Hala Jiří, 2002, UP Olomouc

Hala Jiří, 2002

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 11. 5/DS 11.9412,3
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 48. 8/DS 15.5218,5
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 36. 8/DS 35.5335,7
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 33. 5/DS 17.6217,8
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 37. 7/DS 20.2323,0
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1M slalom 32. 7/DS 23.3024,2
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 32. 7/DS 32.7437,1
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 25. 4/DS 19.6722,1
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 31. 7/DS 11.8713,3
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 38. 9/DS 17.6019,3
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 109. 23/DS 61.4081,6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 30. 7/DS 8.4811,1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 10. 6/DS 12.6013,6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 19. 7/DS 28.4026,6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 4. 2/DS 3.603,7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 13. 6/DS 20.3016,9
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 6. 2/DS 7.207,1
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 41. 9/DS 17.7120,9
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 19. 7/DS 13.1314,9
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 53.   3562.049.386,1
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 89. 20/DS 88.09102,2
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 20. 8/DS 110.4816,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 19. 8/DS 118.9217,8
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 36.   15.5516,3
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 24. 3/DS 13.2714,9
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 5. 1/DS 5.6015,4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 26. 8/DS 15.1215,4
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 14. 2/DS 8.719,1
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 2. 1/DS 3.003,2
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 26. 3/DS 18.4020,2
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 41. 6/DS 22.1425,4
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 33. 5/DS 24.4727,6
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 34. 8/DS 15.1120,4
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 35. 8/DS 165.7417,2
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 35. 8/DS 168.0217,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 10. 3/DS 97.1012,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 14. 3/DS 144.1016,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 15. 4/DS 109.0014,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 16. 4/DS 145.7016,6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 12. 5/DM 11.0013,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 11. 5/DM 8.2011,2
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 10. 4/DM 7.408,3
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 7. 3/DM 8.6011,7
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 17. 5/DM 15.2722,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 30. 8/DM 10.7214,4
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 17. 10/DM 6.9611,3
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 22. 9/DM 18.4220,2
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1M slalom 36. 5/DM 27.8427,5
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M slalom 34. 4/DM 39.0937,0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 52. 11/DM 17.4838,3
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 50. 11/DM 12.4527,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 22. 11/DM 132.6618,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 18. 10/DM 123.5917,6
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 106. 28/DM 80.7986,1
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 52. 11/DM 39.0444,1
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 36. 7/DM 18.8021,9
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 37. 9/DM 20.2923,5
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 36. 9/DM 26.4858,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 37. 9/DM 4.980,2
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M slalom 40. 5/DM 24.7827,9
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M slalom 40. 4/DM 23.8826,7
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 5. 3/DM 9.109,6
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
5. 3/DM 38.8029,9
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 33. 3/DM 16.4519,1
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 38. 6/DM 28.2729,6
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 34. 8/DM 83.9216,4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 33. 8/DM 85.1016,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 23. 6/DM 23.7023,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
RUDORFER Martin
3. 2/DM 7.806,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 5. 2/DM 7.107,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 18. 6/DM 15.6014,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
RUDORFER Martin
4. 2/DM 4.303,5
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 5. 1/DM 4.504,9
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 39. 9/DM 15.6818,1
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 32. 4/DM 18.9817,7
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 19. 7/DM 5.9616,8
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
JANŮ Filip
6. 1/DM 2.365,7
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 23. 9/DM 17.7720,4
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd    
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 66. 9/DM 35.0437,1
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd    
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 56. 7/DM 32.2932,4
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 42. 6/DM 16.9836,0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 54. 10/DM 10.7022,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 21. 6/DM 93.1218,3
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
JANŮ Filip
4. 1/DM 44.727,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 23. 7/DM 174.7218,7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
JANŮ Filip
5. 1/DM 82.827,6
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 54. 8/DM 36.6537,0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 73. 16/DM 46.7151,4
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 29. 6/DM 9.2821,4
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 27. 3/DM 8.4219,6
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 15.   3551.397.307,4
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 3. 1/DM 3.107,9
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 12. 4/DM 29.8031,6
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
RUDORFER Martin
2. 1/DM 20.4018,3
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
RUDORFER Martin
1. 1/DM
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 4. 2/DM 11.5013,2
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
RUDORFER Martin
1. 1/DM
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 1. 1/DM
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
   
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 1. 1/DM
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 35. 5/DM 84.7816,7
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 30. 4/DM 8.8514,1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd    
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 9.   136.6017,2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 13.   142.6018,3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 14.   131.3016,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 12. 3/DM 127.5016,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 30. 10/ZS 29.1025,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
RUDORFER Martin
8. 1/ZS 18.2014,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 13. 4/ZS 15.0015,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 28. 7/ZS 31.1025,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
RUDORFER Martin
9. 2/ZS 27.7020,2
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 11. 2/ZS 12.4011,5
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 76. 9/ZS 46.2251,7
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 73. 8/ZS 46.1546,9
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
JANŮ Filip
10. 1/ZS 5.9611,1
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 20. 4/ZS 12.5526,3
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
JANŮ Filip
5. 1/ZS 60.8853,6
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 31. 7/ZS 27.3629,1
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 32. 5/ZS 16.3732,1
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JANŮ Filip
12. 2/ZS 18.1335,5
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 4. 4/ZS 34.7510,2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 6. 6/ZS 5.5111,1
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 28. 4/ZS 9.3618,3
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
JANŮ Filip
1. 1/ZS
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
JANŮ Filip
1. 1/ZS
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
JANŮ Filip
15. 2/ZS 12.3823,9
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 22. 3/ZS 30.6227,5
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
JANŮ Filip
1. 1/ZS
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 3. 3/ZS 3.795,8
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M slalom
JANŮ Filip
2. 1/ZS 3.612,3
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 9. 9/ZS 20.4522,1
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 7. 7/ZS 9.1310,7
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 25. 17/ZS 26.9230,6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 20. 10/ZS 16.0540,4
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
JANŮ Filip
   
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 15. 4/ZS 75.3213,8
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
JANŮ Filip
7. 1/ZS 72.9111,9
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 18. 5/ZS 184.8919,9
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
JANŮ Filip
9. 1/ZS 147.6614,0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 91. 16/ZS 56.7662,0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 62. 7/ZS 37.8742,4
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 9. 9/ZS 18.1418,8
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
JANŮ Filip
1. 1/ZS
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 6. 6/ZS 6.578,1
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
JANŮ Filip
2. 2/ZS 2.652,4
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 68. 9/ZS 33.2040,5
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 63. 7/ZS 25.8431,4
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 8/ZS 12.9329,4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 14. 4/ZS 41.3039,9
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 6. 1/ZS 9.2425,7
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
JANŮ Filip
4. 1/ZS 36.0031,1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 5. 1/ZS 23.8025,1
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 34. 4/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 34. 3/ZS 13.5820,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 30. 5/ZS 26.2023,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KOLÁŘOVÁ Marika
19. 6/DM 45.5037,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 42. 9/ZS 27.6029,0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 32. 5/ZS 36.8034,0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
KOLÁŘOVÁ Marika
17. 5/DM 35.2026,2
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 37. 6/ZS 28.2028,7
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 87. 17/ZS 103.57113,3
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 98. 21/ZS 189.95197,3
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 36. 14/ZS 21.6253,0
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 63. 20/ZS 73.6084,2
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 30. 22/ZS 12.1827,3
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
10.   3549.276.997,8
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 35. 29/ZS 30.0030,7
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 21. 13/ZS 145.47136,6
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 9. 3/ZS 18.1218,4
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 13. 4/ZS 22.9029,2
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 10. 4/ZS 21.8022,7
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 13. 3/ZS 25.0533,2
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 18. 11/ZS 36.9132,6
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
3.   16.495,4
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 9.   28.0811,5
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 18. 18/ZS 15.0913,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 22. 12/ZS 45.7537,5
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
2. 2/ZS 1.853,0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 10. 10/ZS 7.5016,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 23. 19/ZS 19.3717,0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 18. 11/ZS 41.8941,8
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
2. 2/ZS 0.900,3
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 10. 10/ZS 26.9013,1
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 19. 17/ZS 14.2115,2
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 17. 12/ZS 32.3835,1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
3. 3/ZS 1.864,7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 15. 13/ZS 4.7515,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 31. 25/ZS 22.8927,1
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 100. 21/ZS 139.58176,1
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 96. 19/ZS 152.91185,1
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 32. 19/ZS 24.1329,4
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 35. 21/ZS 28.1736,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 31. 15/ZS 172.2131,2
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
14. 5/ZS 197.4331,1
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 31. 14/ZS 182.6933,8
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
17. 5/ZS 236.5538,6
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 115. 22/ZS 205.44219,3
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 122. 24/ZS 312.93323,6
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 7. 4/ZS 13.3012,9
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 15. 4/ZS 21.6022,6
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 6. 4/ZS 9.609,1
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 16. 5/ZS 27.8028,9
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
2. 1/ZS 7.5013,6
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
7. 2/ZS 66.3058,4
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 10. 5/ZS 13.1033,6
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 13. 4/ZS 38.8042,5
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 46. 6/ZM 48.4953,5
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 54. 7/ZM 52.8558,5
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 26. 6/ZM 7.8023,1
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
11. 3/ZM 11.2929,5
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 59.   35.4840,1
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C2M slalom
HRADEC Matěj
14.   130.32109,4
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom    
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 88. 19/ZM 65.2578,2
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 22. 7/ZM 125.7026,7
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
8. 2/ZM 294.2052,8
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 27. 8/ZM 49.5049,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 32. 10/ZM 55.3052,0
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 19. 5/ZM 15.3033,1
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 63. 26/ZM 45.7159,1
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 18. 5/ZM 16.1135,8
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 64. 25/ZM 52.7667,2
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 14. 7/ZM 49.4039,6
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 13. 7/ZM 46.5036,8
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 11. 3/ZM 23.0022,1
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 36. 9/ZM 81.0098,8
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 11. 3/ZM 24.3028,7
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 35. 9/ZM 67.50123,6
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 12. 2/ZM 17.8046,4
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 22. 7/ZM 75.8082,2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 51.   38.3754,1
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 46. 2/ZM 439.7647,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 32.   323.3049,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 35. 5/ZM 475.8047,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 41. 7/ZM 511.9052,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 44. 7/ZM 467.1070,9
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 82. 19/ZM 181.30214,6
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1M sjezd 34. 20/ZM 166.0041,7
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 93. 21/ZM 167.10185,3
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1M sjezd 44.   73.50164,7
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1M slalom 77.   84.4177,5
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 39. 10/ZM 93.3095,0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 37. 10/ZM 91.6097,1
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 25. 7/ZM 24.0055,6
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 29. 9/ZM
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 40. 9/ZM 368.30491,1
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 29. 9/ZM 26.2061,2
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom 45. 12/ZM 388.20533,2
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 15. 8/ZM 34.3081,7
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 27. 10/ZM 176.50187,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hala JiříUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Hala JiříUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Hala JiříUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Hala JiříUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Hala JiříUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Hala JiříUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Hala JiříUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Hála JiříUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.05.14 updated from RVP
Brychtová MonikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.03.13 updated from RVP
Brychtová MonikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.03.12 inserted RVP
Místo narozeníOlomouc
ZnameníRyby
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníGymnázium Čajkovského
Plánované povoláníPsycholog/terapeut
Výrobce loděGalasport
Model loděCaipy fins
Výrobce pádlaGalasport
Osobní sponzořiRodiče
Od kolika let pádluje10
První trenérKratochvílová Heda
Současný trenérKratochvíl Jiří, Pavla Kneblová
Sportovní vzorVítek Přindiš
ZálibyJóga, duchovní/osobní rozvoj
Zimní přípravaV Olomouci
Cíle na sezonuUžít si ji, bavit se
Nejlepší dosažené výsledkyŽádný co by stál za zmínku
Oblíbenci v hudběTrevor Hall
Oblíbený filmZakázané království
Oblíbený herecJim Carrey
Oblíbená traťAugsburg
Facebookhttps://www.facebook.com/jirka.hala183
Instagramhttps://www.instagram.com/jirka.hala

Profil aktualizován 22.05.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACE
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M FINALE-B
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikaceGalasport Caipi
0|4652|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
36.K1M 5/7 22
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.K1M 4/5 53
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 1/1 118

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
41.K1M 4/4 15
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.K1M 4/6 131
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 2/2 63
16.K1M 3/3 450
Sjezd: Žebříček Český Pohár
54.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/8 234

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
42.K1M 5/6 5
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.K1M 4/6 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 2/2 76
19.C2X
Doležalová Bára
1/1 8
18.K1M 3/3 400
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.K1M 5/7 152
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/5 122

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.K1M 4/6 20
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 3/3 36
1.C2M
Rudorfer Martin
4/4 49
 C2M
Kratochvíl Martin
1/1 0
9.K1M 5/5 467
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Janů Filip
2/2 0
62.K1M 7/10 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Janů Filip
2/2 119
67.K1M 5/10 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
15.C2M
Janů Filip
2/2 25
26.C2M
Rudorfer Martin
1/1 4
22.K1M 5/17 239

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
203.K1M 2/2 151
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.C1M 3/3 13
9.C2M
Rudorfer Martin
2/2 42
12.C2M
Janů Filip
3/3 37
10.K1M 5/5 420
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Janů Filip
2/2 30
41.K1M 6/7 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Janů Filip
3/3 0
119.K1M 5/7 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Janů Filip
2/2 2
22.K1M 5/7 90

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
189.C1M 4/4 5
131.K1M 5/6 259
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 4/4 10
32.C2M
Kolářová Marika
2/2 4
33.C2M
Procházka Vojtěch
1/1 3
41.K1M 5/7 127
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Procházka Vojtěch
4/4 5
55.K1M 4/4 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
45.K1M 3/3 30

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
361.K1M 2/2 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
92.K1M 5/11 51
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
106.K1M 3/3 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
45.K1M 5/11 47

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1M3641425683

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162014
K1M5449624168
C2M--4525-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
K1M26153143113120

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201620152014
K1M203131361
C1M-189-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014
K1M145416711955106
C2M--14694969

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142013
K1M5016189104192177
C1M-2516384744--
C2X--19-----
C2M---501233--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016201520142013
K1M293022224545102
C1M--65----
C2M--261431--
Fotky nenalezeny.
0|4652|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
36.K1M 5/7 22
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.K1M 4/5 53
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 1/1 118

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
41.K1M 4/4 15
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.K1M 4/6 131
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 2/2 63
16.K1M 3/3 450
Sjezd: Žebříček Český Pohár
54.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/8 234

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
42.K1M 5/6 5
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.K1M 4/6 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 2/2 76
19.C2X
Doležalová Bára
1/1 8
18.K1M 3/3 400
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.K1M 5/7 152
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/5 122

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.K1M 4/6 20
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 3/3 36
1.C2M
Rudorfer Martin
4/4 49
 C2M
Kratochvíl Martin
1/1 0
9.K1M 5/5 467
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Janů Filip
2/2 0
62.K1M 7/10 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Janů Filip
2/2 119
67.K1M 5/10 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
15.C2M
Janů Filip
2/2 25
26.C2M
Rudorfer Martin
1/1 4
22.K1M 5/17 239

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
203.K1M 2/2 151
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.C1M 3/3 13
9.C2M
Rudorfer Martin
2/2 42
12.C2M
Janů Filip
3/3 37
10.K1M 5/5 420
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Janů Filip
2/2 30
41.K1M 6/7 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Janů Filip
3/3 0
119.K1M 5/7 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Janů Filip
2/2 2
22.K1M 5/7 90

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
189.C1M 4/4 5
131.K1M 5/6 259
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 4/4 10
32.C2M
Kolářová Marika
2/2 4
33.C2M
Procházka Vojtěch
1/1 3
41.K1M 5/7 127
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Procházka Vojtěch
4/4 5
55.K1M 4/4 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
45.K1M 3/3 30

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
361.K1M 2/2 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
92.K1M 5/11 51
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
106.K1M 3/3 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
45.K1M 5/11 47

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1M3641425683

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162014
K1M5449624168
C2M--4525-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
K1M26153143113120

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201620152014
K1M203131361
C1M-189-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014
K1M145416711955106
C2M--14694969

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142013
K1M5016189104192177
C1M-2516384744--
C2X--19-----
C2M---501233--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016201520142013
K1M293022224545102
C1M--65----
C2M--261431--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
113 19 16 76 1 22 247
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár41.436.03321
K1M41.436.03321
NKZ58.241.03030
K1M58.241.03030
veřejné závody21.015.01383
K1M25.618.01352
C1M18.618.01818
C2M6.44.0112
C2X5.05.051
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,021
K1M00,000,000,000,021
NKZ00,000,000,000,030
K1M00,000,000,000,030
veřejné závody44,833,611,289,683
K1M23,811,900,035,852
C1M00,000,000,000,018
C2M216,7216,718,3541,712
C2X00,000,000,000,01
Celkem43,032,210,786,0134
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár4210542537,1
K1M4210542537,1
NKZ5822683946,9
K1M5822683946,9
veřejné závody1543342222415,6
K1M992944302020,2
C1M32136413,1
C2M2225211313,6
C2X1101000,0
Celkem2546664263112,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí48.36.33.37.32.32.25.26.41.33.34.36.34.40.40.33.38.66.56.76.73.
odstup % *)18,535,717,823,024,237,122,120,225,427,620,427,537,027,926,719,129,637,132,451,746,9
% poražených soupeřů *)60,57,915,87,718,418,438,544,413,023,821,47,910,82,54,917,95,132,346,125,728,0
pořadí20162017201820192020celkem
průměr74.561.036.833.534.741.4
medián735636333336
modus735640263233
počet závodů2264721
průměrný odstup od vítěze % *)49,334,828,023,425,529,0
průměrné % poražených soupeřů *)26,939,28,225,723,921,5
počet jízd441281442
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
3
50,0%
2
50,0%
4
57,1%
10
47,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
37,5%
0
0,0%
3
7,1%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Hala Jiřísl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 127
06.09.14
pořadí5.2.14.
odstup % *)53,62,3109,4
% poražených soupeřů *)55,693,3---
pořadí20142016celkem
průměr14.03.57.0
medián1425
modus1422
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)109,427,955,1
průměrné % poražených soupeřů *)0,074,549,6
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí11.36.33.89.22.34.40.33.23.31.9.63.35.59.77.
odstup % *)12,335,717,8102,220,237,026,719,120,429,122,184,230,740,177,5
% poražených soupeřů *)89,07,915,86,480,910,84,917,980,965,190,522,562,237,68,4
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr77.059.049.020.023.032.389.026.739.7
medián77593592333893334
modus77593592322891133
počet závodů1122141315
průměrný odstup od vítěze % *)77,540,157,525,620,425,8102,221,938,4
průměrné % poražených soupeřů *)8,437,642,477,880,928,66,437,640,1
počet jízd2244282630
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
6
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,3%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí48.31.38.109.30.41.19.36.24.26.14.17.30.106.52.36.37.39.32.66.56.54.73.76.73.91.62.68.63.87.98.100.96.115.122.
odstup %18,513,319,381,611,120,914,916,314,915,49,122,314,486,144,121,923,518,117,737,132,437,051,451,746,962,042,440,531,4113,3197,3176,1185,1219,3323,6
% poražených soupeřů60,576,471,510,075,668,385,464,377,073,786,686,776,215,359,573,573,366,775,032,346,150,935,725,728,016,744,043,748,818,911,04,811,23,40,8
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr103.072.253.346.326.751.259.0
medián98685436243854
modus87623217143030
počet závodů66666535
průměrný odstup od vítěze %202,445,832,335,415,228,860,9
průměrné % poražených soupeřů8,434,551,164,175,958,848,5
počet jízd10121212121068
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
1
16,7%
3
50,0%
4
66,7%
2
40,0%
12
34,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
2
16,7%
1
10,0%
4
5,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Hala Jiřísl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí18.22.18.17.
odstup %32,637,541,835,1
% poražených soupeřů26,116,022,730,4
pořadí2015celkem
průměr18.818.8
medián1818
modus1818
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %36,736,7
průměrné % poražených soupeřů23,823,8
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 107
09.08.14
pořadí7.25.18.23.19.31.32.35.88.
odstup %10,730,613,917,015,227,129,436,778,2
% poražených soupeřů92,569,683,078,278,065,567,764,223,0
pořadí201420152016celkem
průměr88.026.316.030.9
medián8823725
modus881877
počet závodů1629
průměrný odstup od vítěze %78,223,220,728,8
průměrné % poražených soupeřů23,072,881,169,1
počet jízd211417
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
1
50,0%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
2
18,2%
2
50,0%
4
23,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Hala Jiřísl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
pořadí19.13.12.10.23.18.12.30.28.14.30.32.9.10.
odstup %26,616,913,38,323,414,831,625,725,939,923,834,018,422,7
% poražených soupeřů56,171,475,682,048,859,538,919,428,927,825,620,520,010,0
pořadí20152016201720182019celkem
průměr20.324.017.711.016.018.6
medián102818101314
modus91412101310
počet závodů4332214
průměrný odstup od vítěze %24,730,523,310,821,823,2
průměrné % poražených soupeřů19,025,449,178,863,841,8
počet jízd8653224
lepší 1. jízda1
25,0%
2
66,7%
1
33,3%
1
50,0%
1
50,0%
6
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
1
4,2%

Kategorie C2M

Hala Jiřísl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 45
13.05.15
pořadí3.4.2.1.8.9.1.2.4.19.17.7.
odstup %6,13,518,30,014,220,20,02,431,137,826,258,4
% poražených soupeřů87,581,391,7100,077,473,3100,090,970,018,227,314,3
pořadí201520162017celkem
průměr14.34.82.56.4
medián17424
modus7111
počet závodů35412
průměrný odstup od vítěze %40,813,67,018,2
průměrné % poražených soupeřů19,982,390,169,3
počet jízd510722
lepší 1. jízda1
33,3%
4
80,0%
1
25,0%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
3
30,0%
0
0,0%
3
13,6%

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí2
23.06.13/2
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
pořadí10.4.6.2.11.7.5.5.5.4.1.1.13.11.9.6.5.42.37.13.13.15.16.13.46.54.27.32.63.64.14.13.36.35.22.82.93.39.37.40.29.45.27.
odstup %13,63,77,13,211,211,79,67,84,913,20,00,015,611,518,88,125,129,028,729,233,222,628,942,553,558,549,152,059,167,239,636,898,8123,682,2214,6185,395,097,1491,10,0533,2187,6
% poražených soupeřů87,896,895,197,390,294,691,895,195,292,9100,0100,087,289,889,693,587,151,260,464,763,660,064,353,835,732,121,222,528,732,323,529,422,220,916,012,010,75,010,09,312,515,43,7
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr49.036.921.38.83.27.74.010.024.5
medián39351594741014
modus27131351521013
počet závodů81175533143
průměrný odstup od vítěze %225,565,530,615,85,210,94,613,667,5
průměrné % poražených soupeřů9,825,959,789,496,692,296,487,855,0
počet jízd162114101066285
lepší 1. jízda4
50,0%
4
36,4%
3
42,9%
2
40,0%
1
20,0%
2
66,7%
2
66,7%
1
100,0%
19
44,2%
čistých jízd2
12,5%
4
19,0%
2
14,3%
3
30,0%
3
30,0%
1
16,7%
4
66,7%
0
0,0%
19
22,4%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Hala Jiřísl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí18.22.
odstup %32,637,5
% poražených soupeřů26,116,0
pořadí2015celkem
průměr20.020.0
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,135,1
průměrné % poražených soupeřů21,121,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí7.25.18.23.
odstup %10,730,613,917,0
% poražených soupeřů92,569,683,078,2
pořadí20152016celkem
průměr20.516.018.3
medián18718
modus1877
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,520,718,1
průměrné % poražených soupeřů80,681,180,8
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Hala Jiřísj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí4.5.12.
odstup %7,37,635,5
% poražených soupeřů85,782,615,4
pořadí20162017celkem
průměr12.04.57.0
medián1245
modus1244
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %35,57,516,8
průměrné % poražených soupeřů15,484,261,2

Kategorie K1M

Hala Jiřísj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
pořadí35.35.36.34.42.54.21.23.32.22.34.34.46.
odstup %17,217,758,316,436,022,818,318,732,127,50,020,747,0
% poražených soupeřů35,837,046,247,630,511,773,373,526,222,236,537,78,2
pořadí20142016201720182019celkem
průměr46.030.535.035.035.034.5
medián463223343534
modus463421343534
počet závodů1442213
průměrný odstup od vítěze %47,020,123,937,317,525,6
průměrné % poražených soupeřů8,230,747,346,936,437,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Hala Jiřísj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí7.9.14.17.8.
odstup %11,914,031,138,652,8
% poražených soupeřů62,552,918,85,9---
pořadí201420152016celkem
průměr8.015.58.011.0
medián81479
modus81477
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %52,834,912,929,7
průměrné % poražených soupeřů0,012,457,728,0

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí22.18.36.34.42.15.18.31.31.22.34.
odstup %18,617,658,316,436,013,819,931,233,826,741,7
% poražených soupeřů74,779,846,247,630,576,371,737,536,240,013,2
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr34.022.031.016.542.027.527.5
medián34223115422231
modus34223115421818
počet závodů11221411
průměrný odstup od vítěze %41,726,732,516,936,027,728,5
průměrné % poražených soupeřů13,240,036,974,030,562,150,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Hala Jiřísj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí4.5.12.3.2.8.
odstup %7,37,635,55,40,352,8
% poražených soupeřů85,782,615,433,380,0---
pořadí2014201520162017celkem
průměr8.02.512.04.55.7
medián821244
modus821242
počet závodů12126
průměrný odstup od vítěze %52,82,935,57,518,2
průměrné % poražených soupeřů0,056,715,484,249,5

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
sl 34
03.05.14
pořadí19.35.35.22.18.36.34.42.54.21.23.35.32.22.34.34.9.10.22.46.
odstup %17,817,217,718,617,658,316,436,022,818,318,716,732,127,50,020,711,513,126,747,0
% poražených soupeřů80,035,837,074,779,846,247,630,511,773,373,539,326,222,236,537,773,369,040,08,2
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr34.09.530.535.027.529.729.2
medián2293235223532
modus2293421183522
počet závodů22454320
průměrný odstup od vítěze %36,812,320,122,527,717,622,7
průměrné % poražených soupeřů24,171,230,745,762,150,947,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Hala Jiřísj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí4.5.12.
odstup %7,37,635,5
% poražených soupeřů85,782,615,4
pořadí20162017celkem
průměr12.04.57.0
medián1245
modus1244
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %35,57,516,8
průměrné % poražených soupeřů15,484,261,2

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí19.35.35.10.14.15.16.36.34.42.54.21.23.35.13.9.12.14.32.22.6.34.34.46.35.32.41.44.
odstup %17,817,217,712,716,314,516,658,316,436,022,818,318,716,718,317,216,216,732,127,525,70,020,747,047,749,052,770,9
% poražených soupeřů80,035,837,076,364,965,963,446,247,630,511,773,373,539,363,673,362,155,226,222,280,836,537,78,217,124,47,02,3
pořadí20142016201720182019celkem
průměr39.625.624.835.020.627.3
medián413221341632
modus32349343535
počet závodů5592728
průměrný odstup od vítěze %53,521,220,137,316,126,5
průměrné % poražených soupeřů11,840,753,646,960,545,1

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Hala Jiřísp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
pořadí1.1.15.
odstup %0,00,023,9
% poražených soupeřů100,0100,0---
pořadí2016celkem
průměr5.75.7
medián11
modus11
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %8,08,0
průměrné % poražených soupeřů66,766,7

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 36
04.05.14
pořadí52.50.37.29.27.30.4.6.28.39.51.
odstup %38,327,60,221,419,614,110,211,118,329,454,1
% poražených soupeřů32,939,546,339,145,843,188,580,834,12,65,7
pořadí2014201620172018celkem
průměr51.019.328.746.332.1
medián516295030
modus51427374
počet závodů143311
průměrný odstup od vítěze %54,117,318,422,022,2
průměrné % poražených soupeřů5,751,542,739,641,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Hala Jiřísl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí6.10.1.10.11.
odstup %5,711,10,06.997,829,5
% poražených soupeřů75,043,8100,0---9,1
pořadí2014201520162017celkem
průměr11.010.05.56.07.6
medián11101610
modus11101610
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze %29,56.997,85,55,71.408,8
průměrné % poražených soupeřů9,10,071,975,045,6

Kategorie K1M

Hala Jiřísj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí53.17.50.37.19.20.3.39.36.30.26.44.
odstup %9.386,111,327,60,216,826,35,829,453,027,323,1164,7
% poražených soupeřů---66,739,546,365,445,793,82,67,938,339,02,3
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr44.026.033.020.719.034.753.031.2
medián4426302019375330
modus44263031917533
počet závodů112313112
průměrný odstup od vítěze %164,723,140,220,516,813,09.386,1814,3
průměrné % poražených soupeřů2,339,023,147,465,450,80,037,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Hala Jiřísj 116
27.08.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí15.2.3.
odstup %23,93,04,7
% poražených soupeřů---75,060,0
pořadí20152016celkem
průměr2.515.06.7
medián2153
modus2152
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %3,923,910,5
průměrné % poražených soupeřů67,50,045,0

Kategorie K1M

Hala Jiřísl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 36
04.05.14
pořadí52.50.37.29.27.30.28.20.39.10.15.51.
odstup %38,327,60,221,419,614,118,340,429,416,915,054,1
% poražených soupeřů32,939,546,339,145,843,134,126,92,676,360,05,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr51.012.529.028.746.332.3
medián511028295029
modus511020273710
počet závodů1233312
průměrný odstup od vítěze %54,116,029,418,422,024,6
průměrné % poražených soupeřů5,768,221,242,739,637,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Hala Jiřísj 58
17.05.17
sj 116
27.08.16
sj 46
13.05.15
pořadí1.15.2.
odstup %0,023,913,6
% poražených soupeřů100,0------
pořadí201520162017celkem
průměr2.015.01.06.0
medián21512
modus21511
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %13,623,90,012,5
průměrné % poražených soupeřů0,00,0100,033,3

Kategorie K1M

Hala Jiřísj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.Olomouc
15.05.13
pořadí5.52.50.37.29.27.3.30.28.39.7.6.10.19.18.11.11.12.51.25.29.15.
odstup %15,438,327,60,221,419,67,914,118,329,412,99,133,633,135,822,128,746,454,155,661,281,7
% poražených soupeřů86,232,939,546,339,145,894,143,134,12,660,073,766,759,162,264,358,345,05,714,312,512,5
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr23.020.37.733.522.346.35.023.4
medián25127282750519
modus1511628337511
počet závodů363243122
průměrný odstup od vítěze %66,136,718,523,915,722,015,430,3
průměrné % poražených soupeřů13,149,166,818,455,539,686,245,4

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Hala Jiřísj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí20.10.
odstup %40,416,9
% poražených soupeřů26,976,3
pořadí20152016celkem
průměr10.020.015.0
medián102010
modus102010
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %16,940,428,6
průměrné % poražených soupeřů76,326,951,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále