Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje

22.05.2019   Olomouc - loděnice SKUP
ředitel: Petr Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Tomáš Kutý
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ŠRÁMEK Jonatan 1994 Olomouc00:36,40 00:00,00 00:36,40 57
2.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:37,00 00:37,80 00:37,000.60/1,649
3.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:41,00 00:41,20 00:41,004.60/12,645
4.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:41,50 00:41,40 00:41,405.00/13,741
5.1/U23TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc00:42,00 00:45,90 00:42,005.60/15,437
5.1/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:42,00 00:00,00 00:42,005.60/15,433
7.2/U23GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:42,20 59:59,99 00:42,205.80/15,929
8.2/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:42,90 00:44,80 00:42,906.50/17,925
9.1/VSOUČEK Ondřej 1967 Olomouc00:48,20 00:43,80 00:43,807.40/20,321
10.3/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:45,30 00:45,90 00:45,308.90/24,517
11.2/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:47,10 00:46,30 00:46,309.90/27,213
12.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:46,40 00:47,00 00:46,4010.00/27,512
13.3/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:48,60 00:48,80 00:48,6012.20/33,511
13.4/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc00:48,90 00:48,60 00:48,6012.20/33,510
15.5/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:49,00 00:50,00 00:49,0012.60/34,69
16.1/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:49,60 00:51,00 00:49,6013.20/36,38
17.6/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:51,00 00:51,30 00:51,0014.60/40,17
18.4/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:52,40 00:51,80 00:51,8015.40/42,36
19.4/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel00:52,00 00:51,90 00:51,9015.50/42,65
20.5/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:53,20 00:54,00 00:53,2016.80/46,24
21.6/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:54,40 00:57,60 00:54,4018.00/49,53
22.7/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc00:55,60 00:56,30 00:55,6019.20/52,72
23.7/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc00:56,10 00:57,80 00:56,1019.70/54,11
24.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc00:57,80 00:58,20 00:57,8021.40/58,80
25.3/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc00:59,70 00:59,70 00:59,7023.30/64,00
25.8/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc00:59,80 00:59,70 00:59,7023.30/64,00
26. TRNKA Tobiáš 2007 Litovel00:00,00 59:59,99 59:59,993563.59/9.790,10
27. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993563.59/9.790,10
28. KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993563.59/9.790,10
29. RETEK Toman 2007 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993563.59/9.790,10
  PROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Oddíl