Janů Veronika, 2005, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky

Janů Veronika, 2005

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119137
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 1   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
SEMERÁD Adam
    OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 15. 4/DS 15.6015,8OM
43
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
SEMERÁD Adam
2. 1/DS 2.702,2OM
3
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 2. 1/DS 2.102,0OM
62
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 7. 2/DS 12.9011,7NKZ
62
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 19. 7/DS 14.2013,4NKZ
21
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 6. 2/DS 9.628,3NKZ
62
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 51. 14/DS 128.64119,7NKZ
0
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 6. 4/DS 13.7413,5-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 14. 8/DS 13.0213,5-
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 10. 3/DS 116.38100,4ČP
37
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 7. 2/DS 14.5411,8ČP
46
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 3. 2/DS 6.826,7NKZ
75
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 4/DS 15.1414,8NKZ
75
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 9. 5/DS 21.0923,4NKZ
75
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 33. 12/DS 26.6829,7NKZ
8
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 5. 2/DS 19.9517,3NKZ
75
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 20. 8/DS 18.4516,8NKZ
27
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 12. 3/DS 26.0421,7ČP
33
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 8. 3/DS 15.2113,4ČP
43
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 3. 2/DS 2.902,8OM
60
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
2. 1/DS 7.005,3OM
3
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 7. 3/DS 28.2925,1ČP
46
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 10. 3/DS 82.5069,3ČP
37
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 6. 3/DS 13.6615,8
56
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 6. 3/DS 19.0421,0
66
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 8. 3/DM 14.6714,9NKZ
57
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom     NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 5. 2/DM 8.789,0NKZ
68
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom     NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 2. 2/DM 2.102,0OM
72
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 2. 2/DM 3.002,8OM
76
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 6. 3/DM 15.6613,8NKZ
57
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 27. 14/DM 18.8117,5NKZ
14
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 7. 4/DM 17.7315,0NKZ
57
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 26. 13/DM 29.4427,8NKZ
14
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 11. 5/DM 25.7225,2-
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom     ČP
0
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom     ČP
0
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 1/DM 30.0625,5ČP
43
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom     ČP
0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 5. 2/DM 12.1510,8NKZ
0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 14. 8/DM 7.867,1NKZ
37
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 5. 2/DM 12.1511,2NKZ
68
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 45. 19/DM 55.4651,4NKZ
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 12. 3/DM 7.9814,4ČP/OČ/OM
33/0/15
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 8. 3/DM 8.8115,6ČP/OČ/OM
43/0/27
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 2. 1/DM 11.3910,8OM
71
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 11. 5/DM 17.9017,7OM
30
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 8. 2/DM 22.1819,5ČP
43
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 29. 10/DM 36.4037,9ČP
7
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 8. 1/DM 18.6517,6ČP
43
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 25. 9/DM 29.5529,7ČP
11
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 15. 4/DM 89.0284,7ČP
27
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 30. 11/DM 196.62198,7ČP
6
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 14. 4/DM 192.19182,3ČP
29
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 29. 10/DM 92.4692,1ČP
7
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 6. 3/DM 8.6911,7-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2W sjezd
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2. 1/DS 3.604,5-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 8. 2/DM 24.6320,5-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 21. 8/DM 19.0317,3-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 18. 4/DM 68.4167,0ČP/NKZ
21/46
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 38. 12/DM 30.3132,0ČP/NKZ
7/15
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 11. 3/DM 20.9618,3ČP
35
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 19. 3/DM 29.0627,3ČP
19
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 10. 3/DM 145.64128,4ČP
37
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 29. 6/DM 84.8279,5ČP
7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 12. 2/DM 8.9016,5ČP/OČ/OM
37/0/32
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 13. 4/DM 8.3115,1ČP/OČ/OM
35/0/20
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 13. 2/DM 24.8523,3ČP
31
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom     ČP
0
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 11. 1/DM 19.3016,0ČP
35
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 30. 6/DM 78.3369,5ČP
6
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 5. 1/DM 16.9616,2ČP
53
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 24. 5/DM 30.1030,2ČP
12
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 11. 2/DM 21.7219,9ČP
35
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 23. 4/DM 27.9927,0ČP
13
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 6. 2/DM 12.1711,5NKZ
68
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 25. 7/DM 19.8720,1NKZ
25
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 2/DM 24.9923,2NKZ
62
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 18. 4/DM 15.3314,7NKZ
49
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 5. 1/DM 8.529,3NKZ
75
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 17. 5/DM 19.6623,9NKZ
46
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 5. 1/DM 10.9712,6NKZ
75
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 62. 20/DM 124.44156,0NKZ
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 22. 8/DM 114.3015,8OČ/OM
0/18
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 10. 4/DM 87.2410,5OČ/OM
0/19
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 22. 8/DM 141.2320,1OČ/OM
0/18
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 12. 4/DM 96.5911,8OČ/OM
0/19
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 21. 7/DM 7.5115,4ČP/OČ/OM
15/0/25
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 4/DM 8.8316,7ČP/OČ/OM
31/0/16
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 20. 6/DM 6.5813,6ČP/OČ/OM
17/0/25
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 12. 4/DM 16.2731,1ČP/OČ/OM
33/0/22
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 2. 1/DM 2.902,6OM
56
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 6. 3/DM 6.806,4OM
57
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 3. 1/ZS 2.402,0OM
63
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 7. 4/ZS 6.205,5OM
82
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
10. 5/ZS 40.5027,6OM
3
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
    OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 2. 1/ZS 0.400,3OM
67
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 5. 3/ZS 7.105,7OM
93
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
6. 3/ZS 10.106,2OM
11
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
    OM
0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 9. 2/ZS 26.0626,2NKZ
49
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 31. 9/ZS 29.3630,5NKZ
11
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 8. 2/ZS 13.0511,4NKZ
49
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 18. 3/ZS 20.8521,3NKZ
31
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 17. 5/ZS 6.4815,5-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 14. 3/ZS 14.7233,8-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 5. 1/ZS 23.7422,2-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 16. 4/ZS 28.3527,2-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 6. 6/ZS 5.0510,8-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 2. 2/ZS 3.316,2-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 3. 3/ZS 0.840,8-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 4. 4/ZS 2.933,2-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 3.667,3OČ/OM
0/16
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 32. 4/ZS 12.8727,0ČP/OČ/OM
9/0/9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/ZS 1.963,3OČ/OM
0/13
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 14. 2/ZS 13.9425,6ČP/OČ/OM
33/0/25
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 27.379,7OČ/OM
0/16
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 41. 5/ZS 13.3827,0ČP/OČ/OM
4/0/4
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/ZS 16.465,1OČ/OM
0/12
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 18. 3/ZS 17.9433,5ČP/OČ/OM
25/0/13
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 16. 4/ZS 141.2219,0-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 6. 2/ZS 88.1010,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 20. 5/ZS 165.7222,2OČ/OM
0/19
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 9. 2/ZS 120.7414,5OČ/OM
0/14
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/38
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 8. 8/ZS 8.218,1OČ/OM
0/46
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/38
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 5. 5/ZS 8.548,4OČ/OM
0/51
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 12. 1/ZS 20.0017,4NKZ
57
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 27.   25.6323,9NKZ
21
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 14. 1/ZS 22.9520,9NKZ
62
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 30. 7/ZS 26.7725,9NKZ
17
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 24. 4/ZS 14.0722,2ČP/OČ/OM
13/0/34
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 14. 3/ZS 14.6920,1ČP/OČ/OM
29/0/14
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 24. 3/ZS 12.0818,7ČP/OČ/OM
13/0/40
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 13. 2/ZS 11.6715,7ČP/OČ/OM
31/0/26
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 6. 3/ZS 3.908,4OM
18
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 3. 2/ZS 8.1016,3OM
13
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2W sjezd
DOLEŽALOVÁ Bára
1. 1/ZS OM
0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 4/ZS 103.4685,4NKZ
35
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 26. 5/ZS 33.4529,6NKZ
15
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 3/ZS 48.3541,4NKZ
43
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 14. 3/ZS 19.5917,7NKZ
37
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 3. 2/ZS 6.105,2OM
19
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 3. 2/ZS 7.106,4OM
39
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
3. 2/ZS 15.9010,1OM
3
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 21. 3/ZS 189.9218,4ČP/OČ/OM
15/0/45
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 27. 4/ZS 219.5121,6ČP/OČ/OM
9/0/33
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/18
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 4. 4/ZS 6.245,4OČ/OM
0/37
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/18
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 4. 4/ZS 3.292,7OČ/OM
0/34
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 2/ZS 171.0017,2OM
29
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 5. 1/ZS 50.405,0OM
10
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 10. 3/ZS 161.7016,5OM
24
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 4. 1/ZS 83.908,7OM
10
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 7. 3/ZS 7.608,5OM
25
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 8. 4/ZS 7.208,5OM
56
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
7. 2/ZS 9.109,1OM
13
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 10. 4/ZS 14.6015,8OM
16
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 11. 4/ZS 12.6014,5OM
44
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
5. 2/ZS 13.0013,0OM
24
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KNEBLOVÁ Klára
    OM
0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 17. 4/ZS 67.4568,6NKZ
29
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 21. 4/ZS 24.2028,4NKZ
19
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 21. 6/ZS 80.9592,1NKZ
21
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 40. 10/ZS 41.1648,7NKZ
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 21. 4/ZS 14.3221,2-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 12. 3/ZS 23.7531,6-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 16. 5/ZS 30.3128,5-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 24. 4/ZS 22.8322,2-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 6.0312,0-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 7/ZS 7.8613,5-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 7. 6/ZS 12.5215,2-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS -
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 35. 6/ZS 13.3126,8ČP/OČ/OM
7/0/12
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 34. 7/ZS 18.2036,8ČP/OČ/OM
7/0/18
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 13. 11/ZS 25.9926,8OČ/OM
0/12
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
0/2
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 9. 8/ZS 17.1818,6OČ/OM
0/20
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C2X slalom
NOVÁK Matyáš
3. 3/ZS 93.0167,1OČ/OM
0/1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 27. 11/ZS 231.6229,5
9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 14. 5/ZS 162.9017,4
6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 29. 10/ZS 223.4528,5
11
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 14. 3/ZS 167.2617,9
7
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 23. 5/ZS 126.72113,9NKZ
25
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 42. 8/ZS 52.6150,9NKZ
1
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 23. 5/ZS 240.05207,9NKZ
27
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 51. 12/ZS 158.09153,6NKZ
0
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 18. 4/ZS 65.9064,6NKZ
33
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 37. 7/ZS 45.5145,8NKZ
4
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 18. 2/ZS 58.4454,7NKZ
33
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 39. 6/ZS 48.2349,4NKZ
3
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 2. 1/ZS 9.607,5OM
12
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 6. 1/ZS 8.407,3OM
21
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2X slalom
NOVÁK Matyáš
2. 1/ZS 0.100,1OM
2
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 2. 1/ZS 11.6010,1OM
13
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 11. 1/ZS 11.3010,7OM
17
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2X slalom
NOVÁK Matyáš
2. 1/ZS 1.100,8OM
2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 9. 4/ZS 30.5027,4OM
8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 9. 4/ZS 21.8020,1OM
12
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
NOVÁK Matyáš
4. 2/ZS 26.1020,1OM
12
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 5. 2/ZS 5.304,5OM
26
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
4. 2/ZS 16.8012,0OM
4
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 5. 4/ZS 10.308,2OM
9
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 8. 3/ZS 6.205,0OM
21
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
3. 2/ZS 20.4014,3OM
4
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 4. 2/ZS 11.608,8OM
10
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 35. 8/ZS 149.0327,2ČP/OČ/OM
1/0/7
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 34. 7/ZS 150.6027,6-
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 10. 9/ZS 21.8919,9OČ/OM
0/16
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
0/2
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 13. 12/ZS 27.6824,0OČ/OM
0/17
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
0/2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 5/ZS 240.7023,4OM
11
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 16. 6/ZS 213.5023,9OM
9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 16. 4/ZS 204.2022,9OM
9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 17. 5/ZS 264.7025,5OM
10
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 2/ZS 128.8022,5OM
7
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 14. 2/ZS 163.5022,2OM
7
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 2/ZS 165.7022,7OM
7
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 2/ZS 116.3020,6OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 18. 5/ZM 19.4018,3OM
19
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 14. 4/ZM 31.5028,7OM
8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
JANŮ Filip
4. 1/DM 14.5012,1OM
8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 22. 5/ZM 25.6025,0OM
15
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 16. 4/ZM 32.1029,4OM
6
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
JANŮ Filip
5. 1/DM 19.9016,9OM
4
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 21. 5/ZM 13.0932,5-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 15. 3/ZM 22.5750,7-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 17. 3/ZM 57.1750,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 39. 4/ZM 45.2544,6-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 11. 3/ZM 54.8048,9-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 23. 11/ZM 41.6440,0-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 16. 6/ZM 83.2427,4
3
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 12. 4/ZM 105.8731,2
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 10. 3/ZM
9
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 9. 3/ZM
3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 12. 5/ZM 20.0817,1
8
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 20. 7/ZM 14.6113,3
18
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 13. 5/ZM 24.6921,9
9
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 23. 8/ZM 16.8515,6
17
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 30. 5/ZM 180.7732,6ČP/OČ/OM
27/9/7
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 15. 3/ZM 150.6723,2ČP/OČ/OM
40/27/1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 34. 5/ZM 346.0535,0ČP/OČ/OM
29/9/8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 16. 4/ZM 283.2023,7ČP/OČ/OM
40/27/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 9. 3/ZM 25.5324,7OM
12
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 20. 7/ZM 18.0718,5OM
21
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 11. 4/ZM 42.6934,1OM
10
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 13. 4/ZM 7.1820,9OM
7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 9. 4/ZM 8.7522,1OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 21. 6/ZM 27.6323,6OM
21
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 33. 3/ZM 71.8662,1NKZ
7
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 36. 3/ZM 88.3077,9NKZ
4
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 25. 3/ZM 18.4038,2ČP/OČ/OM
12/0/2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 27. 3/ZM 24.2449,6ČP/OČ/OM
10/0/1
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 6. 3/ZM 11.7025,6OM
3
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 7. 3/ZM 37.0033,4OM
2
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
JANŮ Filip
3. 2/DM 25.8023,2OM
6
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 5. 3/ZM 13.2024,9OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
DOLEŽALOVÁ Bára
6. 4/ZM 13.1023,6OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 10. 3/ZM 25.2025,1OM
6
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 8. 3/ZM 30.2025,3OM
1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
5.   48.3031,1OM
3
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 9. 3/ZM 19.0016,8OM
6
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 7. 3/ZM 38.0033,9OM
4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
5. 1/ZM 53.9036,4OM
2
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 10. 4/ZM 21.4021,4OM
9
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 2/ZM 15.6013,7OM
7
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 1/ZM 28.5021,6OM
1
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 2/ZM 24.2023,5OM
7
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZM 36.7031,2OM
0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 17. 3/ZM 319.7030,6OM
4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 17. 3/ZM 264.0029,6OM
3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 16. 2/ZM 269.9031,7OM
4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 16. 2/ZM 288.2028,4OM
5
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 17.   330.4039,2OM
1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd     OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 16.   286.1033,9OM
3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 16. 4/ZM 295.8035,1OM
2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 31. 5/ZM 37.2034,8OM
6
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
JANŮ Filip
11. 2/ZS 21.2016,5OM
12
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 16. 4/ZM 43.1037,1OM
3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 30. 4/ZM 32.4027,2OM
9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
JANŮ Filip
10. 3/ZS 29.8021,7OM
14
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 18. 4/ZM 48.6039,6OM
2
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd     -
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd     -
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom     -
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom     -
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 12. 3/ZM 35.1033,1
2
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 24. 6/ZM 33.9437,2
13
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 12. 2/ZM 62.3057,8
2
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 13. 4/ZM 15.7938,7
1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 6. 2/ZM
0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 36. 12/ZM 91.9999,4
1
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 32. 5/ZM 218.3938,8-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 18. 4/ZM 217.7533,3-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 36. 4/ZM 364.6837,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 15. 2/ZM 382.2333,6-
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 5. 1/ZM 9.6015,8OM
1
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 8. 2/ZM 23.6024,3OM
3
05.06.2016 Sprint v Kroměříži C1W sjezd 2. 1/ZM 8.8011,8OM
1
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 3. 2/ZM 10.608,7OM
2
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 5. 1/ZM 9.5015,8OM
2
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 5. 2/ZM 16.7014,7OM
6
04.06.2016 Sprint v Kroměříži C1W sjezd 2. 1/ZM 7.309,5OM
1
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 3. 2/ZM 42.1031,0OM
2
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 14. 3/ZM 46.6735,4OM
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 18. 3/ZM 41.1836,9OM
5
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 13. 3/ZM 40.1440,5OM
1
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 18. 3/ZM 32.0537,6OM
5
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 53. 2/ZM 77.3986,8NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 52. 2/ZM 65.2672,0NKZ
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 7. 2/ZM 16.5237,9OM
2
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 9. 3/ZM 43.4039,1OM
3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 5. 3/ZM 16.4428,0OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
11. 2/ZM 135.10116,6OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 5. 3/ZM 44.1033,9OM
0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 34. 4/ZM ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 13. 3/ZM 29.1029,8OM
4
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 9. 3/ZM 27.9023,8OM
0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 13. 3/ZM 29.4029,3OM
6
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 9. 3/ZM 40.5034,6OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 17. 3/ZM 332.0033,8OM
1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 3/ZM 248.8028,8OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 18. 3/ZM 340.4034,3OM
1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 19. 3/ZM 281.1032,9OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PW slalom 5. 3/PZZ 21.6015,4OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 5.   8.706,6OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci PW slalom 5. 3/PZZ 32.9023,3OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 5.   11.608,7OM
0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 7. 4/PZZ 16.1814,9OM
0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 10. 7/PZZ 37.1934,2OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 5. 3/PZZ 13.8512,8OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 10. 6/PZZ 41.9538,7OM
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 34. 4/PZ 39.9335,0
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 19. 3/PZ 67.1853,7
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 35. 4/PZ 41.5334,2
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 18. 3/PZ 66.1451,3
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 10. 4/PZZ 31.7128,2
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 23. 7/PZZ 74.2866,0
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 11. 4/PZZ 25.1323,2
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 22. 7/PZZ 52.4948,4
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 7. 4/PZZ 14.3011,9OM
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 9. 5/PZZ 55.6046,4OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 7. 4/PZZ 21.6017,5OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 10. 5/PZZ 57.3046,5OM
0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 7. 3/PZZ 24.3822,3
0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 13. 3/PZZ 62.8757,6
0
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 7. 4/PZZ 37.9736,5
0
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 9. 5/PZZ 66.9364,3
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 6. 4/PZZ 20.8017,3OM
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 10. 6/PZZ 52.6043,8OM
0
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 6. 3/PZZ 15.2011,9OM
0
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 12. 6/PZZ 61.1047,8OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 5. 3/PZZ 23.4018,6OM
0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
5. 3/PZZ 39.8028,9OM
0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
5. 3/PZZ 38.0028,4OM
0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
15. 9/PZZ 712.60533,4OM
0
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
6. 2/PZZ 33.0823,6OM
0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 26.1319,9OM
0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
7. 2/PZZ 23.7017,2OM
0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
7. 2/PZZ 25.9017,7OM
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
10. 3/PZZ 31.1428,0OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
8. 2/PZZ 41.4535,3OM
0
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
8. 3/PZZ 29.0019,6OM
0
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
7. 2/PZZ 34.7323,6OM
0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
9.   73.3054,9OM
0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
9. 2/PZZ 88.2092,6OM
0
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
9. 3/PZZ 48.4033,6OM
0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
předžáci
11. 3/PZZ 158.00126,0OM
0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom
předžáci
11. 3/PZZ 177.50136,7OM
0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
27. 10/PZZ 420.50321,0OM
0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
24. 8/PZZ 269.64211,6OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Janů VeronikaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 1   C2: K1:   C1: 2   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Janů VeronikaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 1   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Janů VeronikaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 1   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 17.05.21 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 2+   C1: 1   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 08.04.21 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 14.05.18 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.05.16 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.09.13 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 128,91 128,91
23.05.2021 slalom K1W 139,78 139,78
22.05.2021 slalom C1W 154,08 154,08
22.05.2021 slalom K1W 164,37 164,37
16.05.2021 slalom C1W 206,74 206,74
16.05.2021 slalom K1W 220,44 220,44
15.05.2021 slalom C1W 273,39 273,39
15.05.2021 slalom K1W 138,22 138,22
Místo narozeníOlomouc
ZnameníLev
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníCestovní ruch
Výrobce loděGalasport
Model loděSmoothie
Výrobce pádlaRaab Paddles
Od kolika let pádluje8
První trenérPavla Kneblová
Současný trenérPavla Kneblová
ZálibyRelaxuju
Zimní přípravaPau
Oblíbenci v hudběTravis Stott
Oblíbená traťPau
Instagramveronika_janu

Profil aktualizován 15.07.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W FINALE-A
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W FINALE-A
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-A
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
0|4992|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.C1W 5/6 209
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
23.K1W 4/4 56
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 2/2 122
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 3/3 122
6.C2X
Kratochvíl Lukáš
1/1 3
7.C2X
Semerád Adam
2/2 3
42.K1W 2/2 43

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/6 185
31.K1W 5/6 31
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 250
26.K1W 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 3/3 219
24.K1W 1/1 30
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 2/2 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 2/2 42

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 5/7 195
26.K1W 5/7 58
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 280
14.K1W 4/5 135
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 1/1 56
29.K1W 1/1 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 136
30.K1W 2/2 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/6 112
14.K1W 4/4 86

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 217
15.K1W 4/6 106
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 225
13.C2X
Kratochvíl Lukáš
2/2 14
25.C2X
Doležalová Bára
3/3 3
3.K1W 5/7 311
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 3/4 93
28.K1W 5/6 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 92
 C2W
Doležalová Bára
1/1 0
20.K1W 5/12 181

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/6 122
37.K1W 4/6 27
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Novák Matyáš
4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/7 76
4.C2X
Novák Matyáš
5/11 57
 C2X
Kneblová Klára
1/1 0
7.K1W 5/11 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 3/3 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 2/2 13
44.K1W 5/5 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/11 60

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 3/3 20
103.K1W 3/3 44
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/9 40
29.C2M
Janů Filip
1/1 6
32.C2M
Doležalová Bára
2/2 5
10.C2X
Janů Filip
2/2 12
20.K1W 5/9 85
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 2/2 80
32.K1W 4/4 78
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 3/3 54
40.K1W 5/5 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 1
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
36.K1W 5/14 31

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 2/2 4
115.K1W 2/2 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/9 10
15.C2M
Janů Filip
2/2 26
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
27.K1W 5/9 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
58.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 3/3 2
32.K1W 5/8 7

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 3/3 0
 PW 5/15 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W91112
K1W-3126

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019201820172016
C1W201215-20-
K1W-3028373241

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019201820172016
C1W000215--
K1W23261415373655

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220192018201720162015
C1W1861-373740
K1W-169159103115155
C2X--65---
PW-----22

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1W371926171820
K1W-5355444058

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
C1W7221181116---
C2X7--253610----
K1W422429372027---
C2M-----3263---
C2W-------30--
K1M-------112153208
PW-------5--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W1079-2212
K1W-1420263632
C2W--7---
C2M----47-
Fotky nenalezeny.
0|4992|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.C1W 5/6 209
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
23.K1W 4/4 56
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 2/2 122
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 3/3 122
6.C2X
Kratochvíl Lukáš
1/1 3
7.C2X
Semerád Adam
2/2 3
42.K1W 2/2 43

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/6 185
31.K1W 5/6 31
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 250
26.K1W 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 3/3 219
24.K1W 1/1 30
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 2/2 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 2/2 42

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 5/7 195
26.K1W 5/7 58
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 280
14.K1W 4/5 135
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 1/1 56
29.K1W 1/1 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 136
30.K1W 2/2 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/6 112
14.K1W 4/4 86

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 217
15.K1W 4/6 106
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 225
13.C2X
Kratochvíl Lukáš
2/2 14
25.C2X
Doležalová Bára
3/3 3
3.K1W 5/7 311
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 3/4 93
28.K1W 5/6 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 92
 C2W
Doležalová Bára
1/1 0
20.K1W 5/12 181

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/6 122
37.K1W 4/6 27
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Novák Matyáš
4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/7 76
4.C2X
Novák Matyáš
5/11 57
 C2X
Kneblová Klára
1/1 0
7.K1W 5/11 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 3/3 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 2/2 13
44.K1W 5/5 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/11 60

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 3/3 20
103.K1W 3/3 44
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/9 40
29.C2M
Janů Filip
1/1 6
32.C2M
Doležalová Bára
2/2 5
10.C2X
Janů Filip
2/2 12
20.K1W 5/9 85
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 2/2 80
32.K1W 4/4 78
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 3/3 54
40.K1W 5/5 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 1
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
36.K1W 5/14 31

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 2/2 4
115.K1W 2/2 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/9 10
15.C2M
Janů Filip
2/2 26
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
27.K1W 5/9 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
58.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 3/3 2
32.K1W 5/8 7

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 3/3 0
 PW 5/15 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W91112
K1W-3126

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019201820172016
C1W201215-20-
K1W-3028373241

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019201820172016
C1W000215--
K1W23261415373655

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220192018201720162015
C1W1861-373740
K1W-169159103115155
C2X--65---
PW-----22

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1W371926171820
K1W-5355444058

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
C1W7221181116---
C2X7--253610----
K1W422429372027---
C2M-----3263---
C2W-------30--
K1M-------112153208
PW-------5--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W1079-2212
K1W-1420263632
C2W--7---
C2M----47-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
110 101 29 61 38 3 342
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár16.512.0828
C1W10.310.0818
K1W27.629.02910
NKZ21.418.0556
C1W10.48.0528
K1W32.430.01428
veřejné závody9.38.05160
C1W7.26.0247
K1W13.510.0946
PW9.49.0723
K1M10.18.0718
C2X3.63.0218
C2M7.55.056
C2W5.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,028
C1W00,000,000,000,018
K1W00,000,000,000,010
NKZ00,000,011,811,856
C1W00,000,013,613,628
K1W00,000,000,000,028
veřejné závody74,4127,5127,53119,4160
C1W48,5817,0612,81838,347
K1W00,000,012,212,246
PW00,000,000,000,023
K1M00,000,015,615,618
C2X316,7422,2316,71055,618
C2M00,000,0116,7116,76
C2W00,000,000,000,02
Celkem72,9124,9135,33213,1244
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár5423004335,6
C1W3614464038,3
K1W188544700,0
NKZ1093150291311,9
C1W56154628916,1
K1W5316043047,5
veřejné závody3094360148427,2
C1W8922223033,7
K1W8836443236,4
PW4627061021,7
K1M35273078411,4
C2X3561818514,3
C2M121521300,0
C2W441375,0
Celkem47298102110021,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí10.7.12.8.7.10.8.8.8.15.14.18.11.10.13.11.5.11.
odstup % *)100,411,821,713,425,169,325,519,517,684,7182,367,018,3128,423,316,016,219,9
% poražených soupeřů *)55,070,047,666,768,452,656,365,065,022,227,815,047,450,040,052,481,052,4
pořadí202020212022celkem
průměr11.310.69.010.3
medián118810
modus11878
počet závodů75618
průměrný odstup od vítěze % *)41,365,940,347,8
průměrné % poražených soupeřů *)48,347,360,151,9
počet jízd14101236
lepší 1. jízda2
28,6%
1
20,0%
3
50,0%
6
33,3%
čistých jízd1
7,1%
0
0,0%
2
16,7%
3
8,3%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí29.25.30.29.38.19.29.30.24.23.
odstup % *)37,929,7198,792,132,027,379,569,530,227,0
% poražených soupeřů *)9,722,6---3,430,240,09,73,320,724,1
pořadí20202021celkem
průměr27.228.327.6
medián242929
modus192929
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze % *)44,389,662,4
průměrné % poražených soupeřů *)21,38,916,4
počet jízd11718
lepší 1. jízda2
33,3%
3
75,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí6.10.7.11.8.8.11.10.5.3.16.17.11.
odstup % *)13,5100,411,825,225,520,518,3128,422,20,828,550,548,9
% poražených soupeřů *)80,855,070,061,556,372,047,450,081,890,031,827,347,4
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr14.016.04.09.79.57.79.5
medián11163108710
modus1116388611
počet závodů21232313
průměrný odstup od vítěze % *)49,728,511,555,725,341,938,0
průměrné % poražených soupeřů *)37,431,885,956,558,968,659,3
počet jízd42464626
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
1
33,3%
4
30,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%
2
7,7%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 122
10.09.22
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí14.21.19.29.16.4.24.7.39.23.
odstup % *)13,517,327,379,527,23,222,215,244,640,0
% poražených soupeřů *)67,560,040,09,770,094,059,689,526,953,2
pořadí20172018201920202022celkem
průměr31.015.510.023.014.019.6
medián2374211419
modus237419144
počet závodů2223110
průměrný odstup od vítěze % *)42,318,715,241,413,529,0
průměrné % poražených soupeřů *)40,174,682,036,667,557,0
počet jízd4446220
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí7.6.3.7.9.5.8.5.6.7.5.5.18.6.12.5.5.9.8.12.14.15.12.17.21.23.23.18.18.
odstup %11,78,36,714,823,417,314,99,013,815,010,811,267,011,523,29,312,626,211,417,420,985,441,468,692,1113,9207,964,654,7
% poražených soupeřů76,081,591,373,961,981,876,787,178,376,087,187,115,082,162,185,785,752,956,352,251,922,242,123,84,8---4,319,026,1
pořadí20182019202020212022celkem
průměr20.011.79.26.06.210.7
medián18126568
modus18125575
počet závodů6656629
průměrný odstup od vítěze %100,333,824,712,513,737,4
průměrné % poražených soupeřů13,046,366,182,177,756,7
počet jízd121210121258
lepší 1. jízda3
50,0%
4
66,7%
1
20,0%
2
33,3%
2
33,3%
12
41,4%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
2
20,0%
2
16,7%
4
33,3%
9
15,5%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí19.51.33.20.27.26.14.45.38.25.18.17.62.31.18.27.30.26.14.21.40.42.51.37.39.33.36.53.52.
odstup %13,4119,729,716,817,527,87,151,432,020,114,723,9156,030,521,323,925,929,617,728,448,750,9153,645,849,462,177,986,872,0
% poražených soupeřů64,0---36,062,049,051,971,72,230,261,373,474,23,247,470,752,747,356,177,264,935,026,812,340,038,723,818,68,810,5
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr52.534.538.324.332.028.030.832.6
medián5233392625262031
modus5233211417141914
počet závodů226654429
průměrný odstup od vítěze %79,470,062,824,849,426,044,946,7
průměrné % poražených soupeřů9,721,236,358,648,543,740,541,7
počet jízd441212107655
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
33,3%
1
16,7%
5
100,0%
4
100,0%
2
50,0%
16
55,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
20,0%
2
28,6%
0
0,0%
4
7,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí6.6.1.1.1.1.9.12.13.12.12.19.18.
odstup %15,821,00,00,00,00,00,017,121,933,157,853,751,3
% poražených soupeřů61,564,3100,0100,0100,0100,042,950,050,015,415,4---5,6
pořadí20152016201720192022celkem
průměr18.512.011.31.06.08.5
medián181212169
modus18129161
počet závodů2234213
průměrný odstup od vítěze %52,545,513,00,018,420,9
průměrné % poražených soupeřů2,815,447,6100,062,954,2
počet jízd4368425
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
66,7%
2
50,0%
0
0,0%
4
30,8%
čistých jízd1
25,0%
1
33,3%
3
50,0%
4
50,0%
1
25,0%
10
40,0%

Kategorie C2X

Janů Veronikasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí1.3.1.1.
odstup %0,067,10,00,0
% poražených soupeřů100,0------100,0
pořadí2018celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %16,816,8
průměrné % poražených soupeřů50,050,0
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí8.5.4.4.13.9.10.13.10.20.23.24.36.34.35.
odstup %8,18,45,42,726,818,619,924,00,013,315,637,299,435,034,2
% poražených soupeřů86,592,394,294,170,781,079,573,950,053,748,839,57,926,727,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr34.530.017.711.35.316.5
medián34242010413
modus3424101344
počet závodů2234415
průměrný odstup od vítěze %34,668,39,622,36,123,2
průměrné % poražených soupeřů27,223,750,876,391,861,8
počet jízd4468830
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
0
0,0%
4
26,7%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
3
50,0%
0
0,0%
1
12,5%
6
20,0%

Kategorie PW

Janů Veronikasl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí23.22.13.9.
odstup %66,048,457,664,3
% poražených soupeřů45,050,025,046,7
pořadí2015celkem
průměr16.816.8
medián1313
modus99
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %59,159,1
průměrné % poražených soupeřů41,741,7
počet jízd1616
lepší 1. jízda2
25,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 131
24.09.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí2.3.2.2.2.2.3.2.1.1.3.1.1.7.10.2.2.9.5.4.14.16.9.11.7.8.7.3.4.16.18.3.3.14.13.5.9.9.
odstup %2,02,82,02,810,82,62,00,30,00,05,20,00,08,515,87,510,127,48,28,828,729,424,734,133,425,333,921,631,237,139,68,731,035,440,533,923,834,6
% poražených soupeřů96,291,795,595,795,295,292,696,3100,0100,086,7100,0100,076,065,493,393,855,675,081,345,837,565,254,533,312,550,033,3---25,022,760,060,013,320,0---------
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr10.08.85.61.72.02.02.56.1
medián98512224
modus37212222
počet závodů997713238
průměrný odstup od vítěze %31,629,112,31,12,65,22,417,5
průměrné % poražených soupeřů22,336,977,296,595,295,594,061,0
počet jízd1818141425273
lepší 1. jízda6
66,7%
4
44,4%
3
42,9%
5
71,4%
0
0,0%
2
66,7%
2
100,0%
22
57,9%
čistých jízd6
33,3%
3
16,7%
6
42,9%
5
35,7%
1
50,0%
3
60,0%
1
50,0%
25
34,2%

Kategorie C2M

Janů Veronikasl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
pořadí3.5.5.11.10.11.
odstup %23,231,136,416,521,7116,6
% poražených soupeřů83,333,320,067,770,0---
pořadí20162017celkem
průměr10.74.37.5
medián1155
modus1155
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %51,630,240,9
průměrné % poražených soupeřů45,945,545,7
počet jízd6612
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Janů Veronikasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí5.5.
odstup %6,68,7
% poražených soupeřů87,988,6
pořadí2015celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %7,67,6
průměrné % poražených soupeřů88,388,3
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd6
75,0%
6
75,0%

Kategorie C2X

Janů Veronikasl 131
24.09.22
sl 50
11.05.22
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí2.2.10.6.3.7.5.1.3.2.2.4.4.3.1.1.4.5.
odstup %2,25,327,66,210,19,113,00,067,10,10,820,112,014,30,00,012,116,9
% poražených soupeřů83,375,030,864,360,066,778,9100,0---75,075,070,062,571,4---100,066,755,6
pořadí2017201820192022celkem
průměr4.53.06.32.03.6
medián43623
modus41322
počet závodů2113218
průměrný odstup od vítěze %14,512,414,63,812,0
průměrné % poražených soupeřů61,263,651,779,263,1
počet jízd4226335
lepší 1. jízda0
0,0%
8
72,7%
3
100,0%
2
100,0%
13
72,2%
čistých jízd2
50,0%
3
13,6%
0
0,0%
0
0,0%
5
14,3%

Kategorie K1M

Janů Veronikasl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
pořadí5.15.6.3.7.7.10.8.8.7.9.9.9.11.11.27.24.
odstup %28,9533,423,619,917,217,728,035,319,623,654,992,633,6126,0136,7321,0211,6
% poražených soupeřů63,6---75,090,045,550,043,856,312,525,020,027,311,1------3,711,5
pořadí201320142015celkem
průměr25.58.110.010.4
medián24859
modus24757
počet závodů213217
průměrný odstup od vítěze %266,348,4281,1101,4
průměrné % poražených soupeřů7,635,131,831,5
počet jízd326635
lepší 1. jízda1
50,0%
9
69,2%
1
33,3%
11
61,1%
čistých jízd0
0,0%
4
15,4%
0
0,0%
4
11,4%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 131
24.09.22
sl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí15.11.6.7.5.8.5.3.4.4.8.11.13.9.6.11.9.5.8.10.13.18.22.20.21.10.9.10.6.9.31.30.8.5.18.18.9.13.13.
odstup %15,817,76,45,55,78,18,46,45,42,78,514,526,818,67,310,720,14,55,019,924,018,325,018,523,625,116,821,413,723,534,827,224,314,736,937,639,129,829,3
% poražených soupeřů69,663,085,387,891,786,592,391,394,294,184,177,370,781,082,866,763,688,979,479,573,954,143,256,855,652,655,659,166,755,625,031,036,466,732,032,042,942,947,8
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr16.113.99.45.16.011.015.011.3
medián131095611159
modus13984611159
počet závodů9911711139
průměrný odstup od vítěze %30,420,714,56,06,417,715,818,0
průměrné % poražených soupeřů39,655,577,191,185,363,069,665,6
počet jízd1818221311174
lepší 1. jízda2
22,2%
7
77,8%
4
36,4%
2
28,6%
1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
18
46,2%
čistých jízd8
44,4%
6
33,3%
10
45,5%
3
23,1%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
27
36,5%

Kategorie PW

Janů Veronikasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
pořadí5.5.10.10.9.10.10.12.5.
odstup %15,423,334,238,746,446,543,847,818,6
% poražených soupeřů20,020,050,050,063,659,140,031,371,4
pořadí2015celkem
průměr8.48.4
medián1010
modus1010
počet závodů99
průměrný odstup od vítěze %35,035,0
průměrné % poražených soupeřů45,045,0
počet jízd3030
lepší 1. jízda8
53,3%
8
53,3%
čistých jízd10
33,3%
10
33,3%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí12.12.19.18.
odstup %33,157,853,751,3
% poražených soupeřů15,415,4---5,6
pořadí20152016celkem
průměr18.512.015.3
medián181212
modus181212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %52,545,549,0
průměrné % poražených soupeřů2,815,49,1
počet jízd437
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
33,3%
2
28,6%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí24.36.34.35.
odstup %37,299,435,034,2
% poražených soupeřů39,57,926,727,7
pořadí20152016celkem
průměr34.530.032.3
medián342434
modus342424
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,668,351,5
průměrné % poražených soupeřů27,223,725,5
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí13.12.15.16.
odstup %16,731,123,223,7
% poražených soupeřů36,842,122,216,7
pořadí20172020celkem
průměr15.512.514.0
medián151213
modus151212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %23,523,923,7
průměrné % poražených soupeřů19,539,529,5

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
pořadí21.20.21.27.35.30.34.34.
odstup %15,413,618,421,627,232,635,00,0
% poražených soupeřů50,052,548,733,312,829,328,3---
pořadí20162017201820192020celkem
průměr34.032.035.024.020.527.8
medián343035212027
modus343035212021
počet závodů121228
průměrný odstup od vítěze %0,033,827,220,014,520,5
průměrné % poražených soupeřů0,028,812,841,051,331,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí10.14.14.18.15.
odstup %10,517,417,933,333,6
% poražených soupeřů57,140,943,5---6,7
pořadí201620182020celkem
průměr16.514.010.014.2
medián15141014
modus15141014
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %33,417,710,522,5
průměrné % poražených soupeřů3,442,257,129,6

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí22.27.29.35.32.36.
odstup %15,829,528,527,238,837,6
% poražených soupeřů60,435,033,312,816,216,7
pořadí201620182020celkem
průměr34.030.322.030.2
medián32292229
modus32272222
počet závodů2316
průměrný odstup od vítěze %38,228,415,829,6
průměrné % poražených soupeřů16,527,060,429,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.12.13.12.9.14.14.12.15.16.
odstup %10,511,816,731,114,517,417,931,223,223,7
% poražených soupeřů57,152,236,842,155,640,943,521,422,216,7
pořadí2017201820192020celkem
průměr14.314.09.011.812.7
medián151491212
modus121491212
počet závodů321410
průměrný odstup od vítěze %26,017,714,517,519,8
průměrné % poražených soupeřů20,142,255,647,138,9

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
pořadí22.22.21.20.20.21.27.27.29.35.16.30.34.34.
odstup %15,820,115,413,622,218,421,629,528,527,227,432,635,00,0
% poražených soupeřů60,460,450,052,550,048,733,335,033,312,816,729,328,3---
pořadí20162017201820192020celkem
průměr34.026.730.322.721.325.6
medián343029212122
modus341627202220
počet závodů1333414
průměrný odstup od vítěze %0,031,728,420,716,221,9
průměrné % poražených soupeřů0,024,827,044,055,836,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 21
06.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 47
11.05.16
pořadí10.12.13.12.9.5.4.15.16.5.
odstup %10,511,816,731,114,55,08,723,223,728,0
% poražených soupeřů57,152,236,842,155,642,950,022,216,7---
pořadí2016201720192020celkem
průměr5.015.56.011.810.1
medián51551210
modus5154125
počet závodů123410
průměrný odstup od vítěze %28,023,59,417,517,3
průměrné % poražených soupeřů0,019,549,547,137,6

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 22
07.04.19
sj 20
06.04.19
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí22.22.21.20.20.21.27.9.10.35.15.16.17.16.13.14.15.15.30.34.17.17.16.16.17.16.16.7.34.18.17.19.18.
odstup %15,820,115,413,622,218,421,617,216,527,223,423,925,522,922,522,220,622,732,635,029,630,628,431,739,235,133,937,90,028,833,832,934,3
% poražených soupeřů60,460,450,052,550,048,733,366,760,912,846,237,542,940,036,835,033,333,329,328,327,330,431,831,815,821,125,040,0---15,020,021,726,1
pořadí20162017201820192020celkem
průměr18.819.917.317.421.318.8
medián181715202117
modus18161592216
počet závodů6995433
průměrný odstup od vítěze %28,032,923,419,216,225,3
průměrné % poražených soupeřů20,526,835,351,955,835,3

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí12.8.13.14.18.14.13.
odstup %14,415,615,125,633,520,115,7
% poražených soupeřů31,356,333,335,015,018,833,3
pořadí201920202021celkem
průměr14.813.010.013.1
medián1413813
modus1413813
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %23,715,115,020,0
průměrné % poražených soupeřů25,533,343,831,9

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí32.41.24.24.35.34.25.27.
odstup %27,027,022,218,726,836,838,249,6
% poražených soupeřů40,423,134,337,82,910,84,0---
pořadí201720182019celkem
průměr26.034.530.330.3
medián25342427
modus25342424
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %43,931,823,730,8
průměrné % poražených soupeřů2,06,933,919,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí6.14.2.14.12.7.15.
odstup %11,733,86,220,131,613,550,7
% poražených soupeřů58,3---92,918,88,350,012,5
pořadí2017201820192020celkem
průměr15.09.510.06.010.0
medián15714612
modus15714614
počet závodů12317
průměrný odstup od vítěze %50,722,520,011,723,9
průměrné % poražených soupeřů12,529,237,258,334,4

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí17.6.24.21.6.34.21.
odstup %15,510,822,221,212,036,832,5
% poražených soupeřů48,484,434,328,683,910,823,1
pořadí201720182019celkem
průměr21.020.315.718.4
medián21211721
modus21666
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %32,523,316,221,6
průměrné % poražených soupeřů23,141,155,744,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 74
18.06.16
pořadí12.8.12.13.14.2.18.2.14.13.6.
odstup %14,415,616,515,125,63,333,55,120,115,70,0
% poražených soupeřů31,356,338,933,335,090,915,090,018,833,316,7
pořadí2016201920202021celkem
průměr6.010.512.510.010.4
medián61312812
modus621282
počet závodů162211
průměrný odstup od vítěze %0,017,215,815,015,0
průměrné % poražených soupeřů16,747,236,143,841,8

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 74
18.06.16
pořadí32.5.41.6.24.24.35.34.25.27.13.
odstup %27,07,327,09,722,218,726,836,838,249,638,7
% poražených soupeřů40,476,523,170,634,337,82,910,84,0---20,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr13.026.034.522.024.2
medián1325342425
modus1325342424
počet závodů122611
průměrný odstup od vítěze %38,743,931,818,627,5
průměrné % poražených soupeřů20,02,06,947,129,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí12.8.12.13.14.2.18.2.14.13.3.9.5.2.2.
odstup %14,415,616,515,125,63,333,55,120,115,716,322,124,911,89,5
% poražených soupeřů31,356,338,933,335,090,915,090,018,833,385,742,933,366,766,7
pořadí20162017201920202021celkem
průměr2.07.09.412.510.08.6
medián25131289
modus2521282
počet závodů2272215
průměrný odstup od vítěze %10,723,517,115,815,016,6
průměrné % poražených soupeřů66,738,152,736,143,849,2

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí32.5.41.6.24.24.6.35.34.13.25.27.6.5.5.
odstup %27,07,327,09,722,218,78,426,836,820,938,249,625,615,815,8
% poražených soupeřů40,476,523,170,634,337,866,72,910,853,84,0---50,063,663,6
pořadí2016201720182019celkem
průměr5.017.834.519.719.2
medián513342424
modus563465
počet závodů242715
průměrný odstup od vítěze %15,833,631,817,223,3
průměrné % poražených soupeřů63,627,06,949,939,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále