7.10.9.11.12.13.15.14.
odstup % *)24,220,612,234,837,814,213,253,425,362,629,023,316,586,051,115,916,625,623,1176,030,536,7134,8282,5102,8182,5203,230,7135,282,2148,4107,5
% poražených soupeřů *)40,042,172,265,066,752,466,752,956,322,250,045,068,421,457,147,447,428,628,618,841,221,47,1---45,518,227,316,78,314,3---7,1
pořadí20162017201820192020celkem
průměr12.011.510.510.29.410.7
medián1211119811
modus911117811
počet závodů7666732
průměrný odstup od vítěze % *)127,1127,236,435,022,469,9
průměrné % poražených soupeřů *)13,122,338,449,157,936,1
počet jízd141112121463
lepší 1. jízda3
42,9%
1
16,7%
1
16,7%
1
16,7%
2
28,6%
8
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
3
21,4%
4
6,3%

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí30.17.21.15.16.20.17.16.18.16.19.19.20.25.28.31.30.27.23.22.21.38.37.
odstup % *)22,023,528,318,318,723,220,024,232,913,717,826,424,834,473,655,622,228,528,125,127,2111,565,0
% poražených soupeřů *)45,346,735,551,750,034,544,844,437,048,340,037,934,520,06,93,29,410,324,150,053,59,818,2
pořadí20162017201820192020celkem
průměr37.521.527.318.019.422.9
medián372127181721
modus372123161716
počet závodů2266723
průměrný odstup od vítěze % *)88,226,140,423,322,033,3
průměrné % poražených soupeřů *)14,051,812,340,444,132,9
počet jízd4312121445
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
50,0%
3
50,0%
2
28,6%
11
47,8%
čistých jízd0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
4
33,3%
1
7,1%
6
13,3%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí6.12.6.7.9.8.10.7.11.11.19.3.12.14.13.6.8.5.15.
odstup % *)18,720,612,225,453,425,322,251,116,625,658,114,536,7134,853,614,954,620,640,6
% poražených soupeřů *)80,042,172,272,752,956,359,157,147,428,618,289,521,47,125,076,241,771,422,2
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr15.06.59.512.09.88.08.09.6
medián15561210869
modus1556311766
počet závodů122443319
průměrný odstup od vítěze % *)40,637,634,361,028,934,717,236,8
průměrné % poražených soupeřů *)22,256,650,634,148,160,664,849,5
počet jízd244886638
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
1
33,3%
1
33,3%
4
21,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
2
5,3%

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí38.17.21.22.16.18.17.28.30.27.11.5.20.10.24.10.27.
odstup % *)33,123,528,331,924,232,916,173,622,228,511,09,937,617,364,221,926,8
% poražených soupeřů *)26,046,735,558,044,437,071,96,99,410,380,891,554,880,430,375,750,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr27.017.015.08.025.518.725.320.1
medián271010527182120
modus271010517161710
počet závodů122243317
průměrný odstup od vítěze % *)26,843,127,510,435,129,728,329,6
průměrné % poražených soupeřů *)50,053,067,686,224,646,536,147,6
počet jízd244486634
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
3
75,0%
1
33,3%
2
66,7%
9
52,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
8,8%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí13.11.11.9.9.6.3.8.11.3.4.9.8.9.17.7.9.10.6.14.11.10.7.10.9.10.12.11.12.12.13.
odstup %24,215,823,114,118,322,13,012,316,64,18,133,523,318,886,511,416,819,616,0176,030,540,231,2182,5203,230,236,334,431,3104,2224,1
% poražených soupeřů40,064,365,571,471,470,687,569,663,088,984,261,966,763,630,471,465,243,868,818,841,230,853,818,227,352,645,054,550,08,3---
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr12.510.79.79.85.810.69.5
medián121010941110
modus1210109399
počet závodů26666531
průměrný odstup od vítěze %164,186,352,231,711,119,148,8
průměrné % poražených soupeřů4,241,342,959,977,362,553,2
počet jízd4111212121061
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
1
16,7%
3
50,0%
2
33,3%
2
40,0%
12
38,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
1
8,3%
1
10,0%
4
6,6%

Kategorie C2X

Doležalová Luciesl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí2.3.3.3.6.3.
odstup %6,113,529,636,932,418,9
% poražených soupeřů50,033,360,050,0---60,0
pořadí2018celkem
průměr3.33.3
medián33
modus33
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %22,922,9
průměrné % poražených soupeřů42,242,2
počet jízd1111
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
čistých jízd1
9,1%
1
9,1%

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí30.18.14.18.51.10.9.51.20.6.7.17.16.17.15.14.13.25.14.22.21.20.26.38.37.24.36.27.30.38.33.
odstup %22,018,012,525,484,08,715,672,620,59,612,922,319,021,034,415,217,029,620,825,127,233,638,5111,565,030,149,031,824,7128,357,2
% poražených soupeřů45,372,679,772,620,684,286,29,165,591,289,571,975,071,475,478,380,652,073,550,053,554,841,99,818,253,128,654,449,19,828,9
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr35.532.021.315.317.226.223.1
medián3330211591820
modus3324141761814
počet závodů26666531
průměrný odstup od vítěze %92,752,029,121,523,332,435,6
průměrné % poražených soupeřů19,435,554,375,471,058,256,3
počet jízd4121112121061
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
4
66,7%
3
50,0%
5
83,3%
3
60,0%
17
54,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%
3
25,0%
2
16,7%
3
30,0%
9
14,8%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí6.3.2.4.9.9.10.6.5.7.7.13.13.
odstup %0,04,75,38,228,317,222,426,018,718,126,9185,575,6
% poražených soupeřů64,390,995,876,938,555,650,061,569,240,040,014,314,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr13.07.36.53.77.2
medián137437
modus137426
počet závodů262313
průměrný odstup od vítěze %130,621,518,33,333,6
průměrné % poražených soupeřů14,352,757,783,754,7
počet jízd4124626
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
2
100,0%
3
100,0%
7
53,8%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
1
25,0%
3
50,0%
7
26,9%

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí3.2.6.6.10.20.10.12.10.19.30.37.
odstup %3,23,514,118,011,015,518,120,515,920,043,446,8
% poražených soupeřů95,197,786,886,880,059,675,770,376,953,844,228,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr33.513.56.02.513.8
medián30106210
modus30106210
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %45,116,816,13,419,2
průměrné % poražených soupeřů36,169,486,896,471,2
počet jízd4124424
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
1
50,0%
2
100,0%
7
58,3%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
1
25,0%
4
100,0%
8
33,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí1.4.3.2.3.1.4.4.2.5.3.2.4.1.1.7.7.1.6.2.13.10.4.4.6.7.3.4.3.12.10.15.14.3.3.2.5.4.
odstup %0,08,76,01,42,10,05,39,78,96,75,75,87,90,00,014,812,90,010,68,519,421,211,59,711,714,417,826,713,483,645,268,784,724,621,114,930,222,5
% poražených soupeřů100,090,090,596,392,6100,088,088,594,483,391,795,786,4100,0100,070,072,7100,066,775,025,043,825,025,044,440,050,025,050,026,740,0---7,1------50,0------
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr7.66.04.62.73.32.02.74.9
medián54624234
modus34714114
počet závodů995633338
průměrný odstup od vítěze %43,916,29,44,47,91,24,917,3
průměrné % poražených soupeřů13,836,576,992,990,396,393,558,8
počet jízd1818101266575
lepší 1. jízda5
55,6%
5
55,6%
1
20,0%
3
50,0%
1
33,3%
1
33,3%
2
66,7%
18
47,4%
čistých jízd2
11,1%
4
22,2%
3
30,0%
4
33,3%
3
50,0%
4
66,7%
3
60,0%
23
30,7%

Kategorie C2M

Doležalová Luciesl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 45
13.05.15
sl 45
14.05.14
pořadí4.3.16.18.6.17.15.5.5.
odstup %6,73,022,729,340,631,721,844,442,7
% poražených soupeřů81,387,551,643,350,027,336,442,933,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr5.012.313.33.59.9
medián5151636
modus55635
počet závodů13329
průměrný odstup od vítěze %42,732,630,94,927,0
průměrné % poražených soupeřů33,335,548,384,450,4
počet jízd266418
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
3
100,0%
2
100,0%
6
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
25,0%
2
11,1%

Kategorie C2X

Doležalová Luciesl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 92
19.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
pořadí1.2.1.2.5.2.3.2.1.1.
odstup %0,02,90,01,86,12,08,210,50,00,0
% poražených soupeřů100,090,0100,092,371,494,489,590,0100,0100,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr1.02.33.51.32.0
medián12212
modus12211
počet závodů232310
průměrný odstup od vítěze %0,06,93,91,03,1
průměrné % poražených soupeřů100,091,381,996,792,8
počet jízd464519
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
2
100,0%
2
66,7%
7
70,0%
čistých jízd0
0,0%
3
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
4
21,1%

Kategorie K1M

Doležalová LucieHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
pořadí4.4.5.6.10.3.4.8.3.15.14.
odstup %13,115,215,736,850,145,811,1180,727,842,733,9
% poražených soupeřů88,988,569,254,518,285,775,041,784,633,340,9
pořadí20122013celkem
průměr14.55.26.9
medián1445
modus1444
počet závodů2911
průměrný odstup od vítěze %38,344,043,0
průměrné % poražených soupeřů37,167,461,9
počet jízd41620
lepší 1. jízda1
50,0%
2
22,2%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí5.2.2.2.9.4.4.6.3.3.4.2.1.9.8.9.8.5.15.13.7.9.9.11.7.6.4.22.19.27.29.7.7.6.18.15.12.
odstup %5,31,92,12,39,06,09,25,87,44,38,12,80,014,58,618,816,515,117,114,011,611,313,214,219,710,75,528,631,728,237,816,622,123,033,030,165,8
% poražených soupeřů88,298,097,995,781,893,286,486,594,695,593,394,4100,080,083,368,072,071,465,970,757,146,750,047,445,554,572,746,253,842,239,1------58,319,030,035,3
pořadí20122014201520162017201820192020celkem
průměr12.016.79.07.83.25.72.05.08.9
medián12189834257
modus1277834259
počet závodů1995633137
průměrný odstup od vítěze %65,827,913,014,74,78,12,15,315,5
průměrné % poražených soupeřů35,332,156,774,994,187,197,288,265,3
počet jízd21818101266173
lepší 1. jízda0
0,0%
4
44,4%
5
55,6%
3
60,0%
6
100,0%
1
33,3%
1
33,3%
1
100,0%
21
56,8%
čistých jízd0
0,0%
6
33,3%
8
44,4%
6
60,0%
6
50,0%
1
16,7%
3
50,0%
1
100,0%
31
42,5%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Doležalová Luciesl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí4.9.9.10.
odstup %8,228,317,222,4
% poražených soupeřů76,938,555,650,0
pořadí20152016celkem
průměr9.56.58.0
medián949
modus949
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %19,818,319,0
průměrné % poražených soupeřů52,857,755,3
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
2
25,0%

Kategorie K1W

Doležalová Luciesl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí6.6.10.20.
odstup %14,118,011,015,5
% poražených soupeřů86,886,880,059,6
pořadí20152016celkem
průměr15.06.010.5
medián1066
modus1066
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %13,216,114,6
průměrné % poražených soupeřů69,886,878,3
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
3
37,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí12.14.12.11.14.11.14.6.9.7.10.11.
odstup %30,624,417,99,016,023,429,412,411,953,70,023,2
% poražených soupeřů42,131,68,39,118,837,518,872,255,6---------
pořadí20162017201820192020celkem
průměr9.310.012.512.013.010.9
medián10911121211
modus7611121211
počet závodů3421212
průměrný odstup od vítěze %25,619,312,517,927,521,0
průměrné % poražených soupeřů0,046,014,08,336,924,5

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí17.16.16.18.18.14.26.28.15.17.18.21.20.19.21.
odstup %12,311,416,416,415,414,014,714,316,118,443,40,013,224,431,0
% poražených soupeřů60,062,561,556,446,966,721,918,265,965,210,539,440,65,313,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr21.019.019.721.516.017.016.518.9
medián2119201714161618
modus2119181514161618
počet závodů113422215
průměrný odstup od vítěze %31,024,418,915,914,716,411,817,4
průměrné % poražených soupeřů13,05,330,242,856,859,061,342,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 77
14.06.20
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí11.9.11.14.11.12.10.12.11.
odstup %11,011,19,016,023,419,819,124,027,2
% poražených soupeřů52,465,29,118,837,535,340,08,39,1
pořadí20152016201720182020celkem
průměr11.511.011.011.311.011.2
medián111011111111
modus11101191111
počet závodů221319
průměrný odstup od vítěze %25,619,523,412,011,017,8
průměrné % poražených soupeřů8,737,737,531,052,430,6

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí17.14.12.18.14.26.14.17.17.18.16.25.
odstup %12,719,415,215,414,014,719,720,022,521,722,333,7
% poražených soupeřů69,867,573,846,966,721,964,961,946,748,521,125,0
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr20.517.515.526.014.517.017.3
medián16171426141717
modus16171426141714
počet závodů22214112
průměrný odstup od vítěze %28,022,119,814,716,012,719,3
průměrné % poražených soupeřů23,147,663,421,963,769,851,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
27.04.19
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí11.10.12.14.12.9.11.14.5.11.14.6.9.9.7.10.11.3.4.
odstup %11,011,330,624,417,911,19,016,013,223,429,412,411,915,853,70,023,227,716,4
% poražených soupeřů52,460,942,131,68,365,29,118,871,437,518,872,255,6------------66,725,0
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr3.59.39.011.312.011.89.6
medián310911121110
modus3799121011
počet závodů23631419
průměrný odstup od vítěze %22,025,617,712,017,919,318,9
průměrné % poražených soupeřů45,90,042,631,08,346,833,5

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
pořadí17.19.17.16.12.16.18.14.12.18.14.4.26.28.15.17.16.18.21.20.6.1.2.5.19.16.25.21.
odstup %12,717,512,311,414,016,416,419,415,215,414,07,014,714,316,118,414,543,40,013,214,60,00,110,424,422,333,731,0
% poražených soupeřů69,866,060,062,571,161,556,467,573,846,966,783,321,918,265,965,246,410,539,440,666,7100,050,073,35,321,125,013,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr20.76.619.717.714.515.317.315.5
medián215201614161716
modus16118414121716
počet závodů353643428
průměrný odstup od vítěze %29,09,918,914,216,015,613,415,8
průměrné % poražených soupeřů19,759,130,250,263,763,064,651,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 21
08.04.17
sj 8
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 10
10.04.16
sj 8
09.04.16
pořadí11.10.12.14.12.11.14.11.14.6.9.9.5.7.6.6.7.3.10.11.5.6.
odstup %11,011,330,624,417,99,016,023,429,412,411,915,814,312,99,015,553,710,90,023,215,726,4
% poražených soupeřů52,460,942,131,68,39,118,837,518,872,255,6---33,314,3---------50,0------33,316,7
pořadí20162017201820192020celkem
průměr7.08.112.512.011.89.0
medián671112119
modus361112106
počet závodů6921422
průměrný odstup od vítěze %21,616,112,517,919,317,9
průměrné % poražených soupeřů16,725,714,08,346,825,2

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí17.19.17.16.12.16.18.5.5.5.5.18.14.26.28.15.17.16.9.12.11.10.7.11.8.11.18.4.21.20.12.12.13.12.19.12.12.12.11.21.19.19.20.21.
odstup %12,717,512,311,414,016,416,412,813,112,312,015,414,014,714,316,118,414,516,416,215,017,315,619,918,016,743,418,30,013,218,220,321,923,224,413,215,716,318,131,028,535,634,636,4
% poražených soupeřů69,866,060,062,571,161,556,481,883,381,882,646,966,721,918,265,965,246,463,652,254,559,162,547,463,250,010,570,039,440,645,045,047,852,25,321,421,431,328,613,05,35,39,54,8
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr20.013.214.013.916.09.417.314.2
medián201212111451713
modus191212111451712
počet závodů5581327444
průměrný odstup od vítěze %33,217,519,816,414,713,913,418,3
průměrné % poražených soupeřů7,621,643,851,556,874,164,646,7

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
pořadí17.19.16.7.7.11.6.11.8.7.8.6.3.7.8.
odstup %30,955,530,210,68,920,344,70,222,523,521,713,08,841,127,3
% poražených soupeřů11,110,025,062,566,723,166,723,136,440,0---50,080,0------
pořadí20162017201820192020celkem
průměr6.07.79.312.317.09.4
medián68117178
modus38117177
počet závodů4334115
průměrný odstup od vítěze %22,622,521,726,330,923,9
průměrné % poražených soupeřů32,525,537,641,111,133,0

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí17.21.18.16.18.19.16.17.26.11.14.5.3.18.21.20.23.
odstup %12,415,918,813,813,515,142,10,083,18,212,47,86,715,920,220,331,8
% poražených soupeřů67,361,567,357,154,148,659,550,0---61,551,973,386,719,04,85,08,3
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr23.020.011.817.017.318.317.016.6
medián232051417181718
modus232031116181718
počet závodů114334117
průměrný odstup od vítěze %31,820,312,634,619,115,512,419,9
průměrné % poražených soupeřů8,35,046,037,852,760,067,345,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí9.8.7.8.6.11.9.8.5.8.9.4.8.
odstup %14,218,710,612,744,70,219,530,911,727,340,124,121,9
% poražených soupeřů33,346,262,541,766,723,150,030,055,6---11,162,522,2
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr8.06.57.09.08.37.59.07.7
medián84898798
modus84896798
počet závodů123132113
průměrný odstup od vítěze %21,932,123,319,519,214,614,221,3
průměrné % poražených soupeřů22,236,828,550,043,854,433,338,8

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí8.8.16.12.16.17.12.16.5.21.19.9.13.
odstup %11,610,613,814,842,10,012,914,46,820,231,518,015,1
% poražených soupeřů75,077,457,160,759,550,057,748,381,04,828,050,058,6
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr13.014.014.012.015.012.08.013.2
medián1391612168813
modus139512128816
počet závodů123132113
průměrný odstup od vítěze %15,124,813,812,919,012,211,616,3
průměrné % poražených soupeřů58,639,044,757,756,767,375,054,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí13.17.19.16.7.7.11.6.11.8.7.8.7.3.8.4.4.
odstup %25,330,955,530,210,68,920,344,70,222,523,521,741,10,027,333,112,5
% poražených soupeřů33,311,110,025,062,566,723,166,723,136,440,0------66,7---50,040,0
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr4.06.07.79.312.315.09.2
medián478117138
modus438117137
počet závodů23334217
průměrný odstup od vítěze %22,822,822,521,726,328,124,0
průměrné % poražených soupeřů45,022,225,537,641,122,232,6

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí24.17.21.18.16.18.19.16.17.26.11.14.18.4.21.7.1.1.6.20.23.
odstup %18,212,415,918,813,813,515,142,10,083,18,212,415,910,720,216,50,00,010,420,331,8
% poražených soupeřů53,167,361,567,357,154,148,659,550,0---61,551,919,080,04,871,4100,0100,072,25,08,3
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr23.07.014.317.017.318.320.515.1
medián236181417181717
modus23141116181718
počet závodů153334221
průměrný odstup od vítěze %31,89,415,634,619,115,515,318,1
průměrné % poražených soupeřů8,369,734,637,852,760,060,252,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
pořadí13.17.19.16.7.7.14.11.6.11.2.8.7.8.7.8.3.3.2.
odstup %25,330,955,530,210,68,97.143,420,344,70,24,222,523,521,741,127,39,07,88,0
% poražených soupeřů33,311,110,025,062,566,77,123,166,723,192,936,440,0------------33,350,0
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr2.77.56.39.312.615.08.9
medián3771114138
modus378117137
počet závodů32435219
průměrný odstup od vítěze %8,334,218,021,71.449,728,1396,6
průměrné % poražených soupeřů27,80,042,337,634,322,230,6

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí24.17.21.18.16.18.19.16.17.1.26.11.14.18.21.5.3.2.20.14.17.11.9.23.
odstup %18,212,415,918,813,813,515,142,10,00,083,18,212,415,920,25,44,13,320,323,828,715,918,631,8
% poražených soupeřů53,167,361,567,357,154,148,659,550,0100,0---61,551,919,04,842,975,083,35,048,036,028,638,58,3
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr14.87.519.513.017.318.320.515.0
medián143181117181717
modus9218116181717
počet závodů542434224
průměrný odstup od vítěze %23,78,318,125,919,115,515,318,4
průměrné % poražených soupeřů31,951,611,953,452,760,060,246,7

Ostatní sprint

Kategorie C1W

Doležalová Luciesj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí3.4.
odstup %0,033,1
% poražených soupeřů66,750,0
pořadí20152016celkem
průměr4.03.03.5
medián433
modus433
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %33,10,016,6
průměrné % poražených soupeřů50,066,758,4

Kategorie K1W

Doležalová Luciesj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí4.7.
odstup %10,716,5
% poražených soupeřů80,071,4
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián744
modus744
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %16,510,713,6
průměrné % poražených soupeřů71,480,075,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále