7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce

05.09.2020   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
 
1.1/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha100.22 2 102.07 0 102.07 75/68
2.2/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.105.74 6 103.21 0 103.211.14/1,168/68
3. MATULKOVÁ Jana, 1996, Dukla B. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.106.46 6 101.30 2 103.301.23/1,262/68
4.3/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.99.58 2 99.66 4 103.661.59/1,657/68
5.4/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 MT USK Pha104.56 2 100.31 4 104.312.24/2,253/68
6. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.112.83 4 104.62 0 104.622.55/2,549/68
7.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc101.65 2 101.76 4 105.763.69/3,646/68
8.1/VMHAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha108.36 4 107.97 2 109.977.90/7,743/68
9.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc110.06 2 114.96 4 118.9616.89/16,540/75
10.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno116.54 4 119.17 0 119.1717.10/16,837/68
11.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.133.61 102 115.80 2 117.8015.73/15,435/68
12.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno124.85 2 118.75 2 120.7518.68/18,333/62
13.3/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc107.39 52 124.74 2 126.7424.67/24,231/57
14.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha119.03 8 132.38 162 127.0324.96/24,529/57
15.4/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava124.08 6 126.51 8 130.0828.01/27,427/53
16.5/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí131.95 8 136.98 58 139.9537.88/37,125/53
17.3/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc115.18 54 192.62 206 169.1867.11/65,723/49
18.4/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc132.14 52 118.48 52 170.4868.41/67,021/46
19.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc131.74 208 136.76 54 190.7688.69/86,919/43
20.6/DSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha146.02 54 126.03 302 200.0297.95/96,017/40
21.6/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc180.03 158 145.97 154 299.97197.90/193,90/40
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha92.00 2 89.57 0 89.57 75/75
2.1/U23HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.89.46 2 88.53 2 90.530.96/1,168/75
3. RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.93.27 0 90.84 0 90.841.27/1,462/75
4.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha89.39 4 90.76 2 92.763.19/3,657/75
5.3/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha91.54 2 91.08 2 93.083.51/3,953/75
6.4/U23LHOTA Matyáš 1999 MT USK Pha90.09 2 89.21 4 93.213.64/4,149/75
7.5/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha92.50 0 89.15 6 95.155.58/6,246/75
8. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.91.09 2 92.10 4 96.106.53/7,343/75
9. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.93.74 0 96.80 0 96.807.23/8,140/75
10.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc94.80 0 93.55 4 97.557.98/8,937/75
11.6/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.94.24 2 92.28 0 92.282.71/3,035/68
12.7/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.96.47 52 90.63 2 92.633.06/3,433/68
13. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.56 0 93.97 0 93.974.40/4,931/68
14. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.97.06 0 94.00 0 94.004.43/4,929/68
15. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha94.35 4 92.24 2 94.244.67/5,227/62
16.8/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha119.25 58 95.58 0 95.586.01/6,725/62
17.1/VMMAŠEK Jan   1 USK Pha95.47 4 94.26 2 96.266.69/7,523/62
18.2/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha94.78 4 95.71 2 97.718.14/9,121/62
19.9/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Dukla B.96.72 2 94.22 4 98.228.65/9,719/57
20.10/U23URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk99.80 2 97.38 2 99.389.81/11,017/57
21. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha96.56 50 97.60 2 99.6010.03/11,215/53
22.2/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.99.91 0 4.00 999 99.9110.34/11,514/49
23.3/VMHAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha96.31 4 97.68 4 100.3110.74/12,00/46
24.3/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha97.08 4 118.13 6 101.0811.51/12,913/43
25. MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha102.66 4 99.28 2 101.2811.71/13,10/43
26.11/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.111.20 2 101.73 0 101.7312.16/13,60/40
27.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK109.24 102 99.99 2 101.9912.42/13,912/37
28.5/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus111.40 4 99.25 4 103.2513.68/15,311/35
29.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha99.30 4 102.92 8 103.3013.73/15,310/33
30.6/VMHROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja97.47 6 100.06 10 103.4713.90/15,59/31
31.1/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha102.95 2 110.83 4 104.9515.38/17,28/31
32.2/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk102.09 50 99.72 8 107.7218.15/20,37/29
33.3/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha109.08 4 106.74 2 108.7419.17/21,46/27
34.12/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn102.33 8 100.57 12 110.3320.76/23,25/25
35.5/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB104.79 6 102.83 58 110.7921.22/23,74/23
36.4/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov110.63 2 107.50 8 112.6323.06/25,73/21
37.5/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor133.30 100 108.88 4 112.8823.31/26,00/19
38.6/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc112.29 2 107.30 56 114.2924.72/27,62/17
39.7/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha111.29 54 105.58 10 115.5826.01/29,01/15
40.8/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha108.55 8 109.53 54 116.5526.98/30,10/14
41.9/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB110.27 8 114.12 108 118.2728.70/32,00/13
42.10/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm117.70 4 105.65 52 121.7032.13/35,90/12
43.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor116.77 6 119.25 8 122.7733.20/37,10/11
44.2/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK111.75 60 121.89 4 125.8936.32/40,50/10
45.6/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn119.11 8 122.08 16 127.1137.54/41,90/9
46.11/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov133.65 8 117.35 10 127.3537.78/42,20/8
47.12/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc121.19 10 128.15 104 131.1941.62/46,50/7
48.7/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn135.16 6 114.46 56 141.1651.59/57,60/6
49.3/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc136.25 8 123.51 54 144.2554.68/61,00/5
50.4/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc116.89 60 129.42 22 151.4261.85/69,10/4
51.13/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha109.56 62 105.14 52 157.1467.57/75,40/3
52.13/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol163.66 210 139.78 18 157.7868.21/76,20/2
53. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy105.81 52 4.00 999 157.8168.24/76,20/1
54.14/U23PŘÍHODA Lukáš 2001 2+ USK Pha104.79 54 110.31 56 158.7969.22/77,30/0
55. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec123.52 66 123.51 114 189.5299.95/111,60/0
56.8/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov131.10 60 126.11 112 191.10101.53/113,40/0
  JIRAS Filip 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LESKOVJAN Martin   2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  JÁNĚ Jakub   1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
MT USK Pha
USK Pha
107.71 8 111.06 8 119.06 75/75
2. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
119.59 64 125.32 16 141.3222.26/18,768/75
3.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
125.44 60 122.83 64 186.8367.77/56,962/75
4.1/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
129.19 162 116.13 106 222.13103.07/86,60/75
5. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
122.47 12 104.16 306 410.16291.10/244,557/68
  KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
 
1.1/U23HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha97.16 2 92.64 2 94.64 75/68
2. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha93.79 2 94.93 0 94.930.29/0,368/68
3. KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha94.70 0 95.60 0 95.600.96/1,062/68
4. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.98.55 2 97.40 2 99.404.76/5,057/68
5.1/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec96.70 2 100.14 0 100.145.50/5,853/68
6.2/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.101.85 0 100.28 0 100.285.64/6,049/68
7.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.101.68 0 101.99 2 103.999.35/9,946/68
8.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc102.32 0 102.48 2 104.489.84/10,443/75
9.3/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha99.49 2 97.61 8 105.6110.97/11,640/68
10.4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.95.65 4 92.94 50 142.9448.30/51,037/68
11. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha100.30 4 96.41 0 96.411.77/1,935/68
12.3/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc100.93 4 98.80 0 98.804.16/4,433/68
13.5/U23GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice102.33 2 98.33 2 100.335.69/6,031/68
14.6/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha112.54 2 97.03 4 101.036.39/6,829/68
15.7/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha101.05 2 102.52 56 103.058.41/8,90/68
16.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice103.86 0 116.28 58 103.869.22/9,727/68
17.4/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy104.23 2 102.07 2 104.079.43/10,025/62
18.8/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 1 USK Pha114.99 6 105.98 0 105.9811.34/12,023/62
19.2/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc110.94 2 104.79 2 106.7912.15/12,821/62
20.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.105.64 2 105.01 4 107.6413.00/13,719/57
21.5/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.108.65 0 106.29 2 108.2913.65/14,417/53
22.9/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor110.47 2 109.98 0 109.9815.34/16,215/53
23.4/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB112.34 10 107.90 4 111.9017.26/18,214/49
24.5/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha121.11 6 104.50 8 112.5017.86/18,90/46
25.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK115.93 10 107.37 6 113.3718.73/19,813/43
26.10/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno109.39 4 121.42 52 113.3918.75/19,80/40
27.6/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB126.74 8 112.16 2 114.1619.52/20,612/37
28.6/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK115.48 4 108.57 6 114.5719.93/21,10/35
29.7/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky126.00 8 109.27 6 115.2720.63/21,80/33
30.8/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc123.42 54 111.45 4 115.4520.81/22,011/31
31.9/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava114.55 60 112.22 4 116.2221.58/22,810/29
32.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn125.00 8 108.87 8 116.8722.23/23,50/27
33.7/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha112.11 60 107.93 10 117.9323.29/24,69/25
34.8/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc114.83 4 119.53 52 118.8324.19/25,68/23
35.9/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.48 8 119.44 56 120.4825.84/27,30/21
36.10/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.113.64 8 118.96 154 121.6427.00/28,50/19
37.11/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc131.70 56 117.81 6 123.8129.17/30,80/17
38.12/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc118.95 6 121.32 4 124.9530.31/32,07/15
39.13/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha122.69 10 137.91 202 132.6938.05/40,20/14
40.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc137.57 54 128.75 6 134.7540.11/42,40/13
41.14/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná128.02 10 118.30 56 138.0243.38/45,80/12
42.10/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha133.30 6 126.27 154 139.3044.66/47,26/11
43.11/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc125.16 16 116.37 110 141.1646.52/49,20/10
44.4/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice129.37 12 133.16 60 141.3746.73/49,40/9
45.12/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno117.96 60 134.48 8 142.4847.84/50,50/8
46.15/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK114.04 50 136.61 6 142.6147.97/50,70/7
47.5/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand141.34 4 147.01 4 145.3450.70/53,60/6
48.6/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava140.47 56 147.35 6 153.3558.71/62,05/5
49.7/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice120.74 54 151.05 8 159.0564.41/68,10/4
50.13/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha112.83 58 137.88 58 170.8376.19/80,54/3
51.8/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava132.01 58 137.44 54 190.0195.37/100,80/2
52.14/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy134.39 56 117.83 158 190.3995.75/101,23/1
53.15/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy130.43 152 137.71 58 195.71101.07/106,80/0
54.16/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor1.00 997 129.17 314 443.17348.53/368,30/0
  VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
 
1. PRSKAVEC Jiří, 1993, USK Pha PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha85.22 0 83.89 0 83.89 75/75
2. TUNKA Ondřej, 1990, USK Pha TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha86.71 0 84.09 0 84.090.20/0,268/75
3. PŘINDIŠ Vít, 1989, USK Pha PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha84.60 0 83.03 2 85.031.14/1,462/75
4. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha86.77 0 85.30 0 85.301.41/1,757/75
5. ORNST Zdeněk 1990 2 Dukla B.85.27 2 84.26 2 86.262.37/2,853/75
6.1/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha87.30 0 86.27 0 86.272.38/2,849/68
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.85.20 0 84.83 2 86.832.94/3,546/68
8.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus86.95 0 87.83 4 91.837.94/9,543/68
9.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.85.27 0 86.52 6 92.528.63/10,340/68
10.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha84.80 2 84.79 52 136.7952.90/63,137/68
11. HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha88.97 0 80.44 2 82.44 35/68
12. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha86.73 2 85.19 2 87.193.30/3,933/68
13.3/U23ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha88.22 0 90.25 8 88.224.33/5,231/68
14.4/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.88.51 0 85.63 10 88.514.62/5,529/68
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice87.40 2 87.05 8 89.405.51/6,627/68
16.2/DSRUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc89.50 0 90.57 2 89.505.61/6,725/68
17.3/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.110.85 2 89.74 0 89.745.85/7,023/62
18.5/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha87.87 2 90.24 4 89.875.98/7,121/57
19. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha86.45 4 91.19 56 90.456.56/7,819/57
20.6/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha89.07 4 86.72 4 90.726.83/8,117/57
21.7/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava90.96 0 91.28 0 90.967.07/8,415/57
22.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava91.04 0 89.42 4 91.047.15/8,514/53
23.8/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc91.09 0 89.37 4 91.097.20/8,613/49
24.9/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha92.30 2 91.18 0 91.187.29/8,712/46
25.10/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.98 10 92.56 0 92.568.67/10,30/46
26.4/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk92.81 0 93.65 52 92.818.92/10,611/43
26.2/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 2+ Dukla B.90.74 4 90.81 2 92.818.92/10,610/40
28. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí91.44 2 93.85 106 93.449.55/11,49/37
29.11/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy92.12 2 92.01 2 94.0110.12/12,18/35
30. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha94.21 0 93.79 4 94.2110.32/12,37/35
31.2/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.94.41 0 95.19 8 94.4110.52/12,56/33
32.3/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.92.98 2 90.46 6 94.9811.09/13,25/31
33.4/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice94.16 2 94.99 0 94.9911.10/13,24/29
34.5/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice96.38 2 93.22 2 95.2211.33/13,50/27
35. HOŠEK Ondřej   2 KK Brno94.32 2 93.35 2 95.3511.46/13,70/25
36.5/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc98.27 52 95.40 0 95.4011.51/13,73/23
37. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky94.51 2 94.93 52 96.5112.62/15,00/21
38.3/VMBÍLÝ Petr   2+ USK Pha94.55 2 93.54 4 96.5512.66/15,10/19
39. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava94.76 8 92.93 4 96.9313.04/15,50/17
40.6/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha96.99 4 95.01 2 97.0113.12/15,62/15
41. SATKE Adam 1994 2 KK Brno97.69 0 113.37 6 97.6913.80/16,50/14
42.12/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz95.87 2 97.18 52 97.8713.98/16,71/13
43.6/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc91.06 50 95.97 2 97.9714.08/16,80/12
44.7/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno96.26 2 95.24 4 98.2614.37/17,10/11
45.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy98.77 0 104.50 0 98.7714.88/17,70/10
46.5/VMMRŮZEK David 1976 2 Dukla B.97.14 2 94.97 6 99.1415.25/18,20/9
47. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc93.93 56 95.24 4 99.2415.35/18,30/8
48.8/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc97.41 2 97.62 4 99.4115.52/18,50/7
49. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.97.42 2 97.14 4 99.4215.53/18,50/6
50.13/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.101.60 52 97.72 2 99.7215.83/18,90/5
51.9/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha98.21 56 96.66 4 100.6616.77/20,00/4
52.10/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB96.89 4 91.64 254 100.8917.00/20,30/3
53.14/U23ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice97.46 4 96.97 6 101.4617.57/20,90/2
54.7/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy94.84 10 96.09 6 102.0918.20/21,70/1
55.8/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.101.13 154 100.41 2 102.4118.52/22,10/0
56.11/DSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky97.31 54 95.23 8 103.2319.34/23,10/0
57. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.101.63 54 103.10 2 105.1021.21/25,30/0
58.12/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm109.55 154 102.20 4 106.2022.31/26,60/0
59.6/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice104.24 2 104.32 2 106.2422.35/26,60/0
60.7/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov106.28 4 104.30 2 106.3022.41/26,70/0
61.1/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.35 0 105.62 2 106.3522.46/26,80/0
62.9/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc104.68 2 100.87 56 106.6822.79/27,20/0
63. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa102.69 4 105.88 6 106.6922.80/27,20/0
64.13/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky104.72 2 103.12 8 106.7222.83/27,20/0
65.8/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy104.77 2 106.41 6 106.7722.88/27,30/0
65.10/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk98.77 8 104.40 156 106.7722.88/27,30/0
67.11/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc119.94 4 102.88 4 106.8822.99/27,40/0
68.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB103.08 4 99.00 56 107.0823.19/27,60/0
69.12/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha109.06 54 101.71 6 107.7123.82/28,40/0
70.14/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh106.85 10 102.00 6 108.0024.11/28,70/0
71.13/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak100.10 8 98.30 54 108.1024.21/28,90/0
71.14/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB105.21 4 98.10 10 108.1024.21/28,90/0
73.15/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky106.25 2 106.18 6 108.2524.36/29,00/0
74.15/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB118.11 4 102.62 6 108.6224.73/29,50/0
75.16/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor103.80 6 106.71 2 108.7124.82/29,60/0
76.9/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh107.07 2 135.14 4 109.0725.18/30,00/0
77.17/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice113.72 2 103.49 6 109.4925.60/30,50/0
78.1/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha103.99 6 108.52 306 109.9926.10/31,10/0
79.15/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno106.92 4 110.10 10 110.9227.03/32,20/0
80.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy109.94 2 96.72 356 111.9428.05/33,40/0
81.16/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.96 8 110.40 4 111.9628.07/33,50/0
82.2/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc144.35 106 106.04 6 112.0428.15/33,60/0
83.3/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc113.50 0 123.96 8 113.5029.61/35,30/0
84.18/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec109.97 4 121.45 304 113.9730.08/35,90/0
85.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz127.90 52 108.16 6 114.1630.27/36,10/0
86.5/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice114.22 0 120.65 58 114.2230.33/36,20/0
87.17/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná112.72 2 114.48 60 114.7230.83/36,80/0
88.19/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor119.61 4 111.01 4 115.0131.12/37,10/0
89.20/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha105.11 60 103.35 12 115.3531.46/37,50/0
90.18/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava111.53 162 111.37 4 115.3731.48/37,50/0
91.21/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc112.57 4 108.57 10 116.5732.68/39,00/0
92.16/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha115.13 2 117.35 12 117.1333.24/39,60/0
93.17/U23HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk128.75 2 112.01 6 118.0134.12/40,70/0
94.6/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor111.26 50 116.66 2 118.6634.77/41,40/0
95.19/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno103.54 106 115.43 4 119.4335.54/42,40/0
96.7/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha111.20 154 110.88 10 120.8836.99/44,10/0
97.22/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk119.67 2 118.86 102 121.6737.78/45,00/0
98.8/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha128.72 8 119.10 4 123.1039.21/46,70/0
99.23/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice123.36 106 117.97 6 123.9740.08/47,80/0
100.24/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy106.14 106 114.81 10 124.8140.92/48,80/0
101.20/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand129.44 8 117.64 8 125.6441.75/49,80/0
102.2/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa135.27 6 123.35 4 127.3543.46/51,80/0
103.9/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice127.73 2 107.62 102 129.7345.84/54,60/0
104.25/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand126.00 4 107.19 56 130.0046.11/55,00/0
105.21/DSMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak126.65 4 126.72 58 130.6546.76/55,70/0
106.26/DMURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc124.72 12 117.36 114 136.7252.83/63,00/0
107.10/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand143.68 8 135.91 4 139.9156.02/66,80/0
108.22/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná135.88 154 132.16 10 142.1658.27/69,50/0
109.27/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc1.00 999 125.78 18 143.7859.89/71,40/0
110.28/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol98.05 52 101.11 104 150.0566.16/78,90/0
111.29/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.98.38 56 101.20 102 154.3870.49/84,00/0
112.23/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí101.07 56 102.86 52 154.8670.97/84,60/0
113.30/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB105.66 52 106.71 56 157.6673.77/87,90/0
114.11/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand113.65 50 124.63 54 163.6579.76/95,10/0
115.18/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec109.84 158 109.70 54 163.7079.81/95,10/0
116.12/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol109.02 58 102.83 110 167.0283.13/99,10/0
117.31/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand130.07 52 4.00 999 182.0798.18/117,00/0
118.13/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha113.47 104 112.23 358 217.47133.58/159,20/0
119.32/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB117.37 108 106.93 152 225.37141.48/168,60/0
120.33/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand117.90 160 101.92 260 277.90194.01/231,30/0
  ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
 
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
132.01 14 132.48 68 200.48 0/0
  KLOBOUČKOVÁ Ivana
URBAN Daniel
2003
2001
2 KK Opava
Šumperk
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
153/2/151/2/121/0/021/0/04/1/04/1/01/0/01/0/0115/5/0113/6/149/5/054/0/0243/13/1244/9/2487/22/3
255/1/049/3/220/0/121/0/04/1/05/0/01/0/01/0/0119/1/0111/6/352/0/251/1/2251/3/3238/10/7489/13/10
351/5/049/4/121/0/018/2/15/0/05/0/01/0/01/0/0116/4/0113/4/350/4/049/4/1244/13/0235/14/6479/27/6
454/2/052/2/020/1/021/0/04/1/04/1/01/0/01/0/0112/8/0110/8/248/4/252/1/1239/16/2240/12/3479/28/5
549/7/047/7/019/1/119/0/24/0/12/2/11/0/01/0/0103/16/1104/15/149/5/048/5/1225/29/3221/29/5446/58/8
655/1/054/0/020/0/121/0/05/0/05/0/01/0/00/1/0119/1/0119/1/053/1/053/1/0253/3/1252/3/0505/6/1
747/9/049/5/018/3/018/3/04/1/05/0/00/1/01/0/0113/7/0113/7/049/5/047/6/1231/26/0233/21/1464/47/1
852/4/053/1/020/1/020/1/04/1/05/0/01/0/01/0/0119/1/0118/2/051/3/051/3/0247/10/0248/7/0495/17/0
952/2/249/5/019/1/119/1/14/1/03/2/01/0/01/0/0113/3/4112/7/148/4/250/3/1237/11/9234/18/3471/29/12
1055/1/053/1/021/0/021/0/04/1/04/1/01/0/01/0/0117/3/0112/7/149/5/053/1/0247/10/0244/10/1491/20/1
1156/0/053/1/021/0/021/0/05/0/05/0/01/0/01/0/0120/0/0112/7/152/2/050/4/0255/2/0242/12/1497/14/1
1251/5/051/3/021/0/019/2/03/2/04/1/01/0/00/0/1113/7/098/22/049/5/051/3/0238/19/0223/31/1461/50/1
1349/7/048/6/019/2/017/3/11/4/03/2/00/1/00/1/0101/17/290/26/447/7/042/11/1217/38/2200/49/6417/87/8
1454/2/047/7/019/2/020/1/04/1/05/0/01/0/01/0/0109/11/0101/19/049/5/048/6/0236/21/0222/33/0458/54/0
1552/4/047/6/115/6/017/3/13/1/13/2/01/0/01/0/0110/10/0117/3/048/4/250/3/1229/25/3235/17/3464/42/6
1649/7/043/9/214/7/015/5/14/1/01/4/00/1/01/0/0106/11/3104/16/041/12/144/9/1214/39/4208/43/4422/82/8
1755/1/047/7/020/0/121/0/02/3/02/3/01/0/00/1/0115/3/2116/2/252/2/050/3/1245/9/3236/16/3481/25/6
1827/25/426/24/410/9/27/8/61/3/12/1/20/1/00/1/076/31/1352/54/1429/22/327/23/4143/91/23114/111/30257/202/53
1952/2/250/4/018/3/020/1/05/0/04/0/11/0/00/1/0114/3/3113/2/551/2/145/6/3241/10/6232/14/9473/24/15
2048/2/645/8/118/1/219/0/23/2/03/1/10/1/00/1/0100/11/996/12/1244/9/140/9/5213/26/18203/31/21416/57/39
2141/13/237/16/116/3/218/1/22/2/12/1/20/1/00/1/095/19/692/22/637/16/141/9/4191/54/12190/50/15381/104/27
2243/13/044/9/118/2/118/2/13/1/13/1/10/1/00/1/091/23/693/22/544/10/045/6/3199/50/8203/41/11402/91/19
2352/2/250/3/118/2/119/1/14/1/04/1/01/0/00/1/0114/4/2109/4/754/0/052/1/1243/9/5234/11/10477/20/15
2455/1/052/1/121/0/020/1/05/0/03/1/11/0/01/0/0118/2/0112/4/452/2/051/2/1252/5/0239/9/7491/14/7
Oddíl