6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23

30.08.2020   Vltava pod VD Lipno 1
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
  TURNER Karel 2004 2 Sušice120.16 54 5.00 0 0.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn128.55 110 5.00 0 0.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn131.64 108 5.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.122.78 2 114.76 0 114.76 75
2.2/U23ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 MT USK Pha125.58 4 116.21 2 118.213.45/3,068
3.3/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha118.24 2 116.36 2 118.363.60/3,162
4.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc115.40 0 115.41 4 119.414.65/4,157
5.4/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.120.57 0 115.66 4 119.664.90/4,353
6.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc121.06 4 119.75 4 123.758.99/7,849
7.1/VMHAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha129.34 58 130.89 52 182.8968.13/59,446
8.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.134.28 54 136.80 56 192.8078.04/68,043
9.2/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava136.53 54 127.32 106 233.32118.56/103,340
10.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha133.95 6 148.69 102 250.69135.93/118,437
11.3/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc128.51 206 127.72 8 135.7220.96/18,335
12.3/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc137.86 56 130.45 8 138.4523.69/20,633
13.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc148.90 106 160.37 2 162.3747.61/41,531
14. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.157.65 58 163.96 4 167.9653.20/46,429
15.4/DSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha151.64 152 131.76 50 181.7667.00/58,427
16.5/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno197.16 154 129.14 56 185.1470.38/61,325
17.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc148.54 56 137.66 52 189.6674.90/65,323
18.6/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí167.93 64 142.37 110 231.93117.17/102,121
19.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno175.30 66 4.00 999 241.30126.54/110,319
20.2/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc153.89 158 147.38 156 303.38188.62/164,417
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.105.57 2 102.10 0 102.10 75
2. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha108.25 0 102.78 0 102.780.68/0,768
3.2/U23LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 MT USK Pha111.74 0 104.88 0 104.882.78/2,762
4.3/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Dukla B.107.51 0 105.97 0 105.973.87/3,857
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.110.33 0 107.63 0 107.635.53/5,453
6.4/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha108.40 2 107.23 2 109.237.13/7,049
7.5/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.108.14 2 109.29 2 111.299.19/9,046
8.6/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha110.36 0 109.49 4 113.4911.39/11,243
9. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.111.21 0 109.01 6 115.0112.91/12,640
10. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.109.57 0 122.06 54 176.0673.96/72,437
11. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha111.47 2 109.09 0 109.096.99/6,835
12.7/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha115.20 54 109.44 0 109.447.34/7,233
13.1/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk113.62 8 108.33 2 110.338.23/8,131
14.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha115.65 2 109.24 2 111.249.14/9,029
15. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha111.91 0 108.56 54 111.919.81/9,627
16.8/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.110.19 2 113.08 104 112.1910.09/9,925
17.9/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha129.29 0 109.23 4 113.2311.13/10,923
18.2/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha110.16 50 109.65 4 113.6511.55/11,321
19.10/U23URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk118.70 106 109.98 4 113.9811.88/11,619
20.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus112.02 2 125.78 0 114.0211.92/11,717
21. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha112.43 2 116.08 52 114.4312.33/12,115
22.2/VMMAŠEK Jan   1 USK Pha112.34 8 112.13 4 116.1314.03/13,714
23.3/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc108.00 54 115.09 2 117.0914.99/14,713
24.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK117.73 8 121.66 0 121.6619.56/19,212
25.2/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha120.58 54 121.25 4 125.2523.15/22,711
26.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha113.93 12 114.93 154 125.9323.83/23,310
27.3/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha122.51 6 126.80 56 128.5126.41/25,99
28.4/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm122.74 6 116.17 56 128.7426.64/26,18
29.5/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc125.10 4 124.48 154 129.1027.00/26,47
30.6/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov126.51 8 125.26 6 131.2629.16/28,66
31.7/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB127.69 252 124.35 8 132.3530.25/29,65
32.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.123.16 210 132.41 2 134.4132.31/31,64
33.5/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB136.88 2 129.62 8 137.6235.52/34,83
34.8/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha121.73 54 133.09 102 175.7373.63/72,12
35.11/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn121.77 150 124.45 52 176.4574.35/72,81
36.12/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha124.71 58 117.81 104 182.7180.61/79,00
37.6/DSULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava114.34 256 4.00 999 370.34268.24/262,70
  PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
MT USK Pha
USK Pha
132.46 4 141.28 4 145.28 75
2.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
147.05 160 135.22 62 197.2251.94/35,868
3. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
137.60 110 131.74 156 287.74142.46/98,162
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 5.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha110.60 2 106.57 0 106.57 75
2.1/U23HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha113.98 4 107.26 2 109.262.69/2,568
3. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha109.82 4 106.14 4 110.143.57/3,362
4.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc114.74 0 110.99 0 110.994.42/4,157
5.2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.115.49 2 111.73 0 111.735.16/4,853
6.3/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha117.50 8 114.49 0 114.497.92/7,449
7.4/U23GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice112.69 4 113.96 2 115.969.39/8,846
8.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc118.37 2 118.53 2 120.5313.96/13,143
9.2/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec114.33 4 121.73 6 127.7321.16/19,940
10.5/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.117.72 4 114.97 50 164.9758.40/54,837
11.3/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.130.50 6 111.48 0 111.484.91/4,635
12.6/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha110.79 52 110.40 6 116.409.83/9,233
13.4/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.132.97 0 115.31 2 117.3110.74/10,131
14.5/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy131.18 154 119.84 2 121.8415.27/14,329
15.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB124.04 10 119.85 2 121.8515.28/14,327
16. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha111.56 16 4.00 999 127.5620.99/19,725
17.6/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc125.87 58 129.63 2 131.6325.06/23,523
18.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice127.77 4 128.67 6 131.7725.20/23,621
19.3/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc131.55 8 123.63 12 135.6329.06/27,319
20. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.111.29 50 4.00 999 161.2954.72/51,317
21.7/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor123.69 52 158.28 4 162.2855.71/52,315
22.7/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha160.07 4 158.26 6 164.0757.50/54,014
23.8/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava128.57 54 121.53 54 175.5368.96/64,713
24.4/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.130.18 56 127.06 150 186.1879.61/74,712
25.8/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn132.39 54 144.67 156 186.3979.82/74,911
26.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc131.95 64 135.39 156 195.9589.38/83,910
27.6/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc134.20 156 146.69 102 248.69142.12/133,49
28.7/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB152.92 104 141.06 152 256.92150.35/141,18
29.9/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha159.06 204 128.57 156 284.57178.00/167,07
30.10/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy132.83 162 4.00 999 294.83188.26/176,76
31.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava145.06 156 156.10 154 301.06194.49/182,55
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. HRADILEK Vavřinec, 1987, USK Pha HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha101.02 2 99.46 0 99.46 75
2. CVIKL Ondřej, 1992, USK Pha CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha102.64 2 99.62 0 99.620.16/0,268
3. TUNKA Ondřej, 1990, USK Pha TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha100.63 0 99.10 2 101.101.64/1,662
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha99.68 2 101.17 0 101.171.71/1,757
5. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha98.13 0 99.61 2 101.612.15/2,253
6.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.102.29 0 98.95 4 102.953.49/3,549
7.1/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha102.80 0 103.15 2 105.155.69/5,746
8.2/DSRUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc103.73 0 105.49 2 107.498.03/8,143
9. ORNST Zdeněk 1990 2 Dukla B.103.29 2 103.57 4 107.578.11/8,240
10.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.51 2 120.31 2 122.3122.85/23,037
11.2/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 2+ Dukla B.105.38 50 104.26 0 104.264.80/4,835
12. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.103.58 2 99.85 54 105.586.12/6,233
13.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha101.66 4 101.93 4 105.666.20/6,231
14.3/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.103.83 2 102.69 56 105.836.37/6,429
15.4/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha105.97 0 105.89 4 105.976.51/6,527
16.5/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc104.66 2 105.12 2 106.667.20/7,225
17.6/U23ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha107.65 0 106.98 0 106.987.52/7,623
18. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice104.10 4 106.94 252 108.108.64/8,721
19.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava107.91 2 106.88 2 108.889.42/9,519
20.7/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy107.91 8 108.91 0 108.919.45/9,517
21. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha108.00 2 108.55 50 110.0010.54/10,615
22.2/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc1.00 999 108.25 2 110.2510.79/10,814
23.8/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava108.39 2 107.02 50 110.3910.93/11,013
24.3/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.106.42 4 105.34 6 110.4210.96/11,012
25.9/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha110.91 2 108.82 2 110.8211.36/11,411
26.10/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha109.12 108 107.05 4 111.0511.59/11,710
27.4/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice110.10 58 109.67 2 111.6712.21/12,39
28.3/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.111.72 0 107.49 6 111.7212.26/12,38
29.4/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk108.95 4 108.54 4 112.5413.08/13,27
30.5/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.111.16 2 107.80 54 113.1613.70/13,86
31.5/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha114.96 0 113.83 2 114.9615.50/15,65
32. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.96 10 108.84 56 115.9616.50/16,64
33.11/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz114.12 2 113.27 52 116.1216.66/16,83
34.6/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc115.16 4 4.00 999 119.1619.70/19,82
35.7/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB120.61 12 109.42 254 132.6133.15/33,31
36.8/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc128.99 6 109.83 152 134.9935.53/35,70
37. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha103.70 54 107.58 100 157.7058.24/58,60
38.6/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.113.50 62 116.90 154 175.5076.04/76,50
39. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha102.96 100 4.00 999 202.96103.50/104,10
  ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
  DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLOBOUČKOVÁ Ivana
URBAN Daniel
2003
2001
2 KK Opava
Šumperk
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
135/2/037/0/019/1/020/0/03/0/03/0/038/0/139/0/028/3/031/0/0123/6/1130/0/0253/6/1
237/0/037/0/020/0/020/0/03/0/03/0/039/0/038/1/029/2/031/0/0128/2/0129/1/0257/3/0
331/5/134/3/018/2/019/1/03/0/03/0/031/8/030/9/027/4/029/2/0110/19/1115/15/0225/34/1
435/2/036/1/017/3/017/3/02/1/01/2/039/0/032/7/029/2/027/4/0122/8/0113/17/0235/25/0
537/0/037/0/019/1/019/1/03/0/03/0/039/0/038/1/031/0/031/0/0129/1/0128/2/0257/3/0
629/7/132/5/08/10/213/4/30/1/21/0/226/12/131/7/113/16/220/8/376/46/897/24/9173/70/17
737/0/037/0/020/0/019/0/13/0/03/0/038/0/139/0/029/2/031/0/0127/2/1129/0/1256/2/2
836/1/037/0/020/0/020/0/03/0/03/0/039/0/038/1/027/2/231/0/0125/3/2129/1/0254/4/2
936/1/031/5/120/0/014/6/03/0/03/0/034/5/030/9/027/2/226/5/0120/8/2104/25/1224/33/3
1034/2/134/1/219/1/019/0/12/1/01/2/039/0/039/0/026/3/228/2/1120/7/3121/5/4241/12/7
1128/6/332/4/111/3/617/2/11/1/11/1/137/1/136/0/320/3/825/2/497/14/19111/9/10208/23/29
1236/1/035/2/015/4/119/1/02/1/02/1/038/0/139/0/029/1/128/2/1120/7/3123/6/1243/13/4
1332/2/336/1/015/0/519/0/13/0/03/0/035/4/035/3/126/3/228/2/1111/9/10121/6/3232/15/13
1435/2/035/1/118/1/119/0/12/1/03/0/037/1/136/1/229/2/028/2/1121/7/2121/4/5242/11/7
1537/0/037/0/019/1/020/0/03/0/03/0/039/0/039/0/030/1/031/0/0128/2/0130/0/0258/2/0
1635/2/036/1/014/6/018/2/02/1/03/0/037/2/039/0/029/2/031/0/0117/13/0127/3/0244/16/0
1731/4/235/2/012/8/020/0/03/0/03/0/036/3/039/0/026/5/030/1/0108/20/2127/3/0235/23/2
1837/0/036/1/020/0/020/0/03/0/03/0/039/0/039/0/030/1/031/0/0129/1/0129/1/0258/2/0
1932/5/033/4/019/1/019/1/03/0/03/0/039/0/036/2/130/1/028/3/0123/7/0119/10/1242/17/1
2031/4/231/4/213/5/214/5/12/1/02/1/032/7/036/0/319/11/128/1/297/28/5111/11/8208/39/13
2122/9/630/2/510/5/511/4/50/1/21/1/134/4/134/0/521/7/325/2/487/26/17101/9/20188/35/37
2230/5/224/13/017/3/013/7/01/2/02/1/034/5/033/4/226/5/025/4/2108/20/297/29/4205/49/6
2330/3/428/3/619/0/118/2/02/1/01/2/031/6/231/1/727/1/324/4/3109/11/10102/12/16211/23/26
Oddíl