Mráka Jan, 2004, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky

Mráka Jan, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119154
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: -   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DS OM
5
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 9. 4/DS 10.4011,5OM
86
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 10. 2/DS 62.337,4ČP/OČ/OM
37/0/66
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 11. 1/DS 7.528,9ČP/OČ/OM
35/0/68
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 2/DS 115.5611,3ČP/OČ/OM
37/0/69
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16. 2/DS 126.8911,6ČP/OČ/OM
25/0/63
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 19. 6/DS 89.119,2ČP/OČ/OM
19/0/65
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
12. 5/DS 191.0118,2ČP/OČ/OM
33/0/13
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 12. 4/DS 65.767,5ČP/OČ/OM
33/0/89
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
    ČP/OČ/OM
0/0/0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 5. 1/DS 46.507,1OM
85
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 5. 2/DS 43.306,6OM
72
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 6. 2/DS 50.507,6OM
90
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 6. 2/DS 47.407,1OM
90
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 2/DS 3.402,9OM
4
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 10. 4/DS 9.7011,3OM
141
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 1/DS 1.601,3OM
8
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 6. 3/DS 7.708,8OM
168
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 38. 11/DS 18.5020,4NKZ
5
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 71. 20/DS 32.8734,0NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 8. 6/DS 3.539,4-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
4. 4/DS 2.746,6-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 24. 14/DS 15.8418,7-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 26. 7/DS 3.508,0ČP/OČ/OM
27/0/106
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
26. 7/DS 19.9141,9ČP/OČ/OM
11/0/1
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 31. 7/DS 5.5412,9ČP/OČ/OM
19/0/88
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
15. 5/DS 5.7212,0ČP/OČ/OM
29/0/9
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 17. 6/DS 78.4712,7ČP/OČ/OM
23/0/30
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 13. 3/DS 4.809,4
114
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 82. 18/DS 31.7038,4
40
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 21. 8/DS 10.0610,5
352
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 24. 8/DS 82.6314,2ČP/OČ/OM
12/0/51
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
10. 6/DS 72.0410,7ČP/OČ/OM
37/0/13
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 21. 6/DS 71.8412,7ČP/OČ/OM
15/0/75
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
10. 6/DS 43.046,5ČP/OČ/OM
37/0/14
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 3. 2/DS 3.409,1OM
15
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 32. 10/DS 9.6910,0NKZ
8
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 47. 16/DS 16.3717,6NKZ
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 5.   61.4013,0OM
16
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 21. 7/DS 3.888,6ČP/OČ/OM
15/0/50
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
24. 6/DS 7.5915,8ČP/OČ/OM
12/0/1
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 28. 9/DS 6.8415,8ČP/OČ/OM
8/0/44
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
20. 5/DS 5.6811,9ČP/OČ/OM
17/0/7
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Jakub
3. 2/DS 289.34235,6OM
0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 6. 3/DS 9.5110,4OM
80
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 20. 6/DS 145.7712,5ČP/OČ/OM
17/0/64
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
7. 6/DS 141.9810,6ČP/OČ/OM
46/0/37
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 21. 6/DS 147.9512,5ČP/OČ/OM
15/0/64
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
6. 5/DS 168.4212,7ČP/OČ/OM
49/0/61
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
7
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 23. 5/DM 15.9017,0OM
113
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
11
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 14. 4/DM 10.6011,6OM
153
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
16
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 5. 2/DM 7.5010,4OM
123
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
16
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 12. 4/DM 10.0013,6OM
94
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 18. 6/DM 6.6911,0-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
7. 4/DM 6.129,1-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 34. 18/DM 26.9027,6-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 1/DM 22.5115,6-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 103.0786,6ČP/NKZ
0/75
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 67. 11/DM 22.9927,4ČP/NKZ
0/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 33. 4/DM 168.6222,4ČP/OČ/OM
4/0/30
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 30. 3/DM 8.1816,4ČP/OČ/OM
7/0/54
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 1/DM 5.504,8OM
11
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 10. 3/DM 11.0014,3OM
103
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
KOSÍK Dan
1. 1/DM OM
15
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 5. 2/DM 10.0011,8OM
123
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 47. 4/DM 7.8517,6ČP/OČ/OM
7/0/59
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
19. 5/DM 24.7050,0ČP/OČ/OM
21/0/14
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 51. 7/DM 8.7119,3ČP/OČ/OM
3/0/52
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
19. 4/DM 9.5519,3ČP/OČ/OM
21/0/8
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 69. 18/DM 22.1224,8NKZ
0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 100.3082,1NKZ
68
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 79. 23/DM 31.5634,6NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 54.7840,7NKZ
68
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 49. 14/DM 19.4125,8NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
GABRLÍK Jakub
3. 1/DM 83.2471,8NKZ
68
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 107. 38/DM 63.9283,9NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 65.2959,4NKZ
68
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 26. 8/DM 97.8314,8OČ/OM
0/47
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
8. 4/DM 80.5510,7OČ/OM
0/10
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 26. 8/DM 95.4714,4OČ/OM
0/50
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
8. 4/DM 75.0410,0OČ/OM
0/9
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37. 8/DM 6.0613,7ČP/OČ/OM
0/0/56
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
15. 4/DM 6.1513,2ČP/OČ/OM
27/0/13
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 8/DM 6.7515,4ČP/OČ/OM
0/0/50
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
16. 5/DM 6.2913,3ČP/OČ/OM
25/0/13
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
14
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 14. 4/DM 18.5020,0OM
102
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 25. 7/DM 32.4030,4OM
16
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
22
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 89. 23/DM 70.1072,1OM
4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 28. 8/DM 41.4034,5OM
12
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 2/DM 2.701,8OM
26
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 17. 9/DM 20.3020,0OM
150
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 65. 17/DM 25.6730,4NKZ
0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
GABRLÍK Jakub
8. 2/DM 74.0764,0NKZ
68
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 69. 19/DM 27.3531,1NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
GABRLÍK Jakub
7. 2/DM 71.1861,3NKZ
68
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 16. 6/DM 6.8318,0-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
9. 6/DM 5.6313,3-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 38. 18/DM 34.9040,5-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
GABRLÍK Jakub
3. 3/DM 23.7015,0-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 27. 5/DM 190.8825,5ČP/OČ/OM
11/0/24
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 37. 7/DM 11.0523,0ČP/OČ/OM
3/0/18
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 55. 10/DM 10.7224,4ČP/OČ/OM
0/0/37
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
20. 4/DM 12.2625,8ČP/OČ/OM
19/0/1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 62. 12/DM 12.7129,2ČP/OČ/OM
0/0/13
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
20. 3/DM 15.9533,1ČP/OČ/OM
21/0/1
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 10. 2/DM 12.9016,4OM
51
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
1. 1/DM OM
8
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 9. 2/DM 12.9015,9OM
58
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
1. 1/DM OM
8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 29. 11/DM 177.2026,2-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
5. 3/DM 88.9111,0-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 30. 14/DM 184.5327,6OČ/OM
0/24
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
9. 5/DM 111.6814,2OČ/OM
0/2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 72.   37.4739,2NKZ
0
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2M slalom
GABRLÍK Jakub
3.   225.31150,2NKZ
68
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 78. 23/DM 41.4146,5NKZ
0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2M slalom
GABRLÍK Jakub
    NKZ
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
11
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 10. 5/DM 14.6016,7OM
73
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
11
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 9. 4/DM 13.7015,1OM
75
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 41. 8/DM 14.4124,8ČP/OČ/OM
0/0/23
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 43. 8/DM 16.1427,5ČP/OČ/OM
0/0/23
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 10. 3/DM 8.9024,5OM
17
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
2. 2/DM 1.903,9OM
2
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 82. 25/DM 47.8948,7NKZ
0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
5. 2/DM 45.1932,5NKZ
68
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 71. 18/DM 43.3045,0NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
    NKZ
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
17
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 15. 6/DM 22.8024,0OM
22
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
12
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 7. 3/DM 4.504,6OM
63
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM OM
13
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 7. 3/DM 10.6011,6OM
62
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 42. 8/DM 230.3024,0ČP/OČ/OM
0/0/22
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 42. 8/DM 221.3323,3ČP/OČ/OM
0/0/22
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 6/DM 235.2026,6OM
21
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 23. 8/DM 225.7029,6OM
14
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
2. 1/DM 87.509,2OM
1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
3. 2/DM 219.1022,4OM
1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 23. 9/DM 239.9027,4OM
17
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 24. 9/DM 218.0028,9OM
16
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
4. 1/DM 139.9015,8OM
1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
5. 2/DM 176.5017,9OM
1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 24. 6/DM 194.0025,7OM
42
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 8/DM 247.8027,9OM
25
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 37. 11/ZS 31.5038,0OM
3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 1/ZS 4.504,5OM
28
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 23. 4/ZS 15.8021,7OM
99
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 35. 9/ZS 26.9030,3OM
11
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
36
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 43. 6/ZS 23.8032,4OM
60
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 90. 21/ZS 63.7993,0NKZ
0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
GABRLÍK Jakub
5. 2/ZS 63.8163,4NKZ
62
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 112. 30/ZS 81.70110,0NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
GABRLÍK Jakub
7. 3/ZS 72.3773,2NKZ
57
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 34. 5/ZS 17.1127,7-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
15. 6/ZS 16.7023,6-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 72. 20/ZS 45.7750,3-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 11. 11/ZS 7.8316,7-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
4. 4/ZS 4.368,2-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 33. 28/ZS 25.8334,7-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
GABRLÍK Jakub
5. 5/ZS 18.7817,4-
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 49. 5/ZS 48.5346,6ČP/OČ/OM
0/0/1
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 72. 10/ZS 20.8445,7ČP/OČ/OM
0/0/4
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 67. 8/ZS 25.0955,5ČP/OČ/OM
0/0/4
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 26. 23/ZS 27.9832,0OČ/OM
0/17
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C2M slalom
GABRLÍK Jakub
6. 6/ZS 37.0829,4OČ/OM
0/4
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 19. 18/ZS 15.6617,4OČ/OM
0/30
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 4/ZS 31.8226,0OČ/OM
0/4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 46. 16/ZS 269.7737,9
24
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
13. 6/ZS 159.5818,0
4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 48. 15/ZS 307.6843,8
23
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
GABRLÍK Jakub
12. 4/ZS 178.7320,2
5
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
10
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 13. 2/ZS 31.0032,8OM
40
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
10
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 11. 2/ZS 35.2035,9OM
44
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 89. 16/ZS 39.7046,2NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 87. 16/ZS 49.7157,5NKZ
0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 58. 11/ZS 20.3644,8ČP/OČ/OM
0/0/4
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 55. 9/ZS ČP/OČ/OM
0/0/3
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
9
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 7. 2/ZS 6.105,9OM
54
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
9
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 12. 3/ZS 15.0015,6OM
32
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
13
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 18. 3/ZS 27.6029,2OM
28
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 21. 3/ZS 23.0023,7OM
40
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
GABRLÍK Jakub
2. 1/ZS 9.406,7OM
10
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 27. 6/ZS 30.3031,7OM
31
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
13
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 54. 12/ZS 178.5135,0ČP/OČ/OM
0/0/6
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 52. 9/ZS 176.0634,5-
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 24. 21/ZS 24.6723,9OČ/OM
0/23
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
GABRLÍK Jakub
    OČ/OM
0/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 23. 23/ZS 28.1326,1OČ/OM
0/20
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
GABRLÍK Jakub
4. 4/ZS 19.9513,1OČ/OM
0/4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 24. 5/ZS 270.7034,0OM
16
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 7/ZS 329.8035,5OM
14
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 25. 6/ZS 302.5037,7OM
13
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 7/ZS 361.6038,4OM
13
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
6. 2/ZS 15.2011,8OM
9
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 36. 7/ZS 26.9029,5OM
41
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
7. 2/ZS 17.1013,9OM
8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 33. 8/ZS 22.3024,2OM
45
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 112. 25/ZS 71.7382,8NKZ
0
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
7. 2/ZS 174.10150,2NKZ
57
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 113. 24/ZS 118.33110,1NKZ
0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
7. 1/ZS 264.33187,9NKZ
53
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 43. 13/ZS 13.1837,1-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
16. 4/ZS 10.1124,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 87. 21/ZS 51.1958,9-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
11. 5/ZS 115.60111,2-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
6. 5/ZS 30.1121,4-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 24. 19/ZS 20.9820,6-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom     ČP/NKZ
0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 101. 14/ZS 207.55208,3ČP/NKZ
0/0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 13. 10/ZS 61.6821,8
16
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
5. 4/ZS 41.2312,5
2
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 13. 10/ZS
16
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
5. 4/ZS
3
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 10. 3/ZS 21.1026,0OM
11
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 16. 4/ZS 22.5024,9OM
13
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 30. 24/ZS 17.6017,1
54
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
6. 4/ZS 15.3311,2
3
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 32. 26/ZS 13.3112,7
53
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
5. 4/ZS 16.5012,8
4
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 14. 5/ZS 17.7239,7OM
5
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
3. 2/ZS 19.4117,5OM
7
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
2
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 20. 4/ZS 29.2842,9OM
24
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 17. 7/ZS 16.4137,5OM
8
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
2. 1/ZS 16.4615,2OM
11
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
2
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 21. 4/ZS 27.3037,8OM
24
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 47. 15/ZS 199.1539,1ČP/OČ/OM
21/0/17
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
12. 3/ZS 136.3022,4ČP/OČ/OM
57/35/4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 51. 14/ZS 351.5037,7ČP/OČ/OM
23/0/20
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
16. 4/ZS 288.2426,3ČP/OČ/OM
53/27/2
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 38. 29/ZS 21.6822,5OM
59
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
5. 5/ZS 20.5915,5OM
6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 43. 29/ZS 26.2022,5OM
54
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
7. 6/ZS 39.5625,1OM
4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 22. 17/ZS 8.7528,0OM
16
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
4. 4/ZS 4.1410,9OM
4
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 105. 19/ZS 148.58150,2NKZ
0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 102. 18/ZS 93.12102,5NKZ
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 11. 4/ZS 12.9032,8OM
14
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
4. 1/ZS 36.8033,0OM
5
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
GÁBRLÍK Jakub
2. 1/ZS 1.703,1OM
3
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 23. 8/ZS 35.9041,2OM
11
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
4. 2/ZS 24.3015,6OM
4
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 16. 7/ZS 26.5026,0OM
19
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
2. 2/ZS 6.904,7OM
8
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 15. 6/ZS 23.1024,7OM
21
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 20. 7/ZS 48.1053,0OM
16
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
3
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 5/ZS 35.2042,7OM
19
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
1. 1/ZS OM
4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 17. 5/ZS 360.7037,6OM
13
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 18. 6/ZS 322.2040,2OM
13
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 17. 5/ZS 314.4034,0OM
17
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 18. 6/ZS 287.6036,7OM
17
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KOSÍK Dan
5.   302.8035,7OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KOSÍK Dan
9.   303.6036,2OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KOSÍK Dan
8. 1/ZS 322.1037,8OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
KOSÍK Dan
9.   307.2036,2OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KOSÍK Dan
22. 3/ZM 48.6037,9OM
5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 59. 7/ZM 37.3038,8OM
24
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KOSÍK Dan
20. 2/ZM 47.9034,9OM
8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 59. 5/ZM 34.7032,3OM
29
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 13. 4/ZM 78.0923,0-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 15. 4/ZM 11.4923,1-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
KOSÍK Dan
6. 2/ZM 15.5026,9-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
KOSÍK Dan
6. 2/ZM 143.8936,7-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
KOSÍK Dan
9. 5/ZM 20.4625,4-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 20. 10/ZM 22.4134,2-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M slalom
KOSÍK Dan
16. 7/ZM 159.41101,3-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 46. 15/ZM 63.6168,9-
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 20. 4/ZM 18.3038,1OM
1
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 35. 4/ZM 28.8037,0OM
16
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 23. 5/ZM 21.3038,7OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 39. 4/ZM 33.4040,6OM
18
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 44. 14/ZM 37.4344,1
31
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KOSÍK Dan
9. 3/ZM 48.1042,0
1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 48. 16/ZM 39.5244,9
28
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KOSÍK Dan
7. 3/ZM 63.1452,4
3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 18. 9/ZM 87.99221,3
6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KOSÍK Dan
4. 2/ZM 12.4526,9
0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 36. 7/ZM 201.5337,0-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
KOSÍK Dan
15. 4/ZM 207.5433,8-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 38. 7/ZM 356.4838,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
KOSÍK Dan
16. 3/ZM 454.1543,0-
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 1/ZM 35.2029,1OM
2
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 8. 2/ZM 14.0026,5OM
5
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 16. 3/ZM 26.5031,9OM
7
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C2M slalom
KOSÍK Dan
4. 2/ZM 63.7044,9OM
0
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 9. 3/ZM 17.8033,5OM
4
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 15. 3/ZM 33.9036,0OM
7
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 31. 10/ZM 47.3249,2OM
35
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
KOSÍK Dan
11. 4/ZM 199.93117,2OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 35. 10/ZM 27.2333,7OM
31
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
KOSÍK Dan
12. 4/ZM 133.54118,6OM
0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 111. 11/ZM 79.3696,7NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 120. 11/ZM 148.83180,6NKZ
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
KOSÍK Dan
1. 1/ZM OM
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 16. 2/ZM 19.4354,0OM
6
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KOSÍK Dan
9. 1/DM 92.1079,5OM
1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 19. 3/ZM 44.6047,0OM
7
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 31. 6/ZM 31.0033,2OM
7
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 27. 5/ZM 29.3031,8OM
12
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 23. 2/ZM 338.2036,3OM
5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 24. 3/ZM 292.7036,9OM
4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 27. 3/ZM 368.7039,5OM
6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd     OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KOSÍK Dan
21. 5/ZM 47.9039,8OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 58. 6/ZM 32.0033,6OM
18
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
KOSÍK Dan
23. 5/ZM 75.0055,9OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 65. 6/ZM 38.9039,6OM
16
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom     NKZ
0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom     NKZ
0
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 40. 18/ZM 18.9042,4-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 58. 22/ZM 65.9767,6-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 2/ZM 33.4123,5-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
HRADEC Matěj
4. 1/ZM 11.158,7OM
1
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 24. 5/ZM 39.6150,5OM
5
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
HRADEC Matěj
4. 1/ZM 22.7718,4OM
1
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 21. 3/ZM 38.5751,0OM
7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 2/ZM 34.2423,2
1
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 25.   82.4833,8
1
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 63. 20/ZM 37.9335,0
13
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C2M slalom
HRADEC Matěj
7. 2/ZM 35.3423,2
1
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 28. 9/ZM 19.8044,7
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 56. 16/ZM 33.2229,2
18
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 32. 8/ZM 36.4034,9-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
HRADEC Matěj
10. 4/ZM 87.1369,6
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 20. 3/ZM 41.9020,5
6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 55. 19/ZM 36.8539,5
18
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
HRADEC Matěj
8. 2/ZM 33.3926,1
3
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 25. 7/ZM 8.5727,1
4
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 51. 15/ZM 34.0240,2
25
14.06.2015 Sprint v Kroměříži C2M sjezd
HRADEC Matěj
2. 1/ZM 3.003,5OM
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 1/ZM 39.3028,3OM
0
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 18. 6/ZM 27.3053,0OM
1
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 25. 6/ZM 34.2037,6OM
8
13.06.2015 Sprint v Kroměříži C2M sjezd
HRADEC Matěj
3. 1/ZM 31.6044,8OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C2M slalom
HRADEC Matěj
6. 1/ZM 49.2039,4OM
0
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 18. 5/ZM 29.1052,2OM
1
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 26. 6/ZM 38.6039,8OM
6
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 70. 18/ZM 41.9451,0
14
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
HRADEC Matěj
10. 3/ZM 58.8450,4
1
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 82. 24/ZM 99.72130,1
2
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
HRADEC Matěj
8. 2/ZM 34.7028,0
4
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 17. 3/ZM 495.0376,4-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 44. 9/ZM 275.6349,9-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 41. 5/ZM 235.3943,5-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 13. 4/ZM 26.9026,0OM
1
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 27. 5/ZM 35.4037,0OM
3
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 14. 4/ZM 22.5021,2OM
3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 30. 6/ZM 54.0056,2OM
5
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 22. 6/ZM 17.9045,9OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 18. 5/ZM 51.2056,1OM
4
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
12. 8/PZM 102.5173,3OM
0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
7. 5/PZM 40.0330,5OM
0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
6. 5/PZM 21.8015,9OM
0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
6. 5/PZM 23.5016,1OM
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
7. 5/PZM 22.4320,1OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
5. 4/PZM 36.0030,6OM
0
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 14.509,8OM
0
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
6. 5/PZM 30.9021,0OM
0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
6.   16.5012,4OM
0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
7. 6/PZM 24.2025,4OM
0
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 22.9015,9OM
0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 20.0015,9OM
0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom
předžáci
10. 8/PZM 85.8066,1OM
0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
20. 14/PZM 208.70159,3OM
0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
13. 8/PZM 85.9067,4OM
0
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
10. 5/PZM 140.80109,2OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
    OM
0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
11. 6/PZM 102.4070,2OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
11. 6/PZM 125.7093,7OM
0
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
11. 6/PZM 138.30108,8OM
0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
13. 8/PZM 249.70202,4OM
0
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
8. 4/PZM 51.9035,9OM
0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
13. 7/PZM 479.60307,0OM
0
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
13. 7/PZM 319.70201,7OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Mráka JanSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Mráka JanSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 17.05.21 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 08.04.21 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 17.04.19 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1:   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 16.11.18 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.06.15 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.15 updated from RVP
Mráka JanUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|4769|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
1/1 5
30.K1M 1/1 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 33
10.K1M 5/6 167
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
2/2 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 13
7.K1M 5/10 426

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.K1M 4/4 13
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
159.K1M 2/2 392
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 12
10.K1M 3/3 389
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Gabrlík Jakub
8/8 238
20.K1M 8/9 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
5/8 0
54.K1M 5/10 114
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C2M
Gabrlík Jakub
5/8 134
13.K1M 5/11 397

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Gabrlík Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C2M
Gabrlík Jakub
4/5 279
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/5 64
3.C2M
Kosík Dan
2/2 26
9.K1M 5/7 615
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C2M
Gabrlík Jakub
4/4 94
39.K1M 6/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Gabrlík Jakub
5/6 59
17.K1M 5/8 271

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2M
Gabrlík Jakub
4/6 272
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 2/2 28
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/7 90
10.C2X
Hansgutová Monika
2/2 16
21.K1M 5/9 423
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 40
43.K1M 6/8 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
3/3 0
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Gabrlík Jakub
5/8 7
35.K1M 5/16 152

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 119
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 2/2 14
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/13 100
25.K1M 5/13 297
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 9
85.K1M 5/8 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/10 62

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 110
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 10
288.K1M 3/3 123
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
5/11 43
32.K1M 5/13 223
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 110
53.K1M 2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 64
103.K1M 3/3 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C2M
Gabrlík Jakub
5/6 15
 C2M
Kosík Dan
4/4 0
45.K1M 5/10 87

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Kosík Dan
2/2 4
297.K1M 2/2 59
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Kosík Dan
5/7 16
46.K1M 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kosík Dan
1/1 0
114.K1M 1/1 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Kosík Dan
1/1 0
47.K1M 5/9 26

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C2M
Hradec Matěj
5/6 10
252.K1M 5/6 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C2M
Hradec Matěj
4/4 2
 C2M
Kosík Dan
2/2 0
70.K1M 5/9 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
96.K1M 4/4 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hradec Matěj
2/2 0
59.K1M 5/5 6

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202017
C2M6-
K1M69103

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C2M20111925-22
K1M102039436253

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018201720162015
K1M44717611510859139
C2M-24510--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212018201720162015
K1M159446288297252
C2M-106659377

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M48584761332667-
K1M108541331518510311496

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
C2M3331132550--
K1M301092125324670143172
C1M---4450-----
C2X---10------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M96919-372632
K1M713173539454759
Fotky nenalezeny.
0|4769|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
1/1 5
30.K1M 1/1 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 33
10.K1M 5/6 167
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
2/2 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 13
7.K1M 5/10 426

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.K1M 4/4 13
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
159.K1M 2/2 392
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 12
10.K1M 3/3 389
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Gabrlík Jakub
8/8 238
20.K1M 8/9 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
5/8 0
54.K1M 5/10 114
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C2M
Gabrlík Jakub
5/8 134
13.K1M 5/11 397

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Gabrlík Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C2M
Gabrlík Jakub
4/5 279
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/5 64
3.C2M
Kosík Dan
2/2 26
9.K1M 5/7 615
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C2M
Gabrlík Jakub
4/4 94
39.K1M 6/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Gabrlík Jakub
5/6 59
17.K1M 5/8 271

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2M
Gabrlík Jakub
4/6 272
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 2/2 28
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/7 90
10.C2X
Hansgutová Monika
2/2 16
21.K1M 5/9 423
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 40
43.K1M 6/8 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
3/3 0
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Gabrlík Jakub
5/8 7
35.K1M 5/16 152

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 119
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Gabrlík Jakub
4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 2/2 14
1.C2M
Gabrlík Jakub
5/13 100
25.K1M 5/13 297
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 9
85.K1M 5/8 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/10 62

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 110
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 10
288.K1M 3/3 123
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Gabrlík Jakub
5/11 43
32.K1M 5/13 223
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 110
53.K1M 2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Gabrlík Jakub
3/3 64
103.K1M 3/3 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C2M
Gabrlík Jakub
5/6 15
 C2M
Kosík Dan
4/4 0
45.K1M 5/10 87

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Kosík Dan
2/2 4
297.K1M 2/2 59
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Kosík Dan
5/7 16
46.K1M 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kosík Dan
1/1 0
114.K1M 1/1 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Kosík Dan
1/1 0
47.K1M 5/9 26

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C2M
Hradec Matěj
5/6 10
252.K1M 5/6 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C2M
Hradec Matěj
4/4 2
 C2M
Kosík Dan
2/2 0
70.K1M 5/9 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
96.K1M 4/4 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hradec Matěj
2/2 0
59.K1M 5/5 6

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202017
C2M6-
K1M69103

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C2M20111925-22
K1M102039436253

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018201720162015
K1M44717611510859139
C2M-24510--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212018201720162015
K1M159446288297252
C2M-106659377

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M48584761332667-
K1M108541331518510311496

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
C2M3331132550--
K1M301092125324670143172
C1M---4450-----
C2X---10------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C2M96919-372632
K1M713173539454759

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
138 4 87 103 1 52 385
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár57.367.043
K1M84.067.0672
C2M4.04.041
NKZ56.569.0736
K1M82.179.06924
C2M5.35.0712
veřejné závody16.310.01173
K1M23.317.010102
C2M4.93.0165
C1M31.328.0254
C2X1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,03
K1M00,000,000,000,02
C2M00,000,000,000,01
NKZ00,000,025,625,636
K1M00,000,000,000,024
C2M00,000,0216,7216,712
veřejné závody2413,995,221,23520,2173
K1M00,000,000,000,0102
C2M2233,8913,823,13350,865
C1M00,000,000,000,04
C2X2100,000,000,02100,02
Celkem2411,394,241,93717,5212
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár65869800,0
K1M43188000,0
C2M226813400,0
NKZ6524603857,7
K1M47153633510,6
C2M189245100,0
veřejné závody3377036217020,8
K1M2024910245426,7
C2M1232022161310,6
C1M88811225,0
C2X4164125,0
Celkem40810082257518,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Mráka Jansl 147
05.09.20
sl 130
26.08.17
pořadí67.101.
odstup % *)27,4208,3
% poražených soupeřů *)44,52,0
pořadí20172020celkem
průměr101.067.084.0
medián1016767
modus1016767
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)208,327,4117,9
průměrné % poražených soupeřů *)2,044,523,3
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Mráka Jansl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí2.3.5.11.6.16.6.
odstup % *)15,615,017,4111,221,4101,323,5
% poražených soupeřů *)66,750,050,09,150,0---54,5
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr6.016.08.55.03.02.07.0
medián61665326
modus61665326
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze % *)23,5101,366,317,415,015,643,6
průměrné % poražených soupeřů *)54,50,029,650,050,066,740,0
počet jízd22422214
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí24.34.38.72.33.87.24.46.58.
odstup % *)18,727,640,550,334,758,920,668,967,6
% poražených soupeřů *)68,163,760,635,576,525,277,546,436,7
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr58.046.055.552.538.034.024.046.2
medián5846243338342438
modus5846243338342424
počet závodů11221119
průměrný odstup od vítěze % *)67,668,939,842,540,527,618,743,1
průměrné % poražených soupeřů *)36,746,451,456,060,663,768,154,5
počet jízd224422218
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
11,1%

NKZ slalom

Kategorie C2M

Mráka Jansl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 61
19.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí4.4.4.3.4.8.7.3.5.5.7.7.7.
odstup %86,682,140,771,859,464,061,3150,232,563,473,2150,2187,9
% poražených soupeřů25,0---------------------20,020,014,325,025,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr7.06.05.83.85.2
medián75545
modus75344
počet závodů224513
průměrný odstup od vítěze %169,068,377,068,186,4
průměrné % poražených soupeřů25,017,25,05,09,9
počet jízd236920
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
20,0%
5
38,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí38.71.32.47.67.69.79.49.107.65.69.72.78.82.71.90.112.89.87.112.113.101.105.102.111.120.
odstup %20,434,010,017,627,424,834,625,883,930,431,139,246,548,745,093,0110,046,257,582,8110,1208,3150,2102,596,7180,6
% poražených soupeřů59,323,167,752,144,546,540,060,010,949,244,727,623,014,727,825,89,033,336,32,69,72,03,79,87,61,7
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr115.5106.694.572.874.247.082.2
medián1111058971693879
modus1111018765493269
počet závodů25465426
průměrný odstup od vítěze %138,7130,876,740,139,320,567,6
průměrné % poražených soupeřů4,75,626,131,240,450,628,2
počet jízd31081210851
lepší 1. jízda0
0,0%
3
60,0%
2
50,0%
3
50,0%
3
60,0%
2
50,0%
13
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
33,3%
0
0,0%
1
12,5%
5
9,8%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Mráka Jansl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí6.4.4.5.6.5.9.7.6.7.10.8.10.8.
odstup %29,426,013,10,011,212,842,052,423,223,269,626,150,428,0
% poražených soupeřů28,657,125,055,637,550,011,133,316,714,3---36,425,050,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr8.28.05.34.76.8
medián87546
modus87546
počet závodů623314
průměrný odstup od vítěze %36,747,28,022,829,1
průměrné % poražených soupeřů23,722,247,736,931,5
počet jízd1246527
lepší 1. jízda1
16,7%
0
0,0%
3
100,0%
2
66,7%
6
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
2
7,4%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí82.21.26.19.24.23.13.30.32.44.48.63.56.55.51.70.82.
odstup %38,410,532,017,423,926,10,017,112,744,144,935,029,239,540,251,0130,1
% poražených soupeřů33,184,477,383,270,174,464,767,465,646,340,538,045,534,142,528,114,7
pořadí20152016201720182021celkem
průměr62.846.025.023.051.543.5
medián564430232144
modus514413192182
počet závodů6234217
průměrný odstup od vítěze %54,244,59,924,824,534,8
průměrné % poražených soupeřů33,843,465,976,358,853,5
počet jízd12368433
lepší 1. jízda4
66,7%
1
50,0%
1
33,3%
1
25,0%
0
0,0%
7
41,2%
čistých jízd2
16,7%
0
0,0%
5
83,3%
0
0,0%
0
0,0%
7
21,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Mráka Jansl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí25.28.37.35.
odstup %30,434,538,030,3
% poražených soupeřů41,535,720,032,0
pořadí20182019celkem
průměr36.026.531.3
medián352528
modus352525
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,132,433,3
průměrné % poražených soupeřů26,038,632,3
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie C2M

Mráka Jansl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
pořadí1.2.2.3.1.1.1.1.2.1.1.1.2.1.1.1.1.1.2.1.6.4.1.1.1.1.1.2.1.4.6.7.3.2.5.7.4.4.2.1.1.22.20.2.4.11.12.9.21.23.4.4.6.6.
odstup %0,02,91,3235,60,00,00,00,04,80,00,00,01,80,00,00,00,00,04,50,029,426,00,00,00,00,00,06,70,013,111,813,917,515,215,525,133,015,64,70,00,037,934,929,144,9117,2118,679,539,855,98,718,428,339,4
% poražených soupeřů100,083,385,7---100,0100,0100,0100,085,7100,0100,0100,091,7100,0100,0100,0100,0100,093,3100,028,657,1100,0100,0100,0100,0100,085,7100,025,068,862,571,485,771,457,175,050,080,0100,0100,032,336,766,7---------20,09,1---------------
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr10.711.43.82.11.11.12.31.04.4
medián6114111212
modus421111211
počet závodů671112773154
průměrný odstup od vítěze %31,766,013,96,60,30,779,90,020,9
průměrné % poražených soupeřů1,522,274,782,598,898,056,3100,067,1
počet jízd12142123141251102
lepší 1. jízda4
66,7%
5
71,4%
3
27,3%
7
58,3%
3
42,9%
2
28,6%
2
66,7%
1
100,0%
27
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
14,3%
2
8,7%
2
14,3%
3
25,0%
1
20,0%
1
100,0%
12
11,8%

Kategorie C2X

Mráka Jansl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
pořadí9.10.6.6.23.14.5.12.10.5.14.89.17.10.9.10.9.15.7.7.23.43.26.19.13.11.7.12.18.21.27.24.23.36.33.10.16.20.21.38.43.23.16.15.20.17.59.59.35.39.16.15.31.35.19.31.27.58.65.24.21.25.26.27.30.18.12.7.6.6.7.5.4.6.6.7.4.4.10.20.13.10.11.11.11.13.8.13.13.
odstup %11,511,38,810,417,011,610,413,614,311,820,072,120,016,415,916,715,124,04,611,621,732,432,017,432,835,95,915,629,223,731,723,926,129,524,226,024,942,937,822,522,541,226,024,753,042,738,832,337,040,631,936,049,233,747,033,231,833,639,650,551,037,639,837,056,256,173,330,515,916,120,130,69,821,012,425,415,915,966,1159,367,4109,270,293,7108,8202,435,9307,0201,7
% poražených soupeřů85,288,893,989,676,185,293,882,586,694,182,47,484,582,484,086,888,662,289,889,578,462,277,383,279,783,388,778,065,373,061,270,174,457,361,457,148,357,855,665,160,447,665,168,253,761,938,340,838,239,742,344,061,055,841,933,342,232,129,732,439,442,939,025,731,034,645,070,054,558,362,575,062,537,550,045,566,770,010,029,653,830,828,628,69,114,341,7---7,7
pořadí2013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr12.36.532.733.323.720.519.211.97.39.019.4
medián1162631202110126915
modus13618311623756910
počet závodů10139111313973189
průměrný odstup od vítěze %135,627,244,637,432,125,321,814,110,211,540,5
průměrné % poražených soupeřů24,454,434,143,458,475,075,085,890,885,257,3
počet jízd202518222626181462177
lepší 1. jízda1
10,0%
6
46,2%
4
44,4%
4
36,4%
4
30,8%
3
23,1%
6
66,7%
3
42,9%
1
33,3%
1
100,0%
33
37,1%
čistých jízd0
0,0%
6
24,0%
4
22,2%
10
45,5%
12
46,2%
6
23,1%
3
16,7%
3
21,4%
3
50,0%
0
0,0%
47
26,6%

Ostatní slalom

Kategorie C2M

Mráka Jansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí9.7.6.7.
odstup %42,052,423,223,2
% poražených soupeřů11,133,316,714,3
pořadí20152016celkem
průměr6.58.07.3
medián677
modus677
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %23,247,235,2
průměrné % poražených soupeřů15,522,218,9
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Mráka Jansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí44.48.63.56.
odstup %44,144,935,029,2
% poražených soupeřů46,340,538,045,5
pořadí20152016celkem
průměr59.546.052.8
medián564448
modus564444
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %32,144,538,3
průměrné % poražených soupeřů41,843,442,6
počet jízd437
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
14,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Mráka Jansj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.10.10.6.15.16.12.16.
odstup %18,210,76,512,713,213,322,426,3
% poražených soupeřů31,362,562,573,726,325,047,634,8
pořadí2017202020212022celkem
průměr14.015.58.712.012.1
medián1215101212
modus1215101210
počet závodů22318
průměrný odstup od vítěze %24,413,310,018,215,4
průměrné % poražených soupeřů41,225,766,231,345,5

Kategorie K1M

Mráka Jansj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.10.16.19.12.17.24.21.21.33.37.39.27.42.42.58.54.47.51.
odstup %7,411,311,69,27,512,714,212,712,522,413,715,425,524,023,344,835,039,137,7
% poražených soupeřů73,576,357,166,779,646,778,581,376,211,150,045,77,122,624,112,315,938,739,8
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr49.056.037.036.320.813.430.5
medián47544237211227
modus47544233211010
počet závodů22334519
průměrný odstup od vítěze %38,439,924,217,213,09,420,0
průměrné % poražených soupeřů39,314,117,935,670,770,647,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Mráka Jansj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí12.10.6.8.13.12.15.16.
odstup %18,210,712,710,718,020,233,843,0
% poražených soupeřů31,362,573,769,640,042,112,511,8
pořadí20162018202020212022celkem
průměr15.512.58.08.012.011.5
medián1512861212
modus1512861212
počet závodů221218
průměrný odstup od vítěze %38,419,110,711,718,220,9
průměrné % poražených soupeřů12,241,169,668,131,342,9

Kategorie K1M

Mráka Jansj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí10.19.12.24.21.33.26.46.48.58.54.36.38.44.41.
odstup %7,49,27,514,212,522,414,837,943,844,835,037,038,449,943,5
% poražených soupeřů73,566,779,678,576,211,174,545,844,012,315,940,738,310,414,9
pořadí201520162018202020212022celkem
průměr42.537.051.529.522.513.734.0
medián41364826211236
modus41364626211010
počet závodů22422315
průměrný odstup od vítěze %46,737,740,418,613,48,027,9
průměrné % poražených soupeřů12,739,529,542,877,473,345,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Mráka Jansj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.10.10.6.8.8.15.16.9.13.12.5.12.16.
odstup %18,210,76,512,710,710,013,213,314,218,020,212,522,426,3
% poražených soupeřů31,362,562,573,769,668,226,325,050,040,042,142,947,634,8
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr11.012.59.011.88.712.010.9
medián121298101210
modus51298101212
počet závodů32143114
průměrný odstup od vítěze %20,419,114,211,810,018,214,9
průměrné % poražených soupeřů41,841,150,047,366,231,348,3

Kategorie K1M

Mráka Jansj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí10.19.12.17.24.21.21.33.26.26.37.39.27.30.42.42.46.48.58.54.13.47.51.25.20.
odstup %7,49,27,512,714,212,712,522,414,814,413,715,425,527,624,023,337,943,844,835,021,839,137,733,820,5
% poražených soupeřů73,566,779,646,778,581,376,211,174,576,050,045,77,167,822,624,145,844,012,315,962,538,739,820,034,5
pořadí2015201720182019202020212022celkem
průměr22.537.051.535.332.220.813.731.5
medián2047483033211227
modus2013464226211021
počet závodů234454325
průměrný odstup od vítěze %27,132,940,425,116,213,08,022,9
průměrné % poražených soupeřů27,347,029,530,451,570,773,347,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Mráka Jansj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 72
14.06.15
pořadí12.10.10.6.8.8.15.16.9.2.3.4.5.12.16.5.9.8.9.1.2.
odstup %18,210,76,512,710,710,013,213,314,29,222,415,817,922,426,335,736,237,836,20,03,5
% poražených soupeřů31,362,562,573,769,668,226,325,050,050,033,325,020,047,634,8------------------
pořadí2015201620172019202020212022celkem
průměr2.01.09.84.611.88.712.08.1
medián2194810128
modus2192810128
počet závodů116543121
průměrný odstup od vítěze %3,50,032,415,911,810,018,217,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,013,735,747,366,231,332,4

Kategorie K1M

Mráka Jansj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 47
11.05.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 8
09.04.16
sj 72
14.06.15
pořadí10.19.12.5.5.6.6.17.24.21.5.21.33.26.26.37.39.27.30.42.42.23.19.24.23.24.30.58.54.27.24.27.25.47.51.18.17.17.18.16.24.23.27.18.
odstup %7,49,27,56,67,17,17,612,714,212,713,012,522,414,814,413,715,425,527,624,023,329,626,628,927,425,727,944,835,035,534,038,437,739,137,740,237,634,036,754,036,936,339,553,0
% poražených soupeřů73,566,779,689,290,088,988,946,778,581,375,076,211,174,576,050,045,77,167,822,624,142,151,443,946,360,350,812,315,943,547,740,941,538,739,852,852,960,058,542,323,326,729,710,5
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr18.022.528.035.828.432.217.69.024.7
medián18231827243321624
modus18161727232621524
počet závodů14661055744
průměrný odstup od vítěze %53,041,737,637,626,616,213,07,525,8
průměrné % poražených soupeřů10,530,550,533,641,651,571,582,451,0

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Mráka Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí26.15.24.20.19.20.20.6.6.
odstup %41,912,015,811,919,325,833,136,726,9
% poražených soupeřů7,446,211,526,928,020,820,8------
pořadí2016201920202021celkem
průměr6.020.019.021.317.3
medián620192020
modus620191520
počet závodů22149
průměrný odstup od vítěze %31,829,519,320,424,8
průměrné % poražených soupeřů0,020,828,023,018,0

Kategorie K1M

Mráka Jansp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí11.26.31.21.28.30.51.37.55.62.41.43.49.72.67.55.13.15.
odstup %8,98,012,98,615,816,419,323,024,429,224,827,546,645,755,50,023,023,1
% poražených soupeřů80,075,070,071,060,939,650,518,237,229,128,625,04,06,618,519,453,846,2
pořadí201620182019202020212022celkem
průměr14.060.847.640.526.511.039.3
medián13554330261137
modus13493730211155
počet závodů24524118
průměrný odstup od vítěze %23,136,925,817,911,38,922,9
průměrné % poražených soupeřů50,012,127,645,169,280,040,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Mráka Jansj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí4.7.9.15.4.16.9.
odstup %6,69,113,323,68,224,525,4
% poražených soupeřů75,040,027,317,676,925,0---
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr9.016.09.59.07.04.09.1
medián91649749
modus91649744
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze %25,424,515,913,39,16,615,8
průměrné % poražených soupeřů0,025,047,327,340,075,037,4

Kategorie K1M

Mráka Jansj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí8.18.30.16.41.34.11.67.55.43.20.40.
odstup %9,411,016,418,024,827,716,755,50,037,134,242,4
% poražených soupeřů87,071,239,671,228,631,384,618,519,419,240,617,0
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr40.020.043.041.828.524.08.031.9
medián402043341618830
modus40204311161888
počet závodů111422112
průměrný odstup od vítěze %42,434,237,125,021,413,79,424,4
průměrné % poražených soupeřů17,040,619,238,549,955,487,044,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Mráka Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 74
18.06.16
pořadí26.15.24.20.19.19.20.20.4.
odstup %41,912,015,811,950,019,325,833,126,9
% poražených soupeřů7,446,211,526,928,028,020,820,8---
pořadí2016201920202021celkem
průměr4.020.019.021.318.6
medián420192020
modus420191520
počet závodů12249
průměrný odstup od vítěze %26,929,534,620,426,3
průměrné % poražených soupeřů0,020,828,023,021,1

Kategorie K1M

Mráka Jansp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí11.26.31.13.21.28.30.47.51.37.55.62.41.43.49.72.67.55.18.28.25.
odstup %8,98,012,99,48,615,816,417,619,323,024,429,224,827,546,645,755,50,0221,344,727,1
% poražených soupeřů80,075,070,071,471,060,939,654,550,518,237,229,128,625,04,06,618,519,434,628,931,4
pořadí2015201620182019202020212022celkem
průměr26.518.060.847.642.723.811.038.6
medián2518554347261137
modus2518493730131128
počet závodů214535121
průměrný odstup od vítěze %35,9221,336,925,817,811,08,932,7
průměrné % poražených soupeřů30,234,612,127,648,269,780,040,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Mráka Jansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 70
13.06.15
pořadí26.15.24.20.19.19.20.20.2.1.1.4.2.3.
odstup %41,912,015,811,950,019,325,833,13,90,00,010,93,144,8
% poražených soupeřů7,446,211,526,928,028,020,820,850,0100,0100,075,085,7---
pořadí20152017201920202021celkem
průměr3.02.014.019.021.312.6
medián3120192015
modus3120191520
počet závodů1432414
průměrný odstup od vítěze %44,83,520,934,620,419,5
průměrné % poražených soupeřů0,090,230,528,023,042,9

Kategorie K1M

Mráka Jansp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
pořadí11.26.31.21.28.30.47.51.37.55.62.41.43.10.49.72.67.55.14.17.22.11.20.23.8.9.18.13.14.22.
odstup %8,98,012,98,615,816,417,619,323,024,429,224,827,524,546,645,755,50,039,737,528,032,838,138,726,533,552,226,021,245,9
% poražených soupeřů80,075,070,071,060,939,654,550,518,237,229,128,625,069,04,06,618,519,431,636,063,270,624,018,553,346,722,720,031,622,2
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr16.815.016.060.841.342.726.511.030.9
medián14914554147261123
modus13811491030211111
počet závodů4444634130
průměrný odstup od vítěze %36,434,234,536,925,617,811,38,927,6
průměrné % poražených soupeřů24,135,650,412,134,548,269,280,039,9

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Mráka Jansj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí18.28.
odstup %221,344,7
% poražených soupeřů34,628,9
pořadí20152016celkem
průměr28.018.023.0
medián281818
modus281818
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %44,7221,3133,0
průměrné % poražených soupeřů28,934,631,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále