MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd

22.06.2019   řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm13:24,88 0/47
2.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc13:32,527.64/0,90/39
3.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.13:39,5714.70/1,844/0
4.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel13:47,3122.43/2,80/35
5.3/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov14:04,0539.17/4,936/0
6.3/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk14:04,5439.66/4,90/31
7.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc14:08,7243.84/5,40/27
8.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.14:23,5658.68/7,328/0
9. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha14:25,6260.74/7,524/0
10.2/ZSMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav14:52,5187.63/10,920/0
11.5/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel15:04,0699.18/12,30/23
12.6/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel15:13,77108.89/13,50/19
13.7/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov15:17,56112.68/14,016/0
14.8/DMURBAN Michal 2004 3 Šumperk15:18,12113.24/14,10/15
15.9/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.15:23,26118.38/14,712/0
16.3/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel15:26,44121.56/15,10/11
17.10/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.15:41,53136.65/17,08/0
18.11/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc15:58,38153.50/19,10/7
19.4/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.16:01,89157.01/19,54/0
20.5/ZSBEIER Alva 2005 Trutnov16:02,51157.63/19,63/0
21.12/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel16:03,08158.20/19,70/6
22.6/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel16:18,18173.30/21,50/5
23.7/ZSSTRATIL Filip 2006 Litovel16:22,75177.87/22,10/4
24.8/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc16:58,96214.08/26,60/3
25.1/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto17:05,13220.25/27,42/0
26.2/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc17:09,15224.27/27,90/2
27.9/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc17:29,71244.83/30,40/1
28.10/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.17:34,69249.81/31,01/0
29.11/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav18:17,19292.31/36,30/0
30.3/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc19:05,13340.25/42,30/0
31.4/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc19:07,19342.31/42,50/0
  NOVÁK Tobiáš 2008 OlomoucDNS 0/0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 OlomoucDNS 0/0
Oddíl