Bohatý Karel, 2001

SK Třebechoviceregistrační číslo: 061027
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom     NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom     NKZ
0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 4. 1/U23 6.506,2
96
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 3. 1/U23 5.505,3
81
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 7. 1/U23 8.419,3
219
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 13. 1/U23 9.159,1
74
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 4. 1/U23 3.523,5
245
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 12. 1/U23 6.375,6
97
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 56. 10/U23 25.5228,1NKZ
0
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 31. 3/U23 30.9131,3NKZ
10
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 40. 10/U23 17.5618,2NKZ
1
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 22. 3/U23 19.9719,9NKZ
23
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 27. 4/U23 9.7511,6
228
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 4. 1/U23 3.663,9
124
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 10. 2/U23 6.057,0
321
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 4. 1/U23 1.912,0
125
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 13. 2/U23 11.8913,9
128
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 1. 1/U23
32
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 2. 1/U23 2.142,7
47
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 1. 1/U23
40
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 2. 1/U23 5.055,5
58
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
0
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 50. 13/U23 15.8318,9ČP/NKZ
0/5
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom     ČP
0
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom     ČP
0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 5. 1/U23 5.396,3
280
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 7. 2/U23 7.518,6
300
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 35. 13/U23 16.8519,1ČP
1
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 38. 12/U23 36.6138,0ČP
0
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 39. 12/U23 77.9588,4ČP
0
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 34. 11/U23 29.3333,0ČP
2
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 42. 7/U23 15.4417,3NKZ
6
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 60. 10/U23 25.8428,3NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 34. 9/U23 12.2916,3NKZ
9
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 116. 16/U23 114.72150,5NKZ
0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 4. 2/DS 3.904,0
236
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PROCHÁZKA Josef
3. 1/DS 4.803,9
33
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 2. 1/DS 3.103,3
258
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PROCHÁZKA Josef
   
0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 16. 3/DS 10.1812,0NKZ
35
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 16. 6/DS 11.4013,0NKZ
35
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 28. 10/DS 31.6536,7-
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 10. 4/DS 12.4914,3
312
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 11. 3/DS 11.2713,6
314
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 1. 1/DS
309
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 4. 1/DS 3.924,1
343
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1M slalom 134. 44/DS 63.6871,6-
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 1/DS 5.9013,0
32
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 9. 1/DS 161.7019,7
14
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 1/DS 5.7012,3
32
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 9. 1/DS 162.8019,8
19
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 2. 1/DS 1.501,6
62
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 1. 1/DS
69
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/DS 5.9013,0
32
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 38.   16.7817,5NKZ
14
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 46. 9/DS 20.3822,9NKZ
7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 4. 1/DS 5.276,5
348
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 4. 1/DS 6.508,5
425
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 17. 5/DS 11.0811,3NKZ
35
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 15. 3/DS 8.869,2NKZ
40
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom     ČP
0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1M slalom     ČP
0
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 8. 3/DS 12.0915,6
311
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom    
0
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 10. 3/DS 8.2910,1
294
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom    
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 6. 2/DS 4.103,6
209
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 2. 1/DS 2.802,3
90
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 2. 2/DS 0.610,5
230
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 2. 1/DS 0.750,6
96
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 13. 4/DS 13.1117,4NKZ
37
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KARLÍKOVÁ Barbora
    NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 11. 2/DS 8.4210,8NKZ
43
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KARLÍKOVÁ Barbora
2. 1/DS 2.202,0NKZ
68
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 9. 4/DS 9.2513,3-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
KARLÍKOVÁ Barbora
5. 3/DS 16.1912,6-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 16. 7/DS 18.6318,8-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1M slalom 23. 4/DS 17.0615,6ČP
13
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M slalom 18. 3/DS 13.3611,7ČP
21
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 2. 1/DS 1.202,4
30
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/DS 111.8013,0
25
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
33
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/DS 100.3011,5
24
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 25. 5/DS 17.7718,0NKZ
27
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KARLÍKOVÁ Barbora
6. 1/DS 52.1444,2NKZ
53
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 45. 9/DS 127.53126,4NKZ
2
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KARLÍKOVÁ Barbora
4. 1/DS 110.6066,5NKZ
57
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 33. 8/DS 26.3229,3NKZ
13
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KARLÍKOVÁ Barbora
1. 1/DS NKZ
75
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 23. 5/DS 17.3618,2NKZ
29
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KARLÍKOVÁ Barbora
1. 1/DS NKZ
75
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M slalom 28. 3/DS 14.5014,9ČP
8
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M slalom 29. 3/DS 16.0116,8ČP
7
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 26. 4/DS 17.3819,3ČP
10
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 34. 4/DS 25.6325,4ČP
2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 5. 2/DM 7.017,0
189
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BOHATÝ Oto
6. 1/DM 25.0022,2
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 3. 1/DM 6.105,7
107
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 2. 1/DM 3.703,6
205
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BOHATÝ Oto
7. 1/DM 26.1022,0
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 3. 1/DM 7.506,9
122
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 9. 2/DM 6.747,3NKZ
57
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 10. 1/DM 15.7014,2NKZ
62
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 7. 3/DM 3.277,7-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 14. 4/DM 4.3412,2-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 16. 5/DM 13.6115,7-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 6. 2/DM 9.5210,2-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 27. 3/DM 18.9318,3ČP/NKZ
10/33
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 16. 1/DM 10.459,6ČP/NKZ
25/57
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 4. 1/DM 5.406,3
135
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 12. 2/DM 68.3186,3
293
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 2. 1/DM 11.0612,7
174
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 12. 2/DM 12.3515,6
305
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 33. 7/DM 38.0036,5NKZ
11
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 14. 2/DM 18.7118,5NKZ
43
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 25. 1/DM 22.3621,3ČP
11
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 24. 1/DM 19.2020,5ČP
12
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 30. 2/DM 83.2281,3ČP
6
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 27. 1/DM 30.0030,3ČP
9
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 2. 1/DM 11.0010,1
51
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 13. 3/DM 13.8312,7
70
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 2. 1/DM 3.623,2
63
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 6. 2/DM 7.817,3
129
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 10. 1/DM 9.7112,4
35
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 10. 1/DM 6.399,2
47
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 11. 1/DM 10.9613,9
35
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 13. 2/DM 11.6616,8
40
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 2. 1/DM 9.4010,8
26
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
NESNÍDALOVÁ Lucie
2. 2/DM 7.706,5
9
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 5. 1/DM 7.208,6
116
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 2. 1/DM 10.4013,3
27
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
NESNÍDALOVÁ Lucie
3. 1/DM 16.9016,1
7
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 5. 1/DM 6.508,5
121
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 7. 3/DM 3.803,5
139
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 3. 2/DM 2.001,7
99
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 4. 2/DM 1.501,4
161
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 4. 2/DM 3.703,4
101
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 28. 3/DM 24.6625,8ČP/NKZ
11/40
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 47. 4/DM 128.91127,5ČP/NKZ
4/10
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M sjezd 7. 2/DM 8.1014,6-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 12. 4/DM 23.0623,8-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 30. 13/DM 24.4026,0-
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 28. 2/DM 26.6322,2ČP
11
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 31. 3/DM 22.5621,1ČP
8
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 1. 1/DM
108
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 3. 1/DM 2.302,3
153
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 1. 1/DM
126
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 4. 1/DM 5.005,0
161
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 1. 1/DM
15
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 1. 1/DM
15
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 2. 1/DM 5.407,8
8
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 2. 1/DM 4.606,6
8
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 1. 1/DM
42
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 1. 1/DM
61
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 1. 1/DM
37
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 3. 1/DM 5.105,0
49
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 53. 11/DM 25.7328,1NKZ
0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 13. 2/DM 13.8314,2NKZ
49
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 69. 15/DM 43.3148,5NKZ
0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 28. 4/DM 25.6125,6NKZ
19
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 51. 14/DM 22.3127,2NKZ
0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 17. 3/DM 15.7418,3NKZ
35
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 56. 15/DM 21.5926,2NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 17. 4/DM 14.7417,5NKZ
37
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 1. 1/DM
44
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 6. 1/DM 8.138,0
57
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 2. 2/DM 13.5413,0
55
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 4. 1/DM 4.234,1
72
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1M slalom 31. 4/DM 28.2430,6ČP
5
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1M slalom 27. 3/DM 28.0630,3ČP
9
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 28. 3/DM 18.5619,8ČP
8
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 30. 3/DM 26.3728,2ČP
6
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 6. 1/ZS 3.903,9
149
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
MILLER Jan
10. 2/DS 17.2014,5
13
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 10. 1/ZS 10.8010,2
69
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 1. 1/ZS
176
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
MILLER Jan
3. 2/DS 8.006,8
41
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 7. 1/ZS 6.706,2
84
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 54. 3/ZS 29.1931,9NKZ
0
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 30. 2/ZS 32.9133,6NKZ
14
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 38. 1/ZS 24.7725,7NKZ
3
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 29. 1/ZS 28.5727,1NKZ
17
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 62. 19/ZS 65.9575,5-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 13. 1/ZS 16.6217,9-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 1. 1/ZS -
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 5. 5/ZS 1.232,8-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 2. 2/ZS 1.471,5-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 1. 1/ZS -
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy C1M slalom 5. 1/ZS 8.538,2
52
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy K1M slalom 21. 1/ZS 24.8128,2
128
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy C1M slalom 7. 1/ZS 21.1620,5
36
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy K1M slalom 24. 1/ZS 28.1232,3
127
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 1. 1/ZS
24
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 1. 1/ZS
114
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd    
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 1. 1/ZS
25
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 1. 1/ZS
110
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 2. 2/ZS 0.040,1
0
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 8. 1/ZS 142.0017,6
12
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 7. 1/ZS 5.109,8
12
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 1/ZS 127.1014,9
13
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 7. 1/ZS 5.3010,4
15
05.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 3. 1/ZS 3.173,4
27
05.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 9. 1/ZS 12.7617,3
134
04.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 3. 1/ZS 1.912,1
28
04.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 9. 1/ZS 9.9213,4
158
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 1. 1/ZS
21
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 7. 7/ZS 11.205,5
19
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 3. 3/ZS 0.700,8
109
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 1. 1/ZS
22
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 1. 1/ZS
37
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 2. 2/ZS 0.280,3
116
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 52. 2/ZS 28.9736,5NKZ
0
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 42. 3/ZS 51.4159,9NKZ
5
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 46. 1/ZS 23.6228,6NKZ
0
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 42. 1/ZS 47.7057,4NKZ
4
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 9. 4/ZS 12.3815,1
114
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 3. 1/ZS 5.776,1
42
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 5. 2/ZS 12.3116,1
130
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 1. 1/ZS
51
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 17. 3/ZS 110.9620,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 17. 2/ZS 115.7921,4-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 39. 2/ZS 60.7961,7NKZ
5
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 71. 7/ZS 51.6455,1NKZ
0
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 43. 3/ZS 83.9479,1NKZ
1
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 53. 1/ZS 23.5724,4NKZ
0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 2. 1/ZS 2.802,4OM
8
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 1. 1/ZS OM
24
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 1. 1/ZS OM
12
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 1. 1/ZS OM
24
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 1. 1/ZS
32
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 2. 1/ZS 2.702,5
85
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 1. 1/ZS
39
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 5. 1/ZS 4.103,0
67
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 15.   13.1012,9
100
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
SOUČEK Marek
9.   20.1016,4
8
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 8.   12.8011,7
48
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 10.   14.3012,9
53
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
SOUČEK Marek
5.   31.4028,7
28
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 14.   12.6012,0
118
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 59.   36.8943,8NKZ
0
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 43.   117.53130,2NKZ
5
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1M slalom 65.   49.1054,7NKZ
0
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C1M slalom 38.   62.5566,9NKZ
10
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 27.   18.9319,0-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 16.   24.8023,6-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 7.   6.707,6-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1M slalom 6.   13.1314,0-
24.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 10. 1/ZS 30.1529,6
7
24.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 20. 4/ZS 23.3326,9
114
23.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 13. 1/ZS 27.5728,6
14
23.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 25. 4/ZS 27.7233,3
112
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 12.   18.1018,3
28
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 17.   16.7018,4
97
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 11.   20.2020,1
37
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 17. 3/ZS 21.3023,1
97
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 21. 10/ZS 15.5718,2
120
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 18. 3/ZS 22.6225,4
33
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 22. 11/ZS 16.9720,3
114
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 22. 5/ZS 24.8227,8
26
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 7.   8.5017,7
15
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 9.   158.4018,1
11
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 8.   6.9013,9
12
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd    
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 4. 3/ZS 13.3716,1OM
20
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 11. 9/ZS 11.5414,9OM
69
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 5. 3/ZS 9.7111,2OM
16
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 14. 11/ZS 13.2116,8OM
57
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom     NKZ
0
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 83. 8/ZS 36.2842,2NKZ
0
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 52. 4/ZS 89.9395,3NKZ
0
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 84. 10/ZS 34.6939,8NKZ
0
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu C1M slalom 19. 3/ZS 25.2730,4
16
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1M slalom 30. 5/ZS 21.9228,8
75
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu C1M slalom 27. 3/ZS 25.2029,4
11
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1M slalom 37. 7/ZS 23.4030,7
88
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 72.   45.1154,9NKZ
0
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 78.   52.2261,4NKZ
0
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 20. 9/ZS 21.1833,6
19
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 29. 9/ZS 39.0446,6
31
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 28. 6/ZS 18.3927,7
27
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 40. 9/ZS 48.0357,3
13
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota C1M slalom 18. 2/ZS 25.2030,9
18
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota C2M slalom
Špalek Vojtěch
15. 2/DS 55.9057,6
1
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1M slalom 30. 6/ZS 29.0039,6
52
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera C1M slalom 19. 2/ZS 20.9225,5
15
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera C2M slalom
Špalek Vojtěch
13. 2/DS 47.0045,7
2
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1M slalom 29. 6/ZS 21.5629,2
58
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 10. 2/ZS 19.2017,7
22
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 31. 5/ZS 20.7019,9
34
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 13. 3/ZS 15.0012,5
10
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 34. 6/ZS 22.7020,9
29
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 46. 1/ZM 27.3027,0
31
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C1M slalom 25. 1/ZM 23.1022,0
20
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C2M slalom
KLIŠČ Zdeněk
23. 5/ZS 43.3032,4
0
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 39. 1/ZM 32.3032,4
45
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C1M slalom 25. 1/ZM 23.9021,4
24
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 47.   49.0455,6-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1M slalom 19.   19.2817,7-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1M slalom 8.   17.4113,9-
25.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, neděle USD Veltrusy C1M slalom 21. 1/ZM 141.66147,9
2
25.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, neděle USD Veltrusy K1M slalom 58. 3/ZM 63.8772,2
15
24.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, sobota USD Veltrusy C1M slalom 24. 1/ZM 227.61230,7
0
24.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, sobota USD Veltrusy K1M slalom 59. 3/ZM 66.3473,1
12
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 26. 1/ZM 32.0628,8
7
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 31. 1/ZM 32.8933,9
34
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 29. 1/ZM 25.9124,8
9
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 43. 1/ZM 30.1532,8
29
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko C1M slalom 9. 1/ZM 23.7023,7
6
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom 23. 2/ZM 31.4036,8
18
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom 13. 1/ZM 25.9026,1
3
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom 23. 1/ZM 29.0034,1
19
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 K1M sjezd 20.   267.6030,4
2
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 K1M sjezd 20.   23.3049,2
2
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1M slalom 28. 1/ZM 45.7753,1
6
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 70. 6/ZM 43.2551,6
20
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1M slalom 31. 1/ZM 58.6565,4
2
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 56. 1/ZM 27.0730,4
38
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 13. 1/ZM 26.6022,3
4
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 15. 1/ZM 19.7017,3
18
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 11. 1/ZM 26.8021,8
4
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 16. 1/ZM 25.7023,2
17
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1M slalom 27. 2/ZM 61.0658,0
2
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 48. 7/ZM 47.1753,0
17
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1M slalom 28. 1/ZM 76.7971,7
2
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 43. 5/ZM 41.3745,7
26
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 17. 1/ZM 92.93100,7OM
0
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 33. 1/ZM 29.5834,6OM
32
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava C1M slalom 17.   90.0995,2OM
1
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1M slalom 40.   40.7244,9OM
33
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 68. 5/ZM 29.7029,2
19
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAVLÍK Pavel
13. 2/ZS 30.3024,2
4
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 42. 2/ZM 35.4033,5
4
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 77. 6/ZM 34.8036,6
19
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAVLÍK Pavel
17. 2/ZS 36.5031,0
1
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 47. 2/ZM 34.2032,4
5
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 38.   48.0352,4-
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky C1M slalom 46. 3/ZM 49.7149,6
2
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 79. 9/ZM 61.3570,2
1
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky C1M slalom 50. 3/ZM 53.5051,7
0
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 66. 7/ZM 45.8051,3
17
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 54.   48.5865,5OM
11
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1M slalom 21.   50.8960,6OM
1
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 49.   50.1361,0OM
18
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1M slalom 22.   58.0060,0OM
1
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 114. 18/ZM 48.0849,9
15
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 57. 6/ZM 67.3467,8
0
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 101. 16/ZM 31.8135,9
25
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 67. 6/ZM 55.3461,3
0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 25. 1/ZM 37.9032,7
4
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 39. 5/ZM 34.5033,5
9
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 46. 3/ZM 59.3053,1
0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 43. 4/ZM 33.0031,0
20
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 31. 3/ZM 36.2041,2
7
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 21. 1/ZM 54.6257,7
0
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 30. 2/ZM 41.0046,7
6
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 28. 2/ZM 49.5063,1
2
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 31. 2/ZM 93.60117,1
1
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 86.   66.9178,5
8
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 87.   50.3753,6
8
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 74.   40.9043,6
0
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAVLÍK Pavel
   
0
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 70.   38.8039,8
0
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom 50. 3/PZ 57.9066,4
0
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom 49. 2/PZ 56.0060,1
0
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010, předžáci
    -
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
neděle 26.9.2010
BOHATÝ Karel
20.   65.6054,7-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010, předžáci
8.   24.2018,1-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom
předžáci
12.   279.80207,9-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
sobota
79.   80.2079,1-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
74.   75.1079,7-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 2   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 13.08.21 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.07.21 updated from RVP
Bohatý KarelDUKLA Brandýs K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.12.20 updated from RVP
Bohatý KarelDUKLA Brandýs K1: 2+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Bohatý KarelDUKLA Brandýs K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bohatý KarelDUKLA Brandýs K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Bohatý KarelDUKLA Brandýs K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 06.08.18 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1: 2   C2: 04.04.17 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 2   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 26.08.14 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 12.06.14 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.07.13 updated from RVP
Bohatý KarelSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.05.12 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníPardubice
ZnameníKozoroh
BydlištěTřebechovice pod Orebem
ZaměstnáníSSSOG Hradec Králové
Plánované povoláníVoják z povolání
Výrobce loděostatní
Model loděMashua
Výrobce pádlaGalasport
Od kolika let pádluje9
První trenérOtec
Současný trenérMichal Šrámek
Sportovní vzorJaromír Jágr
ZálibyHokej, běh a kolečkové brusle
Zimní přípravaDoma
Cíle na sezonuUdržení výkonnostní třídy 2+
Oblíbená traťRoudnice nad Labem

Profil aktualizován 21.05.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1M kvalifikaceGalasport Pop
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M finale-BGalasport Pop
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1M finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1M kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M finale-B
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M kvalifikace
0|4178|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
83.C1M 3/3 177

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 2/2 33
58.K1M 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/7 548
35.K1M 5/6 1071

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
41.K1M 5/7 3
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1M 4/5 20
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
113.K1M 4/4 580

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.K1M 4/6 145
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C2M
Procházka Josef
2/2 33
1.K1M 5/14 1742
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/5 129

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.C1M 5/6 59
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1M 4/6 136
2.C2X
Karlíková Barbora
4/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C1M 2/2 186
131.K1M 2/2 439
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.K1M 4/4 112

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.C1M 6/6 73
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1M 4/6 219
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1M 5/12 601
55.C2M
Nesnídalová Lucie
2/2 16
 C2M
Bohatý Oto
2/2 0
13.K1M 5/8 1121

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.C1M 6/8 53
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1M 4/6 161
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/8 489
15.K1M 5/8 686
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 4/4 46

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1M 4/6 41
53.K1M 4/6 3
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/14 298
28.C2M
Miller Jan
2/2 54
18.K1M 5/14 747
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 2/2 20
74.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 5/8 96

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.C1M 4/4 15
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/14 199
42.C2M
Souček Marek
2/2 36
102.C2M
Špalek Vojtěch
2/2 3
43.K1M 5/18 578
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 2/2 36
48.K1M 2/2 126
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.K1M 4/4 38

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.C1M 5/14 66
 C2M
Klišč Zdeněk
1/1 0
123.K1M 5/14 177
Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.C1M 2/2 1
87.K1M 2/2 65
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
95.K1M 2/2 4

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 5/9 15
93.C2M
Pavlík Pavel
2/2 5
243.K1M 5/14 100
Slalom: Oblastní žebříček Morava
61.C1M 2/2 2
107.K1M 2/2 29

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pavlík Pavel
1/1 0
 K1M 4/4 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1M41----
C1M-45232830

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020201920182017201620152014
K1M121583713--1195379
C1M-30--15393443
C2X----2----

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1M839235-7231113380171-
K1M-35113113113151843123243375
C2M---35-130-2810212093140

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182016201520142013
K1M4054-305795
C1M--26---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420132012
C1M33265361
K1M744887107
Fotky nenalezeny.
0|4178|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
83.C1M 3/3 177

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 2/2 33
58.K1M 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/7 548
35.K1M 5/6 1071

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
41.K1M 5/7 3
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1M 4/5 20
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
113.K1M 4/4 580

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.K1M 4/6 145
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C2M
Procházka Josef
2/2 33
1.K1M 5/14 1742
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/5 129

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.C1M 5/6 59
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1M 4/6 136
2.C2X
Karlíková Barbora
4/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C1M 2/2 186
131.K1M 2/2 439
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.K1M 4/4 112

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.C1M 6/6 73
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1M 4/6 219
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1M 5/12 601
55.C2M
Nesnídalová Lucie
2/2 16
 C2M
Bohatý Oto
2/2 0
13.K1M 5/8 1121

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.C1M 6/8 53
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1M 4/6 161
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/8 489
15.K1M 5/8 686
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 4/4 46

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1M 4/6 41
53.K1M 4/6 3
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/14 298
28.C2M
Miller Jan
2/2 54
18.K1M 5/14 747
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 2/2 20
74.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 5/8 96

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.C1M 4/4 15
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/14 199
42.C2M
Souček Marek
2/2 36
102.C2M
Špalek Vojtěch
2/2 3
43.K1M 5/18 578
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 2/2 36
48.K1M 2/2 126
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.K1M 4/4 38

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.C1M 5/14 66
 C2M
Klišč Zdeněk
1/1 0
123.K1M 5/14 177
Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.C1M 2/2 1
87.K1M 2/2 65
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
95.K1M 2/2 4

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 5/9 15
93.C2M
Pavlík Pavel
2/2 5
243.K1M 5/14 100
Slalom: Oblastní žebříček Morava
61.C1M 2/2 2
107.K1M 2/2 29

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pavlík Pavel
1/1 0
 K1M 4/4 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1M41----
C1M-45232830

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020201920182017201620152014
K1M121583713--1195379
C1M-30--15393443
C2X----2----

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1M839235-7231113380171-
K1M-35113113113151843123243375
C2M---35-130-2810212093140

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182016201520142013
K1M4054-305795
C1M--26---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420132012
C1M33265361
K1M744887107

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
158 143 21 25 8   355
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár30.128.02825
K1M39.238.0345
C1M27.928.02820
NKZ37.938.01758
K1M52.953.01628
C1M28.129.01325
C2X2.82.015
veřejné závody19.311.01216
K1M25.215.01113
C1M13.310.0189
C2M9.97.0314
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,025
K1M00,000,000,000,05
C1M00,000,000,000,020
NKZ23,411,700,035,258
K1M00,000,000,000,028
C1M00,000,000,000,025
C2X240,0120,000,0360,05
veřejné závody2310,6188,3136,05425,0216
K1M87,187,132,71916,8113
C1M1516,9910,177,93134,889
C2M00,017,1321,4428,614
Celkem258,4196,4134,35719,1299
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár5017963636,0
K1M1028629110,0
C1M4015103825,0
NKZ11445364032,6
K1M5516603035,5
C1M5021024200,0
C2X97748600,0
veřejné závody4243828914333,7
K1M2252238107232,0
C1M172133487040,7
C2M27256913,7
Celkem588101601714925,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Bohatý Karelsl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí23.18.28.29.26.34.27.16.25.24.30.27.28.47.28.31.31.27.28.30.
odstup % *)15,611,714,916,819,325,418,39,621,320,581,330,325,8127,522,221,130,630,319,828,2
% poražených soupeřů *)45,057,535,731,734,213,251,973,233,336,121,629,747,19,820,621,16,318,818,214,7
pořadí201620172018celkem
průměr31.324.826.327.9
medián28252628
modus28271828
počet závodů86620
průměrný odstup od vítěze % *)38,230,217,329,5
průměrné % poražených soupeřů *)19,641,036,231,0
počet jízd16121240
lepší 1. jízda4
50,0%
3
50,0%
3
50,0%
10
50,0%
čistých jízd1
6,3%
0
0,0%
1
8,3%
2
5,0%

Kategorie K1M

Bohatý Karelsl 147
05.09.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí50.35.38.39.34.
odstup % *)18,919,138,088,433,0
% poražených soupeřů *)58,812,82,6---15,4
pořadí2020celkem
průměr39.239.2
medián3838
modus3434
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze % *)39,539,5
průměrné % poražených soupeřů *)17,917,9
počet jízd1010
lepší 1. jízda2
40,0%
2
40,0%
čistých jízd1
10,0%
1
10,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Bohatý Karelsl 30
16.04.22
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí4.16.18.29.26.6.2.12.13.1.16.6.10.8.
odstup % *)6,218,811,716,819,310,212,723,817,90,023,614,017,713,9
% poražených soupeřů *)93,359,557,531,734,289,698,468,661,3100,053,175,071,961,1
pořadí2013201420152016201720182022celkem
průměr8.010.77.012.04.022.34.011.9
medián810112218410
modus8611221646
počet závodů132124114
průměrný odstup od vítěze % *)13,918,49,023,811,416,76,214,8
průměrné % poražených soupeřů *)61,166,780,768,694,045,793,368,2
počet jízd264248228
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
100,0%
4
28,6%
čistých jízd1
50,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%
2
100,0%
6
21,4%

Kategorie K1M

Bohatý Karelsl 126
14.09.19
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí28.16.12.30.62.2.27.7.31.47.19.38.
odstup % *)36,715,715,626,075,51,519,07,619,955,617,752,4
% poražených soupeřů *)71,387,091,366,323,898,969,093,558,932,478,341,3
pořadí2012201320142015201620172019celkem
průměr38.033.021.732.030.014.028.026.6
medián381927230122827
modus3819723012282
počet závodů123212112
průměrný odstup od vítěze % *)52,436,715,538,526,015,636,728,6
průměrné % poražených soupeřů *)41,355,473,861,466,389,271,367,7
počet jízd246324223
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
66,7%
2
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
4
66,7%
1
33,3%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
7
30,4%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Bohatý Karelsl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 67
14.06.14
pořadí31.22.13.11.25.45.33.23.9.10.27.16.33.14.28.47.13.28.17.17.30.29.42.42.39.43.43.38.52.
odstup %31,319,917,410,818,0126,429,318,27,314,218,39,636,518,525,8127,514,225,618,317,533,627,159,957,461,779,1130,266,995,3
% poražených soupeřů25,048,876,581,554,718,540,759,383,082,451,973,227,369,847,19,873,944,969,271,937,040,414,619,615,610,64,521,3---
pořadí201420152016201720182021celkem
průměr44.337.525.018.225.026.528.3
medián43391714232228
modus3842179112213
počet závodů36666229
průměrný odstup od vítěze %97,553,138,217,436,725,641,9
průměrné % poražených soupeřů8,623,052,864,655,236,943,9
počet jízd612121212458
lepší 1. jízda1
33,3%
3
50,0%
4
66,7%
3
50,0%
4
66,7%
1
50,0%
16
55,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Bohatý Karelsl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí2.6.4.1.1.
odstup %2,044,266,50,00,0
% poražených soupeřů66,7---25,0100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr2.82.8
medián22
modus11
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %22,522,5
průměrné % poražených soupeřů58,358,3
počet jízd99
lepší 1. jízda2
40,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Bohatý Karelsl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí56.40.50.42.60.34.116.16.16.38.46.17.15.53.69.51.56.54.38.52.46.71.53.59.65.83.84.72.78.
odstup %28,118,218,917,328,316,3150,512,013,017,522,911,39,228,148,527,226,231,925,736,528,655,124,443,854,742,239,854,961,4
% poražených soupeřů39,657,158,867,754,672,53,488,187,862,255,083,285,651,937,658,054,550,066,151,057,940,757,427,517,927,428,431,123,8
pořadí201420152016201920202021celkem
průměr73.552.357.324.760.448.052.8
medián72525316504053
modus59385116344016
počet závodů66465229
průměrný odstup od vítěze %49,533,732,514,346,323,134,2
průměrné % poražených soupeřů26,053,950,577,051,448,451,6
počet jízd121181210457
lepší 1. jízda5
83,3%
2
33,3%
2
50,0%
1
16,7%
1
20,0%
0
0,0%
11
37,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
1
10,0%
0
0,0%
3
5,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Bohatý Karelsl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 137
30.08.15
sl 136
29.08.15
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 97
05.07.15
sl 96
04.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 120
24.08.14
sl 119
23.08.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
MJF neděle
25.08.13
MJF sobota
24.08.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
pořadí4.3.13.12.4.4.13.1.1.2.2.3.3.4.2.2.2.10.10.13.11.2.2.3.4.1.1.1.1.1.2.7.5.7.1.1.3.3.1.1.3.1.1.1.8.10.10.13.12.11.18.22.19.27.18.19.10.13.25.25.21.24.26.29.9.13.28.31.13.11.27.28.42.47.46.50.57.67.25.46.21.
odstup %6,25,39,15,63,92,013,90,00,02,30,65,76,96,312,710,13,29,212,416,813,910,813,31,73,40,00,00,00,00,013,06,28,220,50,00,03,42,10,00,06,10,00,00,011,712,929,628,618,320,125,427,830,429,430,925,517,712,522,021,4147,9230,728,824,823,726,153,165,422,321,858,071,733,532,449,651,767,861,332,753,157,7
% poražených soupeřů93,395,181,384,595,795,776,5100,0100,098,298,496,997,194,198,495,596,271,059,162,554,592,392,996,795,4100,0100,0100,0100,0100,095,091,982,666,7100,0100,084,685,7100,0100,093,1100,0100,0100,084,883,925,033,363,373,061,457,148,631,658,555,071,953,857,160,04,8---21,926,346,725,018,26,340,044,416,115,625,525,813,57,59,74,329,413,5---
pořadí201220132014201520162017201820212022celkem
průměr44.622.115.02.71.85.32.06.93.513.5
medián46251311324310
modus4613101122131
počet závodů914141381227281
průměrný odstup od vítěze %48,958,422,93,62,310,11,54,95,822,4
průměrné % poražených soupeřů14,427,357,292,798,484,298,390,594,265,8
počet jízd1828282616234124159
lepší 1. jízda3
33,3%
8
57,1%
7
50,0%
5
38,5%
4
50,0%
5
41,7%
0
0,0%
4
57,1%
1
50,0%
37
45,7%
čistých jízd8
44,4%
11
39,3%
6
21,4%
11
42,3%
11
68,8%
7
30,4%
4
100,0%
6
50,0%
3
75,0%
67
42,1%

Kategorie C2M

Bohatý Karelsl 137
29.09.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 151
26.09.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
Třebech NE
29.09.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
Řeka Orlice
25.09.10
pořadí3.6.7.2.3.3.9.5.15.13.23.13.17.20.
odstup %3,922,222,06,516,16,816,428,757,645,732,424,231,054,7
% poražených soupeřů90,980,878,666,760,093,360,080,022,225,04,340,027,3---
pořadí2010201220132014201520172019celkem
průměr20.015.023.010.53.04.53.09.9
medián20132393337
modus20132353233
počet závodů121414114
průměrný odstup od vítěze %54,727,632,437,16,816,73,926,3
průměrné % poražených soupeřů0,033,74,346,893,371,590,952,1
počet jízd242827227
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,7%

Kategorie K1M

Bohatý Karelsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 18
07.04.19
sl 16
06.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 137
30.08.15
sl 136
29.08.15
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 97
05.07.15
sl 96
04.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 120
24.08.14
sl 119
23.08.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 33
04.05.14
sl 32
04.05.14/2
sl 31
03.05.14
sl 30
03.05.14/2
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
MJF neděle
25.08.13
MJF sobota
24.08.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Jizera,
14.08.10
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
pořadí7.4.27.10.2.2.5.7.4.2.10.11.1.4.2.1.4.4.8.10.6.2.5.2.12.12.13.6.5.5.7.4.3.4.1.3.6.4.1.21.24.1.1.9.9.3.2.9.5.2.5.15.14.20.25.17.17.21.22.30.37.20.29.28.40.30.29.31.34.46.39.58.59.31.43.23.23.70.56.15.16.48.43.68.77.79.66.114.101.39.43.31.30.28.31.86.87.74.70.50.49.8.12.74.79.
odstup %9,33,511,67,02,75,56,38,64,03,314,313,60,04,11,60,06,58,515,610,13,60,57,03,686,315,612,77,38,68,53,51,42,35,00,05,08,04,10,028,232,30,00,017,313,40,80,315,116,12,53,012,912,026,933,318,423,118,220,328,830,733,646,627,757,339,629,219,920,927,032,472,273,133,932,836,834,151,630,417,323,253,045,729,236,670,251,349,935,933,531,041,246,763,1117,178,553,643,639,866,460,118,1207,979,779,1
% poražených soupeřů96,198,284,695,197,197,597,196,098,199,489,587,5100,098,196,8100,097,798,091,689,596,499,396,799,291,191,380,692,994,494,494,797,698,197,3100,096,888,994,0100,068,866,2100,0100,085,287,197,698,991,795,898,090,983,586,664,860,080,281,082,181,467,865,051,337,849,129,171,673,858,953,547,159,621,919,463,052,350,051,126,643,964,161,534,745,544,642,010,328,628,037,149,355,843,444,222,918,918,317,337,641,55,89,441,78,39,98,2
pořadí2009201020112012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr76.510.060.862.940.725.57.14.07.54.05.16.08.725.2
medián74850664325545245415
modus7484931231714524522
počet závodů224141418138821226105
průměrný odstup od vítěze %79,4113,052,552,740,327,79,93,718,72,06,87,56,627,1
průměrné % poražených soupeřů9,125,023,632,945,865,490,895,992,697,995,596,694,868,9
počet jízd448282835261615424412208
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
25,0%
5
35,7%
6
42,9%
6
33,3%
5
38,5%
3
37,5%
4
50,0%
1
50,0%
1
8,3%
0
0,0%
3
50,0%
37
35,2%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%
6
21,4%
9
32,1%
14
40,0%
9
34,6%
7
43,8%
4
26,7%
3
75,0%
6
25,0%
3
75,0%
4
33,3%
67
32,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Bohatý Karelsl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí2.1.4.5.17.17.21.22.
odstup %2,40,016,111,2100,795,260,660,0
% poražených soupeřů80,0100,088,084,0------16,78,7
pořadí2012201320142015celkem
průměr21.517.04.51.511.1
medián2117415
modus21174117
počet závodů22228
průměrný odstup od vítěze %60,397,913,71,243,3
průměrné % poražených soupeřů12,70,086,090,047,2
počet jízd434415
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
4
50,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
2
50,0%
1
25,0%
4
26,7%

Kategorie K1M

Bohatý Karelsl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí1.1.11.14.33.40.54.49.
odstup %0,00,014,916,834,644,965,561,0
% poražených soupeřů100,0100,088,586,052,943,532,939,2
pořadí2012201320142015celkem
průměr51.536.512.51.025.4
medián493311114
modus49331111
počet závodů22228
průměrný odstup od vítěze %63,339,715,90,029,7
průměrné % poražených soupeřů36,148,287,3100,067,9
počet jízd444416
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
5
62,5%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
50,0%
5
31,3%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Bohatý Karelsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2015celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Bohatý Karelsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2015celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Bohatý Karelsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí17.17.
odstup %20,121,4
% poražených soupeřů66,766,0
pořadí2015celkem
průměr17.017.0
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,720,7
průměrné % poražených soupeřů66,466,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Bohatý Karelsl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2016celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1M

Bohatý Karelsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sl 78
28.06.15
sj 100
27.07.14
Třeb.sj.NE
28.07.13
pořadí9.9.5.3.3.8.6.7.9.20.
odstup %19,719,813,013,011,517,614,95,518,130,4
% poražených soupeřů70,472,487,990,990,068,275,079,363,617,4
pořadí20132014201520182019celkem
průměr20.09.07.03.07.77.9
medián2097397
modus2096399
počet závodů1132310
průměrný odstup od vítěze %30,418,112,712,317,516,4
průměrné % poražených soupeřů17,463,674,290,576,971,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Bohatý Karelsp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 142
06.09.15
pořadí9.7.7.1.
odstup %13,37,714,60,0
% poražených soupeřů70,480,662,5100,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr1.07.07.09.06.0
medián17797
modus17797
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %0,014,67,713,38,9
průměrné % poražených soupeřů100,062,580,670,478,4

Kategorie K1M

Bohatý Karelsl 139
10.09.17
sj 142
06.09.15
pořadí14.5.
odstup %12,22,8
% poražených soupeřů75,091,5
pořadí20152017celkem
průměr5.014.09.5
medián5145
modus5145
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %2,812,27,5
průměrné % poražených soupeřů91,575,083,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Bohatý Karelsj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 121
15.08.15
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sl 76
27.06.15
sl 101
27.07.14
sj 99
26.07.14
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
pořadí5.6.2.1.2.7.7.1.7.8.20.
odstup %13,012,32,40,00,19,810,40,017,713,949,2
% poražených soupeřů87,984,896,3100,097,472,776,0100,075,068,217,4
pořadí20132014201520182019celkem
průměr20.07.54.31.55.56.0
medián2072156
modus2077157
počet závodů1242211
průměrný odstup od vítěze %49,215,85,11,212,711,7
průměrné % poražených soupeřů17,471,686,598,286,479,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále