107 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých

20.08.2022   řeka Vltava pod VD Lipno1
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí: Kutá Lenka
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 MT USK Pha130.12 0 123.41 0 123.41 75
2.2/U23KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc134.72 0 126.44 0 126.443.03/2,568
3. FIŠEROVÁ Tereza, 1998, TJ Dukla FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT TJ Dukla134.61 0 126.76 0 126.763.35/2,762
4. SATKOVÁ Martina 1998 MT TJ Dukla141.15 0 127.32 0 127.323.91/3,257
5.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc144.30 0 129.82 4 133.8210.41/8,453
6.3/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha131.32 4 133.62 2 135.6212.21/9,949
7.2/DSJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc143.07 4 137.95 0 137.9514.54/11,846
8.3/DSSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.144.77 2 138.88 6 144.8821.47/17,443
9.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc138.92 2 143.54 4 147.5424.13/19,640
10.4/DSMORENOVÁ Adriana 2004 1 USK Pha137.33 4 138.56 102 240.56117.15/94,937
11.1/DMERLOVÁ Natálie 2006 1 USK Pha157.77 4 138.05 2 140.0516.64/13,535
12. MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla153.67 2 138.18 8 146.1822.77/18,533
13.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2+ KVS HK146.37 4 155.95 10 150.3726.96/21,831
14.4/U23FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 1 USK Pha149.60 2 145.41 58 151.6028.19/22,829
15.3/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2+ VS Ostr.155.48 50 147.00 10 157.0033.59/27,227
16.4/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2+ KVS HK154.11 4 157.20 12 158.1134.70/28,125
17.5/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand177.21 204 156.40 6 162.4038.99/31,623
18.6/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc182.57 6 155.60 64 188.5765.16/52,821
19.7/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2+ KK Brand180.61 10 139.40 208 190.6167.20/54,519
20.8/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc156.02 58 163.94 58 214.0290.61/73,417
21.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk217.43 102 177.66 106 283.66160.25/129,915
  ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. CHALOUPKA Václav, 1998, USK Pha CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha120.30 4 117.52 0 117.52 75
2.1/U23KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc124.80 0 118.16 0 118.160.64/0,568
3. RAK Tomáš, 1989, TJ Dukla RAK Tomáš 1989 1 TJ Dukla123.14 0 118.67 0 118.671.15/1,062
4.2/U23KRÁL Adam 2003 1 USK Pha124.51 4 119.07 0 119.071.55/1,357
5.3/U23HEGER Vojtěch 2000 MT TJ Dukla119.27 0 117.18 2 119.181.66/1,453
6. ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha118.58 2 118.07 2 120.072.55/2,249
7.4/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha122.99 0 120.31 0 120.312.79/2,446
8.1/DSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2+ Olomouc123.69 0 121.77 2 123.776.25/5,343
9. HEGER Tomáš 1998 1 TJ Dukla127.97 0 139.40 2 141.4023.88/20,340
10.1/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha123.38 0 127.93 50 177.9360.41/51,437
11. VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha128.29 2 118.54 0 118.541.02/0,935
12.2/VMJÁNĚ Michal 1986 1 TJ Dukla139.17 2 120.75 2 122.755.23/4,533
13.2/DSURBAN Michal 2004 1 TJ Dukla123.88 6 121.93 4 125.938.41/7,231
14. KUNA Václav 1998 1 TJ Dukla128.26 2 125.24 2 127.249.72/8,329
15.3/DSJIRAS Filip 2005 1 USK Pha130.47 4 124.27 4 128.2710.75/9,127
16.1/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand132.73 4 128.87 0 128.8711.35/9,725
17.4/DSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha135.91 4 127.40 2 129.4011.88/10,123
18.5/DSDRÁBEK Matyáš 2005 2+ KVS HK132.91 0 127.66 2 129.6612.14/10,321
19.5/U23LHOTA Kryštof 2002 1 USK Pha132.53 6 130.44 0 130.4412.92/11,019
20.6/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla132.94 4 128.57 2 130.5713.05/11,117
21.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK131.13 0 136.12 4 131.1313.61/11,615
22.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus129.87 2 126.99 6 131.8714.35/12,214
23.2/DMINDRUCH Matěj 2006 2+ KVS HK132.02 0 130.40 4 132.0214.50/12,313
24.4/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha130.09 2 134.32 54 132.0914.57/12,412
25.3/DMVÁLEK Michal 2006 2+ VS Tábor130.63 4 128.21 8 134.6317.11/14,611
26.4/DMHEGER Jonáš 2006 2+ KVS HK136.52 2 132.91 4 136.9119.39/16,510
27.6/DSPOLLERT Jan 2005 2+ USK Pha140.84 52 131.17 6 137.1719.65/16,79
28.7/DSBEIER Matouš 2004 2+ Trutnov138.58 4 137.03 2 139.0321.51/18,38
29.8/DSPOLLERT Jáchym 2004 2+ USK Pha144.87 6 133.09 8 141.0923.57/20,17
30.9/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVSČB139.50 2 140.99 52 141.5023.98/20,46
31.7/U23ŘÍHA Matyáš 2003 1 USK Pha144.05 0 122.72 50 144.0526.53/22,65
32.8/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB141.99 4 151.83 6 145.9928.47/24,24
33.5/DMRETEK Václav 2007 2 Olomouc153.47 4 4.00 999 157.4739.95/34,03
34.1/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc149.08 358 141.21 60 201.2183.69/71,22
  LESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, USK Pha GALUŠKOVÁ Antonie 2001 MT USK Pha124.03 4 123.34 0 123.34 75
2. FIŠEROVÁ Tereza, 1998, TJ Dukla FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT TJ Dukla124.56 2 122.71 2 124.711.37/1,168
3. HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha123.43 0 121.46 4 125.462.12/1,762
4.2/U23BEKOVÁ Kateřina 2002 1 TJ Dukla125.81 0 123.05 4 127.053.71/3,057
5.3/U23NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 USK Pha124.95 0 125.21 2 127.213.87/3,153
6.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc127.11 0 127.47 4 131.478.13/6,649
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha125.86 0 127.30 6 133.309.96/8,146
8. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ TJ Dukla127.86 0 134.64 6 140.6417.30/14,043
9.4/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 2 USK Pha126.90 0 123.99 50 173.9950.65/41,140
10. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 TJ Dukla125.92 0 125.60 54 179.6056.26/45,637
11.5/U23KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc129.50 0 4.00 999 129.506.16/5,035
12. SATKOVÁ Martina 1998 1 TJ Dukla127.81 2 129.99 50 129.816.47/5,233
13.2/DSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVSČB134.31 6 130.19 2 132.198.85/7,231
14.3/DSSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.133.47 2 129.17 4 133.179.83/8,029
15.4/DSČERVENKOVÁ Amélie 2005 1 USK Pha131.69 2 138.64 4 133.6910.35/8,427
16.1/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava137.51 8 135.52 0 135.5212.18/9,925
17.6/U23KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla135.03 2 133.41 50 137.0313.69/11,123
18.2/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice132.73 6 141.48 54 138.7315.39/12,521
19.3/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2 VS Ostr.136.90 2 138.00 6 138.9015.56/12,619
20. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha157.07 104 142.43 2 144.4321.09/17,117
21.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK153.67 56 146.75 2 148.7525.41/20,615
22.5/DSRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc146.78 2 4.00 999 148.7825.44/20,614
23.7/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy149.40 0 140.55 104 149.4026.06/21,113
24.4/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus150.68 102 143.99 8 151.9928.65/23,212
25.8/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2+ Benátky148.79 6 152.55 106 154.7931.45/25,511
26.9/U23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha152.69 6 148.57 56 158.6935.35/28,710
27.5/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand156.62 4 142.47 104 160.6237.28/30,29
28.6/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn154.74 6 145.99 106 160.7437.40/30,38
29.10/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK153.15 50 140.17 56 196.1772.83/59,07
30.7/DSKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha142.88 56 138.87 58 196.8773.53/59,66
31.6/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn143.44 54 140.33 104 197.4474.10/60,15
32.8/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVSČB136.21 104 154.00 152 240.21116.87/94,84
33.11/U23MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy163.22 104 156.50 104 260.50137.16/111,23
  SOUČKOVÁ Lucie 2004 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří, 1993, USK Pha PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha108.39 0 108.61 0 108.61 75
2. PŘINDIŠ Vít, 1989, USK Pha PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha110.28 2 110.15 0 110.151.54/1,468
3.1/U23ZIMA Tomáš, 2000, USK Pha ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha112.75 0 110.54 0 110.541.93/1,862
4.1/VMHRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha111.33 0 109.74 4 113.745.13/4,757
5. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha113.25 0 110.21 4 114.215.60/5,253
6.2/U23KREJČÍ Jakub 2002 MT TJ Dukla111.19 2 110.28 4 114.285.67/5,249
7.1/DSNOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc115.18 0 111.18 4 115.186.57/6,046
8.2/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 1 TJ Dukla116.63 0 116.12 0 116.127.51/6,943
9.3/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha115.23 0 115.51 4 119.5110.90/10,040
10.2/DSBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla116.50 0 125.31 0 125.3116.70/15,437
11.3/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice117.39 2 114.49 2 116.497.88/7,335
12.4/U23RUDORFER Martin 2003 1 Olomouc117.53 0 114.72 2 116.728.11/7,533
13.5/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ TJ Dukla116.85 0 115.72 4 116.858.24/7,631
14. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 TJ Dukla115.23 2 124.94 106 117.238.62/7,929
15.4/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava117.61 0 126.85 12 117.619.00/8,327
16.6/U23POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy123.26 2 117.84 0 117.849.23/8,525
17.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha119.29 0 115.89 2 117.899.28/8,523
18.5/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk114.96 4 120.41 8 118.9610.35/9,521
19.6/DSCAPALINI Daniel 2005 2+ TJ Dukla119.27 0 117.62 104 119.2710.66/9,819
20. MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava119.74 0 121.03 52 119.7411.13/10,217
21. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla118.15 2 115.40 54 120.1511.54/10,615
22.7/DSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVSČB137.49 2 120.30 0 120.3011.69/10,814
23.3/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus128.91 2 116.96 4 120.9612.35/11,413
24. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha119.25 2 4.00 999 121.2512.64/11,612
25.8/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla115.24 52 115.44 6 121.4412.83/11,811
26.7/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla121.22 2 0.00 999 123.2214.61/13,510
27.8/U23KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc123.42 0 4.00 999 123.4214.81/13,69
28.9/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor129.25 8 119.66 4 123.6615.05/13,98
29. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha119.78 4 126.72 0 123.7815.17/14,07
30.10/DSTURNER Karel 2004 2+ Sušice118.62 52 119.94 4 123.9415.33/14,16
31. PETŘÍK Matouš   2+ USK Pha122.13 2 121.95 4 124.1315.52/14,35
32. ORNST Zdeněk 1990 1 TJ Dukla119.15 6 136.24 100 125.1516.54/15,24
33.11/DSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB123.77 2 121.86 4 125.7717.16/15,83
34.9/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk122.08 4 122.65 8 126.0817.47/16,12
35.2/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor129.16 0 120.46 6 126.4617.85/16,41
36.10/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha125.30 2 127.17 60 127.3018.69/17,20
37. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha121.78 6 129.62 104 127.7819.17/17,70
38.12/DSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha128.01 2 125.45 4 129.4520.84/19,20
39.3/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava131.69 54 134.62 110 185.6977.08/71,00
40.11/U23DUŘT Vojtěch 2003 2+ USK Pha139.47 100 4.00 999 239.47130.86/120,50
  BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
130/4/034/0/018/3/019/2/040/0/040/0/030/3/033/0/0118/10/0126/2/0244/12/0
233/1/030/4/015/5/118/3/040/0/040/0/033/0/030/3/0121/6/1118/10/0239/16/1
331/2/131/3/021/0/020/1/038/1/136/3/131/2/028/4/1121/5/2115/11/2236/16/4
434/0/034/0/019/2/020/1/040/0/039/1/033/0/032/1/0126/2/0125/3/0251/5/0
527/6/127/5/213/8/011/8/238/1/126/12/224/7/221/9/3102/22/485/34/9187/56/13
633/1/034/0/021/0/017/2/240/0/037/2/130/0/330/1/2124/1/3118/5/5242/6/8
733/0/134/0/020/0/119/2/040/0/040/0/030/0/330/2/1123/0/5123/4/1246/4/6
829/4/128/6/016/3/215/5/128/12/025/14/125/8/025/5/398/27/393/30/5191/57/8
932/2/033/1/018/3/015/4/236/3/133/5/226/5/224/5/4112/13/3105/15/8217/28/11
1032/2/032/1/121/0/021/0/040/0/037/1/232/1/030/1/2125/3/0120/3/5245/6/5
1133/0/134/0/020/0/120/1/039/0/140/0/032/0/133/0/0124/0/4127/1/0251/1/4
1231/3/032/2/020/1/017/4/040/0/037/3/029/4/027/6/0120/8/0113/15/0233/23/0
1333/1/033/1/021/0/019/2/036/4/039/1/031/2/031/2/0121/7/0122/6/0243/13/0
1432/2/031/3/021/0/018/3/039/1/037/3/033/0/032/0/1125/3/0118/9/1243/12/1
1532/2/026/8/021/0/017/4/038/1/136/3/130/2/129/2/2121/5/2108/17/3229/22/5
1634/0/034/0/020/1/021/0/040/0/039/1/033/0/032/1/0127/1/0126/2/0253/3/0
1730/4/031/3/021/0/015/6/037/3/027/12/132/1/026/7/0120/8/099/28/1219/36/1
1828/5/130/3/116/4/115/4/234/6/034/5/128/5/023/6/4106/20/2102/18/8208/38/10
1931/2/132/1/119/1/118/1/238/2/039/0/132/1/031/2/0120/6/2120/4/4240/10/6
2032/1/130/4/020/0/119/2/040/0/037/3/029/4/033/0/0121/5/2119/9/0240/14/2
Oddíl