Rudorfer Martin, 2003, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky

Rudorfer Martin, 2003

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119094
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 2. 1/U23 2.002,3OM
190
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 2. 1/U23 3.404,0OM
199
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 K1M slalom 13. 3/U23 8.518,8ČP
31
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 K1M slalom 12. 4/U23 8.117,5ČP
33
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     NKZ
0
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 16. 5/U23 8.859,4ČP
25
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 20. 5/U23 14.3115,7ČP
17
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom     OM
0
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 14. 4/U23 7.658,2ČP
29
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 6. 2/U23 8.418,6ČP
49
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 6. 4/U23 6.268,3
313
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 8. 4/U23 7.8810,2
277
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 1. 1/DS OM
185
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 4. 1/DS 5.506,3OM
176
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 4. 1/DS 4.935,4NKZ
75
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 3. 1/DS 2.762,9NKZ
68
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 3. 2/DS 1.854,9-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 2. 2/DS 1.852,2-
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 8. 1/DS 12.5311,5ČP
43
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 11. 1/DS 4.144,0ČP
35
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 1. 1/DS NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 4. 1/DS 2.572,8NKZ
68
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 14. 5/DS 2.475,5ČP/OČ/OM
29/0/98
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 15. 4/DS 4.4410,2ČP/OČ/OM
27/0/98
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/DS OM
5
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 1. 1/DS OM
104
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1M slalom 14. 2/DS 8.499,9ČP
29
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1M slalom 15. 2/DS 10.3312,2ČP
27
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 6. 1/DS 11.2013,2ČP
49
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 10. 1/DS 73.2884,9ČP
37
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 13. 10/DS 4.016,6-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 2. 2/DS 4.634,8-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 16. 2/DS 5.616,7ČP/NKZ
25/68
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 8. 2/DS 8.038,1ČP
43
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 19. 2/DS 10.1010,2ČP
19
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 25. 7/DS 5.0111,2ČP/OČ/OM
29/0/95
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 29. 8/DS 3959.938.786,2ČP/OČ/OM
23/0/88
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 27. 3/DS 11.8713,5ČP
9
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 15. 2/DS 8.719,0ČP
27
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 21. 3/DS 14.5916,5ČP
15
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 24. 3/DS 18.8021,1ČP
12
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 13. 2/DS 6.557,4NKZ
57
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 14. 3/DS 8.699,5NKZ
57
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 2. 2/DS 1.181,6NKZ
75
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 15. 2/DS 4.285,6NKZ
43
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 15. 10/DS 53.778,1OČ/OM
0/67
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 13. 9/DS 51.127,7OČ/OM
0/74
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
HRADEC Matěj
23. 3/DS 330.8143,9OČ/OM
0/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 18. 8/DS 2.205,0ČP/OČ/OM
21/0/116
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 15. 7/DS 2.445,6ČP/OČ/OM
27/0/134
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 3. 1/DS 4.404,8OM
146
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom     OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom     OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 7. 3/DM 10.208,5OM
65
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 2. 1/DM 2.102,1OM
206
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 7. 1/DM 6.868,1NKZ
62
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 11. 1/DM 8.9010,1NKZ
46
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 11. 4/DM 4.0010,5-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 4/DM 1.082,6-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 9. 3/DM 18.8421,9-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 22. 10/DM 29.3127,7-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
NOVÁK Matyáš
4. 4/DM 35.0822,3-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 21. 1/DM 11.6611,6ČP
15
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 31. 3/DM 16.0515,3ČP
5
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 39. 5/DM 9.5521,7ČP/OČ/OM
9/0/73
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 28. 3/DM 6.0714,0ČP/OČ/OM
23/0/97
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 15. 4/DM 68.6610,1-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
HRADEC Matěj
    -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 15. 5/DM 75.4611,3OČ/OM
0/56
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 3/DM 12.411,6OČ/OM
0/14
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 16.   7.848,2NKZ
62
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 31. 2/DM 15.8517,8NKZ
29
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 23. 3/DM 6.2210,7ČP/OČ/OM
13/0/83
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 19. 3/DM 6.9911,9ČP/OČ/OM
19/0/89
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 14. 2/DM 9.8210,0NKZ
43
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 10. 2/DM 7.998,3NKZ
57
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 5. 3/DM 10.309,7OM
25
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 3. 1/DM 4.604,8OM
67
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 23. 1/DM 15.9217,5ČP
13
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 28. 2/DM 13.2115,2ČP
9
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 20. 1/DM 16.8319,0ČP
17
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 35. 3/DM 15.8821,4ČP
1
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 29. 3/DM 143.5614,9ČP/OČ/OM
7/0/64
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
HRADEC Matěj
    ČP/OČ/OM
0/0/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 28. 4/DM 129.7113,7ČP/OČ/OM
8/0/64
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
HRADEC Matěj
12. 3/DM 153.3615,0ČP/OČ/OM
33/0/7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 12. 2/DM 131.0014,8OM
49
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 12. 2/DM 103.9013,6OM
49
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 14. 3/DM 129.6014,8OM
50
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 16. 3/DM 115.5015,3OM
42
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 8. 3/DM 9.1011,0OM
48
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
ROUČA Samuel
5. 3/DM 14.2014,1OM
16
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 5. 1/DM 5.707,8OM
171
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
2. 2/DM 2.002,0OM
33
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 14. 5/DM 9.9011,1OM
32
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
ROUČA Samuel
7. 3/DM 15.9014,4OM
12
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 3. 2/DM 4.606,3OM
189
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 2/DM 8.208,2OM
32
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 27. 9/DM 20.5530,0NKZ
13
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
2. 2/DM 7.296,1NKZ
68
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 17. 4/DM 8.4011,3NKZ
29
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 2/DM 14.7413,5NKZ
62
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 15. 9/DM 6.5410,6-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 3/DM 3.665,2-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 18. 7/DM 16.1817,8-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
8. 3/DM 37.8629,5-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 21. 8/DM 29.7230,1-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1M slalom 28. 3/DM 17.7517,5ČP
8
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M slalom 30. 3/DM 19.5218,5ČP
6
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 36. 5/DM 5.4411,9ČP/OČ/OM
15/0/73
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
HRADEC Matěj
    ČP/OČ/OM
0/0/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 43. 8/DM 6.9415,4ČP/OČ/OM
7/0/37
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
HRADEC Matěj
15. 3/DM 7.8115,6ČP/OČ/OM
29/0/1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 21. 10/DM 117.8316,5
73
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 2/DM 80.269,0
12
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 23. 11/DM 156.9322,4
63
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 3/DM 61.657,0
12
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 49. 8/DM 25.8927,6NKZ
0
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 2/DM 34.9629,6NKZ
68
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 24. 4/DM 19.7822,4NKZ
29
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 3/DM 61.3936,9NKZ
62
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 38. 8/DM 19.1022,2NKZ
5
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
6. 4/DM 41.2632,4NKZ
53
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 22. 3/DM 15.8818,4NKZ
29
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 2/DM 25.1818,9NKZ
62
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 27. 6/DM 4.359,6ČP/OČ/OM
10/0/49
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
HRADEC Matěj
14. 2/DM 5.2311,1ČP/OČ/OM
29/0/1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 42. 10/DM 5.350,3ČP/OČ/OM
0/0/9
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
HRADEC Matěj
12. 1/DM 2.630,1ČP/OČ/OM
35/0/3
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M slalom 39. 4/DM 21.2123,9ČP
0
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M slalom 39. 3/DM 23.3526,1ČP
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 7. 3/DM 15.4014,3OM
20
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 7. 4/DM 13.4014,2OM
72
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
2. 2/DM 13.6010,5OM
20
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 35. 4/DM 17.7720,7ČP
1
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 29. 3/DM 20.1421,1ČP
7
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 41. 10/DM 93.0918,2ČP/OČ/OM
0/0/24
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
HRADEC Matěj
16. 4/DM 110.7619,9ČP/OČ/OM
25/0/3
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 36. 9/DM 89.4817,5-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
HRADEC Matěj
11. 2/DM 81.3014,6-
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
HRADEC Matěj
1. 1/DM OM
9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
HRADEC Matěj
1. 1/DM OM
9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 17. 4/DM 189.5020,1OM
29
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd     OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
HRADEC Matěj
1. 1/DM OM
9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
HRADEC Matěj
2. 1/DM 12.701,0OM
1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 16. 2/ZS 18.1017,9OM
21
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HALA Jiří
3. 2/DM 7.806,1OM
15
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 13. 3/ZS 12.1013,3OM
109
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 19. 3/ZS 16.0015,2OM
18
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HALA Jiří
4. 2/DM 4.303,5OM
11
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 11. 2/ZS 8.509,2OM
117
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom     NKZ
0
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom     NKZ
0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 97. 19/ZS 83.4277,6NKZ
0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom     NKZ
0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 27. 5/ZS 7.3420,7-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
HRADEC Matěj
10. 1/ZS 5.9314,3-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 43. 9/ZS 24.3328,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 27. 7/ZS 41.7144,7-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 9. 6/ZS 25.8325,6-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 9. 7/ZS 6.156,0-
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 2. 2/ZS 0.340,3
154
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 8. 6/ZS 11.7210,6
23
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 2. 2/ZS 0.430,4
155
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 6. 5/ZS 8.968,2
29
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 4. 1/ZS 11.1512,7OM
6
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 9. 2/ZS 6.9615,6OM
10
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 7. 1/ZS 14.5621,3OM
64
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 4. 1/ZS 9.5710,9OM
6
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 9. 2/ZS 9.1320,8OM
16
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 7. 1/ZS 14.7520,4OM
65
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 24. 3/ZS 108.4121,3ČP/OČ/OM
62/17/40
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
HRADEC Matěj
21. 8/ZS 298.9349,1ČP/OČ/OM
33/19/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 26. 3/ZS 198.0721,2ČP/OČ/OM
62/14/45
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
HRADEC Matěj
12. 3/ZS 209.6019,2ČP/OČ/OM
62/35/6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 2. 2/ZS 2.342,4OM
149
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 7. 6/ZS 10.3310,2OM
25
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 5. 5/ZS 2.382,0OM
137
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 3. 3/ZS 2.819,0OM
35
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
HRADEC Matěj
2. 2/ZS 1.243,3OM
6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 6. 5/ZS 16.2713,7OM
26
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 39. 5/ZS 54.4052,3NKZ
5
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 55. 3/ZS 36.7237,1NKZ
0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 32. 4/ZS 45.7645,3NKZ
12
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 57. 3/ZS 34.4037,9NKZ
0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 38. 3/ZS 12.5328,9ČP/OČ/OM
0/0/8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 30. 2/ZS 9.4021,9ČP/OČ/OM
7/0/40
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 3. 1/ZS 10.5021,6OM
5
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 5. 2/ZS 6.4016,3OM
20
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 10. 2/ZS 24.7026,2OM
6
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HALA Jiří
2. 1/DM 20.4018,3OM
7
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
HALA Jiří
1. 1/DM OM
4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 6. 1/ZS 15.9018,3OM
46
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 2. 2/ZS 13.4011,8OM
7
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
HALA Jiří
1. 1/DM OM
16
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 3. 1/ZS 2.502,5OM
59
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 3. 2/ZS 17.7017,6OM
6
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 4. 1/ZS 3.603,9OM
56
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 39. 2/ZS 107.7521,3ČP/OČ/OM
0/0/12
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 37. 2/ZS 12.6620,1ČP/OČ/OM
0/0/18
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 14. 3/ZS 231.0024,1OM
16
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 14. 3/ZS 198.1024,7OM
17
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 14. 3/ZS 183.4023,4OM
21
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 14. 3/ZS 211.0022,8OM
20
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 16.   206.0026,0OM
19
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 20.   222.5028,5OM
9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 21.   219.4027,9OM
6
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 20. 3/ZS 212.3027,0OM
6
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 20. 4/ZS 20.5018,1OM
13
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HALA Jiří
8. 1/ZS 18.2014,2OM
24
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 20. 6/ZS 17.5018,2OM
88
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 17. 3/ZS 19.8016,5OM
18
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HALA Jiří
9. 2/ZS 27.7020,2OM
18
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 22. 6/ZS 17.3016,1OM
94
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 90. 13/ZS 102.10114,3ČP/NKZ
0/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 70. 6/ZS 40.8641,6ČP/NKZ
0/0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
15. 2/ZS 20.3537,9-
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 23. 6/ZS 13.4528,2-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 24. 7/ZS 60.6162,5-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 45. 11/ZS 46.5649,6-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 26. 3/ZS 11.7423,0ČP/OČ/OM
10/0/15
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 7. 7/ZS 6.4212,9-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 9. 9/ZS 51.1915,1-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 25. 3/ZS 14.5828,5ČP/OČ/OM
11/0/15
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
3. 3/ZS 5.469,5-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
3. 3/ZS 52.4513,4-
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 27. 6/ZS 28.1125,3ČP
9
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
3. 3/ZS 8.1410,1-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 9. 8/ZS 13.0319,9-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 8. 7/ZS 20.5018,0-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 13. 13/ZS 24.6126,7-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 19. 16/ZS 20.3524,0
56
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 7/ZS 14.6114,9
16
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 17. 14/ZS 21.4624,4
59
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 7. 6/ZS 5.0312,7
17
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
2. 2/ZS 3.277,1
1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 12. 9/ZS 25.9626,2
10
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 30. 9/ZS 148.7527,3-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
10. 3/ZS 125.6220,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 29. 9/ZS 263.5828,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
14. 4/ZS 274.9726,1-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 86. 13/ZS 50.0654,7NKZ
0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 45. 5/ZS 86.2088,7NKZ
0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 85. 16/ZS 58.1965,2NKZ
0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 40. 3/ZS 61.7861,9NKZ
5
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 7. 7/ZS 17.7218,4OM
74
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 9. 8/ZS 24.4619,9OM
9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 12. 12/ZS 10.7613,3OM
57
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 9. 9/ZS 19.0220,4OM
9
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 70. 10/ZS 34.6642,2NKZ
0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 41. 6/ZS 51.6059,8NKZ
1
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 67. 9/ZS 27.4133,3NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 47. 9/ZS 40.3047,8NKZ
0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 36. 6/ZS 15.8236,0ČP/OČ/OM
0/0/2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 6. 3/ZS 11.9524,0OM
1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 12. 2/ZS 39.2037,8OM
5
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 10. 2/ZS 12.2233,9OM
12
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
6. 2/ZS 47.1040,6OM
4
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 6. 2/ZS 25.7027,1OM
23
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 27. 5/ZS ČP/OČ/OM
0/0/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 41. 8/ZS ČP/OČ/OM
0/0/5
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 29. 5/ZS 35.5749,3ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 44. 8/ZS 17.7227,0ČP/OČ/OM
0/0/4
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 5/ZS 28.3029,9OM
3
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 13. 5/ZS 10.5011,2OM
25
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
JANŮ Filip
4. 2/ZS 12.8010,0OM
6
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 5/ZS 27.0028,5OM
3
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 12. 6/ZS 15.9017,2OM
27
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
JANŮ Filip
4. 2/ZS 13.9010,5OM
6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd     OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 4/ZS 263.6029,2OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 6/ZS 248.4026,7OM
11
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 7/ZS 236.6029,9OM
9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd     OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 15. 4/ZS 245.6027,1OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 6/ZS 268.8028,8OM
14
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 21. 7/ZS 244.9030,4OM
12
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 33. 3/ZM 30.5027,7OM
2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
13. 2/ZM 26.1021,7OM
7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 38. 1/ZM 26.3027,7OM
39
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 30. 3/ZM 34.5031,9OM
5
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
13. 2/ZM 24.4018,2OM
7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 30. 1/ZM 24.2024,6OM
62
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 75. 2/ZM 62.5368,4NKZ
0
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 45. 3/ZM 201.49205,7NKZ
0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 88. 6/ZM 106.12110,2NKZ
0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 47. 3/ZM 150.29142,5NKZ
0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 38. 3/ZM 34.6885,0-
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
HRADEC Matěj
14. 1/ZM 15.5735,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 47. 1/ZM 44.7851,2-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 25. 3/ZM 81.7088,2-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 13. 2/ZM 5.6012,6-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
HRADEC Matěj
8. 2/ZM 6.5112,8-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 18. 3/ZM 18.2118,7-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 14. 5/ZM 43.3640,7-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 7. 2/ZM 13.7414,0OM
4
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 9. 1/ZM 19.3224,6OM
20
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom     OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 9. 1/ZM 19.4020,2OM
1
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 11. 1/ZM 22.9830,4OM
17
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom     OM
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 13. 4/ZM 26.8023,7
6
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C2M sjezd
HRADEC Matěj
4.   25.588,4
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 17.   52.9621,7
9
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 20. 2/ZM 16.0414,8
53
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 18. 7/ZM 35.3128,9
3
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C2M sjezd
HRADEC Matěj
4. 1/ZM 4.637,6
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 17. 3/ZM 12.1927,5
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 22. 4/ZM 19.3016,9
50
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 3/ZM 21.0020,4OM
21
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
7. 2/ZM 17.7013,4OM
6
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 20. 2/ZM 32.8029,7OM
4
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 16. 2/ZM 21.8020,9-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
8. 2/ZM 20.8015,5-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 18. 2/ZM 27.8025,2-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd    
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 15. 6/ZM 37.7837,7
4
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 1/ZM 15.606,0
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 21. 4/ZM 44.8021,9
5
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 16. 2/ZM 12.0813,0
57
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 11.   3562.179.418,7
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 15. 5/ZM 28.3930,7
5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 1/ZM 2.125,4
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 20. 4/ZM 6.5520,7
9
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 19. 2/ZM 16.7519,8
57
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C1M slalom 6. 2/ZM 11.3010,4OM
3
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 13. 2/ZM 19.2037,3OM
6
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 12. 1/ZM 14.7016,2OM
21
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C1M slalom 6. 2/ZM 13.9011,9OM
3
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 15. 2/ZM 21.6038,8OM
4
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom     NKZ
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 17. 1/ZM 21.0021,6OM
15
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 26. 2/ZM 21.9026,6
58
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 25. 5/ZM 27.7029,5
2
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 37. 4/ZM 29.2538,2
47
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 22. 4/ZM 25.5926,6
6
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 36. 2/ZM 202.5836,7-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
HRADEC Matěj
12. 1/ZM 184.5229,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 35. 1/ZM 198.8536,8-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
HRADEC Matěj
    -
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 4. 2/ZM 28.0022,4OM
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 10. 2/ZM 33.0032,6OM
1
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 9. 1/ZM 16.9017,7OM
24
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 12. 3/ZM 21.2020,5OM
2
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 4. 2/ZM 28.9023,3OM
0
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 10. 2/ZM 31.9030,1OM
1
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 12. 3/ZM 15.4014,5OM
5
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 16. 2/ZM 27.8028,9OM
19
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 6. 3/ZM 24.1052,6OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 10. 2/ZM 52.5055,4OM
0
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M sjezd
HRADEC Matěj
1. 1/ZM OM
1
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HEINZOVÁ Bára
4. 2/ZM 46.0040,5OM
6
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 14. 2/ZM 15.8040,5OM
8
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 8. 2/ZM 30.1033,0OM
14
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 6. 2/ZM 48.3042,0OM
1
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 7. 3/ZM 21.6019,4OM
9
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 6. 2/ZM 43.7038,1OM
1
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 8. 3/ZM 19.5017,8OM
8
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 42. 3/ZM 230.0444,3ČP/OČ/OM
0/0/1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 43. 3/ZM 26.7642,6ČP/OČ/OM
0/0/1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 3/ZM 248.1032,2OM
4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 31. 3/ZM 295.2032,8OM
3
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 31. 3/ZM 276.7034,8OM
6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 32. 3/ZM 324.1035,1OM
4
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 28. 3/ZM 53.9147,6OM
3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
14. 2/ZM 49.3443,1OM
4
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 33. 3/ZM 37.4941,3OM
29
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 36. 3/ZM 51.8448,7OM
1
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
13. 1/ZM 45.3838,3OM
0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 44. 5/ZM 42.9447,5OM
26
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 33. 10/ZM 9.9729,5-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
HRADEC Matěj
10. 2/ZM 9.9226,0-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 17.   18.6321,1-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1M slalom 18.   40.9443,6-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 60. 13/ZM 50.6259,2
45
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 38. 7/ZM 81.8391,8
4
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 57. 8/ZM 35.6642,7
46
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 25. 8/ZM 135.5028,8
5
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
HRADEC Matěj
6. 1/ZM 161.3029,0
1
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 42. 6/ZM 65.2573,1
6
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 16. 3/ZM 50.3046,3OM
0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
7. 2/ZM 42.9034,8OM
2
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 3/ZM 28.5028,3OM
14
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 16. 3/ZM 49.4042,5OM
0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 19. 4/ZM 33.5031,5OM
12
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 20. 7/ZM 40.2248,5OM
1
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 29. 7/ZM 19.8042,9OM
5
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 34. 9/ZM 29.6238,3OM
37
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 18. 7/ZM 41.8348,4OM
3
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 28. 7/ZM 29.7537,9OM
43
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 33. 10/ZM 21.0146,6OM
2
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 6. 3/ZM 46.9036,4OM
0
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 5. 1/ZM 10.408,3OM
9
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 6. 3/ZM 43.9031,9OM
0
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 8. 4/ZM 18.8014,9OM
6
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd    
0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 42. 9/ZM 367.6048,5
0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 3/ZM 56.8057,1OM
0
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 19. 8/ZM 32.4031,1OM
0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 18. 2/ZM 37.8046,1OM
18
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 3/ZM 41.2058,9OM
0
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 17. 6/ZM 33.4039,4OM
0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 18. 2/ZM 37.0067,8OM
17
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 8. 3/ZM 66.9065,5OM
1
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
HEINZOVÁ Bára
6. 3/ZM 61.5048,9OM
0
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 14. 2/ZM 44.1047,8OM
6
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 18. 7/ZM 21.4055,7OM
0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 11. 3/ZM 62.4063,4OM
0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 27. 5/ZM 39.5048,7OM
7
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 28. 14/ZM 50.7053,5OM
0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1M slalom 11. 3/ZM 72.4073,1OM
0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 25. 4/ZM 34.6041,3OM
9
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 25. 11/ZM 44.2048,1OM
0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 52.   38.6054,4ČP/OČ/OM
0/0/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 50. 5/ZM 488.0152,1ČP/OČ/OM
0/0/1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 38.   362.9055,0OM
0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 38. 8/ZM 499.1050,0OM
0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 39. 5/ZM 505.1052,0OM
0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 42. 6/ZM 367.9055,8OM
0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 5.103,9OM
0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 1.901,5OM
0
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 18.3014,2OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
4. 3/PZZ 22.1018,7OM
0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
    OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
    OM
0
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 1.301,0OM
0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 1.170,8OM
0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
    OM
0
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
    OM
0
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
5.   15.8012,8OM
0
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
6.   15.5013,3OM
0
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 21. 2/PZ 76.7081,5OM
0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
13.   158.00112,6OM
0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
13.   163.10119,3OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rudorfer MartinSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 1   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Rudorfer MartinSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 1   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Rudorfer MartinSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 1   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 1   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2+   C1: 2   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.08.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.07.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.05.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.09.11 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom K1M 24,77 24,77
22.05.2021 slalom K1M 24,59 24,59
16.05.2021 slalom K1M 23,19 23,19
15.05.2021 slalom K1M 21,99 21,99
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-A
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1M FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1M HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1M FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1M HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-A
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-B
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M KVALIFIKACE
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACE
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M FINALE-B
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
0|4577|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1M 5/6 167
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
124.K1M 2/2 590
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 3/3 389

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1M 5/6 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1M 4/4 211
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C2M
Novák Matyáš
1/1 5
1.K1M 3/3 465
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1M 2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 2/2 196

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.K1M 5/7 129
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1M 4/5 257
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.K1M 1/1 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 4/4 100
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hradec Matěj
1/1 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hradec Matěj
1/1 0
11.K1M 5/6 507

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 5/6 59
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1M 4/6 227
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 3/3 90
36.K1M 3/3 273
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Hradec Matěj
2/2 33
27.K1M 5/6 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hradec Matěj
3/3 0
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Hradec Matěj
3/3 21
16.K1M 5/11 406

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.K1M 5/6 22
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C2X
Doležalová Lucie
4/6 260
22.K1M 4/6 100
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 3/3 100
6.C2M
Rouča Samuel
2/2 28
1.C2X
Doležalová Lucie
3/3 85
14.K1M 3/3 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Hradec Matěj
5/5 118
41.K1M 5/5 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Hradec Matěj
5/7 24
45.K1M 5/7 136
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Hradec Matěj
5/9 33
24.K1M 5/7 212

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.C1M 4/4 17
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.C1M 2/2 52
165.K1M 2/2 309
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/9 97
1.C2M
Hala Jiří
4/4 49
2.K1M 5/9 577
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Hradec Matěj
2/2 95
27.K1M 7/8 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Hradec Matěj
2/2 54
78.K1M 5/8 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 1/1 5
22.C2M
Hradec Matěj
3/3 12
26.C2M
Hala Jiří
1/1 4
26.K1M 5/20 181

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.C1M 4/4 6
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 2/2 26
243.K1M 2/2 115
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/7 54
9.C2M
Hala Jiří
2/2 42
30.C2M
Janů Filip
2/2 12
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 4
12.K1M 5/7 340
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
44.K1M 6/7 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
56.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 1
81.K1M 5/7 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 1
27.K1M 5/11 68

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 3/3 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.C1M 5/6 24
119.K1M 5/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 5/12 19
11.C2M
Kneblová Tereza
3/3 20
24.C2M
Heinzová Barbora
1/1 6
33.K1M 5/14 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Hradec Matěj
4/4 0
79.K1M 5/6 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
17.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
46.K1M 5/11 29

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 2/2 10
257.K1M 2/2 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/13 9
27.C2M
Kneblová Tereza
3/3 6
 C2M
Heinzová Barbora
1/1 0
34.K1M 5/13 153
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
114.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
78.K1M 5/13 8

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182016
K1M111016283880

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017201620152014
K1M3220274127445769
C2M--261724---
C1M-----41--

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018201720162015
K1M00032271109137
C2X----3---
C1M-----434754

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222017201620152014
K1M124165243119257
C1M-138147144182

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017201620152014
K1M18312114345788179114
C2M-56582229567058
C1M-----7375-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M1415536142123334175143192
C2M-7--61432449---
C1M---18119193549---
C2X----1-------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017201620152014
K1M1911162426274678
C2M-37151126-17-
C1M----442050-
Fotky nenalezeny.
0|4577|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1M 5/6 167
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
124.K1M 2/2 590
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 3/3 389

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1M 5/6 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1M 4/4 211
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C2M
Novák Matyáš
1/1 5
1.K1M 3/3 465
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1M 2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 2/2 196

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.K1M 5/7 129
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1M 4/5 257
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.K1M 1/1 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 4/4 100
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hradec Matěj
1/1 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hradec Matěj
1/1 0
11.K1M 5/6 507

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 5/6 59
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1M 4/6 227
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 3/3 90
36.K1M 3/3 273
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Hradec Matěj
2/2 33
27.K1M 5/6 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hradec Matěj
3/3 0
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Hradec Matěj
3/3 21
16.K1M 5/11 406

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.K1M 5/6 22
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C2X
Doležalová Lucie
4/6 260
22.K1M 4/6 100
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 3/3 100
6.C2M
Rouča Samuel
2/2 28
1.C2X
Doležalová Lucie
3/3 85
14.K1M 3/3 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Hradec Matěj
5/5 118
41.K1M 5/5 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Hradec Matěj
5/7 24
45.K1M 5/7 136
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Hradec Matěj
5/9 33
24.K1M 5/7 212

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.C1M 4/4 17
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.C1M 2/2 52
165.K1M 2/2 309
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/9 97
1.C2M
Hala Jiří
4/4 49
2.K1M 5/9 577
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Hradec Matěj
2/2 95
27.K1M 7/8 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Hradec Matěj
2/2 54
78.K1M 5/8 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 1/1 5
22.C2M
Hradec Matěj
3/3 12
26.C2M
Hala Jiří
1/1 4
26.K1M 5/20 181

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.C1M 4/4 6
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 2/2 26
243.K1M 2/2 115
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/7 54
9.C2M
Hala Jiří
2/2 42
30.C2M
Janů Filip
2/2 12
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 4
12.K1M 5/7 340
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
44.K1M 6/7 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
56.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 1
81.K1M 5/7 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 1
27.K1M 5/11 68

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 3/3 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.C1M 5/6 24
119.K1M 5/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 5/12 19
11.C2M
Kneblová Tereza
3/3 20
24.C2M
Heinzová Barbora
1/1 6
33.K1M 5/14 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Hradec Matěj
4/4 0
79.K1M 5/6 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
17.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
46.K1M 5/11 29

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 2/2 10
257.K1M 2/2 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/13 9
27.C2M
Kneblová Tereza
3/3 6
 C2M
Heinzová Barbora
1/1 0
34.K1M 5/13 153
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
114.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
78.K1M 5/13 8

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182016
K1M111016283880

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017201620152014
K1M3220274127445769
C2M--261724---
C1M-----41--

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018201720162015
K1M00032271109137
C2X----3---
C1M-----434754

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222017201620152014
K1M124165243119257
C1M-138147144182

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017201620152014
K1M18312114345788179114
C2M-56582229567058
C1M-----7375-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M1415536142123334175143192
C2M-7--61432449---
C1M---18119193549---
C2X----1-------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017201620152014
K1M1911162426274678
C2M-37151126-17-
C1M----442050-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
152 76 32 105 10 38 413
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár24.020.0633
K1M24.020.0633
NKZ31.624.0343
K1M34.622.0429
C1M42.041.0458
C2X3.33.036
veřejné závody12.39.06159
K1M13.39.0278
C1M13.410.0658
C2M6.66.0420
C2X2.32.023
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,033
K1M00,000,000,000,033
NKZ12,324,7511,6818,643
K1M13,413,413,4310,329
C1M00,000,000,000,08
C2X00,0116,7466,7583,36
veřejné závody53,1127,5106,32717,0159
K1M33,8810,379,01823,178
C1M00,011,711,723,458
C2M210,015,015,0420,020
C2X00,0266,7133,33100,03
Celkem62,6146,0156,43514,9235
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár66788121218,2
K1M66788121218,2
NKZ831492181619,3
K1M56704131425,0
C1M165323316,3
C2X112562319,1
veřejné závody311192669931,8
K1M155117885736,8
C1M11545043732,2
C2M35284825,7
C2X6142350,0
Celkem4604206912727,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí13.12.16.20.14.6.8.11.14.15.6.10.16.8.19.27.15.21.24.21.31.23.28.20.35.28.30.39.39.35.29.90.70.
odstup % *)8,87,59,415,78,28,611,54,09,912,213,284,96,78,110,213,59,016,521,111,615,317,515,219,021,417,518,523,926,120,721,1114,341,6
% poražených soupeřů *)70,071,861,552,566,787,282,575,067,565,087,276,987,481,652,633,363,247,441,052,425,051,141,354,819,028,921,65,07,312,828,211,931,0
pořadí201620182019202020212022celkem
průměr80.033.326.318.610.713.524.0
medián70302319101320
modus7039208666
počet závodů26676633
průměrný odstup od vítěze % *)77,921,316,712,222,69,720,1
průměrné % poražených soupeřů *)21,517,340,658,175,768,350,3
počet jízd4121214121266
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
2
33,3%
5
71,4%
3
50,0%
4
66,7%
17
51,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
25,0%
5
35,7%
3
25,0%
1
8,3%
12
18,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí22.21.27.9.24.8.25.14.18.
odstup % *)27,730,144,725,662,518,088,240,743,6
% poražených soupeřů *)38,245,945,875,834,382,122,643,515,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr18.019.516.018.021.022.018.7
medián181489212221
modus18148921228
počet závodů1222119
průměrný odstup od vítěze % *)43,664,440,335,230,127,742,3
průměrné % poražených soupeřů *)15,033,158,260,845,938,244,8
počet jízd24331215
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
6,7%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí13.12.2.11.2.8.19.9.21.31.18.30.39.35.43.9.45.13.47.18.17.
odstup % *)8,87,52,24,04,88,110,221,911,615,317,818,526,120,728,06,049,626,751,218,721,1
% poražených soupeřů *)70,071,898,675,098,981,652,691,552,425,084,521,67,312,863,592,248,885,742,581,182,8
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr17.032.529.026.030.520.39.76.512.521.0
medián17181393021821218
modus171813918922122
počet závodů12224332221
průměrný odstup od vítěze % *)21,135,038,117,020,816,37,73,18,118,0
průměrné % poražených soupeřů *)82,861,867,377,931,656,377,786,870,963,8
počet jízd24448664442
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
66,7%
2
66,7%
1
50,0%
1
50,0%
7
33,3%
čistých jízd1
50,0%
2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
1
25,0%
7
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
pořadí39.32.45.40.41.47.45.47.
odstup %52,345,388,761,959,847,8205,7142,5
% poražených soupeřů13,627,94,320,423,119,34,32,1
pořadí201520162017celkem
průměr46.043.335.542.0
medián45413241
modus45403245
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %174,164,548,888,0
průměrné % poražených soupeřů3,216,820,814,4
počet jízd48416
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
6,3%

Kategorie C2X

Rudorfer Martinsl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí2.3.3.3.6.3.
odstup %6,113,529,636,932,418,9
% poražených soupeřů50,033,360,050,0---60,0
pořadí2018celkem
průměr3.33.3
medián33
modus33
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %22,922,9
průměrné % poražených soupeřů42,242,2
počet jízd1111
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
čistých jízd1
9,1%
1
9,1%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
pořadí4.3.1.4.16.13.14.2.15.7.11.16.31.14.10.27.17.49.24.38.22.97.55.57.90.70.86.85.70.67.75.88.
odstup %5,42,90,02,86,77,49,51,65,68,110,18,217,810,08,330,011,327,622,422,218,477,637,137,9114,341,654,765,242,233,368,4110,2
% poražených soupeřů96,797,8100,096,987,490,690,099,288,295,291,984,770,086,390,778,386,961,381,772,084,422,650,050,011,931,021,322,942,045,530,220,2
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr81.578.069.729.514.812.03.036.8
medián757057241114322
modus757055177244
počet závodů263665432
průměrný odstup od vítěze %89,358,550,922,010,46,22,828,7
průměrné % poražených soupeřů25,229,140,977,486,591,197,968,1
počet jízd4125111210862
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
2
66,7%
3
50,0%
1
16,7%
4
80,0%
0
0,0%
14
43,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
3
27,3%
5
41,7%
4
40,0%
2
25,0%
15
24,2%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí8.6.8.12.13.18.15.15.25.22.38.42.
odstup %10,68,214,926,223,728,937,730,729,526,691,873,1
% poražených soupeřů78,184,870,850,047,832,036,439,117,230,015,916,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr40.018.010.07.018.5
medián38158615
modus3815868
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %82,529,520,69,433,5
průměrné % poražených soupeřů16,133,860,481,543,2
počet jízd4124424
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
1
50,0%
3
25,0%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
4
16,7%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí6.8.2.2.19.17.20.22.16.19.26.37.60.57.
odstup %8,310,20,30,424,024,414,816,913,019,826,638,259,242,7
% poražených soupeřů94,391,498,998,977,579,781,079,281,779,374,062,147,350,4
pořadí20142015201620172022celkem
průměr58.523.318.02.07.022.2
medián5720172619
modus571617262
počet závodů2622214
průměrný odstup od vítěze %50,921,524,20,49,321,3
průměrné % poražených soupeřů48,976,278,698,992,978,3
počet jízd41244428
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
7
58,3%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
9
32,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí7.5.8.14.7.16.19.4.4.7.6.10.2.3.20.17.9.9.12.14.14.33.30.7.9.20.6.6.10.10.10.6.6.28.36.16.16.20.18.6.6.9.9.8.11.11.
odstup %8,59,711,011,114,317,915,212,710,910,213,726,211,817,618,116,519,920,437,829,928,527,731,914,020,229,710,411,932,630,155,442,038,147,648,746,342,548,548,436,431,957,158,965,563,473,1
% poražených soupeřů85,778,984,474,075,065,157,162,566,783,886,550,088,977,847,257,960,057,938,931,631,617,925,640,020,036,737,537,518,225,0---------18,210,3---6,324,032,016,716,711,111,136,49,19,1
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr14.912.813.67.99.76.012.0
medián119146859
modus6694756
počet závodů1312793246
průměrný odstup od vítěze %51,428,724,515,112,19,129,9
průměrné % poražených soupeřů15,521,546,470,977,882,339,6
počet jízd252414186491
lepší 1. jízda5
38,5%
6
50,0%
5
71,4%
3
33,3%
1
33,3%
2
100,0%
22
47,8%
čistých jízd7
28,0%
6
25,0%
5
35,7%
11
61,1%
2
33,3%
1
25,0%
32
35,2%

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 75
08.06.21
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí1.5.7.3.4.2.1.8.9.6.4.4.13.13.7.4.14.13.7.6.
odstup %0,014,114,46,13,518,30,014,220,240,610,010,521,718,213,440,543,138,334,848,9
% poražených soupeřů100,073,364,787,581,391,7100,077,473,350,062,557,145,545,560,057,131,642,940,016,7
pořadí201420152016201720182021celkem
průměr10.09.36.22.56.01.06.6
medián7762516
modus61341514
počet závodů44542120
průměrný odstup od vítěze %41,323,419,17,014,30,020,5
průměrné % poražených soupeřů32,852,064,190,169,0100,062,9
počet jízd871072236
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
4
80,0%
1
25,0%
1
50,0%
1
100,0%
8
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
1
10,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
3
8,3%

Kategorie C2X

Rudorfer Martinsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
pořadí2.3.2.
odstup %2,08,210,5
% poražených soupeřů94,489,590,0
pořadí2018celkem
průměr2.32.3
medián22
modus22
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %6,96,9
průměrné % poražených soupeřů91,391,3
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd3
50,0%
3
50,0%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí2.2.1.4.1.3.2.3.5.3.7.13.11.7.7.2.5.6.3.4.20.22.7.12.6.13.12.38.30.9.11.13.12.17.9.16.8.7.8.33.44.13.19.34.28.5.8.18.18.14.27.25.3.2.3.4.2.1.3.5.6.21.13.13.
odstup %2,34,00,06,30,04,82,14,87,86,314,213,39,221,320,42,42,018,32,53,918,216,118,413,327,111,217,227,724,624,630,420,416,221,617,728,933,019,417,841,347,528,331,538,337,98,314,946,167,847,848,741,33,91,514,218,71,00,00,812,813,381,5112,6119,3
% poražených soupeřů99,099,1100,096,3100,097,399,094,696,198,287,885,488,086,786,799,196,288,195,393,279,878,692,285,783,973,375,656,068,176,569,770,773,861,077,164,373,170,065,054,344,963,655,062,171,076,558,862,260,548,043,548,992,696,284,672,790,9100,083,381,077,335,525,025,0
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr13.010.72.622.014.813.16.45.02.53.02.02.011.3
medián13631911126523128
modus1353188127323123
počet závodů2371312793213264
průměrný odstup od vítěze %116,035,95,738,423,517,410,49,43,54,82,13,222,3
průměrné % poražených soupeřů25,064,688,657,668,881,391,094,096,897,398,899,176,5
počet jízd46142624141864264128
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
4
57,1%
2
15,4%
7
58,3%
5
71,4%
4
44,4%
2
66,7%
0
0,0%
1
100,0%
2
66,7%
0
0,0%
28
43,8%
čistých jízd0
0,0%
2
33,3%
3
21,4%
8
30,8%
9
37,5%
5
35,7%
11
61,1%
4
66,7%
2
50,0%
0
0,0%
3
50,0%
2
50,0%
49
38,3%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí8.12.13.18.
odstup %14,926,223,728,9
% poražených soupeřů70,850,047,832,0
pořadí20152016celkem
průměr15.510.012.8
medián13812
modus1388
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %26,320,623,4
průměrné % poražených soupeřů39,960,450,2
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí19.17.20.22.
odstup %24,024,414,816,9
% poražených soupeřů77,579,781,079,2
pořadí20152016celkem
průměr21.018.019.5
medián201719
modus201717
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,924,220,0
průměrné % poražených soupeřů80,178,679,4
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd3
75,0%
0
0,0%
3
37,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí27.29.
odstup %0,049,3
% poražených soupeřů3,73,4
pořadí2016celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,724,7
průměrné % poražených soupeřů3,63,6

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.14.16.21.12.
odstup %15,011,119,949,119,2
% poražených soupeřů26,731,621,14,852,2
pořadí201720182019celkem
průměr16.515.012.015.0
medián12141214
modus12141212
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %34,115,515,022,9
průměrné % poražených soupeřů28,526,426,727,3

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí18.15.29.28.27.41.24.26.26.27.41.44.42.50.
odstup %5,05,614,913,79,618,221,321,223,025,30,027,044,352,1
% poražených soupeřů76,480,047,250,060,036,569,369,940,53,723,118,92,4---
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr50.042.034.525.034.028.516.531.3
medián5042272427281527
modus5042262427281526
počet závodů114222214
průměrný odstup od vítěze %52,144,318,821,313,914,35,320,1
průměrné % poražených soupeřů0,02,421,669,648,348,678,241,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí5.5.14.16.10.14.12.6.
odstup %9,07,011,119,920,426,129,129,0
% poražených soupeřů80,078,931,621,143,823,531,328,6
pořadí2014201520162018celkem
průměr6.012.012.010.010.3
medián61210510
modus6121055
počet závodů11248
průměrný odstup od vítěze %29,029,123,211,819,0
průměrné % poražených soupeřů28,631,333,752,942,4

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí15.21.23.27.41.30.29.36.35.25.42.
odstup %8,116,522,49,618,227,328,436,736,828,848,5
% poražených soupeřů85,775,973,860,036,550,853,327,127,731,46,8
pořadí20142015201620182020celkem
průměr33.535.529.528.015.029.5
medián253529231529
modus253529211515
počet závodů2224111
průměrný odstup od vítěze %38,736,727,916,78,125,6
průměrné % poražených soupeřů19,127,452,161,685,748,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí27.29.
odstup %0,049,3
% poražených soupeřů3,73,4
pořadí2016celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,724,7
průměrné % poražených soupeřů3,63,6

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí23.5.12.5.5.14.16.21.12.4.5.6.
odstup %43,91,615,09,07,011,119,949,119,28,46,029,0
% poražených soupeřů---75,026,780,078,931,621,14,852,2---20,028,6
pořadí201420152017201820192020celkem
průměr6.04.516.510.08.523.010.7
medián641255236
modus641255235
počet závodů12242112
průměrný odstup od vítěze %29,07,234,111,88,343,918,3
průměrné % poražených soupeřů28,610,028,552,950,90,034,9

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
pořadí15.13.18.15.15.29.28.21.23.27.41.24.26.39.26.27.41.44.17.21.42.25.42.50.
odstup %8,17,75,05,611,314,913,716,522,49,618,221,321,221,323,025,30,027,021,721,944,328,848,552,1
% poražených soupeřů85,788,576,480,084,447,250,075,973,860,036,569,369,932,140,53,723,118,946,731,02,431,46,8---
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr39.026.734.529.728.024.015.327.9
medián4221272623281526
modus2517262421151515
počet závodů334343424
průměrný odstup od vítěze %43,129,318,821,316,713,36,620,4
průměrné % poražených soupeřů12,726,721,657,161,660,582,747,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
pořadí6.27.29.13.15.
odstup %24,00,049,329,227,1
% poražených soupeřů37,53,73,4------
pořadí2016celkem
průměr18.018.0
medián1515
modus66
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %25,925,9
průměrné % poražených soupeřů8,98,9

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí23.5.12.14.16.1.1.2.1.21.12.
odstup %43,91,615,011,119,90,00,01,00,049,119,2
% poražených soupeřů---75,026,731,621,1100,0100,050,0100,04,852,2
pořadí2017201820192020celkem
průměr16.55.88.523.09.8
medián12152312
modus1215231
počet závodů262111
průměrný odstup od vítěze %34,15,38,343,914,6
průměrné % poražených soupeřů28,567,150,90,051,0

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 22
07.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí15.13.18.15.15.29.28.12.12.16.14.27.41.17.24.26.39.14.14.14.14.20.16.20.21.26.27.10.41.44.19.17.21.19.13.42.30.31.31.32.50.38.38.39.42.
odstup %8,17,75,05,611,314,913,713,614,815,314,89,618,220,121,321,221,324,724,122,823,428,526,027,027,923,025,333,90,027,029,926,730,428,837,344,332,232,834,835,152,150,055,052,055,8
% poražených soupeřů85,788,576,480,084,447,250,071,170,363,468,360,036,563,669,369,932,163,961,867,568,342,450,034,531,040,53,765,423,118,940,046,745,951,436,82,417,114,323,116,2---9,89,811,66,8
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr41.429.824.920.228.318.015.324.5
medián3931212027151521
modus3831191417121514
počet závodů5691137445
průměrný odstup od vítěze %53,036,125,024,416,014,16,625,5
průměrné % poražených soupeřů7,618,337,353,753,465,082,744,9

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí15.12.3.3.
odstup %15,60,113,49,5
% poražených soupeřů33,347,660,060,0
pořadí20162018celkem
průměr3.013.58.3
medián3123
modus3123
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %11,47,99,7
průměrné % poražených soupeřů60,040,550,2

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí14.15.29.39.28.23.19.36.43.42.38.30.37.9.7.25.36.43.52.
odstup %5,510,28.786,221,714,010,711,911,915,40,328,921,920,115,112,928,536,042,654,4
% poražených soupeřů81,279,772,355,868,660,767,953,948,138,819,639,629,469,276,941,510,34,53,8
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr52.043.019.335.040.327.329.014.529.7
medián52439374223291430
modus52437303619291436
počet závodů1143341219
průměrný odstup od vítěze %54,442,623,123,79,214,68.786,27,9481,5
průměrné % poražených soupeřů3,84,549,529,546,963,372,380,548,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí5.5.15.12.10.15.3.14.8.10.
odstup %2,65,215,60,114,337,910,135,112,826,0
% poražených soupeřů63,676,533,347,655,012,575,0---22,218,2
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr10.011.09.010.010.75.09.7
medián10831012510
modus108310555
počet závodů12213110
průměrný odstup od vítěze %26,024,024,014,37,02,616,0
průměrné % poražených soupeřů18,211,143,855,052,563,640,4

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí3.13.11.23.15.43.42.27.23.9.36.38.13.33.
odstup %4,96,610,510,710,615,40,320,728,219,936,085,012,629,5
% poražených soupeřů96,379,780,860,770,848,138,850,037,175,010,32,674,522,0
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr33.025.522.727.033.317.013.03.023.5
medián33132327421113323
modus3313927151113313
počet závodů1231321114
průměrný odstup od vítěze %29,548,828,020,78,710,66,64,920,8
průměrné % poražených soupeřů22,038,640,850,052,670,879,796,353,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí15.12.2.4.5.
odstup %15,60,17,17,65,4
% poražených soupeřů33,347,666,725,020,0
pořadí201520162018celkem
průměr4.52.013.57.6
medián42125
modus42122
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %6,57,17,97,2
průměrné % poražených soupeřů22,566,740,538,5

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí14.15.25.29.39.28.23.19.36.43.42.38.30.37.25.7.36.17.20.43.52.
odstup %5,510,211,28.786,221,714,010,711,911,915,40,328,921,920,128,512,736,027,520,742,654,4
% poražených soupeřů81,279,776,272,355,868,660,767,953,948,138,819,639,629,441,576,910,357,945,74,53,8
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr52.026.722.735.040.327.327.014.529.4
medián522025374223251429
modus52177303619251425
počet závodů1333342221
průměrný odstup od vítěze %54,430,325,723,79,214,64.398,77,9437,7
průměrné % poražených soupeřů3,836,042,929,546,963,374,380,549,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 58
17.05.17
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
pořadí3.4.4.6.
odstup %21,622,423,352,6
% poražených soupeřů85,7---------
pořadí20152017celkem
průměr4.73.04.3
medián434
modus434
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %32,821,630,0
průměrné % poražených soupeřů0,085,721,4

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 46
13.05.15
pořadí15.12.2.1.1.
odstup %15,60,13,30,00,0
% poražených soupeřů33,347,691,7100,0100,0
pořadí201520172018celkem
průměr1.01.513.56.2
medián11122
modus11121
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %0,01,67,93,8
průměrné % poražených soupeřů100,095,940,574,5

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí14.15.25.29.39.28.23.19.36.43.42.9.9.3.38.30.5.37.25.36.15.12.12.14.43.29.33.19.17.18.28.25.52.
odstup %5,510,211,28.786,221,714,010,711,911,915,40,315,620,89,028,921,916,320,128,536,038,820,514,540,542,642,946,631,139,455,753,548,154,4
% poražených soupeřů81,279,776,272,355,868,660,767,953,948,138,857,968,096,519,639,688,229,441,510,336,426,742,151,94,536,428,935,733,315,015,622,63,8
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr27.619.230.518.740.327.327.014.524.9
medián25142594223251425
modus17122593619251425
počet závodů8527342233
průměrný odstup od vítěze %46,531,432,319,09,214,64.398,77,9291,7
průměrné % poražených soupeřů23,932,325,957,046,963,374,380,545,7

Ostatní sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí2.4.
odstup %7,17,6
% poražených soupeřů66,725,0
pořadí20152016celkem
průměr4.02.03.0
medián422
modus422
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %7,67,17,3
průměrné % poražených soupeřů25,066,745,9

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí7.17.
odstup %12,727,5
% poražených soupeřů76,957,9
pořadí20152016celkem
průměr17.07.012.0
medián1777
modus1777
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %27,512,720,1
průměrné % poražených soupeřů57,976,967,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále