Syslo Jiří, 2003

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119217
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 37. 11/DM 47.2044,3OM
4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 59. 19/DM 37.3038,4OM
34
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
DOPITOVÁ Daniela
13. 2/DS 58.7040,0OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 41. 12/DM 74.4061,9OM
1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 75. 22/DM 52.4051,5OM
26
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
DOPITOVÁ Daniela
14. 2/DS 64.2039,3OM
0
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 16. 3/DM 47.0056,2OM
1
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 26. 9/DM 23.3029,7OM
25
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 16. 3/DM 31.2032,9OM
2
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 18. 4/DM 19.7024,3OM
32
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 58. 19/DM 263.7739,0-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 48. 21/DM 242.0836,3OČ/OM
0/11
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 38. 13/DM 35.2040,4OM
27
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 28. 11/DM 31.0034,1OM
38
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 13. 4/DM 12.2033,5OM
10
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 31. 12/DM 43.4045,6OM
6
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 36. 15/DM 30.6031,4OM
19
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
DOPITOVÁ Daniela
9. 1/DS 94.1063,6OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 39. 15/DM 42.5046,6OM
15
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
DOPITOVÁ Daniela
9. 1/DS 36.5022,3OM
0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 34. 10/DM 39.3042,0OM
17
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 51. 12/DM 57.2057,8OM
1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 40. 15/DM 266.2035,4OM
6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 46. 15/DM 319.2037,0OM
3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 27. 6/DM 214.2024,1OM
34
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 47. 17/DM 282.0037,3OM
7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 45. 13/DM 50.9061,4OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 81. 19/DM 35.2048,3OM
14
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
DOPITOVÁ Daniela
17. 5/DM 40.3040,5OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 49. 14/DM 47.4053,3OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 89. 19/DM 41.6056,7OM
15
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
DOPITOVÁ Daniela
19. 5/DM 46.8046,7OM
0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 25. 6/DM 31.4039,7OM
10
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 34. 7/DM 36.2043,6OM
6
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 27. 6/DM 34.0037,0OM
13
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 30. 6/DM 48.3051,1OM
23
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 34. 6/DM 61.7063,0OM
21
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 42. 9/DM 55.5053,6OM
4
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 39. 8/DM 48.6050,6OM
5
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 38. 11/DM 52.9056,0OM
8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
DOPITOVÁ Daniela
11. 5/DM 72.5055,9OM
0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 39. 7/DM 352.3044,3OM
1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 40. 7/DM 386.4041,6OM
1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 36. 7/DM 363.8045,4OM
2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 36. 8/DM 417.4044,4OM
4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 29. 7/DM 234.0046,3OM
2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 38. 8/DM 347.2053,2OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 34. 8/DM 306.7047,4OM
3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 40. 8/DM 369.8074,5OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 77. 25/ZS 84.7092,8OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 78. 27/ZS 66.9072,6OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom     OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom     OM
0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 71. 24/ZS 279.5254,9ČP/OČ/OM
0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 80. 26/ZS 542.6158,2ČP/OČ/OM
0/0/0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 25. 12/ZS 21.4054,5OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 43. 16/ZS 202.00231,9OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Syslo JiříSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Syslo JiříUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Syslo JiříUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Syslo JiříUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.08.19 updated from RVP
Syslo JiříUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Syslo JiříUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Syslo JiříUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Syslo JiříUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Syslo JiříUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Syslo JiříUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.05.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5883|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 4/4 8
 C2X
Dopitová Daniela
4/4 0
67.K1M 5/11 157
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 5/6 68

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2X
Dopitová Daniela
3/3 0
90.K1M 5/10 86
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
58.K1M 5/8 12

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M122

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192017
K1M161207

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M5596-
C2X2932-
K1M6790170

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1M5058138
Fotky nenalezeny.
0|5883|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 4/4 8
 C2X
Dopitová Daniela
4/4 0
67.K1M 5/11 157
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 5/6 68

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2X
Dopitová Daniela
3/3 0
90.K1M 5/10 86
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
58.K1M 5/8 12

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M122

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192017
K1M161207

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M5596-
C2X2932-
K1M6790170

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1M5058138

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
24 6 7 18     55
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody37.034.03437
K1M44.738.03424
C1M34.037.0166
C2X13.113.097
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,037
K1M00,000,000,000,024
C1M00,000,000,000,06
C2X00,000,000,000,07
Celkem00,000,000,000,037
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody689521434,4
K1M477021524,3
C1M1154519,1
C2X101962000,0
Celkem689521434,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Syslo Jiřísl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí37.41.16.16.45.49.
odstup %44,361,956,232,961,453,3
% poražených soupeřů12,24,816,725,02,24,0
pořadí20182019celkem
průměr47.027.534.0
medián451637
modus451616
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %57,448,851,7
průměrné % poražených soupeřů3,114,710,8
počet jízd4711
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
1
9,1%

Kategorie C2X

Syslo Jiřísl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
pořadí13.14.9.9.17.19.11.
odstup %40,039,363,622,340,546,755,9
% poražených soupeřů7,77,111,111,111,15,3---
pořadí20182019celkem
průměr15.711.313.1
medián17913
modus1199
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %47,741,344,0
průměrné % poražených soupeřů5,59,37,6
počet jízd5510
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Syslo Jiřísl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
pořadí59.75.26.18.38.28.31.36.39.34.51.81.89.25.34.27.30.34.42.39.38.77.78.43.
odstup %38,451,529,724,340,434,145,631,446,642,057,848,356,739,743,637,051,163,053,650,656,092,872,6231,9
% poražených soupeřů38,928,251,066,045,661,418,940,733,341,112,321,620,736,825,039,550,845,022,624,024,57,37,2---
pořadí201720182019celkem
průměr66.043.939.544.7
medián77343638
modus43341834
počet závodů3101124
průměrný odstup od vítěze %132,449,940,255,8
průměrné % poražených soupeřů4,831,139,831,8
počet jízd6192247
lepší 1. jízda0
0,0%
3
30,0%
4
36,4%
7
29,2%
čistých jízd0
0,0%
1
5,3%
1
4,5%
2
4,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Syslo Jiřísj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí71.80.
odstup %54,958,2
% poražených soupeřů6,74,8
pořadí2017celkem
průměr75.575.5
medián7171
modus7171
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %56,556,5
průměrné % poražených soupeřů5,85,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Syslo Jiřísl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí48.71.80.
odstup %36,354,958,2
% poražených soupeřů47,86,74,8
pořadí20172019celkem
průměr75.548.066.3
medián714871
modus714848
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %56,536,349,8
průměrné % poražených soupeřů5,847,819,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Syslo Jiřísl 79
22.06.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí48.40.46.47.27.40.39.36.36.29.38.40.34.71.80.
odstup %36,335,437,037,324,141,644,344,445,446,353,274,547,454,958,2
% poražených soupeřů47,822,015,120,755,915,213,620,514,69,72,6---15,46,74,8
pořadí201720182019celkem
průměr75.536.541.643.4
medián71364640
modus71362740
počet závodů28515
průměrný odstup od vítěze %56,549,634,045,3
průměrné % poražených soupeřů5,811,532,317,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Syslo Jiřísj 62
22.05.19
sj 58
17.05.17
pořadí13.25.
odstup %33,554,5
% poražených soupeřů58,629,4
pořadí20172019celkem
průměr25.013.019.0
medián251313
modus251313
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %54,533,544,0
průměrné % poražených soupeřů29,458,644,0