2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

24.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha101.11 0 98.48 0 98.48 75
2.2/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha100.00 0 102.15 2 100.001.52/1,575
3.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.105.87 0 103.87 0 103.875.39/5,575
4.2/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.104.03 0 104.51 2 104.035.55/5,675
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.67 2 111.97 6 104.676.19/6,368
6.3/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc114.83 104 104.86 0 104.866.38/6,568
7.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.54 158 105.34 0 105.346.86/7,068
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.107.42 0 108.77 0 107.428.94/9,168
9.4/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha130.24 4 107.74 0 107.749.26/9,468
10.5/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.28 4 105.77 52 109.2810.80/11,062
11.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV123.33 8 112.37 0 112.3713.89/14,157
12.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK109.90 4 112.83 0 112.8314.35/14,653
13.3/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha110.80 4 111.07 58 114.8016.32/16,649
14.6/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB145.77 52 114.89 0 114.8916.41/16,749
15.7/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha124.30 4 110.98 4 114.9816.50/16,846
16.2/VMRAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.113.13 2 114.30 2 115.1316.65/16,943
17.4/U23PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy112.51 8 113.18 2 115.1816.70/17,040
18. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja113.25 2 118.04 50 115.2516.77/17,037
19.8/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB113.87 4 113.77 354 117.8719.39/19,735
20.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja117.92 0 137.58 6 117.9219.44/19,733
21.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc140.65 8 118.91 2 120.9122.43/22,831
22. VLČEK Jan 1990 2 USK Pha115.46 6 112.07 52 121.4622.98/23,329
23.3/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB116.21 8 4.00 999 124.2125.73/26,127
24.4/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.126.46 4 119.16 6 125.1626.68/27,125
25.5/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn127.38 8 125.74 0 125.7427.26/27,723
26. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy121.66 6 126.01 2 127.6629.18/29,621
27. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB149.06 104 125.89 2 127.8929.41/29,919
28. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa128.65 2 121.12 8 129.1230.64/31,117
29. BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus125.37 4 119.65 54 129.3730.89/31,415
30.4/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov126.45 4 140.32 54 130.4531.97/32,514
31.6/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec125.57 100 130.69 4 134.6936.21/36,813
32.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor120.48 16 161.90 8 136.4838.00/38,612
33.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB133.95 4 128.65 8 136.6538.17/38,811
34.7/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy129.40 12 178.25 4 141.4042.92/43,610
35.8/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK135.62 6 155.10 6 141.6243.14/43,89
36.5/U23ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy139.34 8 1.00 999 147.3448.86/49,68
37.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.147.01 6 133.01 58 153.0154.53/55,47
38.9/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.187.56 60 149.98 4 153.9855.50/56,46
39.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.155.38 70 149.27 10 159.2760.79/61,75
40.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha201.18 12 174.28 8 182.2883.80/85,14
41.2/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha204.07 0 193.27 8 201.27102.79/104,43
42.6/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice4.00 999 116.60 100 216.60118.12/119,92
43.9/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov160.69 60 166.02 304 220.69122.21/124,11
44.3/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk206.18 62 203.05 110 268.18169.70/172,30
45.4/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha197.54 114 224.87 122 311.54213.06/216,30
46.5/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha180.49 256 233.52 458 436.49338.01/343,20
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc1.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl