Rouča Samuel, 2002

TJ Šumperk z.s.registrační číslo: 129002
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+ C1: 3+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 12. 7/U23 7.988,1NKZ
53
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 18. 8/U23 9.2210,1NKZ
40
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok C1M slalom 5. 2/U23 13.4013,8OM
24
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok K1M slalom 4. 1/U23 4.304,8OM
68
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 12. 6/U23 8.6410,1NKZ
57
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 17. 7/U23 8.409,4NKZ
43
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 15. 7/U23 9.8710,8ČP
27
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 17. 9/U23 9.8810,7ČP
23
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy K1M slalom 16. 7/U23 10.1112,1ČP
25
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy K1M slalom 39. 16/U23 24.8626,5ČP
0
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 11. 8/U23 12.3516,6
354
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 10. 7/U23 16.0820,4
349
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 15. 3/U23 9.009,8OM
142
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 9. 3/U23 5.205,9OM
169
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 8/U23 13.3013,7NKZ
25
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 11. 3/U23 7.998,4NKZ
49
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 4. 2/U23 1.071,3
200
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I K1M slalom 35. 13/U23 70.7768,4ČP
1
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I K1M slalom 20. 7/U23 10.7310,2ČP
17
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 32. 7/U23 16.5118,5
346
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 11. 6/U23 10.0610,7
473
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 4. 3/U23 7.058,5
310
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 2. 2/U23 3.644,3
331
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
53.   12.2513,5-
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 2
    -
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 19. 3/U23 16.0217,3
69
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 2. 2/U23 0.090,1
346
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 19. 3/U23 16.2718,4
75
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 4. 3/U23 5.216,3
344
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 19. 6/U23 9.7411,1NKZ
35
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 9. 3/U23 3.303,5NKZ
57
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 103. 16/U23 61.2476,9NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 11. 3/U23 8.9510,5NKZ
53
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom     OM
0
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 33. 12/U23 23.6126,8ČP
3
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 36. 12/U23 112.21118,6ČP
0
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 21. 8/U23 13.9314,8ČP
15
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 15. 6/U23 9.7311,0ČP
27
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom    
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 7. 3/U23 8.5010,0OM
166
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 12. 3/U23 9.2010,9OM
155
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 93. 12/U23 60.2863,6NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 7. 1/U23 2.843,0NKZ
53
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom    
0
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 12. 2/U23 11.4510,8
445
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 K1M slalom 34. 9/U23 17.3417,9ČP
2
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 K1M slalom 34. 9/U23 17.4716,1ČP
2
19.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 11. 1/U23 10.2613,0
150
18.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 4. 1/U23 4.615,8
202
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 12. 2/U23 6.297,4NKZ
40
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 14. 3/U23 8.049,4NKZ
31
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 36. 8/U23 11.0614,1NKZ
6
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 10. 5/U23 8.058,2NKZ
53
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 14. 4/U23 7.828,3ČP
29
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1M slalom 32. 8/U23 18.5920,4ČP
4
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 18. 5/U23 10.6111,4ČP
21
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 16. 5/U23 11.0711,3ČP
25
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 11. 4/U23 9.3610,1
251
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 11. 4/U23 9.9110,0
288
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 20. 5/U23 8.5210,5NKZ
25
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 28. 5/U23 9.3911,6NKZ
11
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 15. 2/U23 16.0016,6OM
13
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 5. 2/U23 6.607,7OM
165
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 13. 2/U23 16.7016,9OM
19
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 3. 1/U23 5.005,7OM
180
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 34. 6/U23 16.2217,9NKZ
9
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 22. 7/U23 7.818,1NKZ
23
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 18. 5/U23 10.119,3ČP
21
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 12. 4/U23 7.637,4ČP
33
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 6. 2/U23 3.213,9
429
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 11. 2/U23 6.376,6
406
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 8. 2/U23 4.034,1NKZ
49
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 12. 3/U23 7.588,1NKZ
40
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 5. 1/U23 7.868,6OM
84
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1M slalom 31. 9/U23 16.6019,3ČP
5
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1M slalom 25. 7/U23 15.3818,1ČP
11
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 25. 7/U23 14.0116,5ČP
11
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1M slalom 22. 7/U23 15.2317,6ČP
14
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 10. 3/DS 7.207,7OM
165
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 7. 1/DS 5.105,6OM
181
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 19. 9/DS 16.0316,5-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 26. 4/DS 8.9210,6ČP/NKZ
11/43
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 29. 4/DS 13.0813,2ČP
7
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 35. 7/DS 20.9921,2ČP
1
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 4. 1/DS 3.884,0
384
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 13. 2/DS 9.9411,4
353
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 40. 8/DS 64.7373,6ČP
0
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 24. 4/DS 14.2114,8ČP
12
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 24. 4/DS 15.8818,0ČP
12
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 13. 2/DS 11.3712,8ČP
31
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 3. 2/DS 2.323,4
388
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
ALTMAN MARCELLA
3. 2/DS 9.9211,0
0
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 1. 1/DS
409
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
ALTMAN MARCELLA
3. 1/DM 4.544,8
0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 14. 3/DS 6.877,7NKZ
53
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 15. 4/DS 9.0810,0NKZ
53
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 19. 4/DS 9.2012,2NKZ
31
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 33. 9/DS 8.6211,3NKZ
12
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 13. 4/DS 7.9110,1
456
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 7. 4/DS 8.7111,9
457
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 4. 2/DS 5.105,5OM
142
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 12. 4/DS 16.5015,5OM
41
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 3. 1/DS 1.902,0OM
189
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 11. 4/DS 19.4016,2OM
49
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 4. 1/DS 4.204,1OM
202
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 24. 6/DS 11.1413,2NKZ
21
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 7. 3/DS 6.997,9NKZ
57
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 40. 10/DS 11.4030,0-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
WALTER David
12. 4/DS 15.0535,6-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 3. 2/DS 9.3410,8-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 26. 2/DS 14.0314,0ČP
10
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 20. 2/DS 11.9111,3ČP
17
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 2. 1/DS 4.044,6
360
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 6. 1/DS 7.008,4
344
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1M slalom 41. 9/DS -
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 1. 1/DS
290
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
ALTMAN MARCELLA
5. 3/DM 8.988,4
0
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 2. 1/DS 0.170,2
299
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
ALTMAN MARCELLA
3. 2/DM 16.2314,3
0
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 28.   10.7111,2NKZ
33
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 26. 4/DS 13.6515,3NKZ
37
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 10. 3/DS 8.989,1NKZ
53
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 21. 5/DS 10.3710,8NKZ
29
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 36. 7/DS 22.3824,6ČP
0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 19. 2/DS 10.6412,2ČP
21
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 26. 2/DS 18.6921,1ČP
10
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 17. 2/DS 8.2711,1ČP
23
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 1. 1/DS OM
86
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 1. 1/DS OM
87
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 13. 6/DM 12.3014,8OM
28
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
RUDORFER Martin
5. 3/DM 14.2014,1OM
16
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 6. 2/DM 5.908,1OM
167
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 19. 6/DM 14.0015,7OM
27
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
RUDORFER Martin
7. 3/DM 15.9014,4OM
12
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 2. 1/DM 3.705,0OM
193
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 13. 4/DM 13.4819,7NKZ
37
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 27. 7/DM 9.9613,4NKZ
14
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 26. 14/DM 11.1518,1-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 6. 2/DM 6.527,2-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1M slalom 27. 2/DM 17.6517,4ČP
9
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M slalom 27. 2/DM 16.6415,7ČP
9
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1M slalom 8. 1/DM 11.2213,2
318
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1M slalom    
0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 2. 1/DM 3.945,9
260
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 4. 1/DM 8.1011,5
263
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 15. 2/DM 9.6010,2NKZ
49
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 13. 2/DM 13.4215,2NKZ
53
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 13. 2/DM 8.9410,4NKZ
49
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 27. 5/DM 17.1819,9NKZ
19
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M slalom 41. 6/DM 31.5735,6ČP
0
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M slalom 32. 2/DM 16.7018,7ČP
4
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 3. 1/DM 5.305,6OM
88
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 37. 5/DM 19.2522,4ČP
0
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 28. 2/DM 20.0421,0ČP
8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 26. 7/DM 25.2024,9OM
11
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
URBAN Daniel
2. 1/DM 1.401,1OM
19
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 3. 1/DM 5.205,7OM
145
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 12. 4/DM 9.809,3OM
25
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
URBAN Daniel
2. 1/DM 2.101,7OM
19
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 9. 4/DM 7.207,8OM
125
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 27. 5/DM 11.3913,1NKZ
19
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 26. 2/DM 15.4814,4NKZ
25
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 22. 9/DM 6.7519,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 8. 2/DM 8.359,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 44. 16/DM 98.60105,6-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 37. 2/DM 17.7418,8ČP/NKZ
0/15
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 51. 4/DM 29.0129,1ČP/NKZ
0/1
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom    
0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 3. 3/DM 9.3812,3
149
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 1. 1/DM OM
69
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HOLÍNEK Svatopluk
3. 1/DM 4.903,5OM
5
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 8. 4/DM 23.2019,2OM
7
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 1. 1/DM OM
73
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HOLÍNEK Svatopluk
2. 1/DM 3.602,8OM
9
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 3/DM 12.9011,5OM
8
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 23. 6/DM 46.2053,9
40
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 6. 1/DM 3.724,7
323
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 22. 4/DM 23.6727,2
79
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 14. 3/DM 13.7817,4
295
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 22. 7/DM 94.3718,5ČP/OČ/OM
0/21/45
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 19. 5/DM 157.6216,9ČP/OČ/OM
0/27/73
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 37. 3/DM 24.0724,3NKZ
9
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 32. 3/DM 24.6127,1NKZ
13
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 4. 2/DM 3.809,7OM
24
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 8. 3/DM 20.9022,1OM
8
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 3. 1/DM 8.9010,2OM
58
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 3. 1/DM 13.9014,2OM
12
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 2. 1/DM 5.506,1OM
58
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 4. 1/DM 17.5018,7OM
8
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 2. 1/DM 4.405,3OM
58
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 23. 6/ZS 23.7020,9OM
10
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 9. 2/ZS 11.3011,8OM
124
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 13. 3/ZS 13.5012,6OM
130
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 59. 3/ZS 24.6327,6ČP/NKZ
0/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 61. 3/ZS 28.9329,4ČP/NKZ
0/0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 27. 7/ZS 16.5334,6-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 22. 5/ZS 20.0421,3-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 15. 11/ZS 29.1825,6-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 7. 7/ZS 15.3416,6-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 1/ZS 3.303,4OM
52
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 9. 2/ZS 14.6013,2OM
8
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 1/ZS 4.303,9OM
60
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 9. 2/ZS 18.5015,7OM
7
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 8. 2/ZS 14.2015,8OM
8
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
HOLÍNEK Svatopluk
4. 2/DM 11.8010,7OM
3
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 9. 2/ZS 11.3014,5OM
66
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 14. 2/ZS 20.1020,4OM
9
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
HOLÍNEK Svatopluk
5. 1/DM 9.557,8OM
5
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 9. 2/ZS 12.6015,3OM
75
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 8. 8/ZS 10.6212,5
95
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 12. 10/ZS 21.7722,2
12
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 4. 4/ZS 10.2511,6
116
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom    
0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 60. 6/ZS 29.2431,9NKZ
0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 58. 5/ZS 31.8935,7NKZ
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 6. 6/ZS 16.0616,7OM
78
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 6. 6/ZS 12.6910,3OM
12
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 2. 2/ZS 3.394,2OM
97
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 8. 8/ZS 18.5019,8OM
10
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 55. 5/ZS 24.6930,1NKZ
0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom     NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 54. 6/ZS 20.2824,6NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 41. 5/ZS 33.7140,0NKZ
2
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1M slalom 13. 2/ZS 54.3051,4OM
0
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 8. 1/ZS 17.0017,5OM
34
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1M slalom 9. 2/ZS 30.6027,7OM
4
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 8. 1/ZS 18.7019,7OM
35
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 13. 4/ZS 23.3024,7OM
4
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 3. 1/ZS 2.602,8OM
59
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 4/ZS 23.1024,4OM
5
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 4. 1/ZS 6.907,5OM
59
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 22. 2/ZS 18.4016,7OM
13
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 15. 1/ZS 16.5017,4OM
113
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 21. 3/ZS 23.4021,6OM
14
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 18. 1/ZS 19.9020,2OM
114
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 62. 6/ZS 40.4344,2NKZ
0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 58. 4/ZS 36.4537,9NKZ
0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 37. 15/ZS 23.6057,9-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 41. 8/ZS 34.6739,7-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 11. 10/ZS 4.5410,2-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 9. 9/ZS 11.6411,9-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 8. 7/ZS 23.3221,9-
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 5. 5/ZS 13.4611,9
14
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 11. 11/ZS 10.359,5
74
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 15.   45.0618,5
11
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 6. 5/ZS 17.3914,2
14
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 10. 10/ZS 11.009,7
74
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 12. 12/ZS 9.2620,9
0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1M slalom 6. 1/ZS 15.5017,3OM
34
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1M slalom 6. 2/ZS 9.608,8OM
6
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1M slalom 9. 2/ZS 21.2026,0OM
26
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1M slalom 11. 2/ZS 17.4018,1OM
4
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 9. 1/ZS 10.1214,8
91
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 13. 1/ZS 16.2723,3
93
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 8. 3/ZS 16.3015,8OM
26
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RAŠNER Martin
2.   0.600,5OM
14
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 17. 2/ZS 27.7025,1OM
7
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 7. 2/ZS 13.5013,0-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RAŠNER Martin
1.   -
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 19. 2/ZS 29.4026,6-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 11. 7/ZS 28.0828,0
8
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 10. 9/ZS 26.9013,1
16
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 5. 5/ZS 3.103,3
101
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 12. 9/ZS 22.3924,2
8
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 17. 15/ZS 5.8318,5
12
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 10. 10/ZS 10.4812,4
84
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 82. 14/ZS 56.6471,4NKZ
0
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 71. 8/ZS 51.9762,9NKZ
0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 13. 7/ZS 13.8916,9
98
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 12. 5/ZS 14.3915,3
15
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 16. 9/ZS 19.6025,6
86
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 18. 6/ZS 20.0020,8
10
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 27. 12/ZS 156.8728,4-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 27. 10/ZS 158.4829,3-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 76. 9/ZS 55.2459,0NKZ
0
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 99. 10/ZS 72.2374,7NKZ
0
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 8. 6/ZS 18.5017,9OM
6
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 13. 3/ZS 19.0019,9OM
17
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 11. 5/ZS 13.4012,7OM
6
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 9. 2/ZS 17.4018,1OM
29
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 23. 5/ZS 246.6027,4OM
11
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 23. 5/ZS 206.4026,8OM
11
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 20. 3/ZS 232.4025,1OM
16
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 24. 4/ZS 209.3026,3OM
13
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 15. 4/ZS 163.3026,8OM
3
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 15. 4/ZS 238.2033,3OM
3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 29. 4/ZM 54.2747,9OM
2
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 27. 1/ZM 32.9236,3OM
35
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 37. 4/ZM 54.6951,4OM
0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 36. 4/ZM 38.8143,0OM
34
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 35. 12/ZM 10.7131,7-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 24.   21.0923,9-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1M slalom 15.   31.8233,9-
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 11. 2/ZM 28.1027,4OM
6
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C2M slalom
URBAN Daniel
5. 1/ZS 14.6010,6OM
2
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1M slalom 8. 1/ZM 33.9028,9OM
0
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 12. 2/ZM 29.0027,4OM
5
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1M slalom 8. 1/ZM 38.5032,1OM
0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 49. 8/ZM 44.1851,6
56
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 66. 11/ZM 39.0346,8
37
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd    
0
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1M slalom 9. 1/ZM 38.1036,9OM
0
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 13. 2/ZM 28.0031,0OM
10
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1M slalom 10. 1/ZM 59.5059,6OM
0
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 15. 3/ZM 49.6060,6OM
6
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ŘEZNÍK Vít
9. 3/ZS 49.5040,2OM
0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 12. 2/ZM 27.8027,6OM
15
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ŘEZNÍK Vít
9. 4/ZS 57.2044,5OM
0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 1/ZM 27.0025,4OM
17
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 19. 3/ZM 18.8424,4OM
52
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 40. 17/ZM 24.6053,2OM
0
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 36. 13/ZM 23.3151,8OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 48. 17/ZM 41.9053,4OM
24
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 18. 7/ZM 30.4029,1OM
1
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 25. 5/ZM 47.0057,3OM
11
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 18. 7/ZM 34.0040,1OM
0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 29. 6/ZM 47.3086,6OM
6
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 25. 11/ZM 45.8048,3OM
0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 29. 7/ZM 44.3054,6OM
6
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 24. 10/ZM 43.9047,8OM
0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 31. 8/ZM 42.7051,0OM
4
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 32. 3/ZM 463.0046,4OM
3
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 39.   395.1059,9OM
0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 38. 4/ZM 490.9050,5OM
0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 36. 3/ZM 344.7052,3OM
2
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 79. 16/ZM 173.80205,7OM
0
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1M sjezd 33. 19/ZM 159.5040,1-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 84. 15/ZM 91.80101,8OM
1
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1M sjezd 12.   49.6181,7-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1M sjezd 45.   117.16262,5-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1M slalom 71.   64.9259,6-
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 49. 7/ZM 96.00119,6OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 42. 4/ZM 74.0093,1OM
2
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 36. 8/ZM 78.5079,9OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 41. 12/ZM 275.70292,4OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2+   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.06.17 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.15 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.06.15 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.15 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.05.14 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.13 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.09.12 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom K1M 32,89 32,89
22.05.2021 slalom K1M 30,71 30,71
16.05.2021 slalom K1M 27,91 27,91
15.05.2021 slalom K1M 26,47 26,47
Místo narozeníŠumperk
ZnameníRyba
BydlištěŠumperk
ZaměstnáníStřední průmyslová škola Šumperk
Výrobce loděGalasport
Model loděCaipi
Výrobce pádlaRaab Paddles
Od kolika let pádluje10
První trenérStanislav Renda
Současný trenérRadek Urban
ZálibySjezdové lyžování, skialpinismus, hra na klavír, focení.
Zimní přípravaEmiráty, Francie(Pau, St. Pierre de Boeuf)
Nejlepší dosažené výsledkyVítězství ECA Junior cupu v Augsburgu 2019.
Oblíbená traťPau, Trnávka
Instagramhttps://www.instagram.com/samroucis

Profil aktualizován 22.04.2024

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1M FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1M HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1M FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1M HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1M FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1M HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1M FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1M HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1M HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1M HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1M FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1M HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1M FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1M HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-BGalasport Caipi
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-BGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-BGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-BGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport Caipi
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M FINALE-B
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikace
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M finale-BGalasport RAD
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikaceGalasport Caipi
0|4819|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.K1M 4/4 75
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1M 4/4 193
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.K1M 4/4 703
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 1/1 24
31.K1M 1/1 68

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.K1M 5/6 63
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1M 4/6 194
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
124.C1M 2/2 144
5.K1M 5/9 1840
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.K1M 3/3 311

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.K1M 5/6 81
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1M 4/6 177
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.K1M 5/6 1336
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.K1M 2/2 321

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1M 5/6 90
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.K1M 4/6 137
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.K1M 2/2 835
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 2/2 32
5.K1M 3/3 429

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 5/7 73
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.K1M 4/5 180
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Altman Marcella
2/2 0
1.K1M 5/6 2094
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 3/3 488

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1M 5/6 81
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.K1M 4/6 180
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Altman Marcella
2/2 0
30.K1M 4/4 1293
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 2/2 90
6.K1M 4/4 564

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
35.K1M 5/6 30
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.K1M 4/6 188
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.K1M 4/4 841
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 2/2 55
6.C2M
Rudorfer Martin
2/2 28
12.K1M 3/3 448

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1M 4/6 72
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 2/2 119
53.K1M 4/4 767
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 64
4.C2M
Urban Daniel
2/2 38
20.C2M
Holínek Svatopluk
2/2 14
8.K1M 5/7 470
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
61.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 3/3 142

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
50.C1M 2/2 2
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
178.C1M 2/2 12
157.K1M 2/2 211
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/11 49
36.C2M
Holínek Svatopluk
2/2 8
3.K1M 5/12 504

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
96.C1M 5/6 61
67.K1M 5/8 469
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/5 44
16.C2M
Rašner Martin
1/1 14
8.K1M 5/7 316
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.K1M 4/4 39
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/8 57

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
255.K1M 2/2 93
Slalom: Oblastní žebříček Morava
58.C1M 5/6 2
40.C2M
Urban Daniel
1/1 2
 C2M
Řezník Vít
2/2 0
30.K1M 5/14 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
80.K1M 5/10 6

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
150.K1M 5/6 3

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M202424212821355971

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M109

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021202020192018201720162015
K1M334165862712197
C1M--------50-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
K1M3451959130525315767255
C1M-124-----9317896-
C2X----840-----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720152014
K1M6162173

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019201820172016201520142013
C1M20--17-192620222158-
K1M31252251561283830150
C2M------620361654-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201720152014
K1M323480
Fotky nenalezeny.
0|4819|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.K1M 4/4 75
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1M 4/4 193
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.K1M 4/4 703
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 1/1 24
31.K1M 1/1 68

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.K1M 5/6 63
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1M 4/6 194
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
124.C1M 2/2 144
5.K1M 5/9 1840
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.K1M 3/3 311

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.K1M 5/6 81
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1M 4/6 177
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.K1M 5/6 1336
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.K1M 2/2 321

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1M 5/6 90
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.K1M 4/6 137
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.K1M 2/2 835
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 2/2 32
5.K1M 3/3 429

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 5/7 73
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.K1M 4/5 180
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Altman Marcella
2/2 0
1.K1M 5/6 2094
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 3/3 488

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1M 5/6 81
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.K1M 4/6 180
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Altman Marcella
2/2 0
30.K1M 4/4 1293
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 2/2 90
6.K1M 4/4 564

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
35.K1M 5/6 30
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.K1M 4/6 188
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.K1M 4/4 841
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 2/2 55
6.C2M
Rudorfer Martin
2/2 28
12.K1M 3/3 448

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1M 4/6 72
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 2/2 119
53.K1M 4/4 767
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 64
4.C2M
Urban Daniel
2/2 38
20.C2M
Holínek Svatopluk
2/2 14
8.K1M 5/7 470
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
61.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 3/3 142

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
50.C1M 2/2 2
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
178.C1M 2/2 12
157.K1M 2/2 211
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/11 49
36.C2M
Holínek Svatopluk
2/2 8
3.K1M 5/12 504

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
96.C1M 5/6 61
67.K1M 5/8 469
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/5 44
16.C2M
Rašner Martin
1/1 14
8.K1M 5/7 316
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.K1M 4/4 39
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/8 57

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
255.K1M 2/2 93
Slalom: Oblastní žebříček Morava
58.C1M 5/6 2
40.C2M
Urban Daniel
1/1 2
 C2M
Řezník Vít
2/2 0
30.K1M 5/14 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
80.K1M 5/10 6

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
150.K1M 5/6 3

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M202424212821355971

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M109

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021202020192018201720162015
K1M334165862712197
C1M--------50-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
K1M3451959130525315767255
C1M-124-----9317896-
C2X----840-----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720152014
K1M6162173

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019201820172016201520142013
C1M20--17-192620222158-
K1M31252251561283830150
C2M------620361654-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201720152014
K1M323480

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
218 53 17 36 1 1 326
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár28.126.02645
K1M28.126.02645
NKZ31.623.01253
K1M31.422.01252
C1M41.041.0411
veřejné závody12.19.03171
K1M12.89.04108
C1M13.112.0847
C2M4.64.0212
C2X3.53.034
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,045
K1M00,000,000,000,045
NKZ00,000,000,000,053
K1M00,000,000,000,052
C1M00,000,000,000,01
veřejné závody63,5137,6158,83419,9171
K1M65,698,3109,32523,1108
C1M00,000,012,112,147
C2M00,0433,318,3541,712
C2X00,000,0375,0375,04
Celkem62,2134,8155,63412,6269
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár902136241112,2
K1M902136241112,2
NKZ1052332221413,3
K1M1032274221413,6
C1M2582900,0
veřejné závody330280697823,6
K1M2102190105626,7
C1M9148252022,0
C2M2298429,1
C2X736500,0
Celkem52572741410319,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí15.17.16.39.35.20.33.36.21.15.34.34.14.32.18.16.18.12.31.25.25.22.26.29.35.40.24.24.13.26.20.36.19.26.17.27.27.41.32.37.28.37.51.59.61.
odstup % *)10,810,712,126,568,410,226,8118,614,811,017,916,18,320,411,411,39,37,419,318,116,517,610,613,221,273,614,818,012,814,011,324,612,221,111,117,415,735,618,722,421,018,829,127,629,4
% poražených soupeřů *)62,256,861,52,62,947,211,1---41,258,817,515,466,722,556,461,557,572,525,040,038,546,279,026,310,5---39,539,569,240,552,522,260,940,561,931,629,7---24,47,730,862,551,042,640,0
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr60.044.032.024.027.322.224.726.721.828.1
medián59372820262218211626
modus59372726242534151526
počet závodů22667666445
průměrný odstup od vítěze % *)28,524,021,815,723,414,714,341,615,021,7
průměrné % poražených soupeřů *)41,356,820,746,437,746,640,026,945,838,4
počet jízd44121214121212890
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
16,7%
2
33,3%
4
57,1%
2
33,3%
4
66,7%
1
16,7%
1
25,0%
17
37,8%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
1
7,1%
2
16,7%
2
16,7%
2
16,7%
1
12,5%
11
12,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rouča Samuelsl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí44.22.15.8.15.
odstup % *)105,627,225,621,933,9
% poražených soupeřů *)10,466,164,169,630,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr15.08.015.033.020.8
medián158152215
modus158152215
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze % *)33,921,925,666,442,8
průměrné % poražených soupeřů *)30,069,664,138,348,0
počet jízd222410
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 109
05.08.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí35.20.2.34.34.12.19.29.35.3.26.20.6.27.32.37.8.14.22.7.41.9.24.71.
odstup % *)68,410,24,317,916,17,416,513,221,210,814,011,37,215,718,722,49,617,421,316,639,711,923,959,6
% poražených soupeřů *)2,947,299,417,515,472,580,226,310,597,940,552,595,529,724,47,793,989,875,692,950,091,175,315,7
pořadí20132014201520162017201820192020202120222023celkem
průměr71.024.025.014.511.025.516.327.712.034.019.023.6
medián712497827202912342022
modus712497863191234220
počet závodů1122243312324
průměrný odstup od vítěze % *)59,623,925,819,013,516,012,116,97,417,027,619,8
průměrné % poražených soupeřů *)15,775,370,684,391,939,363,639,072,516,549,854,4
počet jízd2244486624648
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
7
29,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
16,7%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
3
50,0%
8
16,7%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí12.18.12.17.23.11.19.9.103.11.93.7.12.14.36.10.20.28.34.22.8.12.26.14.15.19.33.24.7.28.26.10.21.13.27.15.13.13.27.27.26.37.51.37.32.59.61.60.58.55.54.62.58.82.71.76.99.
odstup %8,110,110,19,413,78,411,13,576,910,563,63,07,49,414,18,210,511,617,98,14,18,110,67,710,012,211,313,27,911,215,39,110,819,713,410,215,210,419,913,114,418,829,124,327,127,629,431,935,730,124,644,237,971,462,959,074,7
% poražených soupeřů90,284,790,486,281,791,783,592,92,990,74,293,890,188,267,391,879,171,363,776,992,788,579,089,889,285,073,181,795,172,475,090,579,490,078,788,790,590,980,777,279,862,551,066,772,342,640,045,447,754,656,242,547,722,134,636,419,7
pořadí2015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr74.757.835.018.019.321.420.728.729.314.832.8
medián7158321321192012111226
modus5854371371487111212
počet závodů666665666457
průměrný odstup od vítěze %58,329,921,114,811,310,410,117,620,79,420,9
průměrné % poražených soupeřů33,847,868,386,682,483,278,772,673,987,970,7
počet jízd1211121212101212128113
lepší 1. jízda2
33,3%
3
50,0%
4
66,7%
3
50,0%
4
66,7%
1
20,0%
2
33,3%
4
66,7%
3
50,0%
3
75,0%
29
50,9%
čistých jízd0
0,0%
1
9,1%
0
0,0%
2
16,7%
3
25,0%
1
10,0%
1
8,3%
3
25,0%
2
16,7%
3
37,5%
16
14,2%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rouča Samuelsl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 75
19.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí19.19.23.22.12.5.6.11.12.12.18.
odstup %17,318,453,927,222,211,914,228,024,215,320,8
% poražených soupeřů67,969,556,966,154,282,680,054,552,262,143,3
pořadí2015201620172023celkem
průměr10.712.022.519.014.5
medián1112221912
modus1212221912
počet závodů612211
průměrný odstup od vítěze %19,122,240,517,823,0
průměrné % poražených soupeřů62,554,261,568,762,7
počet jízd1224422
lepší 1. jízda2
33,3%
0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
5
45,5%
čistých jízd3
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
5
22,7%

Kategorie C2X

Rouča Samuelsl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
pořadí3.3.5.3.
odstup %11,04,88,414,3
% poražených soupeřů88,987,560,077,8
pořadí20192020celkem
průměr4.03.03.5
medián333
modus333
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %11,37,99,6
průměrné % poražených soupeřů68,988,278,6
počet jízd347
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 132
17.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 120
03.09.22
sl 146
19.06.22
sl 145
18.06.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 120
19.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 102
15.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí11.10.4.32.11.4.2.2.4.12.11.4.11.11.6.11.4.13.3.1.13.7.2.6.1.2.8.2.4.3.6.14.8.4.11.10.9.13.5.10.13.16.49.66.
odstup %16,620,41,318,510,78,54,30,16,310,813,05,810,110,03,96,64,011,43,40,010,111,94,68,40,00,213,25,911,512,34,717,412,511,69,59,714,823,33,312,416,925,651,646,8
% poražených soupeřů90,190,997,974,491,898,299,499,397,990,888,896,987,088,495,992,297,088,298,8100,091,896,198,893,8100,099,292,099,297,797,595,989,891,396,290,091,187,183,195,189,787,584,257,142,5
pořadí20142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr57.510.96.07.74.72.86.88.59.88.410.510.2
medián4910464246114108
modus49104322136114104
počet závodů2823346257244
průměrný odstup od vítěze %49,214,412,111,510,23,36,85,39,97,118,511,5
průměrné % poražených soupeřů49,888,593,894,496,398,095,394,190,494,190,591,2
počet jízd4164668124914487
lepší 1. jízda2
100,0%
3
37,5%
1
50,0%
1
33,3%
1
33,3%
2
50,0%
2
33,3%
1
50,0%
3
60,0%
1
14,3%
1
50,0%
18
40,9%
čistých jízd0
0,0%
3
18,8%
1
25,0%
1
16,7%
1
16,7%
4
50,0%
1
8,3%
1
25,0%
1
11,1%
9
64,3%
0
0,0%
22
25,3%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 104
29.07.23
sl 105
03.08.19
pořadí53.41.
odstup %13,50,0
% poražených soupeřů61,272,4
pořadí20192023celkem
průměr41.053.047.0
medián415341
modus415341
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,013,56,8
průměrné % poražených soupeřů72,461,266,8
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Rouča Samuelsl 58
22.05.24
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
pořadí5.15.13.12.11.13.19.26.12.8.7.8.3.4.23.9.9.8.14.6.8.13.9.13.12.22.21.6.11.17.29.37.8.8.9.10.
odstup %13,816,616,915,516,214,815,724,99,319,211,522,114,218,720,913,215,715,820,410,319,851,427,724,724,416,721,68,818,125,147,951,428,932,136,959,6
% poražených soupeřů82,656,363,673,276,273,364,041,973,858,864,761,184,676,938,961,955,656,345,875,063,2---38,536,842,146,248,754,537,546,715,27,7------------
pořadí20142015201620172018201920212024celkem
průměr16.815.411.39.716.011.514.05.012.7
medián91798131113511
modus869813111358
počet závodů65117222136
průměrný odstup od vítěze %42,818,122,217,115,315,816,713,822,8
průměrné % poražených soupeřů3,846,746,766,068,774,760,082,647,8
počet jízd12102113344269
lepší 1. jízda2
33,3%
2
40,0%
3
27,3%
5
71,4%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
15
41,7%
čistých jízd4
33,3%
3
30,0%
2
9,5%
4
30,8%
0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
15
21,7%

Kategorie C2M

Rouča Samuelsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 82
05.07.15
sl 115
17.08.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí5.7.2.2.3.2.4.5.2.5.9.9.
odstup %14,114,41,11,73,52,810,77,80,510,640,244,5
% poražených soupeřů73,364,793,893,871,485,757,160,093,342,920,020,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr7.72.04.52.36.04.6
medián924254
modus924252
počet závodů3124212
průměrný odstup od vítěze %31,80,59,22,314,312,7
průměrné % poražených soupeřů27,693,358,686,269,064,7
počet jízd6248222
lepší 1. jízda3
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
2
50,0%
1
50,0%
9
75,0%
čistých jízd1
16,7%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
9,1%

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 58
22.05.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí4.15.9.7.12.5.3.5.10.7.4.3.4.1.1.6.2.3.3.9.1.1.3.2.2.9.13.3.3.9.9.6.2.8.8.3.4.15.18.6.9.8.13.9.27.36.11.12.13.15.12.13.19.48.25.29.29.31.79.84.49.42.36.41.
odstup %4,89,85,910,010,97,75,78,67,75,65,52,04,10,00,08,15,05,65,77,80,00,010,26,15,311,812,63,43,914,515,316,74,217,519,72,87,517,420,217,326,015,819,918,136,343,027,427,431,060,627,625,424,453,457,386,654,651,0205,7101,8119,693,179,9292,4
% poražených soupeřů92,184,391,294,289,695,097,691,790,293,295,997,997,1100,0100,095,199,195,997,690,4100,0100,095,297,697,691,587,894,694,785,587,393,598,781,180,695,693,383,381,380,871,482,965,781,062,955,137,531,353,841,766,770,079,349,546,734,939,136,215,219,45,918,012,5---
pořadí201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr55.222.911.16.43.03.72.37.04.39.512.04.014.5
medián421996231757949
modus361293121457943
počet závodů6147127343322164
průměrný odstup od vítěze %148,743,319,210,85,06,21,56,37,310,47,84,829,8
průměrné % poražených soupeřů11,850,378,190,496,996,798,893,194,891,987,892,174,8
počet jízd11281424145566442123
lepší 1. jízda4
66,7%
3
21,4%
2
28,6%
5
41,7%
4
57,1%
2
66,7%
3
75,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
24
37,5%
čistých jízd0
0,0%
6
21,4%
4
28,6%
10
41,7%
2
14,3%
2
40,0%
5
100,0%
2
33,3%
1
16,7%
1
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
34
27,6%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Rouča Samuelsl 75
19.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí12.5.6.
odstup %22,211,914,2
% poražených soupeřů54,282,680,0
pořadí20152016celkem
průměr5.512.07.7
medián5126
modus5125
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %13,122,216,1
průměrné % poražených soupeřů81,354,272,3
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí8.4.11.10.
odstup %12,511,69,59,7
% poražených soupeřů91,396,290,091,1
pořadí20152016celkem
průměr10.56.08.3
medián1048
modus1044
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %9,612,110,8
průměrné % poražených soupeřů90,693,892,2
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí22.19.
odstup %18,516,9
% poražených soupeřů72,078,3
pořadí2017celkem
průměr20.520.5
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,717,7
průměrné % poražených soupeřů75,275,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí27.27.33.
odstup %28,429,340,1
% poražených soupeřů45,844,715,8
pořadí20132015celkem
průměr33.027.029.0
medián332727
modus332727
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %40,128,832,6
průměrné % poražených soupeřů15,845,335,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí22.19.15.10.
odstup %18,516,918,513,1
% poražených soupeřů72,078,353,369,0
pořadí20152017celkem
průměr12.520.516.5
medián101915
modus101910
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,817,716,8
průměrné % poražených soupeřů61,275,268,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí22.19.23.23.24.20.15.15.32.39.38.36.
odstup %18,516,926,827,426,325,133,326,846,459,950,552,3
% poražených soupeřů72,078,337,137,141,048,626,326,324,47,314,020,5
pořadí201420152017celkem
průměr36.320.020.525.5
medián36201923
modus32151915
počet závodů46212
průměrný odstup od vítěze %52,327,617,734,2
průměrné % poražených soupeřů16,636,175,236,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí40.26.22.27.37.11.35.45.
odstup %30,018,119,034,657,910,231,7262,5
% poražených soupeřů25,047,959,625,75,378,717,1---
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr45.035.024.027.022.026.040.030.4
medián4535112722264027
modus4535112722264011
počet závodů11211118
průměrný odstup od vítěze %262,531,734,034,619,018,130,058,0
průměrné % poražených soupeřů0,017,142,025,759,647,925,032,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí12.17.
odstup %20,918,5
% poražených soupeřů71,154,3
pořadí2015celkem
průměr14.514.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,719,7
průměrné % poražených soupeřů62,762,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 58
17.05.17
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
pořadí4.8.11.40.36.18.18.25.24.
odstup %9,717,912,753,251,829,140,148,347,8
% poražených soupeřů91,253,347,411,422,239,329,225,025,8
pořadí201420152017celkem
průměr26.89.54.020.4
medián248418
modus188418
počet závodů6219
průměrný odstup od vítěze %45,115,39,734,5
průměrné % poražených soupeřů25,550,491,238,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále