Rašner Karel, 2004

KK Postřelmovregistrační číslo: 185007
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2+   C2: -  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd     OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
VANĚK Matěj
    OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 6. 6/DS 26.004,6OČ/OM
0/35
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
VANĚK Matěj
2. 2/DS 7.851,4OČ/OM
46/21
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 7. 3/DS 8.3311,5ČP/OČ/OM
46/0/88
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
VANĚK Matěj
3. 2/DS 2.603,6ČP/OČ/OM
62/107/55
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 10. 5/DS 4.8710,0ČP/OČ/OM
37/0/63
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
VANĚK Matěj
3. 1/DS 1.493,0ČP/OČ/OM
62/101/55
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 7. 4/DS 39.944,4ČP/OČ/OM
46/0/30
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 7. 3/DS 4.204,5ČP/OČ/OM
46/0/37
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 9. 5/DS 78.447,3ČP/OČ/OM
40/0/56
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VANĚK Matěj
4. 1/DS 57.875,5ČP/OČ/OM
57/97/49
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 9. 4/DS 48.555,1ČP/OČ/OM
40/0/45
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VANĚK Matěj
    ČP/OČ/OM
0/0/0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 3. 3/DS 43.105,7OM
51
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 3. 3/DS 22.902,9OM
47
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 2. 2/DS 41.305,3OM
62
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 3. 3/DS 19.202,4OM
55
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 51. 15/DS 23.8826,3NKZ
0
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 23. 9/DS 18.3618,6NKZ
21
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 36. 12/DS 15.1415,7NKZ
5
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 21. 8/DS 19.7419,6NKZ
25
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 3. 3/DS 1.774,4-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
VANĚK Matěj
1. 1/DS -
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 28. 17/DS 17.7120,9-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 19. 9/DS 23.0225,9-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 11. 4/DS 2.555,4ČP/OČ/OM
37/0/62
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
VANĚK Matěj
5. 1/DS 0.891,9ČP/OČ/OM
53/106/57
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 8. 3/DS 2.024,3ČP/OČ/OM
43/0/80
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
VANĚK Matěj
3. 1/DS 1.473,1ČP/OČ/OM
62/118/57
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom     ČP
0
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom     ČP
0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 4. 1/DS 8.561,2ČP/OČ/OM
57/0/104
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
VANĚK Matěj
3. 2/DS 10.681,6ČP/OČ/OM
62/126/37
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 4. 1/DS 8.221,2ČP/OČ/OM
57/0/105
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
VANĚK Matěj
4. 2/DS 9.261,4ČP/OČ/OM
57/114/38
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 53. 16/DS 16.7417,2NKZ
0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 18. 8/DS 13.7313,7NKZ
29
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 45. 15/DS 16.2417,4NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 16. 7/DS 10.009,9NKZ
33
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 8. 3/DS 4.258,7ČP/OČ/OM
43/0/81
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VANĚK Matěj
5. 1/DS 2.234,6ČP/OČ/OM
53/100/85
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 6. 2/DS 1.503,0ČP/OČ/OM
49/0/93
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VANĚK Matěj
5. 1/DS 2.435,1ČP/OČ/OM
53/100/85
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 2. 1/DS 42.613,2ČP/OČ/OM
68/0/84
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
VANĚK Matěj
3. 2/DS 32.502,4ČP/OČ/OM
62/59/49
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 3. 2/DS 63.774,8ČP/OČ/OM
62/0/72
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
VANĚK Matěj
18. 7/DS 496.2337,3ČP/OČ/OM
21/1/7
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 27. 8/DS 24.8526,3ČP
9
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 32. 7/DS 24.5726,4ČP
4
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 25. 5/DS 21.8624,0ČP
11
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 22. 5/DS 21.6922,3ČP
14
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 6. 2/DM 2.542,5
255
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom    
0
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom    
0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 1. 1/DM -
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
VANĚK Matěj
1. 1/DM -
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 6. 3/DM 9.959,5-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 42. 10/DM 32.1335,9ČP/NKZ
0/12
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 28. 4/DM 26.6426,1ČP
8
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 6. 1/DM 2.163,9ČP/OČ/OM
49/0/44
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 20. 1/DM 10.509,8ČP
17
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 14. 5/DM 8.6810,1
244
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 1. 1/DM
129
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 27. 6/DM 14.2816,4
220
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 2. 1/DM 4.885,3
143
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 7. 1/DM 2.374,7ČP/OČ/OM
53/0/43
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
VANĚK Matěj
2. 1/DM 0.541,1ČP/OČ/OM
68/110/86
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 4. 1/DM 2.505,0ČP/OČ/OM
68/0/80
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
VANĚK Matěj
5. 1/DM 2.615,3ČP/OČ/OM
53/74/86
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 28. 2/DM 16.5217,4ČP
8
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 29. 2/DM 26.3025,3ČP
7
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 27. 3/DM 19.5220,8ČP
9
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 29. 4/DM 25.8326,4ČP
7
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 23. 2/DM 16.9018,0NKZ
33
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 21. 2/DM 16.9317,6NKZ
37
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 21. 1/DM 16.7221,3NKZ
31
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 23. 5/DM 18.7025,3NKZ
31
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 1. 1/DM OČ/OM
0/37
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VANĚK Matěj
1. 1/DM OČ/OM
30/42
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 2. 2/DM 7.841,0OČ/OM
0/37
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VANĚK Matěj
1. 1/DM OČ/OM
33/49
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 9. 2/DM 2.314,9ČP/OČ/OM
40/0/45
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VANĚK Matěj
6. 1/DM 3.788,1ČP/OČ/OM
49/61/61
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 7. 2/DM 2.094,4ČP/OČ/OM
46/0/69
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VANĚK Matěj
8. 1/DM 2.615,5ČP/OČ/OM
43/61/49
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 75. 22/DM 29.4734,9NKZ
0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 15. 5/DM 10.4711,3NKZ
33
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 50. 13/DM 22.4625,5NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 7. 1/DM 4.124,3NKZ
53
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 2. 1/DM 0.922,2-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
VANĚK Matěj
2. 1/DM 0.501,2-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 32. 17/DM 33.5138,9-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 6. 4/DM 8.958,5-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 10. 1/DM 3.898,2ČP/OČ/OM
43/0/81
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
VANĚK Matěj
13. 2/DM 4.309,0ČP/OČ/OM
33/44/19
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 23. 3/DM 6.1012,7ČP/OČ/OM
19/0/63
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
VANĚK Matěj
12. 1/DM 3.557,4ČP/OČ/OM
37/44/43
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1M slalom 48. 3/DM 3.813,9-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 1. 1/DM -
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
VANĚK Matěj
1. 1/DM -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 1. 1/DM OČ/OM
0/47
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
VANĚK Matěj
1. 1/DM OČ/OM
23/38
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 50.   21.4122,4NKZ
2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 38.   24.2324,8NKZ
15
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 52. 7/DM 25.3928,5NKZ
1
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 27. 3/DM 15.2716,3NKZ
37
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 13. 2/DM 6.6710,4ČP/OČ/OM
31/0/56
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
VANĚK Matěj
8. 1/DM 7.3711,9ČP/OČ/OM
43/67/60
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 12. 2/DM 7.9412,5ČP/OČ/OM
33/0/56
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
VANĚK Matěj
12. 1/DM 7.2511,4ČP/OČ/OM
33/31/36
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 13. 3/DM 13.7312,3NKZ
33
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 12. 3/DM 15.5815,0NKZ
37
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 6. 1/DM 65.526,2ČP/OČ/OM
49/0/68
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VANĚK Matěj
5. 1/DM 116.4411,2ČP/OČ/OM
53/37/31
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 7. 1/DM 79.417,6ČP/OČ/OM
46/0/80
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VANĚK Matěj
6. 1/DM 113.2511,1ČP/OČ/OM
49/61/43
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
RAŠNER Karel
1.  
7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 3. 1/DM 24.602,8OM
40
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 1/DM 42.004,2OM
40
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 4. 1/DM 36.103,6OM
48
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 4. 1/DM 24.602,8OM
48
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 6. 1/DM 44.105,1OM
48
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 7. 1/DM 78.607,8OM
56
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích C1M slalom 2. 1/ZS 1.161,1
83
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 11. 1/ZS 9.089,9
199
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C1M slalom 29. 7/ZS 28.2826,8
12
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 14. 2/ZS 12.7613,5
190
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom    
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom    
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom    
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom    
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 5. 1/ZS 4.776,8-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
VANĚK Matěj
6. 1/ZS 3.925,5-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 41. 10/ZS 26.2928,9-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 20. 6/ZS 26.8827,2-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/ZS 0.841,6-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VANĚK Matěj
1. 1/ZS -
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 13. 13/ZS 15.1620,4-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 2. 2/ZS 4.115,0-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 20. 1/ZS 8.6117,7ČP/OČ/OM
23/0/42
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 27. 2/ZS 9.4119,4ČP/OČ/OM
14/0/18
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 5. 1/ZS 5.605,2
77
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 16. 1/ZS 15.5216,6
205
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 4. 1/ZS 4.103,7
92
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 25. 2/ZS 14.8815,0
196
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 14. 14/ZS 18.9621,7OČ/OM
0/33
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 4. 4/ZS 4.934,9OČ/OM
0/12
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 15. 14/ZS 12.4213,8OČ/OM
0/34
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 7. 7/ZS 12.2212,9OČ/OM
0/9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 4. 2/ZS 52.546,0
48
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
VANĚK Matěj
4. 1/ZS 78.828,9
13
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 6. 2/ZS 80.219,3
40
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
VANĚK Matěj
   
0
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 45. 4/ZS 52.6253,4NKZ
1
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 35. 4/ZS 54.9454,5NKZ
11
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 40. 5/ZS 35.2839,2NKZ
6
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 37. 4/ZS 31.8233,3NKZ
8
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 24. 2/ZS 11.9725,9ČP/OČ/OM
12/0/6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 25. 2/ZS 1.130,1ČP/OČ/OM
11/0/3
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom     OČ/OM
0/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom     OČ/OM
0/0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom    
0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 12. 2/ZS 47.7560,7
2
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 10. 1/ZS 33.7743,9
9
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 13. 2/ZS 27.5736,3
11
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 9. 1/ZS 79.7013,7OM
16
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 10. 1/ZS 126.2017,1OM
12
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8. 1/ZS 105.3014,1OM
17
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 8. 1/ZS 77.1013,3OM
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 23. 5/ZS 18.4018,3
117
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SVÍTIL Vladan
4.   24.6021,8
29
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 27. 4/ZS 24.2022,6
29
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 5/ZS 18.7018,1
121
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SVÍTIL Vladan
4.   14.9012,6
29
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 32. 4/ZS 26.1023,9
30
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 81. 14/ZS 39.2045,2NKZ
0
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 42. 7/ZS 51.0555,2NKZ
1
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 87. 15/ZS 70.0565,2NKZ
0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 50. 8/ZS 202.83183,0NKZ
0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 12. 3/ZS 6.2014,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 108. 32/ZS 88.74102,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 34. 12/ZS 53.5557,4-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 13. 10/ZS 33.0032,7-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 17. 14/ZS 16.8016,5-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/ZS 4.771,4
20
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 41. 3/ZS 17.1933,6ČP/OČ/OM
6/0/3
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 3. 3/ZS
16
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 39. 3/ZS 29.6059,8ČP/OČ/OM
7/0/4
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 19. 17/ZS 12.7412,4
86
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 12. 9/ZS 16.2114,7
19
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 13. 13/ZS 7.267,0
111
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 13. 10/ZS 14.8113,6
19
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 9. 2/ZS 83.8813,5ČP/OČ/OM
68/43/13
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 36. 7/ZS 150.3629,5ČP/OČ/OM
37/5/28
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 9. 1/ZS 135.9712,2ČP/OČ/OM
75/40/15
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 41. 7/ZS 275.2129,5ČP/OČ/OM
37/0/30
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 24. 21/ZS 13.3413,9OM
73
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 15. 11/ZS 17.9217,7OM
17
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 3. 3/ZS 2.105,5OM
11
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 15. 13/ZS 8.477,3OM
97
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 9. 8/ZS 5.2616,9OM
29
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 16. 11/ZS 29.9725,2OM
16
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 91. 14/ZS 63.7564,4NKZ
0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 91. 15/ZS 71.1278,3NKZ
0
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom    
0
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom    
0
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom 31. 7/ZS 36.3839,0
7
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 42. 11/ZS 22.1225,3
65
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 13. 2/ZS 27.2025,0
8
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 23. 4/ZS 20.9019,1
36
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 15. 2/ZS 30.8627,6
10
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 31. 6/ZS 27.5325,8
36
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1M sjezd 8. 1/ZS 179.0016,1OM
3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1M sjezd 8. 1/ZS 163.5017,5OM
3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd 8. 1/ZS 194.8022,8OM
2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 9. 1/ZS 248.7024,6OM
2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 8.   227.9026,2OM
2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 14.   203.7023,1OM
1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 14. 2/ZS 214.5024,5OM
2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 15.   196.6022,1OM
1
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 40. 3/ZM 23.1021,3
58
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 44. 3/ZM 33.5029,3
8
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SVÍTIL Vladan
8. 4/VM 24.2020,2
25
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 46. 3/ZM 19.4018,4
59
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 44. 3/ZM 28.7026,0
13
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VANĚK Matěj
13. 2/ZM 31.9028,0
7
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 36. 3/ZM 15.3330,1ČP/OČ/OM
0/0/2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 3. 1/ZM 6.0310,4-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1M sjezd 4. 1/ZM 47.8512,3-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 11. 2/ZM 8.4317,0-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 12. 3/ZM 63.9618,9-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 41. 3/ZM 16.3732,0ČP/OČ/OM
0/0/1
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 7. 1/ZM 9.2311,3-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
VANĚK Matěj
4. 1/ZM 8.3110,3-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 21. 7/ZM 36.6132,1-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 38. 12/ZM 49.5953,7-
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 34. 4/ZM 35.5034,0
12
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 42. 29/ZM 25.2025,1
51
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 39. 3/ZM 31.6029,2
13
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 39. 2/ZM 23.4023,4
60
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/ZM 24.002,2
4
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C1M sjezd 5. 1/ZM 9.2013,8
3
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 14. 1/ZM 18.0036,4
5
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd    
0
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C1M sjezd 4. 1/ZM 58.905,5
4
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C1M sjezd 6. 1/ZM 9.0013,6
3
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 11. 1/ZM 16.2032,0
7
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd    
0
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 33. 1/ZM 24.3235,7
42
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 32. 5/ZM 35.6145,0
2
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 35. 3/ZM 25.8837,3
35
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 35. 5/ZM 38.1848,7
2
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 19. 2/ZM 27.1026,3
3
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 14. 1/ZM 15.1015,4
24
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 6. 1/ZM 138.0025,8
6
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 18. 2/ZM 31.3029,4
2
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22. 2/ZM 23.4023,1
15
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 24. 6/ZM 22.8926,9
51
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 5. 1/ZM 0.060,1
2
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 24. 8/ZM 26.4730,0
52
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 19. 10/ZM 17.2743,4
5
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 12. 1/ZM 146.4824,3-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 32. 5/ZM 153.5628,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 13. 1/ZM 240.0623,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 32. 4/ZM 290.8831,4-
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 100. 8/ZM 62.1275,7NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 113. 9/ZM 82.42100,0NKZ
0
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 20. 2/ZM 47.7049,1OM
13
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 19. 3/ZM 54.6057,7OM
14
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 21. 1/ZM 302.8026,2
0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 24. 1/ZM 298.3025,7
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 61. 5/ZM 25.2024,9
32
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 59. 4/ZM 37.2035,3
1
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 56. 4/ZM 26.0025,5
37
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 57. 3/ZM 36.1033,5
3
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 9. 3/ZM 9.4819,1-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 17. 4/ZM 6.6614,9-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 44. 12/ZM 43.4644,5-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 24. 11/ZM 376.08353,1-
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 7. 2/ZM 41.8514,2
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 20. 8/ZM 39.5935,0
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 22.   62.7425,7
4
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 55. 15/ZM 31.7829,3
20
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 6. 2/ZM 6.7311,5
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 21. 9/ZM 45.2037,0
1
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 21. 5/ZM 13.7931,1
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 45. 12/ZM 28.5825,1
27
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/ZM 80.807,6
0
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/ZM 13.3019,0
1
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd    
0
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 18. 1/ZM 23.5045,4
1
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 4. 1/ZM 154.3014,3
0
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 4. 1/ZM 17.6026,7
1
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 20. 1/ZM 23.3045,9
2
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd    
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 24. 5/ZM 30.3029,4OM
10
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 25. 4/ZM 38.9035,3OM
0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 24. 5/ZM 28.3027,2-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 25. 4/ZM 37.4033,9-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd    
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 20. 8/ZM 61.1060,9
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 22. 5/ZM 46.5022,7
4
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 44. 13/ZM 29.3731,5
29
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 5. 1/ZM 4.5712,1
2
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 21. 8/ZM 53.4457,9
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 19. 3/ZM 6.4420,4
10
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 50. 14/ZM 33.3839,4
26
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 15. 1/ZM 187.7429,0-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 41. 6/ZM 234.7942,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 17. 1/ZM 191.3830,7-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 36. 2/ZM 209.6038,8-
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 4. 1/ZM 18.6040,6OM
1
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 21. 5/ZM 17.5044,9OM
1
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 19. 6/ZM 53.4058,6OM
3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 04.11.21 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 3+   C1: 2+   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 29.09.20 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 19.08.20 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 05.05.19 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 19.06.17 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 29.09.16 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 09.08.16 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.06.15 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1M 40,66 40,66
22.05.2021 slalom C1M 38,92 38,92
16.05.2021 slalom C1M 36,03 36,03
15.05.2021 slalom C1M 33,52 33,52
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
0|5260|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 6/6 255
10.C2M
Vaněk Matěj
4/4 181
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
4.C2M
Vaněk Matěj
5/6 351
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/12 324
2.C2M
Vaněk Matěj
5/6 180

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.C1M 5/6 38
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1M 4/4 108
52.K1M 4/4 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1M 8/8 416
4.C2M
Vaněk Matěj
8/8 423
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
3.C2M
Vaněk Matěj
5/8 564
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/8 467
2.C2M
Vaněk Matěj
5/8 333

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.C1M 5/7 49
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1M 4/5 132
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 4/4 272
91.K1M 5/6 719
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 5/5 256
7.C2M
Vaněk Matěj
4/4 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
3.C2M
Vaněk Matěj
5/6 339
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/7 281
2.C2M
Vaněk Matěj
5/6 331

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1M 4/6 160
56.K1M 4/4 3
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 5/6 202
12.C2M
Vaněk Matěj
5/6 215
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
7.C2M
Vaněk Matěj
5/7 253
31.C2M
Rašner Karel
1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/13 348
6.C2M
Vaněk Matěj
5/7 220

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 4/4 26
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 5/14 275
60.K1M 5/8 790
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.C1M 4/4 21
100.K1M 2/2 67
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C1M 4/4 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/6 88
29.C2M
Vaněk Matěj
2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/8 105

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
51.C1M 2/2 1
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.C1M 5/9 113
27.C2M
Svítil Vladan
2/2 58
109.K1M 5/8 500
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C1M 2/2 33
45.K1M 2/2 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 4/4 156
42.K1M 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/5 103
135.K1M 2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/13 46
46.K1M 3/3 87

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
121.C1M 5/8 49
48.C2M
Svítil Vladan
1/1 25
84.C2M
Vaněk Matěj
1/1 7
110.K1M 5/10 280
Slalom: Oblastní žebříček Morava
133.K1M 2/2 27
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/6 20
83.K1M 5/7 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
60.K1M 2/2 3

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 5/6 5
194.K1M 5/6 151
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
95.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 5/10 4
81.K1M 5/8 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 1/1 1
70.K1M 1/1 1

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C1M3230

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1M1147152922-
C2M104712---
K1M-----4264

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120202019201820172016
C1M171073751-
K1M52-56-9866

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202018201720162015
C1M4147100121190
K1M9160109110194
C2M--2784-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M7273636819203650
C2M4333129---
K1M-----1358381

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015
C1M4742-57
K1M1004513395

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M23251121-27
C2M2226----
K1M-----466070
Fotky nenalezeny.
0|5260|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 6/6 255
10.C2M
Vaněk Matěj
4/4 181
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
4.C2M
Vaněk Matěj
5/6 351
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/12 324
2.C2M
Vaněk Matěj
5/6 180

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.C1M 5/6 38
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1M 4/4 108
52.K1M 4/4 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1M 8/8 416
4.C2M
Vaněk Matěj
8/8 423
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
3.C2M
Vaněk Matěj
5/8 564
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/8 467
2.C2M
Vaněk Matěj
5/8 333

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.C1M 5/7 49
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1M 4/5 132
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 4/4 272
91.K1M 5/6 719
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 5/5 256
7.C2M
Vaněk Matěj
4/4 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
3.C2M
Vaněk Matěj
5/6 339
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/7 281
2.C2M
Vaněk Matěj
5/6 331

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1M 4/6 160
56.K1M 4/4 3
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 5/6 202
12.C2M
Vaněk Matěj
5/6 215
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
7.C2M
Vaněk Matěj
5/7 253
31.C2M
Rašner Karel
1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/13 348
6.C2M
Vaněk Matěj
5/7 220

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 4/4 26
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 5/14 275
60.K1M 5/8 790
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.C1M 4/4 21
100.K1M 2/2 67
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C1M 4/4 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/6 88
29.C2M
Vaněk Matěj
2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/8 105

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
51.C1M 2/2 1
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.C1M 5/9 113
27.C2M
Svítil Vladan
2/2 58
109.K1M 5/8 500
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C1M 2/2 33
45.K1M 2/2 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 4/4 156
42.K1M 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/5 103
135.K1M 2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/13 46
46.K1M 3/3 87

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
121.C1M 5/8 49
48.C2M
Svítil Vladan
1/1 25
84.C2M
Vaněk Matěj
1/1 7
110.K1M 5/10 280
Slalom: Oblastní žebříček Morava
133.K1M 2/2 27
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/6 20
83.K1M 5/7 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
60.K1M 2/2 3

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 5/6 5
194.K1M 5/6 151
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
95.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 5/10 4
81.K1M 5/8 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 1/1 1
70.K1M 1/1 1

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C1M3230

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1M1147152922-
C2M104712---
K1M-----4264

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120202019201820172016
C1M171073751-
K1M52-56-9866

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202018201720162015
C1M4147100121190
K1M9160109110194
C2M--2784-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M7273636819203650
C2M4333129---
K1M-----1358381

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015
C1M4742-57
K1M1004513395

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M23251121-27
C2M2226----
K1M-----466070

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
61 78 4 22 94 34 293
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár28.128.02711
C1M28.128.02711
NKZ44.238.02134
C1M26.423.02120
K1M69.653.05014
veřejné závody22.820.01376
C1M19.918.01335
K1M27.224.01437
C2M7.34.044
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,011
C1M00,000,000,000,011
NKZ00,000,000,000,034
C1M00,000,000,000,020
K1M00,000,000,000,014
veřejné závody11,322,611,345,376
C1M12,925,712,9411,435
K1M00,000,000,000,037
C2M00,000,000,000,04
Celkem10,821,710,843,3121
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár224942214,5
C1M224942214,5
NKZ6418782946,3
C1M4010822725,0
K1M247963328,3
veřejné závody148103275939,9
C1M6953082637,7
K1M7348073243,8
C2M6224116,7
Celkem2343404156427,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí27.32.25.22.42.28.20.28.29.27.29.
odstup % *)26,326,424,022,335,926,19,817,425,320,826,4
% poražených soupeřů *)29,716,235,143,225,525,048,627,024,323,517,6
pořadí20202021celkem
průměr29.026.528.1
medián282528
modus282227
počet závodů7411
průměrný odstup od vítěze % *)23,124,823,7
průměrné % poražených soupeřů *)27,431,128,7
počet jízd14822
lepší 1. jízda5
71,4%
2
50,0%
7
63,6%
čistých jízd1
7,1%
0
0,0%
1
4,5%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí19.6.28.20.6.20.2.34.13.21.24.
odstup % *)25,99,526,19,88,527,25,057,432,732,1353,1
% poražených soupeřů *)47,183,925,048,685,348,697,131,363,648,7---
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr24.021.023.511.06.018.019.017.5
medián24211326201920
modus242113266196
počet závodů112213111
průměrný odstup od vítěze % *)353,132,145,116,18,515,125,953,4
průměrné % poražených soupeřů *)0,048,747,572,985,352,547,152,7
počet jízd224426222
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
0
0,0%
6
54,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
3
13,6%

Kategorie K1M

Rašner Karelsl 131
11.09.21
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí28.32.41.13.108.17.38.44.
odstup % *)20,938,928,920,4102,116,553,744,5
% poražených soupeřů *)62,567,063,691,27,084,356,052,2
pořadí201520162017201820192021celkem
průměr44.038.062.527.032.028.040.1
medián44381713322832
modus44381713322813
počet závodů1122118
průměrný odstup od vítěze % *)44,553,759,324,638,920,940,7
průměrné % poražených soupeřů *)52,256,045,777,467,062,560,5
počet jízd22442216
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
6,3%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí23.21.18.16.42.23.21.21.23.15.7.38.27.13.12.45.35.40.37.42.50.
odstup %18,619,613,79,935,918,017,621,325,311,34,324,816,312,315,053,454,539,233,355,2183,0
% poražených soupeřů45,051,257,564,325,554,260,060,056,974,189,140,358,177,880,717,037,027,833,312,83,9
pořadí20172018201920202021celkem
průměr46.039.318.726.019.527.1
medián423713231823
modus42357211621
počet závodů2465421
průměrný odstup od vítěze %119,145,114,023,615,432,5
průměrné % poražených soupeřů8,428,870,051,354,548,9
počet jízd481210842
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
2
33,3%
5
100,0%
1
25,0%
11
52,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
4,8%

Kategorie K1M

Rašner Karelsl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí51.36.53.45.75.50.50.52.81.87.91.91.100.113.
odstup %26,315,717,217,434,925,522,428,545,265,264,478,375,7100,0
% poražených soupeřů45,161,545,854,241,360,250,049,029,830,616,719,616,87,4
pořadí2016201720192021celkem
průměr106.587.556.846.369.6
medián10087504553
modus10091503650
počet závodů244414
průměrný odstup od vítěze %87,963,327,819,244,1
průměrné % poražených soupeřů12,124,250,151,737,7
počet jízd485724
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
75,0%
2
50,0%
8
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
28,6%
2
8,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 14
08.04.18
sl 13
07.04.18
sl 12
07.04.18/2
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 47
06.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí1.2.2.29.5.4.4.7.12.13.10.27.32.3.12.13.31.13.15.44.44.34.39.32.35.19.18.57.20.21.20.21.
odstup %0,05,31,126,85,23,74,912,960,736,343,922,623,90,014,713,639,025,027,629,326,034,029,245,048,726,329,433,535,037,060,957,9
% poražených soupeřů100,098,697,436,491,393,990,081,88,336,830,859,455,789,565,663,621,145,546,229,533,837,736,711,412,835,737,024,317,420,013,613,0
pořadí20152016201720182020celkem
průměr27.833.118.39.61.520.0
medián2134137118
modus2044134113
počet závodů5889232
průměrný odstup od vítěze %44,933,520,821,72,626,9
průměrné % poražených soupeřů17,729,355,863,099,348,0
počet jízd10161518463
lepší 1. jízda1
20,0%
4
50,0%
6
75,0%
2
22,2%
1
50,0%
14
43,8%
čistých jízd3
30,0%
5
31,3%
8
53,3%
5
27,8%
2
50,0%
23
36,5%

Kategorie C2M

Rašner Karelsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí4.4.8.13.
odstup %21,812,620,228,0
% poražených soupeřů88,589,374,153,8
pořadí20162017celkem
průměr10.54.07.3
medián844
modus844
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %24,117,220,6
průměrné % poražených soupeřů64,088,976,4
počet jízd336
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
33,3%
1
16,7%

Kategorie K1M

Rašner Karelsl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 47
06.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 151
26.09.15
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí6.14.27.11.14.16.25.14.15.23.22.19.13.42.23.31.40.46.42.39.33.35.14.22.24.24.56.55.45.44.50.
odstup %2,510,116,49,913,516,615,021,713,818,318,112,47,025,319,125,821,318,425,123,435,737,315,423,126,930,025,529,325,131,539,4
% poražených soupeřů96,990,682,792,990,887,281,188,286,982,082,979,886,765,564,557,165,863,460,265,864,057,078,766,771,370,950,046,056,447,643,7
pořadí20152016201720182020celkem
průměr50.031.924.715.815.728.5
medián503323141424
modus44242314614
počet závodů51076331
průměrný odstup od vítěze %30,225,718,015,19,721,1
průměrné % poražených soupeřů48,766,474,187,990,171,7
počet jízd10201412561
lepší 1. jízda4
80,0%
2
20,0%
4
57,1%
4
66,7%
2
66,7%
16
51,6%
čistých jízd5
50,0%
9
45,0%
7
50,0%
3
25,0%
4
80,0%
28
45,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 82
05.07.15
pořadí4.7.15.16.25.
odstup %4,912,917,725,235,3
% poražených soupeřů90,081,862,259,520,0
pořadí201520172018celkem
průměr25.015.55.513.4
medián2515415
modus251544
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %35,321,48,919,2
průměrné % poražených soupeřů20,060,985,962,7
počet jízd24410
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd1
50,0%
2
50,0%
1
25,0%
4
40,0%

Kategorie K1M

Rašner Karelsl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
pořadí14.15.24.15.20.19.24.19.
odstup %21,713,813,97,349,157,729,458,6
% poražených soupeřů88,286,978,386,848,650,043,930,8
pořadí2015201620172018celkem
průměr21.519.519.514.518.8
medián1919151419
modus1919151415
počet závodů22228
průměrný odstup od vítěze %44,053,410,617,731,4
průměrné % poražených soupeřů37,449,382,687,664,2
počet jízd444416
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
37,5%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
4
25,0%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí20.21.
odstup %35,037,0
% poražených soupeřů17,420,0
pořadí2015celkem
průměr20.520.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,036,0
průměrné % poražených soupeřů18,718,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Rašner Karelsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí24.24.55.45.
odstup %26,930,029,325,1
% poražených soupeřů71,370,946,056,4
pořadí20152016celkem
průměr50.024.037.0
medián452424
modus452424
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %27,228,527,9
průměrné % poražených soupeřů51,271,161,2
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd3
75,0%
1
25,0%
4
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Rašner Karelsj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí6.7.9.9.4.4.3.9.7.6.7.24.41.39.9.9.
odstup %4,64,47,35,11,21,24,84,94,46,27,625,933,659,813,512,2
% poražených soupeřů88,162,570,473,393,994,194,980,585,482,180,634,316,722,472,475,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr24.524.06.58.03.77.812.1
medián92467477
modus92467499
počet závodů41223416
průměrný odstup od vítěze %29,825,96,94,72,45,412,3
průměrné % poražených soupeřů46,634,381,483,094,373,670,4

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí2.4.3.4.18.6.8.5.6.
odstup %1,45,51,61,437,38,15,511,211,1
% poražených soupeřů95,781,391,787,510,573,765,063,666,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr5.57.08.33.06.2
medián56425
modus56324
počet závodů22329
průměrný odstup od vítěze %11,26,813,43,59,2
průměrné % poražených soupeřů65,269,463,288,570,6

Kategorie K1M

Rašner Karelsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí36.41.36.
odstup %29,529,530,1
% poražených soupeřů53,351,816,7
pořadí20162017celkem
průměr36.038.537.7
medián363636
modus363636
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %30,129,529,7
průměrné % poražených soupeřů16,752,640,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Rašner Karelsj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí6.7.9.9.4.3.1.4.6.24.41.12.13.15.17.
odstup %4,64,47,35,11,24,80,06,09,325,933,624,323,229,030,7
% poražených soupeřů88,162,570,473,393,994,9100,090,083,334,316,747,645,512,55,9
pořadí2015201620172018202020212022celkem
průměr16.012.541.011.31.03.57.811.4
medián15124161379
modus15124141394
počet závodů221312415
průměrný odstup od vítěze %29,923,833,613,70,03,05,414,0
průměrné % poražených soupeřů9,246,616,769,2100,094,473,661,3

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
pořadí2.4.3.18.1.4.
odstup %1,45,51,637,30,08,9
% poražených soupeřů95,781,391,710,5100,085,0
pořadí2018202020212022celkem
průměr4.01.010.53.05.3
medián41323
modus41324
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %8,90,019,53,59,1
průměrné % poražených soupeřů85,0100,051,188,577,4

Kategorie K1M

Rašner Karelsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí32.32.41.36.
odstup %28,231,442,538,8
% poražených soupeřů47,548,316,725,5
pořadí20152016celkem
průměr38.532.035.3
medián363232
modus363232
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %40,629,835,2
průměrné % poražených soupeřů21,147,934,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Rašner Karelsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 123
16.08.15
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
pořadí7.9.9.4.4.3.1.2.9.7.1.6.7.4.6.24.2.41.39.9.9.3.4.6.24.21.7.3.4.
odstup %4,47,35,11,21,24,80,01,04,94,40,06,27,66,09,325,91,433,659,813,512,22,25,525,825,726,214,27,614,3
% poražených soupeřů62,570,473,393,994,194,9100,097,380,585,4100,082,180,690,083,334,394,416,722,472,475,066,757,161,58,013,025,0------
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr11.84.320.011.34.74.83.78.39.5
medián749662496
modus339411494
počet závodů5353343329
průměrný odstup od vítěze %17,611,124,113,74,62,62,45,611,4
průměrné % poražených soupeřů9,261,856,269,287,690,894,368,763,3

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
pořadí4.3.4.18.1.1.6.8.1.5.6.1.4.
odstup %5,51,61,437,30,00,08,15,50,011,211,10,08,9
% poražených soupeřů81,391,787,510,5100,0100,073,765,0100,063,666,7100,085,0
pořadí20182019202020212022celkem
průměr4.03.34.08.34.04.8
medián411444
modus411341
počet závodů1443113
průměrný odstup od vítěze %8,95,63,413,45,57,0
průměrné % poražených soupeřů85,082,684,763,281,378,8

Kategorie K1M

Rašner Karelsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí36.41.36.22.22.
odstup %29,529,530,125,722,7
% poražených soupeřů53,351,816,730,027,6
pořadí201520162017celkem
průměr22.036.038.531.4
medián22363636
modus22363622
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %24,230,129,527,5
průměrné % poražených soupeřů28,816,752,635,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Rašner Karelsj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí6.7.9.9.3.3.3.2.4.4.3.1.2.9.7.1.6.7.3.4.4.4.6.7.24.9.10.8.8.41.39.9.9.8.8.9.8.8.14.14.15.
odstup %4,64,47,35,12,95,72,45,31,21,24,80,01,04,94,40,06,27,62,84,22,83,65,17,825,913,717,113,314,133,659,813,512,217,516,124,622,826,223,124,522,1
% poražených soupeřů88,162,570,473,388,288,990,995,293,994,194,9100,097,380,585,4100,082,180,685,780,082,482,473,771,434,350,043,850,053,316,722,472,475,022,222,211,112,512,57,118,86,7
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr15.211.84.74.83.75.38.7
medián9942437
modus8841439
počet závodů125943841
průměrný odstup od vítěze %24,716,84,42,62,44,711,6
průměrné % poražených soupeřů25,046,382,090,894,382,262,8

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí2.4.3.4.18.1.1.6.8.1.5.6.
odstup %1,45,51,61,437,30,00,08,15,50,011,211,1
% poražených soupeřů95,781,391,787,510,5100,0100,073,765,0100,063,666,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr4.04.08.33.04.9
medián51424
modus11321
počet závodů343212
průměrný odstup od vítěze %7,43,413,43,56,9
průměrné % poražených soupeřů76,884,763,288,578,0

Kategorie K1M

Rašner Karelsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí36.41.36.
odstup %29,529,530,1
% poražených soupeřů53,351,816,7
pořadí20162017celkem
průměr36.038.537.7
medián363636
modus363636
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %30,129,529,7
průměrné % poražených soupeřů16,752,640,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Rašner Karelsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí7.10.7.11.8.8.6.6.4.10.23.13.12.20.27.25.4.3.
odstup %11,510,04,55,44,38,73,03,95,08,212,710,412,517,719,40,112,310,4
% poražených soupeřů88,082,075,079,685,485,789,881,594,282,758,561,365,651,336,638,578,685,7
pořadí201620182019202020212022celkem
průměr3.524.014.55.08.38.011.3
medián325124878
modus320104874
počet závodů23424318
průměrný odstup od vítěze %11,312,411,04,55,38,68,9
průměrné % poražených soupeřů82,242,167,087,985,181,773,3

Kategorie C2M

Rašner Karelsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí3.3.5.3.5.5.5.13.12.8.12.
odstup %3,63,01,93,14,65,15,39,07,411,911,4
% poražených soupeřů91,791,785,292,384,684,684,050,054,250,026,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr11.35.04.53.06.7
medián125535
modus125535
počet závodů414211
průměrný odstup od vítěze %9,95,33,73,36,0
průměrné % poražených soupeřů45,284,086,791,772,3

Kategorie K1M

Rašner Karelsp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
pořadí12.11.41.
odstup %18,917,032,0
% poražených soupeřů57,761,52,4
pořadí2016celkem
průměr21.321.3
medián1212
modus1111
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %22,622,6
průměrné % poražených soupeřů40,540,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Rašner Karelsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí7.10.3.1.6.2.13.5.2.27.25.12.7.9.
odstup %11,510,04,40,03,92,210,46,81,619,40,114,611,319,1
% poražených soupeřů88,082,092,9100,081,596,061,385,295,836,638,564,575,050,0
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr9.07.012.014.87.53.53.08.59.2
medián9712521377
modus9712221372
počet závodů1114221214
průměrný odstup od vítěze %19,111,314,67,06,32,04,410,78,2
průměrné % poražených soupeřů50,075,064,564,078,790,892,985,074,8

Kategorie C2M

Rašner Karelsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sj 109
14.08.16
pořadí3.3.1.1.2.8.6.1.4.
odstup %3,63,00,00,01,211,95,50,010,3
% poražených soupeřů91,791,7100,0100,090,950,070,6100,062,5
pořadí201620182019202020212022celkem
průměr4.03.55.01.01.03.03.2
medián4121133
modus4121131
počet závodů1221129
průměrný odstup od vítěze %10,32,86,50,00,03,33,9
průměrné % poražených soupeřů62,585,370,5100,0100,091,784,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Rašner Karelsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sl 76
27.06.15
pořadí7.11.8.8.6.6.7.4.10.23.13.12.20.27.25.5.6.5.6.3.4.5.
odstup %4,55,44,38,73,03,94,75,08,212,710,412,517,719,40,113,813,60,111,519,026,712,1
% poražených soupeřů75,079,685,485,789,881,588,594,282,758,561,365,651,336,638,542,937,555,644,433,325,060,0
pořadí2015201620182019202020212022celkem
průměr4.55.324.014.55.78.37.010.0
medián4525126877
modus3520104876
počet závodů433434122
průměrný odstup od vítěze %17,49,212,411,04,65,34,59,9
průměrné % poražených soupeřů40,745,342,167,088,185,175,062,4

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí5.3.5.5.2.5.13.12.8.12.
odstup %1,93,14,65,11,15,39,07,411,911,4
% poražených soupeřů85,292,384,684,696,084,050,054,250,026,7
pořadí201920202021celkem
průměr11.33.54.57.0
medián12255
modus12255
počet závodů42410
průměrný odstup od vítěze %9,93,23,76,1
průměrné % poražených soupeřů45,290,086,770,8

Kategorie K1M

Rašner Karelsj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sl 76
27.06.15
pořadí41.14.11.19.21.18.20.19.
odstup %32,036,432,043,431,145,445,920,4
% poražených soupeřů2,440,952,430,847,422,724,048,6
pořadí20152016celkem
průměr19.521.320.4
medián191419
modus181119
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %35,736,035,8
průměrné % poražených soupeřů35,731,633,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Rašner Karelsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 46
13.05.15
pořadí7.11.8.8.6.6.7.4.10.23.13.12.20.27.25.3.4.
odstup %4,55,44,38,73,03,94,75,08,212,710,412,517,719,40,15,540,6
% poražených soupeřů75,079,685,485,789,881,588,594,282,758,561,365,651,336,638,591,340,0
pořadí2015201720182019202020212022celkem
průměr4.03.024.014.55.78.37.011.4
medián4325126878
modus4320104874
počet závodů113434117
průměrný odstup od vítěze %40,65,512,411,04,65,34,59,8
průměrné % poražených soupeřů40,091,342,167,088,185,175,070,9

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí5.3.5.5.2.5.13.12.8.12.
odstup %1,93,14,65,11,15,39,07,411,911,4
% poražených soupeřů85,292,384,684,696,084,050,054,250,026,7
pořadí201920202021celkem
průměr11.33.54.57.0
medián12255
modus12255
počet závodů42410
průměrný odstup od vítěze %9,93,23,76,1
průměrné % poražených soupeřů45,290,086,770,8

Kategorie K1M

Rašner Karelsj 74
03.06.17
sj 116
27.08.16
sj 46
13.05.15
pořadí9.41.21.
odstup %16,932,044,9
% poražených soupeřů86,02,425,9
pořadí201520162017celkem
průměr21.041.09.023.7
medián2141921
modus214199
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %44,932,016,931,2
průměrné % poražených soupeřů25,92,486,038,1

Ostatní sprint

Kategorie C1M

Rašner Karelsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí5.6.
odstup %0,111,5
% poražených soupeřů55,644,4
pořadí20152016celkem
průměr6.05.05.5
medián655
modus655
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %11,50,15,8
průměrné % poražených soupeřů44,455,650,0

Kategorie K1M

Rašner Karelsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí19.21.
odstup %43,431,1
% poražených soupeřů30,847,4
pořadí20152016celkem
průměr21.019.020.0
medián211919
modus211919
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %31,143,437,3
průměrné % poražených soupeřů47,430,839,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále