2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

24.05.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.95.10 52 91.67 2 93.67
2K1M/2CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha95.67 0 94.93 50 95.67
3K1M/3BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.19 2 95.93 2 97.93
4C1M/1ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha101.11 0 98.48 0 98.48
5K1M/4HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno123.56 54 98.69 0 98.69
6K1M/5ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice98.64 4 99.55 0 99.55
7C1M/2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha100.00 0 102.15 2 100.00
8K1M/6ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice92.81 8 95.53 50 100.81
9K1M/7MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.97.19 4 101.09 6 101.19
10K1M/8CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha102.95 2 101.43 0 101.43
11K1M/9BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.04 0 123.84 4 102.04
12K1M/10MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava98.71 4 100.35 2 102.35
13K1M/11ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy110.18 8 101.60 2 103.60
14C1M/3HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.105.87 0 103.87 0 103.87
15C1M/4LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.104.03 0 104.51 2 104.03
16K1M/12ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha98.06 6 108.19 52 104.06
17K1M/13PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha105.08 6 100.20 4 104.20
18K1W/1VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha106.09 0 102.65 2 104.65
19C1M/5JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.67 2 111.97 6 104.67
20C1M/6CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc114.83 104 104.86 0 104.86
21K1M/14MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.111.90 52 104.94 0 104.94
22C1M/7LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.54 158 105.34 0 105.34
23K1M/15ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava101.54 4 113.36 4 105.54
24K1M/16KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz103.59 2 104.91 2 105.59
25K1M/17PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.84 6 105.76 0 105.76
26K1M/18RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.106.89 0 106.50 0 106.50
27K1M/19BOUZEK Filip 1992 2 Sušice104.65 2 112.11 8 106.65
28K1M/20TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice116.80 8 107.05 0 107.05
29K1M/21KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha109.41 6 103.34 4 107.34
30C1M/8FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.107.42 0 108.77 0 107.42
31K1M/22ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.109.33 2 103.47 4 107.47
32K1M/23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky110.63 4 103.66 4 107.66
33C1M/9VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha130.24 4 107.74 0 107.74
34K1M/24MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB108.61 0 106.42 2 108.42
35K1W/2HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha111.25 2 106.47 2 108.47
36K1M/25PETERKA Adam 1996 2 Rakovník112.41 8 106.63 2 108.63
37K1M/26ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha102.68 6 109.59 4 108.68
38C1M/10NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.28 4 105.77 52 109.28
39K1M/27POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice112.33 106 107.71 2 109.71
40K1M/28PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha108.28 8 102.20 8 110.20
41K1M/29JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.111.01 8 109.08 2 111.08
42K1M/30ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.114.38 6 109.13 2 111.13
43K1W/3ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2+ Dukla B.114.44 0 111.25 0 111.25
44K1M/31POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB109.54 2 111.25 2 111.54
45K1W/4FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice111.84 2 109.91 2 111.91
46C1M/11KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV123.33 8 112.37 0 112.37
47K1W/5SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno117.96 4 110.67 2 112.67
48C1M/12HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK109.90 4 112.83 0 112.83
49K1M/32KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha117.30 52 106.84 6 112.84
50K1M/33BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava106.98 6 109.07 4 112.98
51K1M/34NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava114.30 4 113.09 0 113.09
52K1M/35ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy124.54 2 111.35 2 113.35
53K1M/36ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy114.41 2 110.40 4 114.40
54K1M/37KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice114.90 6 108.59 6 114.59
55C1M/13PEXA Jakub 1994 1 USK Pha110.80 4 111.07 58 114.80
56C1M/14CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB145.77 52 114.89 0 114.89
57C1M/15PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha124.30 4 110.98 4 114.98
58K1M/38STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.99 6 129.02 6 114.99
59C1M/16RAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.113.13 2 114.30 2 115.13
60C1M/17PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy112.51 8 113.18 2 115.18
61C1M/18HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja113.25 2 118.04 50 115.25
62K1W/6HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc118.81 4 114.18 2 116.18
63K1W/7FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava114.35 2 111.91 56 116.35
64K1M/39BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy109.18 56 115.12 2 117.12
65K1W/8ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha128.79 4 115.15 2 117.15
66C1M/19KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB113.87 4 113.77 354 117.87
67C1M/20KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja117.92 0 137.58 6 117.92
68K1M/40POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy126.33 4 118.48 0 118.48
69K1W/9SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno135.77 8 118.53 0 118.53
70C2M/1VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
121.01 152 116.61 2 118.61
71K1W/10GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice123.59 6 118.67 0 118.67
72K1M/41ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky115.15 8 119.40 0 119.40
73K1M/42RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha113.64 6 110.68 100 119.64
74K1M/43RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha125.30 106 119.70 0 119.70
75K1M/44ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim114.17 6 114.24 154 120.17
76K1M/45BERAN Václav 2000 2 USK Pha118.19 2 119.40 56 120.19
77C1M/21NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc140.65 8 118.91 2 120.91
78C1M/22VLČEK Jan 1990 2 USK Pha115.46 6 112.07 52 121.46
79K1M/46ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha118.89 10 115.53 6 121.53
80K1W/11DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha120.01 52 121.42 2 123.42
81C1W/1SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno131.01 4 122.00 2 124.00
82C1M/23KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB116.21 8 4.00 999 124.21
83K1M/47VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy120.43 4 126.45 6 124.43
84K1M/48SATKE Adam 1994 2 KK Brno124.62 0 126.15 4 124.62
85C2M/2KAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
125.81 6 122.65 2 124.65
86K1M/49ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.149.14 62 122.75 2 124.75
87K1M/50KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec130.08 6 119.10 6 125.10
88C1M/24KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.126.46 4 119.16 6 125.16
89K1M/51MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha117.21 8 117.31 8 125.21
90C1M/25WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn127.38 8 125.74 0 125.74
91K1M/52DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy157.47 8 121.90 4 125.90
92K1W/12DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha126.08 0 130.90 6 126.08
93K1W/13HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8133.25 2 122.49 4 126.49
94K1W/14NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec155.79 4 125.39 2 127.39
95C1M/26VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy121.66 6 126.01 2 127.66
96K1M/53KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB121.35 158 125.75 2 127.75
97C1M/27WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB149.06 104 125.89 2 127.89
98C1W/2FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice132.32 4 126.46 2 128.46
99C1M/28ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa128.65 2 121.12 8 129.12
100K1W/15ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice127.17 2 4.00 999 129.17
101K1M/54CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz125.23 4 125.03 112 129.23
102C1M/29BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus125.37 4 119.65 54 129.37
103K1M/55MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy132.49 10 127.39 2 129.39
104K1W/16HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc160.66 10 129.50 0 129.50
105K1W/17VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn127.87 2 132.62 4 129.87
106K1M/56REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB128.17 2 132.89 0 130.17
107K1W/18KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV128.45 2 124.32 6 130.32
108C1M/30MÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov126.45 4 140.32 54 130.45
109K1W/19ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB128.77 2 136.45 8 130.77
110K1M/57LERCH Eduard 2002 2 Klášter.127.03 4 144.89 12 131.03
111C2M/3FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
127.53 4 140.58 62 131.53
112K1M/58SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK141.72 56 129.69 2 131.69
113K1M/59ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky145.01 58 129.14 4 133.14
114C2M/4NOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
129.84 6 129.24 4 133.24
115K1M/60HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava129.24 4 120.48 56 133.24
116C2M/5MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
131.91 2 145.87 104 133.91
117C1W/3KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy123.95 10 128.70 6 133.95
118K1W/20BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha135.85 8 126.20 8 134.20
119K1M/61BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.133.71 54 122.61 12 134.61
120C1M/31PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec125.57 100 130.69 4 134.69
121C1M/32PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor120.48 16 161.90 8 136.48
122C1M/33PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB133.95 4 128.65 8 136.65
123K1M/62MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov126.91 10 119.48 56 136.91
124K1M/63MILYÁN David 2001 2 L.Žatec136.59 2 132.93 4 136.93
125K1M/64KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník133.08 12 131.25 6 137.25
126K1M/65KRÁL Adam 2003 2 USK Pha158.25 54 135.82 2 137.82
127K1W/21FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava134.31 4 135.90 4 138.31
128K1W/22POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc169.94 2 136.45 2 138.45
129C2M/6KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
137.49 52 136.83 2 138.83
130K1M/66KYSELA David 1977 2 Kralupy150.57 8 135.48 4 139.48
131K1W/23ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy138.23 10 133.75 6 139.75
132K1W/24ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha136.09 4 136.97 4 140.09
133K1W/25NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava135.15 6 137.71 56 141.15
134C1M/34BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy129.40 12 178.25 4 141.40
135C1W/4ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha133.44 8 145.80 202 141.44
136C1M/35SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK135.62 6 155.10 6 141.62
137K1M/67PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.155.86 10 136.47 6 142.47
138K1W/26KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec149.06 52 139.86 4 143.86
139K1M/68FIALA Jakub 2001 3 Olomouc172.57 10 135.89 8 143.89
140K1W/27BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava152.18 54 141.99 2 143.99
141K1M/69PECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice154.02 10 139.17 6 145.17
142K1M/70PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník133.18 12 143.53 8 145.18
143K1M/71BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.140.35 52 139.31 6 145.31
144K1M/72BÁČA Milan 1973 2 KK Brand135.44 10 141.69 4 145.44
145K1M/73HRON Robin 1979 3 Kralupy139.20 8 140.91 6 146.91
146C1M/36ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy139.34 8 1.00 999 147.34
147K1W/28ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň161.91 4 147.79 0 147.79
148K1M/74JAKL Vincent 2001 3 USK Pha151.75 58 137.94 10 147.94
149C2M/7VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
144.10 4 138.14 58 148.10
150K1M/75ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.158.99 10 134.61 14 148.61
151C2M/8TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
151.25 62 144.69 4 148.69
152K1M/76ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk173.11 12 140.91 8 148.91
153K1M/77STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB149.00 16 142.56 8 150.56
154K1M/78KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.46 54 99.08 54 151.46
155C1M/37LERCH Eduard 2002 3 Klášter.147.01 6 133.01 58 153.01
156C1M/38ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.187.56 60 149.98 4 153.98
157K1M/79NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec145.71 50 148.35 6 154.35
158K1M/80LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha133.05 58 150.47 4 154.47
159K1M/81ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB100.36 104 101.25 54 155.25
160K1M/82VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky175.38 64 149.58 6 155.58
161K1M/83VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník173.86 8 142.39 14 156.39
162K1M/84ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec201.95 106 152.21 6 158.21
163K1M/85FELIX Petr 1982 3 Kralupy142.51 16 155.57 12 158.51
164C1M/39BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.155.38 70 149.27 10 159.27
165K1M/86ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky206.69 62 151.97 8 159.97
166C1W/5VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn156.04 8 158.40 2 160.40
167K1M/87LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.113.77 56 111.71 50 161.71
168K1M/88HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.112.15 52 4.00 999 164.15
169K1W/29NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno160.44 4 162.70 6 164.44
170K1M/89ŠULC Karel 2000 3 KK Brand177.84 20 157.06 8 165.06
171K1W/30DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha157.94 8 177.79 52 165.94
172K1M/90VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor217.70 8 168.98 0 168.98
173C2M/9PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
155.34 14 172.98 164 169.34
174K1M/91BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov164.02 56 165.35 4 169.35
175K1W/31KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc160.97 258 163.42 6 169.42
176K1M/92MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc175.44 4 162.12 8 170.12
177K1M/93SAHULA Matěj 2003 2 Benátky178.50 56 166.15 4 170.15
178K1M/94KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.156.46 14 154.45 62 170.46
179K1W/32VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor164.23 8 175.75 54 172.23
180K1M/95ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava111.08 254 120.27 52 172.27
181K1M/96WEISL Martin 2002 3 USK Pha169.76 110 156.85 16 172.85
182C2M/10ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
144.06 52 170.40 6 176.40
183K1M/97KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice167.95 10 140.14 112 177.95
184C1W/6SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno172.50 6 157.30 56 178.50
185K1M/98HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn175.82 206 174.96 4 178.96
186K1W/33KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy123.22 56 154.91 54 179.22
187K1M/99WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha119.70 60 145.19 52 179.70
188C1M/40ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha201.18 12 174.28 8 182.28
189K1M/100SEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice141.30 64 126.55 56 182.55
190K1M/101ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand156.22 106 175.50 8 183.50
191K1W/34KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice210.06 60 172.24 12 184.24
192K1M/102HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK132.05 54 4.00 999 186.05
193K1M/103GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc146.31 56 194.65 4 198.65
194K1M/104KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov148.33 264 134.63 66 200.63
195C1M/41KRÁL Adam 2003 3 USK Pha204.07 0 193.27 8 201.27
196K1M/105SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice196.16 8 217.66 60 204.16
197K1W/35KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava202.86 2 242.91 6 204.86
198K1W/36HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava205.90 2 202.74 108 207.90
199K1M/106KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.144.77 312 157.21 54 211.21
200K1M/107PŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha198.76 14 207.86 16 212.76
201K1W/37BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha189.99 100 208.48 8 216.48
202C1M/42MATULA Roman 1996 2+ Roudnice4.00 999 116.60 100 216.60
203C1M/43MILLER Jan 1997 2 Turnov160.69 60 166.02 304 220.69
204C1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno198.05 118 218.77 12 230.77
205K1M/108WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn177.66 54 206.63 60 231.66
206K1W/38BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand245.92 0 187.31 52 239.31
207C2M/11PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
244.73 216 222.05 20 242.05
208K1M/109VESELÝ František 2000 3 Trutnov268.43 6 235.08 8 243.08
209K1W/39HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava174.55 154 186.49 58 244.49
210C1W/8PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec248.08 112 187.98 62 249.98
211K1M/110STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky235.18 16 209.61 62 251.18
212K1W/40POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor1.00 999 198.38 54 252.38
213C2M/12POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
181.81 106 199.66 68 267.66
214C1M/44URBAN Daniel 2001 3 Šumperk206.18 62 203.05 110 268.18
215K1M/111ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha172.39 204 235.47 56 291.47
216K1M/111HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha181.47 110 1.00 999 291.47
217K1M/113MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha177.51 116 246.83 64 293.51
218K1M/114ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha229.85 214 183.62 112 295.62
219K1M/115HALA Jiří 2002 3 Olomouc237.11 62 1.00 999 299.11
220K1M/116FRENCL Josef 2002 3 USK Pha1.00 999 187.29 114 301.29
221C1M/45PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha197.54 114 224.87 122 311.54
222K1W/41BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 165.23 154 319.23
223K1M/117KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa1.00 999 205.50 114 319.50
224C1W/9MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov199.92 160 184.48 158 342.48
225K1W/42ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand200.75 164 1.00 999 364.75
226K1M/118DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha152.22 356 171.69 204 375.69
227K1W/43RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha216.96 162 223.37 206 378.96
228K1M/119KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand218.33 162 4.00 999 380.33
229C2M/13ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
1.00 999 137.77 252 389.77
230C1M/46WEISL Martin 2002 3 USK Pha180.49 256 233.52 458 436.49
Oddíl