Ondřich Adam, 2004

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024006
výkonnostní třídy  sjezd C1: 1 C2: MT zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 10. 4/U23 2.354,7ČP/OČ/OM
40/139/0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VEJNAR Samuel
5. 3/U23 3.377,1ČP/OČ/OM
53/116/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 4/U23 7.0913,9ČP/OČ/OM
40/114/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VEJNAR Samuel
3. 2/U23 ČP/OČ/OM
62/146/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1M sjezd 6. 2/U23 3.657,3
42
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1M sjezd 6. 2/U23 2.003,9
48
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd 4. 1/U23 13.641,9ČP/OČ/OM
62/120/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
VEJNAR Samuel
2. 1/U23 7.311,1ČP/OČ/OM
68/114/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd 5. 2/U23 22.183,2ČP/OČ/OM
57/96/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
VEJNAR Samuel
3. 1/U23 10.141,5ČP/OČ/OM
62/108/0
14.05.2023 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom    
0
14.05.2023 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom    
0
13.05.2023 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě C1M sjezd 1. 1/U23
28
13.05.2023 Slalom O pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 6. 1/U23 9.4011,8
7
13.05.2023 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě C2M sjezd
ŠVADLENA Václav
1.  
19
13.05.2023 Slalom O pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 26. 4/U23 21.5029,0
10
12.05.2023 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 1. 1/U23
37
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 11. 6/U23 4.938,0ČP/OČ/OM
35/78/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VEJNAR Samuel
4. 3/U23 1.061,7ČP/OČ/OM
53/125/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 16. 7/U23 5.168,1ČP/OČ/OM
29/72/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VEJNAR Samuel
7. 5/U23 3.395,4ČP/OČ/OM
46/95/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 2. 2/U23 12.581,3
110
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1M sjezd 3. 3/U23 35.393,3ČP/OČ/OM
62/145/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C2M sjezd
VEJNAR Samuel
3. 3/U23 8.950,8ČP/OČ/OM
62/136/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1M sjezd 4. 3/U23 17.841,6ČP/OČ/OM
57/146/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C2M sjezd
VEJNAR Samuel
4. 3/U23 23.312,2ČP/OČ/OM
57/100/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 5. 3/U23 57.205,1OM
63
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd     OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1M sjezd 4. 3/U23 47.604,3OM
61
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 6. 4/U23 42.603,8OM
53
20.09.2022 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start nad jezem ve Větřní (ř.km 288,3 ), Cíl 300m pod jezem s lávkou C1M sjezd 1. 1/DS
14
20.09.2022 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start nad jezem ve Větřní (ř.km 288,3 ), Cíl 300m pod jezem s lávkou C2M sjezd
VEJNAR Samuel
1. 1/DS
10
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 25. 7/DS 5.9912,0ČP/OČ/OM
12/40/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
VEJNAR Samuel
8. 4/DS 14.7929,2ČP/OČ/OM
43/62/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 19. 6/DS 5.2010,5ČP/OČ/OM
21/70/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
VEJNAR Samuel
7. 4/DS 2.885,7ČP/OČ/OM
46/86/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 12. 4/DS 4.468,4ČP/OČ/OM
33/73/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
VEJNAR Samuel
16.   3547.366.740,2ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 9. 5/DS 38.984,6ČP/OČ/OM
40/72/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
VEJNAR Samuel
    ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 2. 2/DS 11.332,0OČ/OM
52/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
VEJNAR Samuel
1. 1/DS OČ/OM
45/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 4. 4/DS 22.554,0OČ/OM
32/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
VEJNAR Samuel
4. 4/DS 9.331,7OČ/OM
30/0
21.06.2022 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start pod jezem ve Větřní (ř.km 288,1 ), Cíl nad jezem C1M sjezd 2. 1/DS 5.700,6
13
14.06.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 5. 1/DS 10.7511,0
6
14.06.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2M slalom
VEJNAR Samuel
1. 1/DS
2
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 18. 8/DS 10.7314,8ČP/OČ/OM
21/49/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
VEJNAR Samuel
7. 4/DS 3.524,8ČP/OČ/OM
46/71/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 19. 7/DS 7.4115,2ČP/OČ/OM
19/45/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
VEJNAR Samuel
5. 2/DS 2.204,5ČP/OČ/OM
53/89/0
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 6. 1/DS 9.509,6
11
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C1M sjezd 2. 1/DS 2.004,8
23
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 7. 1/DS 7.508,7
12
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2M slalom
VEJNAR Samuel
   
0
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 3. 1/DS 18.902,2
21
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
KOLIHOVÁ Hana
3. 1/U23 49.005,7
16
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 12. 6/DS 215.5419,2ČP/OČ/OM
33/25/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 14. 6/DS 236.9620,7ČP/OČ/OM
29/7/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 17. 8/DS 154.6214,3ČP/OČ/OM
23/34/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VEJNAR Samuel
7. 3/DS 73.487,0ČP/OČ/OM
46/61/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14. 7/DS 72.197,6ČP/OČ/OM
29/47/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VEJNAR Samuel
    ČP/OČ/OM
0/0/0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VEJNAR Samuel
2. 1/DS 3.700,5OM
13
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C2M sjezd
VEJNAR Samuel
1. 1/DS OM
21
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VEJNAR Samuel
2. 1/DS 19.902,6OM
13
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 12. 9/DS 6.0615,1-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 22. 9/DS 6.4113,5ČP/OČ/OM
15/39/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 23. 8/DS 5.7512,1ČP/OČ/OM
19/45/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
VEJNAR Samuel
12. 3/DS 90.3913,7ČP/OČ/OM
33/6/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 22. 10/DS 79.8611,6ČP/OČ/OM
14/38/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
VEJNAR Samuel
5. 3/DS 12.771,9ČP/OČ/OM
53/102/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 13. 6/DS 26.594,0ČP/OČ/OM
31/80/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
VEJNAR Samuel
5. 3/DS 10.021,5ČP/OČ/OM
53/102/0
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 4. 2/DS 22.202,7
16
17.06.2021 Sjezd v Českém Krumlově + přebor Jihočeského kraje v klasickém sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
VEJNAR Samuel
1. 1/DS
15
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22. 7/DS 5.1210,5ČP/OČ/OM
14/40/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 29. 9/DS 6.7513,5ČP/OČ/OM
7/16/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 14. 7/DS 118.348,9ČP/OČ/OM
29/41/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
VEJNAR Samuel
4. 3/DS 49.123,7ČP/OČ/OM
57/47/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 10. 5/DS 108.668,1ČP/OČ/OM
37/66/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
VEJNAR Samuel
3. 2/DS 80.946,1ČP/OČ/OM
62/65/0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 15. 10/DM 10.8415,9-
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 27. 10/DM 12.5422,8ČP/OČ/OM
9/12/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 38. 9/DM 23.8647,7ČP/OČ/OM
4/6/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 37. 9/DM 11.5023,1ČP/OČ/OM
5/5/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 9. 6/DM 73.849,7OČ/OM
34/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 11. 7/DM 82.6110,7OČ/OM
26/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
KASPER Jakub
13. 7/DM 122.6916,3OČ/OM
4/0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C1M sjezd 3. 1/DM 101.408,9
29
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C2M sjezd
NOVÁK Martin
1.  
14
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 8. 3/DM 136.9011,2
0
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 9. 3/DM 156.6012,7
0
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
4. 1/DM 42.503,3
4
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
5. 1/DM 60.004,7
0
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom    
2
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 73. 11/DM 50.6868,7
19
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 34. 8/DM 39.5839,9
10
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 70. 12/DM 38.4844,3
38
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 177. 31/DM 86.6589,7
0
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 186. 31/DM 84.1996,6
0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 32. 6/DM 99.20109,7
1
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 34. 5/DM 110.40121,7
1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 12.05.22 aktualizace z registru ČSK
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 07.06.21 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 10.08.20 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.05.19 updated from RVP
Ondřich AdamSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.05.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6496|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
253.C1M 2/2 7
488.K1M 2/2 10
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 6/8 296
3.C2M
Vejnar Samuel
6/8 360
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/13 664
3.C2M
Vejnar Samuel
5/8 637
34.C2M
Švadlena Václav
1/1 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/12 177
 C2M
Vejnar Samuel
5/8 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 3/3 29
74.C2M
Vejnar Samuel
2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/10 225
11.C2M
Vejnar Samuel
7/8 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/16 316
6.C2M
Vejnar Samuel
5/11 369
32.C2M
Kolihová Hana
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
7.C2M
Vejnar Samuel
5/13 47

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 8/8 166
12.C2M
Vejnar Samuel
4/5 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/9 272
8.C2M
Vejnar Samuel
5/6 331
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Vejnar Samuel
5/5 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/6 107
20.C2M
Novák Martin
1/1 14
31.C2M
Kasper Jakub
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Kasper Jakub
1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 2/2 12
376.K1M 5/6 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
36.C2M
Kratochvílová Tereza
2/2 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020
C1M9141936
C2M31112-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222019
C1M253195196
K1M488-376
C2M-74-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202120202019
C1M6131222107
C2M343283136

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
C1M10564558
C2M1571631
Fotky nenalezeny.
0|6496|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
253.C1M 2/2 7
488.K1M 2/2 10
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 6/8 296
3.C2M
Vejnar Samuel
6/8 360
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/13 664
3.C2M
Vejnar Samuel
5/8 637
34.C2M
Švadlena Václav
1/1 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/12 177
 C2M
Vejnar Samuel
5/8 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 3/3 29
74.C2M
Vejnar Samuel
2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/10 225
11.C2M
Vejnar Samuel
7/8 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/16 316
6.C2M
Vejnar Samuel
5/11 369
32.C2M
Kolihová Hana
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0
7.C2M
Vejnar Samuel
5/13 47

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 8/8 166
12.C2M
Vejnar Samuel
4/5 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/9 272
8.C2M
Vejnar Samuel
5/6 331
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Vejnar Samuel
5/5 0

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/6 107
20.C2M
Novák Martin
1/1 14
31.C2M
Kasper Jakub
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Kasper Jakub
1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 2/2 12
376.K1M 5/6 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
36.C2M
Kratochvílová Tereza
2/2 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020
C1M9141936
C2M31112-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222019
C1M253195196
K1M488-376
C2M-74-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202120202019
C1M6131222107
C2M343283136

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
C1M10564558
C2M1571631

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
7 5 1   51 32 96
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody50.532.0613
K1M85.470.0267
C1M11.66.065
C2M1.01.011
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody17,700,000,017,713
K1M00,000,000,000,07
C1M00,000,000,000,05
C2M1100,000,000,01100,01
Celkem17,700,000,017,713
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody273641313,7
K1M142521800,0
C1M1140419,1
C2M2723600,0
Celkem273641313,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ondřich Adamsl 51
13.05.23
sl 72
14.06.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 138
05.10.19
pořadí6.5.6.7.34.
odstup %11,811,09,68,739,9
% poražených soupeřů64,360,072,271,434,0
pořadí201920222023celkem
průměr34.06.06.011.6
medián34666
modus34566
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %39,99,811,816,2
průměrné % poražených soupeřů34,067,964,360,4
počet jízd26210
lepší 1. jízda1
100,0%
2
66,7%
1
100,0%
4
80,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
1
10,0%

Kategorie K1M

Ondřich Adamsl 51
13.05.23
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
pořadí26.73.70.177.186.32.34.
odstup %29,068,744,389,796,6109,7121,7
% poražených soupeřů41,938,549,67,98,48,88,3
pořadí20192023celkem
průměr95.326.085.4
medián702670
modus322626
počet závodů617
průměrný odstup od vítěze %88,529,080,0
průměrné % poražených soupeřů20,341,923,3
počet jízd12214
lepší 1. jízda1
16,7%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Ondřich Adamsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí4.5.3.4.9.2.4.12.14.17.14.22.13.10.
odstup %1,93,23,31,64,62,04,019,220,714,37,611,64,08,1
% poražených soupeřů85,780,093,591,468,097,592,931,37,140,756,757,176,576,9
pořadí202120222023celkem
průměr15.010.34.09.5
medián131249
modus101444
počet závodů37414
průměrný odstup od vítěze %7,910,32,57,6
průměrné % poražených soupeřů70,256,387,768,2

Kategorie C2M

Ondřich Adamsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí2.3.3.4.1.4.7.12.5.5.3.
odstup %1,11,50,82,20,01,77,013,71,91,56,1
% poražených soupeřů88,981,890,983,3100,087,062,515,483,383,389,5
pořadí202120222023celkem
průměr6.34.03.04.5
medián5434
modus5133
počet závodů43411
průměrný odstup od vítěze %5,82,91,43,4
průměrné % poražených soupeřů67,983,286,278,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Ondřich Adamsj 49
12.05.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí1.3.4.2.4.17.14.22.10.9.
odstup %0,03,31,62,04,014,37,611,68,19,7
% poražených soupeřů100,093,591,497,592,940,756,757,176,978,4
pořadí2020202120222023celkem
průměr9.016.09.32.78.6
medián910434
modus910214
počet závodů124310
průměrný odstup od vítěze %9,79,87,01,66,2
průměrné % poražených soupeřů78,467,072,095,078,5

Kategorie C2M

Ondřich Adamsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí3.4.1.4.7.5.3.
odstup %0,82,20,01,77,01,96,1
% poražených soupeřů90,983,3100,087,062,583,389,5
pořadí202120222023celkem
průměr4.04.03.53.9
medián3434
modus3133
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %4,02,91,52,8
průměrné % poražených soupeřů86,483,287,185,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Ondřich Adamsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 49
12.05.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 130
20.09.22
sj 109
20.08.22
sj 78
21.06.22
sj 45
06.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 79
17.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
pořadí4.5.1.2.3.4.1.9.2.3.17.14.22.13.4.10.9.11.3.9.8.
odstup %1,93,20,01,33,31,60,04,60,62,214,37,611,64,02,78,19,710,78,912,711,2
% poražených soupeřů85,780,0100,096,293,591,4100,068,075,071,440,756,757,176,550,076,978,473,071,411,122,2
pořadí20192020202120222023celkem
průměr8.57.712.37.73.27.3
medián8910335
modus834143
počet závodů2346621
průměrný odstup od vítěze %12,09,86,64,91,95,7
průměrné % poražených soupeřů16,774,365,168,691,170,2

Kategorie C2M

Ondřich Adamsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 130
20.09.22
sj 45
06.05.22
sj 24
10.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 79
17.06.21
sj 44
05.06.21
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
pořadí2.3.3.4.1.3.7.12.5.5.1.3.13.1.5.4.
odstup %1,11,50,82,20,05,77,013,71,91,50,06,116,30,04,73,3
% poražených soupeřů88,981,890,983,3100,077,862,515,483,383,3100,089,545,5100,020,066,7
pořadí20192020202120222023celkem
průměr4.57.05.23.73.04.5
medián415333
modus415133
počet závodů2253416
průměrný odstup od vítěze %4,08,14,64,21,44,1
průměrné % poražených soupeřů43,472,874,380,186,274,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Ondřich Adamsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 10
26.03.23
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí4.5.3.4.5.4.6.9.2.4.17.14.22.13.10.9.11.
odstup %1,93,23,31,65,14,33,84,62,04,014,37,611,64,08,19,710,7
% poražených soupeřů85,780,093,591,481,082,473,768,097,592,940,756,757,176,576,978,473,0
pořadí2020202120222023celkem
průměr10.015.09.24.48.4
medián913946
modus910244
počet závodů235717
průměrný odstup od vítěze %10,27,96,53,35,9
průměrné % poražených soupeřů75,770,271,284,076,8

Kategorie C2M

Ondřich Adamsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 9
27.03.22
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 74
13.06.20
pořadí2.3.3.4.1.4.7.2.1.2.12.5.5.3.13.
odstup %1,11,50,82,20,01,77,00,50,02,613,71,91,56,116,3
% poražených soupeřů88,981,890,983,3100,087,062,566,7100,066,715,483,383,389,545,5
pořadí2020202120222023celkem
průměr13.06.32.83.04.5
medián135233
modus135132
počet závodů146415
průměrný odstup od vítěze %16,35,82,01,43,8
průměrné % poražených soupeřů45,567,980,586,276,3

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí10.11.11.16.25.19.12.18.19.22.23.22.29.27.37.
odstup %4,713,98,08,112,010,58,414,815,213,512,110,513,522,823,1
% poražených soupeřů80,474,475,663,450,062,571,866,064,057,154,257,142,93,730,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr32.024.018.612.020.1
medián2722191119
modus2722191111
počet závodů245415
průměrný odstup od vítěze %22,912,412,28,712,7
průměrné % poražených soupeřů17,352,862,973,556,9

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí5.3.4.7.8.7.16.7.5.
odstup %7,10,01,75,429,25,76.740,24,84,5
% poražených soupeřů84,691,788,576,970,875,0---75,083,3
pořadí20222023celkem
průměr8.64.86.9
medián747
modus737
počet závodů549
průměrný odstup od vítěze %1.356,93,6755,4
průměrné % poražených soupeřů60,885,471,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
pořadí10.11.11.16.25.19.18.19.12.15.27.
odstup %4,713,98,08,112,010,514,815,215,115,922,8
% poražených soupeřů80,474,475,663,450,062,566,064,060,739,13,7
pořadí2020202120222023celkem
průměr21.012.020.312.016.6
medián1512191116
modus1512191111
počet závodů214411
průměrný odstup od vítěze %19,315,113,18,712,8
průměrné % poražených soupeřů21,460,760,673,558,2

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí5.3.4.7.8.7.7.5.
odstup %7,10,01,75,429,25,74,84,5
% poražených soupeřů84,691,788,576,970,875,075,083,3
pořadí20222023celkem
průměr6.84.85.8
medián745
modus737
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %11,03,67,3
průměrné % poražených soupeřů76,085,480,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 50
13.05.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí10.11.6.6.1.11.16.25.19.12.2.22.23.22.29.27.38.37.
odstup %4,713,97,33,90,08,08,112,010,58,44,813,512,110,513,522,847,723,1
% poražených soupeřů80,474,470,670,6100,075,663,450,062,571,888,957,154,257,142,93,728,830,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr34.024.014.58.717.6
medián3722121016
modus2722266
počet závodů344718
průměrný odstup od vítěze %31,212,48,96,612,5
průměrné % poražených soupeřů21,152,868,376,460,2

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 50
13.05.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
pořadí5.3.1.4.7.8.7.16.
odstup %7,10,00,01,75,429,25,76.740,2
% poražených soupeřů84,691,7100,088,576,970,875,0---
pořadí20222023celkem
průměr10.34.06.4
medián845
modus717
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %2.258,42,8848,7
průměrné % poražených soupeřů48,688,373,4

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí10.11.25.19.
odstup %4,713,912,010,5
% poražených soupeřů80,474,450,062,5
pořadí20222023celkem
průměr22.010.516.3
medián191011
modus191010
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %11,39,310,3
průměrné % poražených soupeřů56,377,466,8

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí5.3.8.7.
odstup %7,10,029,25,7
% poražených soupeřů84,691,770,875,0
pořadí20222023celkem
průměr7.54.05.8
medián735
modus733
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %17,53,510,5
průměrné % poražených soupeřů72,988,280,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí10.11.11.16.25.19.12.22.23.22.29.27.38.37.
odstup %4,713,98,08,112,010,58,413,512,110,513,522,847,723,1
% poražených soupeřů80,474,475,663,450,062,571,857,154,257,142,93,728,830,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr34.024.018.712.021.6
medián3722191122
modus2722121111
počet závodů343414
průměrný odstup od vítěze %31,212,410,38,714,9
průměrné % poražených soupeřů21,152,861,473,553,8

Kategorie C2M

Ondřich Adamsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
pořadí5.3.4.7.8.7.16.
odstup %7,10,01,75,429,25,76.740,2
% poražených soupeřů84,691,788,576,970,875,0---
pořadí20222023celkem
průměr10.34.87.1
medián847
modus737
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %2.258,43,6969,9
průměrné % poražených soupeřů48,685,469,6