2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

05.05.2019   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.117.24 0 111.28 0 111.28 75
2.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno117.21 12 111.47 4 115.474.19/3,868
3.2/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha117.36 2 117.22 0 117.225.94/5,362
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc122.75 4 116.03 2 118.036.75/6,157
5.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.118.93 6 119.30 2 121.3010.02/9,053
6. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.122.53 2 118.13 4 122.1310.85/9,849
7.4/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.120.72 2 115.69 8 123.6912.41/11,246
8. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha119.97 2 118.70 6 124.7013.42/12,143
9.2/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha139.85 8 138.50 18 156.5045.22/40,640
10.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno143.78 2 134.39 56 190.3979.11/71,137
11.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha144.98 12 126.14 4 130.1418.86/16,935
12.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc126.49 110 135.17 2 137.1725.89/23,333
13.3/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc148.69 108 129.52 10 139.5228.24/25,431
14.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava128.45 210 136.83 12 148.8337.55/33,729
15.5/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha145.67 10 143.06 8 151.0639.78/35,727
16.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha152.31 16 149.11 8 157.1145.83/41,225
17.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc149.45 62 152.77 8 160.7749.49/44,523
18.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí146.92 16 147.09 14 161.0949.81/44,821
19.6/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn161.45 2 4.00 999 163.4552.17/46,919
20.5/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno1.00 999 182.73 8 190.7379.45/71,417
21.6/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.164.33 156 4.00 999 320.33209.05/187,915

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/VMGEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha104.28 6 98.29 0 98.29 75
2.1/U23HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.99.34 2 101.18 0 101.182.89/2,968
3. ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha101.03 4 99.36 2 101.363.07/3,162
4. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.102.91 4 102.10 0 102.103.81/3,957
5.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha101.41 0 99.15 4 103.154.86/4,953
6.3/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc104.99 2 104.09 0 104.095.80/5,949
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha105.58 2 104.38 2 106.388.09/8,246
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.104.33 4 105.58 2 107.589.29/9,543
9.4/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha98.52 2 110.73 8 118.7320.44/20,840
10.5/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha99.77 2 103.14 52 155.1456.85/57,837
11. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.105.46 6 102.37 0 102.374.08/4,235
12.6/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.97 2 104.37 0 104.376.08/6,233
13. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.111.95 2 104.34 2 106.348.05/8,231
14. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha112.22 6 107.36 2 109.3611.07/11,329
15.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha111.00 8 108.77 2 110.7712.48/12,727
16.7/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha109.34 2 107.99 52 111.3413.05/13,325
17.3/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha108.92 6 110.66 2 112.6614.37/14,623
18.8/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.106.78 6 108.10 10 112.7814.49/14,721
19.1/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk109.33 4 111.28 8 113.3315.04/15,319
20.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha118.25 10 109.83 4 113.8315.54/15,817
21.9/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha112.00 2 120.17 4 114.0015.71/16,015
22.4/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus113.30 10 112.05 4 116.0517.76/18,114
23.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc110.71 8 112.07 4 116.0717.78/18,113
24. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy117.24 12 111.62 6 117.6219.33/19,712
25.5/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja116.55 4 115.42 6 120.5522.26/22,611
26.3/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk116.67 8 115.31 6 121.3123.02/23,410
27.6/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha113.70 8 114.10 158 121.7023.41/23,89
28.2/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha122.49 6 120.20 2 122.2023.91/24,38
29.10/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn116.62 10 125.26 6 126.6228.33/28,87
30.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha118.69 56 121.79 6 127.7929.50/30,06
31.3/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava115.83 12 121.88 210 127.8329.54/30,15
32.4/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha111.92 52 122.66 6 128.6630.37/30,94
33.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc132.71 4 128.50 2 130.5032.21/32,83
34.5/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha131.86 6 120.70 10 130.7032.41/33,02
35. KAŠPAR Jonáš 1991 2 Dukla B.131.43 8 127.07 4 131.0732.78/33,41
36.6/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB132.72 52 127.71 4 131.7133.42/34,00
37.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha126.51 6 125.82 8 132.5134.22/34,80
38.5/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov133.92 6 144.11 14 139.9241.63/42,40
39.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha154.07 54 138.60 14 152.6054.31/55,30
  NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha106.99 2 103.63 0 103.63 75
2. VALÍKOVÁ Barbora 1994 MT Dukla B.108.92 0 103.47 2 105.471.84/1,868
3.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha109.87 10 105.07 2 107.073.44/3,362
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha106.53 0 105.36 2 107.363.73/3,657
5.2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.109.43 0 109.94 0 109.946.31/6,153
6.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice110.84 10 108.91 2 110.917.28/7,049
7.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.111.40 8 109.42 4 113.429.79/9,446
8.2/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.115.13 4 109.92 8 117.9214.29/13,843
8.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.119.18 2 115.92 2 117.9214.29/13,840
10.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc115.05 6 113.16 8 121.1617.53/16,937
11.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno118.69 8 111.72 2 113.7210.09/9,735
12.4/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec117.29 4 110.58 4 114.5810.95/10,633
13.4/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha113.46 58 114.13 4 118.1314.50/14,031
14.5/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy120.79 6 116.53 2 118.5314.90/14,429
15.5/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha121.86 62 115.59 4 119.5915.96/15,427
16. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha111.29 10 4.00 999 121.2917.66/17,025
17.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy129.17 8 119.76 2 121.7618.13/17,523
18.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB130.20 8 120.31 8 128.3124.68/23,821
19.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc124.99 6 126.77 6 130.9927.36/26,419
20.6/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.132.19 10 123.03 8 131.0327.40/26,417
21.7/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn131.32 6 126.78 8 134.7831.15/30,115
22.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor128.55 8 132.56 4 136.5532.92/31,814
23.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava125.16 12 134.97 60 137.1633.53/32,413
24.8/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky1.00 999 135.52 6 141.5237.89/36,612
25.8/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno131.89 58 135.04 8 143.0439.41/38,011
26.4/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha141.14 58 140.54 4 144.5440.91/39,510
27.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha140.96 10 135.17 10 145.1741.54/40,19
28.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc137.14 10 172.43 58 147.1443.51/42,08
29.9/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.144.26 10 138.24 66 154.2650.63/48,97
30. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor118.13 458 185.97 70 255.97152.34/147,06
  KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha90.19 4 88.68 0 88.68 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha87.22 0 86.72 2 88.720.04/0,068
3. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha92.08 0 89.16 2 91.162.48/2,862
4. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha90.83 2 90.17 2 92.173.49/3,957
5.1/U23ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice92.45 4 95.19 0 95.196.51/7,353
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha94.68 2 92.45 4 96.457.77/8,849
7. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.24 0 91.53 6 97.538.85/10,046
8.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha95.16 2 95.17 6 101.1712.49/14,143
9.3/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha96.77 4 99.65 8 107.6518.97/21,440
10.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.92.96 6 91.30 56 147.3058.62/66,137
11. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice95.16 6 94.96 0 94.966.28/7,135
12.4/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.102.82 160 92.22 4 96.227.54/8,533
13.5/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha98.48 56 97.05 4 101.0512.37/13,931
14. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha95.36 6 102.26 206 101.3612.68/14,329
15.6/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc101.73 0 103.91 0 101.7313.05/14,727
16.7/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy98.37 52 100.77 2 102.7714.09/15,925
17.8/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha97.35 6 108.84 58 103.3514.67/16,523
18.9/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha102.33 62 102.03 2 104.0315.35/17,321
19. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.98.45 6 4.00 999 104.4515.77/17,819
20.1/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc104.40 8 105.51 0 105.5116.83/19,017
21.2/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava101.90 4 101.60 4 105.6016.92/19,115
22.10/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky108.92 4 101.92 4 105.9217.24/19,414
23.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus98.51 8 102.78 6 106.5117.83/20,113
24. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha106.56 0 103.62 4 106.5617.88/20,212
25. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava102.58 4 106.49 54 106.5817.90/20,211
26.2/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk102.02 6 103.37 4 107.3718.69/21,110
27.3/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.102.01 6 101.45 6 107.4518.77/21,29
28. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí101.94 8 101.20 56 109.9421.26/24,08
29. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky102.41 8 106.52 4 110.4121.73/24,57
30.11/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky112.77 14 109.23 2 111.2322.55/25,46
31.4/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha105.45 10 106.05 6 112.0523.37/26,45
32.12/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz106.73 8 106.30 6 112.3023.62/26,64
33.5/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc105.15 8 102.45 54 113.1524.47/27,63
34.13/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava107.83 8 104.97 110 115.8327.15/30,62
35.6/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky106.22 118 106.18 10 116.1827.50/31,01
36.14/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha105.35 66 106.76 10 116.7628.08/31,70
37.3/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.112.94 6 110.81 6 116.8128.13/31,70
38.7/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno113.12 12 107.01 10 117.0128.33/31,90
39.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc107.03 12 102.56 54 119.0330.35/34,20
40.8/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí121.43 12 125.41 18 133.4344.75/50,50
41.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB128.40 6 142.40 8 134.4045.72/51,60
42.9/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice110.64 62 104.06 56 160.0671.38/80,50
43.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc120.36 104 141.34 60 201.34112.66/127,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
130.02 8 127.98 2 129.98 75
2. KAŠPAR Albert
KAŠPAR Jonáš
1998
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
136.54 8 129.68 8 137.687.70/5,968
3. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
134.30 4 129.75 10 139.759.77/7,562
4. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
MT USK Pha
Dukla B.
144.66 12 144.52 4 148.5218.54/14,357
5.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
160.87 18 157.89 10 167.8937.91/29,253
6. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
151.31 60 140.01 12 152.0122.03/16,949
7. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
168.24 18 146.87 12 158.8728.89/22,246
8. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Dukla B.
Č.Lípa
172.71 26 4.00 999 198.7168.73/52,943

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
123.49 2 122.04 6 128.04 75
2.1/U23HEGER Vojtěch
GALUŠKOVÁ Antonie
2000
2001
2 Dukla B.
Sušice
118.77 156 132.50 8 140.5012.46/9,768
3.2/U23MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
120.70 254 139.39 12 151.3923.35/18,262
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
145.48 58 141.16 56 197.1669.12/54,057

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
140/0/039/1/020/1/020/1/06/2/07/1/04/0/04/0/042/1/043/0/030/1/030/1/0142/5/0143/4/0285/9/0
233/7/038/2/017/4/019/2/02/6/07/1/02/1/14/0/034/9/038/5/023/8/029/2/0111/35/1135/12/0246/47/1
339/1/040/0/020/1/020/1/07/1/08/0/04/0/03/1/040/3/042/1/031/0/031/0/0141/6/0144/3/0285/9/0
436/4/037/3/018/3/017/4/04/4/07/1/03/0/12/2/039/4/031/11/126/5/027/4/0126/20/1121/25/1247/45/2
533/7/034/6/018/3/021/0/06/2/08/0/01/1/22/2/041/2/042/1/029/2/029/2/0128/17/2136/11/0264/28/2
639/1/038/2/020/1/020/1/06/2/07/1/03/1/03/1/042/1/042/1/029/2/027/4/0139/8/0137/10/0276/18/0
739/1/038/1/120/1/020/1/07/1/06/2/04/0/04/0/039/3/134/8/127/4/030/1/0136/10/1132/13/2268/23/3
835/5/037/2/120/1/019/2/06/2/08/0/02/1/13/1/036/7/038/5/027/4/028/3/0126/20/1133/13/1259/33/2
938/2/037/2/119/2/020/1/07/1/08/0/04/0/04/0/041/2/043/0/028/3/029/2/0137/10/0141/5/1278/15/1
1032/8/035/4/116/5/017/4/05/3/06/2/02/0/24/0/031/11/133/9/125/6/025/6/0111/33/3120/25/2231/58/5
1137/3/038/2/017/2/216/5/07/1/08/0/03/0/14/0/042/1/042/0/130/0/129/1/1136/7/4137/8/2273/15/6
1236/4/035/5/021/0/018/2/18/0/08/0/04/0/04/0/040/1/242/1/029/1/129/2/0138/6/3136/10/1274/16/4
1340/0/039/1/020/1/021/0/06/2/07/1/03/1/03/1/040/3/038/4/126/2/328/3/0135/9/3136/10/1271/19/4
1436/4/036/4/018/3/018/3/05/3/08/0/04/0/04/0/034/9/038/5/025/5/123/8/0122/24/1127/20/0249/44/1
1538/1/137/2/118/3/021/0/07/1/07/1/04/0/04/0/039/3/139/3/130/0/131/0/0136/8/3139/6/2275/14/5
1639/1/036/4/020/1/021/0/08/0/07/1/04/0/02/2/040/3/039/4/029/2/029/2/0140/7/0134/13/0274/20/0
1734/6/037/3/013/7/115/6/02/6/06/2/03/1/03/0/139/4/040/3/023/7/128/3/0114/31/2129/17/1243/48/3
1833/6/129/10/115/5/117/4/03/5/07/1/03/1/04/0/027/14/233/7/323/7/123/8/0104/38/5113/30/4217/68/9
1930/8/234/5/113/6/214/7/04/3/16/2/03/1/03/1/033/9/140/3/020/10/123/6/2103/37/7120/24/3223/61/10
2036/4/037/3/016/3/220/1/07/1/06/2/03/1/03/1/036/6/133/10/027/3/127/4/0125/18/4126/21/0251/39/4
2134/6/033/7/020/0/119/2/08/0/06/2/04/0/04/0/033/10/037/6/028/2/129/2/0127/18/2128/19/0255/37/2
2236/4/035/5/018/3/019/2/07/1/07/1/04/0/02/2/040/3/038/5/024/6/126/5/0129/17/1127/20/0256/37/1
2336/4/036/4/016/4/119/2/07/1/07/1/04/0/04/0/039/3/141/0/228/3/031/0/0130/15/2138/7/2268/22/4
2433/7/033/7/012/8/113/8/07/1/04/4/02/1/14/0/029/14/033/8/223/8/024/7/0106/39/2111/34/2217/73/4
2532/8/035/3/215/5/118/3/05/3/08/0/04/0/02/2/027/14/235/7/118/12/124/6/1101/42/4122/21/4223/63/8
Oddíl