3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod

01.08.2020   Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja
ředitel: Lukáš Přinda   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
  POTOČNÝ Marcel   9 HUN103.00 2 5.00 0 0.00 0
  PRINGENT Camille   9 FRA115.21 2 5.00 0 0.00 0
  MACEKOVÁ Simona   9 SVK124.66 4 5.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha130.99 6 118.37 2 120.37 75
2.2/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.123.11 0 120.61 0 120.610.24/0,268
3.3/U23FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.113.12 2 119.33 2 121.330.96/0,862
4.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc128.74 4 124.89 0 124.894.52/3,857
5. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.128.39 6 130.61 2 132.6112.24/10,253
6.1/VMHAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha126.78 4 131.46 2 133.4613.09/10,949
7.4/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 MT USK Pha121.88 2 136.71 8 144.7124.34/20,246
8.2/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc136.72 2 157.88 8 165.8845.51/37,843
9.3/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava137.09 0 153.47 16 169.4749.10/40,840
10.4/DSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha138.88 0 139.75 202 341.75221.38/183,937
11.1/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc137.67 2 162.81 8 139.6719.30/16,035
12.5/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno134.36 6 143.28 4 140.3619.99/16,633
13.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.140.82 4 141.12 8 144.8224.45/20,331
14.3/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc145.74 2 133.78 158 147.7427.37/22,729
15. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.144.85 4 145.03 104 148.8528.48/23,727
16.4/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc145.83 4 326.35 58 149.8329.46/24,525
17.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha141.25 10 149.73 4 151.2530.88/25,723
18.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno148.07 6 164.20 58 154.0733.70/28,021
19.5/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc168.90 104 153.84 6 159.8439.47/32,819
20.6/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí159.35 14 209.08 70 173.3552.98/44,017
21.2/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK167.08 60 166.30 8 174.3053.93/44,815
22.2/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc175.13 6 198.44 2 181.1360.76/50,514

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha106.54 0 103.75 0 103.75 75
2.1/U23CHALOUPKA Václav, 1998, USK Pha CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha105.95 0 102.01 2 104.010.26/0,368
3. JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.110.96 2 105.78 0 105.782.03/2,062
4.2/U23HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.106.18 2 104.54 2 106.542.79/2,757
5.3/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha108.68 0 105.09 2 107.093.34/3,253
6.4/U23LHOTA Matyáš 1999 MT USK Pha107.23 0 105.34 2 107.343.59/3,549
7.1/VMGEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha109.42 0 107.60 4 111.607.85/7,646
8.5/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Dukla B.111.88 0 114.54 4 118.5414.79/14,343
9.6/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha112.44 0 121.04 10 131.0427.29/26,340
10. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.108.00 2 111.58 110 221.58117.83/113,637
11.7/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.113.14 0 4.00 999 113.149.39/9,135
12.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha116.52 2 111.99 2 113.9910.24/9,933
13. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha113.13 2 114.02 8 115.1311.38/11,031
14.8/U23URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk113.92 2 113.84 6 115.9212.17/11,729
15.9/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha119.15 56 112.40 4 116.4012.65/12,227
16.2/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha116.12 2 114.99 2 116.9913.24/12,825
17. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha118.55 0 115.34 2 117.3413.59/13,123
18.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha116.74 2 115.94 2 117.9414.19/13,721
19.3/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc114.21 4 114.19 6 118.2114.46/13,919
20.10/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.115.95 4 112.40 6 118.4014.65/14,117
21.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha117.37 2 132.72 58 119.3715.62/15,115
22. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy128.62 4 123.78 0 123.7820.03/19,314
23.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus122.79 2 130.59 4 124.7921.04/20,313
24.11/U23PŘÍHODA Lukáš 2001 2+ USK Pha123.31 2 125.01 10 125.3121.56/20,812
25. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.122.97 6 120.35 6 126.3522.60/21,811
26.4/VMHROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja124.28 6 126.35 2 128.3524.60/23,710
27.12/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha123.02 6 127.31 110 129.0225.27/24,49
28.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB127.60 2 151.65 12 129.6025.85/24,98
29.2/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm126.05 4 123.93 56 130.0526.30/25,37
30.3/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha128.33 2 139.75 8 130.3326.58/25,66
31.4/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk127.56 6 122.44 8 130.4426.69/25,75
32.5/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.132.88 2 128.45 2 130.4526.70/25,74
33.13/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn127.30 4 128.74 6 131.3027.55/26,63
34.6/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK130.26 2 137.25 2 132.2628.51/27,52
35.5/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc126.62 6 132.18 54 132.6228.87/27,81
36.6/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha133.09 4 146.61 106 137.0933.34/32,10
37.5/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB126.59 54 129.86 10 139.8636.11/34,80
38.7/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov139.79 6 151.01 56 145.7942.04/40,50
  ULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha121.22 4 112.75 0 112.75 75
2. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha117.46 0 113.05 0 113.050.30/0,368
3. VALÍKOVÁ Barbora, 1994, Dukla B. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.114.58 2 109.07 4 113.070.32/0,362
4.2/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha111.61 4 111.16 2 113.160.41/0,457
5. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha111.67 0 111.18 2 113.180.43/0,453
6.1/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.117.59 6 117.59 4 121.598.84/7,849
7.3/U23GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice114.36 2 120.75 6 126.7514.00/12,446
8.4/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha114.03 0 141.24 2 143.2430.49/27,043
9. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha120.22 0 113.68 58 171.6858.93/52,340
10.5/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.118.13 2 122.24 58 180.2467.49/59,937
11.2/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.119.05 54 119.33 0 119.336.58/5,835
12.3/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc122.97 4 123.04 4 126.9714.22/12,633
13.4/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec123.94 4 123.55 54 127.9415.19/13,531
14.1/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.130.81 0 143.46 8 130.8118.06/16,029
15.6/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor128.68 8 128.16 4 132.1619.41/17,227
16.5/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc131.87 2 133.91 2 133.8721.12/18,725
17.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB133.77 54 125.53 10 135.5322.78/20,223
18.3/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc136.90 2 4.00 999 138.9026.15/23,221
19.7/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 1 USK Pha137.54 2 144.26 54 139.5426.79/23,819
20.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK139.81 6 138.86 2 140.8628.11/24,917
21.6/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy123.85 52 131.42 10 141.4228.67/25,415
22.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc140.23 4 145.38 106 144.2331.48/27,914
23.7/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy137.34 8 163.21 162 145.3432.59/28,913
24.8/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha145.03 2 141.23 14 147.0334.28/30,412
25.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava147.58 6 143.41 6 149.4136.66/32,511
26.2/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice139.66 12 136.36 62 151.6638.91/34,510
27.9/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha145.88 6 169.66 10 151.8839.13/34,79
28.10/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava144.42 60 140.16 12 152.1639.41/35,08
29.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc181.82 8 144.18 108 189.8277.07/68,47
30.6/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc137.08 54 4.00 999 191.0878.33/69,56
31.7/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB147.77 106 139.05 108 247.05134.30/119,15

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří, 1993, USK Pha PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha96.81 0 96.29 0 96.29 75
2. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.28 0 97.42 0 97.421.13/1,268
3. HRADILEK Vavřinec, 1987, USK Pha HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha99.11 0 97.60 0 97.601.31/1,462
4.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.98.26 2 96.91 4 100.914.62/4,857
5.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.101.47 2 101.92 0 101.925.63/5,853
6. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha98.49 0 98.16 4 102.165.87/6,149
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha101.20 0 98.34 4 102.346.05/6,346
8.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha102.12 2 101.05 4 105.058.76/9,143
9. ORNST Zdeněk 1990 2 Dukla B.103.49 0 101.38 6 107.3811.09/11,540
10.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha105.84 0 109.83 2 111.8315.54/16,137
11. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha96.15 52 95.17 4 99.172.88/3,035
12.4/U23ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha105.75 2 98.30 2 100.304.01/4,233
13.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava105.15 4 101.37 2 103.377.08/7,431
14. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha104.43 6 102.55 2 104.558.26/8,629
15.2/DSRUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc109.01 52 105.00 0 105.008.71/9,027
16.5/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha106.71 0 101.31 4 105.319.02/9,425
17.6/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha104.09 2 104.72 2 106.099.80/10,223
18. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha105.69 2 102.56 4 106.5610.27/10,721
19. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha108.25 0 107.22 0 107.2210.93/11,419
20. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice104.52 4 104.08 10 108.5212.23/12,717
21.7/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava107.46 2 113.26 60 109.4613.17/13,715
22.2/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc103.54 6 106.63 6 109.5413.25/13,814
23.3/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha117.25 8 106.16 4 110.1613.87/14,413
24.4/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk108.50 2 110.43 106 110.5014.21/14,812
25.8/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc104.99 52 106.63 4 110.6314.34/14,911
26.9/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha120.66 10 106.25 6 112.2515.96/16,610
27.5/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.108.87 4 111.94 4 112.8716.58/17,29
28.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus107.35 6 106.16 12 113.3517.06/17,78
29.3/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.113.35 2 109.44 4 113.4417.15/17,87
30. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí112.43 2 109.99 60 114.4318.14/18,86
31.6/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc113.60 2 4.00 999 115.6019.31/20,15
32.7/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc115.59 4 118.50 6 119.5923.30/24,24
33.10/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz115.03 6 119.73 104 121.0324.74/25,73
34.4/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.115.22 8 115.73 54 123.2226.93/28,02
35.5/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.01 54 116.19 8 124.1927.90/29,01
36.8/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB118.31 6 122.04 66 124.3128.02/29,10
37.11/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy122.74 54 124.64 8 132.6436.35/37,80
38.12/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.126.90 6 126.15 50 132.9036.61/38,00
39.6/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.108.28 54 112.27 110 162.2865.99/68,50
  ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
161.23 8 165.20 14 179.20 75
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
  DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLOBOUČKOVÁ Ivana
URBAN Daniel
2003
2001
2 KK Opava
Šumperk
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
138/0/038/0/022/0/022/0/01/0/01/0/039/0/039/0/031/0/031/0/0131/0/0131/0/0262/0/0
238/0/036/2/021/1/019/2/11/0/01/0/038/1/039/0/028/3/028/3/0126/5/0123/7/1249/12/1
338/0/037/1/020/2/019/3/01/0/01/0/038/1/038/1/030/1/030/1/0127/4/0125/6/0252/10/0
435/3/035/3/019/3/017/3/21/0/00/1/033/6/031/8/028/3/023/7/1116/15/0106/22/3222/37/3
536/2/035/2/121/1/018/4/01/0/00/1/036/2/136/3/025/5/127/3/1119/10/2116/13/2235/23/4
632/4/232/4/214/8/014/6/21/0/01/0/034/1/429/5/521/6/421/7/3102/19/1097/22/12199/41/22
737/1/031/7/022/0/019/2/11/0/01/0/037/2/036/3/029/2/029/2/0126/5/0116/14/1242/19/1
834/4/035/3/020/2/020/1/10/1/00/1/036/3/033/6/024/7/022/8/1114/17/0110/19/2224/36/2
938/0/035/3/021/1/019/3/01/0/01/0/037/2/037/2/031/0/030/1/0128/3/0122/9/0250/12/0
1036/2/032/5/120/1/118/4/01/0/01/0/039/0/038/0/129/2/030/0/1125/5/1119/9/3244/14/4
1136/2/035/3/019/2/121/1/01/0/01/0/034/5/034/5/028/2/126/4/1118/11/2117/13/1235/24/3
1237/1/035/3/020/2/018/4/01/0/00/1/039/0/037/2/027/4/028/3/0124/7/0118/13/0242/20/0
1335/3/030/8/021/1/018/4/01/0/01/0/038/1/037/1/129/2/026/5/0124/7/0112/18/1236/25/1
1436/2/035/2/118/4/018/4/00/1/01/0/035/4/035/4/030/1/030/1/0119/12/0119/11/1238/23/1
1535/3/032/4/220/2/015/6/10/1/00/1/033/6/031/8/027/4/022/8/1115/16/0100/27/4215/43/4
1634/4/033/5/021/1/018/4/01/0/01/0/036/3/031/7/126/5/027/4/0118/13/0110/20/1228/33/1
1738/0/038/0/021/1/021/1/01/0/01/0/039/0/038/0/129/2/031/0/0128/3/0129/1/1257/4/1
1834/4/034/3/117/5/016/4/21/0/01/0/036/3/033/6/029/2/026/4/1117/14/0110/17/4227/31/4
1938/0/037/0/121/0/120/0/21/0/01/0/039/0/039/0/028/2/130/0/1127/2/2127/0/4254/2/6
2033/5/033/4/118/4/020/2/01/0/01/0/032/6/133/6/028/3/027/4/0112/18/1114/16/1226/34/2
2136/2/029/9/019/3/021/1/01/0/01/0/033/6/028/10/130/1/025/6/0119/12/0104/26/1223/38/1
2238/0/038/0/022/0/022/0/01/0/01/0/039/0/039/0/031/0/031/0/0131/0/0131/0/0262/0/0
2333/5/028/10/020/2/019/3/00/1/00/1/032/7/031/8/027/4/021/9/1112/19/099/31/1211/50/1
2435/3/031/7/019/3/019/3/01/0/00/1/039/0/035/3/130/1/026/3/2124/7/0111/17/3235/24/3
2538/0/038/0/022/0/022/0/01/0/01/0/039/0/039/0/031/0/029/2/0131/0/0129/2/0260/2/0
Oddíl