MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd

22.06.2019   řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm13:24,88 0/47
2.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc13:32,527.64/0,90/39
3.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.13:39,5714.70/1,844/0
4.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel13:47,3122.43/2,80/35
5.3/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov14:04,0539.17/4,936/0
6.3/DSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk14:04,5439.66/4,90/31
7.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc14:08,7243.84/5,40/27
8.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.14:23,5658.68/7,328/0
9. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha14:25,6260.74/7,524/0
10.2/ZSMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav14:52,5187.63/10,920/0
11.5/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel15:04,0699.18/12,30/23
12.6/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel15:13,77108.89/13,50/19
13.7/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov15:17,56112.68/14,016/0
14.8/DMURBAN Michal 2004 3 Šumperk15:18,12113.24/14,10/15
15.9/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.15:23,26118.38/14,712/0
16.3/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel15:26,44121.56/15,10/11
17.10/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.15:41,53136.65/17,08/0
18.11/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc15:58,38153.50/19,10/7
19.4/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.16:01,89157.01/19,54/0
20.5/ZSBEIER Alva 2005 Trutnov16:02,51157.63/19,63/0
21.12/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel16:03,08158.20/19,70/6
22.6/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel16:18,18173.30/21,50/5
23.7/ZSSTRATIL Filip 2006 Litovel16:22,75177.87/22,10/4
24.8/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc16:58,96214.08/26,60/3
25.1/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto17:05,13220.25/27,42/0
26.2/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc17:09,15224.27/27,90/2
27.9/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc17:29,71244.83/30,40/1
28.10/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.17:34,69249.81/31,01/0
29.11/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav18:17,19292.31/36,30/0
30.3/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc19:05,13340.25/42,30/0
31.4/ZMRETEK Toman 2007 Olomouc19:07,19342.31/42,50/0
  NOVÁK Tobiáš 2008 OlomoucDNS 0/0
  KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 OlomoucDNS 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:25,49 0/63
2.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha12:31,465.97/0,852/0
3.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.12:52,2826.80/3,644/0
4.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav12:54,2728.78/3,936/0
5.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc13:20,9055.41/7,40/55
6.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno13:22,1656.67/7,60/47
7.4/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc13:28,4062.91/8,40/43
8.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc13:32,8367.34/9,00/39
9.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.13:54,6489.15/12,028/0
10.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor13:59,2893.79/12,624/0
11.5/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz14:03,0297.53/13,120/0
12.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc14:09,98104.49/14,00/35
13.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto14:12,49107.00/14,416/0
14.7/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz14:27,22121.73/16,312/0
15.5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc14:37,43131.94/17,70/31
16.8/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK14:43,21137.72/18,50/27
17.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc14:43,97138.48/18,60/23
18.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav14:47,32141.83/19,08/0
19.6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.14:58,77153.28/20,64/0
20.5/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc15:11,21165.72/22,20/19
21.6/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK15:13,20167.71/22,50/15
22.7/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc15:22,92177.43/23,80/11
23.8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.15:35,37189.88/25,53/0
24.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc15:38,39192.90/25,90/10
25.9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:38,67193.18/25,90/9
26.10/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK15:40,51195.02/26,20/8
27.10/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná15:53,91208.42/28,00/7
28.11/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.15:55,30209.81/28,12/0
29.11/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc15:56,53211.04/28,30/6
30.2/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc16:07,97222.48/29,80/5
31.12/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz16:15,72230.23/30,91/0
32.13/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK16:26,11240.62/32,30/4
33.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno16:38,69253.20/34,00/3
34.14/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc17:00,61275.12/36,90/2
35.12/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.17:11,70286.21/38,40/0
36.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc17:13,93288.44/38,70/1
37.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc17:39,00313.51/42,10/0
38.6/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha17:52,00326.51/43,80/0
39.7/ZMHAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK18:11,55346.06/46,40/0
  VRBOVÁ Marie 2007 3 OlomoucDNF 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha11:07,44 103/0
2.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc11:14,196.75/1,00/96
3.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz11:22,1714.73/2,295/0
4.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:22,2414.80/2,20/88
5.4/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha11:28,0820.64/3,191/0
6.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily11:30,5623.12/3,587/0
7.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:38,3130.87/4,60/80
8.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno11:40,4533.01/4,90/72
9.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz11:41,1833.74/5,183/0
10.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.12:06,5559.11/8,979/0
11.7/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:07,8260.38/9,00/68
12.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:14,8467.40/10,10/64
13.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně12:17,1169.67/10,475/0
14.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc12:17,2169.77/10,50/60
15.5/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc12:22,9075.46/11,30/56
16.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav12:34,5587.11/13,171/0
17.3/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha12:38,7091.26/13,767/0
18.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk12:48,24100.80/15,10/52
19.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc13:06,36118.92/17,80/48
20.9/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.13:09,68122.24/18,363/0
21.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc13:16,91129.47/19,40/44
22.7/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily13:21,75134.31/20,159/0
23.5/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov13:24,72137.28/20,655/0
24.8/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště13:43,63156.19/23,451/0
25.9/DMFLORIÁN Heřman 2003 Trutnov13:57,34169.90/25,547/0
26.10/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí13:58,95171.51/25,70/40
27.11/DMRUTAR Martin 2003 2 VS Desná14:00,65173.21/26,00/36
28.12/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc14:08,67181.23/27,20/32
29.13/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno14:10,94183.50/27,50/28
30.14/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc14:11,97184.53/27,60/24
31.15/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí14:14,28186.84/28,00/20
32.16/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná14:18,37190.93/28,60/19
33.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.14:18,82191.38/28,743/0
34.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.14:20,02192.58/28,939/0
35.17/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily14:22,64195.20/29,235/0
36.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz14:26,93199.49/29,931/0
37.7/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav14:28,31200.87/30,127/0
38.18/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.14:29,17201.73/30,223/0
39.11/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí14:39,97212.53/31,80/18
40.12/DSWALTER David 2001 2 Šumperk14:46,01218.57/32,70/17
41.8/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno14:54,45227.01/34,00/16
42.9/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav14:58,81231.37/34,722/0
43.13/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel15:00,84233.40/35,00/15
44.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí15:01,01233.57/35,00/14
45.19/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí15:03,82236.38/35,40/13
46.20/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.15:08,69241.25/36,121/0
47.10/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno15:08,88241.44/36,20/12
48.21/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc15:09,52242.08/36,30/11
49.22/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:13,09245.65/36,80/10
50.11/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí15:13,33245.89/36,80/9
51.12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto15:23,07255.63/38,320/0
52.3/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně15:25,39257.95/38,619/0
52.13/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:25,39257.95/38,60/8
54.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha15:29,25261.81/39,218/0
55.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:31,00263.56/39,517/0
56.14/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště15:39,05271.61/40,716/0
57.23/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc15:45,37277.93/41,60/7
58.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov15:52,39284.95/42,715/0
59.24/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily15:54,81287.37/43,114/0
60.15/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha15:55,20287.76/43,113/0
61.25/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha15:57,10289.66/43,412/0
62.16/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc15:57,96290.52/43,50/6
63.4/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc16:01,47294.03/44,10/5
64.17/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily16:07,63300.19/45,011/0
65.18/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí16:11,49304.05/45,60/4
66.19/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.16:11,55304.11/45,610/0
67.5/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz16:17,24309.80/46,49/0
68.6/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.16:25,82318.38/47,78/0
69.20/ZSČAMEK David 2006 Litovel16:31,82324.38/48,60/3
70.7/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto16:33,87326.43/48,97/0
71.14/DSSTEHLÍK Alexander 2002 3 Trutnov16:39,04331.60/49,76/0
72.26/DMŠVAGR Robin 2004 Týniště16:42,32334.88/50,25/0
73.21/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily16:42,87335.43/50,34/0
74.8/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc16:47,10339.66/50,90/2
75.9/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc16:48,75341.31/51,10/1
76.10/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.16:50,56343.13/51,43/0
77.22/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.16:52,69345.25/51,72/0
78.11/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily17:01,39353.95/53,01/0
79.12/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK17:06,11358.67/53,70/0
80.13/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc17:12,63365.19/54,70/0
81.23/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc17:15,41367.97/55,10/0
82.14/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha17:18,56371.12/55,60/0
83.24/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.17:43,17395.73/59,30/0
84.25/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště17:46,52399.08/59,80/0
85.26/ZSPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel18:04,74417.30/62,50/0
86.15/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.18:24,21436.77/65,40/0
87.16/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.18:37,72450.28/67,50/0
88.17/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto19:23,07495.63/74,30/0
89.18/ZMZUNA Viilém 2007 Semily19:37,19509.75/76,40/0
90.19/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto19:44,36516.92/77,40/0
91.20/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto22:37,95690.51/103,50/0
  KOT Michal 2006 Boh.PhaDNS 0/0
  HANZEL Jáchym 2008 Loko PlzDNS 0/0
  PLUTA Adam 2008 Boh.PhaDNS 0/0
  KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.DNS 0/0
  BEIER Alva 2005 2 TrutnovDNS 0/0
  ŠOTEK Adam 2005 2 OlomoucDNS 0/0
  SVOBODA Martin 2005 2 L.ŽatecDNS 0/0
  HLOBIL Josef 2001 3 TurnovDNS 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:54,47 0/46
2.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc14:29,3934.92/4,20/38
3.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:48,1953.72/6,413/0
4.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.15:01,7967.32/8,15/0
5.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno15:07,8973.42/8,80/30
6.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:36,59102.12/12,20/22
7.4/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.15:50,34115.87/13,91/0
8.5/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc15:51,92117.45/14,10/18
9.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc15:55,21120.74/14,50/14
10.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc16:15,60141.13/16,90/10
11.6/DMRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc16:21,80147.33/17,70/6
12.4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno16:26,90152.43/18,30/5
13.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc16:34,61160.14/19,20/4
14.5/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK16:35,33160.86/19,30/3
15.7/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK17:50,38235.91/28,30/2
16.2/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc18:14,85260.38/31,20/1
17.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc18:50,53296.06/35,50/0
18.8/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc19:25,28330.81/39,60/0
19.4/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno19:36,86342.39/41,00/0
  KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 OlomoucDNS 0/0
  ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.MýtoDNS 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
13:07,80 23/38
2.2/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
13:13,015.21/0,70/30
3.1/DSJANŮ Filip
KLÍMA Vojtěch
2002
2002
1 Olomouc
Č.Kruml.
13:16,318.51/1,115/22
4.2/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:16,758.95/1,10/18
5.3/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
13:20,2112.41/1,60/14
6.4/DMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
13:49,6841.88/5,311/0
7.1/ZSSTRATIL Filip
PAPULA Jan
2006
2005
2 Litovel
Litovel
14:36,8089.00/11,30/10
8.3/DSWALTER David
URBAN Michal
2001
2004
2 Šumperk
Šumperk
14:58,60110.80/14,10/6
9.5/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
14:59,48111.68/14,20/2
10.6/DMFENCL Jáchym
ŠŤASTNÝ Matěj
2003
2005
3 Pardub.
Pardub.
15:14,30126.50/16,17/0
11.7/DMNĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
2 Pardub.
Pardub.
15:14,32126.52/16,13/0
12.2/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
15:46,69158.89/20,22/0
13.3/ZSBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
16:05,91178.11/22,61/0
14.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch
JAROŠ Michael
2005
2006
Olomouc
Olomouc
16:08,43180.63/22,90/1
15.5/ZSSTŘÍLKA Richard
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
16:28,09200.29/25,40/0
16.1/ZMKVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:07,38239.58/30,40/0
17.2/ZMŠAFAŘÍK Pavel
PALOUDA Mikoláš
2008
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:48,79340.99/43,30/0
  JIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0
  PAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
DNS 0/0
  PLÁŠIL Hynek
ČERNÍK Jan
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0
  FLORIÁN Jindřich
BEIER Alva
2006
2005
2 Trutnov
Trutnov
DNS 0/0
  VEJNAR Samuel
NOVOTNÝ Petr
2005
2006
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0/0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMBOČÁNKOVÁ Jana
KOLIHOVÁ Hana
2003
2003
Soběslav
Soběslav
14:59,05 3/0
2.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
15:16,9317.88/2,02/0
3.1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
3 Pardub.
Pardub.
16:10,6671.61/8,01/0
4.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
16:10,9671.91/8,00/0
5.2/DMŠANDOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2003
2004
Pardub.
Pardub.
17:00,93121.88/13,60/0
  KLEINOVÁ Štěpánka
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2005
2006
Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0/0
Oddíl