Kosík Dan, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119173
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 9. 3/DS 12.5013,2OM
52
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 47. 9/DS 24.1028,3OM
45
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 9. 3/DS 10.1010,7OM
53
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 77. 11/DS 34.6040,9OM
19
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 18. 9/DS 14.0014,4-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 27. 8/DS 6.2012,5ČP/OČ/OM
10/0/21
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 28. 7/DS 7.6815,5ČP/OČ/OM
9/0/33
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 21. 6/DS 7.2813,7ČP/OČ/OM
17/0/20
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 21. 7/DS 111.6713,1ČP/OČ/OM
17/0/12
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 7. 5/DS 48.578,7OČ/OM
0/25
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 10. 7/DS 64.6111,5OČ/OM
0/23
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 4. 1/DS 7.908,0OM
16
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 20. 2/DS 24.1029,0OM
25
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 2. 1/DS 7.107,2OM
24
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 10. 1/DS 14.9016,1OM
41
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 26. 9/DS 22.1824,7NKZ
19
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 26. 10/DS 22.7025,0NKZ
17
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 34. 11/DS 32.5938,0NKZ
8
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 39. 11/DS 73.7068,0NKZ
5
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 23. 9/DS 11.6916,1ČP/OČ/OM
13/0/40
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
19. 7/DS 13.6218,7ČP/OČ/OM
21/0/1
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 23. 9/DS 8.5317,5ČP/OČ/OM
13/0/33
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
13. 5/DS 5.9912,1ČP/OČ/OM
31/0/7
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 4. 1/DS 3.203,1OM
18
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 4. 1/DS 5.405,1OM
18
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 6. 2/DS 12.7013,4OM
32
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 12. 5/DS 11.5012,7OM
74
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 16. 7/DS 152.1714,1ČP/OČ/OM
25/0/14
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 22. 8/DS 101.8110,7ČP/OČ/OM
14/0/9
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 7. 4/DS 70.008,9OM
23
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 9. 4/DS 86.7011,4OM
19
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 10. 4/DS 98.2012,5OM
18
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 10. 4/DS 77.309,7OM
19
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 32. 10/DS 28.1831,1NKZ
7
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 30. 10/DS 24.5628,6NKZ
9
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 4. 2/DS 6.606,9OM
51
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 45. 14/DS 23.5027,3OM
32
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 11. 2/DS 12.9013,0OM
27
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 33. 13/DS 20.4023,4OM
60
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 34. 11/DS 35.2335,6NKZ
7
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 33. 11/DS 33.8733,7NKZ
8
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 7. 7/DS 4.2010,5-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
7. 7/DS 4.2010,2-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 27. 13/DS 36.9841,6-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 28. 10/DS 8.1917,3ČP/OČ/OM
9/0/44
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 20. 6/DS 5.2211,0ČP/OČ/OM
25/0/50
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd 17. 5/DS 147.0122,0ČP/OČ/OM
23/0/6
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C1M sjezd 7. 2/DS 6.4912,1
33
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 60. 13/DS 17.5320,8
102
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 20. 1/DS 12.1813,0
60
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 51. 13/DS 16.0718,6
157
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 15. 1/DS 9.9610,2
81
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 32. 9/DS 22.2726,0
19
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 22. 6/DS 24.0224,1
98
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 17. 3/DS 9.0512,3
69
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 41. 9/DS 13.4520,3
155
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 14. 5/DS 12.3615,3
82
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 42. 9/DS 17.6624,3
152
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 21. 9/DS 79.2211,5ČP/OČ/OM
15/0/32
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 26. 10/DS 73.4511,0ČP/OČ/OM
10/0/27
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 31. 11/DS 23.6923,6NKZ
9
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 37. 14/DS 22.2022,0NKZ
3
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 3. 2/DS 60.6010,2OM
22
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 29. 10/DS 6.6913,7ČP/OČ/OM
7/0/33
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 31. 10/DS 7.0414,1ČP/OČ/OM
5/0/27
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 7. 3/DS 21.5920,7OM
10
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 15. 6/DS 23.4925,7OM
44
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 23. 9/DS 236.5917,7ČP/OČ/OM
13/0/18
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 24. 9/DS 233.3717,4ČP/OČ/OM
12/0/18
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 10. 3/DM 19.3018,6OM
31
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
HRIC Ondřej
    OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 40. 9/DM 24.7026,3OM
48
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 9. 3/DM 18.3017,6OM
32
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
HRIC Ondřej
    OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 52. 11/DM 33.1036,3OM
33
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 9. 2/DM 14.6018,2OM
24
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
HRIC Ondřej
3. 2/DM 6.506,2OM
8
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 26. 8/DM 18.2025,2OM
39
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
HRIC Ondřej
2. 2/DM 3.703,6OM
12
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 8. 2/DM 7.007,9OM
23
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 23. 7/DM 16.2022,0OM
50
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 14. 9/DM 9.6014,1-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28. 15/DM 49.1146,9-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 47. 12/DM 41.6246,5ČP/NKZ
0/7
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 3. 1/DM 2.402,6OM
30
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 1/DM 5.504,8OM
11
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 35. 13/DM 23.2030,1OM
30
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 8. 2/DM 8.107,7OM
12
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM OM
15
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 29. 11/DM 27.2032,2OM
36
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 40. 11/DM 32.0063,9ČP/OČ/OM
2/0/4
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 40. 11/DM 13.8027,7ČP/OČ/OM
2/0/5
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 43. 12/DM 36.3538,7NKZ
4
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 51. 14/DM 87.8691,6NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 37. 11/DM 34.2543,6NKZ
7
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 38. 10/DM 35.2847,7NKZ
8
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 21. 11/DM 119.5015,7OČ/OM
0/11
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 20. 10/DM 119.5215,5OČ/OM
0/11
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 28. 7/DM 14.0029,5ČP/OČ/OM
7/0/15
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 34. 11/DM 10.8323,0ČP/OČ/OM
2/0/7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 10. 2/DM 24.3023,4OM
15
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 37. 11/DM 34.2037,0OM
31
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 20. 4/DM 28.9027,1OM
21
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 46. 16/DM 31.9032,8OM
47
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 17. 5/DM 25.3021,1OM
25
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 79. 23/DM 56.7055,8OM
22
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 44. 12/DM 45.8149,6NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 46. 13/DM 51.5553,4NKZ
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 20. 12/DM 11.5327,9-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 30. 14/DM 53.5150,5-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 42. 12/DM 14.5830,6ČP/OČ/OM
1/0/9
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 44. 10/DM 16.6534,8ČP/OČ/OM
0/0/2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 4. 1/DM 14.7017,6OM
13
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 17. 4/DM 18.6023,7OM
33
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 6. 1/DM 12.2012,9OM
12
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 23. 7/DM 22.2027,3OM
27
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 17. 10/DM 152.1419,0-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 18. 11/DM 153.5019,1OČ/OM
0/7
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 63.   115.32118,2NKZ
0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 57. 13/DM 65.4369,7NKZ
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 2. 1/DM 0.800,7OM
13
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 2/DM 13.609,8OM
7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 28. 10/DM 26.8030,7OM
37
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 3. 1/DM 7.606,7OM
14
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 2/DM 13.209,3OM
7
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 33. 12/DM 33.1036,4OM
33
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 25. 8/DM 16.3025,5ČP/OČ/OM
11/0/32
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 28. 9/DM 19.1330,1ČP/OČ/OM
8/0/20
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 8. 3/DM 11.7026,0OM
9
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 17. 6/DM 14.6040,1OM
7
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 54. 17/DM 157.26141,2NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 45. 13/DM 59.2757,1NKZ
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 7. 4/DM 24.0022,5OM
17
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
MALÝ Vojtěch
3. 3/DM 12.008,3OM
9
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 26. 10/DM 38.7040,7OM
11
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 4. 3/DM 2.402,0OM
18
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 2/DM 9.106,9OM
8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 15. 7/DM 13.1013,4OM
40
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 1. 1/DM OM
24
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 2/DM 20.6015,5OM
9
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 18. 8/DM 22.1024,2OM
36
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 29. 9/DM 363.6534,4ČP/OČ/OM
7/0/1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 30. 9/DM 331.4331,5ČP/OČ/OM
6/0/2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 9. 4/DM 150.8017,1OM
16
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 11. 5/DM 197.4019,5OM
12
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 12. 4/DM 143.6016,6OM
16
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 13. 5/DM 180.7017,8OM
12
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8. 1/DM 140.8016,3OM
15
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 10. 3/DM 167.7016,9OM
19
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 5/DM 161.1018,6OM
16
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 16. 5/DM 206.6020,6OM
12
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 26. 5/ZS 23.4028,2OM
15
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
HRIC Ondřej
8. 3/ZS 21.2021,1OM
7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 61. 13/ZS 27.4037,6OM
34
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KOSÍKOVÁ Julie
18. 7/ZS 47.6047,8OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 25. 5/ZS 18.3020,6OM
21
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
HRIC Ondřej
9. 3/ZS 20.4018,5OM
7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 68. 14/ZS 31.0042,2OM
36
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KOSÍKOVÁ Julie
20. 7/ZS 53.9053,7OM
0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 116. 31/ZS 125.85183,5NKZ
0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 47. 10/ZS 123.99164,9NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 118. 34/ZS 100.12134,8NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 54. 11/ZS 79.26101,6NKZ
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 44. 12/ZS 25.7741,7-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 99. 30/ZS 73.7781,1-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 37. 11/ZS 156.28158,1-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 10. 10/ZS 9.8318,8-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 38. 27/ZS 15.1832,4-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 74. 56/ZS 39.9753,8-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 21. 16/ZS 34.4042,2-
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 6. 2/ZS 18.6020,7OM
6
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 26. 9/ZS 32.9041,6OM
9
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 10. 2/ZS 21.7022,9OM
4
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 21. 4/ZS 23.2028,0OM
19
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 55. 43/ZS 41.0747,0OČ/OM
0/11
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 16. 14/ZS 31.6731,8OČ/OM
0/5
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 65. 52/ZS 37.8642,0OČ/OM
0/8
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 22. 16/ZS 47.7550,5OČ/OM
0/3
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 6. 2/ZS 24.2020,0OM
8
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 24. 7/ZS 42.2044,6OM
29
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 5. 1/ZS 33.1025,6OM
9
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 27. 9/ZS 47.6048,6OM
28
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 7. 4/ZS 23.3019,7OM
6
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 27. 11/ZS 29.5028,5OM
19
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 7. 3/ZS 14.6012,5OM
7
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 29. 11/ZS 31.2032,5OM
15
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 14. 4/ZS 37.4034,8OM
7
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
HRIC Ondřej
2. 2/ZS 9.105,7OM
9
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 31. 9/ZS 41.0043,4OM
15
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 18. 6/ZS 35.0031,4OM
1
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 43. 13/ZS 35.0036,1OM
18
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 16. 6/ZS 33.7029,0OM
2
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 40. 13/ZS 40.6042,4OM
18
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 46. 35/ZS 40.6439,4OČ/OM
0/10
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 17. 14/ZS 42.3036,1OČ/OM
0/2
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 37. 33/ZS 36.7934,1OČ/OM
0/16
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 18. 15/ZS 44.0935,8OČ/OM
0/3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 16. 5/ZS 255.9027,9OM
0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 17. 5/ZS 264.6025,0OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 17. 5/ZS 240.8025,8OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 18. 5/ZS 282.7026,0OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 16. 4/ZS 299.0040,6OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 16. 4/ZS 188.1032,4OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 4/ZS 160.4027,7OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 16. 5/ZS 422.7056,6OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 35. 10/ZS 44.2043,6OM
2
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRIC Ondřej
10. 4/ZS 35.6027,7OM
5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 62. 19/ZS 41.9045,9OM
14
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 35. 9/ZS 36.8035,0OM
2
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRIC Ondřej
11. 4/ZS 37.0030,2OM
4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 60. 19/ZS 36.6039,7OM
18
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd     OM
0
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd     OM
0
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd     OM
0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 26. 12/ZS 209.4433,8ČP/OČ/OM
21/11/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 58. 21/ZS 244.5948,0ČP/OČ/OM
7/0/6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 28. 10/ZS 428.0638,4ČP/OČ/OM
25/9/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 67. 22/ZS 436.0846,8ČP/OČ/OM
6/0/4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 86. 52/ZS 48.1050,0OM
11
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 28. 20/ZS 40.6240,1OM
4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 12. 9/ZS 9.3024,4OM
2
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 71. 43/ZS 39.8134,2OM
26
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 31. 21/ZS 11.1435,7OM
7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 35. 22/ZS 81.7068,6OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 10. 5/ZS 17.2035,4OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 15. 4/ZS 51.9055,0OM
1
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 15. 6/ZS 15.8040,2OM
10
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 7. 3/ZS 50.1044,0OM
2
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 22. 11/ZS 43.1042,3OM
13
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 9. 3/ZS 72.4072,0OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 21. 9/ZS 39.7042,5OM
15
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 3/ZS 71.1072,4OM
0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 28. 11/ZS 58.3064,2OM
8
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 4/ZS 98.20104,7OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 23. 8/ZS 48.3058,6OM
13
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 23. 8/ZS 354.0044,2OM
8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 29. 11/ZS 425.6044,4OM
1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 19. 6/ZS 332.5035,9OM
15
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 23. 9/ZS 308.1039,4OM
12
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
MRÁKA Jan
5.   302.8035,7OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
MRÁKA Jan
9.   303.6036,2OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
MRÁKA Jan
8. 1/ZS 322.1037,8OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
MRÁKA Jan
9.   307.2036,2OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 36. 7/ZM 84.6074,7OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MRÁKA Jan
22. 3/ZM 48.6037,9OM
5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 70. 13/ZM 50.2052,2OM
13
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MRÁKA Jan
20. 2/ZM 47.9034,9OM
8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 79. 14/ZM 54.9051,1OM
10
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 23. 12/ZM 167.2549,3-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 24. 12/ZM 20.3340,9-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
6. 2/ZM 15.5026,9-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
6. 2/ZM 143.8936,7-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
MRÁKA Jan
9. 5/ZM 20.4625,4-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 31. 20/ZM 31.5348,1-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M slalom
MRÁKA Jan
16. 7/ZM 159.41101,3-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 73. 31/ZM 108.64117,7-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 70. 33/ZM 69.4081,7
5
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
MRÁKA Jan
9. 3/ZM 48.1042,0
1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 76. 37/ZM 118.01134,0
0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
MRÁKA Jan
7. 3/ZM 63.1452,4
3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 17. 8/ZM 14.2035,7
7
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
MRÁKA Jan
4. 2/ZM 12.4526,9
0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 57. 22/ZM 274.4350,3-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
MRÁKA Jan
15. 4/ZM 207.5433,8-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 49. 13/ZM 448.3248,3-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
MRÁKA Jan
16. 3/ZM 454.1543,0-
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 1/ZM 35.2029,1OM
2
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 20. 6/ZM 40.8049,0OM
3
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 2/ZM 63.7044,9OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 22. 9/ZM 71.4075,8OM
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 66. 30/ZM 96.95100,7OM
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
MRÁKA Jan
11. 4/ZM 199.93117,2OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 63. 25/ZM 58.6772,6OM
3
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
MRÁKA Jan
12. 4/ZM 133.54118,6OM
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
MRÁKA Jan
1. 1/ZM OM
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 23. 8/ZM 29.9483,1OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
MRÁKA Jan
9. 1/DM 92.1079,5OM
1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 25. 6/ZM 83.4087,9OM
1
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 39. 9/ZM 46.5049,8OM
0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 39. 8/ZM 52.2056,6OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 5/ZM 416.2044,7OM
2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 26. 5/ZM 369.7046,7OM
2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 4/ZM 347.1043,2OM
3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 32. 6/ZM 479.4051,4OM
1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
MRÁKA Jan
21. 5/ZM 47.9039,8OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 77. 15/ZM 55.8058,7OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
MRÁKA Jan
23. 5/ZM 75.0055,9OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 84. 16/ZM 59.3060,3OM
0
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 39. 17/ZM 18.7942,1-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 89. 40/ZM 439.17449,9-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 35. 12/ZM 93.10118,8OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 33. 10/ZM 64.7085,6OM
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 27.   107.5244,1
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 88. 28/ZM 77.8271,8
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 30. 10/ZM 23.3752,8
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 86. 28/ZM 67.2559,1
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 27. 8/ZM 68.1033,3
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 74. 31/ZM 79.7085,5
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 29. 9/ZM 11.0535,0
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 76. 32/ZM 68.3680,8
0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 96. 34/ZM 325.09395,5
0
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 90. 30/ZM 274.77358,4
0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 49. 13/ZM 382.0569,1-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
HRIC Ondřej
16. 3/ZM 353.4555,7-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 47. 10/ZM 308.3457,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kosík DanSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Kosík DanSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kosík DanSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 03.06.19 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1:   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 16.11.18 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.05.17 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kosík DanielUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.15 updated from RVP
Kosík DanielUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5285|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.C1M 4/4 49
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/7 179
41.K1M 5/5 204
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 7/8 109
31.C2M
Malý Vojtěch
2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
 C2M
Malý Vojtěch
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/14 154
12.C2M
Malý Vojtěch
2/2 8

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.C1M 4/6 33
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/6 390
114.K1M 4/4 566
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 3/3 88
34.K1M 3/3 136
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 8/9 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/10 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/10 186

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/5 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/7 140
3.C2M
Mráka Jan
2/2 26
5.C2M
Hric Ondřej
4/4 20
45.K1M 5/7 206
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/6 49

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/9 105
3.C2M
Malý Vojtěch
5/5 40
51.K1M 5/9 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.C1M 5/6 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/16 103
78.K1M 1/1 7

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/15 60
10.C2M
Hric Ondřej
3/3 23
 C2X
Kosíková Julie
2/2 0
55.K1M 5/15 146
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
63.C1M 5/9 11
26.C2M
Hric Ondřej
2/2 9
106.K1M 5/8 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 2/2 46
77.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 2/2 20
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/5 2
 C2M
Mráka Jan
4/4 0
60.K1M 5/10 52

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Mráka Jan
2/2 4
382.K1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
25.C2M
Mráka Jan
5/7 16
130.K1M 5/9 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
111.K1M 1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
55.K1M 5/5 8

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mráka Jan
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M52

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192017
C1M2722393744
C2M31----
K1M----77

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
C1M2929315258
K1M----159

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201820162015
C1M21227--
K1M114450382408
C2M--93-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201720162015
C1M8129697751--
C2M92----67-
K1M----200111142

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M69714206383-
K1M4134455155106130139
C2M--5310262550
C2X----35---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C1M121010183349-
C2M12----3726
K1M---78-6055
Fotky nenalezeny.
0|5285|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.C1M 4/4 49
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/7 179
41.K1M 5/5 204
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 7/8 109
31.C2M
Malý Vojtěch
2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
 C2M
Malý Vojtěch
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 5/14 154
12.C2M
Malý Vojtěch
2/2 8

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.C1M 4/6 33
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/6 390
114.K1M 4/4 566
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 3/3 88
34.K1M 3/3 136
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 8/9 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/10 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/10 186

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/5 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/7 140
3.C2M
Mráka Jan
2/2 26
5.C2M
Hric Ondřej
4/4 20
45.K1M 5/7 206
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/6 49

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/9 105
3.C2M
Malý Vojtěch
5/5 40
51.K1M 5/9 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.C1M 5/6 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/16 103
78.K1M 1/1 7

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/15 60
10.C2M
Hric Ondřej
3/3 23
 C2X
Kosíková Julie
2/2 0
55.K1M 5/15 146
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
63.C1M 5/9 11
26.C2M
Hric Ondřej
2/2 9
106.K1M 5/8 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 2/2 46
77.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 2/2 20
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/5 2
 C2M
Mráka Jan
4/4 0
60.K1M 5/10 52

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Mráka Jan
2/2 4
382.K1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
25.C2M
Mráka Jan
5/7 16
130.K1M 5/9 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
111.K1M 1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
55.K1M 5/5 8

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mráka Jan
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M52

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192017
C1M2722393744
C2M31----
K1M----77

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
C1M2929315258
K1M----159

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201820162015
C1M21227--
K1M114450382408
C2M--93-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201720162015
C1M8129697751--
C2M92----67-
K1M----200111142

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M69714206383-
K1M4134455155106130139
C2M--5310262550
C2X----35---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C1M121010183349-
C2M12----3726
K1M---78-6055

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
78 86 28 29 64 15 300
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár47.047.0471
C1M47.047.0471
NKZ47.339.02624
C1M41.038.02622
K1M117.0116.01162
veřejné závody27.220.02156
C1M13.010.0457
K1M45.339.02372
C2M8.07.0225
C2X19.018.0182
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,024
C1M00,000,000,000,022
K1M00,000,000,000,02
veřejné závody21,3106,442,61610,3156
C1M11,823,523,558,857
K1M00,000,000,000,072
C2M14,0832,028,01144,025
C2X00,000,000,000,02
Celkem21,1105,542,2168,8181
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár21145700,0
C1M21145700,0
NKZ4816523436,3
C1M4413163036,8
K1M43368400,0
veřejné závody3064424143511,4
C1M11264861816,1
K1M140263419128,6
C2M50105421510,0
C2X4882200,0
Celkem3566190173810,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Kosík Dansl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
pořadí18.27.28.30.37.21.
odstup % *)14,441,646,950,5158,142,2
% poražených soupeřů *)54,123,512,914,72,741,2
pořadí20182019202020212022celkem
průměr29.030.028.027.018.026.8
medián213028271827
modus213028271818
počet závodů211116
průměrný odstup od vítěze % *)100,150,546,941,614,458,9
průměrné % poražených soupeřů *)22,014,712,923,554,124,9
počet jízd4222212
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí99.74.73.89.
odstup % *)81,153,8117,7449,9
% poražených soupeřů *)10,946,314,32,2
pořadí201520162018celkem
průměr89.073.086.583.8
medián89737474
modus89737473
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)449,9117,767,4175,6
průměrné % poražených soupeřů *)2,214,328,618,4
počet jízd2248
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Kosík Dansl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
pořadí26.26.34.39.32.30.34.33.31.37.47.43.51.37.38.44.46.63.57.54.45.47.54.
odstup %24,725,038,068,031,128,635,633,723,622,046,538,791,643,647,749,653,4118,269,7141,257,1164,9101,6
% poražených soupeřů44,443,217,57,324,431,017,522,025,014,316,412,5---28,027,520,418,2---9,71,922,89,81,9
pořadí20182019202020212022celkem
průměr50.551.543.232.831.341.2
medián474643322639
modus474437302626
počet závodů2656423
průměrný odstup od vítěze %133,381,553,629,138,958,9
průměrné % poražených soupeřů5,912,216,922,428,118,1
počet jízd4121012846
lepší 1. jízda0
0,0%
4
66,7%
4
80,0%
2
33,3%
2
50,0%
12
52,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
1
8,3%
1
12,5%
3
6,5%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
pořadí116.118.
odstup %183,5134,8
% poražených soupeřů4,24,1
pořadí2018celkem
průměr117.0117.0
medián116116
modus116116
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %159,1159,1
průměrné % poražených soupeřů4,24,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kosík Dansl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí20.15.32.22.17.14.16.22.17.18.
odstup %13,010,226,024,112,315,331,850,536,135,8
% poražených soupeřů72,579,739,262,577,882,450,036,423,822,7
pořadí20182021celkem
průměr18.320.019.3
medián171717
modus161417
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %38,616,825,5
průměrné % poražených soupeřů33,269,054,7
počet jízd81220
lepší 1. jízda2
50,0%
3
50,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
1
5,0%

Kategorie C2M

Kosík Dansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí9.7.
odstup %42,052,4
% poražených soupeřů11,133,3
pořadí2016celkem
průměr8.08.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,247,2
průměrné % poražených soupeřů22,222,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí60.51.41.42.55.65.46.37.70.76.88.86.74.76.96.90.
odstup %20,818,620,324,347,042,039,434,181,7134,071,859,185,580,8395,5358,4
% poražených soupeřů65,172,879,579,350,940,241,658,113,85,113,015,811,013,81,06,3
pořadí2015201620182021celkem
průměr85.073.050.848.565.8
medián8670464265
modus7470374176
počet závodů624416
průměrný odstup od vítěze %175,2107,840,621,094,6
průměrné % poražených soupeřů10,29,547,774,235,5
počet jízd1248832
lepší 1. jízda4
66,7%
1
50,0%
3
75,0%
1
25,0%
9
56,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
3,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kosík Dansl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
pořadí9.9.4.2.4.4.6.4.11.7.10.9.9.8.3.8.10.20.17.4.6.2.3.7.4.1.26.25.6.10.16.22.6.5.7.7.14.18.16.17.18.35.35.28.35.15.7.9.12.14.36.
odstup %13,210,78,07,23,15,113,46,913,020,718,617,618,27,92,67,723,427,121,117,612,90,76,722,52,00,028,220,620,722,931,850,520,025,619,712,534,831,429,036,135,843,635,040,168,655,044,072,072,4104,774,7
% poražených soupeřů82,282,684,294,785,085,082,190,669,764,771,072,471,473,190,968,269,053,761,983,375,093,387,568,487,0100,044,452,058,335,750,036,468,875,060,062,545,822,728,623,822,720,919,027,08,122,233,311,115,4---2,8
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr36.021.114.27.18.17.35.412.2
medián36151649749
modus3635648444
počet závodů1915973751
průměrný odstup od vítěze %74,759,528,012,313,713,58,726,2
průměrné % poražených soupeřů2,817,445,878,973,775,085,156,7
počet jízd217301814613100
lepší 1. jízda1
100,0%
1
11,1%
8
53,3%
3
33,3%
3
42,9%
0
0,0%
2
28,6%
18
35,3%
čistých jízd0
0,0%
2
11,8%
6
20,0%
2
11,1%
4
28,6%
1
16,7%
2
15,4%
17
17,0%

Kategorie C2M

Kosík Dansl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí3.2.2.1.2.2.3.2.2.8.9.2.10.11.22.20.2.4.11.12.9.21.23.
odstup %6,23,64,80,09,89,38,36,915,521,118,55,727,730,237,934,929,144,9117,2118,679,539,855,9
% poražených soupeřů71,485,785,7100,075,080,050,083,385,753,352,985,743,837,532,336,766,7---------20,09,1---
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr22.011.410.56.32.22.08.0
medián2111108224
modus212102222
počet závodů27235423
průměrný odstup od vítěze %47,966,029,015,110,03,631,5
průměrné % poražených soupeřů4,622,240,764,074,885,750,2
počet jízd4144610846
lepší 1. jízda1
50,0%
5
71,4%
1
50,0%
2
66,7%
3
60,0%
1
25,0%
13
56,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
1
10,0%
1
12,5%
5
10,9%

Kategorie C2X

Kosík Dansl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí18.20.
odstup %47,853,7
% poražených soupeřů5,6---
pořadí2018celkem
průměr19.019.0
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %50,850,8
průměrné % poražených soupeřů2,82,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
pořadí47.77.20.10.12.45.33.15.40.52.26.23.35.29.37.46.79.17.23.28.33.26.15.18.61.68.26.21.55.65.24.27.27.29.31.43.40.46.37.62.60.86.71.22.21.28.23.70.79.20.22.66.63.25.39.39.77.84.35.33.
odstup %28,340,929,016,112,727,323,425,726,336,325,222,030,132,237,032,855,823,727,330,736,440,713,424,237,642,241,628,047,042,044,648,628,532,543,436,142,439,434,145,939,750,034,242,342,564,258,652,251,149,075,8100,772,687,949,856,658,760,3118,885,6
% poražených soupeřů55,828,360,480,979,645,061,070,857,642,060,965,149,358,851,452,624,368,656,060,354,332,476,370,241,239,634,254,550,940,261,056,750,944,038,843,241,841,658,125,628,919,834,051,254,534,147,626,620,426,916,015,619,522,615,615,69,58,8---3,0
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr57.347.046.640.031.734.631.033.240.2
medián353928372635332033
modus333921271523151023
počet závodů49815973560
průměrný odstup od vítěze %80,866,247,239,231,729,925,525,443,0
průměrné % poražených soupeřů5,319,937,046,455,055,058,961,042,6
počet jízd8181629181458116
lepší 1. jízda2
50,0%
5
55,6%
4
50,0%
5
33,3%
2
22,2%
2
28,6%
2
66,7%
2
40,0%
24
40,0%
čistých jízd0
0,0%
2
11,1%
0
0,0%
2
6,9%
4
22,2%
2
14,3%
1
20,0%
0
0,0%
11
9,5%

Ostatní slalom

Kategorie C2M

Kosík Dansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí9.7.
odstup %42,052,4
% poražených soupeřů11,133,3
pořadí2016celkem
průměr8.08.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,247,2
průměrné % poražených soupeřů22,222,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí70.76.88.86.
odstup %81,7134,071,859,1
% poražených soupeřů13,85,113,015,8
pořadí20152016celkem
průměr87.073.080.0
medián867076
modus867070
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %65,4107,886,6
průměrné % poražených soupeřů14,49,511,9
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Kosík Dansj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.7.10.16.22.17.21.26.24.28.34.29.30.26.28.
odstup %13,18,711,514,110,722,011,511,017,429,523,034,431,533,838,4
% poražených soupeřů20,085,078,644,430,011,159,251,041,034,119,5---6,513,815,6
pořadí20172019202020212022celkem
průměr27.029.531.022.015.222.6
medián262928211624
modus26292817721
počet závodů2224515
průměrný odstup od vítěze %36,133,026,315,511,620,7
průměrné % poražených soupeřů14,73,326,840,651,634,0

Kategorie K1M

Kosík Dansj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí58.67.
odstup %48,046,8
% poražených soupeřů24,020,5
pořadí2017celkem
průměr62.562.5
medián5858
modus5858
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,447,4
průměrné % poražených soupeřů22,322,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Kosík Dansj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí7.10.16.22.21.24.21.
odstup %8,711,514,110,711,517,415,7
% poražených soupeřů85,078,644,430,059,241,045,9
pořadí202020212022celkem
průměr21.022.513.817.3
medián21211021
modus2121721
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %15,714,411,312,8
průměrné % poražených soupeřů45,950,159,554,9

Kategorie C2M

Kosík Dansj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
pořadí15.16.16.
odstup %33,843,055,7
% poražených soupeřů12,511,86,3
pořadí20152016celkem
průměr16.015.515.7
medián161516
modus161516
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %55,738,444,2
průměrné % poražených soupeřů6,312,210,2

Kategorie K1M

Kosík Dansj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí57.49.49.47.
odstup %50,348,369,157,0
% poražených soupeřů5,120,0---2,1
pořadí20152016celkem
průměr48.053.050.5
medián474949
modus474949
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %63,149,356,2
průměrné % poražených soupeřů1,112,66,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kosík Dansj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.16.22.17.21.26.24.21.20.28.34.18.29.30.26.28.
odstup %13,114,110,722,011,511,017,415,715,529,523,019,134,431,533,838,4
% poražených soupeřů20,044,430,011,159,251,041,045,948,634,119,543,3---6,513,815,6
pořadí20172019202020212022celkem
průměr27.025.725.822.019.723.8
medián262921212122
modus261820171621
počet závodů2344316
průměrný odstup od vítěze %36,128,320,915,512,621,3
průměrné % poražených soupeřů14,716,637,040,631,530,3

Kategorie K1M

Kosík Dansj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí58.67.27.27.
odstup %48,046,844,133,3
% poražených soupeřů24,020,513,310,3
pořadí20152017celkem
průměr27.062.544.8
medián275827
modus275827
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %38,747,443,0
průměrné % poražených soupeřů11,822,317,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Kosík Dansj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.7.10.16.22.7.9.10.10.17.21.26.3.24.21.20.28.34.18.29.30.9.11.12.13.8.10.13.16.17.16.18.17.16.16.13.16.26.28.
odstup %13,18,711,514,110,78,911,49,712,522,011,511,010,217,415,715,529,523,019,134,431,517,119,516,617,816,316,918,620,625,027,926,025,832,440,627,756,633,838,4
% poražených soupeřů20,085,078,644,430,064,755,659,157,111,159,251,083,341,045,948,634,119,543,3---6,542,933,335,329,446,243,836,828,611,116,710,511,16,36,314,3---13,815,6
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr27.016.115.425.818.212.416.9
medián26161321211016
modus2616132031016
počet závodů281145939
průměrný odstup od vítěze %36,132,720,820,914,411,221,0
průměrné % poražených soupeřů14,79,531,537,049,154,934,4

Kategorie C2M

Kosík Dansj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
pořadí5.9.8.9.1.
odstup %35,736,237,836,20,0
% poražených soupeřů---------------
pořadí20162017celkem
průměr1.07.86.4
medián188
modus199
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %0,036,529,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1M

Kosík Dansj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 47
11.05.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí58.67.23.29.19.23.23.26.26.30.32.
odstup %48,046,844,244,435,939,483,146,744,743,251,4
% poražených soupeřů24,020,538,917,655,046,315,416,716,721,616,2
pořadí20162017celkem
průměr27.436.532.4
medián262326
modus262323
počet závodů5611
průměrný odstup od vítěze %53,843,148,0
průměrné % poražených soupeřů17,333,726,3

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Kosík Dansp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí27.28.21.23.23.28.20.29.31.40.42.44.25.28.
odstup %12,515,513,716,117,517,311,013,714,127,730,634,825,530,1
% poražených soupeřů45,843,848,756,056,044,960,442,938,825,021,218,922,615,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr34.840.027.024.429.2
medián2840282328
modus2540202328
počet závodů414514
průměrný odstup od vítěze %30,227,714,015,020,0
průměrné % poražených soupeřů19,625,046,850,138,6

Kategorie C2M

Kosík Dansp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí19.13.6.6.
odstup %18,712,136,726,9
% poražených soupeřů25,050,0------
pořadí20162022celkem
průměr6.016.011.0
medián6136
modus6136
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %31,815,423,6
průměrné % poražených soupeřů0,037,518,8

Kategorie K1M

Kosík Dansp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí23.24.
odstup %49,340,9
% poražených soupeřů15,411,5
pořadí2016celkem
průměr23.523.5
medián2323
modus2323
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,145,1
průměrné % poražených soupeřů13,513,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Kosík Dansp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí27.28.23.23.7.14.20.25.10.
odstup %12,515,516,117,510,514,127,925,518,8
% poražených soupeřů45,843,856,056,078,643,524,022,662,5
pořadí20182019202020212022celkem
průměr10.022.514.07.025.319.7
medián10201472323
modus10201472323
počet závodů121149
průměrný odstup od vítěze %18,826,714,110,515,417,6
průměrné % poražených soupeřů62,523,343,578,650,448,1

Kategorie C2M

Kosík Dansp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 109
14.08.16
pořadí19.13.7.9.
odstup %18,712,110,225,4
% poražených soupeřů25,050,050,0---
pořadí201620212022celkem
průměr9.07.016.012.0
medián97139
modus97137
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %25,410,215,416,6
průměrné % poražených soupeřů0,050,037,531,3

Kategorie K1M

Kosík Dansp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí44.38.31.39.
odstup %41,732,448,142,1
% poražených soupeřů10,443,16,319,1
pořadí201520162018celkem
průměr39.031.041.038.0
medián39313838
modus39313831
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %42,148,137,141,1
průměrné % poražených soupeřů19,16,326,819,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kosík Dansp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí27.28.21.28.20.7.29.31.40.40.42.44.25.28.
odstup %12,515,513,717,311,012,113,714,163,927,730,634,825,530,1
% poražených soupeřů45,843,848,744,960,453,842,938,825,025,021,218,922,615,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr34.840.023.025.329.3
medián2840282728
modus254072128
počet závodů425314
průměrný odstup od vítěze %30,245,813,613,923,0
průměrné % poražených soupeřů19,625,048,246,136,2

Kategorie K1M

Kosík Dansj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí17.30.29.
odstup %35,752,835,0
% poražených soupeřů38,523,720,0
pořadí20152016celkem
průměr29.517.025.3
medián291729
modus291717
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %43,935,741,2
průměrné % poražených soupeřů21,938,527,4

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Kosík Dansp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí27.28.
odstup %12,515,5
% poražených soupeřů45,843,8
pořadí2022celkem
průměr27.527.5
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,014,0
průměrné % poražených soupeřů44,844,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kosík Dansp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí27.28.21.28.20.29.31.40.40.42.44.25.28.8.12.10.
odstup %12,515,513,717,311,013,714,163,927,730,634,825,530,126,024,435,4
% poražených soupeřů45,843,848,744,960,442,938,825,025,021,218,922,615,661,152,235,7
pořadí20172019202020212022celkem
průměr11.029.440.027.025.327.1
medián102840282728
modus10840202128
počet závodů2524316
průměrný odstup od vítěze %29,929,445,814,013,924,8
průměrné % poražených soupeřů44,027,925,046,846,137,7

Kategorie K1M

Kosík Dansj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí17.31.15.
odstup %40,135,740,2
% poražených soupeřů44,847,458,8
pořadí20172019celkem
průměr23.017.021.0
medián151717
modus151715
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %37,940,138,7
průměrné % poražených soupeřů53,144,850,3

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Kosík Dansj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí17.30.
odstup %35,752,8
% poražených soupeřů38,523,7
pořadí20152016celkem
průměr30.017.023.5
medián301717
modus301717
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %52,835,744,2
průměrné % poražených soupeřů23,738,531,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále