Retková Anna, 2005, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky

Retková Anna, 2005

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119005
výkonnostní třídy  slalom K1: 1 C1: 2+sjezd K1: 1 C1: 1 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1W slalom 15. 2/U23 40.0533,2NKZ
53
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1W slalom 12. 3/U23 14.9813,1NKZ
46
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1W slalom 9. 2/U23 14.9413,5NKZ
62
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1W slalom 7. 3/U23 6.596,3NKZ
62
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 5. 4/U23 2.564,6ČP/OČ/OM
53/0/70
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 2. 1/U23 2.403,9ČP/OČ/OM
68/0/73
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1W sjezd 3. 2/U23 2.164,0ČP/OČ/OM
62/0/82
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C1W sjezd 3. 1/U23 1.582,6ČP/OČ/OM
62/0/62
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 12. 3/U23 10.5810,9NKZ
53
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 12. 3/U23 9.018,9NKZ
57
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1W sjezd 17. 7/U23 -
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1W slalom 24. 10/U23 18.4217,6ČP
12
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1W slalom 26. 11/U23 21.2220,7ČP
10
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1W slalom     ČP
0
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy K1W slalom 22. 9/U23 15.3816,1ČP
14
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1W slalom     ČP
0
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy K1W slalom 18. 6/U23 11.8211,6ČP
21
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 4. 4/U23 21.432,4ČP/OČ/OM
57/0/94
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1W sjezd 2. 1/U23 17.641,7ČP/OČ/OM
68/0/72
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 4. 4/U23 26.113,0ČP/OČ/OM
57/0/95
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1W sjezd 6. 3/U23 53.485,1ČP/OČ/OM
49/0/36
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 1. 1/U23 OM
69
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 1. 1/U23 OM
69
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 3. 1/DS 0.300,3OM
103
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 2. 1/DS 3.503,6OM
105
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 12. 3/DS 8.908,5OM
24
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 18. 6/DS 20.7116,8NKZ
35
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 16. 5/DS 14.3812,7NKZ
33
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 18. 6/DS 40.2834,9NKZ
40
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 3. 1/DS 2.622,4NKZ
68
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1W slalom 10. 6/DS 15.6512,3-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1W slalom 14. 8/DS 12.2310,5-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 1/DS 2.424,8ČP/OČ/OM
57/0/78
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/DS 2.264,2ČP/OČ/OM
68/0/79
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 11. 4/DS 8.9318,0ČP/OČ/OM
40/0/42
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 1/DS ČP/OČ/OM
49/0/55
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/DS 1.613,1
84
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/DS
90
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1W slalom 10. 2/DS 106.7581,7ČP
37
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I K1W slalom 12. 3/DS 15.4113,2ČP
33
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1W slalom 15. 5/DS 26.5821,6ČP
27
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I K1W slalom 28. 10/DS 22.3719,4ČP
8
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd     OČ/OM
0/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd     OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 1. 1/DS OČ/OM
0/53
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 1. 1/DS OČ/OM
0/31
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 18. 7/DS 29.4927,7NKZ
43
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 2. 2/DS 7.878,0NKZ
75
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 14. 7/DS 16.7315,1NKZ
49
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 4. 3/DS 2.282,2NKZ
75
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 10. 6/DS 16.7117,4NKZ
62
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 13. 7/DS 12.2914,0NKZ
46
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 18. 7/DS 46.6343,6NKZ
40
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 6. 6/DS 3.803,8NKZ
68
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 6. 1/DS 10.009,4OM
23
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 2. 1/DS 1.001,0OM
62
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 27. 9/DS 31.0430,5ČP
9
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 18. 6/DS 18.6716,7ČP
21
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom     ČP
0
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 16. 5/DS 13.7812,8ČP
25
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 17. 6/DS 81.9576,7ČP
23
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 16. 6/DS 10.5910,3ČP
25
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 3/DS 5.849,4ČP/OČ/OM
43/0/60
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6. 1/DS 5.127,5ČP/OČ/OM
49/0/43
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 3. 1/DS 2.684,3ČP/OČ/OM
62/0/96
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 1. 1/DS ČP/OČ/OM
75/0/79
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 7. 2/DS 33.563,5
124
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6. 2/DS 42.904,0
38
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1W sjezd 4. 1/DS 52.774,4ČP/OČ/OM
57/0/48
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1W sjezd 7. 1/DS 54.325,1ČP/OČ/OM
46/0/80
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1W sjezd 5. 1/DS 75.716,3ČP/OČ/OM
53/0/48
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 9. 3/DS 14.8113,5NKZ
57
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 6. 2/DS 5.705,4NKZ
53
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 23. 7/DS 37.2131,9NKZ
23
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 8. 4/DS 10.519,8NKZ
46
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 19. 8/DS 44.1843,5-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 7. 4/DS 7.788,1-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 4. 1/DS 2.484,9ČP/OČ/OM
57/0/111
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 4. 1/DS 3.556,4ČP/OČ/OM
57/0/78
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 4. 1/DS 1.903,7ČP/OČ/OM
57/0/111
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/DS 1.282,3ČP/OČ/OM
68/0/102
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom     ČP
0
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom 22. 5/DS 25.4420,6ČP
14
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 4. 4/DS 32.526,1OČ/OM
0/58
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 3. 3/DS 4.270,7OČ/OM
0/32
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 3. 3/DS 28.755,3OČ/OM
0/59
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 2. 2/DS 6.471,0OČ/OM
0/32
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 5/DS 20.2419,9NKZ
68
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 9. 7/DS 6.817,0NKZ
43
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 12. 5/DS 23.7623,2NKZ
57
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 2/DS 1.751,8NKZ
75
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 8. 4/DS 19.8722,0NKZ
75
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 6. 2/DS 2.162,4NKZ
57
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 10. 5/DS 24.4521,2NKZ
75
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 7. 4/DS 10.9810,0NKZ
57
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 9. 3/DS 7.8110,6ČP/OČ/OM
40/0/54
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 2. 1/DS 4.555,6ČP/OČ/OM
68/0/81
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 5. 1/DS 5.0310,0ČP/OČ/OM
53/0/60
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 4. 1/DS 3.806,8ČP/OČ/OM
57/0/57
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 17. 4/DS 46.6338,8ČP
23
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 13. 2/DS 12.4611,7ČP
31
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 21. 5/DS 74.4765,5ČP
15
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 35. 9/DS 79.0672,4ČP
1
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 8. 3/DS 12.6012,0OM
28
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 2. 2/DS 3.303,3OM
73
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 16. 5/DS 59.8353,1ČP
25
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 16. 5/DS 16.7816,1ČP
25
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 12. 5/DS 29.8725,1ČP
33
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 20. 4/DS 20.6718,4ČP
17
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 8. 3/DS 95.198,9ČP/OČ/OM
43/0/69
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 5. 2/DS 54.844,6ČP/OČ/OM
53/0/31
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 8. 2/DS 46.564,9ČP/OČ/OM
43/0/57
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 1/DS 34.523,4ČP/OČ/OM
62/0/54
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 14. 6/DM 23.2623,6NKZ
40
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 5. 4/DM 6.056,4NKZ
62
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 12. 7/DM 15.0815,4NKZ
49
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 20. 10/DM 9.9510,7NKZ
23
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 5. 3/DM 7.207,0OM
52
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 2. 2/DM 2.802,9OM
69
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 6. 3/DM 8.007,5OM
52
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 2. 2/DM 4.604,7OM
70
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 8. 5/DM 20.9918,5NKZ
57
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 9. 6/DM 5.975,6NKZ
49
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 12. 6/DM 23.7320,1NKZ
43
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 10. 7/DM 16.8415,9NKZ
49
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 10. 5/DM 5.2312,7-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 3. 1/DM 1.994,3-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 6. 3/DM 13.6113,4-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 6. 5/DM 7.387,5-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 10. 1/DM 5.4511,3ČP/OČ/OM
46/0/69
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 6. 1/DM 6.6012,7ČP/OČ/OM
49/0/30
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 17. 4/DM 5.3610,9ČP/OČ/OM
33/0/45
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/DM 2.474,6ČP/OČ/OM
68/0/66
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 10. 2/DM 144.99120,2ČP
37
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 25. 8/DM 78.8566,0ČP
11
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom     ČP
0
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom     ČP
0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/DM 20.1421,2
71
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 8. 5/DM 8.9310,1
184
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 6. 2/DM 12.4110,6
71
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 9. 5/DM 6.255,7
184
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 11. 3/DM 58.148,7ČP/OČ/OM
35/0/53
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 6. 1/DM 46.086,1ČP/OČ/OM
49/0/34
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 11. 3/DM 43.526,8ČP/OČ/OM
35/0/42
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 5. 1/DM 34.664,8ČP/OČ/OM
53/0/46
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 2. 2/DM 0.501,1OM
23
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 3. 1/DM 0.500,9OM
13
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 4/DM 20.0317,8NKZ
53
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 11. 7/DM 5.414,9NKZ
46
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 5/DM 23.9022,1NKZ
43
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 2/DM 3.102,9NKZ
75
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd     OM
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 1/DM 4.218,4ČP/OČ/OM
43/0/63
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 1/DM 4.638,4ČP/OČ/OM
53/0/63
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 6. 1/DM 3.777,7ČP/OČ/OM
49/0/69
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 1/DM 2.985,3ČP/OČ/OM
53/0/51
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 12. 3/DM 23.1722,0OM
19
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 3. 2/DM 8.938,8OM
62
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 8. 1/DM 92.507,0ČP/OČ/OM
43/0/56
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 4. 1/DM 41.882,7ČP/OČ/OM
57/0/34
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 9. 2/DM 102.367,8ČP/OČ/OM
40/0/58
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 8. 1/DM 93.536,0ČP/OČ/OM
43/0/17
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 10. 3/DM 31.9928,1ČP
37
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 16. 2/DM 20.5921,4ČP
25
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 14. 4/DM 27.8026,3ČP
29
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 20. 5/DM 18.6218,7ČP
17
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 13. 2/DM 70.9867,5ČP
31
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 19. 6/DM 18.1718,4ČP
19
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 18. 6/DM 264.77251,1ČP
21
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 23. 4/DM 43.4243,3ČP
13
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 4. 1/DM 3.403,0OM
61
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 4. 1/DM 1.701,5OM
74
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 7. 1/DM 11.7010,5OM
54
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 1. 1/DM OM
86
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 4. 1/DM 4.667,0-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 3. 1/DM 3.004,0-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 11. 5/DM 37.8331,5-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 11. 4/DM 10.309,3-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 17. 3/DM 67.1165,7ČP/NKZ
23/49
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 19. 2/DM 12.1512,8ČP/NKZ
21/62
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 9. 3/DM 84.989,9ČP/OČ/OM
40/0/36
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 13. 4/DM 47.6141,5ČP
31
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 27. 6/DM 142.12133,4ČP
9
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 6. 2/DM 4.968,8ČP/OČ/OM
49/0/54
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 14. 4/DM 48.8243,1ČP
29
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 15. 2/DM 20.3219,1ČP
27
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 3. 1/DM 3.703,9OM
56
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 2. 1/DM 0.901,0OM
75
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 5. 1/DM 9.909,4OM
48
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 2. 1/DM 0.400,4OM
71
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 25. 3/DM 10.1020,4ČP/OČ/OM
23/0/37
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 9. 1/DM 18.4634,3ČP/OČ/OM
46/0/56
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 14. 1/DM 5.6711,2ČP/OČ/OM
46/0/91
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 8. 1/DM 6.4311,7ČP/OČ/OM
46/0/56
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 19. 5/DM 35.3133,1ČP
19
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 19. 4/DM 19.3619,6ČP
19
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 19. 5/DM 39.4732,8ČP
19
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 22. 4/DM 31.4827,9ČP
14
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 17. 4/DM 40.6939,0ČP
23
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 21. 3/DM 24.1424,2ČP
15
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 19. 4/DM 44.6040,8ČP
19
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 28. 5/DM 31.2530,2ČP
8
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 4/DM 27.1725,7NKZ
49
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 8. 1/DM 8.788,9NKZ
75
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 14. 4/DM 30.2328,1NKZ
53
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 16. 3/DM 13.9413,4NKZ
57
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 12. 4/DM 21.5123,6NKZ
53
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 62. 20/DM 114.65139,5NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 13. 3/DM 25.7129,5NKZ
53
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 54. 18/DM 73.2991,9NKZ
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 8. 2/DM 50.657,0OČ/OM
0/46
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 8. 2/DM 80.799,7OČ/OM
0/27
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 8. 1/DM 78.1011,1OČ/OM
0/54
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 7. 1/DM 85.5910,5OČ/OM
0/35
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 11. 1/DM 9.7119,9ČP/OČ/OM
35/0/61
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 1/DM 11.1821,1ČP/OČ/OM
40/0/46
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 10. 1/DM 3.106,4ČP/OČ/OM
37/0/61
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 8. 1/DM 3.486,7ČP/OČ/OM
43/0/46
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 5. 2/DM 11.6010,5OM
40
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 3. 2/DM 2.001,9OM
69
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 7. 3/ZS 9.007,5OM
47
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 1. 1/ZS OM
106
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 6. 3/ZS 5.504,2OM
51
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 1. 1/ZS OM
109
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 10. 3/ZS 26.1126,3NKZ
46
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 23. 3/ZS 20.8421,6NKZ
23
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 11. 4/ZS 22.5319,7NKZ
40
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 13. 2/ZS 16.4416,8NKZ
43
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 5. 1/ZS 2.856,8-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 7. 1/ZS 6.5115,0-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 14. 4/ZS 48.6845,4-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 13. 3/ZS 20.5619,7-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 1. 1/ZS -
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 1. 1/ZS -
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 6. 6/ZS 14.3814,3-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 2. 2/ZS 0.630,7-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 13. 1/ZS 146.8718,3ČP/OČ/OM
33/0/48
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 25. 2/ZS 91.7382,6ČP
11
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 5. 1/ZS 2.685,0ČP/OČ/OM
57/0/48
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 22. 2/ZS 60.5852,8ČP
14
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/28
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 20. 1/ZS 9.8920,7ČP/OČ/OM
27/0/69
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/17
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 11. 1/ZS 6.4311,8ČP/OČ/OM
40/0/31
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/ZS 0.010,0OČ/OM
0/28
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 21. 1/ZS 6.2712,7ČP/OČ/OM
25/0/64
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/16
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 13. 1/ZS 9.8918,5ČP/OČ/OM
35/0/31
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 3. 1/ZS 8.408,7OM
31
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 1. 1/ZS OM
50
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 2. 1/ZS 1.901,9OM
35
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 1. 1/ZS OM
50
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 7. 1/ZS 73.379,9-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 5. 1/ZS 87.8610,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 8. 1/ZS 67.349,0OČ/OM
0/39
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 6. 1/ZS 102.1212,2OČ/OM
0/22
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 5. 5/ZS 11.8910,9OČ/OM
0/28
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 2/ZS 0.630,6OČ/OM
0/56
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 5. 5/ZS 5.204,6OČ/OM
0/28
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 2/ZS 3.433,4OČ/OM
0/56
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 18. 3/ZS 45.1839,2NKZ
37
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 13.   15.8414,7NKZ
53
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 20. 3/ZS 35.1832,1NKZ
40
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 14. 1/ZS 16.1915,7NKZ
49
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZS OM
34
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 1. 1/ZS OM
59
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZS OM
34
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 1. 1/ZS OM
59
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 14. 1/ZS 8.0512,7ČP/OČ/OM
31/0/94
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 9. 1/ZS 7.9410,9ČP/OČ/OM
40/0/32
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 15. 1/ZS 7.6311,8ČP/OČ/OM
29/0/94
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 11. 1/ZS 9.8013,2ČP/OČ/OM
35/0/32
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 1. 1/ZS OM
38
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 2. 1/ZS 5.5011,1OM
17
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 2/ZS 46.6138,5NKZ
46
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 31. 7/ZS 43.1038,1NKZ
10
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 4/ZS 52.7945,2NKZ
40
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 46. 13/ZS 89.2180,7NKZ
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 4. 3/ZS 12.0010,2OM
15
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 1. 1/ZS OM
47
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 27. 2/ZS 37.5234,3ČP
9
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 29. 2/ZS 65.7865,5ČP
8
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 28. 2/ZS 43.5142,0ČP
8
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 21. 2/ZS 23.0927,5ČP
15
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 1/ZS 117.4311,3ČP/OČ/OM
33/0/105
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 1/ZS 146.8114,5ČP/OČ/OM
29/0/105
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 2. 2/ZS 3.983,0OČ/OM
0/14
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 2. 2/ZS 4.834,2OČ/OM
0/41
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 4. 4/ZS 7.485,7OČ/OM
0/10
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/42
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 1/ZS 112.3013,9OM
46
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 1/ZS 127.9013,7OM
50
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 1/ZS 119.1014,7OM
51
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 1/ZS 175.2018,2OM
39
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 9. 4/ZS 8.709,8OM
17
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 4. 2/ZS 3.704,3OM
72
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HRADEC Matěj
4. 3/DM 7.807,8OM
25
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 9. 3/ZS 12.1013,1OM
17
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 7. 2/ZS 10.9012,5OM
60
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HRADEC Matěj
10. 3/DM 22.6022,5OM
7
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 22. 6/ZS 158.68161,5NKZ
19
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 36. 8/ZS 47.9856,2NKZ
2
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 16. 5/ZS 52.6159,9NKZ
31
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 26. 4/ZS 25.6430,3NKZ
13
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 13. 1/ZS 10.2015,1-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 10. 2/ZS 17.3923,1-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 23. 6/ZS 73.3068,9-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 18. 2/ZS 16.6216,2-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 1.352,7-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/ZS 1.853,2-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 9. 8/ZS 30.2434,7-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 6. 5/ZS 12.3715,0-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 16. 1/ZS 210.1725,6ČP/OČ/OM
27/0/12
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 16. 1/ZS 11.8410,2ČP/OČ/OM
31/0/18
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 13. 1/ZS 8.2216,6ČP/OČ/OM
37/0/84
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 13. 1/ZS 6.7513,6ČP/OČ/OM
35/0/96
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 5. 2/ZS 13.3011,2OM
7
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 3. 1/ZS 0.900,8OM
26
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 4. 1/ZS 13.0011,8OM
8
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 4. 1/ZS 1.101,0OM
22
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 3. 3/ZS 23.8623,3OČ/OM
0/6
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 3. 3/ZS 7.848,1OČ/OM
0/28
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 3. 3/ZS 23.0722,1OČ/OM
0/6
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 6. 6/ZS 14.1115,3OČ/OM
0/28
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 12. 3/ZS 134.7417,1
57
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 11. 3/ZS 137.9314,7
15
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 17. 3/ZS 148.2918,9
50
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 12. 2/ZS 129.6013,9
12
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 16. 2/ZS 58.5452,6NKZ
40
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 35. 6/ZS 40.1938,9NKZ
8
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 20. 4/ZS 166.69144,4NKZ
33
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 44. 7/ZS 120.70117,3NKZ
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 2. 1/ZS 3.102,4OM
13
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 2. 1/ZS 3.302,7OM
34
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 2. 1/ZS 0.900,6OM
12
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 1. 1/ZS OM
36
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 21. 5/ZS 153.99150,9NKZ
27
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 30. 3/ZS 31.4231,6NKZ
11
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 22. 5/ZS 105.2898,5NKZ
25
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 38. 5/ZS 47.7648,9NKZ
4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 14. 1/ZS 23.0447,3ČP/OČ/OM
29/0/35
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 18. 1/ZS 0.090,0ČP/OČ/OM
21/0/11
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 7. 3/ZS 28.7025,8OM
10
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
RETKOVÁ Marie
    OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 5. 2/ZS 11.2010,3OM
22
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
RETKOVÁ Marie
9. 4/DM 47.9036,9OM
1
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 1. 1/ZS OM
39
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 2. 1/ZS 7.405,9OM
12
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 2. 1/ZS 1.201,0OM
33
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 2. 1/ZS 5.604,2OM
12
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 19. 3/ZS 80.9614,8ČP/OČ/OM
19/0/55
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 24. 3/ZS 105.2719,3-
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 7. 6/ZS 35.2729,5OČ/OM
0/3
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 6. 6/ZS 17.5415,9OČ/OM
0/20
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 4. 4/ZS 24.9120,1OČ/OM
0/3
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 6. 6/ZS 15.7113,6OČ/OM
0/21
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 1/ZS 142.0015,9OM
37
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 1/ZS 153.9014,9OM
26
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 1/ZS 138.3015,5OM
31
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 1/ZS 188.0018,1OM
25
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 1/ZS 78.1013,6OM
25
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 1/ZS 133.3018,1OM
13
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 1/ZS 129.7017,7OM
21
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 1/ZS 91.1016,2OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 12. 2/ZM 11.8011,2OM
31
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 13. 3/ZM 30.0027,3OM
9
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
HRADEC Matěj
3. 1/ZS 14.1011,7OM
12
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 8. 2/ZM 13.0012,7OM
47
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 9. 3/ZM 19.5017,9OM
13
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
HRADEC Matěj
4. 2/ZS 15.7013,3OM
8
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 33. 2/ZM 40.1041,0NKZ
5
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 4/ZM 96.8879,5NKZ
0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 17. 2/ZM 6.2615,6-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 16. 4/ZM 53.70120,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 20. 4/ZM 67.1559,3-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 41. 5/ZM 51.5750,8-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 15. 6/ZM 71.2263,6-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 17. 7/ZM 25.6624,6-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 2/ZM 25.618,4
19
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/ZM 53.9715,9
5
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom    
23
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 7. 2/ZM
5
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 4. 1/ZM 16.0015,7OM
5
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C2M slalom
RETKOVÁ Marie
2. 1/ZS 42.7036,9OM
3
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 3. 1/ZM 3.803,9OM
13
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 4. 1/ZM 19.6017,7OM
5
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
RETKOVÁ Marie
5. 3/ZS 64.6053,5OM
1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 4. 1/ZM 8.007,7OM
10
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 11. 4/ZM 17.3114,7
9
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 10. 3/ZM 10.079,2
40
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 11. 4/ZM 17.5915,6
11
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 7. 2/ZM 8.557,9
54
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 3. 1/ZM 23.6424,4OM
5
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 3. 1/ZM 3.486,4OM
8
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 2. 1/ZM OM
3
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 7. 1/ZM 9.7411,0OM
12
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 3. 1/ZM 19.8420,2OM
5
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 3. 1/ZM 5.3410,3OM
10
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 2. 1/ZM 3.365,4OM
3
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 5. 1/ZM 8.049,0OM
15
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 20. 2/ZM 121.4321,9ČP/OČ/OM
43/21/17
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 19. 6/ZM 266.0541,0ČP/OČ/OM
31/19/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 28. 2/ZM 254.2925,7ČP/OČ/OM
40/15/14
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 13. 2/ZM 216.1218,1ČP/OČ/OM
49/33/3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 14. 5/ZM 36.2635,0OM
7
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 10. 3/ZM 10.7911,1OM
40
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 6. 1/ZM 2.998,7OM
14
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 9. 3/ZM 37.6230,0OM
12
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 5. 2/ZM 5.0812,8OM
4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 14. 3/ZM 22.4119,2OM
28
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42. 4/ZM 139.26120,4NKZ
0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42. 5/ZM 146.95129,6NKZ
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 3. 1/ZM 6.4014,0OM
6
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 6. 2/ZM 33.7030,4OM
3
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 3. 1/ZM 7.2013,6OM
2
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
ŠOTEK Adam
7. 2/ZM 56.4050,6OM
2
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
ŠOTEK Adam
3. 1/ZM 8.7015,7OM
2
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 8. 2/ZM 21.3021,2OM
8
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 9. 4/ZM 67.0059,8OM
2
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 8. 3/ZM 17.2017,2OM
11
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 1/ZM 14.0012,3OM
8
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZM 44.9034,0OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 1/ZM 15.2014,8OM
10
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 1/ZM 32.9028,0OM
1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 12. 2/ZM 201.7022,6OM
8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 15. 2/ZM 265.5025,4OM
6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 12.   248.2028,9OM
3
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 13.   240.2028,5OM
5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 12. 2/ZM 238.2028,3OM
6
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 15.   258.0030,5OM
4
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 30. 4/ZM 34.8032,6OM
7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
URBAN Jaroslav
28. 4/ZM 72.8056,8OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 18. 6/ZM 64.9055,9OM
1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 32. 5/ZM 34.2028,8OM
7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 20. 6/ZM 76.3062,1OM
0
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 10. 3/ZM 11.2521,2-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 11. 3/ZM 80.7122,0-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 9. 4/ZM 148.7134,7-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 11. 5/ZM 105.81170,3-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 11. 3/ZM 13.2818,4-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 38. 15/ZM 88.7583,0-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 21. 6/ZM 265.67212,7-
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 10. 1/ZM 10.7018,4OM
3
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 20. 2/ZM 30.5034,3OM
2
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 8. 1/ZM 10.6017,4OM
5
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 16. 1/ZM 22.5022,9OM
7
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 31. 9/ZM 55.0360,4
6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd    
2
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 39. 14/ZM 236.39255,5
0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 29. 4/ZM 196.0034,8-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd     -
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 19. 4/ZM 55.1949,4OM
4
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 20. 5/ZM 47.5255,7OM
3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd     OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 10. 4/ZM 48.0043,2OM
2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 9.   21.1015,9OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 6.   13.209,9OM
0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 11. 8/PZZ 37.7234,6OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 11. 7/PZZ 43.6940,4OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 6. 4/PZZ 83.0066,0OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Retková AnnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Retková AnnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 1   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Retková AnnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Retková AnnaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 17.05.21 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 08.04.21 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 15.11.18 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.07.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.16 updated from RVP
Retková AnnaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 154,76 154,76
23.05.2021 slalom K1W 43,52 43,52
22.05.2021 slalom C1W 184,24 184,24
22.05.2021 slalom K1W 44,25 44,25
16.05.2021 slalom C1W 245,49 245,49
16.05.2021 slalom K1W 48,50 48,50
15.05.2021 slalom C1W 376,63 376,63
15.05.2021 slalom K1W 64,91 64,91
Místo narozeníŠternberk
ZnameníVodnář
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníSlovanské gymnázium Olomouc
Plánované povoláníLékařka
Výrobce loděGalasport
Model loděOmakase
Výrobce pádlaRaab
Osobní sponzořiTilak, Maminka, Tatínek, Prarodiče, Olomoucký kraj
Od kolika let pádluje9
První trenérVáša Kabrhel
Současný trenérJiří Kratochvíl
ZálibyČetba, kamarádi, jiné sporty
Zimní přípravaOlomouc, Pau - Francie, Empuriabrava- Španělsko
Cíle na sezonuDát bídu všem Francouzkám
Nejlepší dosažené výsledky1. místo na MSJ v Roudnici K1 sprint
Zajímavost o soběDocela pohodářka, ale taky PIČA (pěkná, inteligentní, čestná, atraktivní)
Oblíbenci v hudběMonika Hansgutová
Oblíbený filmVšechno od Disney
Oblíbená traťVeltrusy
Facebookhttps://www.facebook.com/retkova.anna
Instagramhttps://instagram.com/_anna_retkova_?igshid=15z5ep51c9weq

Profil aktualizován 26.04.2024

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1W FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1W HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACE
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACE
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACE
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACE
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACE
0|5283|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
23.K1W 4/4 57
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.C1W 2/2 115
~~~K1W 4/4 218
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 4/4 247
6.K1W 4/4 229
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 243
1.K1W 5/6 410

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 4/4 87
19.K1W 5/6 113
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 194
~~~K1W 4/6 286
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 3/3 47
9.K1W 3/3 270
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 5/6 302
11.K1W 5/6 208
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/9 38
7.K1W 5/11 298
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/8 309
3.K1W 5/8 367

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 4/4 96
24.K1W 5/6 88
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 275
1.K1W 4/6 242
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 2/2 28
31.K1W 2/2 73
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 365
12.K1W 6/6 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/8 372
4.K1W 5/8 410

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 5/6 155
20.K1W 5/6 85
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 202
4.K1W 4/6 235
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 2/2 142
34.K1W 2/2 368
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 3/3 123
4.K1W 3/3 201
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 8/8 425
10.K1W 8/9 324
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/9 260
6.K1W 5/11 315

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.C1W 5/7 125
22.K1W 5/7 96
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/5 208
4.K1W 4/5 194
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/5 259
1.K1W 5/5 375
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 175
9.K1W 6/6 230
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/6 239
6.K1W 5/8 321

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 5/6 57
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 172
6.K1W 4/6 168
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/11 201
1.K1W 5/11 389
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 3/4 115
14.K1W 6/8 212
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/8 148
6.K1W 5/16 467

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/6 131
33.K1W 4/6 36
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/13 71
 C2M
Retková Marie
1/1 0
8.C2X
Hradec Matěj
2/2 32
28.C2X
Retková Marie
1/1 1
2.K1W 5/13 241
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1W 6/7 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 2/2 27
22.K1W 5/9 107
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/15 307

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 4/4 5
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 3/3 25
62.K1W 3/3 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/12 46
38.C2M
Retková Marie
2/2 4
43.C2M
Šotek Adam
1/1 2
6.C2X
Hradec Matěj
2/2 20
8.K1W 5/12 161
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1W 2/2 80
30.K1W 2/2 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 3/3 57
26.K1W 3/3 55
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/6 15
31.C2M
Šotek Adam
1/1 2
27.K1W 5/12 63

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
127.K1W 2/2 6
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 2/2 1
 C2M
Urban Jaroslav
1/1 0
29.K1W 5/7 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.K1W 1/1 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 3/3 8

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019
C1W2721211518-
K1W231924202226

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020201920182017
C1W4774914-19
K1W61112109141230

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220212020201920182017
C1W87205713-
K1W0014463342

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212019201820172016
C1W16604330-
K1W3417015862127

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
C1W4010382617241517-
K1W61758604850222656

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192018201720162015
C1W1325833101025-
K1W9314112829-
C2M-----414374-
C2X-----286--
C2W--------29
PW--------6

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019201820172016
C1W333456-12-
K1W13466692728
C2M-------31-
Fotky nenalezeny.
0|5283|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
23.K1W 4/4 57
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.C1W 2/2 115
~~~K1W 4/4 218
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 4/4 247
6.K1W 4/4 229
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 243
1.K1W 5/6 410

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 4/4 87
19.K1W 5/6 113
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 194
~~~K1W 4/6 286
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 3/3 47
9.K1W 3/3 270
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 5/6 302
11.K1W 5/6 208
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/9 38
7.K1W 5/11 298
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/8 309
3.K1W 5/8 367

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 4/4 96
24.K1W 5/6 88
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 275
1.K1W 4/6 242
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 2/2 28
31.K1W 2/2 73
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 365
12.K1W 6/6 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/8 372
4.K1W 5/8 410

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 5/6 155
20.K1W 5/6 85
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 202
4.K1W 4/6 235
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 2/2 142
34.K1W 2/2 368
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 3/3 123
4.K1W 3/3 201
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 8/8 425
10.K1W 8/9 324
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/9 260
6.K1W 5/11 315

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.C1W 5/7 125
22.K1W 5/7 96
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/5 208
4.K1W 4/5 194
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/5 259
1.K1W 5/5 375
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 175
9.K1W 6/6 230
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/6 239
6.K1W 5/8 321

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 5/6 57
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 172
6.K1W 4/6 168
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/11 201
1.K1W 5/11 389
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 3/4 115
14.K1W 6/8 212
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/8 148
6.K1W 5/16 467

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/6 131
33.K1W 4/6 36
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/13 71
 C2M
Retková Marie
1/1 0
8.C2X
Hradec Matěj
2/2 32
28.C2X
Retková Marie
1/1 1
2.K1W 5/13 241
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1W 6/7 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 2/2 27
22.K1W 5/9 107
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/15 307

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
42.K1W 4/4 5
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 3/3 25
62.K1W 3/3 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/12 46
38.C2M
Retková Marie
2/2 4
43.C2M
Šotek Adam
1/1 2
6.C2X
Hradec Matěj
2/2 20
8.K1W 5/12 161
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1W 2/2 80
30.K1W 2/2 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 3/3 57
26.K1W 3/3 55
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/6 15
31.C2M
Šotek Adam
1/1 2
27.K1W 5/12 63

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
127.K1W 2/2 6
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 2/2 1
 C2M
Urban Jaroslav
1/1 0
29.K1W 5/7 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.K1W 1/1 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 3/3 8

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019
C1W2721211518-
K1W231924202226

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020201920182017
C1W4774914-19
K1W61112109141230

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220212020201920182017
C1W87205713-
K1W0014463342

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212019201820172016
C1W16604330-
K1W3417015862127

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
C1W4010382617241517-
K1W61758604850222656

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192018201720162015
C1W1325833101025-
K1W9314112829-
C2M-----414374-
C2X-----286--
C2W--------29
PW--------6

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019201820172016
C1W333456-12-
K1W13466692728
C2M-------31-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
148 120 13 101 62 1 445
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár19.419.01952
K1W21.822.01633
C1W15.316.01719
NKZ17.313.01278
K1W19.713.0642
C1W14.414.01836
veřejné závody6.85.02129
K1W7.14.0261
C1W6.25.0454
C2X6.04.045
C2M10.55.024
PW9.311.0113
C2W7.56.062
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,052
K1W00,000,000,000,033
C1W00,000,000,000,019
NKZ00,022,622,645,178
K1W00,024,824,849,542
C1W00,000,000,000,036
veřejné závody1310,11914,71410,94635,7129
K1W1118,01219,769,82947,561
C1W23,7611,1713,01527,854
C2X00,000,0120,0120,05
C2M00,0125,000,0125,04
PW00,000,000,000,03
C2W00,000,000,000,02
Celkem135,0218,1166,25019,3259
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár10341684087,8
K1W65193830812,3
C1W3822305900,0
NKZ1534430292415,7
K1W842318282023,8
C1W6921123145,8
veřejné závody255234896826,7
K1W1211470124033,1
C1W10642242624,5
C2X10525110,0
C2M81762200,0
PW62043400,0
C2W4246125,0
Celkem511109462110019,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 46
06.05.23
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí10.15.17.17.21.16.12.10.10.14.13.18.17.13.14.19.19.17.19.
odstup % *)81,721,676,738,865,553,125,1120,228,126,367,5251,165,741,543,133,132,839,040,8
% poražených soupeřů *)55,033,323,823,84,821,142,147,155,035,033,35,620,036,827,810,014,323,814,3
pořadí2020202120222023celkem
průměr16.913.016.514.015.3
medián1713161516
modus1910121017
počet závodů754319
průměrný odstup od vítěze % *)42,398,645,660,060,6
průměrné % poražených soupeřů *)21,035,223,037,427,7
počet jízd14108638
lepší 1. jízda2
28,6%
4
80,0%
3
75,0%
2
66,7%
11
57,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Retková Annasl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
pořadí24.26.22.18.12.28.27.18.16.16.22.13.35.16.20.25.16.20.19.23.19.27.15.19.22.21.28.25.22.27.29.28.21.
odstup % *)17,620,716,111,613,219,430,516,712,810,320,611,772,416,118,466,021,418,718,443,312,8133,419,119,627,924,230,282,652,834,365,542,027,5
% poražených soupeřů *)42,537,546,256,467,622,927,852,858,358,334,464,72,954,542,47,751,638,737,924,166,013,354,837,930,031,06,911,122,210,36,76,931,0
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr25.321.620.621.219.522.521.8
medián25212020162222
modus21191613161816
počet závodů67556433
průměrný odstup od vítěze % *)50,838,233,627,917,216,531,8
průměrné % poražených soupeřů *)14,734,332,039,848,045,735,1
počet jízd121410912865
lepší 1. jízda3
50,0%
1
14,3%
3
60,0%
2
40,0%
3
50,0%
1
25,0%
13
39,4%
čistých jízd0
0,0%
2
14,3%
4
40,0%
1
11,1%
1
8,3%
0
0,0%
8
12,3%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí10.10.15.19.6.11.13.14.14.6.23.9.20.15.21.
odstup % *)12,381,721,643,513,431,541,543,145,414,368,934,759,363,6212,7
% poražených soupeřů *)57,155,033,330,880,860,036,827,840,975,0---65,213,626,34,8
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr21.017.516.010.012.76.019.011.713.7
medián211596136191014
modus21159611619106
počet závodů1222311315
průměrný odstup od vítěze % *)212,761,551,829,938,713,443,538,552,5
průměrné % poražených soupeřů *)4,820,032,658,041,580,830,848,540,5
počet jízd1444522628
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
4
26,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Retková Annasl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 122
10.09.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí14.12.28.7.22.6.11.27.15.13.2.25.22.18.6.41.17.38.
odstup % *)10,513,219,48,120,67,59,3133,419,119,70,782,652,816,215,050,824,683,0
% poražených soupeřů *)67,567,622,985,034,488,680,013,354,876,098,011,122,270,291,223,166,019,6
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr38.029.012.015.517.76.014.518.018.0
medián381761315671415
modus3817621167126
počet závodů1224312318
průměrný odstup od vítěze % *)83,037,715,638,953,97,514,414,432,6
průměrné % poražených soupeřů *)19,644,680,751,849,488,659,752,755,1
počet jízd2448623635
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
10
55,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
2
66,7%
1
16,7%
7
20,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí15.9.18.18.18.14.10.18.9.23.9.12.8.10.14.12.8.12.11.15.17.15.14.12.13.10.11.18.20.11.13.22.16.16.20.21.22.
odstup %33,213,516,834,927,715,117,443,613,531,919,923,222,021,223,615,418,520,117,822,165,725,728,123,629,526,319,739,232,138,545,2161,559,952,6144,4150,998,5
% poražených soupeřů39,168,046,950,041,456,765,437,068,018,565,252,266,759,156,764,569,656,067,754,820,050,055,260,757,147,137,526,129,644,436,8---28,631,817,44,88,7
pořadí2018201920202021202220232024celkem
průměr19.513.814.212.011.816.012.014.4
medián20111412918914
modus16111212918918
počet závodů665666237
průměrný odstup od vítěze %111,333,534,519,621,925,923,340,3
průměrné % poražených soupeřů15,236,948,661,655,049,653,644,8
počet jízd121210121111371
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
3
60,0%
1
16,7%
2
33,3%
3
50,0%
1
50,0%
14
37,8%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
2
16,7%
1
9,1%
0
0,0%
0
0,0%
4
5,6%

Kategorie K1W

Retková Annasl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
pořadí12.7.12.12.16.3.2.4.13.6.6.8.9.2.6.7.5.20.9.10.11.3.19.8.16.62.54.23.13.13.14.31.46.36.26.35.44.30.38.33.40.42.42.
odstup %13,16,310,98,912,72,48,02,214,03,85,49,87,01,82,410,06,410,75,615,94,92,912,88,913,4139,591,921,616,814,715,738,180,756,230,338,9117,331,648,941,079,5120,4129,6
% poražených soupeřů77,688,577,177,666,795,897,993,875,089,190,086,085,298,190,088,092,964,884,382,778,395,666,088,776,61,615,961,479,378,276,447,421,138,658,339,324,651,740,336,020,42,44,7
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr39.334.823.331.89.76.37.310.819.7
medián403514199641213
modus4226138362126
počet závodů4665666443
průměrný odstup od vítěze %92,653,931,353,37,76,17,29,830,5
průměrné % poražených soupeřů15,942,160,649,883,189,686,480,265,2
počet jízd8121210121212886
lepší 1. jízda0
0,0%
5
83,3%
0
0,0%
2
40,0%
2
33,3%
3
50,0%
2
33,3%
2
50,0%
16
37,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
3
30,0%
3
25,0%
4
33,3%
6
50,0%
2
25,0%
20
23,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí7.6.5.5.2.4.3.3.7.4.7.11.11.
odstup %21,210,610,94,63,05,723,322,129,520,10,014,715,6
% poražených soupeřů73,978,380,080,092,378,684,684,640,072,757,154,558,3
pořadí2017201820192021celkem
průměr9.74.34.06.55.8
medián113465
modus113567
počet závodů344213
průměrný odstup od vítěze %10,123,76,115,913,9
průměrné % poražených soupeřů56,670,582,776,171,9
počet jízd688426
lepší 1. jízda3
100,0%
2
50,0%
2
50,0%
2
100,0%
9
69,2%
čistých jízd4
66,7%
1
12,5%
0
0,0%
1
25,0%
6
23,1%

Kategorie K1W

Retková Annasl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí8.9.2.2.2.1.3.6.6.6.10.7.31.39.
odstup %10,15,70,63,44,20,08,115,315,913,69,27,960,4255,5
% poražených soupeřů87,085,298,198,198,1100,095,188,188,689,178,086,021,1---
pořadí20162017201820192021celkem
průměr35.08.55.31.88.59.4
medián3176286
modus3176282
počet závodů2244214
průměrný odstup od vítěze %157,98,613,22,07,929,3
průměrné % poražených soupeřů10,682,090,298,686,179,5
počet jízd4488428
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
3
75,0%
1
25,0%
1
50,0%
6
42,9%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
1
12,5%
2
25,0%
1
25,0%
7
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Retková Annasl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí12.6.8.5.6.12.4.7.3.5.5.7.6.3.2.5.5.1.1.4.2.4.9.9.5.4.3.3.2.2.7.2.2.7.4.13.9.4.4.3.3.14.9.6.9.4.3.18.20.
odstup %8,59,412,07,07,522,03,010,53,99,410,57,54,28,71,910,94,60,00,010,23,05,79,813,111,211,823,322,12,40,625,85,94,229,520,127,317,915,717,724,420,235,030,030,459,834,028,055,962,1
% poražených soupeřů59,368,870,881,878,347,689,380,092,384,681,077,881,588,294,480,080,0100,0100,080,092,378,668,069,263,672,784,684,693,392,966,793,893,840,072,750,066,766,766,777,877,843,563,644,433,3---33,315,013,6
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr19.06.84.53.64.87.78.09.05.9
medián1844456865
modus1832155864
počet závodů2121311531249
průměrný odstup od vítěze %59,028,413,85,27,512,112,08,916,3
průměrné % poražených soupeřů14,352,076,686,685,469,270,864,170,1
počet jízd4242622962396
lepší 1. jízda1
50,0%
5
41,7%
9
69,2%
6
54,5%
1
20,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
100,0%
25
51,0%
čistých jízd0
0,0%
6
25,0%
5
19,2%
4
18,2%
1
11,1%
4
66,7%
0
0,0%
1
33,3%
21
21,9%

Kategorie C2M

Retková Annasl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
pořadí2.5.7.28.
odstup %36,953,550,656,8
% poražených soupeřů75,020,050,012,9
pořadí20162017celkem
průměr28.04.710.5
medián2855
modus2822
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %56,847,049,5
průměrné % poražených soupeřů12,948,339,5
počet jízd268
lepší 1. jízda1
100,0%
2
66,7%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Retková Annasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí9.6.
odstup %15,99,9
% poražených soupeřů75,885,7
pořadí2015celkem
průměr7.57.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,912,9
průměrné % poražených soupeřů80,880,8
počet jízd88
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd2
25,0%
2
25,0%

Kategorie C2X

Retková Annasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí4.10.9.3.4.
odstup %7,822,536,911,713,3
% poražených soupeřů83,352,620,077,866,7
pořadí20172018celkem
průměr3.57.76.0
medián394
modus344
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %12,522,418,5
průměrné % poražených soupeřů72,352,060,1
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
2
40,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
10,0%

Kategorie K1W

Retková Annasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
pořadí3.2.2.2.2.2.3.4.1.2.2.3.1.1.1.1.2.2.1.1.1.2.1.4.7.3.4.3.6.2.1.5.1.2.6.6.12.8.3.4.7.5.10.14.8.8.5.6.30.32.20.16.19.20.10.
odstup %0,33,61,03,32,94,78,81,50,01,00,41,90,00,00,00,00,63,40,00,00,04,20,04,312,50,81,08,115,32,70,010,30,01,015,913,611,212,73,97,711,09,011,119,221,217,212,314,832,628,834,322,949,455,743,2
% poražených soupeřů95,998,096,397,196,696,892,692,7100,097,197,194,1100,0100,0100,0100,098,198,1100,0100,0100,098,1100,093,286,487,580,095,188,196,8100,081,8100,097,188,689,170,381,183,376,970,080,079,571,163,268,273,372,227,526,224,042,328,024,035,7
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr21.07.53.81.32.42.32.02.36.0
medián2074122223
modus2086122222
počet závodů7121311531355
průměrný odstup od vítěze %38,112,66,60,71,05,53,31,69,8
průměrné % poražených soupeřů29,774,191,199,596,295,397,196,782,3
počet jízd1424262210614107
lepší 1. jízda4
57,1%
2
16,7%
6
46,2%
2
18,2%
3
60,0%
2
66,7%
1
100,0%
3
100,0%
23
41,8%
čistých jízd2
14,3%
8
33,3%
7
26,9%
11
50,0%
1
10,0%
3
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
34
31,8%

Kategorie PW

Retková Annasl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 45
13.05.15
pořadí11.11.6.
odstup %34,640,466,0
% poražených soupeřů44,444,464,3
pořadí2015celkem
průměr9.39.3
medián1111
modus1111
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %47,047,0
průměrné % poražených soupeřů51,051,0
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Ostatní slalom

Kategorie K1W

Retková Annasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí31.39.
odstup %60,4255,5
% poražených soupeřů21,1---
pořadí2016celkem
průměr35.035.0
medián3131
modus3131
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %157,9157,9
průměrné % poražených soupeřů10,610,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Retková Annasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.6.4.5.3.2.5.3.6.5.8.9.8.19.13.
odstup %1,75,14,46,30,71,04,63,46,14,86,021,16,741,018,1
% poražených soupeřů93,350,082,476,590,095,063,677,872,278,953,357,963,2---33,3
pořadí201720202021202220232024celkem
průměr16.08.56.33.34.54.06.5
medián13863425
modus13853425
počet závodů22342215
průměrný odstup od vítěze %29,513,95,62,45,33,48,7
průměrné % poražených soupeřů16,760,668,181,679,571,765,8

Kategorie K1W

Retková Annasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí4.4.7.4.3.8.8.11.11.9.9.11.10.13.12.14.16.14.19.20.28.
odstup %2,43,05,16,15,38,94,98,76,87,89,919,96,418,311,314,525,647,314,821,925,7
% poražených soupeřů89,389,377,892,995,373,172,078,376,778,427,375,077,525,071,866,76,359,453,853,741,3
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr24.016.313.010.010.35.87.04.011.2
medián201613101147411
modus2014129118744
počet závodů2333341221
průměrný odstup od vítěze %23,829,214,712,17,76,35,12,713,1
průměrné % poražených soupeřů47,539,854,559,977,883,377,889,365,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Retková Annasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí2.6.1.4.5.3.2.5.3.6.8.8.11.12.
odstup %1,75,10,04,46,30,71,04,63,46,16,09,714,713,9
% poražených soupeřů93,350,0100,082,476,590,095,063,677,872,253,366,754,552,2
pořadí201820202021202220232024celkem
průměr11.58.07.03.33.34.05.4
medián11863425
modus11863122
počet závodů21243214
průměrný odstup od vítěze %14,39,76,02,43,63,45,5
průměrné % poražených soupeřů53,466,762,881,686,371,773,4

Kategorie K1W

Retková Annasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
pořadí4.4.1.7.4.3.8.8.11.9.9.8.12.17.14.19.29.
odstup %2,43,00,05,16,15,38,94,98,77,89,97,017,118,947,314,834,8
% poražených soupeřů89,389,3100,077,892,995,373,172,078,378,427,386,872,561,959,453,824,3
pořadí2016201820202021202220232024celkem
průměr29.015.58.510.05.84.04.09.8
medián2914894148
modus2912898144
počet závodů142242217
průměrný odstup od vítěze %34,824,58,48,26,32,62,711,9
průměrné % poražených soupeřů24,361,957,178,483,388,989,372,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Retková Annasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.6.1.6.4.5.5.3.6.5.8.8.7.9.8.6.11.12.7.19.13.
odstup %1,75,10,04,04,46,34,63,46,14,86,09,710,521,16,712,214,713,915,941,018,1
% poražených soupeřů93,350,0100,058,382,476,563,677,872,278,953,366,773,957,963,272,254,552,257,1---33,3
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr13.011.56.08.06.34.04.04.07.2
medián13116863426
modus7116853126
počet závodů3214324221
průměrný odstup od vítěze %25,014,312,212,05,64,03,73,410,0
průměrné % poražených soupeřů30,153,472,265,468,170,779,371,763,7

Kategorie K1W

Retková Annasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 21
08.04.23
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí4.4.1.7.7.8.8.11.11.9.9.8.8.11.10.13.8.12.14.16.12.17.14.19.6.20.28.
odstup %2,43,00,03,55,18,94,98,76,87,89,97,011,119,96,418,39,011,314,525,617,118,947,314,88,421,925,7
% poražených soupeřů89,389,3100,080,077,873,172,078,376,778,427,386,886,875,077,525,081,671,866,76,372,561,959,453,872,253,741,3
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr18.015.611.89.210.38.05.04.010.9
medián20161291187410
modus61288118748
počet závodů3545323227
průměrný odstup od vítěze %18,724,713,310,97,76,92,92,712,5
průměrné % poražených soupeřů55,750,861,370,777,872,685,989,367,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Retková Annasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.6.1.4.5.3.2.5.3.6.5.8.8.7.9.8.6.19.13.
odstup %1,75,10,04,46,30,71,04,63,46,14,86,09,710,521,16,712,241,018,1
% poražených soupeřů93,350,0100,082,476,590,095,063,677,872,278,953,366,773,957,963,272,2---33,3
pořadí2017201920202021202220232024celkem
průměr16.06.08.06.33.33.34.06.3
medián136863426
modus136853125
počet závodů214343219
průměrný odstup od vítěze %29,512,212,05,62,43,63,48,6
průměrné % poražených soupeřů16,772,265,468,181,686,371,768,4

Kategorie K1W

Retková Annasj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 73
17.06.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí4.4.1.1.1.7.4.3.8.8.11.11.9.9.8.8.11.10.13.8.12.14.4.9.8.11.16.14.19.9.6.11.9.7.11.12.10.20.28.12.15.12.13.12.15.
odstup %2,43,00,00,00,05,16,15,38,94,98,76,87,89,97,011,119,96,418,39,011,314,513,913,714,718,225,647,314,814,915,918,115,513,618,116,217,721,925,722,625,428,928,528,330,5
% poražených soupeřů89,389,3100,0100,0100,077,892,995,373,172,078,376,778,427,386,886,875,077,525,081,671,866,784,268,072,061,56,359,453,869,279,264,368,068,450,047,657,153,741,350,039,131,336,842,130,0
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr15.911.39.99.210.35.84.02.510.0
medián1311991141110
modus12988118118
počet závodů81185342445
průměrný odstup od vítěze %26,519,814,210,97,76,32,61,414,6
průměrné % poražených soupeřů40,556,766,470,777,883,388,994,765,7

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Retková Annasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí2.3.2.6.6.1.4.2.2.4.6.2.5.5.8.11.13.9.11.9.11.
odstup %3,92,64,20,07,50,06,42,35,66,812,74,68,45,311,711,818,510,913,234,7170,3
% poražených soupeřů93,887,593,868,872,2100,080,093,393,881,358,391,775,075,061,150,040,050,044,420,0---
pořadí2016201920202021202220232024celkem
průměr10.011.08.04.53.03.82.55.8
medián911852225
modus911852622
počet závodů241444221
průměrný odstup od vítěze %102,513,611,77,75,32,93,216,2
průměrné % poražených soupeřů10,046,161,175,087,183,790,768,1

Kategorie K1W

Retková Annasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí5.3.5.11.8.3.4.4.9.5.10.17.8.6.6.14.5.20.21.14.15.16.13.13.18.11.10.
odstup %4,64,04,818,09,44,34,93,710,610,011,310,98,47,78,811,25,020,712,712,711,810,216,613,60,022,021,2
% poražených soupeřů85,792,988,670,682,995,192,392,380,590,278,661,980,686,173,773,585,763,561,562,962,228,665,767,646,933,340,0
pořadí20162018201920202021202220232024celkem
průměr10.515.015.010.010.35.56.84.010.1
medián1013156845310
modus10135664335
počet závodů2452444227
průměrný odstup od vítěze %21,610,112,610,09,67,39,14,310,3
průměrné % poražených soupeřů36,752,267,273,676,888,884,389,372,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Retková Annasp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí3.2.6.6.1.4.2.2.4.3.3.7.1.9.10.3.16.
odstup %2,64,20,07,50,06,42,35,66,84,34,015,00,010,923,13,2120,6
% poražených soupeřů87,593,868,872,2100,080,093,393,881,384,683,353,8100,050,025,083,36,3
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr16.06.55.73.03.03.03.83.04.8
medián1637332233
modus1631332633
počet závodů1231144117
průměrný odstup od vítěze %120,613,28,64,04,35,32,92,612,7
průměrné % poražených soupeřů6,354,267,983,384,687,183,787,573,9

Kategorie K1W

Retková Annasp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí3.5.11.8.3.4.4.9.5.10.4.6.5.1.14.13.3.13.18.17.11.
odstup %4,04,818,09,44,34,93,710,610,012,77,08,86,80,012,715,12,713,60,015,618,4
% poražených soupeřů92,988,670,682,995,192,392,380,590,273,589,373,787,1100,062,957,193,567,646,938,552,4
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr11.017.011.86.75.010.05.56.83.08.0
medián11171354104536
modus11171314104333
počet závodů11432144121
průměrný odstup od vítěze %18,415,67,86,57,912,77,39,14,08,7
průměrné % poražených soupeřů52,438,566,383,381,573,588,884,392,977,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Retková Annasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí2.3.2.6.6.1.4.2.6.2.5.5.9.8.11.1.13.1.9.11.
odstup %3,92,64,20,07,50,06,42,312,74,68,45,334,311,711,80,018,50,010,913,2
% poražených soupeřů93,887,593,868,872,2100,080,093,358,391,775,075,055,661,150,0100,040,0100,050,044,4
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr7.78.54.53.03.82.55.4
medián9852225
modus1852622
počet závodů62424220
průměrný odstup od vítěze %9,123,07,74,32,93,27,9
průměrné % poražených soupeřů64,158,475,086,783,790,774,5

Kategorie K1W

Retková Annasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí5.3.5.11.2.1.8.3.4.4.10.17.8.6.6.25.14.5.20.1.21.2.14.15.16.13.13.18.
odstup %4,64,04,818,03,10,09,44,34,93,711,310,98,47,78,820,411,25,020,70,012,70,012,711,810,216,613,60,0
% poražených soupeřů85,792,988,670,691,7100,082,995,192,392,378,661,980,686,173,751,073,585,763,5100,061,594,162,962,228,665,767,646,9
pořadí2018201920202021202220232024celkem
průměr15.011.115.010.34.05.04.09.6
medián13141484338
modus131664135
počet závodů473426228
průměrný odstup od vítěze %10,19,013,59,64,36,64,38,5
průměrné % poražených soupeřů52,275,766,176,892,388,289,376,3

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Retková Annasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí2.6.4.2.1.
odstup %4,20,06,42,30,0
% poražených soupeřů93,868,880,093,3100,0
pořadí201920222023celkem
průměr1.03.04.03.0
medián1222
modus1222
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %0,04,32,12,6
průměrné % poražených soupeřů100,086,781,387,2

Kategorie K1W

Retková Annasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí5.11.4.4.2.
odstup %4,818,04,93,70,0
% poražených soupeřů88,670,692,392,394,1
pořadí201920222023celkem
průměr2.04.08.05.2
medián2454
modus2454
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %0,04,311,46,3
průměrné % poražených soupeřů94,192,379,687,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Retková Annasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí2.3.2.6.6.1.4.2.6.2.5.5.9.8.11.1.13.1.9.11.2.2.2.5.3.
odstup %3,92,64,20,07,50,06,42,312,74,68,45,334,311,711,80,018,50,010,913,211,10,05,412,813,6
% poražených soupeřů93,887,593,868,872,2100,080,093,358,391,775,075,055,661,150,0100,040,0100,050,044,492,987,585,771,466,7
pořadí2017201920202021202220232024celkem
průměr3.06.98.54.53.03.82.54.8
medián29852224
modus21852622
počet závodů472424225
průměrný odstup od vítěze %7,99,323,07,74,32,93,28,0
průměrné % poražených soupeřů77,868,258,475,086,783,790,775,8

Kategorie K1W

Retková Annasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
pořadí5.3.5.11.8.3.4.4.10.17.8.6.6.25.14.5.20.1.21.2.14.15.1.16.13.13.18.3.3.6.3.10.8.
odstup %4,64,04,818,09,44,34,93,711,310,98,47,78,820,411,25,020,70,012,70,012,711,80,010,216,613,60,06,410,38,714,018,417,4
% poražených soupeřů85,792,988,670,682,995,192,392,378,661,980,686,173,751,073,585,763,5100,061,594,162,962,2100,028,665,767,646,971,480,080,880,043,856,3
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr9.03.815.09.915.010.34.06.84.09.1
medián831351484538
modus83131664333
počet závodů24483424233
průměrný odstup od vítěze %17,99,810,17,913,59,64,39,14,39,4
průměrné % poražených soupeřů50,178,152,278,766,176,892,384,389,374,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále