Janů Filip, 2002

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: 1   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 8. 3/DS 12.8012,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom    
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 8. 3/DS 12.8010,7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom    
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 39. 8/DS 34.6737,5
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 18. 4/DS 14.3514,9
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 1. 1/DS
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
KRATOCHVÍL Lukáš
6. 2/DS 2.876,8
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 11. 6/DS 17.2816,3
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 14. 1/DS 96.8811,8
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 9. 1/DS 11.8423,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 7. 1/DS 3.266,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 9. 1/DS 3.477,2
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 2. 1/DS 12.391,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 2. 1/DS 7.640,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
3. 1/DS 8.511,1
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 12. 2/DS 6.299,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
9. 1/DS 6.6410,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 8. 1/DS 4.236,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
9. 2/DS 6.9511,0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 1. 1/DS
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom    
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
   
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 9. 2/DS 101.709,7
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
4. 1/DS 103.0910,1
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd    
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 8. 1/DS 132.5911,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6. 1/DS 122.2012,1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd    
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 5. 1/DS 82.609,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 6. 1/DS 108.6010,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 9. 4/DM 9.7011,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
MRÁZEK Jakub
3. 2/DM 6.206,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 47. 15/DM 22.2030,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 9. 3/DM 6.707,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
MRÁZEK Jakub
3. 1/DM 4.203,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 59. 14/DM 28.1038,3
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 34. 9/DM 31.1341,4
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 40. 9/DM 27.9835,9
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 1. 1/DM
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 0.490,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 13. 6/DM 13.9614,1
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 10. 1/DM 50.246,0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 11. 1/DM 11.159,8
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 3. 1/U18 3.216,9
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 4. 1/U18 2.715,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 13. 1/DM 3.898,0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
15. 2/DM 7.9916,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 10. 1/DM 5.0610,4
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
10. 1/DM 4.969,9
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom    
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 2. 1/DM 1.401,5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 7. 3/DM 81.869,3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
8. 3/DM 93.8310,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 2. 2/DM 44.855,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
3. 2/DM 12.941,5
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 53. 13/DM 71.6079,6
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28. 6/DM 19.9420,9
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 9. 1/DM 3.567,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
11. 1/DM 5.8512,4
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 7. 1/DM 0.010,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
15. 2/DM 2.630,1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M slalom 39. 6/DM 27.5728,4
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M slalom 42. 7/DM 30.5732,1
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 4. 2/DM 9.909,2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 22. 9/DM 29.9031,6
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 10. 1/DM 48.018,4
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
10. 1/DM 55.6910,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 12. 2/DM 48.968,6
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
14. 3/DM 97.8717,6
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 10. 1/DM 146.6413,0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 2/DM 203.2117,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 1/DM 110.7012,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 5. 1/DM 135.7012,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 3. 1/DM 96.1010,3
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 1/DM 125.5011,6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 7. 1/DM 98.7013,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 8. 1/DM 69.7012,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 7. 1/DM 76.9010,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 7. 1/DM 58.4010,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 8. 3/DM 12.5012,3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 29. 7/DM 20.5022,5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
JANŮ Veronika
4. 1/DM 14.5012,1
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 10. 3/DM 8.207,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 28. 7/DM 15.9017,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
JANŮ Veronika
5. 1/DM 19.9016,9
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 30. 7/DM 25.0027,0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 33. 9/DM 42.9038,7
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 2. 1/DM 0.370,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
HALA Jiří
6. 1/DM 2.365,7
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 59. 24/DM 32.9037,9
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 18. 10/DM 25.5627,4
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 16. 2/DM 6.8013,2
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 40. 9/DM 28.9928,0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 20. 3/DM 103.0815,3
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 38. 5/DM 71.3765,9
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 1/DM 3.727,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 26. 2/DM 5.8411,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 4. 2/DM 36.175,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
HALA Jiří
4. 1/DM 44.727,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 4. 2/DM 73.186,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
HALA Jiří
5. 1/DM 82.827,6
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1M slalom 41. 6/DM 87.3396,5
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1M slalom 33. 3/DM 37.0440,6
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 24. 4/DM 25.3824,4
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 23. 5/DM 29.8729,6
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19. 1/DM 7.6016,3
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 18. 2/DM 8.6918,8
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 1. 1/DM
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 4. 1/DM 15.8016,7
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 150.   3560.699.060,3
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
JANŮ Veronika
3. 2/DM 25.8023,2
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 7. 3/DM 16.1018,5
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 30. 5/DM 40.3638,5
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 33. 4/DM 47.5550,7
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 37. 6/DM 142.06138,9
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 37. 6/DM 200.14202,1
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 16. 2/DM 91.7116,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 23. 3/DM 13.1118,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd    
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1M sjezd 4. 1/DM 124.6011,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1M sjezd 4. 1/DM 124.5013,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd 5. 1/DM 150.0017,5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 6. 1/DM 173.2017,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 6.   174.6020,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 8.   141.2016,0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 10. 2/DM 173.4019,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 11.   168.4018,9
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 14. 2/ZS 10.209,0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
JANŮ Veronika
11. 2/ZS 21.2016,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 29. 7/ZS 22.0022,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 20. 4/ZS 20.5017,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
JANŮ Veronika
10. 3/ZS 29.8021,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 36. 8/ZS 24.3022,6
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 40. 2/ZS 55.2257,7
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 41. 3/ZS 85.0484,1
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M sjezd 12. 2/ZS 13.0323,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
HALA Jiří
10. 1/ZS 5.9611,1
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 36.   3552.277.444,0
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 26. 9/ZS 67.6669,8
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
HALA Jiří
5. 1/ZS 60.8853,6
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 7/ZS 10.5020,6
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
HALA Jiří
12. 2/ZS 18.1335,5
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1M sjezd 3. 3/ZS 31.848,2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 7. 6/ZS 7.0312,1
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 23. 2/ZS 7.5814,8
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
HALA Jiří
1. 1/ZS
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
HALA Jiří
1. 1/ZS
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
HALA Jiří
15. 2/ZS 12.3823,9
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 23. 2/ZS 257.5434,0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 24. 4/ZS 36.9133,2
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 3. 3/ZS 3.584,4
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
HALA Jiří
1. 1/ZS
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 10. 8/ZS 20.6018,1
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M slalom
HALA Jiří
2. 1/ZS 3.612,3
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 6. 5/ZS 12.7413,0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 2. 2/ZS
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 4. 4/ZS 5.1212,9
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 5. 5/ZS 15.8216,0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
HALA Jiří
   
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 21. 7/ZS 104.6419,2
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
HALA Jiří
7. 1/ZS 72.9111,9
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 24. 8/ZS 202.4721,8
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
HALA Jiří
9. 1/ZS 147.6614,0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom    
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom    
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom    
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom    
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
HALA Jiří
1. 1/ZS
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 7. 7/ZS 13.5811,1
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
HALA Jiří
2. 2/ZS 2.652,4
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 6. 6/ZS 13.7914,8
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 75. 13/ZS 36.7144,7
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 40. 5/ZS 46.5053,9
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 112. 25/ZS 75.6391,8
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 43. 7/ZS 34.8941,4
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 29. 3/ZS 10.4923,9
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 4. 1/ZS 7.9716,0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 13. 3/ZS 40.6039,2
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 10. 3/ZS 12.2233,9
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HALA Jiří
4. 1/ZS 36.0031,1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 12. 4/ZS 39.6041,7
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 23. 3/ZS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 40. 7/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 26. 2/ZS 26.5636,8
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 40. 6/ZS 15.0823,0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 1/ZS 363.2035,0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 1/ZS 371.2035,8
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 11. 3/ZS 21.4022,6
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 7/ZS 13.5014,5
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
RUDORFER Martin
4. 2/ZS 12.8010,0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 11. 3/ZS 22.3023,6
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 11. 5/ZS 13.7014,9
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
RUDORFER Martin
4. 2/ZS 13.9010,5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 11. 2/ZS 203.9022,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd    
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 14. 4/ZS 225.9024,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 17. 6/ZS 231.5029,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 12. 1/ZS 197.0021,8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 16. 5/ZS 211.9026,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 5/ZS 243.9026,2
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 23.   268.0035,3
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 31.   392.9739,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 28. 4/ZS 23.4021,3
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
NOVOTNÝ Petr
5. 1/DM 9.307,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 41. 8/ZS 27.5028,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 26. 4/ZS 27.3025,2
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
NOVOTNÝ Petr
5. 1/DM 4.503,4
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 38. 7/ZS 28.5029,0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 4/ZS 21.1347,6
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 13/ZS 18.8246,1
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 65. 22/ZS 78.5589,9
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 8. 6/ZS 9.4119,0
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 18. 14/ZS 6.8515,4
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 27. 23/ZS 26.9227,6
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 6. 5/ZS 21.9820,6
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 8. 2/ZS 16.9817,3
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 17. 6/ZS 26.5333,8
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 7. 2/ZS 15.3216,0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 17. 5/ZS 31.9442,3
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 6. 5/ZS 39.1913,3
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 14. 10/ZS 27.5124,3
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 19.   55.5322,8
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 34. 28/ZS 21.7220,0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1M sjezd 8. 5/ZS 9.7216,7
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 16. 11/ZS 33.5027,4
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 25. 19/ZS 15.1734,2
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 62. 40/ZS 36.6132,2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 7. 6/ZS 40.1016,5
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 12. 8/ZS 28.9728,9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd    
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 36. 28/ZS 25.3827,2
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 6. 5/ZS 4.8412,8
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 16. 11/ZS 32.3235,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 21. 17/ZS 7.0322,3
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 32. 26/ZS 23.5027,8
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C1M slalom 8. 2/ZS 19.7018,1
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C1M slalom 8. 2/ZS 22.4019,2
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 3/ZS 27.0026,7
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 3/ZS 30.5028,7
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 9. 2/ZS 52.0054,9
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 26. 2/ZM 41.1036,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
10. 1/ZM 35.6031,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 35. 5/ZM 39.6443,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 33. 2/ZM 44.7642,0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
14. 2/ZM 54.7946,2
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 35. 3/ZM 38.0742,1
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1M sjezd 11. 4/ZM 9.6324,5
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 16. 2/ZM 6.2518,5
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 40.   25.1928,5
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1M slalom 13.   31.1933,2
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 55. 10/ZM 48.5156,7
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 36. 6/ZM 80.0689,8
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 6. 2/ZM 98.8017,6
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 69. 13/ZM 40.3648,4
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 17. 4/ZM 104.8022,3
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 33. 2/ZM 44.1249,5
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 14. 1/ZM 35.6032,8
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
5. 1/ZM 22.2018,0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 21. 6/ZM 35.4035,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 14. 1/ZM 35.0030,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
5. 1/ZM 33.3025,9
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 24. 7/ZM 36.5034,3
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 6. 2/ZM 11.7519,6
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 15. 4/ZM 32.2838,9
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 18. 4/ZM 14.8032,0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 33. 8/ZM 29.3237,9
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 8. 2/ZM 15.4926,5
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 13. 4/ZM 33.7639,0
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 17. 4/ZM 15.9635,4
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 42. 12/ZM 37.1847,4
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 5. 2/ZM 29.4022,8
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 7. 3/ZM 14.8011,8
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 4. 1/ZM 21.7015,8
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 7. 3/ZM 16.8013,3
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd    
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 28. 4/ZM 277.3036,6
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 7. 1/ZM 35.1035,3
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 8. 1/ZM 20.2019,4
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 1/ZM 36.7044,8
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 2/ZM 40.8058,3
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 11. 2/ZM 24.3028,7
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 22. 4/ZM 39.1071,6
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 7. 2/ZM 55.1053,9
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
3. 1/ZM 46.4036,9
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 10. 1/ZM 38.8042,1
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 10. 1/ZM 16.9044,0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 8. 1/ZM 32.8033,3
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 12. 2/ZM 29.9031,5
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 26. 4/ZM 37.0045,6
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1M slalom 8. 1/ZM 36.9037,3
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 11. 1/ZM 30.5033,2
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 27. 5/ZM 37.2044,4
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 46.   31.6844,6
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 44. 1/ZM 401.3342,9
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 36. 1/ZM 405.2048,9
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 34. 1/ZM 411.1049,4
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 25.   289.9044,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 26. 2/ZM 409.3041,0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 29. 1/ZM 422.0043,4
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 30. 1/ZM 299.3045,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 37. 1/ZM 104.60117,1
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 62. 6/ZM 54.9065,0
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1M sjezd 9. 1/ZM 104.5022,3
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 37. 1/ZM 161.96172,2
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1M sjezd 27. 14/ZM 123.0030,9
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 68. 5/ZM 47.9053,1
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1M sjezd 29.   21.5348,2
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1M slalom 56.   50.5146,4
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1M slalom 17.   80.9164,7
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 42. 3/ZM 59.6074,2
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 39. 1/ZM 50.1063,0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 29. 3/ZM 51.9052,9
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 31. 5/ZM 61.0064,7
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 25. 6/ZM
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd    
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 25. 6/ZM 24.7057,7
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom 36. 4/ZM 106.40146,2
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 7. 1/ZM 19.6046,7
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 21. 4/ZM 94.89100,8
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom 29. 4/ZM 176.40201,1
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom 29. 3/ZM 148.00173,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Janů FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 1 16.11.18 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 19.06.17 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 28.03.17 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 11.04.16 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.08.13 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.05.13 inserted RVP
Místo narozeníOlomouc
ZnameníLev
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníGymnázium Čajkovského Olomouc
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděHawk
Výrobce pádlaGalasport
Osobní sponzořiMasáže a fyzioterapie Zdeněk Bartl,Aquapark Olomouc,
Od kolika let pádluje11
První trenérPavla a Robert Kneblovi
Současný trenérRobert Knebl
ZálibyFloorbal, bezky,lyze ,kolo

Profil aktualizován 06.03.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACE
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
0|4921|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
33.C1M 2/2 27
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 3/3 118
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 6/10 247
16.C2M
Klíma Vojtěch
4/4 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
9.C2M
Klíma Vojtěch
5/5 210
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/16 378
7.C2M
Klíma Vojtěch
5/5 185

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/4 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/5 146
3.C2M
Mrázek Jakub
2/2 52
69.K1M 3/3 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 6/9 246
12.C2M
Kratochvíl Martin
5/5 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/11 92
21.C2M
Kratochvíl Martin
5/7 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/17 242
9.C2M
Kratochvíl Martin
5/5 48

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
39.C1M 6/8 17
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.C1M 4/6 80
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 3/3 77
29.C2M
Janů Veronika
1/1 6
10.C2X
Janů Veronika
2/2 12
58.K1M 3/3 143
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 7/12 167
 C2M
Hala Jiří
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/12 114
14.C2M
Hala Jiří
2/2 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/21 179
15.C2M
Hala Jiří
2/2 25
 K1M 1/1 0

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.C1M 4/6 36
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
139.C1M 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/7 63
12.C2M
Hala Jiří
3/3 37
15.C2M
Janů Veronika
2/2 26
30.C2M
Rudorfer Martin
2/2 12
40.K1M 5/5 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 2/2 3
25.C2M
Hala Jiří
2/2 30
26.K1M 6/10 100
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 3/3 5
 C2M
Hala Jiří
3/3 0
58.K1M 5/12 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/7 6
14.C2M
Hala Jiří
2/2 2
20.K1M 5/14 100

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 4/4 21
211.K1M 4/4 133
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 5/9 24
8.C2M
Novotný Petr
2/2 34
55.K1M 4/4 102
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 4/4 1
90.K1M 4/4 15

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
153.C1M 2/2 21
264.K1M 2/2 84
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 5/13 25
14.C2M
Kratochvíl Martin
5/5 25
38.K1M 5/13 149
Sjezd: Žebříček Český Pohár
56.K1M 4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
79.C1M 1/1 1
77.K1M 5/7 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 2/2 1
35.K1M 5/15 63

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 2/2 1
104.K1M 5/11 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
70.K1M 3/3 8

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201820172016
C1M433949

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162014
C1M7112038-
C2M16124525-
K1M---2656

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2019201820172016
C1M33382336
K1M---67

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201620152014
C1M139156153
K1M-211264

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014
C1M691617506079
C2M9211469--
K1M---589077

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016201520142013
C1M971617293456
K1M2176958405538104
C2M-32930814-
C2X--10----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620142013
C1M4471435-
C2M791514--
K1M--140203570
Fotky nenalezeny.
0|4921|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
33.C1M 2/2 27
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 3/3 118
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 6/10 247
16.C2M
Klíma Vojtěch
4/4 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/11 0
9.C2M
Klíma Vojtěch
5/5 210
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/16 378
7.C2M
Klíma Vojtěch
5/5 185

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/4 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/5 146
3.C2M
Mrázek Jakub
2/2 52
69.K1M 3/3 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 6/9 246
12.C2M
Kratochvíl Martin
5/5 172
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/11 92
21.C2M
Kratochvíl Martin
5/7 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/17 242
9.C2M
Kratochvíl Martin
5/5 48

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
39.C1M 6/8 17
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.C1M 4/6 80
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 3/3 77
29.C2M
Janů Veronika
1/1 6
10.C2X
Janů Veronika
2/2 12
58.K1M 3/3 143
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 7/12 167
 C2M
Hala Jiří
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/12 114
14.C2M
Hala Jiří
2/2 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/21 179
15.C2M
Hala Jiří
2/2 25
 K1M 1/1 0

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.C1M 4/6 36
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
139.C1M 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/7 63
12.C2M
Hala Jiří
3/3 37
15.C2M
Janů Veronika
2/2 26
30.C2M
Rudorfer Martin
2/2 12
40.K1M 5/5 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 2/2 3
25.C2M
Hala Jiří
2/2 30
26.K1M 6/10 100
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 3/3 5
 C2M
Hala Jiří
3/3 0
58.K1M 5/12 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/7 6
14.C2M
Hala Jiří
2/2 2
20.K1M 5/14 100

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 4/4 21
211.K1M 4/4 133
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 5/9 24
8.C2M
Novotný Petr
2/2 34
55.K1M 4/4 102
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 4/4 1
90.K1M 4/4 15

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
153.C1M 2/2 21
264.K1M 2/2 84
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 5/13 25
14.C2M
Kratochvíl Martin
5/5 25
38.K1M 5/13 149
Sjezd: Žebříček Český Pohár
56.K1M 4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
79.C1M 1/1 1
77.K1M 5/7 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 2/2 1
35.K1M 5/15 63

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 2/2 1
104.K1M 5/11 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
70.K1M 3/3 8

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201820172016
C1M433949

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162014
C1M7112038-
C2M16124525-
K1M---2656

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2019201820172016
C1M33382336
K1M---67

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201620152014
C1M139156153
K1M-211264

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014
C1M691617506079
C2M9211469--
K1M---589077

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016201520142013
C1M971617293456
K1M2176958405538104
C2M-32930814-
C2X--10----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620142013
C1M4471435-
C2M791514--
K1M--140203570

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
52 80 21 48 79 25 305
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár37.638.03312
C1M37.638.03312
NKZ42.334.04014
C1M33.833.04012
K1M93.575.0752
veřejné závody19.113.08112
C1M13.19.0848
K1M31.429.02945
C2M5.44.0317
C2X4.54.042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,012
C1M00,000,000,000,012
NKZ00,000,000,000,014
C1M00,000,000,000,012
K1M00,000,000,000,02
veřejné závody10,921,843,676,3112
C1M00,012,100,012,148
K1M00,000,000,000,045
C2M15,915,9423,5635,317
C2X00,000,000,000,02
Celkem10,721,442,975,1138
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2418687800,0
C1M2418687800,0
NKZ2710263800,0
C1M238563700,0
K1M41704300,0
veřejné závody216158475324,5
C1M9354262628,0
K1M8675691922,1
C2M332829618,2
C2X441250,0
Celkem2674478175319,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí39.42.40.38.41.33.30.33.37.37.40.41.
odstup % *)28,432,128,065,996,540,638,550,7138,9202,157,784,1
% poražených soupeřů *)9,5---27,833,9---22,019,411,12,72,723,521,6
pořadí201620172018celkem
průměr40.536.140.537.6
medián40373938
modus40333933
počet závodů28212
průměrný odstup od vítěze % *)70,982,630,272,0
průměrné % poražených soupeřů *)22,615,04,814,5
počet jízd416424
lepší 1. jízda2
100,0%
3
37,5%
0
0,0%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 53
12.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí11.13.42.18.41.33.26.10.6.13.17.
odstup % *)16,314,132,127,496,540,669,818,120,633,264,7
% poražených soupeřů *)70,667,6---64,6---22,028,676,978,340,011,1
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr17.013.06.018.030.727.511.020.9
medián171361033131117
modus171361018131113
počet závodů111232111
průměrný odstup od vítěze % *)64,733,220,643,954,923,116,339,4
průměrné % poražených soupeřů *)11,140,078,352,828,933,870,641,8
počet jízd222464222
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
4,5%

Kategorie C2M

Janů Filipsl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
pořadí5.2.
odstup % *)53,62,3
% poražených soupeřů *)55,693,3
pořadí2016celkem
průměr3.53.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)27,927,9
průměrné % poražených soupeřů *)74,574,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 137
09.09.17
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí59.65.27.40.56.
odstup % *)37,989,927,628,546,4
% poražených soupeřů *)49,620,071,158,133,7
pořadí2013201420152017celkem
průměr56.040.046.059.049.4
medián5640275956
modus5640275927
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze % *)46,428,558,737,946,0
průměrné % poražených soupeřů *)33,758,145,649,646,5
počet jízd224210
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí39.18.34.40.53.28.30.33.40.38.24.23.40.41.40.43.
odstup %37,514,941,435,979,620,927,038,728,065,924,429,657,784,153,941,4
% poražených soupeřů29,669,135,327,83,750,038,337,327,833,947,748,823,521,625,026,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr41.031.338.828.535.3
medián4030341838
modus4023281840
počet závodů464216
průměrný odstup od vítěze %59,335,644,426,242,5
průměrné % poražených soupeřů24,139,029,249,434,1
počet jízd8118431
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
2
50,0%
2
100,0%
7
43,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí75.112.
odstup %44,791,8
% poražených soupeřů37,88,3
pořadí2016celkem
průměr93.593.5
medián7575
modus7575
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %68,368,3
průměrné % poražených soupeřů23,123,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí6.5.14.16.12.16.36.33.
odstup %13,016,024,327,428,935,089,849,5
% poražených soupeřů79,281,843,540,050,034,820,534,7
pořadí201420152016celkem
průměr34.514.55.517.3
medián3314514
modus3316516
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %69,628,914,535,5
průměrné % poražených soupeřů27,642,180,548,1
počet jízd38415
lepší 1. jízda2
100,0%
1
25,0%
2
100,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
3
37,5%
0
0,0%
3
20,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí34.62.36.32.55.69.
odstup %20,032,227,227,856,748,4
% poražených soupeřů67,039,657,364,451,839,8
pořadí20142015celkem
průměr62.041.048.0
medián553436
modus553232
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %52,526,835,4
průměrné % poražených soupeřů45,857,153,3
počet jízd4711
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
3
42,9%
3
27,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 107
11.08.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
pořadí8.8.9.9.2.4.8.10.4.14.20.7.6.13.11.11.28.26.8.7.8.8.9.9.9.26.33.14.14.15.13.5.4.7.8.7.8.8.37.37.
odstup %12,010,711,77,51,59,212,37,816,79,017,111,114,839,222,623,621,325,217,316,018,119,226,728,754,936,342,032,830,138,939,022,815,835,358,353,933,337,3117,1172,2
% poražených soupeřů82,983,382,284,092,987,583,778,683,363,950,070,073,733,347,447,430,835,930,040,012,512,527,333,311,124,217,913,318,844,052,033,350,033,322,245,536,436,416,310,0
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr37.012.512.411.77.36.08.012.3
medián3789118489
modus3788114988
počet závodů2139734240
průměrný odstup od vítěze %144,736,625,319,612,37,511,330,5
průměrné % poražených soupeřů13,232,925,955,181,986,783,145,8
počet jízd426181368378
lepší 1. jízda1
50,0%
6
46,2%
5
55,6%
4
57,1%
1
33,3%
2
50,0%
1
50,0%
20
50,0%
čistých jízd0
0,0%
8
30,8%
7
38,9%
3
23,1%
2
33,3%
3
37,5%
0
0,0%
23
29,5%

Kategorie C2M

Janů Filipsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí3.3.3.11.10.1.2.4.4.4.5.5.10.14.5.5.3.
odstup %6,23,823,216,521,70,02,431,110,010,57,73,431,146,218,025,936,9
% poražených soupeřů86,788,283,367,770,0100,090,970,062,557,181,881,852,638,160,060,066,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr7.45.05.13.03.05.4
medián554334
modus554333
počet závodů5271217
průměrný odstup od vítěze %31,65,513,223,25,017,3
průměrné % poražených soupeřů55,581,874,083,387,571,6
počet jízd104142333
lepší 1. jízda2
40,0%
2
100,0%
7
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
12
70,6%
čistých jízd1
10,0%
3
75,0%
2
14,3%
0
0,0%
0
0,0%
6
18,2%

Kategorie C2X

Janů Filipsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí4.5.
odstup %12,116,9
% poražených soupeřů66,755,6
pořadí2017celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,514,5
průměrné % poražených soupeřů61,261,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
pořadí47.59.22.29.28.7.29.36.12.14.11.41.38.17.17.35.35.21.24.33.42.7.7.17.22.10.26.27.62.68.42.39.29.31.25.36.21.29.29.
odstup %30,538,331,622,517,318,522,922,641,714,514,928,929,033,842,343,742,135,134,337,947,411,813,344,871,642,145,644,465,053,174,263,052,964,70,0146,2100,8201,1173,9
% poražených soupeřů54,947,757,165,967,585,770,264,364,571,177,852,459,352,951,551,456,439,442,563,255,964,764,764,451,264,045,744,733,735,019,624,030,025,025,032,725,926,330,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr37.423.528.320.421.342.728.8
medián31241714284729
modus297171172229
počet závodů1113453339
průměrný odstup od vítěze %90,439,633,523,319,433,549,2
průměrné % poražených soupeřů27,954,554,069,673,053,250,2
počet jízd22268106577
lepší 1. jízda6
54,5%
8
61,5%
4
100,0%
4
80,0%
1
33,3%
2
66,7%
25
64,1%
čistých jízd2
9,1%
7
26,9%
4
50,0%
0
0,0%
4
66,7%
1
20,0%
18
23,4%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí6.5.14.16.
odstup %13,016,024,327,4
% poražených soupeřů79,281,843,540,0
pořadí20152016celkem
průměr15.05.510.3
medián1456
modus1455
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %25,914,520,2
průměrné % poražených soupeřů41,880,561,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí34.62.
odstup %20,032,2
% poražených soupeřů67,039,6
pořadí2015celkem
průměr48.048.0
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,126,1
průměrné % poražených soupeřů53,353,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Janů Filipsj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí14.9.8.10.9.10.10.13.16.20.16.26.4.4.23.26.
odstup %11,89,711,66,07,78,413,017,613,215,37,311,85,86,60,036,8
% poražených soupeřů23,574,263,257,177,173,535,77,731,85,068,849,089,790,618,513,8
pořadí2016201720182019celkem
průměr24.514.310.410.313.6
medián231610910
modus23410810
počet závodů265316
průměrný odstup od vítěze %18,410,010,511,011,4
průměrné % poražených soupeřů16,255,850,253,648,7

Kategorie C2M

Janů Filipsj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí4.11.10.4.5.12.
odstup %10,112,410,07,37,635,5
% poražených soupeřů80,047,452,685,782,615,4
pořadí2016201720182019celkem
průměr12.04.510.54.07.7
medián1241045
modus1241044
počet závodů12216
průměrný odstup od vítěze %35,57,511,210,113,8
průměrné % poražených soupeřů15,484,250,080,060,6

Kategorie K1M

Janů Filipsj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí34.24.40.40.13.14.44.36.34.
odstup %20,633,20,023,035,035,842,948,949,4
% poražených soupeřů21,414,825,026,414,313,312,25,45,7
pořadí20142016celkem
průměr38.027.531.0
medián362434
modus344034
počet závodů369
průměrný odstup od vítěze %47,124,632,1
průměrné % poražených soupeřů7,819,215,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Janů Filipsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí3.7.2.9.10.10.20.16.6.9.
odstup %6,99,35,27,78,413,015,37,317,622,3
% poražených soupeřů84,680,096,777,173,535,75,068,828,633,3
pořadí2013201420172018celkem
průměr9.06.018.06.89.2
medián961679
modus9616109
počet závodů112610
průměrný odstup od vítěze %22,317,611,38,411,3
průměrné % poražených soupeřů33,328,636,974,658,3

Kategorie C2M

Janů Filipsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí8.3.11.10.7.9.
odstup %10,61,512,410,011,914,0
% poražených soupeřů65,089,547,452,662,552,9
pořadí20162018celkem
průměr8.08.08.0
medián788
modus733
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %12,98,610,1
průměrné % poražených soupeřů57,763,661,7

Kategorie K1M

Janů Filipsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí21.24.17.28.34.27.
odstup %19,221,822,336,649,430,9
% poražených soupeřů66,161,754,338,65,731,6
pořadí201320142016celkem
průměr27.026.322.525.2
medián27282124
modus27172117
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %30,936,120,530,0
průměrné % poražených soupeřů31,632,963,943,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Janů Filipsj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí14.2.9.8.10.7.2.9.10.10.13.16.20.16.26.4.4.16.23.26.6.7.6.
odstup %11,80,99,711,66,09,35,27,78,413,017,613,215,37,311,85,86,616,60,036,813,316,517,6
% poražených soupeřů23,596,774,263,257,180,096,777,173,535,77,731,85,068,849,089,790,642,318,513,837,525,028,6
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr6.06.524.514.68.78.311.5
medián66231610810
modus66231610210
počet závodů12277423
průměrný odstup od vítěze %17,614,918,410,99,68,511,4
průměrné % poražených soupeřů28,631,316,253,961,164,451,6

Kategorie C2M

Janů Filipsl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí3.4.8.3.11.10.4.5.12.
odstup %1,110,110,61,512,410,07,37,635,5
% poražených soupeřů87,580,065,089,547,452,685,782,615,4
pořadí2016201720182019celkem
průměr12.04.58.03.56.7
medián124835
modus124333
počet závodů12429
průměrný odstup od vítěze %35,57,58,65,610,7
průměrné % poražených soupeřů15,484,263,683,867,3

Kategorie K1M

Janů Filipsj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 123
16.08.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí34.24.40.40.13.14.23.31.19.17.28.44.36.34.
odstup %20,633,20,023,035,035,835,339,622,822,336,642,948,949,4
% poražených soupeřů21,414,825,026,414,313,318,511,840,054,338,612,25,45,7
pořadí201420152016celkem
průměr31.819.027.428.4
medián34192428
modus17194034
počet závodů51814
průměrný odstup od vítěze %40,022,827,831,8
průměrné % poražených soupeřů23,240,018,221,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Janů Filipsj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sj 22
07.04.19
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
pořadí14.2.9.8.6.5.6.10.9.10.10.13.5.4.4.3.8.7.7.7.16.20.16.26.4.4.16.4.4.6.5.6.8.10.11.4.23.26.11.12.
odstup %11,80,99,711,612,19,510,76,07,78,413,017,612,812,111,610,312,013,410,110,313,215,37,311,85,86,616,613,311,217,117,520,016,019,818,916,00,036,822,621,8
% poražených soupeřů23,596,774,263,266,776,570,657,177,173,535,77,777,883,384,288,956,362,557,160,031,85,068,849,089,790,642,366,766,744,450,037,550,043,833,362,518,513,816,721,4
pořadí2016201720182019celkem
průměr15.210.47.57.19.5
medián128768
modus44764
počet závodů51513740
průměrný odstup od vítěze %19,414,011,29,513,0
průměrné % poražených soupeřů26,651,363,267,354,9

Kategorie C2M

Janů Filipsl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí3.4.11.10.4.5.12.
odstup %1,110,112,410,07,37,635,5
% poražených soupeřů87,580,047,452,685,782,615,4
pořadí2016201720182019celkem
průměr12.04.510.53.57.0
medián1241035
modus1241034
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze %35,57,511,25,612,0
průměrné % poražených soupeřů15,484,250,083,864,5

Kategorie K1M

Janů Filipsj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí34.24.10.40.40.13.14.17.14.16.17.44.36.34.26.25.29.30.
odstup %20,633,233,90,023,035,035,829,224,326,326,242,948,949,441,044,043,445,4
% poražených soupeřů21,414,865,425,026,414,313,346,756,759,556,812,25,45,739,041,534,934,1
pořadí20142016celkem
průměr32.021.725.7
medián301725
modus251414
počet závodů71118
průměrný odstup od vítěze %45,026,133,5
průměrné % poražených soupeřů24,736,431,8

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí9.7.9.12.8.11.13.10.7.19.18.23.3.7.
odstup %23,16,87,29,86,79,88,010,40,016,318,818,88,212,1
% poražených soupeřů72,488,584,964,578,158,369,278,084,630,826,124,185,757,1
pořadí2016201720182019celkem
průměr5.020.010.39.011.1
medián3191099
modus318797
počet závodů234514
průměrný odstup od vítěze %10,118,07,110,711,1
průměrné % poražených soupeřů71,427,072,577,764,5

Kategorie C2M

Janů Filipsj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
pořadí9.9.15.10.15.1.1.15.
odstup %10,711,016,59,90,10,00,023,9
% poražených soupeřů42,946,726,357,133,3100,0100,0---
pořadí201620182019celkem
průměr5.713.39.09.4
medián11599
modus115915
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %8,08,910,89,0
průměrné % poražených soupeřů66,738,944,850,8

Kategorie K1M

Janů Filipsj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sl 36
04.05.14
pořadí23.29.46.
odstup %14,823,944,6
% poražených soupeřů46,328,215,1
pořadí20142016celkem
průměr46.026.032.7
medián462329
modus462323
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %44,619,427,8
průměrné % poražených soupeřů15,137,329,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí1.12.1.10.7.2.12.3.16.8.11.
odstup %0,09,80,010,40,00,923,44,447,619,024,5
% poražených soupeřů100,064,5100,078,084,696,831,391,711,856,39,1
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr11.012.07.52.06.06.57.5
medián11832718
modus11832111
počet závodů12213211
průměrný odstup od vítěze %24,533,313,90,93,54,912,7
průměrné % poražených soupeřů9,134,161,596,887,582,365,8

Kategorie C2M

Janů Filipsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
pořadí6.9.2.10.15.6.10.1.
odstup %6,810,70,79,90,15,711,10,0
% poražených soupeřů54,542,994,157,133,375,043,8100,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr5.56.09.07.57.4
medián161066
modus16266
počet závodů21328
průměrný odstup od vítěze %5,55,73,68,75,6
průměrné % poražených soupeřů71,975,061,548,762,6

Kategorie K1M

Janů Filipsj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí36.29.34.18.16.29.
odstup %7.444,023,946,115,418,548,2
% poražených soupeřů---28,213,263,863,436,4
pořadí2013201420152016celkem
průměr29.016.026.032.527.0
medián2916182929
modus2916182929
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %48,218,530,73.733,91.266,0
průměrné % poražených soupeřů36,463,438,514,134,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí9.7.9.12.8.11.13.10.7.19.18.23.2.8.6.
odstup %23,16,87,29,86,79,88,010,40,016,318,818,80,016,712,8
% poražených soupeřů72,488,584,964,578,158,369,278,084,630,826,124,188,922,250,0
pořadí20152016201720182019celkem
průměr7.02.020.010.39.010.8
medián62191099
modus6218797
počet závodů2134515
průměrný odstup od vítěze %14,70,018,07,110,711,0
průměrné % poražených soupeřů36,188,927,072,577,761,4

Kategorie C2M

Janů Filipsj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
pořadí9.9.15.10.15.15.
odstup %10,711,016,59,90,123,9
% poražených soupeřů42,946,726,357,133,3---
pořadí201620182019celkem
průměr15.013.39.012.2
medián1515910
modus1515915
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %23,98,910,812,0
průměrné % poražených soupeřů0,038,944,834,4

Kategorie K1M

Janů Filipsj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 36
04.05.14
pořadí23.4.29.25.21.46.
odstup %14,812,923,934,222,344,6
% poražených soupeřů46,388,528,236,842,915,1
pořadí201420152016celkem
průměr46.023.018.724.7
medián46212323
modus462144
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze %44,628,317,225,5
průměrné % poražených soupeřů15,139,954,343,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí9.7.9.12.8.1.11.13.10.7.19.18.1.23.6.8.
odstup %23,16,87,29,86,70,09,88,010,40,016,318,80,018,819,626,5
% poražených soupeřů72,488,584,964,578,1100,058,369,278,084,630,826,1100,024,137,512,5
pořadí2014201720182019celkem
průměr7.015.310.37.710.1
medián6181089
modus61791
počet závodů244616
průměrný odstup od vítěze %23,013,57,18,911,4
průměrné % poražených soupeřů25,045,372,581,463,1

Kategorie C2M

Janů Filipsj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
pořadí9.9.15.10.15.15.
odstup %10,711,016,59,90,123,9
% poražených soupeřů42,946,726,357,133,3---
pořadí201620182019celkem
průměr15.013.39.012.2
medián1515910
modus1515915
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %23,98,910,812,0
průměrné % poražených soupeřů0,038,944,834,4

Kategorie K1M

Janů Filipsj 58
17.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Veselí
22.06.13
sp.Olomouc
15.05.13
pořadí150.23.29.18.17.8.11.10.12.11.46.25.7.
odstup %9.060,314,823,932,035,419,428,744,031,533,244,657,746,7
% poražených soupeřů---46,328,261,464,475,058,355,065,667,715,125,062,5
pořadí2013201420162017celkem
průměr16.016.626.0150.028.2
medián7112315017
modus7112315011
počet závodů282113
průměrný odstup od vítěze %52,233,619,49.060,3728,6
průměrné % poražených soupeřů43,857,837,3-338,222,0

Ostatní sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí2.8.
odstup %0,016,7
% poražených soupeřů88,922,2
pořadí20152016celkem
průměr8.02.05.0
medián822
modus822
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %16,70,08,3
průměrné % poražených soupeřů22,288,955,6

Kategorie K1M

Janů Filipsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí4.25.
odstup %12,934,2
% poražených soupeřů88,536,8
pořadí20152016celkem
průměr25.04.014.5
medián2544
modus2544
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %34,212,923,6
průměrné % poražených soupeřů36,888,562,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále