Němcová Marie, 2000

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 1   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: MT   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
C1W 8. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 102.01 160 115.25 14 129.2530.97/31,549
K1W 15. 6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 113.72 2 94.60 8 102.6017.30/20,331
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
C1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 105.60 108 95.50 0 95.507.65/8,768
K1W 37. 9/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 114.79 8 115.40 6 121.4036.87/43,62
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1W 5. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 01:11,10 - 01:12,32 - 01:11,103.42/5,1-
C1W 3. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno 01:22,11 - 01:19,23 - 01:19,234.08/5,4-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
C1W 5. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 118.19 2 115.11 6 120.1913.78/12,9-
K1W 22. 7/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 122.76 6 118.64 6 124.6421.87/21,3-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
K1W 15. 5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 16:55,41194.52/23,729/0/18
C1W 5. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 13:31,0551.40/6,862/0/30
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 8. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 02:02,74 - 02:03,96 - 02:03,967.33/6,349/0/54
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno 02:11,35 - 02:08,37 - 02:08,372.56/2,068/0/30
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1W 11. 4/U18NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 00:51,611.43/2,8-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1W 27.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993551.24/7.284,6-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
C1W 4. 2/U18NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 00:54,75 -
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
C1W 13.  NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993548.01/6.825,7-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,753.12/6,368/0/156
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,480.89/1,668/0/66
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1W 5. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:52,31 - 00:52,57 - 00:52,573.10/6,353/0/120
C1W 1. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno 00:56,26 - 00:55,46 - 00:55,46 75/0/54
15.07.2018 Slalom v Brně
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 112.70 0 114.60 2 112.701.50/1,310
C2M 2.  JORDÁNOVÁ Pavlína
NĚMCOVÁ Marie
1992
2000
2 KK Brno
KK Brno
154.10 4 155.60 8 158.1020.40/14,83
K1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 108.70 2 111.10 0 110.707.70/7,59
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 119.80 2 117.60 0 117.600.90/0,810
K1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 113.00 4 115.20 4 117.006.70/6,18
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 118.70 2 120.40 2 120.701.50/1,316
K1W 4. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 116.10 0 113.70 4 116.103.90/3,522
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 115.40 4 111.80 0 111.801.20/1,116
K1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 109.90 2 108.40 0 108.400.90/0,826
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 9. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 14:29,8783.82/10,769
C1W 12. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 17:57,49142.27/15,211
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 11. 6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 14:57,63114.43/14,674
C1W 4. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 16:58,4783.49/8,956
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 8. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 141.15 4 127.85 4 131.8520.56/18,562
K1W 12. 5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 128.22 0 117.56 2 119.5616.26/15,753
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
C1W 8. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 128.85 18 169.49 10 146.8531.39/27,268
K1W 18. 6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 152.93 112 135.42 6 141.4238.53/37,435
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 7. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno - - - - 00:50,191.48/3,046/0/65
C1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 00:55,45 62/0/54
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 5. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 00:50,01 - 00:49,49 - 33:55,49 53/0/59
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:54,78 - 00:52,94 - 35:19,940.35/0,068/0/48
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
C1W 13. 5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 134.62 60 140.18 8 148.1833.08/28,731
K1W 24. 6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 125.44 2 131.45 8 127.4426.39/26,112
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
C1W 15. 5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 135.80 58 145.22 10 155.2239.29/33,927
K1W 27. 7/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 120.25 4 126.30 2 124.2519.47/18,610
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 10. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 128.16 2 131.89 104 235.89130.34/123,537
K1W 26. 7/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 147.12 54 118.77 2 120.7725.20/26,410
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 10. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 165.24 14 152.20 60 212.2096.47/83,437
K1W 30. 7/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 141.21 52 136.09 60 193.2185.17/78,86
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 24. 6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 10:41,2592.93/16,912/0/37
C1W 6. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 11:41,4858.54/9,149/0/56
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 23. 6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 10:39,1892.78/17,0-
C1W 7. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 11:59,2775.37/11,7-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 11. 5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 22:22,12237.26/21,535/0/36
C1W 3. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 22:53,60134.86/10,962/0/24
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 12. 5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 23:04,68278.94/25,233/0/6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 6. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 19:15,00124.90/12,138
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 17:23,80150.70/16,921
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W 3. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 21:13,8095.80/8,117
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 4. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 18:45,50101.00/9,99
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 9. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 19:55,50157.20/15,133
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 14. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 17:46,50175.40/19,711
C1W 3. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 18:40,5045.60/4,216
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W 3. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 21:52,6091.70/7,516
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 7. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 14:04,10106.40/14,429
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 9. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 10:54,6080.90/14,117
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 3. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 15:08,2012.10/1,46
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W 3. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 11:35,902.90/0,46
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 7. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 13:51,70100.90/13,833
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 10. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 10:47,1083.60/14,80
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 1. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 14:52,10 22
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W 3. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno - - - - 11:25,505.00/0,70
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1
K1W 4.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 12:10,40101.30/16,112
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1W 4.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 14:28,00127.20/17,212
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 21. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 115.93 6 135.11 56 121.9324.18/24,719
C1W 5. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 118.60 0 125.65 2 118.6010.75/10,062
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 26. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 178.23 4 178.53 56 182.2360.35/49,512
C1W 9. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 174.40 12 181.85 58 186.4046.10/32,949
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 3. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:40,93 - 00:40,54 - 00:40,540.32/0,8-
C1W 1. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:45,95 - 00:44,51 - 00:44,51 -
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 8. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 123.09 6 121.12 106 129.0915.90/14,0-
K1W 10. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 115.15 6 111.39 0 111.399.85/9,7-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 8. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 148.57 58 133.98 56 189.9875.16/65,543/68
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W    NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - DNS 0/0/0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 21. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 132.92 4 129.30 2 131.3025.01/23,517/40
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1W    NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - DNS 0/0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 10. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 178.44 4 146.74 56 202.7480.24/65,537/68
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1W 9. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 12:35,4194.04/14,246/0/24
C1W 6. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 14:04,6189.80/11,962/0/6
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 23. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 141.23 50 153.05 4 157.0542.45/37,015/33
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 4. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 00:53,940.60/1,157/0/73
C1W 4. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 01:00,252.32/4,062/0/36
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 7. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 00:51,72 49/0/49
C1W 3. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 01:02,696.06/10,775/0/36
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 133.50 4 133.30 0 133.305.20/4,113
C2X 2. 2/U23WALTER Jakub
NĚMCOVÁ Marie
1998
2000
2 Šumperk
KK Brno
147.90 2 147.90 4 149.904.40/3,014
K1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 123.90 2 124.30 2 125.901.60/1,329
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 124.20 2 123.00 4 126.203.20/2,69
C2X 2. 2/U23WALTER Jakub
NĚMCOVÁ Marie
1998
2000
2 Šumperk
KK Brno
139.40 10 133.20 8 141.201.50/1,114
K1W 5. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 118.47 0 118.10 0 118.103.40/3,017
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 13. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 10:42,2187.48/15,80/33/42
C1W 8. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 12:14,3585.62/13,20/43/8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 15. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 19:23,04173.51/17,50/35/51
C1W 7. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 22:00,54125.46/10,50/49/12
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja
C1W 11. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 168.06 12 126.61 14 140.6126.14/22,835
K1W 23. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 141.68 56 121.95 8 129.9534.26/35,813
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja
C1W 12. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 189.70 66 174.46 20 194.4678.32/67,433
K1W 27. 6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 139.22 6 152.93 60 145.2246.65/47,39
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 5. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 137.62 6 131.54 4 135.5417.00/14,375
K1W 19. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 138.81 12 152.48 10 150.8135.17/30,427
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 6. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 166.72 158 139.93 12 151.9332.47/27,268
K1W 18. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 136.53 8 135.88 10 144.5331.17/27,529
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 5. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:55,82 - 00:50,09 - 00:50,091.96/4,153/0/98
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 01:00,12 - 00:57,47 - 00:57,473.32/6,168/0/38
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 8. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:52,49 - 00:52,21 - 00:52,213.35/6,943/0/63
C1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 01:04,28 - 01:00,01 - 01:00,016.61/12,462/0/38
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 6. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 150.29 106 150.10 6 156.1027.85/21,749
K1W 26. 5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 154.34 8 140.91 50 162.3450.72/45,410
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 8. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 139.53 60 146.79 12 158.7945.23/39,843
K1W 24. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 150.12 10 158.84 62 160.1257.46/56,012
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 6. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 138.46 166 158.07 16 174.0743.21/33,049
K1W 20. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 144.81 60 169.59 8 177.5966.20/59,417
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 9. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 149.01 208 160.53 106 266.53147.52/124,040
K1W 23. 5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 141.03 106 135.56 50 185.5681.24/77,913
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 11. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 10:11,6965.50/12,035/0/32
C1W 6. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 11:24,6555.77/8,949/0/2
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 9. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 01:13,85 - 01:13,49 - 01:13,495.80/8,640/0/44
C1W 5. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 01:27,86 - 01:26,42 - 01:26,426.74/8,553/0/8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 7. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 17:09,0087.70/9,346/0/48
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 9. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 17:14,00107.70/11,640/0/30
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 8. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 22:01,00173.90/15,243/0/18
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 8. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 22:06,20195.70/17,343/0/18
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 7. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 19:17,60114.00/10,926
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1W 14. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 18:45,70233.40/26,26
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C1W 4. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 22:22,2098.80/7,92
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1W 6. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 19:52,70177.90/17,51
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 7. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 15:56,60104.40/12,325
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 7. 3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 18:21,8088.50/8,729
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 18:06,2084.30/8,44
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1W 5. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 21:29,00131.40/11,41
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 8.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 16:44,50146.30/17,07
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 9.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 16:47,60164.20/19,59
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 2.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 18:34,3044.80/4,26
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 3.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 18:15,90102.60/10,35
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 8.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 16:02,50117.40/13,914
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 10. 4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 16:54,50172.40/20,58
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 2.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 18:30,2074.10/7,24
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 3. 2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 18:29,9089.30/8,76
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 12:11,8092.70/14,513
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
K1W 4.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 14:38,30137.50/18,65
C1W 2. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 17:50,10179.80/20,24
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1W 3. 1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 15:11,20143.20/18,60
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 6. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 121.90 2 118.70 0 118.7011.80/11,049
C1W 5. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 124.70 2 122.60 4 126.6010.40/9,021
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 7. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 130.10 4 126.90 2 128.9010.00/8,450
C1W 5. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 134.00 2 133.40 4 136.0013.20/10,722
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 9. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 178.96 64 196.36 62 258.36142.52/123,025/42
K1W 31. 7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 147.62 6 146.05 6 152.0548.83/47,30/23
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 8. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 159.98 10 162.21 12 174.2150.45/40,828/47
K1W 24. 6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 142.70 10 138.86 2 140.8630.94/28,10/37
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 11. 6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:59,38 - 01:02,71 - 00:59,385.58/10,4-
C1W 5. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:06,48 - 01:04,23 - 01:04,236.09/10,5-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 18. 7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 140.24 54 138.24 8 146.2436.31/33,0-
C1W 6. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 138.55 58 134.83 6 140.8325.42/22,0-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 13. 5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 01:01,186.50/11,916/0/14
C1W 4. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 01:08,859.22/15,542/0/3
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 8. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 1966 1 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:57,694.47/8,428/0/29
C1W 1. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 01:02,65 60/0/3
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 7. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 16:10,63134.86/16,131/0/60
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 12. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 160.59 260 199.97 60 259.97119.80/85,518
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 12. 5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 02:11,8210.14/8,318
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 7. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 180.80 54 178.50 6 184.5060.36/48,631
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 1. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 120.90 0 122.40 0 120.90 16
C2M 6. 3/DMNĚMCOVÁ Marie
DZIADKOVÁ Zuzana
2000
2002
KK Brno
KK Brno
153.00 50 146.00 4 150.0023.20/18,34
K1W 2. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 113.60 0 112.80 0 112.802.80/2,523
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 1. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 133.10 2 132.70 0 132.70 16
C2M 7. 3/DMNĚMCOVÁ Marie
DZIADKOVÁ Zuzana
2000
2002
KK Brno
KK Brno
164.40 8 160.50 6 166.5025.00/17,73
K1W 2. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 126.80 0 121.40 2 123.402.10/1,728
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1W 4. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 93.20 0 94.90 0 93.204.20/4,730
C1W 2. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 102.20 0 99.20 2 101.202.10/2,115
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1W 5. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 103.10 2 107.60 0 105.106.90/7,027
C1W 2. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 108.50 2 105.80 2 107.801.00/0,915
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 12. 6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 10:51,3687.81/15,6-
C1W 7. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 12:23,1989.24/13,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 12. 5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 18:46,21157.14/16,2-
C1W 7. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 21:40,66162.85/14,3-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 4. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 152.13 54 135.16 6 141.1617.67/14,360
K1W 16. 6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 125.96 0 134.89 6 125.9619.25/18,040
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 9. 5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 149.62 204 138.92 12 150.9235.23/30,538
K1W 23. 6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 130.80 0 134.08 4 130.8024.72/23,325
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 6. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 125.11 16 111.00 8 119.0015.77/15,347
K1W 40. 10/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 125.55 8 123.81 6 129.8140.65/45,64
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 6. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 121.17 110 112.83 4 116.8319.94/20,653
K1W 24. 6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 103.23 6 138.98 56 109.2318.63/20,623
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 8. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,120.95/1,928/0/47
C1W 4. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 01:00,845.67/10,342/0/9
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno 00:50,76 - 00:52,71 - A 31/0/59
C1W    NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:10,25 - 01:13,17 - B 28/0/1
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava
K1W 7. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 126.40 4 125.40 2 127.4019.90/18,515
C1W 3. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 140.60 10 135.50 2 137.508.00/6,211
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě
K1W 8. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 132.40 8 128.00 6 134.0014.50/12,115
C1W 3. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 141.10 6 139.20 6 145.2023.00/18,811
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 19. 6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 10:45.47 7/0/13
C1W 9. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 12:23.03 25/0/2
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 12. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 01:16,635.42/7,618/0/61
C1W 5. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 01:31,287.86/9,438/0/9
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
C1W 11. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 193.37 110 168.45 16 184.4566.41/56,320
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
C1W 9. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 176.96 14 156.55 16 172.5562.86/57,325
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C1W 11. 5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 184.58 12 141.83 4 145.8336.27/33,120
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C1W 10. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 148.45 16 132.88 6 138.8828.88/26,322
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 9. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 19:11,00169.60/17,39
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 10. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 16:36,60133.00/15,48
C1W 3. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 18:40,60108.60/10,71
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 4. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 21:15,90107.20/9,23
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 19:30,00178.90/18,19
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 12. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 17:13,10179.30/21,07
C1W 3. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 18:29,1098.30/9,71
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 4. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 21:28,70125.50/10,83
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1W 17.  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 25:07,09405.01/36,70
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1W 4. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 16:54,10158.70/18,67
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1W 4. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno - - - - 16:32,30153.80/18,37
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1W 3. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 19:14,30159.50/16,03
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1W 4. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 18:23,20132.40/13,62
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 10. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 126.20 0 119.80 0 119.8010.90/10,040
C1W 8. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 131.80 0 130.60 2 131.8015.90/13,77
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1W 9. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 121.80 2 123.20 2 123.8014.60/13,444
C1W 3. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 133.20 0 146.00 2 133.2015.30/13,021
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 8. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 174.25 52 196.20 110 226.25101.14/80,842
K1W 26. 7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 144.37 18 167.05 8 162.3752.66/48,014
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 10. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 175.80 114 224.81 112 289.80162.60/127,834
K1W 24. 7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 164.33 12 181.75 56 176.3361.49/53,517
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 10. 6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 00:49,61 - 00:58,24 - 00:49,614.98/11,2-
C1W 5. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:56,05 - 00:57,38 - 00:56,057.78/16,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 7. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 152.29 4 166.38 58 156.2944.56/39,9-
K1W 20. 9/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 142.94 8 140.39 6 146.3947.57/48,1-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 8. 4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 02:10,57 - 00:59,28 - 00:59,284.89/9,028/0/37
C1W 4. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:00,00 - 01:08,44 - 01:08,448.33/13,942/0/1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 8. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 01:00,61 - 01:26,78 - 01:00,615.27/9,528/0/49
C1W 4. 2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:09,90 - 01:11,33 - 01:09,906.03/9,442/0/1
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
C1W 2. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 124.60 2 124.80 0 124.807.50/6,410
K1W 3. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 113.50 0 114.40 2 113.508.90/8,517
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
C1W 2. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 108.20 6 115.30 8 114.209.20/8,810
K1W 5. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 103.50 6 116.20 6 109.509.20/9,210
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 10. 5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno - - - - 11:40,1393.18/15,4-
C1W 7. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 13:17,3493.64/13,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 11. 6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno - - - - 11:15,1179.99/13,4-
C1W 8. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 12:55,4086.78/12,6-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 29. 8/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 160.44 4 162.70 6 164.4459.79/57,113
C1W 7. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 198.05 118 218.77 12 230.77106.77/86,142
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 26. 7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 139.83 6 135.93 8 143.9339.93/38,417
C1W 7. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 191.59 16 151.32 12 163.3246.43/39,742
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 16.  NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 00:57,70 - 00:57,11 - 00:57,118.56/17,610/0/13
C1W 7.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:04,61 - 01:06,78 - 01:04,6110.24/18,831/0/1
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 16.  NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 01:32,05 - 00:56,05 - 00:56,057.00/14,310/0/8
C1W 7.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:29,79 - 01:05,99 - 01:05,998.78/15,331/0/1
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C1W 10.  NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 163.66 12 205.08 14 219.0897.46/80,122
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C1W 12.  NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno 210.80 114 193.99 12 205.9990.50/78,418
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 14. 5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno - - - - 11:12,2086.57/14,814/0/16
C1W 7. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 12:51,80109.98/16,631/0/1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 14. 5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 01:21,05 - 01:22,41 - 01:21,058.85/12,314/0/22
C1W 8. 3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:36,86 - 01:39,33 - 01:36,8612.05/14,228/0/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 13. 5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno - - - - 14:30,50142.20/19,516/0/6
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1W 5. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno - - - - 12:21,40115.10/18,44
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1W 5. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno - - - - 14:49,60126.30/16,54
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1W 3. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 15:01,50132.40/17,21
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1W 3. 1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 18:13,30198.10/22,11
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 15. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 126.18 4 122.99 2 124.9918.72/17,625
C1W 5. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 154.25 54 140.57 2 142.5726.60/22,98
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 18. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 136.72 6 119.29 10 129.2924.60/23,519
C1W 4. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 131.03 2 132.30 4 133.0317.03/14,79
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W    NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 0.00 999 0.00 999 999.00 0
K1W 21.  NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 147.90 6 207.94 160 153.9049.27/47,125
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka.
C1W 8.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 185.64 454 0.00 999 639.64513.55/407,342
K1W 27.  NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 165.64 110 153.12 106 259.12152.04/142,014
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 21.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:15,36 - 01:18,65 - 01:15,3620.27/36,8-
C1W 7.  NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 01:14,66 - 01:11,74 - 01:11,747.78/12,2-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 10.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 153.53 10 145.73 4 149.7327.51/22,5-
K1W 17.  NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 124.70 8 133.21 58 132.7025.07/23,3-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 7. 6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:43,66 - 00:37,86 - 00:37,861.75/4,8-
C1W 4. 4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 00:44,02 - 00:00,00 - 00:44,021.53/3,6-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
C1W 4.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 113.32 4 115.60 0 115.605.82/5,3-
K1W 10.  NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno 100.98 4 0.00 999 104.988.63/9,0-
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 19. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:07,50 - 00:00,00 - 01:07,5013.04/23,97/0/10
C1W 7. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 01:16,36 - 01:18,72 - 01:16,3613.03/20,634/0/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 22. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:00,00 - 01:08,24 - 01:08,2414.54/27,14/0/3
C1W 5. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 01:21,62 - 01:14,75 - 01:14,7512.75/20,642/0/2
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 4. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 160.60 108 131.93 4 135.9325.91/23,69
K1W 16. 6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 115.09 4 112.17 8 119.0922.13/22,850
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 6. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 08:54,8049.30/10,213
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 2. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 128.07 2 115.17 2 117.1710.85/10,214
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 4. 4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno - - - - 10:27,5033.60/5,73
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 14. 6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 142.90 10 106.44 4 110.4413.61/14,158
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1W 4. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 104.90 2 108.10 2 106.907.60/7,77
C1W 2. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 120.50 2 125.90 2 122.504.40/3,72
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1W 4. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 115.50 10 112.30 4 116.3013.50/13,18
C1W 1. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 123.00 2 129.80 6 125.00 4
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 3. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 120.10 0 118.20 0 118.203.10/2,717
C1W 1. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 131.20 0 132.70 2 131.20 5
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 5. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 131.50 0 128.90 0 128.907.20/5,912
C1W 2. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 141.30 0 146.50 0 141.305.10/3,74
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 8. 6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:57,00 - 00:58,60 - 00:57,006.10/12,013
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 10. 7/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 93.76 4 98.14 6 97.768.69/9,843
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 4. 4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 01:09,70 - 01:11,00 - 01:09,702.80/4,23
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 6. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 118.57 4 111.59 4 115.5923.46/25,57
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 9. 6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:56,06 - 00:56,17 - 00:56,066.51/13,112
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 15. 10/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 114.39 6 100.57 2 102.5713.61/15,324
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 4. 4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 01:09,18 - 01:08,66 - 01:08,664.07/6,33
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 5. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 125.35 0 112.28 6 118.2824.75/26,58
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 37. 9/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 170.19 104 144.04 6 150.0446.87/45,44
C1W 9. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 234.78 58 0.00 999 292.78176.84/152,542
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 35. 8/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 125.34 14 194.04 8 139.3439.51/39,66
C1W 9. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 156.90 460 227.67 106 333.67220.19/194,042
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W 13. 4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 16:34,20188.90/23,513
C1W 8. 4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno - - - - 19:05,90181.30/18,80
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 14. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 16:38,70193.90/24,114
C1W 8. 4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno - - - - 19:15,90184.80/19,00
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 35.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 151.23 60 160.36 58 211.23116.92/124,010
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 31.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 215.69 56 169.94 6 175.9481.56/86,414
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 2. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 114.90 6 109.90 0 109.903.90/3,719
C1W 1. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 137.80 0 132.60 0 132.60 3
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 6. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 102.60 2 83.20 2 85.208.50/11,19
C1W 1. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 113.10 60 102.30 0 102.30 3
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota
K1W 11. 6/ZSNěmcová Marie 2000 3 KK Brno 115.50 0 108.00 0 108.0013.30/14,024
C1W 6. 4/ZSNěmcová Marie 2000 2 KK Brno 137.60 0 141.10 0 137.6034.00/32,81
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera
K1W 18. 8/ZSNěmcová Marie 2000 3 KK Brno 118.91 2 108.10 4 112.1023.90/27,120
C1W 6. 4/ZSNěmcová Marie 2000 2 KK Brno 135.28 6 129.90 2 131.9035.50/36,81
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
K1W 8. 4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 15:06,20172.10/23,44
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1W 8. 4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 15:34,80180.20/23,94
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1W 23. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 165.00 2 115.40 6 121.4023.40/23,926
C1W 10. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 166.00 4 186.80 4 170.0065.60/62,80
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1W 6. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 07:41,3041.10/9,8-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1W 26. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 126.00 0 131.60 4 126.0024.90/24,620
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C1W 6. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno - - - - 09:26,0064.90/13,0-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1W 10. 6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 166.50 56 169.80 2 171.8062.00/56,52
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 18.  Němcová Marie 2000 3 KK Brno 01:29,60 - 00:00,00 - 01:29,6019.40/27,6-
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 22.  Němcová Marie 2000 3 KK Brno 156.15 12 173.93 4 168.1572.89/76,5-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1W 8.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:55,32 - 00:54,33 - 00:54,336.12/12,7-
C1W 8.  NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 01:25,97 - 01:21,64 - 01:21,6416.64/25,6-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
C1W 8.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 162.89 2 158.89 2 160.8927.31/20,4-
K1W 13.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 135.50 0 134.60 2 135.5017.11/14,5-
04.08.2013 Slalom v Brně
K1W 11. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 116.30 2 118.90 2 118.3016.80/16,616
C1W 4. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 163.20 2 152.20 4 156.2051.30/48,91
03.08.2013 Slalom v Brně
K1W 10. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 112.40 0 113.10 2 112.4017.90/18,920
C1W 4. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 149.70 2 158.60 2 151.7054.20/55,61
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 8. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 134.00 0 138.10 2 134.0012.90/10,710
C1M 13. 6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 164.00 0 167.20 4 164.0054.10/49,20
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 11. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 135.10 2 128.50 2 130.5021.00/19,27
C1M 11. 5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 156.70 0 156.40 0 156.4055.30/54,71
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1W 25. 8/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 124.74 4 149.73 52 128.7435.35/37,911
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1W 31. 12/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 138.89 2 141.50 0 140.8939.43/38,97
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 5. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:55,20 - 00:56,60 - 00:55,203.30/6,46
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 1. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 201.10 4 139.40 2 141.40 2
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 8. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 00:55,30 - 00:56,70 - 00:55,303.20/6,15
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1W 10. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 104.80 6 114.60 0 110.8016.10/17,011
C1W 3. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno 0.00 999 142.60 54 196.6044.50/29,30
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1W 12. 7/ZSN?MCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 11:09,5095.00/16,512
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
K1W 8. 3/ZSN?MCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 11:04,50106.90/19,23
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1W 23. 9/ZSN?MCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno - - - - 11:11,00112.30/20,18
12.05.2013 Kroměřížský sprint, neděle
K1W 4. 2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:06,10 - 01:06,30 - 01:06,107.10/12,03
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1W 8. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 115.00 8 122.00 0 122.0014.30/13,315
11.05.2013 Kroměřížský sprint
K1W 2. 1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:06,10 - 01:07,60 - 01:06,105.40/8,95
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1W 7. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 149.20 0 128.00 0 128.0016.10/14,416
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
K1W 3. 3/ZSNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno 00:59,56 - 00:55,75 - 00:55,755.76/11,512
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 20. 7/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 141.52 4 184.25 0 145.5249.87/52,112
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
K1W 19.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 146.44 6 161.25 6 152.4447.57/45,419
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 11. 3/ZSNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno - - - - 16:43,50221.40/28,31
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 13. 3/ZSNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno - - - - 16:40,10224.70/29,01
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1W 13. 3/ZSNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno - - - - 24:30,50328.10/28,71
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1W 5.  NĚMCOVÁ  Marie 2000 ZS 3 - - - - 25:16,60290.20/23,73
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
K1W 7.  NĚMCOVÁ  Marie 2000 ZS 3 - - - - 25:39,00310.90/25,30
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 18. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno 132.20 2 123.50 4 127.5020.80/19,53
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 19. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno 122.00 2 121.10 2 123.1023.10/23,14
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 13.  NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 01:47,08 - 01:49,77 - 03:36,8567.14/44,8-
K1W 21.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 01:58,87 - 01:55,07 - 03:53,94110.75/89,9-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 22.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 153.03 6 166.13 0 159.0359.09/59,1-
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1W 27.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 126.00 4 126.26 2 128.2638.83/43,44
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1W 28.  NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno 152.42 6 141.56 4 145.5644.49/44,03
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1W 7. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno 01:38,30 - 01:38,50 - 03:16,8035.90/22,33
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1W 8. 2/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno 01:38,60 - 01:36,60 - 03:15,2030.90/18,84
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1W 17. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno 151.70 0 159.50 0 151.7025.70/20,42
C1W 9. 2/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 KK Brno 180.30 0 194.30 0 180.3048.00/36,30
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1W 13. 2/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 3 KK Brno 147.20 2 155.10 0 149.2021.80/17,18
C2M 12. 3/ZSNĚMCOVÁ Marie
NĚMCOVÁ Anna
2000
1998
KK Brno
KK Brno
193.10 2 196.10 2 195.1060.00/44,41
C1W 10. 2/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 KK Brno 180.00 50 189.20 0 189.2053.80/39,70
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 38. 9/ZMMarie Němcová 2000 3 KK Brno 150.06 0 143.34 0 143.3438.02/36,113
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 18. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 00:46,28 - 00:43,06 - 01:29,3516.66/22,911
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 36. 8/ZMMarie Němcová 2000 3 KK Brno 125.29 4 123.15 0 123.1526.60/27,616
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1W 19. 2/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 KK Brno - - - - 13:41,20214.90/35,4-
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2
K1W 9. 1/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KKBrno 00:55,60 - 00:55,10 - 01:50,7015.60/16,44
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1W 17. 3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KKBrno 139.10 0 138.40 0 138.4033.30/31,73
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1
K1W 9. 1/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KKBrno 00:58,20 - 00:57,10 - 01:55,3015.10/15,14
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1W 23. 3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KKBrno 120.50 2 123.00 2 122.5038.20/45,32
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 9. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 KK Brno 125.30 2 141.50 0 127.3018.40/16,96
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 14. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 KK Brno 01:15,70 - 01:19,10 - 02:34,8040.10/35,01
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 14. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 KK Brno 01:17,30 - 01:12,30 - 02:29,6036.40/32,22
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1W 11. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 KK Brno 130.20 4 130.80 2 132.8031.20/30,75
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 13. 4/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 02:23,00 - 02:20,70 - 04:43,7076.70/37,10
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 17. 4/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno - - - - 23:51,60291.60/25,60
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 14. 4/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno - - - - 24:08,30336.30/30,20
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1W 16. 4/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 02:14,80 - 02:16,70 - 04:31,5067.00/32,82
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 39.  NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 0.00 999 168.65 0 168.6569.63/70,30
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 36.  NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 179.13 2 213.79 62 181.1374.99/70,74
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 18. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno - - - - 16:51,70207.10/25,71
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1W 19. 3/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno - - - - 18:21,00162.50/17,30
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1W 10.  NĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno - - - - 22:18,80352.50/35,70
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
K1W 10.  NĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno - - - - 22:34,60350.10/34,90
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 30. 7/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 173.20 0 159.60 0 159.6044.60/38,82
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 27. 6/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 153.20 2 168.60 2 155.2042.30/37,54
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
C1W 17.  NĚMCOVÁ  Marie 2000 KK Brno 371.83 158 410.78 310 529.83412.71/352,4-
K1W 22.  NĚMCOVÁ  Marie 2000 KK Brno 211.01 54 169.00 4 173.0071.44/70,3-
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 47. 15/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 160.30 4 148.90 6 154.9063.60/69,70
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 43. 14/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 161.00 6 133.30 2 135.3055.00/68,50
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1W 21. 5/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 190.60 6 186.70 0 186.7061.50/49,10
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 23. 6/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 177.10 2 192.00 6 179.1058.50/48,50
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1W 21. 5/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 166.80 0 166.20 2 166.8070.20/72,70
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1W 23. 5/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 243.80 4 247.60 4 247.80154.20/164,70
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 15. 2/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 188.20 2 187.70 0 187.7059.10/46,00
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 15. 2/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 203.20 2 200.60 0 200.6076.10/61,10
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W
sobota
19. 5/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 190.20 60 201.80 104 250.20130.00/108,20
K1W
neděle
18. 5/ZMNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 335.00 204 476.70 6 482.70354.40/276,20
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M
sobota 25.9.2010, předžáci
7. 7/PZNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 209.30 4 218.30 2 213.3078.70/58,5-
K1M
neděle 26.9.2010, předžáci
6. 6/PZNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 224.20 2 201.00 2 203.0064.70/46,8-
16.09.2010-17.09.2010 VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice
K1M
sobota 19.6.2010, předžáci
8. 8/PZNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 0.00 999 333.40 2 335.40164.40/96,1-
K1M
neděle 20.6.2010, předžáci
7. 7/PZNĚMCOVÁ  Marie 2000 0 KK Brno 334.20 8 351.50 6 342.20161.90/89,8-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 20.11.17 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 18.07.16 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 2   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.04.14 updated from RVP
Němcová MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.08.13 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.12 updated from RVP
Němcová  MarieKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 4/4 132
29.K1W 4/4 38
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 247
16.K1W 4/4 121
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 4/4 52
26.C2M
Jordánová Pavlína
1/1 3
32.K1W 4/4 65
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 397
7.K1W 6/9 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 67
14.K1W 5/11 143
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/16 278
3.K1W 5/19 454

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 6/8 261
23.K1W 6/8 87
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 279
13.K1W 4/6 129
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 2/2 22
4.C2X
Walter Jakub
2/2 28
40.K1W 2/2 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 7/10 431
8.K1W 7/14 334
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/10 92
24.K1W 5/14 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/20 160
7.K1W 5/24 334

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 6/8 151
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 207
15.K1W 4/6 125
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/8 90
38.C2M
Dziadková Zuzana
2/2 7
4.K1W 5/8 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/6 235
9.K1W 6/8 154
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/12 27
8.K1W 5/13 256

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 2/2 40
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/4 160
25.K1W 4/4 61
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 4/4 48
11.K1W 4/4 111
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 5/6 177
15.K1W 6/7 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/8 5
9.K1W 5/9 137

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/4 126
28.K1W 4/6 63
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 4/4 25
39.K1W 4/4 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 37
15.K1W 5/10 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 2/2 76
31.K1W 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/5 3
21.K1W 5/5 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 4/4 8
16.K1W 5/6 43

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1W 2/2 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 2/2 1
13.C1W 5/6 6
21.K1W 5/11 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 5/13 43

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.K1W 4/4 33
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
45.C2M
Němcová Anna
1/1 1
37.K1W 5/10 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 5/12 13

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/10 6

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí13.15.10.10.8.10.11.12.6.8.6.9.9.8.12.7.11.9.11.10.10.12.
odstup % *)28,733,9123,583,465,565,522,867,421,739,833,0124,0123,040,885,548,656,357,333,126,380,178,4
% poražených soupeřů *)36,826,335,735,756,347,128,621,450,022,250,027,327,336,48,350,028,642,923,135,710,0---
pořadí2015201620172018celkem
průměr11.09.68.812.09.9
medián10981010
modus10961010
počet závodů288422
průměrný odstup od vítěze % *)79,258,955,067,460,8
průměrné % poražených soupeřů *)5,031,537,933,631,8
počet jízd41616844
lepší 1. jízda1
50,0%
2
25,0%
1
12,5%
2
50,0%
6
27,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí24.27.26.30.21.23.23.27.26.24.20.23.31.24.
odstup % *)26,118,626,478,823,537,035,847,345,456,059,477,947,328,1
% poražených soupeřů *)25,818,813,8---52,448,818,53,7---4,220,815,426,847,7
pořadí201620172018celkem
průměr27.523.426.824.9
medián24232624
modus24232423
počet závodů28414
průměrný odstup od vítěze % *)37,747,837,543,4
průměrné % poražených soupeřů *)37,320,514,621,2
počet jízd416828
lepší 1. jízda0
0,0%
3
37,5%
3
75,0%
6
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 135
08.09.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí5.15.10.8.11.12.6.7.10.4.8.17.
odstup % *)12,933,9123,514,022,867,422,039,922,55,320,4352,4
% poražených soupeřů *)81,826,335,768,228,621,468,850,030,883,350,05,9
pořadí2011201320142015201620172018celkem
průměr17.08.07.07.06.010.310.09.4
medián17847611108
modus178476858
počet závodů112113312
průměrný odstup od vítěze % *)352,420,413,939,922,034,856,861,4
průměrné % poražených soupeřů *)5,950,057,150,068,839,447,945,9
počet jízd224226624
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
66,7%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
4,2%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 135
08.09.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí22.27.26.10.23.27.18.20.17.10.22.13.22.22.
odstup % *)21,318,626,49,735,847,333,048,123,39,076,514,559,170,3
% poražených soupeřů *)63,218,813,882,718,53,759,542,459,082,722,262,527,625,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr22.022.017.513.520.018.020.025.019.9
medián222213102018232622
modus222213102018102222
počet závodů1122113314
průměrný odstup od vítěze % *)70,359,145,516,148,133,030,922,135,2
průměrné % poražených soupeřů *)25,027,642,470,942,459,535,031,941,5
počet jízd2243226627
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
33,3%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
3
11,1%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
pořadí8.3.8.8.5.9.8.10.5.6.9.8.4.9.6.6.8.10.7.7.8.9.9.
odstup %31,58,718,527,210,032,965,565,514,327,2123,040,814,330,515,320,680,8127,886,139,7407,3152,5194,0
% poražených soupeřů66,790,568,269,675,050,056,347,169,261,527,336,484,260,077,377,341,725,025,033,3---------
pořadí20142015201620172018celkem
průměr8.78.07.07.26.87.4
medián976688
modus976588
počet závodů3466423
průměrný odstup od vítěze %251,383,640,735,921,571,0
průměrné % poražených soupeřů0,031,360,459,973,849,6
počet jízd481212844
lepší 1. jízda2
66,7%
2
50,0%
2
33,3%
3
50,0%
1
25,0%
10
43,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
1
12,5%
2
4,5%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí15.37.12.18.21.26.21.23.19.18.31.24.16.23.40.24.26.24.29.26.21.27.37.35.35.31.
odstup %20,343,615,737,424,749,523,537,030,427,547,328,118,023,345,620,648,053,557,138,447,1142,045,439,6124,086,4
% poražených soupeřů75,440,080,470,260,049,052,448,857,160,526,847,769,455,131,659,637,543,933,343,225,93,718,222,715,023,1
pořadí20142015201620172018celkem
průměr31.026.326.321.320.525.3
medián312624211524
modus352624211221
počet závodů6466426
průměrný odstup od vítěze %80,749,330,532,129,345,2
průměrné % poražených soupeřů18,139,548,454,666,544,3
počet jízd1281212852
lepší 1. jízda3
50,0%
3
75,0%
3
50,0%
4
66,7%
0
0,0%
13
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
1
12,5%
3
5,8%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
pořadí4.2.6.6.
odstup %23,610,232,836,8
% poražených soupeřů78,692,916,716,7
pořadí2014celkem
průměr4.54.5
medián44
modus66
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %25,825,8
průměrné % poražených soupeřů51,251,2
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd2
25,0%
2
25,0%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
pořadí16.14.11.18.25.31.38.36.39.36.47.43.
odstup %22,814,114,027,137,938,936,127,670,370,769,768,5
% poražených soupeřů71,274,075,060,533,321,145,651,49,518,68,016,0
pořadí2011201220132014celkem
průměr45.037.328.014.829.5
medián4336251431
modus4336251136
počet závodů242412
průměrný odstup od vítěze %69,151,238,419,541,5
průměrné % poražených soupeřů12,031,327,270,240,4
počet jízd474823
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
25,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
3
42,9%
1
25,0%
2
25,0%
6
26,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Němcová MarieKouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí13.11.
odstup %49,254,7
% poražených soupeřů14,323,1
pořadí2013celkem
průměr12.012.0
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %52,052,0
průměrné % poražených soupeřů18,718,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
pořadí2.2.2.2.2.3.5.5.1.1.2.2.3.3.8.3.2.2.5.4.2.1.1.2.6.5.1.1.10.10.4.4.1.3.9.10.
odstup %1,30,81,31,14,12,69,010,70,00,02,10,96,218,813,713,06,48,822,914,73,70,00,03,725,526,50,00,062,856,548,955,60,029,336,339,7
% poražených soupeřů80,080,090,990,992,985,780,081,8100,0100,085,785,771,475,056,387,580,080,073,380,050,0100,0100,080,064,371,4100,0100,0---10,025,025,0100,0---27,318,2
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr9.55.32.83.82.82.52.03.6
medián94222222
modus94121222
počet závodů2610482436
průměrný odstup od vítěze %38,042,29,710,56,03,31,114,6
průměrné % poražených soupeřů22,826,781,976,085,089,385,570,2
počet jízd411208164871
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
5
50,0%
3
75,0%
2
25,0%
1
50,0%
2
50,0%
16
44,4%
čistých jízd3
75,0%
0
0,0%
7
35,0%
3
37,5%
4
25,0%
1
25,0%
3
37,5%
21
29,6%

Kategorie C2M

Němcová Mariesl 95
15.07.18
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl.Kounice
30.06.12
pořadí2.6.7.12.
odstup %14,818,317,744,4
% poražených soupeřů66,758,350,026,7
pořadí201220162018celkem
průměr12.06.52.06.8
medián12626
modus12622
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %44,418,014,823,8
průměrné % poražených soupeřů26,754,266,750,4
počet jízd2428
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Němcová Mariesl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí2.2.
odstup %3,01,1
% poražených soupeřů80,080,0
pořadí2017celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %2,02,0
průměrné % poražených soupeřů80,080,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Němcová MarieMlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
pořadí6.7.7.8.
odstup %46,858,589,896,1
% poražených soupeřů50,040,0------
pořadí2010celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %72,872,8
průměrné % poražených soupeřů22,522,5
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
pořadí3.3.4.3.2.5.6.7.2.2.4.5.7.8.10.9.3.5.15.18.4.4.3.5.10.15.2.6.23.26.11.10.8.11.10.8.7.20.19.18.19.27.28.17.13.17.23.9.11.30.27.21.23.21.23.15.15.18.19.
odstup %7,56,13,50,81,33,011,08,42,51,74,77,018,512,110,013,48,59,217,623,57,713,12,75,99,815,33,711,123,924,616,618,910,719,217,013,314,452,145,419,523,143,444,020,417,131,745,316,930,738,837,549,148,572,7164,746,061,1276,2108,2
% poražených soupeřů75,071,481,386,794,778,987,585,794,195,088,084,668,468,278,080,581,866,764,156,476,978,690,981,880,069,693,868,856,047,958,362,565,050,059,175,078,636,740,015,021,713,310,020,047,830,424,152,954,514,721,213,012,09,18,36,76,7---5,3
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr21.218.213.98.26.85.13.53.312.2
medián2117115552310
modus15178432233
počet závodů10101110482459
průměrný odstup od vítěze %90,329,223,311,010,38,32,14,528,7
průměrné % poražených soupeřů9,729,057,276,176,883,986,878,655,0
počet jízd2020222081648118
lepší 1. jízda5
50,0%
4
40,0%
7
63,6%
2
20,0%
3
75,0%
2
25,0%
1
50,0%
3
75,0%
27
45,8%
čistých jízd6
30,0%
6
30,0%
8
36,4%
5
25,0%
3
37,5%
7
43,8%
2
50,0%
3
37,5%
40
33,9%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí5.3.6.3.6.4.3.8.7.4.9.5.7.
odstup %6,80,09,110,911,94,010,713,210,515,50,09,416,6
% poražených soupeřů50,081,868,850,0---81,387,561,166,750,011,160,0---
pořadí2015201620172018celkem
průměr7.06.05.64.35.4
medián75635
modus74333
počet závodů135413
průměrný odstup od vítěze %16,68,310,16,79,1
průměrné % poražených soupeřů0,040,459,362,751,4

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
pořadí15.7.24.11.12.9.4.7.13.15.7.9.8.8.13.12.19.12.14.13.
odstup %23,73,016,921,525,214,21,10,015,817,59,311,615,217,311,98,30,07,614,819,5
% poražených soupeřů12,581,341,023,1---46,790,681,870,769,614,333,330,030,036,826,745,565,631,67,7
pořadí2015201620172018celkem
průměr13.514.08.913.811.6
medián131281212
modus1312777
počet závodů249520
průměrný odstup od vítěze %17,27,011,318,112,7
průměrné % poražených soupeřů19,743,751,931,641,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí4.12.4.3.6.3.6.4.7.7.7.8.4.8.6.
odstup %0,015,28,90,09,110,911,94,013,614,313,312,65,719,013,0
% poražených soupeřů75,050,087,081,868,850,0---81,364,760,050,036,457,1---50,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr6.06.07.57.05.05.35.9
medián6477446
modus6477434
počet závodů12222615
průměrný odstup od vítěze %13,012,313,014,08,07,410,1
průměrné % poražených soupeřů50,028,643,262,440,768,854,1

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí11.9.11.7.24.11.9.4.12.12.10.11.6.14.6.23.19.
odstup %2,810,714,63,016,921,514,21,115,616,215,413,410,224,19,820,135,4
% poražených soupeřů63,080,076,281,341,023,146,790,670,373,870,069,773,759,477,333,35,3
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr19.014.510.010.512.06.512.211.7
medián1966101241111
modus1966101241111
počet závodů122222617
průměrný odstup od vítěze %35,414,917,114,415,97,711,614,4
průměrné % poražených soupeřů5,355,366,669,972,168,760,860,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí5.12.4.3.6.3.6.4.3.8.7.6.4.9.5.7.4.8.8.
odstup %6,815,28,90,09,110,911,94,010,713,210,58,915,50,09,416,65,718,819,0
% poražených soupeřů50,050,087,081,868,850,0---81,387,561,166,737,550,011,160,0---57,1------
pořadí20142015201620172018celkem
průměr6.77.06.05.75.55.9
medián875646
modus874634
počet závodů3136619
průměrný odstup od vítěze %14,516,68,39,98,510,3
průměrné % poražených soupeřů19,00,040,455,764,647,4

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí15.9.11.7.24.11.12.9.4.7.13.15.11.7.9.8.8.13.12.19.12.17.14.13.6.13.14.
odstup %23,710,714,63,016,921,525,214,21,10,015,817,512,09,311,615,217,311,98,30,07,636,714,819,510,223,524,1
% poražených soupeřů12,580,076,281,341,023,1---46,790,681,870,769,664,314,333,330,030,036,826,745,565,6---31,67,773,758,659,4
pořadí20142015201620172018celkem
průměr11.013.514.69.112.711.6
medián13131381112
modus6131271113
počet závodů32510727
průměrný odstup od vítěze %19,217,212,911,416,514,3
průměrné % poražených soupeřů63,919,734,953,144,946,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Němcová Mariesl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí5.3.6.3.3.4.3.3.3.3.3.1.6.4.3.8.7.6.6.4.5.3.2.3.3.2.3.2.4.9.5.3.4.3.4.4.3.7.3.3.
odstup %6,80,09,110,98,19,97,54,20,41,40,70,011,94,010,713,210,58,917,57,911,48,44,210,38,77,218,620,215,50,09,410,79,29,710,813,616,016,622,117,2
% poražených soupeřů50,081,868,850,066,750,060,060,060,060,060,0100,0---81,387,561,166,737,516,740,020,071,480,050,060,050,0---50,050,011,160,033,350,033,350,040,060,0---------
pořadí2015201620172018celkem
průměr4.34.34.23.34.0
medián34333
modus34333
počet závodů39161240
průměrný odstup od vítěze %18,710,610,94,99,6
průměrné % poražených soupeřů0,043,148,363,948,2

Kategorie K1W

Němcová Mariesl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí15.7.24.11.12.6.10.9.14.9.7.10.7.4.4.9.4.7.13.15.11.7.9.8.8.14.7.7.7.8.9.10.8.3.4.13.12.19.12.10.9.12.10.4.4.14.13.5.5.8.8.12.23.8.11.13.13.7.5.17.14.18.19.10.10.
odstup %23,73,016,921,525,212,116,915,119,714,114,414,813,817,216,114,21,10,015,817,512,09,311,615,217,326,210,98,712,317,019,520,513,914,518,611,98,30,07,615,417,321,018,118,318,614,819,516,518,423,923,416,520,119,228,328,729,025,323,725,630,225,717,334,935,7
% poražených soupeřů12,581,341,023,1---80,862,571,448,057,970,057,171,466,766,746,790,681,870,769,664,314,333,330,030,040,973,972,772,756,357,952,665,066,750,036,826,745,565,655,060,052,260,957,157,131,67,755,655,646,246,257,733,330,09,17,77,7---42,95,9---5,65,3------
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr14.711.58.09.310.58.49.910.1
medián14118510899
modus10138512777
počet závodů682410201565
průměrný odstup od vítěze %28,223,823,717,313,613,816,317,4
průměrné % poražených soupeřů2,823,646,237,651,757,054,044,9

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí2.2.1.2.2.3.5.1.4.4.4.7.7.8.7.5.
odstup %2,01,60,00,06,112,48,50,010,313,99,418,815,314,220,620,6
% poražených soupeřů88,992,3100,092,390,980,042,9100,057,150,050,0---------25,050,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr6.06.02.53.31.84.0
medián571324
modus541222
počet závodů2523416
průměrný odstup od vítěze %20,614,35,19,00,99,6
průměrné % poražených soupeřů37,520,078,671,393,457,5

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí8.3.5.5.5.8.9.8.8.8.8.16.16.14.19.22.
odstup %6,36,36,30,04,16,98,68,41,99,09,517,614,312,323,927,1
% poražených soupeřů66,794,389,287,584,073,170,466,766,753,353,321,116,735,018,28,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr20.512.48.07.35.310.1
medián19148858
modus1988558
počet závodů2523416
průměrný odstup od vítěze %25,512,55,16,54,710,1
průměrné % poražených soupeřů13,535,966,775,884,456,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí3.1.2.1.5.4.5.7.4.5.8.13.
odstup %5,40,00,00,010,510,316,112,23,620,625,644,8
% poražených soupeřů83,3100,092,3100,060,057,155,625,066,750,041,7---
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr13.08.05.35.04.51.02.04.8
medián138554124
modus138454115
počet závodů113121312
průměrný odstup od vítěze %44,825,612,116,110,40,01,812,4
průměrné % poražených soupeřů0,041,747,255,658,6100,091,961,0

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí5.5.5.3.11.8.10.21.7.22.18.8.21.
odstup %5,16,30,00,810,41,911,236,84,827,127,612,789,9
% poražených soupeřů85,789,287,592,365,566,764,04,879,38,715,069,64,8
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr21.013.016.710.09.53.05.011.1
medián21821108358
modus2187108355
počet závodů123121313
průměrný odstup od vítěze %89,920,222,911,26,10,83,818,0
průměrné % poražených soupeřů4,842,330,964,066,192,387,556,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí2.2.1.2.2.3.5.1.4.4.4.7.7.8.7.5.
odstup %2,01,60,00,06,112,48,50,010,313,99,418,815,314,220,620,6
% poražených soupeřů88,992,3100,092,390,980,042,9100,057,150,050,0---------25,050,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr6.06.02.53.31.84.0
medián571324
modus541222
počet závodů2523416
průměrný odstup od vítěze %20,614,35,19,00,99,6
průměrné % poražených soupeřů37,520,078,671,393,457,5

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí8.3.5.5.5.8.9.8.8.8.8.16.16.14.19.22.8.7.18.
odstup %6,36,36,30,04,16,98,68,41,99,09,517,614,312,323,927,118,822,322,9
% poražených soupeřů66,794,389,287,584,073,170,466,766,753,353,321,116,735,018,28,741,740,045,2
pořadí201220142015201620172018celkem
průměr11.020.512.48.07.35.310.3
medián819148858
modus71988558
počet závodů32523419
průměrný odstup od vítěze %21,325,512,55,16,54,711,9
průměrné % poražených soupeřů42,313,535,966,775,884,454,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Němcová Mariesp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí2.2.1.2.2.3.5.1.4.4.4.7.7.8.7.5.4.4.
odstup %2,01,60,00,06,112,48,50,010,313,99,418,815,314,220,620,64,26,3
% poražených soupeřů88,992,3100,092,390,980,042,9100,057,150,050,0---------25,050,062,562,5
pořadí20142015201620172018celkem
průměr5.06.02.53.31.84.0
medián471324
modus441224
počet závodů4523418
průměrný odstup od vítěze %12,914,35,19,00,99,1
průměrné % poražených soupeřů50,020,078,671,393,458,0

Kategorie K1W

Němcová Mariesp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí8.3.5.5.5.8.9.8.8.8.8.16.16.14.19.22.8.9.5.8.4.2.3.9.9.14.14.13.16.
odstup %6,36,36,30,04,16,98,68,41,99,09,517,614,312,323,927,112,013,16,46,112,08,911,516,415,135,032,237,132,8
% poražených soupeřů66,794,389,287,584,073,170,466,766,753,353,321,116,735,018,28,772,068,066,750,057,185,777,838,538,513,318,8---11,8
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr12.54.414.512.48.07.35.39.5
medián1349148858
modus92888558
počet závodů654523429
průměrný odstup od vítěze %28,19,019,012,55,16,54,713,8
průměrné % poražených soupeřů20,267,541,735,966,775,884,451,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále