Beková Kateřina, 2002, TJ DUKLA Praha

Beková Kateřina, 2002

TJ DUKLA Praharegistrační číslo: 012038
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 4. 1/U23 9.318,5NKZ
75
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 1/U23 1.211,1NKZ
62
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 4. 1/U23 4.443,8NKZ
68
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 1. 1/U23 NKZ
75
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 8. 2/U23 18.0716,0
43
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/U23 0.750,7
205
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/U23 13.6311,0
85
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/U23 3.903,2
248
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom 9. 3/U23 5.925,4ČP
40
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom 4. 2/U23 3.713,0ČP
57
19.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom    
0
18.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom    
0
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 8. 4/U23 7.847,4ČP
43
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 10. 4/U23 150.29137,7ČP
37
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 28. 11/U23 58.5356,2ČP
8
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 11. 4/U23 7.116,3ČP
35
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 3. 1/U23 3.584,3
140
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 2. 1/U23 4.385,1
165
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 1. 1/U23 NKZ
75
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 44. 6/U23 57.9054,7NKZ
0
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 6. 3/U23 6.145,1ČP
49
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 19. 7/U23 54.0247,2ČP
19
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 11. 6/U23 13.4414,0ČP
35
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 4. 2/U23 3.253,3ČP
57
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 26. 10/U23 55.7256,3ČP
10
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 10. 4/U23 54.1854,0ČP
37
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DS -
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 6. 2/DS 5.646,0ČP/NKZ
49/68
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 13. 4/DS 10.7410,1ČP
31
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 14. 5/DS 18.7517,6ČP
29
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 9. 1/DS 14.9115,1ČP
40
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 6. 1/DS 8.847,8ČP
49
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 10. 3/DS 14.1614,2ČP
37
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 20. 6/DS 23.7522,9ČP
17
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 1/DS 3.713,7NKZ
75
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 5. 2/DS 1.811,7NKZ
68
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 2. 1/DS 4.205,1NKZ
68
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 3. 1/DS 7.138,9NKZ
75
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 3. 2/DS 3.383,5NKZ
75
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 2. 1/DS 3.453,5NKZ
75
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 2. 2/DS 3.493,3-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 12. 5/DS 14.1112,7ČP
33
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 7. 1/DS 15.9913,9ČP
46
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1W slalom 16. 2/DS 14.7014,8-
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 7.   7.376,9NKZ
62
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 8. 5/DS 9.379,1NKZ
62
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 2. 2/DS 1.501,3NKZ
75
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 3/DS 0.790,7NKZ
75
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 13. 4/DS 6.676,1ČP
31
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 9. 3/DS 11.4411,4ČP
40
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 8. 2/DS 14.2913,8ČP
43
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 30. 9/DS 61.7473,6ČP
6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KAŠPAR Albert
    OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KAŠPAR Albert
1. 1/U23 OM
44
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 2. 2/DM 0.550,6NKZ
75
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 4. 1/DM 1.411,7NKZ
68
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 14. 7/DM 10.3515,3-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
KREJČÍ Jakub
3. 1/DM 12.229,5-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 2. 1/DM 2.762,7-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 11. 1/DM 14.0712,5ČP
35
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 5. 1/DM 20.6117,8ČP
53
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 3. 2/DM 7.527,3NKZ
75
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 9. 2/DM 19.8319,3NKZ
62
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 4. 2/DM 1.511,5NKZ
75
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 6. 2/DM 9.419,6NKZ
75
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 6. 1/DM 14.7414,6ČP
49
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 15. 2/DM 12.1411,6ČP
29
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 14. 3/DM 10.9211,4ČP
29
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 15. 2/DM 14.8913,8ČP
27
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 5. 3/DM 4.304,1OM
59
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
KAŠPAR Albert
1. 1/U23 OM
28
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 1. 1/DM OM
75
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
KAŠPAR Albert
2. 1/U23 3.002,5OM
20
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 5. 5/DM 6.786,9NKZ
57
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 2. 2/DM 0.020,0NKZ
75
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 10. 6/DM 4.6411,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom     -
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 1. 1/DM -
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 16. 4/DM 17.2316,2ČP/NKZ
25/53
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 17. 5/DM 19.6817,2ČP/NKZ
23/49
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 7. 3/DM 70.6612,7ČP/OČ/OM
0/46/66
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 13. 5/DM 153.3715,5ČP/OČ/OM
0/40/59
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 12. 2/DM 11.6212,1ČP
33
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 11. 1/DM 13.7714,0ČP
35
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 5. 2/DM 9.298,0NKZ
62
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 2/DM 1.811,6NKZ
68
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 17. 3/DM 18.3616,4ČP
23
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 14. 3/DM 15.7115,3ČP
29
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 19. 5/DM 63.7657,2ČP
19
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 17. 4/DM 21.8020,9ČP
23
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 3. 1/DM 2.442,9
69
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom    
0
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 6. 1/DM 8.3710,0
64
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 6. 2/DM 13.0018,6
53
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 2. 1/ZS 2.202,1OM
69
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 4. 2/ZS 9.508,2OM
25
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 2. 1/ZS 1.201,0OM
78
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 4. 2/ZS 8.006,5OM
26
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 23. 4/ZS 22.4921,8ČP/NKZ
14/40
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 28. 5/ZS 36.5233,2ČP/NKZ
10/31
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 17. 4/ZS 7.8414,6-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 6. 2/ZS 4.944,5-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 9. 3/ZS 43.5637,7-
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 17. 2/ZS 20.7316,5ČP
23
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 14. 1/ZS 19.1917,4ČP
29
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 3. 3/ZS 2.062,9-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd 3. 3/ZS 7.699,1-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 2. 2/ZS 3.223,0-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 1. 1/ZS -
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 1. 1/ZS OM
25
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 1. 1/ZS OM
42
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
5. 1/ZS 21.9019,8OM
2
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 1. 1/ZS OM
19
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 4. 1/ZS 5.909,7OM
9
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 3. 2/ZS 2.202,2OM
35
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
8. 1/ZS 17.5014,3OM
2
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 1. 1/ZS OM
19
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 5. 4/ZS 12.5511,8
13
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 2/ZS 3.053,3
55
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 2/ZS 1.731,6
28
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 2. 2/ZS 17.2142,2
16
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 2/ZS 8.128,8
55
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 10. 3/ZS 76.6813,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 11. 3/ZS 135.6914,0-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 12. 2/ZS 12.2811,5NKZ
49
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 10. 2/ZS 9.248,7NKZ
53
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 2. 2/ZS 0.430,3OM
24
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 2. 2/ZS 1.901,7OM
36
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 1. 1/ZS OM
28
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 2. 2/ZS 0.821,0OM
36
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 13. 2/ZS 13.5115,2NKZ
49
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 7. 1/ZS 3.263,6NKZ
62
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 3. 1/ZS 5.405,0OM
31
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1W slalom 2. 1/ZS 7.505,8OM
15
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 1. 1/ZS OM
43
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1W slalom 2. 1/ZS 14.2011,6OM
15
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 19. 1/ZS 20.8921,8ČP
19
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 20. 1/ZS 27.0528,2ČP
17
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 21. 2/ZS 21.7722,2ČP
15
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 14. 1/ZS 11.2011,2ČP
29
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 2. 1/ZS 3.903,6OM
76
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 6. 3/ZS 13.3011,5OM
9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 5. 2/ZS 9.608,8OM
60
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 6. 3/ZS 16.2013,7OM
9
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 21. 5/ZS 34.9831,9NKZ
23
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 18. 4/ZS 39.5034,4NKZ
29
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd     -
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 5. 4/ZS 5.5112,4-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 2. 2/ZS 11.079,5-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 5. 5/ZS 9.129,0-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 1. 1/ZS OM
28
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 2. 1/ZS 0.580,5OM
3
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 2. 2/ZS 0.220,2OM
28
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 2. 1/ZS 2.892,8OM
3
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 7.   41.1435,6ČP
46
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 17.   85.5277,0ČP
23
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 7. 5/ZS 38.4515,2
5
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 2. 2/ZS 1.951,7
58
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 2. 2/ZS 6.735,4
14
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 4. 4/ZS 3.482,9
54
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 6. 5/ZS 7.1715,0
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 4. 4/ZS 12.719,9
9
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 27. 4/ZS 50.7750,9ČP
9
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 17. 2/ZS 36.6035,2ČP
23
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 2/ZS 12.9011,0OM
6
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MRÁZKOVÁ Mária
9. 2/U23 22.3016,8OM
4
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 1/ZS 7.607,1OM
37
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 2/ZS 12.1010,6-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MRÁZKOVÁ Mária
7. 2/U23 15.3011,4-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/ZS 6.205,7-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 7. 5/ZS 25.1011,9
6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 1. 1/ZS
58
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 4. 3/ZS 13.8313,4
7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 5. 4/ZS 2.959,1
8
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 1. 1/ZS
58
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 4. 3/ZS 9.589,8
7
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 29. 5/ZS 43.2645,7NKZ
13
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 18. 1/ZS 25.3327,0NKZ
35
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 4. 3/ZS 8.778,4
6
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/ZS
82
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 2. 2/ZS 11.3611,4
11
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 3. 3/ZS 0.800,9
79
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 11. 2/ZS 101.2716,7-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 13. 2/ZS 104.6517,6-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 27. 5/ZS 39.3437,6NKZ
15
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 16. 4/ZS 30.3029,1NKZ
37
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 1. 1/ZS OM
10
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 1. 1/ZS OM
34
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/ZS OM
14
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 1. 1/ZS OM
35
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 2. 1/ZS 1.301,2OM
6
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZS 1.000,8OM
10
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 29.   39.2137,9ČP
7
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 24.   29.5630,2ČP
12
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 6. 2/ZM 11.9111,2OM
61
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 10. 4/ZM 73.7563,6OM
3
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 8. 2/ZM 14.0913,5OM
53
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 8. 3/ZM 33.1028,5OM
5
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 19.   27.5325,6-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 6.   6.516,8-
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C2M slalom
HRUŠKOVÁ Klára
8. 2/ZS 45.3032,8OM
0
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 2. 1/ZM 3.002,5OM
10
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C2M slalom
HRUŠKOVÁ Klára
7. 1/ZS 39.7027,5OM
0
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 4. 2/ZM 4.703,8OM
6
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 13. 2/ZM 15.9716,5
62
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 15. 4/ZM 13.9714,4
54
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 3. 1/ZM 7.107,2OM
8
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C2M slalom
HRUŠKOVÁ Klára
3. 2/ZS 50.4041,2OM
1
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 3. 1/ZM 5.205,1OM
9
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C2M slalom
HRUŠKOVÁ Klára
3. 2/ZS 51.1038,6OM
1
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 4. 1/ZM 3.323,7OM
67
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 16. 4/ZM 13.9115,6OM
23
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 31. 1/ZM 37.8936,7NKZ
10
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 44. 4/ZM 60.1560,3NKZ
0
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom    
0
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom    
0
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 27.   63.4967,3NKZ
19
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 35.   117.40124,4NKZ
10
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 3. 1/ZM 2.902,9OM
20
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
HOROVÁ Klára
2. 1/DM 30.4025,0OM
7
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1W slalom 5. 1/ZM 6.606,6OM
11
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C2M slalom
HOROVÁ Klára
4. 1/DM 47.9037,1OM
2
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 21.   24.6520,8-
04.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 10. 3/ZM 15.7015,5OM
20
04.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
NEUGEBAUEROVÁ Anna
9. 1/ZM 63.7047,3OM
0
04.08.2013 Slalom v Brně C1W slalom 5. 1/ZM 61.9059,0OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 7. 2/ZM 17.0018,0OM
32
03.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
NEUGEBAUEROVÁ Anna
10. 1/ZM 296.40237,9OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně C1W slalom 5. 1/ZM 68.3070,1OM
0
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 9. 2/ZM 17.5022,1
11
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 24. 6/ZM 31.0433,2
12
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 32. 7/ZM 51.1550,4
6
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd     OM
0
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M slalom
HOROVÁ Klára
5. 1/DM 134.70113,6OM
0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1W slalom 7. 1/ZM 13.6014,4OM
17
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 12. 5/ZM 14.9028,6OM
0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C2M slalom
HOROVÁ Klára
5. 1/DM 57.2052,8OM
3
12.05.2013 Kroměřížský sprint, neděle K1W sjezd 5. 2/ZM 15.1025,6OM
2
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1W slalom 18. 2/ZM 69.4064,4OM
5
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C2M slalom
ROUSKOVÁ Martina
    OM
0
11.05.2013 Kroměřížský sprint K1W sjezd 5. 2/ZM 17.3028,5OM
2
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1W slalom 13. 1/ZM 28.2025,2OM
10
11.05.2013 Kroměřížský slalom C2M slalom
ROUSKOVÁ Martina
9. 4/DM 296.30230,2OM
0
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 22. 5/ZM 64.9667,9OM
10
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom 22.   54.5052,0OM
12
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
1.   OM
0
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
1.   OM
0
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 9. 1/PZ 21.0020,7OM
0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
3.   7.305,2OM
0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
3.   9.106,7OM
0
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 46. 7/PZ 57.6063,1
0
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 47. 7/PZ 99.30123,7
0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
46. 5/PZ 120.50136,2
0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
47. 6/PZ 139.20152,1
0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010, předžáci
5. 5/PZ 34.6025,7-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
neděle 26.9.2010, předžáci
4. 4/PZ 20.9015,1-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010, předžáci
3. 3/PZ 12.207,1-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010, předžáci
4. 4/PZ 18.8010,4-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
předžáci
3. 3/PZ 18.3211,5-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
předžáci
4. 4/PZ 107.3062,0-
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom
sobota 3.7.2010
30. 8/PZ 158.40198,0-
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom
neděle 4.7.2010
27. 5/PZ 62.9075,5-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota předžáci
16. 16/PZ 179.10131,7-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle předžáci
15. 15/PZ 105.8080,4-
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1W slalom
sobota předžáci
4. 4/PZ 262.70194,2-
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1W slalom
neděle předžáci
4. 4/PZ 143.50114,7-
20.04.2008 4. ČP ve slalomu USD Troja C2M slalom 10.   47.8122,9-
02.09.2007 .Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou C2M slalom
Kašpar Jonáš
12.   107.9949,2ČP
20
01.09.2007 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou C2M slalom
Kašpar Jonáš
12.   111.7453,5ČP
18
24.06.2007 6.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Kašpar Jonáš
12.   42.5421,4-
23.06.2007 5.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Kašpar Jonáš
11.   45.8920,7ČP
20
27.05.2007 4.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod RD USD Trnávka C2M slalom
Kašpar Jonáš
16.   59.4631,7ČP
10
26.05.2007 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod RD USD Trnávka C2M slalom
Kašpar Jonáš
17.   217.48101,5ČP
9
06.05.2007 2.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Kašpar Jonáš
15.   117.1751,9ČP
12
05.05.2007 1.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Kašpar Jonáš
15.   117.1751,9ČP
12
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 30.   91.8140,9-
13.05.2006 5.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Kašpar Jonáš
17.   74.3337,4ČP
9
30.04.2006 2.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Kašpar Jonáš
    ČP
0
29.04.2006 1.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Kašpar Jonáš
15.   330.46127,5ČP
12
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Beková KateřinaTJ Dukla Praha K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Beková KateřinaTJ Dukla Praha K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Beková KateřinaDUKLA Brandýs K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Beková KateřinaDUKLA Brandýs K1: 2+   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Beková KateřinaKK Opava K1: 2+   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 05.12.17 updated from RVP
Beková KateřinaKK Opava K1: 2+   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Beková KateřinaKK Opava K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Beková KateřinaKK Opava K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Beková KateřinaKK Opava K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Beková KateřinaKK Opava K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Beková KateřinaKK Opava K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.05.14 updated from RVP
Beková KateřinaKK Opava K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.05.13 updated from RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom K1W 39,41 39,41
22.05.2021 slalom K1W 42,49 42,49
16.05.2021 slalom K1W 57,45 57,45
15.05.2021 slalom K1W 25,88 25,88
Místo narozeníBoskovice
ZnameníLev
BydlištěSuché Lazce
ZaměstnáníGymnázium Na Vítězné pláni
Plánované povoláníPsycholog
Výrobce loděGalasport
Model loděCaipi fins
Výrobce pádlaRaab Paddles
Od kolika let pádluje5
První trenérMartin Rousek
Současný trenérJan Vondra
ZálibyRáda trávím čas s kamarády ze školy nejlíp někde v kavárně nebo ráda jezdím někam na výlety
Zimní přípravaEmiráty, Austrálie
Nejlepší dosažené výsledky1. místo na ME juniorů 2019, 4. místo na MS juniorů 2018
Oblíbený filmUntouchable
Oblíbená traťIvrea, Troja
Facebookhttps://www.facebook.com/Kačka Beková
Instagramhttps://www.instagram.com/kacka_bekova

Profil aktualizován 29.01.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-A
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W FINALE-A
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W FINALE-A
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-A
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-A
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Caipi Fins
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi Fins
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi Fins
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi Fins
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi Fins
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi Fins
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Caipi_Fins
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi_Fins
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi_Fins
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Caipi_Fins
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi_Fins
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport RAD
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-BGalasport RAD
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport RAD
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W finale-BGalasport RAD
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikaceGalasport RAD
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport RAD
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikaceGalasport RAD
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport RAD
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport RAD
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport RAD
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport RAD
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W kvalifikace
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
0|4197|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 5/6 212
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 2/2 143
~~~K1W 2/2 137
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 2/2 128
3.K1W 5/6 758

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.K1W 5/6 197
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 75

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1W 5/7 206
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/5 286

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1W 5/6 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 5/6 195
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C2X
Kašpar Albert
2/2 44

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.K1W 6/8 168
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.K1W 4/6 262
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.K1W 4/4 186
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C2X
Kašpar Albert
2/2 48
9.K1W 2/2 134
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 2/2 86
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 2/2 125

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
19.K1W 6/8 132
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.K1W 4/6 213
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 2/2 41
52.K1W 2/2 110
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/8 122
45.C2M
Košíková Denisa
2/2 4
1.K1W 5/8 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1W 1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 2/2 34

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 6/6 120
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
18.K1W 4/6 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/6 48
5.K1W 5/6 335
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/7 48
31.C2M
Mrázková Mária
1/1 4
1.K1W 5/7 242
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.K1W 4/4 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 2/2 16

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.K1W 4/4 39
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.K1W 4/4 116
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 2/2 8
21.C2M
Horová Klára
2/2 9
38.C2M
Hrušková Klára
4/4 2
2.K1W 5/10 224

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.K1W 3/3 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
29.C2M
Horová Klára
2/2 3
 C2M
Rousková Martina
2/2 0
 C2M
Neugebauerová Anna Marie
2/2 0
27.K1W 5/7 91
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1W 4/4 4

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015
K1W109111110161926

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1W55

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W12--------
K1W00000171835

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022201720162015201420132011
C1W17-153---
K1W3445255077129

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015
K1W192928

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017201620152014201320122011
C2X52------
K1W-91122766-
C1W--141517--
C2M--45313847--
K1M------173186

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017201620152013
K1W18171840
Fotky nenalezeny.
0|4197|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 5/6 212
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 2/2 143
~~~K1W 2/2 137
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 2/2 128
3.K1W 5/6 758

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.K1W 5/6 197
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 75

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1W 5/7 206
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/5 286

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.K1W 5/6 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 5/6 195
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C2X
Kašpar Albert
2/2 44

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.K1W 6/8 168
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.K1W 4/6 262
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.K1W 4/4 186
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C2X
Kašpar Albert
2/2 48
9.K1W 2/2 134
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 2/2 86
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 2/2 125

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
19.K1W 6/8 132
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.K1W 4/6 213
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 2/2 41
52.K1W 2/2 110
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/8 122
45.C2M
Košíková Denisa
2/2 4
1.K1W 5/8 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1W 1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1W 2/2 34

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 6/6 120
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
18.K1W 4/6 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/6 48
5.K1W 5/6 335
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/7 48
31.C2M
Mrázková Mária
1/1 4
1.K1W 5/7 242
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.K1W 4/4 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1W 2/2 16

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.K1W 4/4 39
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.K1W 4/4 116
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 2/2 8
21.C2M
Horová Klára
2/2 9
38.C2M
Hrušková Klára
4/4 2
2.K1W 5/10 224

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.K1W 3/3 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
29.C2M
Horová Klára
2/2 3
 C2M
Rousková Martina
2/2 0
 C2M
Neugebauerová Anna Marie
2/2 0
27.K1W 5/7 91
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1W 4/4 4

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015
K1W109111110161926

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1W55

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W12--------
K1W00000171835

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022201720162015201420132011
C1W17-153---
K1W3445255077129

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015
K1W192928

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017201620152014201320122011
C2X52------
K1W-91122766-
C1W--141517--
C2M--45313847--
K1M------173186

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017201620152013
K1W18171840

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
179 35 30 23 1   268
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár14.414.01764
K1W14.514.01753
C2M13.815.01211
NKZ11.15.0240
K1W11.55.0238
C1W4.04.042
veřejné závody7.04.02121
K1W9.14.0265
C1W3.74.0229
C2M6.25.0514
K1M5.53.0310
C2X1.31.013
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,064
K1W00,000,000,000,053
C2M00,000,000,000,011
NKZ25,0615,0615,01435,040
K1W25,3615,8615,81436,838
C1W00,000,000,000,02
veřejné závody1714,02419,81512,45646,3121
K1W913,81320,01015,43249,265
C1W413,8931,000,01344,829
C2M00,017,1214,3321,414
K1M220,000,0330,0550,010
C2X266,7133,300,03100,03
Celkem198,43013,3219,37031,1225
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1283100242217,2
K1W1062360222119,8
C2M227403414,5
NKZ801226152430,0
K1W761214162431,6
C1W412300,0
veřejné závody2384412197431,1
K1W1292288184635,7
C1W58588101831,0
C2M2511784728,0
K1M2034817630,0
C2X6102233,3
Celkem44687382012026,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C2M

Beková KateřinaUSD Troja
20.04.08
Lipno, pod p
02.09.07
Lipno, pod p
01.09.07
USD Troja
24.06.07
USD Troja
23.06.07
USD Trnávka
27.05.07
USD Trnávka
26.05.07
Labe pod Špi
06.05.07
Labe pod Špi
05.05.07
USD Troja
13.05.06
Labe pod Špi
29.04.06
pořadí10.12.12.12.11.16.17.15.15.17.15.
odstup % *)22,949,253,521,420,731,7101,551,951,937,4127,5
% poražených soupeřů *)62,531,342,147,650,021,111,126,326,338,56,7
pořadí200620072008celkem
průměr16.013.810.013.8
medián15121015
modus15121012
počet závodů28111
průměrný odstup od vítěze % *)82,547,722,951,8
průměrné % poražených soupeřů *)22,632,062,533,0
počet jízd416222
lepší 1. jízda2
100,0%
3
37,5%
1
100,0%
6
54,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
4,5%

Kategorie K1W

Beková Kateřinasl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí9.4.8.10.28.11.6.19.11.4.26.10.6.13.14.9.6.10.20.12.7.13.9.8.30.11.5.6.15.14.15.16.17.12.11.17.14.19.17.23.28.17.14.19.20.21.14.7.17.27.17.29.24.
odstup % *)5,43,07,4137,756,26,35,147,214,03,356,354,06,010,117,615,17,814,222,912,713,96,111,413,873,612,517,814,611,611,413,816,217,212,114,016,415,357,220,921,833,216,517,421,828,222,211,235,677,050,935,237,930,2
% poražených soupeřů *)75,090,679,474,318,269,780,825,067,790,313,869,090,660,058,172,483,369,034,559,377,858,673,375,9---66,786,283,956,355,251,764,362,859,363,036,045,825,038,546,338,640,753,645,542,439,460,668,420,0---38,59,725,8
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr20.219.515.411.013.211.112.711.714.5
medián1719161191010914
modus17141715764417
počet závodů6886676653
průměrný odstup od vítěze % *)44,521,621,213,621,913,430,036,024,7
průměrné % poražených soupeřů *)27,145,949,366,757,566,857,867,954,5
počet jízd1216161212141212106
lepší 1. jízda4
66,7%
3
37,5%
2
25,0%
2
33,3%
3
50,0%
3
42,9%
1
16,7%
3
50,0%
21
39,6%
čistých jízd2
16,7%
2
12,5%
1
6,3%
1
8,3%
2
16,7%
5
35,7%
4
33,3%
4
33,3%
21
19,8%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Beková Kateřinasl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí9.1.2.
odstup % *)37,70,09,5
% poražených soupeřů *)50,0100,092,9
pořadí20152016celkem
průměr2.05.04.0
medián212
modus211
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)9,518,915,8
průměrné % poražených soupeřů *)92,975,081,0
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

Kategorie K1W

Beková Kateřinasl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí9.4.19.1.13.14.2.12.7.2.5.15.14.1.12.11.6.2.5.27.17.19.6.21.
odstup % *)5,43,047,20,010,117,63,312,713,92,717,811,611,40,012,114,04,53,09,050,935,225,66,820,8
% poražených soupeřů *)75,090,625,0100,060,058,198,059,377,898,286,256,355,2100,059,363,088,197,889,2---38,553,890,437,5
pořadí2013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr21.012.516.34.08.09.07.09.319.06.510.2
medián2161721157131949
modus2165212211942
počet závodů123234331224
průměrný odstup od vítěze % *)20,816,231,73,88,710,910,09,247,24,214,1
průměrné % poražených soupeřů *)37,572,142,693,074,174,078,472,725,082,869,1
počet jízd246468662448
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
1
33,3%
1
50,0%
1
33,3%
1
25,0%
2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
10
41,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
37,5%
1
16,7%
2
33,3%
0
0,0%
2
50,0%
8
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Beková Kateřinasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
pořadí4.4.
odstup %8,53,8
% poražených soupeřů88,088,9
pořadí2022celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %6,16,1
průměrné % poražených soupeřů88,588,5
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Beková Kateřinasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí3.1.1.44.6.3.5.2.3.3.2.7.8.2.3.2.4.3.9.4.6.5.2.16.17.5.2.23.28.12.10.13.7.21.18.29.18.27.16.31.44.27.35.
odstup %1,10,00,054,76,03,71,75,18,93,53,56,99,11,30,70,61,77,319,31,59,66,90,016,217,28,01,621,833,211,58,715,23,631,934,445,727,037,629,136,760,367,3124,4
% poražených soupeřů96,0100,0100,017,390,696,893,898,496,896,598,389,187,398,296,598,295,096,486,095,091,992,098,064,362,890,597,746,338,677,681,678,989,550,058,531,762,238,165,931,82,335,012,8
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr34.321.515.57.84.74.23.822.52.012.3
medián3118125433117
modus271872423112
počet závodů46666652243
průměrný odstup od vítěze %72,234,315,78,36,74,25,127,30,618,2
průměrné % poražených soupeřů20,551,168,884,293,894,395,358,798,075,0
počet jízd81212121212104486
lepší 1. jízda1
25,0%
3
50,0%
2
33,3%
2
33,3%
1
16,7%
4
66,7%
1
20,0%
1
50,0%
1
50,0%
16
37,2%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
6
50,0%
3
25,0%
3
25,0%
5
41,7%
6
60,0%
0
0,0%
2
50,0%
26
30,2%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Beková Kateřinasl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí8.4.5.2.2.4.4.4.4.2.
odstup %16,011,011,81,65,49,913,49,88,411,4
% poražených soupeřů65,085,769,292,394,483,376,976,970,090,0
pořadí201520162022celkem
průměr3.33.56.03.9
medián4244
modus4244
počet závodů62210
průměrný odstup od vítěze %9,76,713,59,9
průměrné % poražených soupeřů81,980,875,480,4
počet jízd124420
lepší 1. jízda2
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
2
20,0%
čistých jízd4
33,3%
1
25,0%
0
0,0%
5
25,0%

Kategorie K1W

Beková Kateřinasl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 18
09.04.17
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
Kadaň SO
06.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Kadaňský mlý
03.07.10
Kadaňský mlý
03.07.10/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
pořadí2.2.3.2.3.6.6.2.2.2.4.1.1.1.3.13.15.9.24.32.46.47.47.46.27.30.4.4.
odstup %0,73,24,35,12,918,610,03,38,81,72,90,00,00,00,916,514,422,133,250,463,1123,7152,1136,275,5198,0114,7194,2
% poražených soupeřů97,597,893,597,089,581,576,297,497,497,893,6100,0100,0100,094,976,972,069,236,118,410,08,09,811,816,16,550,050,0
pořadí200920102011201320142015201620172022celkem
průměr4.028.546.521.714.02.02.05.02.313.7
medián42746241312624
modus4274691312622
počet závodů22432623428
průměrný odstup od vítěze %154,4136,8118,835,215,40,96,110,53,344,9
průměrné % poražených soupeřů50,011,39,941,274,597,797,482,496,566,0
počet jízd448541246855
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
2
50,0%
3
100,0%
0
0,0%
2
33,3%
2
100,0%
1
33,3%
0
0,0%
14
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
20,0%
0
0,0%
7
58,3%
2
50,0%
1
16,7%
0
0,0%
12
21,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Beková Kateřinasl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
pořadí4.4.1.1.2.1.2.2.6.6.2.2.4.1.2.10.8.5.5.
odstup %8,26,50,00,00,30,05,811,611,513,70,52,811,00,00,863,628,559,070,1
% poražených soupeřů85,086,4100,0100,093,3100,085,787,568,868,875,075,072,7100,090,040,053,3------
pořadí2013201420152016celkem
průměr5.09.03.32.13.6
medián58222
modus58212
počet závodů227819
průměrný odstup od vítěze %64,546,15,84,115,5
průměrné % poražených soupeřů0,046,778,692,272,7
počet jízd44141638
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
28,6%
3
37,5%
6
31,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
7
50,0%
6
37,5%
13
34,2%

Kategorie C2M

Beková Kateřinasl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 82
05.07.15
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
pořadí5.8.9.8.7.3.3.2.4.9.10.5.5.9.
odstup %19,814,316,832,827,541,238,625,037,147,3237,9113,652,8230,2
% poražených soupeřů42,930,046,7------33,333,383,350,011,1---20,050,0---
pořadí2013201420152016celkem
průměr7.64.59.06.56.2
medián93955
modus53955
počet závodů561214
průměrný odstup od vítěze %136,433,716,817,166,8
průměrné % poražených soupeřů16,233,346,736,528,6
počet jízd8112425
lepší 1. jízda4
80,0%
1
16,7%
0
0,0%
2
100,0%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
9,1%
1
50,0%
0
0,0%
2
8,0%

Kategorie C2X

Beková Kateřinasl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí1.1.2.
odstup %0,00,02,5
% poražených soupeřů100,0100,088,9
pořadí20172018celkem
průměr1.51.01.3
medián111
modus111
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %1,30,00,8
průměrné % poražených soupeřů94,5100,096,3
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
50,0%
2
33,3%

Kategorie K1M

Beková Kateřinasl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí1.1.3.3.4.5.4.3.15.16.
odstup %0,00,05,26,715,125,710,47,180,4131,7
% poražených soupeřů100,0100,087,587,570,060,050,071,426,316,7
pořadí2009201020112012celkem
průměr15.54.03.01.05.5
medián154313
modus154313
počet závodů242210
průměrný odstup od vítěze %106,014,65,90,028,2
průměrné % poražených soupeřů21,562,987,5100,066,9
počet jízd484420
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
50,0%
3
30,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
1
25,0%
3
75,0%
6
30,0%

Kategorie K1W

Beková Kateřinasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Veselí nM
19.05.12
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
pořadí5.1.2.2.1.3.2.2.3.1.2.5.1.2.3.1.1.6.8.2.4.3.3.4.16.3.5.10.7.7.18.13.22.22.9.3.4.
odstup %4,10,02,11,00,02,21,71,05,00,03,68,80,00,27,10,00,011,213,52,53,87,25,13,715,62,96,615,518,014,464,425,267,952,020,711,562,0
% poražených soupeřů89,2100,097,597,6100,092,396,096,089,5100,097,690,2100,093,390,9100,0100,087,282,188,970,084,685,793,367,490,580,062,575,072,739,357,130,030,063,633,3---
pořadí2010201220132014201520162017celkem
průměr3.59.014.15.42.12.03.05.6
medián391342213
modus39731212
počet závodů2171078237
průměrný odstup od vítěze %36,720,736,87,22,81,62,012,4
průměrné % poražených soupeřů16,763,652,483,096,096,194,679,0
počet jízd4214201416474
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
28,6%
2
20,0%
2
28,6%
4
50,0%
1
50,0%
12
32,4%
čistých jízd0
0,0%
2
100,0%
4
28,6%
11
55,0%
8
57,1%
6
37,5%
3
75,0%
34
45,9%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Beková Kateřinasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí5.2.2.4.
odstup %11,81,65,49,9
% poražených soupeřů69,292,394,483,3
pořadí20152016celkem
průměr3.03.53.3
medián222
modus222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %7,66,77,2
průměrné % poražených soupeřů88,980,884,8
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
3
37,5%

Kategorie K1W

Beková Kateřinasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí2.2.2.4.
odstup %3,38,81,72,9
% poražených soupeřů97,497,497,893,6
pořadí20152016celkem
průměr3.02.02.5
medián222
modus222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %2,36,14,2
průměrné % poražených soupeřů95,797,496,6
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd1
25,0%
2
50,0%
3
37,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Beková Kateřinasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí7.13.
odstup %12,715,5
% poražených soupeřů85,473,9
pořadí2017celkem
průměr10.010.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,114,1
průměrné % poražených soupeřů79,779,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Beková Kateřinasj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí10.11.11.13.
odstup %13,614,016,717,6
% poražených soupeřů75,776,266,763,6
pořadí20152016celkem
průměr12.010.511.3
medián111011
modus111011
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %17,113,815,5
průměrné % poražených soupeřů65,276,070,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Beková Kateřinasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí7.13.7.7.
odstup %12,715,515,211,9
% poražených soupeřů85,473,960,060,0
pořadí20152017celkem
průměr7.010.08.5
medián777
modus777
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %13,614,113,8
průměrné % poražených soupeřů60,079,769,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Beková Kateřinasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí7.13.
odstup %12,715,5
% poražených soupeřů85,473,9
pořadí2017celkem
průměr10.010.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,114,1
průměrné % poražených soupeřů79,779,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Beková Kateřinasp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí14.10.17.3.5.
odstup %15,311,514,62,912,4
% poražených soupeřů53,665,444,890,575,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr5.010.010.014.09.8
medián53101410
modus5310143
počet závodů12115
průměrný odstup od vítěze %12,48,711,515,311,3
průměrné % poražených soupeřů75,067,765,453,665,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Beková Kateřinasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí2.6.5.
odstup %42,215,09,1
% poražených soupeřů93,376,277,8
pořadí20152016celkem
průměr5.52.04.3
medián525
modus522
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %12,042,222,1
průměrné % poražených soupeřů77,093,382,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Beková Kateřinasj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sp.Veselí
22.06.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
pořadí1.4.1.2.12.5.5.
odstup %0,09,70,01,228,625,628,5
% poražených soupeřů100,081,3100,087,521,442,942,9
pořadí201320152016celkem
průměr7.31.52.54.3
medián5114
modus5111
počet závodů3227
průměrný odstup od vítěze %27,60,64,913,4
průměrné % poražených soupeřů35,793,890,768,0

Ostatní sprint

Kategorie K1W

Beková Kateřinasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí2.6.
odstup %42,215,0
% poražených soupeřů93,376,2
pořadí20152016celkem
průměr6.02.04.0
medián622
modus622
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %15,042,228,6
průměrné % poražených soupeřů76,293,384,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále