108 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23

21.08.2022   řeka Vltava pod VD Lipno1
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí: Kutá Lenka
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc119.52 0 115.92 0 115.92 75
2. SATKOVÁ Martina, 1998, TJ Dukla SATKOVÁ Martina 1998 MT TJ Dukla113.82 0 116.96 0 116.961.04/0,968
3.2/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 MT USK Pha118.55 4 113.57 4 117.571.65/1,462
4. FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT TJ Dukla121.31 4 117.94 0 117.942.02/1,757
5.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc120.69 4 118.88 2 120.884.96/4,353
6.3/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha127.95 4 119.04 2 121.045.12/4,449
7. MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla135.14 6 123.69 4 127.6911.77/10,246
8.2/DSMORENOVÁ Adriana 2004 1 USK Pha128.29 2 124.18 4 128.1812.26/10,643
9.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc138.79 2 126.17 8 134.1718.25/15,740
10.3/DSJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc130.32 2 124.30 108 232.30116.38/100,437
11.4/DSSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.142.79 102 128.92 2 130.9215.00/12,935
12.1/DMERLOVÁ Natálie 2006 1 USK Pha141.22 4 133.55 52 145.2229.30/25,333
13.2/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2+ KK Brand170.44 154 151.40 6 157.4041.48/35,831
14.3/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc155.60 6 167.20 62 161.6045.68/39,429
15.4/U23FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 1 USK Pha163.03 4 141.03 62 167.0351.11/44,127
16.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk161.06 6 150.85 108 167.0651.14/44,125
17.4/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2+ KVS HK134.17 52 148.58 166 186.1770.25/60,623
18.5/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2+ KVS HK140.78 52 146.97 52 192.7876.86/66,321
19.6/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2+ VS Ostr.154.00 108 139.29 58 197.2981.37/70,219
20.7/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc154.48 156 145.85 52 197.8581.93/70,717
21.8/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand230.72 154 190.26 60 250.26134.34/115,915
  ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha108.84 0 105.06 0 105.06 75
2.1/U23KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc110.75 0 108.57 0 108.573.51/3,368
3.2/U23LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha109.86 0 109.07 0 109.074.01/3,862
4. VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha111.73 2 107.22 2 109.224.16/4,057
5.1/DSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2+ Olomouc109.78 0 109.53 0 109.534.47/4,353
6. RAK Tomáš 1989 1 TJ Dukla112.38 0 110.52 0 110.525.46/5,249
7.1/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha110.24 0 110.87 0 110.875.81/5,546
8.3/U23HEGER Vojtěch 2000 MT TJ Dukla109.16 0 108.17 4 112.177.11/6,843
9.4/U23ŘÍHA Matyáš 2003 1 USK Pha110.50 2 112.36 2 114.369.30/8,940
10.2/DSURBAN Michal 2004 1 TJ Dukla109.59 2 110.69 4 114.699.63/9,237
11. CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha122.65 2 106.62 0 106.621.56/1,535
12. HEGER Tomáš 1998 1 TJ Dukla113.96 2 109.92 2 111.926.86/6,533
13. KUNA Václav 1998 1 TJ Dukla115.35 50 112.19 0 112.197.13/6,831
14.5/U23KRÁL Adam 2003 1 USK Pha114.55 0 115.50 6 114.559.49/9,029
15.3/DSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha110.77 4 141.67 52 114.779.71/9,227
16.6/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla115.79 0 113.65 6 115.7910.73/10,225
17.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus114.91 2 134.18 4 116.9111.85/11,323
18.4/DSDRÁBEK Matyáš 2005 2+ KVS HK117.13 4 123.30 102 121.1316.07/15,321
19.5/DSPOLLERT Jan 2005 2+ USK Pha118.07 4 117.97 56 122.0717.01/16,219
20.1/DMHEGER Jonáš 2006 2+ KVS HK121.98 4 120.10 2 122.1017.04/16,217
21.7/U23LHOTA Kryštof 2002 1 USK Pha139.21 0 116.97 6 122.9717.91/17,015
22.2/DMVÁLEK Michal 2006 2+ VS Tábor119.26 4 117.47 50 123.2618.20/17,314
23.3/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand121.54 2 125.50 60 123.5418.48/17,613
24.6/DSPOLLERT Jáchym 2004 2+ USK Pha121.02 4 129.67 56 125.0219.96/19,012
25.7/DSJIRAS Filip 2005 1 USK Pha119.00 58 121.50 6 127.5022.44/21,411
26.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK127.19 2 119.30 52 129.1924.13/23,010
27.4/DMRETEK Václav 2007 2 Olomouc137.23 4 121.59 8 129.5924.53/23,39
28.8/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB138.48 4 140.04 6 142.4837.42/35,68
29.3/VMJÁNĚ Michal 1986 1 TJ Dukla111.31 50 4.00 999 161.3156.25/53,57
30.4/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha117.09 202 115.85 52 167.8562.79/59,86
31.5/DMINDRUCH Matěj 2006 2+ KVS HK119.58 104 119.00 54 173.0067.94/64,75
32.1/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc125.87 106 148.94 52 200.9495.88/91,34
33.8/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVSČB141.75 152 4.00 999 293.75188.69/179,63
  BEIER Matouš 2004 2+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha117.68 2 109.18 0 109.18 75
2. FIŠEROVÁ Tereza, 1998, TJ Dukla FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT TJ Dukla110.55 4 109.60 0 109.600.42/0,468
3.1/U23GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, USK Pha GALUŠKOVÁ Antonie 2001 MT USK Pha112.97 0 111.07 0 111.071.89/1,762
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha112.09 4 112.57 0 112.573.39/3,157
5. SATKOVÁ Martina 1998 1 TJ Dukla115.58 0 112.64 0 112.643.46/3,253
6.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc115.17 2 111.09 2 113.093.91/3,649
7.2/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 2 USK Pha113.36 0 113.65 0 113.654.47/4,146
8. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 TJ Dukla114.75 2 112.47 2 114.475.29/4,843
9.3/U23BEKOVÁ Kateřina 2002 1 TJ Dukla111.51 0 113.10 2 115.105.92/5,440
10.4/U23KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc118.46 0 116.92 0 116.927.74/7,137
11.2/DSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVSČB122.83 0 117.37 0 117.378.19/7,535
12.5/U23KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla114.22 52 118.05 2 120.0510.87/10,033
13.1/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice116.24 4 118.38 2 120.2411.06/10,131
14.3/DSKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha118.34 50 118.77 6 124.7715.59/14,329
15. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ TJ Dukla123.41 54 121.24 4 125.2416.06/14,727
16.2/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2 VS Ostr.124.00 4 125.95 10 128.0018.82/17,225
17. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha128.44 0 132.10 156 128.4419.26/17,623
18.4/DSSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.124.47 4 124.03 50 128.4719.29/17,721
19.3/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava124.71 54 124.60 4 128.6019.42/17,819
20.6/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy130.26 0 128.39 108 130.2621.08/19,317
21.7/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK147.20 6 132.52 2 134.5225.34/23,215
22.5/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2+ KVS HK142.56 0 140.79 102 142.5633.38/30,614
23.4/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand143.22 0 155.11 102 143.2234.04/31,213
24.8/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2+ Benátky145.21 6 137.85 6 143.8534.67/31,812
25.6/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn135.60 10 171.94 56 145.6036.42/33,411
26.5/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn139.67 6 123.37 54 145.6736.49/33,410
27.9/U23NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 USK Pha112.00 54 117.67 50 166.0056.82/52,09
28.7/DSČERVENKOVÁ Amélie 2005 1 USK Pha125.58 50 126.54 56 175.5866.40/60,88
29.6/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus128.39 52 139.62 54 180.3971.21/65,27
30.10/U23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha178.29 8 139.82 62 186.2977.11/70,66
31.8/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVSČB144.67 152 143.16 56 199.1689.98/82,45
32.11/U23MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy152.93 54 4.00 999 206.9397.75/89,54
33.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK145.85 102 4.00 999 247.85138.67/127,03
  RETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří, 1993, USK Pha PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha98.89 2 96.65 0 96.65 75
2.1/U23KREJČÍ Jakub, 2002, TJ Dukla KREJČÍ Jakub 2002 MT TJ Dukla98.85 2 97.78 0 97.781.13/1,268
3. MAIKRANZ Alexandr, 1997, TJ Dukla MAIKRANZ Alexandr 1997 1 TJ Dukla103.83 0 99.53 0 99.532.88/3,062
4.2/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha101.89 0 101.17 0 101.174.52/4,757
5. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha101.33 0 101.52 0 101.524.87/5,053
6. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha101.68 0 99.88 2 101.885.23/5,449
7.1/VMHRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha102.71 2 101.53 2 103.536.88/7,146
8. ORNST Zdeněk 1990 1 TJ Dukla104.65 0 106.67 0 106.6710.02/10,443
9.1/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice104.45 0 100.87 52 152.8756.22/58,240
10. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla104.16 0 97.47 102 199.47102.82/106,437
11.2/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 1 TJ Dukla113.69 2 101.21 0 101.214.56/4,735
12.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha107.67 0 101.91 2 103.917.26/7,533
13.3/U23RUDORFER Martin 2003 1 Olomouc103.16 2 103.17 2 105.168.51/8,831
14.2/DSNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc103.56 2 100.35 100 105.568.91/9,229
15.3/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus105.88 2 105.59 0 105.598.94/9,227
16.3/DSBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla105.35 2 103.63 2 105.638.98/9,325
17.4/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha107.51 0 103.67 2 105.679.02/9,323
18.2/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor109.20 58 105.82 0 105.829.17/9,521
19.4/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla106.03 0 105.31 4 106.039.38/9,719
20.5/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ TJ Dukla110.12 2 104.17 4 108.1711.52/11,917
21. MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava121.80 6 108.75 0 108.7512.10/12,515
22.5/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor106.12 4 107.22 2 109.2212.57/13,014
23.6/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk105.87 4 110.13 4 109.8713.22/13,713
24.7/DSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha114.16 2 107.88 2 109.8813.23/13,712
25. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha109.92 0 119.51 4 109.9213.27/13,711
26.8/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava108.25 2 105.92 112 110.2513.60/14,110
27.6/U23KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc112.41 4 110.33 0 110.3313.68/14,29
28.9/DSTURNER Karel 2004 2+ Sušice108.48 152 109.01 2 111.0114.36/14,98
29.7/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha115.66 4 109.32 2 111.3214.67/15,27
30. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha112.17 0 4.00 999 112.1715.52/16,16
31.10/DSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVSČB111.00 4 112.75 0 112.7516.10/16,75
32. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha112.14 2 112.80 0 112.8016.15/16,74
33.8/U23POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy111.44 2 111.94 4 113.4416.79/17,43
34.9/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk111.99 2 113.01 6 113.9917.34/17,92
35. PETŘÍK Matouš   2+ USK Pha115.54 2 110.54 6 116.5419.89/20,61
36.11/DSCAPALINI Daniel 2005 2+ TJ Dukla116.43 2 121.17 4 118.4321.78/22,50
37.10/U23DUŘT Vojtěch 2003 2+ USK Pha119.23 8 4.00 999 127.2330.58/31,60
38.3/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava125.07 54 136.07 0 136.0739.42/40,80
39.12/DSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB125.39 52 126.07 106 177.3980.74/83,50
40.4/VMBUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha101.52 104 4.00 999 205.52108.87/112,60
41.11/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla118.65 108 4.00 999 226.65130.00/134,50
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
133/0/033/0/020/0/115/6/040/0/138/3/033/0/032/1/0126/0/2118/10/0244/10/2
232/0/133/0/020/0/119/2/039/1/140/1/031/1/132/1/0122/2/4124/4/0246/6/4
332/1/029/4/019/2/018/3/041/0/039/2/032/1/030/3/0124/4/0116/12/0240/16/0
433/0/033/0/020/1/020/1/039/2/039/2/030/3/033/0/0122/6/0125/3/0247/9/0
531/0/226/6/111/8/214/6/137/3/135/5/126/4/327/3/3105/15/8102/20/6207/35/14
631/2/028/3/218/3/016/5/039/1/139/1/130/3/028/2/3118/9/1111/11/6229/20/7
732/0/133/0/021/0/021/0/040/0/141/0/032/0/132/1/0125/0/3127/1/0252/1/3
830/3/028/4/117/2/216/4/135/6/038/1/231/2/029/3/1113/13/2111/12/5224/25/7
931/1/131/1/121/0/020/0/139/0/240/0/131/0/231/0/2122/1/5122/1/5244/2/10
1025/6/228/4/117/3/112/5/438/2/139/1/128/3/222/5/6108/14/6101/15/12209/29/18
1131/2/033/0/019/2/016/5/040/1/041/0/032/1/032/0/1122/6/0122/5/1244/11/1
1230/3/031/2/018/2/119/1/137/4/039/2/031/2/028/5/0116/11/1117/10/1233/21/2
1333/0/030/3/019/2/018/2/141/0/040/1/030/3/031/2/0123/5/0119/8/1242/13/1
1430/3/028/5/018/3/016/4/139/2/036/4/132/1/032/1/0119/9/0112/14/2231/23/2
1533/0/031/2/021/0/020/1/040/1/040/1/033/0/032/1/0127/1/0123/5/0250/6/0
1632/1/033/0/021/0/020/1/040/1/040/0/133/0/030/3/0126/2/0123/4/1249/6/1
1732/0/132/1/019/1/119/2/040/1/040/1/030/3/031/2/0121/5/2122/6/0243/11/2
1826/5/229/1/314/3/415/2/439/2/041/0/026/4/329/3/1105/14/9114/6/8219/20/17
1924/7/223/9/114/6/115/6/024/16/131/10/023/10/021/12/085/39/490/37/1175/76/5
2030/1/230/2/120/0/121/0/036/4/136/4/130/2/132/1/0116/7/5119/7/2235/14/7
Oddíl