5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR

29.08.2020   Vltava pod VD Lipno 1
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn131.05 6 5.00 0 0.00 0
  TURNER Karel 2004 2 Sušice139.59 4 5.00 0 0.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn134.50 102 5.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.120.05 2 111.39 2 113.39 75
2.2/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha123.36 2 121.72 2 123.7210.33/9,168
3.3/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.123.64 2 122.31 2 124.3110.92/9,662
4.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc120.88 2 119.11 6 125.1111.72/10,357
5.1/VMHAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha124.65 0 125.18 2 127.1813.79/12,253
6.2/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc133.38 106 127.24 0 127.2413.85/12,249
7.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc133.57 52 125.79 2 127.7914.40/12,746
8.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.147.57 4 127.04 10 137.0423.65/20,943
9. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.138.90 6 143.73 56 199.7386.34/76,140
10.3/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc152.46 4 155.03 104 259.03145.64/128,437
11.4/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 MT USK Pha127.86 154 123.44 4 127.4414.05/12,435
12.3/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava161.62 108 133.51 10 143.5130.12/26,633
13. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.119.58 156 141.11 4 145.1131.72/28,031
14.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc189.91 54 154.21 8 162.2148.82/43,129
15.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí160.60 150 134.35 58 192.3578.96/69,627
16.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha149.74 102 139.92 104 243.92130.53/115,125
17.5/DSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha147.17 106 140.42 108 248.42135.03/119,123
18.2/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc164.75 208 167.01 102 269.01155.62/137,221
19.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc159.96 112 168.37 104 271.96158.57/139,819
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23CHALOUPKA Václav, 1998, USK Pha CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha109.47 0 107.34 0 107.34 75
2.2/U23HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.107.25 0 106.50 2 108.501.16/1,168
3.3/U23VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha110.74 4 107.10 2 109.101.76/1,662
4. ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha110.00 2 108.03 2 110.032.69/2,557
5. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.110.72 0 108.53 2 110.533.19/3,053
6.4/U23LHOTA Matyáš 1999 MT USK Pha108.72 2 110.16 2 112.164.82/4,549
7. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha109.40 4 110.17 2 112.174.83/4,546
8.5/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.112.41 2 121.91 2 123.9116.57/15,443
9. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha114.10 0 118.51 8 126.5119.17/17,940
10.6/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.114.99 0 105.87 104 209.87102.53/95,537
11. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.111.38 6 108.64 0 108.641.30/1,235
12. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha114.57 4 110.33 0 110.332.99/2,833
13. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.114.17 4 111.10 0 111.103.76/3,531
14.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus113.89 2 120.75 56 115.898.55/8,029
15.7/U23URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk114.43 2 112.03 4 116.038.69/8,127
16.1/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha112.44 6 116.86 0 116.869.52/8,925
16.2/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha118.10 2 116.86 0 116.869.52/8,923
18.3/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha113.05 4 119.66 6 117.059.71/9,021
19.2/VMMAŠEK Jan   1 USK Pha117.65 0 120.06 0 117.6510.31/9,619
20.1/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm117.74 4 117.84 0 117.8410.50/9,817
21.8/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Dukla B.112.04 6 111.73 52 118.0410.70/10,015
22.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.128.97 100 119.49 0 119.4912.15/11,314
23.9/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha143.82 158 117.18 4 121.1813.84/12,913
24.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB0.00 999 119.47 6 125.4718.13/16,912
25.4/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB121.00 60 124.37 2 126.3719.03/17,711
26. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy1.00 999 125.43 6 131.4324.09/22,410
27.10/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn128.70 6 132.34 0 132.3425.00/23,39
28.3/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha126.84 6 148.57 102 132.8425.50/23,88
29.11/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha128.90 6 116.32 58 134.9027.56/25,77
30.4/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov129.99 6 129.46 110 135.9928.65/26,76
31.5/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha156.22 58 136.19 4 140.1932.85/30,65
32.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK140.22 6 150.34 52 146.2238.88/36,24
33.6/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk143.27 4 126.11 54 147.2739.93/37,23
34.12/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha114.65 56 113.16 54 167.1659.82/55,72
35.7/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha122.60 50 123.89 106 172.6065.26/60,81
36.5/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc119.72 100 128.09 100 219.72112.38/104,70
37.6/DSULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava124.49 250 117.34 108 225.34118.00/109,90
38.8/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.05 108 126.78 106 230.05122.71/114,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
MT USK Pha
USK Pha
132.44 6 133.89 2 135.89 75
2.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
161.14 104 147.60 4 151.6015.71/11,668
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
157.26 14 1.00 999 999.00 62
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha115.78 4 106.65 0 106.65 75
2. VALÍKOVÁ Barbora, 1994, Dukla B. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.112.87 4 109.47 0 109.472.82/2,668
3.2/U23FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.117.02 2 109.89 0 109.893.24/3,062
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha110.94 2 111.87 2 113.877.22/6,857
5. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha121.50 0 112.83 2 114.838.18/7,753
6.3/U23GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice114.24 0 113.67 2 115.679.02/8,549
7.1/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec117.74 2 115.87 0 115.879.22/8,646
8.4/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha110.65 0 114.09 2 116.099.44/8,943
9.2/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc116.84 2 116.77 2 118.7712.12/11,440
10.5/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.120.87 0 117.58 4 121.5814.93/14,037
11.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc131.94 2 117.48 2 119.4812.83/12,035
12.3/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.129.36 6 117.39 4 121.3914.74/13,833
13.4/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy130.09 6 119.63 2 121.6314.98/14,031
14.5/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.125.23 2 121.40 4 125.4018.75/17,629
15.2/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc126.86 2 126.97 0 126.9720.32/19,127
16.3/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB130.52 0 121.04 6 127.0420.39/19,125
17. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha125.20 2 147.87 6 127.2020.55/19,323
18.6/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha120.35 106 121.60 8 129.6022.95/21,521
19.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB129.24 4 151.94 8 133.2426.59/24,919
20.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice125.76 8 133.22 6 133.7627.11/25,417
21.6/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc134.78 2 130.95 54 136.7830.13/28,315
22.7/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor135.08 4 136.09 2 138.0931.44/29,514
23.7/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha152.68 8 147.99 8 155.9949.34/46,313
24.8/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn168.28 50 155.37 2 157.3750.72/47,612
25.8/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava143.76 102 151.49 6 157.4950.84/47,711
26.9/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy154.97 104 154.92 4 158.9252.27/49,010
27.5/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.125.44 52 126.66 154 177.4470.79/66,49
28.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK149.24 54 131.31 58 189.3182.66/77,58
29.6/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc153.44 54 133.47 58 191.4784.82/79,57
30.10/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha139.65 204 152.77 54 206.77100.12/93,96
31.7/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc136.95 106 144.94 154 242.95136.30/127,85
32.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava145.22 104 172.15 106 249.22142.57/133,74

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří, 1993, USK Pha PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha101.18 2 99.07 0 99.07 75
2. PŘINDIŠ Vít, 1989, USK Pha PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha101.76 2 98.07 2 100.071.00/1,068
3. CVIKL Ondřej, 1992, USK Pha CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha101.22 4 100.11 0 100.111.04/1,062
4. HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha101.47 0 98.47 2 100.471.40/1,457
5. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha101.99 0 101.85 2 103.854.78/4,853
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.101.31 0 104.36 0 104.365.29/5,349
7.1/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 2+ Dukla B.101.45 0 102.77 2 104.775.70/5,846
8. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha106.61 0 101.32 4 105.326.25/6,343
9.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.101.72 4 100.93 8 108.939.86/10,040
10.1/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha101.76 0 113.80 52 165.8066.73/67,437
11.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha107.54 50 103.24 0 103.244.17/4,235
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice108.48 6 101.79 2 103.794.72/4,833
13.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha111.53 4 106.05 0 106.056.98/7,031
14. ORNST Zdeněk 1990 2 Dukla B.105.70 6 102.29 4 106.297.22/7,329
15. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha103.52 4 102.30 4 106.307.23/7,327
16.4/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha107.49 2 106.31 0 106.317.24/7,325
17.5/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha106.10 2 105.55 2 107.558.48/8,623
18.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus104.85 52 107.15 2 109.1510.08/10,221
19.2/DSRUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc109.17 0 111.56 2 109.1710.10/10,219
20.6/U23ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha108.59 52 107.49 2 109.4910.42/10,517
21.1/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.113.14 0 110.02 0 110.0210.95/11,115
22.7/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc112.82 2 108.20 2 110.2011.13/11,214
23.2/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.110.41 0 108.75 2 110.4111.34/11,413
24.3/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc107.81 4 108.61 2 110.6111.54/11,612
25.8/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava115.40 60 105.21 6 111.2112.14/12,311
26.4/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice109.51 2 110.89 2 111.5112.44/12,610
27. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí108.52 4 108.06 100 112.5213.45/13,69
28. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.76 2 109.03 4 112.7613.69/13,88
29.9/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy110.87 2 115.80 6 112.8713.80/13,97
30.3/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc110.25 4 4.00 999 114.2515.18/15,36
31.5/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava107.27 52 108.73 6 114.7315.66/15,85
32.4/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB116.93 6 112.54 4 116.5417.47/17,64
33.5/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc115.96 54 112.69 4 116.6917.62/17,83
34.6/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha116.70 0 112.32 6 116.7017.63/17,82
35.7/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk108.30 58 114.06 6 120.0620.99/21,21
36.10/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz124.08 54 117.50 4 121.5022.43/22,60
37.6/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.129.42 52 123.59 2 125.5926.52/26,80
38.8/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.112.38 54 108.10 50 158.1059.03/59,60
39.11/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.113.76 52 109.49 54 163.4964.42/65,00
  ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
  DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLOBOUČKOVÁ Ivana
URBAN Daniel
2003
2001
2 KK Opava
Šumperk
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
138/0/038/0/019/0/019/0/02/0/02/0/039/0/039/0/032/0/032/0/0130/0/0130/0/0260/0/0
237/1/037/1/016/3/018/1/02/0/02/0/036/3/039/0/029/3/029/3/0120/10/0125/5/0245/15/0
328/9/135/3/017/2/015/4/02/0/01/1/035/3/138/1/027/5/031/1/0109/19/2120/10/0229/29/2
437/1/037/1/017/2/018/1/01/1/02/0/039/0/037/2/031/1/031/1/0125/5/0125/5/0250/10/0
538/0/038/0/019/0/019/0/02/0/02/0/037/2/039/0/031/1/032/0/0127/3/0130/0/0257/3/0
635/3/036/2/017/1/119/0/02/0/01/1/038/1/035/4/032/0/032/0/0124/5/1123/7/0247/12/1
738/0/038/0/019/0/019/0/02/0/02/0/039/0/039/0/031/0/131/0/1129/0/1129/0/1258/0/2
838/0/037/0/117/0/216/0/32/0/02/0/039/0/038/1/030/1/131/1/0126/1/3124/2/4250/3/7
934/3/136/2/017/2/015/4/01/1/02/0/038/1/039/0/031/1/028/4/0121/8/1120/10/0241/18/1
1037/1/038/0/019/0/019/0/02/0/02/0/036/3/034/5/032/0/032/0/0126/4/0125/5/0251/9/0
1135/3/032/5/116/1/216/2/12/0/02/0/031/1/736/1/228/3/130/1/1112/8/10116/9/5228/17/15
1236/2/036/2/019/0/019/0/02/0/02/0/039/0/039/0/031/1/032/0/0127/3/0128/2/0255/5/0
1337/1/038/0/018/1/019/0/02/0/02/0/039/0/038/1/031/1/032/0/0127/3/0129/1/0256/4/0
1436/2/035/3/019/0/016/3/02/0/02/0/037/1/138/0/130/2/029/3/0124/5/1120/9/1244/14/2
1537/0/137/1/018/1/019/0/02/0/02/0/039/0/037/1/130/2/028/3/1126/3/1123/5/2249/8/3
1637/1/033/5/016/2/118/1/01/1/02/0/038/1/039/0/032/0/029/3/0124/5/1121/9/0245/14/1
1735/2/136/0/214/3/214/5/02/0/02/0/039/0/036/3/032/0/030/2/0122/5/3118/10/2240/15/5
1838/0/037/1/019/0/019/0/02/0/02/0/039/0/039/0/032/0/030/2/0130/0/0127/3/0257/3/0
1935/3/032/6/015/4/016/3/01/0/12/0/035/4/038/1/027/4/130/2/0113/15/2118/12/0231/27/2
2025/9/428/9/111/3/59/8/21/1/02/0/034/5/032/7/020/8/424/6/291/26/1395/30/5186/56/18
2115/17/618/12/83/7/95/8/60/1/11/1/023/15/126/12/113/12/79/17/654/52/2459/50/21113/102/45
2232/5/131/3/411/6/215/4/02/0/02/0/027/11/128/11/028/4/025/7/0100/26/4101/25/4201/51/8
2333/2/333/2/316/2/119/0/02/0/02/0/039/0/039/0/029/0/327/4/1119/4/7120/6/4239/10/11
Oddíl