Dziadková Zuzana, 2002, Kanoe Klub Spoj Brno

Dziadková Zuzana, 2002

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2+   C2: -  sjezd K1: 1   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 12. 4/DS 14.5013,6
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 12. 5/DS 19.9916,6
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 14. 4/DS 23.3822,4
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 13. 3/DS 25.9123,7
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 2. 1/DS 2.960,9
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 2. 1/DS 11.021,5
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd 1. 1/DS
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 2. 1/DS 2.020,2
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 4/DS 22.1321,0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 15. 6/DS 15.7415,9
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 4/DS 21.7020,2
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 17. 7/DS 14.2213,7
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 13. 5/DS 23.0725,3
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 22. 9/DS 23.1828,2
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 14. 4/DS 29.0133,3
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 26. 9/DS 30.1437,8
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 5. 3/DS 26.393,6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 2. 2/DS 35.654,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 7. 3/DS 53.957,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 3. 2/DS 49.346,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 12. 4/DS 9.3919,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7. 3/DS 4.518,5
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 2/DS 1.903,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 4. 1/DS 3.456,6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 4. 3/DS 8.107,3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 4. 2/DS 4.003,8
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 4. 2/DS 2.502,1
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 8. 2/DS 9.007,9
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 7. 2/DS 6.705,1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 7. 1/DS 9.107,3
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 14. 5/DS 36.4036,7
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 20. 9/DS 20.2621,0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 7. 2/DS 10.959,6
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 23. 8/DS 23.6524,1
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 12. 5/DS 5.3812,9
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 3. 2/DS 3.297,6
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 4. 2/DS 21.6020,2
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 47. 13/DS 84.8081,4
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 13. 3/DS 126.2699,5
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 16. 4/DS 216.4527,0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1W sjezd 5. 2/DS 101.9411,0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 13. 4/DS 102.4784,1
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 23.   3951.417.373,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 17. 3/DS 6.8814,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 5. 2/DS 4.147,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/DS 3.567,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 5. 1/DS 3.566,7
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 1/DS 1.000,9
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/DS
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DS
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 2/DS 9.809,9
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 6. 3/DS 47.396,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 4. 2/DS 86.0010,0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 6. 3/DS 56.677,6
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 5. 2/DS 73.428,8
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 16. 4/DS 33.5629,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 30.   26.8825,0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 19. 4/DS 34.8431,8
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 27. 9/DS 25.4824,6
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 9. 2/DS 4.557,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 5. 2/DS 4.085,6
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 8. 3/DS 4.707,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 6. 1/DS 4.295,8
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 9. 4/DS 34.2528,3
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 21. 9/DS 26.4523,4
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 3/DS 47.5240,7
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 51. 13/DS 99.5090,0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 19. 4/DS 188.05166,2
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 12. 3/DS 28.6926,4
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 20. 5/DS 79.4571,4
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 12. 3/DS 20.1222,3
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 10. 3/DS 89.448,6
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 3/DS 129.8311,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 13. 4/DS 133.2013,1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 10. 3/DS 152.0313,3
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 1/DS 163.2314,8
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 6. 2/DS 297.5923,9
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 2/DS 172.0415,7
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 5. 2/DS 552.0043,1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 1/DS 56.305,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 2. 1/DS 79.509,3
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2. 2/DS 73.306,4
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 2. 2/DS 22.502,2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 2. 1/DS 63.706,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 2. 1/DS 70.408,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 2. 2/DS 63.805,7
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 2. 2/DS 53.705,6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 4/DS 139.2014,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 3/DS 144.1013,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd    
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 2/DS 95.8011,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 4/DS 164.6017,1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 2/DS 64.105,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 2/DS 73.907,8
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 3.   62.008,3
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3.   41.806,8
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 C1W sjezd 3.   117.7013,7
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 3. 2/DS 82.3011,8
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 5. 2/DM 15.4815,8
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 23. 10/DM 26.1330,6
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 6. 2/DM 17.1519,5
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 31. 15/DM 29.4734,9
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 7. 3/DM 4.256,3
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 4. 2/DM 5.186,9
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 13. 6/DM 27.8826,2
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 11. 6/DM 11.3211,0
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 8. 2/DM 87.6210,7
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1W sjezd 6. 1/DM 82.4410,9
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 10. 2/DM 24.4821,0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd 7. 1/DM 9.277,4
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 16. 8/U18 3.647,3
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 26.   3551.247.284,6
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 11. 8/U18 0.831,4
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 12.   3548.016.825,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 8. 2/DM 3.116,3
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 4. 1/DM 3.225,8
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 14. 3/DM 6.7913,7
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 5. 1/DM 5.159,3
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 1. 1/DM
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 2. 2/DM 2.703,1
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 1. 1/DM
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 2. 2/DM 2.102,2
15.07.2018 Slalom v Brně C1W slalom 1. 1/DM
15.07.2018 Slalom v Brně C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
1. 1/DM
15.07.2018 Slalom v Brně K1W slalom 4. 2/DM 9.609,3
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C1W slalom 1. 1/DM
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
1. 1/DM
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1W slalom 2. 2/DM 5.004,5
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 1. 1/DM
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 2. 2/DM 0.700,6
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 1. 1/DM
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 2. 2/DM 0.100,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 6. 3/DM 76.159,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 7. 2/DM 110.2011,8
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 9. 4/DM 93.6312,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 8. 3/DM 103.3311,1
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 14. 6/DM 49.6244,6
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 38. 16/DM 46.9345,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 14. 4/DM 90.8478,7
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 22. 8/DM 47.1245,8
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom    
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom    
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 10. 3/DM 21.0519,7
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom    
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 15. 4/DM 6.0712,5
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 7. 2/DM 12.9622,2
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 13. 3/DM
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 9. 2/DM 2.900,1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 14. 3/DM 36.9032,1
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 16. 5/DM 39.8734,4
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 14. 4/DM 153.02145,0
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 12. 3/DM 56.2748,6
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 16. 5/DM 77.6114,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 15. 5/DM 115.7018,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 13. 4/DM 73.5813,5
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 11. 2/DM 93.1914,5
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 14. 3/DM 326.4329,5
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 5. 1/DM 410.0333,1
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 9. 1/DM 249.0422,5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 1/DM 92.509,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 1/DM 117.8013,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 2/DM 118.2010,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 2/DM 150.4014,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 1/DM 127.2012,3
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8. 2/DM 133.5015,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 2/DM 62.205,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 2/DM 129.4010,6
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 3.   89.0014,1
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3.   116.1015,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 8. 4/DM 8.307,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 2. 1/DM 2.702,5
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 7. 3/DM 11.7011,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 4. 2/DM 7.006,4
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 35. 15/DM 41.4742,4
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 7. 3/DM 18.0416,7
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 23. 11/DM 38.5131,6
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 3/DM 40.8729,1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 9. 5/DM 3.909,7
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 8. 4/DM 8.0418,1
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 14. 7/DM 34.6630,6
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 28. 13/DM 25.7125,3
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 11. 2/DM 157.83137,5
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd    
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 42. 16/DM 259.09243,8
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 15. 2/DM 189.47154,7
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 10. 2/DM 103.4715,6
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 39. 13/DM 160.07139,7
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 23. 2/DM 9.7218,2
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 10. 2/DM 21.6437,4
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 16. 2/DM 8.3416,1
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 12. 3/DM 10.8419,1
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 1. 1/DM
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 2. 2/DM 0.300,3
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 1. 1/DM
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 2. 2/DM 2.902,8
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 2/DM 11.408,9
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
DZIADEK Marek
5. 1/DM 24.6016,9
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 2/DM 2.902,3
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DM
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
DZIADEK Marek
5. 1/DM 25.9018,5
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 2/DM 0.900,8
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 1. 1/DM
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 1. 1/DM
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 1. 1/DM
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 2. 2/DM 3.684,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 12. 5/DM 86.7815,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 11. 3/DM 102.5915,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 11. 3/DM 151.7515,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 11. 3/DM 172.2614,4
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 3/DM 47.1939,8
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 29. 12/DM 58.1450,3
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 12. 3/DM 71.5059,9
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 20. 10/DM 34.3130,3
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 19. 4/DM 9.6520,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 11. 3/DM 26.8449,6
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 25. 5/DM 18.8038,5
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 11. 2/DM 61.24114,7
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 2. 1/DM 3.603,0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 3. 2/DM 5.805,1
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 2. 1/DM 2.702,4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 4. 2/DM 9.509,5
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 4/DM 77.1114,1
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 4/DM 12.3618,3
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd    
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1W slalom 1. 1/DM
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 9. 4/DM 17.7015,3
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1W slalom 2. 2/DM 3.602,7
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 14. 6/DM 14.6012,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 10. 2/DM 134.6012,9
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 10. 3/DM 153.5017,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 4. 3/DM 124.0012,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 5. 3/DM 115.609,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 8. 2/DM 100.509,9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 9. 2/DM 113.6013,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 4. 3/DM 94.709,5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 4. 3/DM 123.0010,6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 5.   105.6012,3
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 7.   128.5015,2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 4.   113.2011,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 4.   52.904,9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 7. 1/DM 132.7015,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 10.   129.2015,3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 3.   90.108,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 4. 1/DM 111.9011,0
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 3.   115.9015,6
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 4. 2/DM 92.9014,5
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 2. 1/DM 137.8017,9
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd 3. 1/DM 188.2021,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 24. 10/ZS 23.9022,4
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 6. 3/ZS 13.9012,0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 23. 10/ZS 22.7019,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 6. 3/ZS 13.3010,8
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 23. 7/ZS 12.2022,7
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 9. 3/ZS 22.7239,1
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 41. 16/ZS 121.77110,8
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 14. 6/ZS 72.1262,5
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 24.656,7
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 7.0013,2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 6.049,7
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 4. 3/ZS 52.0812,2
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 7. 7/ZS 7.9811,0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd 4. 4/ZS 9.8511,7
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 16. 15/ZS 28.7726,9
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 4. 4/ZS 14.0311,2
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/ZS 7.506,2
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
NĚMCOVÁ Marie
6. 3/DM 23.2018,3
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 3/ZS 10.709,7
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 2/ZS 7.906,0
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
NĚMCOVÁ Marie
7. 3/DM 25.0017,7
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 3/ZS 11.809,7
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 7. 3/ZS 4.207,2
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 14. 6/ZS 16.1018,1
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 4. 2/ZS 7.107,2
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 7. 3/ZS 7.8012,8
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 12. 5/ZS 16.9017,2
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 6. 4/ZS 16.8015,7
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9. 8/ZS 29.1427,5
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 17. 15/ZS 24.7727,2
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 7. 7/ZS 9.9924,5
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8. 7/ZS 25.4323,6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 4. 4/ZS
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 12. 11/ZS 23.1225,0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 18. 7/ZS 143.1625,4
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 13. 4/ZS 144.4222,1
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 20. 6/ZS 231.5723,9
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 12. 4/ZS 261.6223,0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 18. 6/ZS 131.67106,6
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 46. 15/ZS 93.7687,9
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 21. 9/ZS 255.74221,1
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 43. 14/ZS 80.4675,8
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 11. 9/ZS 25.6019,4
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 14. 13/ZS 30.4827,3
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 9. 7/ZS 20.2520,4
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 15. 14/ZS 20.9624,6
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 18. 8/ZS 70.8468,6
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 52. 17/ZS 74.5183,6
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 18. 7/ZS 72.2074,5
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 51. 17/ZS 64.6171,3
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 13. 6/ZS 42.7039,7
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1W slalom 7. 4/ZS 32.3024,9
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 14. 5/ZS 31.4026,3
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1W slalom 6. 4/ZS 46.8038,3
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 5/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 31. 7/ZS 16.9623,8
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 7. 3/ZS 14.9015,3
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZS 3.803,2
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 3/ZS 14.9014,8
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZS 9.207,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 3/ZS 192.3019,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 3/ZS 149.8017,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 3/ZS 158.4018,6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 3/ZS 193.5019,5
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 15.   360.9232,7
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 7. 2/ZS 198.6023,2
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 7. 2/ZS 185.2022,1
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 6. 2/ZS 184.0018,5
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 6. 2/ZS 161.1016,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 17. 5/ZS 18.7017,2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 11. 5/ZS 20.5017,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 25. 7/ZS 24.6022,5
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 12. 5/ZS 26.4022,4
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 11. 9/ZS 10.7724,1
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 8. 5/ZS 23.1244,8
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 10. 7/ZS 53.2545,8
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 28. 19/ZS 65.7365,0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 9. 7/ZS 51.3820,4
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 24. 15/ZS 25.7022,5
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 4.   83.4029,1
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 13. 7/ZS 28.6422,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 8. 6/ZS 10.2121,3
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 28. 19/ZS 25.3520,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 7. 3/ZS 64.79119,7
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 15. 8/ZS 43.0533,4
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1W slalom 6. 4/ZS 31.2026,6
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 8. 6/ZS 23.3022,3
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1W slalom 6. 4/ZS 38.8037,0
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 7. 5/ZS 28.1028,0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 11. 6/ZS 41.2035,2
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 13. 6/ZS 30.0028,0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 12. 6/ZS 49.0043,0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 13. 6/ZS 27.8025,7
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 8. 6/ZS 37.5017,8
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 21. 14/ZS 32.4734,2
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 8. 6/ZS 7.3922,7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 20. 14/ZS 29.6933,1
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1W slalom 6. 3/ZS 20.4019,6
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1W slalom 6. 3/ZS 15.0013,5
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 33. 21/ZS 36.1640,1
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 27. 19/ZS 33.5436,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 23. 7/ZS 169.0227,8
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 27. 7/ZS 169.3428,5
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 8. 4/ZS 15.0013,7
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 15. 7/ZS 26.4025,7
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 7. 4/ZS 14.4013,0
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 14. 6/ZS 23.3021,3
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 16. 7/ZS 71.0065,7
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 18. 7/ZS 89.7077,6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 4/ZS 218.0021,6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 4/ZS 177.4020,4
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 4/ZS 233.7023,0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 4/ZS 192.5021,7
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 7. 3/ZS 235.0030,8
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 8. 4/ZS 216.6034,6
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 32. 9/ZM 74.2269,8
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 32. 9/ZM 64.1861,3
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 22. 8/ZM 12.0933,5
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 44.   52.3054,3
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 8. 3/ZM 27.1022,5
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 9. 4/ZM 31.4025,3
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 11. 5/ZM 43.8044,1
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 11. 5/ZM 63.6061,9
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 20. 8/ZM 53.2046,2
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 21. 8/ZM 56.6046,5
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 43. 20/ZM 153.23172,0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 44. 20/ZM 224.00251,8
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 17. 7/ZM 135.20127,5
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 16. 7/ZM 71.0092,6
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 14. 3/ZM 650.8088,7
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 14. 3/ZM 633.1083,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 29.11.19 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 19.11.18 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 1   C2: 13.11.18 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 10.07.17 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 10.04.17 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.03.14 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.01.14 inserted RVP
Místo narozeníBrno
ZnameníŠtír
BydlištěBrno
ZaměstnáníGymnázium Brno-Řečkovice
Plánované povoláníAsi fyzioterapeutka, popř. trenérka
Výrobce loděRK Company
Model loděKiku 2, Sicario Light
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiMáma, táta, babička, dědeček, oddíl
Od kolika let pádlujeV 11
První trenérBohuslav Šamánek
Současný trenérBohuslav Šamánek
Sportovní vzorMartina Satková
ZálibyVařím, peču, chodím běhat, venčím psa, pěstuju rostliny, poslouchám hudbu
Zimní přípravaBrno, Svitava, Hanušovice, Španělsko
Cíle na sezonuDostat se na ME a zajet na něm co nejlepší výsledek
Nejlepší dosažené výsledkyVicemistryně republiky ve sprintu na kanoi kat. dorost starší a ve slalomu na kanoi v kat DS, 7. místo na MS juniorů v klasiku na C1
Zajímavost o soběJsem nejmenší členkou juniorské repre
Oblíbenci v hudběPoslouchám všechno
Oblíbený filmVlk z Wallstreet
Oblíbený herecChris Hemsworth
Oblíbená traťKamenice, Čeňkova Pila(horní trať), Budějovice
FacebookZuzana Dziadková
Instagramhttps://www.instagram.com/zuzana_dziadkova

Profil aktualizován 06.03.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACE
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-B
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACE
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-B
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikace
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-BGalasport Smoothie
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-B0 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-A0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-BGalasport Smoothie
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceRasner Projectile
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikace
0|5072|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 4/4 126
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/4 219
5.K1W 4/4 162
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 1/1 44
9.K1W 1/1 65
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 2/2 103
10.K1W 2/2 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/6 268
5.K1W 5/6 265

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 5/6 147
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/6 195
18.K1W 4/6 98
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 4/4 172
8.K1W 4/4 253
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 6/9 314
10.K1W 6/10 246
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/20 264
5.K1W 5/21 570

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 4/4 116
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 230
25.K1W 4/6 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 100
15.C2M
Košíková Denisa
2/2 10
22.K1W 5/6 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 333
10.K1W 6/9 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/10 59
11.K1W 5/11 163
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/12 156
5.K1W 5/15 396

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 225
22.K1W 4/6 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 2/2 29
109.K1W 2/2 37
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/10 114
16.C2X
Dziadek Marek
2/2 4
7.K1W 5/10 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/6 165
20.K1W 7/12 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/6 72
16.K1W 5/13 92
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/16 44
11.K1W 5/22 195

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/4 51
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1W 2/2 11
94.K1W 2/2 45
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/12 55
38.C2M
Němcová Marie
2/2 7
19.K1W 5/12 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 1/1 2
35.K1W 4/4 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
16.K1W 5/10 37

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 2
75.K1W 5/8 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/5 7
24.K1W 5/9 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 1
34.K1W 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 5/8 4

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
51.K1W 5/12 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1W14151620
K1W---42

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1W56310-
K1W1010102033

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
C1W453313
K1W518252256

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015
C1W273331
K1W1099475

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1W92311151111
K1W364811163534

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W8465912-
K1W98227192451
C2M--15-38--
C2X---16---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W344913--
K1W55511162441
Lipno klasik C1 2019
Lipno klasik C1 2019
MS juniorů v Bosně
MS juniorů v Bosně
ČP Kamenice 2019
ČP Kamenice 2019
ČP Roudnice 2018
ČP Roudnice 2018
ČP Budějovice 2019
ČP Budějovice 2019
0|5072|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 4/4 126
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/4 219
5.K1W 4/4 162
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 1/1 44
9.K1W 1/1 65
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 2/2 103
10.K1W 2/2 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/6 268
5.K1W 5/6 265

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 5/6 147
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/6 195
18.K1W 4/6 98
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 4/4 172
8.K1W 4/4 253
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 6/9 314
10.K1W 6/10 246
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/20 264
5.K1W 5/21 570

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 4/4 116
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 230
25.K1W 4/6 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 100
15.C2M
Košíková Denisa
2/2 10
22.K1W 5/6 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 333
10.K1W 6/9 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/10 59
11.K1W 5/11 163
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/12 156
5.K1W 5/15 396

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 225
22.K1W 4/6 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 2/2 29
109.K1W 2/2 37
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/10 114
16.C2X
Dziadek Marek
2/2 4
7.K1W 5/10 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/6 165
20.K1W 7/12 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/6 72
16.K1W 5/13 92
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/16 44
11.K1W 5/22 195

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/4 51
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1W 2/2 11
94.K1W 2/2 45
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/12 55
38.C2M
Němcová Marie
2/2 7
19.K1W 5/12 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 1/1 2
35.K1W 4/4 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
16.K1W 5/10 37

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 2
75.K1W 5/8 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/5 7
24.K1W 5/9 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 1
34.K1W 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 5/8 4

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
51.K1W 5/12 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1W14151620
K1W---42

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1W56310-
K1W1010102033

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
C1W453313
K1W518252256

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015
C1W273331
K1W1099475

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1W92311151111
K1W364811163534

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W8465912-
K1W98227192451
C2M--15-38--
C2X---16---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W344913--
K1W55511162441

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
98 90 6 106 74   374
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár16.813.01218
K1W40.539.0392
C1W13.913.01216
NKZ21.118.01445
K1W30.226.02322
C1W12.413.01423
veřejné závody9.37.01116
K1W12.911.0266
C1W4.74.0144
C2M3.81.014
C2X5.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,018
K1W00,000,000,000,02
C1W00,000,000,000,016
NKZ00,000,000,000,045
K1W00,000,000,000,022
C1W00,000,000,000,023
veřejné závody1714,71412,121,73328,4116
K1W23,0913,611,51218,266
C1W1329,5511,412,31943,244
C2M250,000,000,0250,04
C2X00,000,000,000,02
Celkem179,5147,821,13318,4179
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár3424427225,9
K1W476219100,0
C1W3016805626,7
NKZ8818982255,7
K1W448001849,1
C1W4410982512,3
veřejné závody232161677532,3
K1W132115493325,0
C1W8836044146,6
C2M8881100,0
C2X4144125,0
Celkem3545956178223,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
pořadí12.12.14.13.13.13.19.12.20.12.14.16.14.12.11.15.
odstup % *)13,616,622,423,799,584,1166,226,471,422,332,134,4145,048,6137,5154,7
% poražených soupeřů *)45,047,638,142,929,425,0---38,95,042,131,621,17,121,437,517,6
pořadí2017201820192020celkem
průměr13.014.014.812.813.9
medián1114131213
modus1114121212
počet závodů246416
průměrný odstup od vítěze % *)146,165,078,319,168,7
průměrné % poražených soupeřů *)27,620,323,443,428,1
počet jízd4711830
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
1
16,7%
1
25,0%
5
31,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%
1
12,5%
2
6,7%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
pořadí42.39.
odstup % *)243,8139,7
% poražených soupeřů *)2,411,6
pořadí2017celkem
průměr40.540.5
medián3939
modus3939
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)191,7191,7
průměrné % poražených soupeřů *)7,07,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí4.13.13.13.16.14.14.14.4.10.
odstup % *)20,299,584,126,234,4145,030,662,511,245,8
% poražených soupeřů *)86,429,425,045,521,17,140,918,885,735,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr10.09.014.014.310.011.5
medián10414141313
modus10414131313
počet závodů1213310
průměrný odstup od vítěze % *)45,836,930,668,567,956,0
průměrné % poražených soupeřů *)35,752,340,924,646,939,6
počet jízd2325618
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
2
66,7%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí47.11.28.41.16.28.44.
odstup % *)81,411,025,3110,826,965,054,3
% poražených soupeřů *)8,082,548,14,867,427,017,3
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr44.028.028.528.011.047.030.7
medián44281628114728
modus44281628114728
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze % *)54,365,068,825,311,081,453,5
průměrné % poražených soupeřů *)17,327,036,148,182,58,036,4
počet jízd22421213
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí13.10.13.14.14.7.16.19.9.11.5.6.14.14.10.7.8.11.15.9.12.18.21.18.18.
odstup %21,020,225,333,336,79,629,231,828,340,715,819,544,678,719,716,729,1137,5154,739,859,9106,6221,168,674,5
% poražených soupeřů57,169,057,153,623,562,534,833,355,647,481,076,240,943,560,962,556,337,517,638,515,410,5---22,722,7
pořadí20162017201820192020celkem
průměr18.810.39.812.712.512.5
medián18910111313
modus1871471314
počet závodů4656425
průměrný odstup od vítěze %117,772,935,629,424,954,5
průměrné % poražených soupeřů14,038,060,542,959,243,2
počet jízd712912848
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
4
80,0%
4
66,7%
2
50,0%
13
52,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
11,1%
0
0,0%
0
0,0%
1
2,1%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí15.17.22.26.20.23.30.27.21.51.23.31.38.22.35.23.42.39.29.20.46.43.52.51.
odstup %15,913,728,237,821,024,125,024,623,490,030,634,945,445,842,431,6243,8139,750,330,387,975,883,671,3
% poražených soupeřů77,475,066,160,366,762,147,352,764,912,361,450,033,963,232,055,12,411,633,355,88,214,310,512,3
pořadí20162017201820192020celkem
průměr48.031.328.528.720.031.1
medián462923231727
modus432022201523
počet závodů4646424
průměrný odstup od vítěze %79,689,739,234,723,954,9
průměrné % poražených soupeřů11,331,752,151,069,742,9
počet jízd812812848
lepší 1. jízda3
75,0%
2
33,3%
2
50,0%
3
50,0%
3
75,0%
13
54,2%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
2
16,7%
1
12,5%
4
8,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.2.9.8.13.15.
odstup %0,02,727,523,622,933,4
% poražených soupeřů100,075,038,546,233,322,2
pořadí201520162017celkem
průměr14.08.51.58.0
medián13818
modus13811
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %28,125,51,418,3
průměrné % poražených soupeřů27,842,487,552,5
počet jízd44412
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
50,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
3
25,0%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
pořadí9.14.17.12.24.28.21.20.33.27.16.18.
odstup %15,312,327,225,022,520,934,233,140,136,765,777,6
% poražených soupeřů61,938,157,971,148,942,645,948,617,933,36,35,6
pořadí201520162017celkem
průměr23.414.511.519.9
medián2112918
modus161299
počet závodů82212
průměrný odstup od vítěze %41,426,113,834,2
průměrné % poražených soupeřů31,164,550,039,8
počet jízd164424
lepší 1. jízda1
12,5%
2
100,0%
0
0,0%
3
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
pořadí4.4.7.2.1.1.1.1.1.1.1.2.4.1.1.4.1.1.1.2.2.6.6.3.4.4.6.11.9.7.6.4.4.11.12.6.6.11.
odstup %7,32,15,10,90,00,00,00,00,00,00,02,56,40,00,08,90,00,00,03,02,412,010,86,26,07,215,719,420,424,938,33,27,917,722,426,637,035,2
% poražených soupeřů85,788,977,892,3100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,095,887,5100,0100,078,6100,0100,0100,087,591,775,077,375,062,557,128,633,346,714,337,562,562,537,531,3------9,1
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr9.25.81.91.03.54.04.2
medián11611244
modus6411141
počet závodů5121064138
průměrný odstup od vítěze %27,814,32,30,02,07,39,2
průměrné % poražených soupeřů15,652,794,1100,089,885,770,9
počet jízd102420128276
lepší 1. jízda3
60,0%
5
41,7%
4
40,0%
4
66,7%
2
50,0%
0
0,0%
18
47,4%
čistých jízd5
50,0%
13
54,2%
11
55,0%
7
58,3%
2
25,0%
0
0,0%
38
50,0%

Kategorie C2M

Dziadková Zuzanasl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí1.1.6.7.
odstup %0,00,018,317,7
% poražených soupeřů100,0100,058,350,0
pořadí20162018celkem
průměr6.51.03.8
medián611
modus611
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %18,00,09,0
průměrné % poražených soupeřů54,2100,077,1
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Dziadková Zuzanasl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí5.5.
odstup %16,918,5
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,717,7
průměrné % poražených soupeřů20,020,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
pořadí4.8.7.1.4.2.2.4.2.2.2.8.7.2.2.4.2.1.2.3.4.24.23.9.9.14.12.14.15.13.14.7.9.17.25.8.7.13.6.6.15.14.32.32.8.9.11.11.20.21.43.44.17.16.
odstup %3,87,97,30,09,93,12,29,34,50,60,17,811,40,32,82,30,80,04,15,19,522,419,19,79,718,117,227,324,639,726,315,314,817,222,522,328,028,019,613,525,721,369,861,322,525,344,161,946,246,5172,0251,8127,592,6
% poražených soupeřů91,285,787,5100,087,088,992,362,585,793,893,381,183,891,792,384,294,7100,095,088,986,442,547,652,960,048,057,748,044,036,840,971,465,261,041,536,450,045,550,054,512,531,620,520,522,220,023,128,613,69,16,76,5---6,3
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr22.012.313.63.52.35.04.011.3
medián17131322448
modus116922142
počet závodů129121064154
průměrný odstup od vítěze %85,122,020,34,43,36,33,828,8
průměrné % poražených soupeřů14,842,651,389,886,190,191,256,3
počet jízd241824201282108
lepší 1. jízda7
58,3%
4
44,4%
6
50,0%
4
40,0%
1
16,7%
1
25,0%
0
0,0%
23
42,6%
čistých jízd3
12,5%
6
33,3%
7
29,2%
9
45,0%
5
41,7%
2
25,0%
1
50,0%
33
30,6%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí9.8.13.15.
odstup %27,523,622,933,4
% poražených soupeřů38,546,233,322,2
pořadí20152016celkem
průměr14.08.511.3
medián1389
modus1388
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %28,125,526,8
průměrné % poražených soupeřů27,842,435,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí17.12.24.28.
odstup %27,225,022,520,9
% poražených soupeřů57,971,148,942,6
pořadí20152016celkem
průměr26.014.520.3
medián241217
modus241212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %21,726,123,9
průměrné % poražených soupeřů45,864,555,1
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí7.4.5.6.10.6.5.6.7.15.5.10.12.11.11.
odstup %8,56,611,011,013,323,943,110,922,218,033,137,419,115,814,4
% poražených soupeřů68,484,220,050,025,016,7---37,545,512,5---43,831,344,444,4
pořadí2017201820192020celkem
průměr11.08.36.45.58.0
medián116647
modus115545
počet závodů445215
průměrný odstup od vítěze %21,721,020,47,519,2
průměrné % poražených soupeřů41,023,922,376,334,9

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí12.8.16.10.13.7.8.8.15.16.14.9.10.23.16.12.11.24.31.
odstup %19,23,927,08,613,114,815,710,712,514,229,522,515,618,216,115,615,30,023,8
% poražených soupeřů72,582,56,376,969,250,036,456,356,361,5---27,340,031,354,573,278,330,36,3
pořadí20162017201820192020celkem
průměr27.514.412.410.810.013.8
medián24121410812
modus24108788
počet závodů2555219
průměrný odstup od vítěze %11,916,217,915,811,615,6
průměrné % poražených soupeřů18,355,540,347,877,547,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí2.11.7.8.7.15.5.10.13.12.
odstup %4,31,411,811,122,218,033,137,422,123,0
% poražených soupeřů95,216,772,769,645,512,5---43,829,426,7
pořadí2016201720182020celkem
průměr12.510.08.82.09.0
medián1210728
modus1210727
počet závodů216110
průměrný odstup od vítěze %22,537,416,34,318,4
průměrné % poražených soupeřů28,143,836,295,241,2

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí5.16.6.9.15.16.14.10.23.18.20.23.27.
odstup %3,67,39,712,012,514,229,515,618,225,423,927,828,5
% poražených soupeřů92,544,487,581,056,361,5---40,031,354,154,826,721,2
pořadí20152016201720182020celkem
průměr25.019.016.512.75.015.5
medián23181014516
modus23181016516
počet závodů2226113
průměrný odstup od vítěze %28,224,616,914,23,617,6
průměrné % poražených soupeřů24,054,535,755,192,550,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
pořadí2.3.7.4.5.5.6.10.6.5.6.7.8.7.15.5.10.12.11.11.4.
odstup %4,36,08,56,611,08,811,013,323,943,110,911,811,122,218,033,137,419,115,814,429,1
% poražených soupeřů95,291,368,484,220,077,850,025,016,7---37,572,769,645,512,5---43,831,344,444,450,0
pořadí20152017201820192020celkem
průměr4.011.08.06.24.07.1
medián4117536
modus4117525
počet závodů1466421
průměrný odstup od vítěze %29,121,717,818,56,417,1
průměrné % poražených soupeřů50,041,039,631,684,846,7

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí5.7.12.8.16.6.10.13.7.8.8.6.9.15.16.14.9.10.23.16.1.12.11.15.24.31.15.9.8.
odstup %3,67,719,23,927,07,68,613,114,815,710,79,712,012,514,229,522,515,618,216,10,015,615,314,10,023,832,720,417,8
% poražených soupeřů92,588,772,582,56,386,876,969,250,036,456,387,581,056,361,5---27,340,031,354,5100,073,278,350,030,36,312,546,753,3
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr8.523.312.611.010.08.011.9
medián8241298710
modus81519658
počet závodů23776429
průměrný odstup od vítěze %19,118,913,615,914,58,614,6
průměrné % poražených soupeřů50,016,461,052,854,384,155,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 5
24.03.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
pořadí2.1.2.3.7.4.5.5.6.10.6.5.2.2.2.2.6.5.3.3.3.6.7.15.5.5.6.5.5.10.12.11.11.4.5.4.4.4.4.4.3.2.3.6.6.
odstup %0,20,04,36,08,56,611,08,811,013,323,943,12,26,45,65,713,17,85,611,813,710,922,218,033,110,014,710,65,837,419,115,814,412,29,310,69,54,911,411,08,717,921,116,618,5
% poražených soupeřů66,7100,095,291,368,484,220,077,850,025,016,7---85,780,083,375,016,755,671,466,766,737,545,512,5---33,316,720,020,043,831,344,444,450,020,040,057,140,025,040,0---50,0---------
pořadí20162017201820192020celkem
průměr6.05.86.84.33.25.1
medián645525
modus645225
počet závodů214815645
průměrný odstup od vítěze %17,514,515,712,24,312,7
průměrné % poražených soupeřů0,034,723,252,784,343,7

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 5
24.03.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí2.2.5.7.12.8.16.6.10.13.7.8.2.2.2.2.10.6.9.3.3.8.15.16.14.9.4.5.4.8.3.3.10.23.16.12.11.15.10.10.8.9.5.7.7.10.4.3.24.31.11.11.10.11.7.7.15.15.15.15.7.8.14.14.
odstup %1,50,93,67,719,23,927,07,68,613,114,815,79,35,78,46,514,911,817,16,88,310,712,514,229,522,59,013,212,315,015,714,115,618,216,115,615,314,117,212,99,913,312,315,215,815,314,515,60,023,817,319,618,619,522,123,220,421,621,723,030,834,683,988,7
% poražených soupeřů80,080,092,588,772,582,56,386,876,969,250,036,495,595,895,595,764,080,069,283,383,356,356,361,5---27,388,583,389,372,077,877,840,031,354,573,278,350,059,160,968,263,675,068,468,455,050,066,730,36,350,050,060,956,514,314,3------12,5---33,322,2------
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr14.012.514.010.08.16.66.09.4
medián141511108658
modus141511103227
počet závodů268161115664
průměrný odstup od vítěze %86,325,418,014,815,311,76,217,0
průměrné % poražených soupeřů0,011,335,360,262,772,582,756,1

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí5.5.5.6.7.4.5.9.11.11.4.4.
odstup %7,66,75,65,87,45,89,30,149,6114,712,29,7
% poražených soupeřů80,080,075,072,233,376,973,338,59,1---70,070,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr4.011.06.35.36.3
medián411555
modus411455
počet závodů224412
průměrný odstup od vítěze %10,982,15,66,419,5
průměrné % poražených soupeřů70,04,655,576,856,5

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí23.17.11.9.8.10.8.14.13.19.25.18.3.6.
odstup %7.373,414,47,27,27,321,06,313,70,020,038,518,36,713,2
% poražených soupeřů21,469,280,877,181,157,180,064,962,528,07,737,086,766,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr4.520.711.313.613.1
medián319101111
modus318888
počet závodů234514
průměrný odstup od vítěze %9,925,610,21.481,9539,1
průměrné % poražených soupeřů76,724,266,165,958,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí3.5.4.5.9.8.9.4.8.
odstup %7,65,66,99,30,118,139,111,744,8
% poražených soupeřů84,675,075,073,338,556,320,066,712,5
pořadí20152016201720182019celkem
průměr8.06.58.06.04.06.1
medián848535
modus848434
počet závodů121329
průměrný odstup od vítěze %44,825,418,15,46,615,9
průměrné % poražených soupeřů12,543,456,362,379,855,8

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí12.9.7.14.13.9.23.7.11.22.
odstup %12,97,26,313,70,09,722,711,024,133,5
% poražených soupeřů64,577,178,664,962,569,224,171,437,527,6
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr22.011.015.09.011.310.512.7
medián22117913911
modus221179797
počet závodů11213210
průměrný odstup od vítěze %33,524,116,99,76,710,014,1
průměrné % poražených soupeřů27,637,547,869,268,770,857,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí5.5.5.6.7.4.5.9.11.11.4.7.
odstup %7,66,75,65,87,45,89,30,149,6114,70,0119,7
% poražených soupeřů80,080,075,072,233,376,973,338,59,1---50,0---
pořadí20152016201720182019celkem
průměr7.04.011.06.35.36.6
medián7411555
modus7411455
počet závodů1124412
průměrný odstup od vítěze %119,70,082,15,66,427,7
průměrné % poražených soupeřů0,050,04,655,576,849,0

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí23.17.11.9.8.10.8.14.13.19.25.18.7.8.8.
odstup %7.373,414,47,27,27,321,06,313,70,020,038,518,324,521,322,7
% poražených soupeřů21,469,280,877,181,157,180,064,962,528,07,737,060,066,761,1
pořadí20152016201720182019celkem
průměr8.07.020.711.313.613.2
medián8719101111
modus8718888
počet závodů2134515
průměrný odstup od vítěze %22,024,525,610,21.481,9506,4
průměrné % poražených soupeřů63,960,024,266,165,957,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí5.5.5.6.7.4.5.9.11.11.
odstup %7,66,75,65,87,45,89,30,149,6114,7
% poražených soupeřů80,080,075,072,233,376,973,338,59,1---
pořadí201720182019celkem
průměr11.06.35.36.8
medián11555
modus11455
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %82,15,66,421,2
průměrné % poražených soupeřů4,655,576,853,8

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
pořadí23.17.11.9.8.10.8.14.13.19.25.18.7.7.8.7.
odstup %7.373,414,47,27,27,321,06,313,70,020,038,518,37,212,813,713,0
% poražených soupeřů21,469,280,877,181,157,180,064,962,528,07,737,062,562,5---25,0
pořadí20152016201720182019celkem
průměr7.57.020.711.313.612.8
medián7719101110
modus7718887
počet závodů2234516
průměrný odstup od vítěze %13,310,025,610,21.481,9473,4
průměrné % poražených soupeřů12,562,524,266,165,951,1

Ostatní sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí4.7.
odstup %0,0119,7
% poražených soupeřů50,0---
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián744
modus744
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %119,70,059,9
průměrné % poražených soupeřů0,050,025,0

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí7.8.
odstup %24,521,3
% poražených soupeřů60,066,7
pořadí20152016celkem
průměr8.07.07.5
medián877
modus877
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %21,324,522,9
průměrné % poražených soupeřů66,760,063,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále