Kopeček Michal, 2007

VS Táborregistrační číslo: 030034
výkonnostní třídy  slalom K1: 1 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 6. 1/DS 4.655,4NKZ
75
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 9. 2/DS 5.315,9NKZ
49
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1M sjezd 15. 4/DS -
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 12. 1/DS 7.388,1ČP
33
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 15. 2/DS 8.619,3ČP
27
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy K1M slalom 5. 1/DS 6.427,7ČP
53
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy K1M slalom 13. 2/DS 5.275,6ČP
31
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 2. 1/DS 7.039,5
434
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 8. 2/DS 12.1615,4
369
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 1. 1/DM
227
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 1. 1/DM
253
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 6. 1/DM 4.744,9NKZ
75
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 15. 2/DM 9.079,5NKZ
37
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 5. 1/DM 3.813,7-
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I K1M slalom 15. 1/DM 11.5111,1ČP
27
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I K1M slalom 17. 1/DM 10.069,5ČP
23
15.08.2023
20.08.2023
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
final junior
4.   4.485,5-
15.08.2023
20.08.2023
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
semifinal junior
3.   2.693,2-
15.08.2023
20.08.2023
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat junior
19.   8.2810,3-
15.08.2023
20.08.2023
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross junior
35.   43.4977,0-
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
semifinal
19.   7.337,5-
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
28.   7.668,4-
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
final junior
11.   7.818,7-
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
semifinal junior
4.   1.731,9-
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
heat junior
6.   3.374,1-
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 5. 1/DM 3.053,5NKZ
68
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 8. 1/DM 3.063,3NKZ
62
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 3. 1/DM 1.431,8NKZ
68
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 14. 1/DM 9.7111,4NKZ
43
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 13. 1/DM 10.4211,8ČP
31
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 9. 1/DM 18.4819,5ČP
40
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 13. 1/DM 8.979,5ČP
31
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 10. 1/DM 16.9019,1ČP
37
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 3. 1/DM 8.0711,0
223
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 5. 3/DM 9.6713,0
219
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 3. 1/DM 3.995,3
209
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 5. 1/DM 3.694,9
192
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 7. 2/DM 4.395,9
196
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 1/DM 21.5720,1
12
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 3. 1/DM 1.001,2
244
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 1/DM 7.547,4
14
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 24. 10/DM 21.5019,0
36
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 1. 1/DM
212
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 1/DM 6.614,8
33
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 31. 9/DM 25.7423,4
35
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 1. 1/DM
221
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
4. 2/DM 7.285,1
25
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 7. 2/DM 2.682,8NKZ
53
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 13. 2/DM 5.285,6NKZ
35
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 8. 1/DM 8.6010,1-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 15. 2/DM 12.4314,4
382
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
1. 1/DM
25
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 36. 11/DM 25.6524,2
301
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 2/DM 25.2712,7
19
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 K1M slalom 18. 2/DM 9.179,5ČP
21
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 K1M slalom 35. 2/DM 17.8516,4ČP
1
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 14. 3/DM 9.6811,6
27
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 2. 1/DM 0.871,2
180
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
1. 1/DM
17
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 12. 3/DM 4.685,7
35
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 5. 1/DM 2.613,7
181
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
1. 1/DM
17
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 20. 2/DM 8.039,4NKZ
27
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 9. 1/DM 6.637,7NKZ
43
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 14. 2/DM 5.927,5NKZ
37
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 17. 2/DM 9.8910,1NKZ
33
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 32. 2/DM 17.0618,2ČP
4
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 29. 2/DM 18.3020,1ČP
7
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 30. 1/DM 15.0816,3ČP
6
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 21. 2/DM 13.1613,5ČP
15
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 20. 2/DM 15.8317,1
206
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 20. 2/DM 14.8814,9
243
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 17. 2/DM 10.5114,0
253
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 11. 2/DM 8.6511,2
257
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 31. 1/ZS 12.4415,4NKZ
9
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 24. 1/ZS 8.2610,2NKZ
15
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 36. 1/ZS 16.7818,5NKZ
7
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 26. 1/ZS 9.339,7NKZ
15
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 20. 2/ZS 12.0414,2-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
7. 3/ZS 86.3370,4-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 1. 1/ZS -
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
1. 1/ZS -
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 1. 1/ZS OČ/OM
106/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
3. 3/ZS 9.087,6OČ/OM
11/0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 22. 2/ZS 10.0112,1
345
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 12. 1/ZS 6.446,7
400
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 1. 1/ZS OČ/OM
110/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
1. 1/ZS OČ/OM
19/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 1. 1/ZS OČ/OM
109/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 2/ZS 1.971,5OČ/OM
16/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 45. 12/ZS 20.2527,6
20
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 4. 1/ZS 4.326,5
303
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
1. 1/ZS
22
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 26. 5/ZS 18.7623,3
40
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 4. 1/ZS 6.048,3
304
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
1. 1/ZS
26
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 9. 1/ZS 6.457,9
289
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
4. 3/ZS 5.414,8
25
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 5. 1/ZS 4.195,3
269
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
7. 3/ZS 13.5813,1
11
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 19. 1/ZS 6.827,0NKZ
25
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 28. 1/ZS 11.5012,4NKZ
13
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 16. 5/ZS 6.416,3
190
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
7. 4/ZS 19.8216,0
20
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 16. 4/ZS 7.207,1
215
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
4. 3/ZS 12.649,8
24
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 13. 1/ZS 7.509,3
162
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 23. 4/ZS 28.3833,7
27
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
9. 3/ZS 22.8419,8
10
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 11. 1/ZS 13.5616,0
186
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 22. 4/ZS 27.1730,4
32
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
4. 1/ZS 19.2816,0
27
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 50. 4/ZS 33.8434,8-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
7. 2/ZS 185.95128,7-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 94. 6/ZS 34.7741,4ČP/NKZ
0/0
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 6. 5/ZS 8.198,5-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
9. 8/ZS 61.2444,3-
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 34. 3/ZS 19.6820,1
246
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
1. 1/ZS
0
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 35. 3/ZS 19.1522,0
257
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 1/ZS 72.7250,5
12
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 4. 1/ZS 7.207,5
116
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
4. 1/ZS 5.704,6
19
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 7. 1/ZS 4.904,8
132
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
8. 1/ZS 13.2010,3
7
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 49. 12/ZS 13.8220,2
188
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
4. 1/ZS 13.2814,8
42
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 21. 2/ZS 8.8012,9
314
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 1/ZS 4.354,6
46
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 88. 6/ZS 29.6133,2NKZ
0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
5. 1/ZS 145.28111,3NKZ
53
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 90. 5/ZS 35.7839,2NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
4. 1/ZS 90.7169,6NKZ
57
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 70. 3/ZS 26.4935,2NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 110. 12/ZS 69.6391,3NKZ
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 4. 4/ZS 1.351,4OČ/OM
124/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
3. 3/ZS 2.662,0OČ/OM
7/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 2. 2/ZS 0.530,6OČ/OM
135/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
3. 3/ZS 4.894,1OČ/OM
7/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 2. 2/ZS 0.280,3OM/OČ
0/136
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
5. 5/ZS 18.4613,2OM/OČ
0/4
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
HOJDOVÁ Eliška
   
0
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
4. 2/ZS 46.8245,7
15
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 42. 3/ZS 16.6821,2
282
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
HOJDOVÁ Eliška
   
0
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
11. 3/ZS 81.9876,3
1
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 38. 2/ZS 19.4026,5
302
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 27. 2/ZM 14.4014,9
144
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 43. 5/ZM 18.3019,6
106
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 82. 1/ZM 35.1541,6NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 84. 1/ZM 33.7038,3NKZ
0
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 57. 1/ZM 46.7254,2-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 20. 4/ZM 9.5622,7-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 11. 1/ZM 15.8619,8-
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 39. 1/ZM 16.8218,1
157
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 49. 1/ZM 20.4621,3
163
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 36. 1/ZM 15.8121,0
135
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 36. 1/ZM 21.8527,2
159
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 6. 1/ZM 9.4810,4OČ/OM
135/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 14. 1/ZM 16.6817,8OČ/OM
101/0
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 92.   58.4361,1NKZ
0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 90. 2/ZM 62.3970,1NKZ
0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 47. 1/ZM 23.3728,7
133
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 63. 1/ZM 25.8533,7
130
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2M slalom
NOVÁK Matěj
17. 2/DM 44.7636,7
1
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 48. 3/ZM 24.9025,8
120
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2M slalom
NOVÁK Matěj
20. 2/DM 40.9637,0
2
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 35. 2/ZM 17.6420,2
188
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 69. 1/ZM 37.4938,1NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 69. 1/ZM 39.8041,4NKZ
0
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 33. 2/ZM 13.6715,3
101
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
RIANTOVÁ Anežka
   
0
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 37. 3/ZM 12.1213,8
128
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
RIANTOVÁ Anežka
8. 1/ZM 26.3621,4
6
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 6. 1/ZM 19.2918,1OČ/OM
72/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 11. 1/ZM 16.5414,8OČ/OM
68/0
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 49. 3/ZM 51.8466,8
71
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 34. 1/ZM 17.6427,4
95
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 52. 1/ZM 31.5738,6
54
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 45. 2/ZM 19.8230,2
71
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 34. 2/ZM 16.5518,0
107
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 30. 1/ZM 18.3119,4
126
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 40. 4/ZM 18.9016,5
88
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 42. 3/ZM 21.6818,3
88
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom     NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 89. 4/ZM 44.1059,4NKZ
0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 27. 5/ZM 11.2023,9-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 20. 1/ZM 19.6526,4-
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 51. 3/ZM 25.9927,9
65
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 66. 3/ZM 26.3426,6
59
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom    
0
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom    
0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 65. 3/ZM 31.2047,0
44
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 59. 1/ZM 27.1838,5
55
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1M slalom 17. 1/ZM 17.9022,4
42
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1M slalom 20. 2/ZM 21.8029,3
43
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 59. 4/ZM 20.1428,2
69
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 50. 3/ZM 25.0929,2
77
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 20. 1/ZM 26.0129,7OČ/OM
83/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 14. 1/ZM 11.6813,0OČ/OM
94/0
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom    
0
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 50. 1/ZM 27.3233,0
45
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 84. 1/ZM 51.1554,5NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 102. 5/ZM 149.35168,8NKZ
0
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 110. 3/ZM 62.3172,6NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 96. 2/ZM 64.0274,1NKZ
0
20.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 34. 1/ZM 23.2032,1
141
19.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 49. 2/ZM 23.9930,7
89
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 14. 1/ZM 16.4019,9
26
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1M sjezd 15. 3/ZM 224.8028,7
4
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 14. 1/ZM 14.3016,2
25
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
FRÖHLICH Jáchym
13. 1/ZM 39.7838,0
2
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 28. 1/ZM 19.6824,7
71
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
RIANTOVÁ Anežka
8. 1/ZM 29.0724,5
0
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
FRÖHLICH Jáchym
17. 1/ZM 42.0837,0
1
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 30. 2/ZM 18.4421,5
150
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
RIANTOVÁ Anežka
8. 1/ZM 24.7219,6
0
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 19. 1/ZM 17.8017,2
60
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 23. 2/ZM 16.3415,7
49
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 37. 6/ZM 33.0232,0OČ/OM
31/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 25. 2/ZM 29.6927,5OČ/OM
41/0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom    
0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom    
0
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 11. 2/ZM 314.4028,5
8
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 13. 3/ZM 288.1025,4
7
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 37. 3/ZM 54.5772,3
6
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 48. 5/ZM 57.7780,6
3
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 11. 2/ZM 314.4028,5
8
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd    
0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 29. 1/ZM 347.8043,5
4
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 32. 3/ZM 348.9043,5
1
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 28. 1/PZ 29.2534,3
0
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 36. 1/PZ 30.8634,2
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 2. 2/PZM 3.002,4
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
RIANTOVÁ Anežka
5. 1/PZ 18.2013,5
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 1. 1/PZM
0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 1.  
0
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 1.  
0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom    
0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 43. 1/PZ 48.8264,0
0
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom    
0
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom    
0
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň PW slalom 3. 3/PZM 2.903,4
0
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň K1M slalom 16. 3/PZ 15.1020,9
0
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 2. 2/PZM 0.300,3
0
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 21. 2/PZ 17.3022,5
0
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 PW slalom 1. 1/PZM
0
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem PW slalom 1. 1/PZM
0
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 78. 2/PZ 29.2638,3
0
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 71. 1/PZ 27.5145,3
0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PW slalom 1. 1/PZM
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PW slalom 1. 1/PZM
0
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom 3. 3/PZM 12.2511,5
0
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom 2. 2/PZM 0.820,7
0
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať PW slalom    
0
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 53.   40.3647,4
0
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 49.   35.6439,5
0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 8.   14.6011,1
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 9. 7/PZM 19.5015,1
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom
předžáci
7. 7/PZM 10.907,9
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 7. 6/PZM 8.808,0
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 42. 6/PZ 31.7036,6
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 4. 4/PZM 4.304,2
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 43. 4/PZ 26.4032,6
0
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 104. 9/PZ 54.2766,6
0
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 101. 8/PZ 56.6565,7
0
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). K1M slalom
předžáci
7. 7/PZ 23.2218,8
0
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) K1M slalom
předžáci
4. 4/PZ 25.3219,4
0
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 77. 12/PZ 55.3757,4
0
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 91. 15/PZ 82.9681,5
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 19. 19/PZM 41.4033,2
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 18. 18/PZM 38.6030,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kopeček MichalVS Tábor K1: 2+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kopeček MichalVS Tábor K1: 2+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 27.07.23 aktualizace z registru ČSK
Kopeček MichalVS Tábor K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Kopeček MichalVS Tábor K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Kopeček MichalVS Tábor K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 22.09.20 updated from RVP
Kopeček MichalVS Tábor K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Kopeček MichalVS Tábor K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kopeček MichalVS Tábor K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.05.18 updated from RVP
Kopeček MichalVS Tábor K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 08.05.18 updated from RVP
Kopeček MichalVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Kopeček MichalVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.09.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1M FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1M HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1M FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1M HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1M FINALE-A
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1M HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1M FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1M HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1M HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1M FINALE-A
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-A
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-A
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1M FINALE-B
0|5432|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1M 4/4 144
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1M 2/2 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.K1M 4/4 803

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.K1M 5/6 166
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1M 4/6 273
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 5/6 1131

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.K1M 5/6 53
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.K1M 4/6 168
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
106.C1M 4/4 133
1.C2X
Hojdová Markéta
5/8 119
17.K1M 5/12 1437

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.K1M 4/6 68
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
114.C1M 2/2 60
2.C2X
Hojdová Markéta
5/7 108
6.K1M 5/9 1641
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Hojdová Markéta
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2X
Hojdová Markéta
2/2 110
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
123.C1M 2/2 59
 C2M
Hojdová Eliška
2/2 0
3.C2X
Hojdová Markéta
5/15 159
22.K1M 5/15 1401
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Hojdová Markéta
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C2M
Novák Matěj
2/2 3
60.C2X
Riantová Anežka
2/2 6
86.K1M 5/20 811
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
89.C2M
Fröhlich Jáchym
2/2 3
 C2X
Riantová Anežka
2/2 0
94.K1M 5/32 618
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
100.K1M 5/7 31

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Riantová Anežka
1/1 0
 K1M 5/10 0
 PW 5/13 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
 PW 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222020
K1M10123096

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021202020192018
K1M006266974106
C2X----5--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015
K1M549176228694494410464
C1M--106114123-----
C2X--123606855--
C2M----867589---
PW-------91857

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1M100

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C2X1522--
K1M96120135165
Fotky nenalezeny.
0|5432|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1M 4/4 144
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1M 2/2 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.K1M 4/4 803

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.K1M 5/6 166
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1M 4/6 273
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 5/6 1131

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.K1M 5/6 53
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.K1M 4/6 168
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
106.C1M 4/4 133
1.C2X
Hojdová Markéta
5/8 119
17.K1M 5/12 1437

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.K1M 4/6 68
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
114.C1M 2/2 60
2.C2X
Hojdová Markéta
5/7 108
6.K1M 5/9 1641
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Hojdová Markéta
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2X
Hojdová Markéta
2/2 110
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
123.C1M 2/2 59
 C2M
Hojdová Eliška
2/2 0
3.C2X
Hojdová Markéta
5/15 159
22.K1M 5/15 1401
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Hojdová Markéta
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C2M
Novák Matěj
2/2 3
60.C2X
Riantová Anežka
2/2 6
86.K1M 5/20 811
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
89.C2M
Fröhlich Jáchym
2/2 3
 C2X
Riantová Anežka
2/2 0
94.K1M 5/32 618
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
100.K1M 5/7 31

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Riantová Anežka
1/1 0
 K1M 5/10 0
 PW 5/13 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
 PW 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222020
K1M10123096

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021202020192018
K1M006266974106
C2X----5--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015
K1M549176228694494410464
C1M--106114123-----
C2X--123606855--
C2M----867589---
PW-------91857

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1M100

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C2X1522--
K1M96120135165

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
179 8 44 8     239
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár22.415.01317
K1M22.415.01317
NKZ44.426.0537
K1M46.728.0635
C2X4.54.042
veřejné závody20.412.01171
K1M28.022.01108
C2X3.93.0134
PW3.82.0117
C1M24.623.0128
C2M16.817.0174
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,017
K1M00,000,000,000,017
NKZ00,000,012,712,737
K1M00,000,012,912,935
C2X00,000,000,000,02
veřejné závody2112,3148,284,74325,1171
K1M76,543,732,81413,0108
C2X720,6720,638,81750,034
PW741,2317,6211,81270,617
C1M00,000,000,000,08
C2M00,000,000,000,04
Celkem219,3146,294,04419,6225
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár3432091441,2
K1M3432091441,2
NKZ71926132231,0
K1M69756112231,9
C2X21708500,0
veřejné závody3311922612337,2
K1M216118459845,4
C2X5759810610,5
PW346021647,1
C1M16523318,8
C2M828400,0
Celkem4363168715936,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Kopeček Michalsl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 147
05.09.20
pořadí12.15.5.13.15.17.13.9.13.10.18.35.32.29.30.21.94.
odstup % *)8,19,37,75,611,19,511,819,59,519,19,516,418,220,116,313,541,4
% poražených soupeřů *)70,362,289,769,260,055,666,777,164,773,557,512,820,530,025,648,721,8
pořadí2020202220232024celkem
průměr94.027.512.811.322.4
medián9429131215
modus941813513
počet závodů166417
průměrný odstup od vítěze % *)41,415,713,47,714,5
průměrné % poražených soupeřů *)21,832,566,372,953,3
počet jízd21212834
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
4
66,7%
1
25,0%
7
41,2%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
7
58,3%
4
50,0%
14
41,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2X

Kopeček Michalsl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
pořadí7.1.7.9.
odstup % *)70,40,0128,744,3
% poražených soupeřů *)25,0100,0---33,3
pořadí20202021celkem
průměr8.04.06.0
medián717
modus717
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze % *)86,535,260,9
průměrné % poražených soupeřů *)16,762,539,6
počet jízd347
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kopeček Michalsl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí5.15.17.8.18.35.20.1.50.6.57.11.20.
odstup % *)3,711,19,510,19,516,414,20,034,88,554,219,826,4
% poražených soupeřů *)95,260,055,691,157,512,873,6100,046,292,540,487,886,0
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr20.034.028.010.520.312.320.2
medián201161181517
modus2011618520
počet závodů12223313
průměrný odstup od vítěze % *)26,437,021,67,112,08,116,8
průměrné % poražených soupeřů *)86,064,169,486,853,870,369,1
počet jízd24446626
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
33,3%
0
0,0%
4
30,8%
čistých jízd2
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
4
66,7%
10
38,5%

NKZ slalom

Kategorie C2X

Kopeček Michalsl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
pořadí5.4.
odstup %111,369,6
% poražených soupeřů---25,0
pořadí2020celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %90,590,5
průměrné % poražených soupeřů12,512,5
počet jízd22
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kopeček Michalsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí6.9.6.15.5.8.3.14.7.13.20.9.14.17.31.24.36.26.19.28.94.88.90.70.110.82.84.92.90.69.69.89.84.102.110.96.
odstup %5,45,94,99,53,53,31,811,42,85,69,47,77,510,115,410,218,59,77,012,441,433,239,235,291,341,638,361,170,138,141,459,454,5168,872,674,1
% poražených soupeřů95,793,195,888,396,393,898,187,993,887,682,992,787,985,567,075,561,572,581,371,921,831,531,542,58,435,732,57,111,028,429,927,933,119,817,429,6
pořadí2018201920202021202220232024celkem
průměr96.281.090.427.313.38.57.548.0
medián96829026136628
modus846970197366
počet závodů565666236
průměrný odstup od vítěze %85,948,448,112,27,25,75,731,2
průměrné % poražených soupeřů25,624,127,171,688,493,494,458,8
počet jízd101110121212471
lepší 1. jízda4
80,0%
4
66,7%
2
40,0%
3
50,0%
2
33,3%
2
33,3%
0
0,0%
17
47,2%
čistých jízd3
30,0%
1
9,1%
0
0,0%
4
33,3%
5
41,7%
6
50,0%
3
75,0%
22
31,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kopeček Michalsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
pořadí24.31.14.12.45.26.23.22.
odstup %19,023,411,65,727,623,333,730,4
% poražených soupeřů63,556,571,178,438,966,257,762,5
pořadí202020212022celkem
průměr22.535.520.324.6
medián22261423
modus22261212
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %32,025,514,921,8
průměrné % poražených soupeřů60,152,667,461,9
počet jízd44816
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
25,0%
3
18,8%

Kategorie C2M

Kopeček Michalsl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
pořadí17.20.13.17.
odstup %36,737,038,037,0
% poražených soupeřů20,020,820,015,8
pořadí20182019celkem
průměr15.018.516.8
medián131717
modus131717
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %37,536,837,2
průměrné % poražených soupeřů17,920,419,2
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kopeček Michalsl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 45
04.05.19
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 144
01.10.17
pořadí2.2.2.4.1.2.1.1.3.1.2.1.1.4.7.7.4.9.4.1.2.4.8.4.2.3.3.5.4.11.8.8.8.5.
odstup %20,17,44,85,10,012,70,00,07,60,01,50,00,04,813,116,09,819,816,00,050,54,610,314,84,62,04,113,245,776,321,424,519,613,5
% poražených soupeřů90,091,794,182,4100,075,0100,0100,075,0100,090,0100,0100,057,133,366,780,050,081,3100,050,070,041,783,393,883,383,363,662,59,141,730,036,471,4
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr5.08.08.04.72.71.93.9
medián5884223
modus5884121
počet závodů121157834
průměrný odstup od vítěze %13,522,121,419,23,96,313,1
průměrné % poražených soupeřů71,433,241,767,979,391,773,1
počet jízd24225121358
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
6
40,0%
1
14,3%
6
75,0%
14
41,2%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
4,0%
1
8,3%
4
30,8%
7
12,1%

Kategorie K1M

Kopeček Michalsl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 155
20.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 13
07.04.18
sl 12
07.04.18/2
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 102
15.07.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
pořadí2.8.1.1.3.5.3.5.7.3.1.1.15.36.2.5.20.20.17.11.1.22.12.1.1.4.4.9.5.16.16.13.11.34.35.4.7.49.21.4.2.2.42.38.27.43.39.49.36.36.6.14.47.63.48.35.33.37.6.11.34.49.45.52.34.30.40.42.51.66.65.59.17.20.59.50.20.14.34.49.14.14.28.30.19.23.37.25.48.37.28.36.43.16.21.78.71.53.49.7.42.43.104.101.7.4.77.91.
odstup %9,515,40,00,011,013,05,34,95,91,20,00,014,424,21,23,717,114,914,011,20,012,16,70,00,06,58,37,95,36,37,19,316,020,122,07,54,820,212,91,40,60,321,226,514,919,618,121,321,027,210,417,828,733,725,820,215,313,818,114,827,466,830,238,618,019,416,518,327,926,647,038,522,429,328,229,229,713,032,130,719,916,224,721,517,215,732,027,580,672,334,334,264,020,922,538,345,347,439,57,936,632,666,665,718,819,457,481,5
% poražených soupeřů99,092,9100,0100,096,794,296,993,595,698,7100,0100,087,570,899,196,675,377,981,687,7100,082,691,4100,0100,098,598,593,196,589,790,689,291,567,366,795,993,070,287,897,699,299,371,975,883,473,873,470,069,370,895,188,064,159,275,483,273,875,894,388,665,342,257,340,776,479,471,570,957,348,848,054,778,776,361,867,882,787,980,972,669,068,374,080,575,069,953,272,19,614,370,766,746,880,073,757,962,841,652,571,443,847,531,335,562,582,421,613,5
pořadí2015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr84.045.641.935.635.519.66.611.53.05.028.0
medián774336343616473222
modus77716146211121
počet závodů29726201591262108
průměrný odstup od vítěze %69,437,237,129,024,211,75,29,05,712,421,9
průměrné % poražených soupeřů17,652,165,565,472,285,795,689,296,996,075,0
počet jízd418145240301824124216
lepší 1. jízda0
0,0%
3
33,3%
3
42,9%
9
34,6%
11
55,0%
4
26,7%
3
33,3%
5
41,7%
3
50,0%
1
50,0%
42
38,9%
čistých jízd1
25,0%
8
44,4%
6
42,9%
25
48,1%
12
30,0%
17
56,7%
10
55,6%
7
29,2%
11
91,7%
1
25,0%
98
45,4%

Kategorie PW

Kopeček Michalsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 151
26.09.15
pořadí2.1.1.1.3.2.1.1.1.1.3.2.8.9.7.4.18.
odstup %2,40,00,00,03,40,30,00,00,00,011,50,711,115,18,04,230,1
% poražených soupeřů96,6100,0100,0100,094,697,4100,0100,0100,0100,091,395,874,172,478,689,743,3
pořadí201520162017celkem
průměr18.07.01.63.8
medián18712
modus18411
počet závodů141217
průměrný odstup od vítěze %30,19,61,55,1
průměrné % poražených soupeřů43,378,798,090,2
počet jízd282434
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
6
50,0%
9
52,9%
čistých jízd0
0,0%
4
50,0%
12
50,0%
16
47,1%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Kopeček Michalsl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 157
15.08.23/3
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
pořadí19.3.4.28.19.6.4.11.
odstup %10,33,25,58,47,54,11,98,7
% poražených soupeřů60,994,966,779,953,883,989,723,1
pořadí2023celkem
průměr11.811.8
medián66
modus44
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze %6,26,2
průměrné % poražených soupeřů69,169,1
počet jízd1616
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd14
87,5%
14
87,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2X

Kopeček Michalsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí3.1.2.3.3.
odstup %7,60,01,52,04,1
% poražených soupeřů75,0100,090,083,383,3
pořadí20202021celkem
průměr3.02.02.4
medián323
modus313
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %3,13,03,1
průměrné % poražených soupeřů83,388,386,3
počet jízd459
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kopeček Michalsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí1.1.1.4.2.6.14.6.11.20.14.37.25.
odstup %0,00,00,01,40,610,417,818,114,829,713,032,027,5
% poražených soupeřů100,0100,0100,097,699,295,188,094,388,682,787,953,272,1
pořadí2018201920202021celkem
průměr24.09.33.01.010.9
medián206216
modus146211
počet závodů442313
průměrný odstup od vítěze %25,615,31,00,012,7
průměrné % poražených soupeřů74,091,598,4100,089,1
počet jízd884626
lepší 1. jízda1
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
4
30,8%
čistých jízd1
12,5%
2
25,0%
3
75,0%
5
83,3%
11
42,3%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Kopeček Michalsl 52
12.05.18
sj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 18
07.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
pořadí15.11.13.11.32.29.
odstup %28,728,525,428,543,543,5
% poražených soupeřů30,056,552,056,511,420,0
pořadí2018celkem
průměr18.518.5
medián1313
modus1111
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %33,033,0
průměrné % poražených soupeřů37,737,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Kopeček Michalsj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí20.27.
odstup %22,723,9
% poražených soupeřů74,060,0
pořadí20182019celkem
průměr27.020.023.5
medián272020
modus272020
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %23,922,723,3
průměrné % poražených soupeřů60,074,067,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále