Kneblová Klára, 2005

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119064
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: 1   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DS -
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DS -
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom    
0
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom    
0
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DS 1.731,4
109
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DS
260
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 5. 1/DS 4.964,3ČP
53
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom 6. 1/DS 3.913,6ČP
49
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 5. 1/DS 10.418,4ČP
53
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom 6. 1/DS 8.136,6ČP
49
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 4. 2/DS 11.2812,5NKZ
75
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 17. 7/DS 9.3610,4NKZ
31
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 2. 1/DS 7.746,7NKZ
75
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 5. 1/DS 3.282,7ČP
53
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 12. 1/DS 10.519,9ČP
33
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 6. 1/DS 14.5012,7ČP
49
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 7. 1/DS 7.977,3ČP
46
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 1. 1/DS OM
76
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 1. 1/DS OM
81
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 5. 2/DS 11.7110,4ČP
53
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 27. 7/DS 55.8753,7ČP
9
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 5. 1/DS 7.756,5ČP
53
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 7. 1/DS 15.0813,4ČP
46
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 3. 2/DS 6.817,9
86
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 2. 1/DS 3.504,2
150
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 3. 1/DS 9.2310,2
96
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 7. 2/DS 10.3211,9
115
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DM 4.995,1NKZ
75
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DM NKZ
75
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 3. 1/DM 6.056,2NKZ
75
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 8. 6/DM 3.193,4NKZ
49
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 1. 1/DM OM
80
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 1. 1/DM OM
77
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 1. 1/DM OM
84
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 1. 1/DM OM
78
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 2. 1/DM 2.442,2NKZ
75
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 6. 4/DM 4.634,3NKZ
57
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 2. 1/DM 5.384,6NKZ
75
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 2. 1/DM 7.487,1NKZ
75
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 17. 9/DM 6.2415,1-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 9. 4/DM 8.0517,5-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 22. 11/DM 51.8050,8-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 3. 2/DM 3.823,9-
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 11. 3/DM 15.0312,5ČP
35
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 12. 1/DM 14.6412,3ČP
33
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 10. 3/DM 61.2151,8ČP
37
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 11. 2/DM 12.0010,5ČP
35
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 2. 1/DM 4.804,3NKZ
0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 2. 1/DM 2.041,8NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 2. 1/DM 4.764,4NKZ
68
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 2. 1/DM 0.610,6NKZ
75
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 3. 2/DM 12.6011,9OM
63
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 1. 1/DM OM
78
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 6. 1/DM 15.2613,4ČP
49
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 18. 4/DM 24.3825,4ČP
21
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 11. 2/DM 9.769,2ČP
35
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 10. 1/DM 9.9110,0ČP
37
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 8. 1/DM 81.3077,3ČP
43
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 13. 2/DM 9.159,2ČP
31
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 5. 1/DM 20.5219,5ČP
53
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 8. 1/DM 16.1416,1ČP
43
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 3. 1/DM 10.428,7-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 7. 2/DM 6.766,1-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 9. 1/DM 16.8916,5ČP/NKZ
40/75
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 8. 1/DM 9.8410,4ČP/NKZ
43/75
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 6. 1/DM 8.997,8ČP
49
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 8. 1/DM 13.9613,1ČP
43
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 7. 1/DM 14.4012,7ČP
46
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 11. 1/DM 12.8312,0ČP
35
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 7. 1/DM 21.9920,6ČP
46
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 13. 1/DM 14.3414,5ČP
31
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 14. 3/DM 27.3722,7ČP
29
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 18. 3/DM 26.1523,2ČP
21
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10. 3/DM 81.0677,6ČP
37
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 15. 1/DM 17.3717,4ČP
27
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 15. 3/DM 28.5626,1ČP
27
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 14. 1/DM 19.1918,5ČP
29
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 4. 1/DM 6.686,3NKZ
75
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 11. 3/DM 11.4111,5NKZ
62
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 7. 1/DM 14.7513,7NKZ
75
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 10. 1/DM 6.646,4NKZ
75
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 7. 2/DM 12.1913,4NKZ
68
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 9. 1/DM 11.2613,7NKZ
75
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 6. 2/DM 13.5215,5NKZ
68
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 10. 1/DM 12.3815,5NKZ
68
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 2. 1/DM 1.201,1OM
73
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
9. 2/DM 17.3010,6OM
4
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom     ČP
0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom     ČP
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 2. 1/ZS 3.804,3OM
45
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 2. 1/ZS 0.600,7OM
80
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
6. 1/ZS 8.508,5OM
17
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 2. 1/ZS 2.302,5OM
45
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 1. 1/ZS OM
88
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
4. 1/ZS 10.3010,3OM
28
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
JANŮ Veronika
    OM
0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 2. 1/ZS 4.654,7NKZ
75
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 6. 1/ZS 5.646,6NKZ
57
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 2. 1/ZS 6.237,1NKZ
75
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 3. 1/ZS 0.981,2NKZ
75
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 15. 2/ZS 11.0416,3-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 9. 1/ZS 11.8815,8-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 3. 1/ZS 10.259,6-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 6. 1/ZS 5.024,9-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/ZS 0.250,5-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS -
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 1. 1/ZS -
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 1. 1/ZS -
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1W slalom 7. 1/ZS 67.6153,5ČP
46
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 22. 1/ZS 25.7222,9ČP
14
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W slalom 8. 1/ZS 135.58103,4ČP
43
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 27. 1/ZS 85.0773,6ČP
9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 27. 3/ZS 8.2216,6ČP/OČ/OM
15/0/48
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 9. 1/ZS 8.5415,4ČP/OČ/OM
46/0/18
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 21. 2/ZS 9.6419,5ČP/OČ/OM
21/0/54
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 9. 1/ZS 19.8235,7ČP/OČ/OM
46/0/12
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/14
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/32
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/14
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/32
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 10. 2/ZS 125.1315,9
65
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 6. 2/ZS 85.389,1
35
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 16. 2/ZS 135.3117,3
54
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 6. 1/ZS 102.2810,9
40
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 6. 1/ZS 15.7514,2NKZ
75
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 13. 1/ZS 17.7817,2NKZ
49
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 6. 1/ZS 18.9716,4NKZ
75
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 14. 1/ZS 33.8832,9NKZ
46
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 8. 1/ZS 12.5412,3NKZ
62
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 10. 1/ZS 10.2710,3NKZ
53
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 6. 1/ZS 13.7712,9NKZ
75
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 12. 1/ZS 14.9615,3NKZ
49
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 20. 3/ZS 7.9916,4ČP/OČ/OM
17/0/11
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd     ČP/OČ/OM
43/0/18
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 33.   2.040,1ČP/OČ/OM
0/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 14.   5.400,3ČP/OČ/OM
0/0/0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 12. 1/ZS 23.7420,6ČP
33
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 23. 1/ZS 26.2225,9ČP
13
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 7. 1/ZS 5.975,1ČP
46
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 26. 1/ZS 16.6015,8ČP
11
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 3. 1/ZS 11.6010,4OM
26
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 2. 1/ZS 8.107,5OM
34
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
3. 1/ZS 20.4015,7OM
16
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 22. 1/ZS 18.4719,3ČP
14
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 24. 1/ZS 31.7229,4ČP
12
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 17. 2/ZS 80.2214,6ČP/OČ/OM
23/0/67
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 8. 1/ZS 82.7512,9ČP/OČ/OM
43/0/32
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 15. 2/ZS 77.8514,2-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 8. 1/ZS 78.0812,1-
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/11
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/28
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/11
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/29
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 7. 1/ZM 7.306,9OM
51
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
8. 1/ZM 28.8022,4OM
7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 4. 1/ZM 7.306,6OM
27
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 3. 1/ZM 7.607,4OM
67
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
8. 1/ZM 19.1015,6OM
7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 6. 1/ZM 9.508,7OM
19
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 19. 1/ZM 22.5823,1NKZ
23
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 1/ZM 18.1816,9NKZ
53
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 18. 1/ZM 34.1428,0NKZ
25
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 7. 1/ZM 22.8516,3NKZ
57
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 15. 1/ZM 5.9914,9-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 7. 1/ZM 8.0018,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 5. 1/ZM 8.907,9-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 12. 1/ZM 11.8011,6-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 2. 1/ZM 14.0012,5-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 2. 1/ZM 4.113,9-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 13. 1/ZM 175.24152,6ČP/NKZ
33/53
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 24. 1/ZM 29.5127,8ČP/NKZ
14/33
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 14. 1/ZM 142.77116,5ČP/NKZ
31/49
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 26. 1/ZM 53.5746,7ČP/NKZ
13/27
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 1/ZM 23.887,9
23
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 1/ZM 33.309,8
14
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 8. 2/ZM
11
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 2. 1/ZM
22
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 4. 1/ZM 5.544,7
22
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 6. 1/ZM 6.445,9
56
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 3. 1/ZM 6.395,7
28
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 6. 1/ZM 7.376,8
58
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 17. 1/ZM 105.3119,0ČP/OČ/OM
53/27/26
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 7. 1/ZM 82.9212,8ČP/OČ/OM
62/46/9
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 23. 1/ZM 215.6221,8ČP/OČ/OM
49/23/19
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 8. 1/ZM 136.8211,4ČP/OČ/OM
68/46/8
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 13. 1/ZM 46.0240,2ČP
31
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 28. 1/ZM 75.6279,0ČP
8
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 7. 1/ZM 45.5239,2ČP
46
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 28. 1/ZM 49.1449,9ČP
8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 3. 1/ZM 10.299,9OM
30
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 7. 1/ZM 8.298,5OM
52
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 3. 1/ZM 9.597,7OM
30
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 7. 2/ZM 3.028,8OM
13
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 3. 1/ZM 4.4611,3OM
6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 6. 1/ZM 12.8711,0OM
57
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 1/ZM 37.0731,3NKZ
62
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 15. 1/ZM 27.0623,4NKZ
35
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 11. 1/ZM 66.6755,8NKZ
46
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 19. 1/ZM 33.0529,2NKZ
27
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 21. 1/ZM 11.3123,5ČP/OČ/OM
17/0/20
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 10. 1/ZM 17.1231,6ČP/OČ/OM
37/0/2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 19. 1/ZM 8.3917,2ČP/OČ/OM
21/0/21
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 10. 1/ZM 15.0928,3ČP/OČ/OM
37/0/8
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 150.   3554.297.777,4OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 3. 1/ZM 3.703,1OM
12
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
HEINZOVÁ Bára
2.   10.606,8OM
12
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 5. 1/ZM 8.907,8OM
10
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 3. 1/ZM 5.204,6OM
14
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
HEINZOVÁ Bára
3. 3/ZS 7.104,8OM
4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 2. 1/ZM 6.106,1OM
23
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 22. 1/ZM 109.8420,1ČP/OČ/OM
14/0/8
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 8. 1/ZM 92.3014,7ČP/OČ/OM
43/0/1
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 22. 1/ZM 15.5122,9ČP/OČ/OM
14/0/8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 1/ZM 16.6420,9ČP/OČ/OM
46/0/2
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 11. 1/ZM 181.4020,3OM
9
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 13. 1/ZM 210.5020,2OM
8
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 12. 1/ZM 190.9022,4OM
8
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 12. 1/ZM 214.2021,1OM
9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 6. 1/ZM 126.0012,6OM
1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 9.   148.8017,3OM
6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 10.   164.8019,5OM
8
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 5.   80.207,5OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd     OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 11. 1/ZM 173.6020,6OM
7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 12.   174.1020,6OM
7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd     OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 5. 1/ZM 125.1012,3OM
1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 19. 2/ZM 21.4020,0OM
18
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
17. 6/ZS 30.8424,1OM
8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 9. 1/ZM 18.9016,3OM
8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 11. 1/ZM 15.1012,7OM
34
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
15. 6/ZS 33.4024,4OM
11
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 9. 1/ZM 17.7014,4OM
9
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 27. 1/ZM 15.6829,1-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 19. 1/ZM 37.6134,2-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 11. 1/ZM 53.1046,0-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 7. 1/ZM 8.1115,3-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 7. 1/ZM 50.3313,7-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 5. 2/ZM 52.1712,2-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 6. 2/ZM 9.7515,7-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 8. 1/ZM 10.9715,2-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd 7. 2/ZM 13.2915,8-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 13. 1/ZM 23.0721,6-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 7. 1/ZM 19.0515,3-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 1/ZM 6.866,5
23
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 5. 1/ZM 11.3712,5
40
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 5. 1/ZM 18.6817,3
13
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 8. 1/ZM 7.9019,4
6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 5. 1/ZM
1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 7. 1/ZM 17.9719,4
30
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 17. 1/ZM 139.1124,7-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 10. 1/ZM 118.7618,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 24. 1/ZM 255.0526,3-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 13. 1/ZM 265.4223,3-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 14. 1/ZM 55.8745,2NKZ
22
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 27. 1/ZM 33.8531,7NKZ
19
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 11. 1/ZM 41.9136,2NKZ
31
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 19. 1/ZM 21.9920,7NKZ
31
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 5. 1/ZM 5.544,2OM
12
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 8. 1/ZM 15.5814,0OM
15
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 5. 1/ZM 8.538,6OM
12
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 9. 1/ZM 14.2116,7OM
14
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 10. 1/ZM 32.0131,0NKZ
34
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 22. 1/ZM 24.5227,5NKZ
29
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 9. 1/ZM 25.6826,5NKZ
38
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 26. 1/ZM 19.1821,2NKZ
19
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd     ČP/OČ/OM
4/0/1
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 6. 1/ZM 11.3125,9OM
3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 6. 1/ZM 20.6018,5OM
6
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 2. 1/ZM 3.055,2OM
2
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 3. 1/ZM 12.509,6OM
2
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 29. 1/ZM 17.4124,4ČP/OČ/OM
0/0/3
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 4. 1/ZM 13.4013,7OM
16
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZM 0.500,4OM
9
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 7. 1/ZM 12.1012,1OM
12
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/ZM OM
13
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 1/ZM 229.2023,4OM
5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 1/ZM 177.7020,6OM
5
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 1/ZM 170.9020,0OM
8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 1/ZM 257.7026,0OM
6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PW slalom 2. 1/PZZ 1.501,1OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 1.   OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci PW slalom 1. 1/PZZ OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 1.   OM
0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 1. 1/PZZ OM
0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 5. 3/PZZ 12.8111,8OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 1. 1/PZZ OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 4. 2/PZZ 13.2512,2OM
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 17. 1/PZ 18.0015,8
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 8. 1/PZ 19.6915,7
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 22. 1/PZ 20.0216,5
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 8. 1/PZ 23.1518,0
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 7. 1/PZ 21.2018,1OM
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 1. 1/PZZ OM
0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 8. 1/PZ 27.2023,9-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 1. 1/PZZ -
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 1. 1/PZZ
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 5. 2/PZZ 13.6312,1
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 2. 1/PZZ 0.440,4
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 6. 2/PZZ 11.2110,3
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 1. 1/PZZ OM
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 3. 2/PZZ 5.604,7OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 1. 1/PZZ OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 4. 2/PZZ 12.009,7OM
0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 1. 1/PZZ
0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 2. 1/PZZ 9.128,4
0
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 1. 1/PZZ
0
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 3. 2/PZZ 17.0516,4
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 1. 1/PZZ OM
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 4. 2/PZZ 11.909,9OM
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 11. 5/PZZ 55.7046,3OM
0
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 1. 1/PZZ OM
0
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 4. 2/PZZ 5.904,6OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 1. 1/PZZ OM
0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
12. 7/PZZ 517.10387,1OM
0
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 2.352,0OM
0
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
3.   2.201,6OM
0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
4. 3/PZZ 19.9015,4OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
8. 5/PZZ 114.7097,0OM
0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 18.3012,6OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 15.3011,4OM
0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
5. 3/PZZ 55.0035,2OM
0
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
6. 3/PZZ 120.5076,0OM
0
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
11.   32.3026,2OM
0
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
8.   20.6017,7OM
0
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 11. 2/PZ 75.6061,8OM
0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
14.   178.80127,4OM
0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
14.   177.40129,8OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kneblová KláraSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 1   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1: 1   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 2   C1: 1   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 19.06.17 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 18.04.16 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.04.16 updated from RVP
Kneblová KláraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.11 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 38,19 38,19
23.05.2021 slalom K1W 28,10 28,10
22.05.2021 slalom C1W 36,17 36,17
22.05.2021 slalom K1W 21,72 21,72
16.05.2021 slalom C1W 36,18 36,18
16.05.2021 slalom K1W 21,27 21,27
15.05.2021 slalom C1W 29,19 29,19
15.05.2021 slalom K1W 24,13 24,13
Místo narozeníOlomouc
ZnameníBlíženec
BydlištěOlomouc
Zaměstnánígymnázium Olomouc Čajkovského
Plánované povolánífyzioterapie, psychologie
Výrobce loděGalasport
Model loděkajak- Caipi, singl - Smothie
Výrobce pádlaRaab Paddles
Osobní sponzoři- mystic boarding czech
Od kolika let pádluje6
První trenérPavla Kneblová
Současný trenérPavla Kneblová
Sportovní vzorJessica Fox
Zálibyposlouchání písniček, kreslení
Zimní přípravaAl Ain(emiráty), Pau(Francie)
Cíle na sezonubýt spokojená se závodní jízdou
Zajímavost o soběbaví mě psaní básniček
Oblíbenci v hudběColdplay
Oblíbený filmtwilight saga
Oblíbený herecBrandon Flynn
Oblíbená traťPau
Instagramhttps://www.instagram.com/klarakneblovaa

Profil aktualizován 20.02.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-A
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W FINALE-A
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W FINALE-A
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-A
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W FINALE-A
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-A
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-A
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-A
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-A
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-B0 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikace0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-BGalasport Tik-Tak
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-BGalasport Tik-Tak
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
0|4518|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
6.C1W 5/6 265
8.K1W 5/6 223
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
~~~K1W 4/4 256
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 4/4 291
19.K1W 4/4 525
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 2/2 76
29.K1W 2/2 81

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 5/6 217
12.K1W 5/6 179
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
~~~K1W 4/6 282
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 3/3 227
2.K1W 3/3 233

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 5/7 218
13.K1W 5/7 181
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 293
~~~K1W 4/5 293
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 1/1 73

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 4

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 168
24.K1W 5/6 64
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
3.K1W 4/6 234
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 144
3.C2X
Kratochvíl Lukáš
3/3 61
 C2X
Janů Veronika
1/1 0
1.K1W 5/7 266
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 5/5 178
26.K1W 5/5 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/7 75
19.K1W 5/7 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/5 80
15.K1W 5/5 180

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 4/4 141
29.K1W 4/4 43
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 225
15.K1W 4/6 122
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 3/3 72
58.K1W 3/3 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/6 120
17.C2M
Heinzová Barbora
2/2 16
21.C2M
Doležalová Bára
2/2 14
4.K1W 5/6 250
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 293
22.K1W 7/8 168
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 5/7 106
23.K1W 5/9 73
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/12 33
22.K1W 5/18 99

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/4 125
18.K1W 4/4 98
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 2/2 36
73.K1W 2/2 70
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/7 55
20.C2M
Kneblová Tereza
2/2 19
13.K1W 5/7 97
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 1/1 1
45.K1W 5/5 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 1/1 2
21.K1W 5/9 27

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 C2W 2/2 0
 K1M 3/3 0
 PW 5/17 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C1W688-1213
K1W81213322429

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201820172016
C1W127-
K1W262231

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020201820172016
C1W000027
K1W00031518

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222018201720162015
C1W54181838
K1W191565873153
PW----19

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201820172016
C1W9712
K1W192345

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1W111--13823----
K1W29224-1413---59-
C2X---2236-------
C2M-----2120-----
C2W-------34----
K1M-------119152165177193
PW-------1----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201820172016
C1W61011
K1W152221
Fotky nenalezeny.
0|4518|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
6.C1W 5/6 265
8.K1W 5/6 223
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
~~~K1W 4/4 256
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 4/4 291
19.K1W 4/4 525
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 2/2 76
29.K1W 2/2 81

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 5/6 217
12.K1W 5/6 179
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
~~~K1W 4/6 282
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 3/3 227
2.K1W 3/3 233

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 5/7 218
13.K1W 5/7 181
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 293
~~~K1W 4/5 293
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 1/1 73

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C2X
Kratochvíl Martin
2/2 4

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 168
24.K1W 5/6 64
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
3.K1W 4/6 234
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 144
3.C2X
Kratochvíl Lukáš
3/3 61
 C2X
Janů Veronika
1/1 0
1.K1W 5/7 266
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 5/5 178
26.K1W 5/5 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/7 75
19.K1W 5/7 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/5 80
15.K1W 5/5 180

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 4/4 141
29.K1W 4/4 43
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 225
15.K1W 4/6 122
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 3/3 72
58.K1W 3/3 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/6 120
17.C2M
Heinzová Barbora
2/2 16
21.C2M
Doležalová Bára
2/2 14
4.K1W 5/6 250
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 293
22.K1W 7/8 168
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 5/7 106
23.K1W 5/9 73
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/12 33
22.K1W 5/18 99

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/4 125
18.K1W 4/4 98
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 2/2 36
73.K1W 2/2 70
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/7 55
20.C2M
Kneblová Tereza
2/2 19
13.K1W 5/7 97
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1W 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 1/1 1
45.K1W 5/5 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 1/1 2
21.K1W 5/9 27

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 C2W 2/2 0
 K1M 3/3 0
 PW 5/17 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C1W688-1213
K1W81213322429

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201820172016
C1W127-
K1W262231

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020201820172016
C1W000027
K1W00031518

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222018201720162015
C1W54181838
K1W191565873153
PW----19

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201820172016
C1W9712
K1W192345

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1W111--13823----
K1W29224-1413---59-
C2X---2236-------
C2M-----2120-----
C2W-------34----
K1M-------119152165177193
PW-------1----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201820172016
C1W61011
K1W152221

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
128 100 14 42 29   313
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár12.611.0756
K1W16.314.0829
C1W8.67.0527
NKZ8.17.0256
K1W10.910.0128
C1W5.46.0228
veřejné závody4.33.01134
K1W5.65.0136
C1W3.53.0335
K1M4.11.0126
PW2.72.0125
C2M8.88.086
C2X5.54.034
C2W1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,056
K1W00,000,000,000,029
C1W00,000,000,000,027
NKZ610,71119,623,61933,956
K1W414,3310,713,6828,628
C1W27,1828,613,61139,328
veřejné závody4533,61511,21914,27959,0134
K1W1027,8513,912,81644,436
C1W822,9514,31131,42468,635
K1M1350,013,8311,51765,426
PW1248,0312,028,01768,025
C2M00,0116,7116,7233,36
C2X00,000,0125,0125,04
C2W2100,000,000,02100,02
Celkem5120,72610,6218,59839,8246
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1102204201412,7
K1W56678121221,4
C1W5415262823,7
NKZ1091160112220,2
K1W56744131832,1
C1W53416847,5
veřejné závody26128121111142,5
K1W7024233752,9
C1W6716423146,3
K1M522196422140,4
PW5011022040,0
C2M1168619,1
C2X7203114,3
C2W412300,0
Celkem48061761314730,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
pořadí5.5.5.6.5.5.11.10.6.11.8.5.9.6.7.7.14.10.15.7.8.12.7.13.14.13.7.
odstup % *)4,38,42,712,710,46,512,551,813,49,277,319,516,57,812,720,622,777,626,153,5103,420,65,1152,6116,540,239,2
% poražených soupeřů *)80,080,081,076,278,978,941,243,875,050,061,177,860,073,766,770,038,157,133,357,150,042,168,425,023,514,357,1
pořadí20172018202020212022celkem
průměr11.88.59.78.55.28.6
medián1379857
modus13771155
počet závodů4476627
průměrný odstup od vítěze % *)87,145,626,330,67,535,0
průměrné % poražených soupeřů *)30,054,457,058,279,257,8
počet jízd8814121254
lepší 1. jízda2
50,0%
1
25,0%
4
57,1%
3
50,0%
1
16,7%
11
40,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
2
3,7%

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
pořadí6.6.12.7.27.7.12.11.18.10.13.8.8.8.11.13.18.15.14.22.27.23.26.22.24.24.26.28.28.
odstup % *)3,66,69,97,353,713,412,310,525,410,09,216,110,413,112,014,523,217,418,522,973,625,915,819,329,427,846,779,049,9
% poražených soupeřů *)84,484,467,682,921,281,857,758,345,271,058,675,986,876,767,758,643,351,755,230,010,329,021,927,620,745,241,9------
pořadí20172018202020212022celkem
průměr26.524.012.412.010.816.3
medián26231311714
modus28228868
počet závodů4676629
průměrný odstup od vítěze % *)50,831,215,613,915,723,4
průměrné % poražených soupeřů *)21,823,362,961,170,450,2
počet jízd71213121256
lepší 1. jízda2
50,0%
4
66,7%
5
71,4%
2
33,3%
3
50,0%
16
55,2%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
4
30,8%
4
33,3%
2
16,7%
12
21,4%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
pořadí1.5.5.22.10.3.6.7.3.1.8.7.5.2.13.7.11.7.
odstup % *)0,04,38,450,851,88,77,812,79,60,0103,45,17,912,540,239,246,015,3
% poražených soupeřů *)100,080,080,019,243,892,073,766,790,9100,050,068,481,894,714,357,137,571,4
pořadí201620172018202020212022celkem
průměr9.06.84.85.316.03.76.8
medián75361056
modus72131057
počet závodů24432318
průměrný odstup od vítěze % *)30,624,929,59,751,34,223,5
průměrné % poražených soupeřů *)54,562,077,377,531,586,767,9
počet jízd48864636
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
1
33,3%
2
100,0%
1
33,3%
7
38,9%
čistých jízd1
25,0%
1
12,5%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
5
13,9%

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
pořadí1.6.6.3.11.7.8.11.6.1.27.26.22.12.2.28.28.19.13.
odstup % *)0,03,66,63,910,56,113,112,04,90,073,615,819,311,63,979,049,934,221,6
% poražených soupeřů *)100,084,484,495,558,388,076,767,791,2100,010,321,927,678,897,9------57,173,9
pořadí201620172018202020212022celkem
průměr16.017.516.48.77.04.312.5
medián13122283611
modus132817366
počet závodů24532319
průměrný odstup od vítěze % *)27,936,122,710,47,23,419,5
průměrné % poražených soupeřů *)65,544,250,277,576,989,663,9
počet jízd381064637
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
60,0%
1
33,3%
0
0,0%
1
33,3%
8
42,1%
čistých jízd1
33,3%
1
12,5%
4
40,0%
1
16,7%
0
0,0%
2
33,3%
9
24,3%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí1.1.4.2.2.3.2.2.2.2.9.4.7.7.6.2.2.6.6.8.6.8.7.13.14.7.11.14.11.10.9.
odstup %0,00,012,56,75,16,22,24,64,34,416,56,313,713,415,54,77,114,216,412,312,916,916,3152,6116,531,355,845,236,231,026,5
% poražených soupeřů100,0100,085,795,596,793,595,796,096,896,860,089,379,378,682,195,295,277,378,366,778,356,362,525,023,553,823,131,650,059,163,6
pořadí201620172018202020212022celkem
průměr11.010.05.06.62.22.06.1
medián10867216
modus9767212
počet závodů46656431
průměrný odstup od vítěze %34,764,911,313,14,44,822,8
průměrné % poražených soupeřů51,140,781,877,995,995,373,7
počet jízd712111011859
lepší 1. jízda1
25,0%
4
66,7%
3
50,0%
4
80,0%
1
16,7%
0
0,0%
13
41,9%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
10,0%
1
9,1%
1
12,5%
4
6,8%

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí1.1.17.1.1.8.6.2.2.2.8.11.10.9.10.6.3.13.14.10.12.19.18.24.26.15.19.27.19.22.26.
odstup %0,00,010,40,00,03,44,37,11,80,610,411,56,413,715,56,61,217,232,910,315,323,128,027,846,723,429,231,720,727,521,2
% poražených soupeřů100,0100,068,0100,0100,087,090,298,197,897,886,883,985,987,185,791,296,778,677,285,082,364,065,345,241,966,758,146,963,363,256,1
pořadí201620172018202020212022celkem
průměr23.520.29.79.63.55.011.7
medián221910102110
modus1919310211
počet závodů46656431
průměrný odstup od vítěze %25,329,713,911,52,92,614,5
průměrné % poražených soupeřů57,456,985,285,995,292,079,0
počet jízd811121012861
lepší 1. jízda1
25,0%
3
50,0%
3
50,0%
2
40,0%
4
66,7%
0
0,0%
13
41,9%
čistých jízd3
37,5%
1
9,1%
4
33,3%
3
30,0%
4
33,3%
4
50,0%
19
31,1%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 120
03.09.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí2.3.3.1.1.1.1.2.4.3.3.5.8.8.
odstup %1,47,910,20,00,00,00,00,04,75,76,517,315,718,0
% poražených soupeřů95,284,685,7100,0100,0100,0100,092,986,491,784,669,261,161,1
pořadí20152016201720182022celkem
průměr8.04.03.01.02.73.2
medián833133
modus832131
počet závodů2234314
průměrný odstup od vítěze %16,811,93,50,06,56,2
průměrné % poražených soupeřů61,176,990,3100,088,586,6
počet jízd4468628
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
1
25,0%
2
66,7%
8
57,1%
čistých jízd3
75,0%
1
25,0%
6
100,0%
1
12,5%
1
16,7%
12
42,9%

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 120
03.09.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.2.7.1.1.1.1.8.6.6.5.7.17.22.
odstup %0,04,211,90,00,00,00,00,05,96,812,519,415,816,5
% poražených soupeřů100,096,881,8100,0100,0100,0100,061,187,888,489,584,264,455,3
pořadí20152016201720182022celkem
průměr19.56.06.71.03.36.1
medián1756125
modus1756111
počet závodů2234314
průměrný odstup od vítěze %16,115,94,20,05,46,6
průměrné % poražených soupeřů59,986,979,1100,092,986,4
počet jízd4468628
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
33,3%
3
75,0%
0
0,0%
6
42,9%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
3
50,0%
4
50,0%
2
33,3%
13
46,4%

Kategorie PW

Kneblová Klárasl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí5.6.2.3.
odstup %12,110,38,416,4
% poražených soupeřů90,088,193,886,7
pořadí2015celkem
průměr4.04.0
medián33
modus22
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %11,811,8
průměrné % poražených soupeřů89,789,7
počet jízd1616
lepší 1. jízda3
37,5%
3
37,5%
čistých jízd4
25,0%
4
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 47
10.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 82
05.07.15
pořadí1.1.1.3.2.2.1.1.3.1.1.4.6.3.3.3.3.9.9.5.5.3.2.1.7.
odstup %0,00,00,011,94,32,50,00,010,40,00,06,68,79,97,73,14,616,314,44,28,69,60,40,018,1
% poražených soupeřů100,0100,0100,090,596,096,2100,0100,088,9100,0100,087,579,291,390,975,083,360,063,673,373,350,087,5100,045,5
pořadí201520162017201820212022celkem
průměr7.04.93.71.61.71.03.2
medián7531113
modus7531111
počet závodů17673125
průměrný odstup od vítěze %18,17,66,82,54,00,05,7
průměrné % poražených soupeřů45,572,584,597,396,8100,085,3
počet jízd21412145148
lepší 1. jízda1
100,0%
3
42,9%
2
33,3%
2
28,6%
1
33,3%
1
100,0%
10
40,0%
čistých jízd1
50,0%
7
50,0%
4
33,3%
4
28,6%
4
80,0%
1
100,0%
21
43,8%

Kategorie C2M

Kneblová Klárasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí8.8.2.3.17.15.
odstup %22,415,66,84,824,124,4
% poražených soupeřů56,356,383,360,048,453,3
pořadí20162017celkem
průměr16.05.38.8
medián1538
modus1588
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %24,212,416,3
průměrné % poražených soupeřů50,964,059,6
počet jízd4711
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
33,3%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
9,1%

Kategorie C2W

Kneblová Klárasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2015celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kneblová Klárasl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
pořadí9.6.4.3.
odstup %10,68,510,315,7
% poražených soupeřů42,972,284,280,0
pořadí20182019celkem
průměr4.39.05.5
medián494
modus393
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %11,510,611,3
průměrné % poražených soupeřů78,842,969,8
počet jízd617
lepší 1. jízda1
33,3%
1
100,0%
2
50,0%
čistých jízd1
16,7%
0
0,0%
1
14,3%

Kategorie K1M

Kneblová Klárasl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí1.12.1.1.1.1.1.2.1.1.3.1.1.1.1.4.8.3.3.5.6.11.8.14.14.
odstup %0,0387,10,00,00,00,00,02,00,00,01,60,00,00,00,015,497,012,611,435,276,026,217,7127,4129,8
% poražených soupeřů100,021,4100,0100,0100,0100,0100,093,8100,0100,080,0100,0100,0100,0100,076,936,485,785,766,761,552,468,218,818,8
pořadí20112012201320142015celkem
průměr14.09.54.81.26.54.2
medián1484112
modus1483111
počet závodů22613225
průměrný odstup od vítěze %128,621,941,30,3193,537,6
průměrné % poražených soupeřů18,860,368,898,060,778,7
počet jízd441226652
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
3
50,0%
7
53,8%
2
66,7%
14
53,8%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
16,7%
15
57,7%
2
33,3%
21
40,4%

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 47
10.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí1.1.1.1.2.2.1.1.1.2.1.1.7.3.7.6.5.2.19.11.8.9.6.4.7.11.
odstup %0,00,00,00,01,10,70,00,00,07,50,00,06,97,48,511,07,86,120,012,714,016,718,513,712,161,8
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,097,197,7100,0100,0100,095,5100,0100,083,894,686,488,977,895,555,076,272,068,064,385,773,941,2
pořadí2012201620172018202020212022celkem
průměr11.09.15.01.32.01.01.04.6
medián118512112
modus114712111
počet závodů176713126
průměrný odstup od vítěze %61,815,48,01,21,10,00,08,7
průměrné % poražených soupeřů41,270,787,899,097,1100,0100,086,7
počet jízd214121425150
lepší 1. jízda0
0,0%
2
28,6%
5
83,3%
5
71,4%
1
100,0%
1
33,3%
1
100,0%
15
57,7%
čistých jízd0
0,0%
5
35,7%
8
66,7%
9
64,3%
0
0,0%
4
80,0%
1
100,0%
27
54,0%

Kategorie PW

Kneblová Klárasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
pořadí2.1.5.4.1.3.4.11.4.1.
odstup %1,10,011,812,20,04,79,746,34,60,0
% poražených soupeřů80,0100,077,883,3100,090,986,433,381,3100,0
pořadí2015celkem
průměr3.63.6
medián33
modus11
počet závodů1010
průměrný odstup od vítěze %9,09,0
průměrné % poražených soupeřů83,383,3
počet jízd3434
lepší 1. jízda7
41,2%
7
41,2%
čistých jízd16
47,1%
16
47,1%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí3.5.8.8.
odstup %6,517,315,718,0
% poražených soupeřů84,669,261,161,1
pořadí20152016celkem
průměr8.04.06.0
medián835
modus838
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %16,811,914,4
průměrné % poražených soupeřů61,176,969,0
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd3
75,0%
1
25,0%
4
50,0%

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí5.7.17.22.
odstup %12,519,415,816,5
% poražených soupeřů89,584,264,455,3
pořadí20152016celkem
průměr19.56.012.8
medián1757
modus1755
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %16,115,916,0
průměrné % poražených soupeřů59,986,973,4
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí8.7.8.
odstup %12,912,811,4
% poražených soupeřů56,366,761,1
pořadí20172018celkem
průměr7.58.07.7
medián788
modus788
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %12,112,912,4
průměrné % poražených soupeřů63,956,361,4

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
30.04.16
pořadí20.17.17.23.29.
odstup %16,414,619,021,824,4
% poražených soupeřů40,659,061,052,212,5
pořadí201620172018celkem
průměr29.020.018.521.2
medián29171720
modus29171717
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %24,420,415,519,3
průměrné % poražených soupeřů12,556,649,845,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí6.6.8.10.13.
odstup %9,110,912,918,223,3
% poražených soupeřů77,378,356,347,120,0
pořadí20162018celkem
průměr11.56.78.6
medián1068
modus1066
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %20,711,014,9
průměrné % poražených soupeřů33,670,655,8

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí10.16.20.17.17.24.
odstup %15,917,316,414,624,726,3
% poražených soupeřů77,564,340,659,056,845,2
pořadí20162018celkem
průměr20.515.817.3
medián171617
modus171017
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %25,516,119,2
průměrné % poražených soupeřů51,060,457,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
pořadí6.6.8.4.7.8.8.
odstup %9,110,912,99,812,811,414,7
% poražených soupeřů77,378,356,378,666,761,112,5
pořadí20172018celkem
průměr6.86.76.7
medián767
modus868
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %12,211,011,7
průměrné % poražených soupeřů54,770,661,5

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
30.04.16
pořadí10.16.20.17.5.17.23.22.29.
odstup %15,917,316,414,67,919,021,820,124,4
% poražených soupeřů77,564,340,659,077,861,052,225,012,5
pořadí201620172018celkem
průměr29.016.815.817.7
medián29171617
modus2951017
počet závodů1449
průměrný odstup od vítěze %24,417,216,117,5
průměrné % poražených soupeřů12,554,060,452,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 21
08.04.17
sj 8
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 47
11.05.16
pořadí8.7.8.8.6.5.5.2.
odstup %12,912,811,414,712,67,512,35,2
% poražených soupeřů56,366,761,112,528,620,020,075,0
pořadí201620172018celkem
průměr2.06.58.06.1
medián2686
modus2588
počet závodů1618
průměrný odstup od vítěze %5,211,912,911,2
průměrné % poražených soupeřů75,034,856,342,5

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí20.17.17.23.22.11.13.12.12.9.10.11.12.6.29.13.13.11.13.
odstup %16,414,619,021,820,120,320,221,122,417,319,520,620,625,924,420,623,420,026,0
% poražených soupeřů40,659,061,052,225,054,547,850,050,050,052,647,445,050,012,540,040,056,547,8
pořadí201620172018celkem
průměr14.213.818.514.4
medián13121713
modus13121713
počet závodů611219
průměrný odstup od vítěze %23,420,315,520,8
průměrné % poražených soupeřů41,148,749,846,4

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí9.9.14.10.10.7.5.6.
odstup %15,435,70,331,628,320,912,215,7
% poražených soupeřů38,546,7---18,210,014,360,050,0
pořadí201620172018celkem
průměr5.59.010.78.8
medián51099
modus51099
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %13,926,917,120,0
průměrné % poražených soupeřů55,014,228,429,7

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí27.21.33.21.19.22.7.7.
odstup %16,619,50,123,517,222,913,715,3
% poražených soupeřů25,745,9---20,030,822,260,060,0
pořadí201620172018celkem
průměr7.020.727.019.6
medián7212721
modus719217
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %14,521,212,016,1
průměrné % poražených soupeřů60,024,323,933,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Kneblová Klárasj 133
12.09.21
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí9.9.1.9.14.7.7.
odstup %17,515,80,035,70,318,015,8
% poražených soupeřů38,533,3100,046,7---62,533,3
pořadí2016201720182021celkem
průměr7.07.08.39.08.0
medián77999
modus77999
počet závodů11417
průměrný odstup od vítěze %15,818,013,017,514,7
průměrné % poražených soupeřů33,362,545,038,544,9

Kategorie K1W

Kneblová Klárasj 133
12.09.21
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
pořadí17.15.2.21.33.15.27.8.
odstup %15,116,30,519,50,114,929,115,2
% poražených soupeřů52,950,096,845,9---46,210,366,7
pořadí2016201720182021celkem
průměr17.515.017.817.017.3
medián815151715
modus81521715
počet závodů21418
průměrný odstup od vítěze %22,214,99,115,113,8
průměrné % poražených soupeřů38,546,248,252,946,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
18.06.16
pořadí9.9.14.10.10.7.5.
odstup %15,435,70,331,628,320,90,0
% poražených soupeřů38,546,7---18,210,014,333,3
pořadí201620172018celkem
průměr5.09.010.79.1
medián51099
modus51099
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %0,026,917,118,9
průměrné % poražených soupeřů33,314,228,423,0

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
18.06.16
pořadí27.21.33.21.19.22.8.
odstup %16,619,50,123,517,222,919,4
% poražených soupeřů25,745,9---20,030,822,253,3
pořadí201620172018celkem
průměr8.020.727.021.6
medián8212721
modus8192121
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %19,421,212,017,0
průměrné % poražených soupeřů53,324,323,928,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kneblová Klárasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
pořadí9.9.14.3.10.10.7.
odstup %15,435,70,311,331,628,320,9
% poražených soupeřů38,546,7---85,718,210,014,3
pořadí20172018celkem
průměr7.510.78.9
medián799
modus1099
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %23,017,120,5
průměrné % poražených soupeřů32,128,430,5

Kategorie K1W

Kneblová Klárasl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
pořadí27.21.33.7.21.19.150.22.
odstup %16,619,50,18,823,517,27.777,422,9
% poražených soupeřů25,745,9---76,920,030,8---22,2
pořadí20172018celkem
průměr43.827.037.5
medián212721
modus72121
počet závodů538
průměrný odstup od vítěze %1.570,012,0985,7
průměrné % poražených soupeřů-248,023,9-146,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále