3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod

14.05.2022   USD Praha Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. FIŠEROVÁ Tereza, 1998, TJ Dukla FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT TJ Dukla118.70 0 111.74 2 113.74 75
2.1/U23ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha128.85 0 113.41 4 117.413.67/3,268
3. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla126.49 4 120.45 2 122.458.71/7,762
4. SATKOVÁ Martina 1998 MT TJ Dukla125.09 0 125.46 2 127.4613.72/12,157
5.2/U23KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc123.35 0 124.04 4 128.0414.30/12,653
6.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc120.72 0 126.24 2 128.2414.50/12,749
7.2/DSMORENOVÁ Adriana 2004 1 USK Pha128.45 2 124.65 4 128.6514.91/13,146
8.3/DSJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc131.05 4 128.95 0 128.9515.21/13,443
9.3/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 MT USK Pha116.41 0 127.69 2 129.6915.95/14,040
10.4/DSSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.130.22 0 131.06 4 135.0621.32/18,737
11.1/DMERLOVÁ Natálie 2006 1 USK Pha131.36 6 141.43 2 137.3623.62/20,835
12.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc153.88 0 142.18 4 146.1832.44/28,533
13.2/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2+ KVS HK147.73 8 146.76 0 146.7633.02/29,031
14.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2+ KVS HK164.33 6 147.71 2 149.7135.97/31,629
15.4/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2+ VS Ostr.147.11 6 167.16 58 153.1139.37/34,627
16.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk179.55 52 161.77 2 163.7750.03/44,025
17.5/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand202.21 8 158.68 6 164.6850.94/44,823
18.6/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2+ KK Brand168.79 4 149.65 54 172.7959.05/51,921
19.4/U23FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 1 USK Pha132.47 54 160.49 60 186.4772.73/63,919
20.7/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc181.82 6 228.36 12 187.8274.08/65,117
21.5/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc182.21 6 133.39 104 188.2174.47/65,515
22.8/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc169.28 112 202.64 10 212.6498.90/87,014
  DOLEŽALOVÁ Bára   2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha106.03 0 101.11 0 101.11 75
2. CHALOUPKA Václav, 1998, USK Pha CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha104.70 0 100.48 2 102.481.37/1,468
3.1/U23KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 1 USK Pha109.58 0 104.90 0 104.903.79/3,762
4.2/U23KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc106.84 2 105.06 0 105.063.95/3,957
5. VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha106.32 4 103.35 2 105.354.24/4,253
6.3/U23HEGER Vojtěch 2000 MT TJ Dukla106.16 0 103.69 2 105.694.58/4,549
7.1/DSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2+ Olomouc110.80 0 107.13 2 109.138.02/7,946
8.1/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha108.06 0 107.79 2 109.798.68/8,643
9.4/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha107.13 2 110.57 0 110.579.46/9,440
10. PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha111.81 0 130.52 2 132.5231.41/31,137
11. RAK Tomáš 1989 1 TJ Dukla105.41 50 102.28 0 102.281.17/1,235
12.2/DSURBAN Michal 2004 1 TJ Dukla113.77 6 107.80 2 109.808.69/8,633
13.3/DSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha112.85 4 107.88 2 109.888.77/8,731
14.2/VMJÁNĚ Michal 1986 1 TJ Dukla108.07 4 106.90 54 112.0710.96/10,829
15.5/U23ŘÍHA Matyáš 2003 1 USK Pha110.27 4 113.02 12 114.2713.16/13,027
16. HEGER Tomáš 1998 1 TJ Dukla112.66 2 118.57 2 114.6613.55/13,425
17. KUNA Václav   1 TJ Dukla113.04 4 111.96 4 115.9614.85/14,723
18.3/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha116.04 2 120.50 2 118.0416.93/16,721
19.4/DSJIRAS Filip 2005 1 USK Pha114.94 4 115.17 110 118.9417.83/17,619
20.4/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha118.03 2 117.01 2 119.0117.90/17,717
21.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK119.16 0 117.47 2 119.1618.05/17,915
22.1/DMINDRUCH Matěj 2006 2+ KVS HK120.29 0 125.57 16 120.2919.18/19,014
23.2/DMHEGER Jonáš 2006 2+ KVS HK118.36 2 119.96 2 120.3619.25/19,013
24.6/U23LHOTA Kryštof 2002 1 USK Pha114.52 6 119.60 58 120.5219.41/19,212
25.5/DSPOLLERT Jan 2005 2+ USK Pha118.78 2 120.48 12 120.7819.67/19,511
26.6/DSDRÁBEK Matyáš 2005 2+ KVS HK146.32 6 120.95 0 120.9519.84/19,610
27.5/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja115.43 6 143.84 6 121.4320.32/20,19
28.7/DSBEIER Matouš 2004 2+ Trutnov121.48 2 131.80 258 123.4822.37/22,18
29.8/DSPOLLERT Jáchym 2004 2+ USK Pha118.58 6 119.88 6 124.5823.47/23,27
30.3/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand0.00 999 122.67 2 124.6723.56/23,36
31.7/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB137.00 50 123.20 12 135.2034.09/33,75
32.8/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla135.28 0 106.74 356 135.2834.17/33,84
33.4/DMRETEK Václav 2007 2 Olomouc132.99 4 137.67 4 136.9935.88/35,53
34.6/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus137.25 2 132.21 106 139.2538.14/37,72
35.1/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc148.08 6 156.14 8 154.0852.97/52,41
36.9/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVSČB136.88 54 119.03 52 171.0369.92/69,20
37.5/DMVÁLEK Michal 2006 2+ VS Tábor129.37 56 141.96 62 185.3784.26/83,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha109.58 0 107.13 2 109.13 75
2. FIŠEROVÁ Tereza, 1998, TJ Dukla FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT TJ Dukla110.11 0 109.06 2 111.061.93/1,868
3. VALÍKOVÁ Barbora, 1994, TJ Dukla VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 TJ Dukla112.96 0 111.09 0 111.091.96/1,862
4.1/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 2 USK Pha111.88 0 109.86 2 111.862.73/2,557
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha116.88 0 114.23 0 114.235.10/4,753
6.2/U23GALUŠKOVÁ Antonie 2001 MT USK Pha111.11 2 115.71 0 115.716.58/6,049
7.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc114.73 0 115.10 2 117.107.97/7,346
8.3/U23NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 USK Pha110.24 0 116.14 4 120.1411.01/10,143
9. SATKOVÁ Martina 1998 1 TJ Dukla116.02 0 117.87 4 121.8712.74/11,740
10.4/U23BEKOVÁ Kateřina 2002 1 TJ Dukla117.81 0 109.42 150 259.42150.29/137,737
11. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha119.37 0 4.00 999 119.3710.24/9,435
12. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha117.85 2 112.66 50 119.8510.72/9,833
13.2/DSSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.121.19 0 118.02 2 120.0210.89/10,031
14.5/U23KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla121.56 0 116.43 4 120.4311.30/10,429
15.1/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice121.23 2 118.49 2 120.4911.36/10,427
16. MINAŘÍK KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha135.90 4 118.62 2 120.6211.49/10,525
17.3/DSČERVENKOVÁ Amélie 2005 1 USK Pha122.07 2 122.12 0 122.1212.99/11,923
18.6/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy129.07 6 122.46 0 122.4613.33/12,221
19.4/DSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVSČB127.70 4 120.01 6 126.0116.88/15,519
20.2/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava127.52 54 122.30 4 126.3017.17/15,717
21.5/DSKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha125.95 2 134.27 56 127.9518.82/17,215
22.7/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK129.35 0 135.92 100 129.3520.22/18,514
23.8/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor132.24 0 4.00 999 132.2423.11/21,213
24.3/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn131.08 2 139.22 6 133.0823.95/21,912
25.9/U23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha134.28 2 133.59 158 136.2827.15/24,911
26.6/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2+ KVS HK135.58 2 134.56 8 137.5828.45/26,110
27.4/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand138.06 2 145.96 6 140.0630.93/28,39
28.10/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2+ Benátky130.57 54 134.35 6 140.3531.22/28,68
29.5/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2 VS Ostr.150.43 52 129.48 12 141.4832.35/29,67
30.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK142.65 0 137.78 52 142.6533.52/30,76
31.7/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVSČB141.46 2 157.27 58 143.4634.33/31,55
32. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ TJ Dukla142.25 6 128.66 50 148.2539.12/35,84
33.6/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus122.68 52 143.38 56 174.6865.55/60,13
34.8/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn124.85 54 121.66 204 178.8569.72/63,92
35.9/DSRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc141.92 52 132.19 56 188.1979.06/72,41
36.11/U23MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy145.41 58 142.24 58 200.2491.11/83,50
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří, 1993, USK Pha PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha95.24 0 90.98 0 90.98 75
2.1/DSNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc99.38 2 94.53 2 96.535.55/6,168
3.1/U23KREJČÍ Jakub, 2002, TJ Dukla KREJČÍ Jakub 2002 MT TJ Dukla97.29 0 96.65 0 96.655.67/6,262
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha93.86 0 96.14 4 100.149.16/10,157
5.2/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha97.91 0 100.25 0 100.259.27/10,253
6.3/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha98.57 0 98.32 2 100.329.34/10,349
7.1/VMHRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha97.79 0 97.46 4 101.4610.48/11,546
8. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla97.83 2 98.85 4 102.8511.87/13,043
9.4/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ TJ Dukla101.40 0 107.01 2 109.0118.03/19,840
10. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha96.69 0 97.71 52 149.7158.73/64,637
11. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 TJ Dukla97.46 4 98.30 2 100.309.32/10,235
12.2/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava100.17 2 99.94 2 101.9410.96/12,033
13.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha102.35 0 102.51 54 102.3511.37/12,531
14. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha102.54 0 4.00 999 102.5411.56/12,729
15.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus104.14 50 101.60 2 103.6012.62/13,927
16. MRÁZEK Jan   2+ KK Opava103.99 0 106.24 2 103.9913.01/14,325
17.3/VMBUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha104.37 0 104.37 2 104.3713.39/14,723
18.3/DSBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla104.63 0 102.33 6 104.6313.65/15,021
19. ORNST Zdeněk 1990 1 TJ Dukla104.78 0 105.12 0 104.7813.80/15,219
20.5/U23RUDORFER Martin 2003 1 Olomouc103.29 2 102.79 4 105.2914.31/15,717
21.4/DSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha107.49 52 104.45 2 106.4515.47/17,015
22. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha106.65 0 112.79 56 106.6515.67/17,214
23. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha107.22 0 132.42 56 107.2216.24/17,913
24.5/DSCAPALINI Daniel 2005 2+ TJ Dukla107.54 0 114.55 202 107.5416.56/18,212
25.6/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla105.91 2 104.27 8 107.9116.93/18,611
26.6/U23ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha108.46 4 107.94 0 107.9416.96/18,610
27.7/U23POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy106.01 2 108.12 2 108.0117.03/18,79
28.7/DSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVSČB108.57 0 111.92 106 108.5717.59/19,38
29.2/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor108.30 4 109.28 0 109.2818.30/20,17
30. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha107.34 2 111.40 6 109.3418.36/20,26
31.8/DSTURNER Karel 2004 2+ Sušice107.47 2 132.52 58 109.4718.49/20,35
32.8/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk109.57 0 104.77 6 109.5718.59/20,44
33.9/U23KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc109.42 2 4.00 999 111.4220.44/22,53
34.9/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor129.88 4 111.12 2 113.1222.14/24,32
35.10/U23DUŘT Vojtěch 2003 2+ USK Pha104.61 52 111.47 4 115.4724.49/26,91
36.11/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha112.42 4 115.94 4 116.4225.44/28,00
37.12/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla112.69 4 4.00 999 116.6925.71/28,30
38.10/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk113.39 52 114.11 6 120.1129.13/32,00
39.11/DSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB112.39 58 122.90 4 126.9035.92/39,50
40.3/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava117.55 56 142.25 2 144.2553.27/58,60
41.12/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice107.89 52 104.97 108 159.8968.91/75,70
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
135/2/029/8/021/1/021/1/041/0/038/3/035/1/036/0/0132/4/0124/12/0256/16/0
235/2/027/10/022/0/018/4/039/2/034/6/131/3/228/8/0127/7/2107/28/1234/35/3
336/1/035/2/021/1/021/1/041/0/038/3/036/0/034/2/0134/2/0128/8/0262/10/0
437/0/037/0/021/1/022/0/041/0/041/0/036/0/035/1/0135/1/0135/1/0270/2/0
536/1/029/8/021/1/020/2/039/2/037/4/035/1/031/5/0131/5/0117/19/0248/24/0
636/1/036/1/021/1/022/0/039/2/038/2/135/1/035/0/1131/5/0131/3/2262/8/2
735/1/137/0/021/1/022/0/040/1/041/0/036/0/035/1/0132/3/1135/1/0267/4/1
836/1/033/4/020/2/020/2/041/0/039/2/035/1/034/2/0132/4/0126/10/0258/14/0
936/1/031/4/215/6/117/3/235/4/238/3/033/2/129/4/3119/13/4115/14/7234/27/11
1035/1/133/2/222/0/018/2/239/2/040/1/036/0/036/0/0132/3/1127/5/4259/8/5
1131/6/027/7/316/5/113/9/036/2/328/8/529/5/227/6/3112/18/695/30/11207/48/17
1237/0/032/5/022/0/022/0/041/0/039/1/136/0/035/1/0136/0/0128/7/1264/7/1
1335/2/032/4/121/1/021/1/037/4/036/5/034/2/035/1/0127/9/0124/11/1251/20/1
1432/5/034/2/120/2/022/0/041/0/035/6/034/2/027/9/0127/9/0118/17/1245/26/1
1537/0/036/0/121/1/022/0/040/1/039/2/036/0/034/2/0134/2/0131/4/1265/6/1
1633/3/132/4/121/1/018/4/038/2/139/1/132/4/034/2/0124/10/2123/11/2247/21/4
1737/0/037/0/022/0/021/1/041/0/041/0/035/1/032/4/0135/1/0131/5/0266/6/0
1833/3/133/4/021/0/122/0/041/0/040/1/036/0/031/2/3131/3/2126/7/3257/10/5
1936/1/033/2/219/3/020/2/036/4/138/2/134/2/028/3/5125/10/1119/9/8244/19/9
2033/4/033/3/118/4/018/4/041/0/038/1/233/2/135/0/1125/10/1124/8/4249/18/5
2133/4/033/2/220/2/019/3/038/3/038/3/032/3/133/2/1123/12/1123/10/3246/22/4
2232/5/031/5/118/4/018/4/039/2/038/3/035/1/034/0/2124/12/0121/12/3245/24/3
2337/0/034/2/121/0/120/1/141/0/039/1/136/0/032/3/1135/0/1125/7/4260/7/5
2436/1/034/1/220/2/021/1/040/1/036/5/034/2/033/3/0130/6/0124/10/2254/16/2
2536/1/037/0/022/0/022/0/041/0/041/0/036/0/036/0/0135/1/0136/0/0271/1/0
Oddíl