Vodrážka Matěj, 2004

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 36. 7/DM 12.8012,6
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘEHÁK Jiří
29. 1/DS 62.5852,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 28. 6/DM 10.8210,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘEHÁK Jiří
17. 2/DS 33.0627,3
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 20. 8/DM 7.1711,8
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 35. 4/DM 9.0918,2
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 42. 10/DM 17.4020,3
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 70. 18/DM 23.6027,1
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 61. 10/DM 8.9220,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 47. 5/DM 8.2918,4
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 3. 1/DM 45.705,8
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 5. 1/DM 3.006,7
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 2. 1/DM 39.905,2
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 2. 1/DM 2.204,8
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 7. 2/DM 5.405,6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 3. 1/DM 7.107,4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 19. 5/DM 71.8410,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 20. 5/DM 73.4811,1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 27. 3/DM 4.6710,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 35. 5/DM 11.1625,5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 55. 9/DM 23.3024,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘEHÁK Jiří
12. 3/DM 33.5027,3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 34. 7/DM 16.9018,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘEHÁK Jiří
13. 3/DM 33.0027,7
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 27. 14/DM 8.8523,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 50. 8/DM 15.8636,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 57. 10/DM 11.7227,0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 70. 18/DM 23.6325,5
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 81. 19/DM 26.4927,5
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 4. 2/DM 105.3012,8
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 2/DM 6.6014,5
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 4. 2/DM 5.1011,0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 7. 3/DM 121.0014,7
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŘEHÁK Jiří
2. 1/DM 20.8016,5
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 1/DM 8.007,8
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 5. 1/DM 81.2017,2
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ŘEHÁK Jiří
3. 1/DM 26.0020,4
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 11. 2/DM 14.9014,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 23. 7/DM 137.4320,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 22. 7/DM 134.3120,1
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 2/DM 6.6014,5
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 33. 11/DM 25.1034,0
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 43. 13/DM 29.9036,1
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 6. 2/DM 94.9013,2
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 8. 3/DM 126.3017,8
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 3. 2/DM 1.601,8
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 6. 2/DM 8.7016,8
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 56. 16/DM 39.7543,4
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 78. 23/DM 42.9744,5
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 49. 9/ZS 21.1018,4
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
ŘEHÁK Jiří
15. 3/DM 43.6032,4
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 79. 14/ZS 33.4828,2
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
ŘEHÁK Jiří
11. 2/DM 39.2327,2
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 78. 18/ZS 33.0035,4
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 85. 19/ZS 32.7833,1
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 6. 1/ZS 159.7018,6
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 11. 2/ZS 12.1024,5
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 6. 1/ZS 179.0020,6
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 11. 2/ZS 11.5022,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 45. 15/ZS 265.4837,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 39. 11/ZS 266.2437,9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 13. 3/ZS 10.009,0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 8. 2/ZS 131.9024,1
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 19. 3/ZS 19.4017,6
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 42. 13/ZS 29.6035,7
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 60. 19/ZS 48.8059,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 65. 14/ZS 33.0432,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 90. 18/ZS 40.5039,2
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 60. 38/ZS 28.8428,0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 47. 35/ZS 18.2117,4
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 14. 7/ZS 233.6043,2
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 104. 26/ZM 54.4050,2
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 104. 23/ZM 42.2040,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Vodrážka MatějTJ Semily K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Vodrážka MatějTJ Semily K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Vodrážka MatějTJ Semily K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Vodrážka MatějTJ Semily K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.08.18 updated from RVP
Vodrážka MatějTJ Semily K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Vodrážka MatějTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Vodrážka MatějTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Vodrážka MatějTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.09.16 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5622|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Řehák Jiří
2/2 12
115.K1M 5/6 570
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 5/5 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1M 5/11 348
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Řehák Jiří
4/4 24
185.K1M 5/10 400
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 5/13 269
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C2M
Řehák Jiří
2/2 9
225.K1M 5/8 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/7 91

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
284.K1M 4/4 128
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
149.K1M 1/1 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019
K1M4081

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C2M523763--
K1M115185225284488

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
K1M162560149

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1M7891
Fotky nenalezeny.
0|5622|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Řehák Jiří
2/2 12
115.K1M 5/6 570
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 5/5 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1M 5/11 348
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Řehák Jiří
4/4 24
185.K1M 5/10 400
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 5/13 269
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C2M
Řehák Jiří
2/2 9
225.K1M 5/8 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/7 91

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
284.K1M 4/4 128
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
149.K1M 1/1 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019
K1M4081

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C2M523763--
K1M115185225284488

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
K1M162560149

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1M7891

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
30   8 35     73
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody43.442.0338
K1M51.649.04230
C2M12.812.028
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,012,625,337,938
K1M00,000,013,313,330
C2M00,0112,5112,5225,08
Celkem00,012,625,337,938
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody7647461418,4
K1M6038061423,3
C2M1694600,0
Celkem7647461418,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Vodrážka Matějsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí29.17.12.13.2.3.15.11.
odstup %52,627,327,327,716,520,432,427,2
% poražených soupeřů3,446,750,050,085,771,433,352,4
pořadí201820192020celkem
průměr13.07.523.012.8
medián1131712
modus112172
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %29,823,040,028,9
průměrné % poražených soupeřů42,964,325,149,1
počet jízd48416
lepší 1. jízda1
50,0%
3
75,0%
1
50,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Vodrážka Matějsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí36.28.42.70.7.3.55.34.70.81.5.11.33.43.56.78.49.79.78.85.13.19.42.60.65.90.60.47.104.104.
odstup %12,610,620,327,15,67,424,118,125,527,57,814,534,036,143,444,518,428,235,433,19,017,635,759,432,939,228,017,450,240,0
% poražených soupeřů75,983,170,354,090,897,065,679,451,750,089,576,256,249,423,614,465,044,734,233,975,565,435,910,647,527,633,748,99,616,3
pořadí20162017201820192020celkem
průměr104.065.553.146.631.051.6
medián1046049432849
modus10447135342
počet závodů24810630
průměrný odstup od vítěze %45,129,429,627,513,926,8
průměrné % poražených soupeřů13,039,445,755,678,552,5
počet jízd4816201260
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%
3
30,0%
1
16,7%
6
20,0%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
5
31,3%
5
25,0%
3
25,0%
14
23,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Vodrážka Matějsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí27.35.
odstup %10,625,5
% poražených soupeřů63,951,4
pořadí2020celkem
průměr31.031.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,018,0
průměrné % poražených soupeřů57,757,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Vodrážka Matějsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí19.45.39.
odstup %10,937,337,9
% poražených soupeřů81,647,054,8
pořadí20182020celkem
průměr42.019.034.3
medián391939
modus391919
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %37,610,928,7
průměrné % poražených soupeřů50,981,661,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Vodrážka Matějsj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 92
01.07.17
pořadí3.2.19.20.27.35.4.7.5.22.6.8.6.6.6.45.39.8.14.
odstup %5,85,210,911,110,625,512,814,717,220,114,517,813,218,620,637,337,924,143,2
% poražených soupeřů92,696,681,681,763,951,488,979,380,076,784,870,879,277,375,047,054,861,123,5
pořadí2017201820192020celkem
průměr14.020.88.317.714.8
medián1486198
modus146626
počet závodů157619
průměrný odstup od vítěze %43,227,715,811,519,0
průměrné % poražených soupeřů23,563,080,078,071,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Vodrážka Matějsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí19.20.27.35.22.
odstup %10,911,110,625,520,1
% poražených soupeřů81,681,763,951,476,7
pořadí20192020celkem
průměr22.025.324.6
medián222022
modus221919
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %20,114,515,6
průměrné % poražených soupeřů76,769,771,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Vodrážka Matějsj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí35.47.50.57.
odstup %18,218,436,127,0
% poražených soupeřů29,254,543,034,9
pořadí20192020celkem
průměr53.541.047.3
medián503547
modus503535
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %31,518,324,9
průměrné % poražených soupeřů39,041,940,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Vodrážka Matějsj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
pořadí20.35.27.
odstup %11,818,223,3
% poražených soupeřů67,829,250,0
pořadí20192020celkem
průměr27.027.527.3
medián272027
modus272020
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %23,315,017,8
průměrné % poražených soupeřů50,048,549,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Vodrážka Matějsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí35.61.47.5.2.50.57.6.4.6.3.11.11.
odstup %18,220,018,46,74,836,127,014,511,016,81,824,522,2
% poražených soupeřů29,240,654,588,297,143,034,984,890,984,493,863,063,0
pořadí201820192020celkem
průměr11.021.030.022.9
medián1163511
modus11626
počet závodů26513
průměrný odstup od vítěze %23,417,913,617,1
průměrné % poražených soupeřů63,072,061,966,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Vodrážka Matějsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí35.61.47.50.57.
odstup %18,220,018,436,127,0
% poražených soupeřů29,240,654,543,034,9
pořadí20192020celkem
průměr53.547.750.0
medián504750
modus503535
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %31,518,923,9
průměrné % poražených soupeřů39,041,440,4