Galušková Antonie, 2001

Klub vodních sportů Sušice z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: -   C2: 1  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 4. 3/DS 4.845,0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 3. 2/DS 5.265,4
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 1. 1/DS
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom    
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 10. 2/DS 119.29103,9
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1W slalom 6. 1/DS 9.259,3
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 1.  
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 1. 1/DS
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom    
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 2. 1/DS 3.413,8
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 3/DS 3.343,0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 2. 2/DS 0.610,6
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 5. 1/DS 2.572,3
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2X slalom
HEGER Vojtěch
   
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 8. 2/DS 5.595,6
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C2X slalom
HEGER Vojtěch
2. 1/U23 14.0612,0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 6. 1/DS 7.287,0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
HEGER Vojtěch
2. 1/U23 12.469,7
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 6. 1/DS 5.586,6
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
HEGER Vojtěch
2. 1/U23 17.7017,8
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1W slalom    
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích C1W slalom    
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1W slalom 1. 1/DS
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C1W slalom 7. 2/DS 7.776,7
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 4. 2/DS 3.814,5
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 2. 1/DS 0.600,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
HEGER Vojtěch
1. 1/DS
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 1. 1/DS
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 5. 1/DS 13.5212,0
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 4. 2/DS 13.8912,0
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 4. 1/DS 7.537,3
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 2. 1/DS 7.006,8
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DS 1.161,2
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 3. 1/DS 6.006,1
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 2. 1/DS 3.154,1
20.05.2018 Slalom v Sušici C2M slalom
VRBOVÁ Alexandra
   
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 2. 1/DS 2.022,5
19.05.2018 Slalom v Sušici C2M slalom
VRBOVÁ Alexandra
   
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 13. 1/DS 7.387,3
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 4. 1/DS 3.853,7
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 3. 1/DS 5.575,8
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 7. 1/DS 8.507,9
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 5. 2/DS 9.1611,2
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 3. 1/DS 6.728,2
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 3. 1/DS 5.837,6
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 1. 1/DM
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 1. 1/DM
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 4. 1/DM 2.792,6
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 2. 1/DM 1.491,3
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 9. 1/DM 8.498,9
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 12. 2/DM 14.4714,7
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DM 1.181,0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 3. 3/DM 2.232,0
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom 1. 1/DM
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C2M slalom
KUNA Václav
   
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C1W slalom 1. 1/DM
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom 2. 1/DM 4.867,7
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C2M slalom
KUNA Václav
   
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C1W slalom 1. 1/DM
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 14. 2/DM 17.6815,8
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 7. 1/DM 10.7610,5
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 10. 2/DM 118.06106,0
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 7. 1/DM 21.7220,8
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom    
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom    
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/DM
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/DM
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 11. 1/DM 3.683,6
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 13. 2/DM 11.2910,3
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 3. 2/DM 1.461,3
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 4. 1/DM 3.733,0
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 8. 1/DM 10.669,7
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 2. 1/DM 3.042,8
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 9. 3/DM 8.848,3
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 2. 1/DM
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C2W slalom
VRBOVÁ Alexandra
1. 1/DM
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom 2. 1/DM 8.6210,0
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C2W slalom
VRBOVÁ Alexandra
   
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 1. 1/DM
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 3. 1/DM 0.730,8
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 13. 2/DM 14.7915,4
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 15. 1/DM 20.6021,5
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 11. 2/DM 9.9110,1
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 8. 1/DM 10.2910,3
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 3. 2/DM 1.751,9
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 3. 2/DM 2.463,4
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 2. 2/DM 1.371,5
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 2. 1/DM 0.901,3
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 1. 1/ZS
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 1. 1/ZS
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 3. 1/ZS 0.700,5
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 1. 1/ZS
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 5. 2/ZS 4.554,1
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 4. 1/ZS 10.128,8
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 6. 1/ZS 10.0010,1
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 1. 1/ZS
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 17.   72.3662,6
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 11.   16.6615,0
01.08.2015
02.08.2015
WAVE 2015 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
kvalifikace
   
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II K1W slalom
U14 - kvalifikace
2.   2.342,0
31.07.2015 Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném II K1W slalom
U14 - finále
1.  
30.07.2015
31.07.2015
Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
U14 - kvalifikace
1.  
30.07.2015
31.07.2015
Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
U14 - finále
1.  
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 12. 1/ZS 22.8722,9
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 12. 1/ZS 26.4625,4
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 18. 2/ZS 20.3521,5
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 27. 5/ZS 34.8437,1
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu K1W slalom 1. 1/ZS
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu C1W slalom 2. 1/ZS 10.7710,2
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu C2M slalom
VRBOVÁ Alexandra
12. 3/DM 16.6613,8
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží K1W slalom 2. 1/ZS 0.010,0
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží C1W slalom 4. 1/ZS 14.7213,9
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží C2M slalom
VRBOVÁ Alexandra
18. 3/DM 31.6427,4
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 10. 2/ZS 14.0213,4
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 9. 1/ZS 19.7519,0
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom    
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 18.   35.8033,4
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 14.   18.5718,0
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 19.   23.8824,4
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom    
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom    
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 2. 1/ZS 18.1518,5
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 3. 1/ZS 5.006,4
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 4.   5.504,8
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 5.   15.3012,2
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 4.   7.406,4
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 4.   19.4015,2
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 17.   42.2840,4
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1W slalom 22.   101.8895,1
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 14.   20.0718,6
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 5.   6.776,2
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 1.  
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 6. 4/ZS 28.2625,7
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 5. 3/ZS 8.909,2
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 5. 4/ZS 20.1919,0
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 5. 1/ZS 6.046,2
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
50. 15/U14 139.19161,5
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
34. 9/U14 42.2237,4
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 2.   0.370,4
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 3.   23.5723,0
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2W slalom
PŘIKRYLOVÁ Ema
2.   36.0624,5
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 2.   0.470,6
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 3.   22.9927,1
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2W slalom
PŘIKRYLOVÁ Ema
3.   13.8410,8
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1W slalom 1. 1/ZS
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1W slalom 1. 1/ZS
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 2. 2/ZS 0.420,5
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 3. 3/ZS 11.8712,9
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 2. 2/ZS 1.621,8
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 3. 3/ZS 20.7622,2
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 26. 6/ZS 26.5725,8
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 19. 4/ZS 18.6318,7
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 22.   47.3150,2
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 16.   33.0035,0
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 5. 3/ZS 16.7521,6
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 4. 3/ZS 12.6612,6
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C2M slalom
VRBOVÁ Alexandra
15. 2/ZS 31.8933,6
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 7. 4/ZS 16.5821,8
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 4. 3/ZS 11.2411,4
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C2M slalom
VRBOVÁ Alexandra
15. 1/ZS 31.6833,8
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 6. 2/ZS 5.046,5
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom   2/ZS
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom   2/ZS
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 6. 2/ZS 25.6030,9
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 9. 2/ZS 15.3014,5
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 22. 2/ZS 58.2373,7
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 5. 2/ZS 24.6328,7
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom   2/ZS
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 4. 2/ZS 4.804,1
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 1. 1/ZS
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 4. 2/ZS 4.103,4
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 1. 1/ZS
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 6. 1/ZM 5.104,4
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 6. 1/ZM 5.404,4
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 15.   37.6839,6
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1W slalom 5.   23.5717,6
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 6.   8.777,4
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
kvalifikace/heats
58.  
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
semifinal U14
12.   100.3681,7
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné K1W slalom 5. 1/ZM 3.804,3
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné C2M slalom
VRBOVÁ Alexandra
9. 2/ZS 51.5059,3
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné C1W slalom 2. 1/ZM 15.1014,8
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 5. 1/ZM 7.458,1
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
VRBOVÁ Alexandra
13. 4/ZS 50.2155,5
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné C1W slalom 8. 2/ZM 24.2023,3
14.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 11. 1/ŽM 6.146,4
14.07.2013 Slalom v Sušici C1W slalom 5. 1/ŽM 36.8740,8
14.07.2013 Slalom v Sušici C2W slalom
Vrbová Alexandra
1.  
13.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 13. 1/ŽM 23.1031,6
13.07.2013 Slalom v Sušici C1W slalom 7. 1/ŽM 26.0428,3
13.07.2013 Slalom v Sušici C2W slalom
Vrbová Alexandra
1. 1/ŽS
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 17. 3/ZM 24.0225,7
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 19. 3/ZM 20.5120,2
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 13. 1/ZM 15.2317,7
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 18. 1/ZM 26.2827,7
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 36. 1/ZM 115.80110,2
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 35. 1/ZM 188.46179,9
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 12. 2/ZM 23.5524,6
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom 17.   33.6932,1
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 7. 1/ZM 13.1011,5
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 6. 1/ZM 8.407,3
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 18.   43.9644,0
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 15. 2/ZM 22.9022,6
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 13. 1/ZM 23.2022,7
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 12.   14.4716,2
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C2M slalom
PŘIKRYL Matěj
5.   21.9321,2
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C2M slalom
PŘIKRYL Matěj
4.   28.5924,6
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 7.   11.2011,1
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 14. 2/ŽM 21.8926,5
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C1W slalom 14. 1/ŽM 27.2725,6
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Přikryl Matěj
16. 2/ŽS 39.0139,5
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 16. 2/ŽM 23.7326,8
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C1W slalom 12. 1/ŽM 29.7326,8
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Přikryl Matěj
30. 3/ŽS 46.3044,6
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 14. 3/ZM 54.2946,5
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 23. 4/ZM 20.8319,8
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 15. 4/ZM 44.5741,1
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 24. 6/ZM 15.7416,3
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C2M slalom
Milyán David
13. 1/ŽM 59.2045,8
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 16. 2/ŽM 28.1031,2
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 11. 4/ŽM 38.4034,4
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C2M slalom
Milyán David
15. 1/ŽM 70.2052,0
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 15. 2/ŽM 29.0030,4
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 12. 4/ŽM 49.9045,5
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem C1W slalom 5. 1/ZM 38.9736,1
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem K1W slalom 12. 2/ZM 20.2123,9
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem C2M slalom
Milyán David
13. 1/ZM 73.2470,1
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem C1W slalom 5. 1/ZM 42.8639,1
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem K1W slalom 8. 2/ZM 17.5020,7
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 31.   36.9437,3
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 17.   18.6717,6
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 13.   18.8017,9
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 14.   21.2018,9
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1W slalom
předžákyně
2.   35.5025,6
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1W slalom
předžákyně
2.   2.001,7
07.08.2011 VZ ve slalomu - neděle Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/PZ 20.3517,5
06.08.2011 VZ ve slalomu - sobota Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/PZ 19.1815,8
17.07.2011 Písecké slalomy - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 8. 1/PŽ 10.8811,1
16.07.2011 Písecký Venouš - VZ ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 9. 1/PŽ 15.1716,0
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 22. 1/PZ 25.6028,0
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 23. 2/PZ 25.0031,1
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 17. 1/PZ 38.3342,2
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 23. 1/PZ 36.4038,1
22.05.2011 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava - nádraží u železničního mostu K1W slalom 16. 1/PŽ 32.4038,3
21.05.2011 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava - nádraží u železničního mostu K1W slalom 13. 1/PŽ 32.3033,5
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
25. 1/PZ 32.9037,2
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
28. 1/PZ 40.9044,7
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1W slalom
sobota
22.   39.1031,5
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1W slalom
neděle
22.   39.3035,0
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
sobota předžáci
4. 4/PZ 22.4315,0
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
neděle předžáci
5. 5/PZ 14.6010,2
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Galušková AntonieKlub vodních sportů Sušice z.s. K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Galušková AntonieKlub vodních sportů Sušice z.s. K1: 1   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Galušková AntonieKlub vodních sportů Sušice z.s. K1: 1   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Galušková AntonieKlub vodních sportů Sušice z.s. K1: 1   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 29.03.17 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 1   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 2+   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 2+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 2   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.05.14 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 2   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 23.04.14 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.05.13 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 15.08.12 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.07.12 updated from RVP
Galušková AntonieTJ KVS Sušice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.05.12 updated from RVP
Místo narozeníStrakonice
ZnameníBýk
BydlištěSušice
ZaměstnáníGymnázium Sušice
Plánované povoláníProfesionální pilot
Výrobce loděGalasport
Model loděCaipi fins
Výrobce pádlaGalasport
Osobní sponzořiJaguar Cars/Dekomsystem, Flowerski
Od kolika let pádluje6
První trenérVladislav Galuška
Současný trenérVladislav Galuška, Michal Buchtel
Sportovní vzorRicarda Funk
ZálibyCo je to volný čas?
Zimní přípravaEmiráty, Austrálie, Francie
Cíle na sezonureprezentace U23 či být do 4. místa v dospělých.
Nejlepší dosažené výsledkyMistryně světa juniorů 2017, Mistryně světa juniorů 2019, 2. místo na MEJ 2019
Zajímavost o sobějednou vás možná svezu letadlem na dovolenou
Oblíbenci v hudběGreen Day, Macky Gee
Oblíbený filmJakýkoliv horor
Oblíbený herecCillian Murphy
Oblíbená traťLyon, Lee Valley, Sušice

Profil aktualizován 27.01.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C2X FINALE-A
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C2X KVALIFIKACE
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-A
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-A
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi fins
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Caipi_fins
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi_fins
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi_fins
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Caipi_fins
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi_fins
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport Caipi
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-AGalasport Caipi
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport Caipi
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W finale-AGalasport Caipi
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikaceGalasport Caipi
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Caipi
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikaceGalasport Caipi
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Caipi
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Caipi
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Caipi
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Caipi
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-A
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
0|3700|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C2X
Heger Vojtěch
4/4 204
7.K1W 5/6 231
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 2/2 300

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
4.K1W 5/6 275
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 9
 C2M
Vrbová Alexandra
2/2 0
3.K1W 5/8 498

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.K1W 6/8 294
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 2/2 44
12.C2M
Kuna Václav
2/2 110
40.K1W 5/6 187

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1W 6/8 244
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 2/2 43
1.C2W
Vrbová Alexandra
2/2 7
4.K1W 5/8 353

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.K1W 6/8 174
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1W 4/6 262
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 4/4 23
68.C2M
Vrbová Alexandra
2/2 16
2.K1W 5/8 364

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.K1W 4/6 135
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/14 34
70.C2M
Vrbová Alexandra
2/2 17
3.C2W
Přikrylová Ema
2/2 1
4.K1W 5/16 397
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 20
10.K1W 2/2 151

rok 2013

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 4/4 6
99.C2M
Vrbová Alexandra
2/2 1
1.C2W
Vrbová Alexandra
2/2 4
20.K1W 5/10 163
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 2/2 73

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 5/8 5
86.C2M
Přikryl Matěj
2/2 6
109.C2M
Milyan David
3/3 1
31.K1W 5/14 122
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2M
Přikryl Matěj
2/2 24
21.K1W 2/2 82

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/16 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015
C2X2----
K1W7481118

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2019201820172016201520142013
K1W000031436

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
K1W393404242031126
C1W-3121141382024-
C2M-11212-687099109-
C2W---1-31--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
C1W8--
K1W103021
C2M--12
Fotky nenalezeny.
0|3700|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C2X
Heger Vojtěch
4/4 204
7.K1W 5/6 231
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 2/2 300

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
4.K1W 5/6 275
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 9
 C2M
Vrbová Alexandra
2/2 0
3.K1W 5/8 498

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.K1W 6/8 294
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 2/2 44
12.C2M
Kuna Václav
2/2 110
40.K1W 5/6 187

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1W 6/8 244
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 2/2 43
1.C2W
Vrbová Alexandra
2/2 7
4.K1W 5/8 353

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.K1W 6/8 174
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1W 4/6 262
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 4/4 23
68.C2M
Vrbová Alexandra
2/2 16
2.K1W 5/8 364

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.K1W 4/6 135
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/14 34
70.C2M
Vrbová Alexandra
2/2 17
3.C2W
Přikrylová Ema
2/2 1
4.K1W 5/16 397
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 2/2 20
10.K1W 2/2 151

rok 2013

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 4/4 6
99.C2M
Vrbová Alexandra
2/2 1
1.C2W
Vrbová Alexandra
2/2 4
20.K1W 5/10 163
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 2/2 73

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 5/8 5
86.C2M
Přikryl Matěj
2/2 6
109.C2M
Milyan David
3/3 1
31.K1W 5/14 122
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C2M
Přikryl Matěj
2/2 24
21.K1W 2/2 82

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/16 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015
C2X2----
K1W7481118

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2019201820172016201520142013
K1W000031436

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
K1W393404242031126
C1W-3121141382024-
C2M-11212-687099109-
C2W---1-31--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
C1W8--
K1W103021
C2M--12

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
175 37 22       234
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár8.98.0237
K1W9.59.0434
C2X2.02.023
NKZ9.44.0234
K1W9.44.0234
veřejné závody8.35.02139
K1W9.16.0287
C1W5.44.0134
C2M13.713.01313
C2W1.61.015
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,0410,812,7513,537
K1W00,012,912,925,934
C2X00,03100,000,03100,03
NKZ514,7617,6514,71647,134
K1W514,7617,6514,71647,134
veřejné závody1712,21913,7117,94733,8139
K1W89,21618,455,72933,387
C1W617,625,9514,71338,234
C2M00,000,000,000,013
C2W360,0120,0120,05100,05
Celkem2210,52913,8178,16832,4210
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár741342181013,5
K1W68902131014,7
C2X64407300,0
NKZ681298191217,6
K1W681298191217,6
veřejné závody2762038711742,4
K1W17385658750,3
C1W6552082436,9
C2M2851218414,3
C2W1015015220,0
Celkem41846781113933,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C2X

Galušková Antoniesl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
pořadí2.2.2.
odstup % *)12,09,717,8
% poražených soupeřů *)50,066,750,0
pořadí2019celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze % *)13,213,2
průměrné % poražených soupeřů *)55,655,6
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Galušková Antoniesl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí10.5.8.6.6.5.4.13.4.3.7.4.2.9.12.14.7.10.7.11.13.4.8.13.15.11.8.17.11.12.12.18.14.19.
odstup % *)103,92,35,67,06,612,012,07,33,75,87,92,61,38,914,715,810,5106,020,83,610,33,09,715,421,510,110,362,615,022,925,433,418,024,4
% poražených soupeřů *)66,786,276,782,882,886,789,761,390,693,179,392,997,770,459,348,075,062,576,975,672,788,975,063,657,669,778,815,850,057,757,726,158,141,9
pořadí20152016201720182019celkem
průměr14.710.48.16.07.09.5
medián14117469
modus1287464
počet závodů7886534
průměrný odstup od vítěze % *)28,810,522,68,125,118,8
průměrné % poražených soupeřů *)43,972,772,883,579,069,6
počet jízd141616121068
lepší 1. jízda3
42,9%
3
37,5%
5
62,5%
2
33,3%
1
20,0%
14
41,2%
čistých jízd0
0,0%
4
25,0%
5
31,3%
1
8,3%
0
0,0%
10
14,7%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Galušková Antoniesl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí5.1.5.
odstup % *)6,20,017,6
% poražených soupeřů *)77,8100,071,4
pořadí20132014celkem
průměr5.03.03.7
medián515
modus515
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)17,63,17,9
průměrné % poražených soupeřů *)71,488,983,1
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
50,0%
2
50,0%
3
50,0%

Kategorie K1W

Galušková Antoniesl 126
14.09.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí1.10.1.4.4.3.9.12.3.6.1.12.12.14.1.4.15.6.18.
odstup % *)0,0103,90,012,03,75,88,914,71,310,10,022,925,418,60,04,139,67,444,0
% poražených soupeřů *)100,066,7100,089,790,693,170,459,395,284,8100,057,757,766,7100,090,648,184,441,4
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr18.010.56.37.83.010.53.05.57.2
medián1864639316
modus18611239411
počet závodů1234124219
průměrný odstup od vítěze % *)44,023,57,614,61,311,85,451,917,0
průměrné % poražených soupeřů *)41,466,385,875,195,264,993,483,478,8
počet jízd2468248438
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
1
33,3%
2
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
2
100,0%
10
52,6%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
33,3%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
5
13,2%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Galušková Antoniesl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
pořadí4.3.1.1.3.2.4.2.4.2.2.3.1.1.4.2.2.3.11.13.2.9.1.3.5.4.18.27.10.9.17.22.26.19.22.16.36.35.
odstup %5,05,40,00,03,00,64,50,77,36,81,26,10,00,02,61,31,02,03,610,32,88,30,00,84,18,821,537,113,419,040,495,125,818,750,235,0110,2179,9
% poražených soupeřů94,796,6100,0100,096,598,294,798,394,698,298,396,8100,0100,092,997,797,695,375,672,798,083,7100,096,590,092,758,542,278,681,840,722,243,259,147,561,510,310,5
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr35.520.312.26.52.22.82.39.2
medián3519932224
modus3522411212
počet závodů266666638
průměrný odstup od vítěze %145,144,217,34,31,24,42,319,3
průměrné % poražených soupeřů10,445,774,087,897,396,897,779,4
počet jízd412121212121276
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
3
50,0%
3
50,0%
2
33,3%
2
33,3%
2
33,3%
16
42,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
6
50,0%
2
16,7%
0
0,0%
5
41,7%
15
19,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Galušková Antoniesl 145
06.10.18
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 151
26.09.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 33
04.05.14
sl 31
03.05.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
pořadí7.1.1.1.1.3.2.4.5.4.6.5.3.3.4.4.6.5.1.1.2.8.5.7.14.12.14.15.11.12.5.5.
odstup %6,70,00,00,00,00,510,213,912,215,225,719,023,027,112,611,430,928,70,00,014,823,340,828,325,626,846,541,134,445,536,139,1
% poražených soupeřů57,1100,0100,0100,0100,077,888,962,566,775,064,371,460,060,072,772,7---20,0100,0100,066,712,555,645,57,121,423,512,59,18,3------
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr11.05.53.93.01.01.07.05.5
medián125431175
modus52421171
počet závodů8412322132
průměrný odstup od vítěze %36,926,817,28,20,00,06,720,0
průměrné % poražených soupeřů10,245,163,676,4100,0100,057,153,5
počet jízd16823544161
lepší 1. jízda2
25,0%
4
100,0%
5
41,7%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
12
37,5%
čistých jízd4
25,0%
4
50,0%
7
30,4%
2
40,0%
2
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
21
34,4%

Kategorie C2M

Galušková Antoniesl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
sl.Tábor
13.05.12
pořadí12.18.15.15.9.13.16.30.13.15.13.
odstup %13,827,433,633,859,355,539,544,645,852,070,1
% poražených soupeřů59,341,444,046,211,1---31,89,4------7,7
pořadí2012201320142015celkem
průměr17.411.015.015.015.4
medián159151215
modus139151213
počet závodů522211
průměrný odstup od vítěze %50,457,433,720,643,2
průměrné % poražených soupeřů9,85,645,150,422,8
počet jízd1044422
lepší 1. jízda2
40,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
5
45,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
50,0%
3
13,6%

Kategorie C2W

Galušková Antoniesl 59
29.05.16
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
pořadí1.2.3.1.1.
odstup %0,024,510,80,00,0
% poražených soupeřů100,050,0---100,0100,0
pořadí201320142016celkem
průměr1.02.51.01.6
medián1211
modus1211
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %0,017,60,07,1
průměrné % poražených soupeřů100,025,0100,070,0
počet jízd4329
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
11,1%

Kategorie K1W

Galušková Antoniesl 63
25.05.19
sl 145
06.10.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 14
08.04.18
sl 13
07.04.18
sl 12
07.04.18/2
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 19
10.04.16
sl 18
10.04.16/2
sl 17
09.04.16
sl 16
09.04.16/2
sl 151
26.09.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 26
25.04.15
sl 25
25.04.15/2
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 33
04.05.14
sl 31
03.05.14
sl 30
03.05.14/2
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Řeka Radbuza
07.08.11
Řeka Radbuza
06.08.11
řeka Otava,
17.07.11
řeka Otava,
16.07.11
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Otava -
22.05.11
Řeka Otava -
21.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
pořadí2.1.2.2.5.3.3.1.2.1.1.2.2.3.3.2.2.1.1.2.3.2.4.4.5.5.2.2.1.1.5.7.6.22.9.4.4.6.6.5.5.11.13.17.19.13.18.7.6.15.13.14.16.23.24.16.15.12.8.31.17.13.14.2.2.6.6.8.9.22.23.17.23.16.13.28.25.22.22.5.4.
odstup %3,80,04,12,511,27,68,20,07,70,00,00,010,03,41,91,31,50,00,00,06,418,54,86,49,26,20,40,60,00,021,621,86,573,714,54,13,44,44,44,38,16,431,625,720,217,727,711,57,322,622,726,526,819,816,331,230,423,920,737,317,617,918,925,61,717,515,811,116,028,031,142,238,138,333,544,737,235,031,510,215,0
% poražených soupeřů98,5100,098,698,669,290,585,7100,098,6100,0100,098,498,484,677,891,788,9100,0100,098,190,093,392,592,992,392,093,394,1100,0100,093,890,266,7---60,090,689,387,287,576,584,080,077,455,652,670,063,084,688,153,361,371,172,767,668,171,274,147,665,028,662,868,463,980,080,064,368,875,972,458,056,055,646,358,367,647,152,927,632,360,070,0
pořadí2009201120122013201420152016201720182019celkem
průměr13.314.215.511.35.41.82.01.52.72.09.1
medián51315114221226
modus2221554121222
počet závodů4161410155826181
průměrný odstup od vítěze %22,926,122,515,011,65,02,33,95,63,815,3
průměrné % poražených soupeřů47,563,565,473,483,296,392,599,390,498,576,1
počet jízd83228202910154122160
lepší 1. jízda1
25,0%
5
31,3%
7
50,0%
4
40,0%
8
53,3%
2
40,0%
4
50,0%
2
100,0%
2
33,3%
1
100,0%
36
44,4%
čistých jízd3
37,5%
13
40,6%
13
46,4%
8
40,0%
14
48,3%
5
50,0%
9
60,0%
4
100,0%
6
50,0%
1
50,0%
76
47,5%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Galušková Antoniesl 105
03.08.19
sl 109-2
31.07.15
sl 109-2
31.07.15/2
sl 109
30.07.15
sl 109
30.07.15/2
ECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13/2
pořadí6.1.2.1.1.50.34.12.58.
odstup %9,30,02,00,00,0161,537,481,70,0
% poražených soupeřů94,3100,093,3100,0100,043,761,647,6---
pořadí2013201420152019celkem
průměr35.042.01.36.018.3
medián1234166
modus1234161
počet závodů22419
průměrný odstup od vítěze %40,999,50,59,332,4
průměrné % poražených soupeřů23,852,798,394,371,2
počet jízd248216
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
33,3%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
4
50,0%
0
0,0%
5
31,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Galušková Antoniesl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí3.3.
odstup %12,922,2
% poražených soupeřů85,785,7
pořadí2014celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,517,5
průměrné % poražených soupeřů85,785,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie C2M

Galušková Antoniesl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí5.4.
odstup %21,224,6
% poražených soupeřů42,957,1
pořadí2012celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %22,922,9
průměrné % poražených soupeřů50,050,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Galušková Antoniesl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí2.2.12.17.12.7.
odstup %0,51,824,632,116,211,1
% poražených soupeřů97,897,863,346,763,380,0
pořadí201220132014celkem
průměr9.514.52.08.7
medián71227
modus71222
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %13,628,41,114,4
průměrné % poražených soupeřů71,755,097,874,8
počet jízd44412
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd4
100,0%
2
50,0%
4
100,0%
10
83,3%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále