Střílková Jana, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119181
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 2+   C2: 2  sjezd K1: 3   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 2. 2/DS 1.200,2OČ/OM
0/40
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 1. 1/DS OČ/OM
0/40
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 4. 1/DS 8.208,0OM
20
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 10. 2/DS 26.4027,9OM
13
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 5. 1/DS 8.908,2OM
22
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 9. 2/DS 18.3018,4OM
22
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 24. 9/DS 13.9919,1ČP/OČ/OM
12/0/18
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 5. 3/DS 5.356,6ČP/OČ/OM
53/0/57
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 20. 9/DS 7.3914,7ČP/OČ/OM
19/0/12
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 7. 3/DS 6.8612,3ČP/OČ/OM
46/0/45
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 22. 7/DS 62.1059,3OM
2
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 18. 5/DS 18.8018,9OM
15
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKA Richard
    OM
0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd 2. 1/DS 42.694,2ČP/OČ/OM
68/0/12
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd 3. 1/DS 5.765,6ČP/OČ/OM
62/0/30
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 3. 1/DS 92.607,1ČP/OČ/OM
62/0/12
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 4. 1/DS 255.1418,1ČP/OČ/OM
57/0/12
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 1/DS 53.934,5ČP/OČ/OM
57/0/43
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 9. 4/DS 122.8811,9ČP/OČ/OM
40/0/30
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 1. 1/DS OM
56
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 2. 1/DS 3.200,4OM
48
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 1. 1/DS OM
48
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 3. 1/DS 23.302,7OM
32
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 8. 2/DS 8.107,8OM
40
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 14. 3/DS 15.2015,8OM
21
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKA Richard
1. 1/DS OM
19
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 8. 2/DS 10.7010,0OM
44
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 21. 4/DS 20.6021,1OM
9
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 1/DS 3.002,4OM
18
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 13. 3/DS 31.0027,3NKZ
40
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 14. 4/DS 34.5129,2NKZ
40
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 20. 11/DS 7.9119,2-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 4. 3/DS 2.796,1-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 18. 6/DS 38.0137,3-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 9. 4/DS 19.8338,2ČP/OČ/OM
43/0/18
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 6. 2/DS 3.666,8ČP/OČ/OM
49/0/18
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/DS 1.731,6
63
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 35. 7/DS 16.7918,0
44
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 4. 1/DS 4.454,2
56
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 49. 7/DS 22.0822,8
30
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 10. 3/DS 25.8927,3
53
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 32. 6/DS 23.8026,9
58
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 7. 3/DS 12.4310,6
65
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 41. 7/DS 27.3324,9
14
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 3. 2/DS 34.344,5ČP/OČ/OM
62/0/58
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 4. 2/DS 24.913,4ČP/OČ/OM
57/0/58
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 8. 3/DS 5.7012,3OM
4
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 4. 1/DS 0.601,1OM
9
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 18. 5/DS 39.5635,2NKZ
33
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 21. 6/DS 36.7334,0NKZ
29
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1W sjezd 1.   OM
19
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 4/DS 4.618,3ČP/OČ/OM
40/0/39
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6. 3/DS 3.926,9ČP/OČ/OM
49/0/39
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 8. 3/DS 21.6420,5OM
35
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 19. 5/DS 24.7724,5OM
7
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKA Richard
3. 2/DS 19.0414,4OM
18
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 3. 1/DS 19.821,3ČP/OČ/OM
62/0/46
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 3. 1/DS 33.952,2ČP/OČ/OM
62/0/47
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 12. 3/DM 16.7014,5OM
29
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 18. 6/DM 16.8014,9OM
21
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKA Richard
6. 1/DM 17.3013,1OM
8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 12. 3/DM 20.2018,1OM
34
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 19. 7/DM 23.4021,5OM
20
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKA Richard
4. 2/DM 18.0013,1OM
19
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 9. 1/DM 10.9012,0OM
24
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 20. 6/DM 17.0020,1OM
10
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKA Richard
4. 1/DM 22.2020,8OM
5
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 9. 1/DM 11.9013,2OM
28
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 18. 6/DM 18.3021,8OM
12
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKA Richard
4. 1/DM 14.2013,1OM
9
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 18. 9/DM 13.8020,7-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 7. 4/DM 8.8211,8-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 13. 7/DM 44.5637,1-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 21. 6/DM 197.90193,9ČP/NKZ
0/40
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 10. 2/DM 12.0012,7OM
28
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 21. 8/DM 21.3024,1OM
14
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 7. 2/DM 13.7013,1OM
40
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 22. 8/DM 28.1029,8OM
11
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 14. 3/DM 24.3145,1ČP/OČ/OM
33/0/14
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 12. 3/DM 8.2214,9ČP/OČ/OM
37/0/32
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 26. 9/DM 67.7264,1NKZ
23
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 52. 15/DM 44.9345,4NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 25. 8/DM 69.0464,2NKZ
27
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 52. 15/DM 44.6542,9NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 26. 8/DM 91.76100,6NKZ
23
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 22. 7/DM 63.8173,2NKZ
31
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 31. 13/DM 158.9421,9OČ/OM
0/11
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 12. 5/DM 106.4212,8OČ/OM
0/11
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 33. 14/DM 187.6026,7OČ/OM
0/9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 15. 5/DM 127.7515,6OČ/OM
0/7
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 11. 3/DM 6.3011,9ČP/OČ/OM
35/0/34
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 11. 3/DM 8.7316,7ČP/OČ/OM
35/0/34
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 12. 4/DM 27.2024,7OM
12
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 16. 6/DM 24.0022,5OM
17
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 16. 4/DM 28.2023,5OM
11
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 21. 6/DM 21.1018,6OM
26
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
CHROMÁ Nicol
11. 2/DM 41.8028,5OM
2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKA Richard
    OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 15. 4/DM 27.7021,2OM
15
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 22. 6/DM 20.9016,7OM
24
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
CHROMÁ Nicol
12. 3/DM 38.2023,4OM
2
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKA Richard
    OM
0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 18. 7/DM 161.01162,1NKZ
27
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 50. 11/DM 56.3858,5NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 17. 7/DM 125.66109,9NKZ
27
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 53. 13/DM 75.7177,2NKZ
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 9. 5/DM 8.6519,9-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2W sjezd
KOČÍŘOVÁ Valentýna
3. 1/DM 7.0413,5-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 18. 6/DM 71.0866,4-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 41. 12/DM 60.0257,6-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 48.   3957.258.287,4ČP/OČ/OM
0/0/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 20.   3950.627.264,8ČP/OČ/OM
0/0/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 51.   3955.497.989,3ČP/OČ/OM
0/0/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 21.   3951.487.383,2ČP/OČ/OM
0/0/0
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 10. 2/DM 19.9020,6OM
9
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 16. 4/DM 22.4025,3OM
9
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKA Richard
3. 2/DM 7.005,6OM
0
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 11. 2/DM 19.6019,8OM
8
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 16. 5/DM 25.2027,4OM
8
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 2/DM 0.400,3OM
4
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 11. 3/DM 19.9017,6OM
4
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
4. 1/DM 57.5044,2OM
0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15. 3/DM 18.3017,1OM
6
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 9. 2/DM 24.3023,0OM
6
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
4. 1/DM 39.2030,9OM
0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 15. 3/DM 22.4022,7OM
8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 8. 4/DM 129.0915,1-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 8. 5/DM 117.4514,1OČ/OM
0/18
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 22. 7/DM 86.3175,0NKZ
29
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 43.   49.8546,4NKZ
2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 27. 8/DM 236.07215,4NKZ
25
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 48. 11/DM 66.0663,9NKZ
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 6. 2/DM 12.3010,7OM
14
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 18. 5/DM 30.1030,5OM
15
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 1/DM 9.807,0OM
3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 5. 1/DM 18.6015,7OM
14
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 12. 4/DM 21.6021,1OM
21
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 1/DM 17.2012,7OM
4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 13. 4/DM 14.3119,6ČP/OČ/OM
31/0/20
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 18. 5/DM 19.9726,8ČP/OČ/OM
21/0/2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 10. 2/DM 8.0017,3OM
5
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 7. 2/DM 10.1020,3OM
3
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 19. 7/DM 172.75142,6NKZ
27
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 51. 12/DM 88.2678,0NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 19. 8/DM 143.77123,1NKZ
27
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 42. 12/DM 81.2273,5NKZ
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 6. 2/DM 3.903,1OM
11
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 14. 4/DM 15.2013,6OM
15
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
STŘÍLKA Richard
2. 1/DM 5.503,7OM
7
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 4. 1/DM 6.004,8OM
14
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 15. 5/DM 22.7021,1OM
14
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
STŘÍLKA Richard
3. 1/DM 4.502,7OM
5
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 1/DM 11.909,1OM
9
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 12. 4/DM 21.8019,0OM
14
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 1/DM 5.704,0OM
11
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 3/DM 16.5013,6OM
17
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 1/DM 124.4010,9OM
2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 7. 1/DM 65.006,4OM
2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 4. 1/DM 108.509,7OM
2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 5. 1/DM 87.509,1OM
6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 1/DM 105.609,6OM
6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 2/DM 176.1020,2OM
2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 7. 1/DM 112.309,8OM
2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 9. 2/DM 126.4013,4OM
2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 18. 8/ZS 28.0031,4OM
8
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 33. 13/ZS 25.3029,7OM
10
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 21. 9/ZS 33.2036,0OM
5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 21. 7/ZS 21.2024,3OM
22
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 46. 14/ZS 66.6078,1NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 47. 13/ZS 64.4176,2NKZ
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 26. 8/ZS 20.2529,9-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 49. 13/ZS 61.8360,2-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 17. 16/ZS 10.1020,1-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 5/ZS 7.0812,2-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 16. 13/ZS 47.3654,4-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 35. 24/ZS 40.2448,9-
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 10. 9/ZS 62.3760,8OČ/OM
0/4
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 20. 14/ZS 32.3533,3OČ/OM
0/8
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 10. 9/ZS 40.8739,1OČ/OM
0/4
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 20. 15/ZS 32.7735,5OČ/OM
0/9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 34. 16/ZS 298.9738,0
2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 16. 7/ZS 178.5819,1
4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 35. 15/ZS 289.3736,9
5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 18. 6/ZS 212.2122,7
3
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 56. 14/ZS 121.79117,9NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 45. 8/ZS 121.35117,9NKZ
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 9. 4/ZS 35.2027,4OM
6
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 15. 6/ZS 23.2019,3OM
15
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 8. 4/ZS 53.5036,4OM
6
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 17. 7/ZS 40.1031,4OM
11
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 52. 14/ZS 66.5167,0NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 52. 11/ZS 70.3071,9NKZ
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 8. 4/ZS 20.1015,8OM
6
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 13. 4/ZS 22.7019,8OM
14
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 10. 4/ZS 28.9025,3OM
5
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 15. 5/ZS 17.7016,7OM
13
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 14. 5/ZS 48.3043,4OM
3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 15. 7/ZS 34.1031,5OM
6
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 20. 8/ZS 17.3014,7OM
11
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 9. 6/ZS 21.6017,2OM
5
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 18. 7/ZS 16.1013,1OM
11
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 13. 6/ZS 33.2025,1OM
1
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 11. 10/ZS 63.1752,9OČ/OM
0/1
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 25. 18/ZS 43.5839,5OČ/OM
0/10
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 10. 9/ZS 56.7645,7OČ/OM
0/2
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 23. 18/ZS 46.2040,0OČ/OM
0/12
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 17. 7/ZS 261.3025,4OM
9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 22. 11/ZS 236.0026,4OM
3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 7. 1/ZS 168.7016,5OM
0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 7. 1/ZS 239.7020,3OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 6/ZS 274.8026,5OM
9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20. 7/ZS 249.4028,0OM
5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 1/ZS 132.8012,4OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 1/ZS 274.2022,5OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 1/ZS 162.4018,1OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 1/ZS 63.709,2OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 1/ZS 116.3013,0OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 1/ZS 57.508,4OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 22. 5/ZS 23.4022,1OM
15
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HANSGUTOVÁ Monika
16. 6/ZS 62.9049,0OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 24. 8/ZS 60.0054,6OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 28. 8/ZS 29.6028,9OM
9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HANSGUTOVÁ Monika
13. 6/ZS 44.1036,0OM
2
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 21. 7/ZS 45.0541,3OM
1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 23. 6/ZS 14.8636,9-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 12. 4/ZS 19.3743,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 23. 7/ZS 145.54128,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 43. 12/ZS 69.9168,8-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 18. 10/ZS 114.56102,3-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 28. 17/ZS 55.6153,4-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 10/ZS 67.7522,3
6
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 11. 8/ZS 105.1731,0
1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 16. 9/ZS
3
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 13. 9/ZS
0
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 8. 3/ZS 42.7041,9OM
1
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 8. 2/ZS 22.6023,1OM
5
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 8. 3/ZS 52.8047,7OM
1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 11. 3/ZS 27.6026,7OM
2
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 18. 12/ZS 41.3435,1
2
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 35. 19/ZS 31.8829,1
3
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 20. 13/ZS 42.2837,5
2
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 35. 20/ZS 29.3427,2
5
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 7. 1/ZS 43.1444,5OM
1
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 8. 2/ZS 17.5132,3OM
0
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 7. 2/ZS 19.6229,8OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 13. 4/ZS 26.7430,2OM
6
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 8. 3/ZS 48.5249,4OM
0
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 9. 3/ZS 14.2527,4OM
1
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 6. 3/ZS 17.8428,6OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 12. 3/ZS 24.9927,9OM
8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 37. 12/ZS 221.6139,9ČP/OČ/OM
17/2/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 18. 7/ZS 259.2040,0ČP/OČ/OM
33/21/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 44. 12/ZS 444.4344,9ČP/OČ/OM
15/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 17. 6/ZS 488.0940,8ČP/OČ/OM
37/25/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 20. 12/ZS 57.9956,0OM
1
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 35. 19/ZS 39.1640,2OM
6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 18. 12/ZS 89.4571,4OM
3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 20. 11/ZS 10.2429,9OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 11. 7/ZS 14.9337,8OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 26. 17/ZS 38.4232,9OM
16
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 8. 3/ZS 68.8062,1OM
1
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 9. 3/ZS 15.4033,7OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 6. 2/ZS 16.5031,1OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
RETKOVÁ Marie
11. 3/ZS 94.1084,5OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
RETKOVÁ Marie
8. 2/ZS 23.0041,5OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 13. 3/ZS 41.3041,2OM
3
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 9. 3/ZS 134.50112,6OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 14. 4/ZS 42.3037,3OM
1
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 10. 3/ZS 81.0072,3OM
1
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 16. 5/ZS 59.1059,0OM
3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 6. 2/ZS 485.6039,1OM
0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 7. 3/ZS 2050.80202,1OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 6. 2/ZS 400.9034,6OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 8. 3/ZS 261.7026,1OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 16.   322.3038,2OM
2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 16.   362.6042,3OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 18.   316.9037,5OM
1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 18. 3/ZS 334.3039,7OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 38. 12/ZM 52.7049,3OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 21. 9/ZM 91.1078,4OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 40. 12/ZM 50.8042,7OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 23. 9/ZM 107.6087,6OM
0
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 14. 6/ZM 175.0447,6-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 15. 6/ZM 20.0037,6-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 21. 10/ZM 25.9435,9-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 41. 18/ZM 100.6094,1-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 22. 7/ZM 351.74281,6-
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 14. 4/ZM 19.7034,0OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 23. 5/ZM 48.6054,6OM
0
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 14. 4/ZM 24.8040,8OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 21. 3/ZM 42.1042,9OM
2
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 36. 7/ZM 258.3645,8-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 41. 6/ZM 466.0348,1-
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 8. 4/ZM 17.6029,0OM
0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 12. 6/ZM 45.2046,5OM
0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 6. 3/ZM 114.0093,8OM
0
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 8. 4/ZM 17.9029,7OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 11. 4/ZM 76.7067,6OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 6. 3/ZM 171.70126,5OM
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 23. 8/ZM 139.95125,3OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 24. 9/ZM 129.87152,3OM
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 9. 4/ZM 20.0245,9OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 12. 6/ZM 76.6068,9OM
0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 19. 8/ZM 71.2073,0OM
0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 19. 6/ZM 64.3064,0OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd     OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd     OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 21. 5/ZM 427.3043,1OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 5/ZM 342.6040,1OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 39. 7/ZM 53.9049,5OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 39. 7/ZM 57.1052,3OM
0
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 16. 6/ZM 25.7357,7-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 38. 15/ZM 565.31559,0-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 15. 6/ZM 82.0685,5OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 16. 6/ZM 107.05113,7OM
0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 11. 2/ZM 94.0089,9OM
0
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 11. 2/ZM 92.5092,2OM
1
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 22. 7/ZM 78.4073,1OM
0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 21. 6/ZM 77.4071,7-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 16. 7/ZM 123.8058,8
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 38. 18/ZM 168.64177,8
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 18. 9/ZM 17.9255,0
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 37. 17/ZM 124.07138,2
0
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 6. 1/ZM 32.0048,7OM
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1W slalom 11. 2/ZM 115.50111,2OM
0
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 6. 1/ZM 43.3063,1OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1W slalom 11. 2/ZM 149.40134,8OM
0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 40. 11/ZM 301.96335,1
0
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 40. 11/ZM 385.22421,1
0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 13. 3/ZM 516.7973,4-
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 20. 6/ZM 159.40145,6OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 12. 4/ZM 182.80173,6OM
0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 12. 5/ZM 275.70221,1OM
0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 12. 5/ZM 529.00433,6OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Střílková JanaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Střílková JanaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Střílková JanaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 1   C2: 17.05.21 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 1   C2: 08.04.21 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 15.06.20 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 03.06.19 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.17 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Střílková JanaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníŠtemberk
Znameníváha
BydlištěOlomouc
Zaměstnánízš Řezníčkova Olomouc
Plánované povolánícukrářka
Výrobce loděGalasport
Model loděsingl pop
Výrobce pádlaGalasport
Od kolika let pádluje11
První trenérMíša Kratochvílová
Současný trenérPetr Ktrtochvíl
Sportovní vzorTereza Fišerová
Zálibyhudba,pečení,kreslenízážitky s kamarády
Zimní přípravana Benecku
Cíle na sezonudostat se do střediska
Nejlepší dosažené výsledky3.místo na mistrovtví Čr
Oblíbená traťVeltusy
Instagramjstrilkova

Profil aktualizován 29.05.2020

0|5300|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 3/3 44
 C2X
Střílka Richard
1/1 0
31.K1W 3/3 50
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/8 405
33.K1W 2/2 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/14 254
24.K1W 2/2 30

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.C1W 4/4 142
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 237
81.K1W 4/4 146
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 3/3 119
1.C2X
Střílka Richard
3/3 55
20.K1W 3/3 37
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 8/9 424
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 248
30.K1W 1/1 4

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 4/5 121
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/7 159
6.C2X
Střílka Richard
4/4 41
21.K1W 5/7 84
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 4/4 140
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 125
28.K1W 2/2 20

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/6 110
45.K1W 4/6 2
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/12 68
8.C2X
Střílka Richard
5/8 23
23.C2X
Chromá Nicol
2/2 4
 C2X
Novosadová Eliška
2/2 0
25.K1W 5/12 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 3/4 52
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/5 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/14 53
45.K1W 3/3 5

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1W 5/13 31
30.K1W 5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 7
58.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
30.K1W 4/4 26

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 3/3 4
143.K1W 3/3 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1W 5/11 7
45.C2M
Hansgutová Monika
2/2 2
 C2M
Retková Marie
1/1 0
32.K1W 5/11 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1W 2/2 70
47.K1W 2/2 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 3/3 47
57.K1W 3/3 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/10 0
 C2M
Retková Marie
1/1 0
54.K1W 5/10 4

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
57.K1W 5/11 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1W 5/13 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1W24

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192017
C1W26112022
K1W33--4947

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
C1W81213-
K1W-594555

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201820172015
C1W74447-
K1W81163143141

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172015
C1W382318252319-
K1W100-7387585769

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1W1491116233326-
C2X141639----
K1W3120212530325748
C2M-----52--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1W556121223--
K1W2430284530543942
C2M-----46--
Fotky nenalezeny.
0|5300|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 3/3 44
 C2X
Střílka Richard
1/1 0
31.K1W 3/3 50
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/8 405
33.K1W 2/2 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/14 254
24.K1W 2/2 30

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.C1W 4/4 142
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 237
81.K1W 4/4 146
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 3/3 119
1.C2X
Střílka Richard
3/3 55
20.K1W 3/3 37
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 8/9 424
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 248
30.K1W 1/1 4

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 4/5 121
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/7 159
6.C2X
Střílka Richard
4/4 41
21.K1W 5/7 84
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 4/4 140
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 125
28.K1W 2/2 20

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/6 110
45.K1W 4/6 2
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/12 68
8.C2X
Střílka Richard
5/8 23
23.C2X
Chromá Nicol
2/2 4
 C2X
Novosadová Eliška
2/2 0
25.K1W 5/12 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 3/4 52
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/5 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/14 53
45.K1W 3/3 5

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1W 5/13 31
30.K1W 5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 7
58.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
30.K1W 4/4 26

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 3/3 4
143.K1W 3/3 11
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1W 5/11 7
45.C2M
Hansgutová Monika
2/2 2
 C2M
Retková Marie
1/1 0
32.K1W 5/11 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1W 2/2 70
47.K1W 2/2 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 3/3 47
57.K1W 3/3 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/10 0
 C2M
Retková Marie
1/1 0
54.K1W 5/10 4

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
57.K1W 5/11 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1W 5/13 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1W24

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192017
C1W26112022
K1W33--4947

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
C1W81213-
K1W-594555

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201820172015
C1W74447-
K1W81163143141

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172015
C1W382318252319-
K1W100-7387585769

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1W1491116233326-
C2X141639----
K1W3120212530325748
C2M-----52--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1W556121223--
K1W2430284530543942
C2M-----46--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
106 82 20 47 72 2 329
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár21.021.0211
C1W21.021.0211
NKZ34.927.05228
K1W49.250.05214
C1W20.519.01814
veřejné závody15.213.012164
K1W20.618.01284
C1W10.89.0860
C2X4.13.0217
C2M13.313.0113
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
C1W00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,028
K1W00,000,000,000,014
C1W00,000,000,000,014
veřejné závody10,663,742,4116,7164
K1W00,000,000,000,084
C1W00,011,711,723,360
C2X15,9529,4317,6952,917
C2M00,000,000,000,03
Celkem10,563,142,1115,7193
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár231215600,0
C1W231215600,0
NKZ5618343323,6
K1W289043213,6
C1W289303313,6
veřejné závody3254014125015,4
K1W1682888172414,3
C1W11891682319,5
C2X33166539,1
C2M644700,0
Celkem3836160165213,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Střílková Janasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí18.13.18.16.23.18.22.
odstup % *)37,337,166,454,4128,6102,3281,6
% poražených soupeřů *)34,652,022,734,8---10,5---
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr22.020.516.018.013.018.018.3
medián22181618131818
modus22181618131818
počet závodů1211117
průměrný odstup od vítěze % *)281,6115,454,466,437,137,3101,1
průměrné % poražených soupeřů *)0,05,334,822,752,034,622,1
počet jízd23222213
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,7%

Kategorie K1W

Střílková Janasl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí41.49.35.43.28.41.38.
odstup % *)57,660,248,968,853,494,1559,0
% poražených soupeřů *)20,015,840,419,242,613,0---
pořadí20152016201720182019celkem
průměr38.041.035.542.041.039.3
medián384128354141
modus384128354141
počet závodů112217
průměrný odstup od vítěze % *)559,094,161,154,557,6134,6
průměrné % poražených soupeřů *)0,013,030,928,120,021,6
počet jízd1244213
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Střílková Janasl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí13.14.18.21.21.26.25.26.22.18.17.22.27.19.19.
odstup %27,329,235,234,0193,964,164,2100,673,2162,1109,975,0215,4142,6123,1
% poražených soupeřů47,848,045,235,5---10,717,210,725,0------8,73,7---5,3
pořadí201920202021celkem
průměr20.324.016.520.5
medián19251421
modus19261318
počet závodů65415
průměrný odstup od vítěze %138,099,231,496,7
průměrné % poražených soupeřů3,012,744,117,2
počet jízd1210830
lepší 1. jízda5
83,3%
2
40,0%
3
75,0%
10
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
3,3%

Kategorie K1W

Střílková Janasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí52.52.50.53.43.48.51.42.46.47.56.45.52.52.
odstup %45,442,958,577,246,463,978,073,578,176,2117,9117,967,071,9
% poražených soupeřů17,720,314,010,323,614,512,328,121,123,31,822,815,017,7
pořadí201820192020celkem
průměr49.747.852.049.2
medián47485250
modus52425252
počet závodů66214
průměrný odstup od vítěze %88,266,344,272,5
průměrné % poražených soupeřů17,017,119,017,3
počet jízd1212428
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
2
100,0%
10
71,4%
čistých jízd1
8,3%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,6%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Střílková Janasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí2.4.10.7.10.10.11.10.13.18.20.
odstup %1,64,227,310,660,839,152,945,70,035,137,5
% poražených soupeřů96,389,360,973,930,830,8---18,214,322,720,8
pořadí201720182021celkem
průměr17.010.35.810.5
medián1810410
modus1310210
počet závodů34411
průměrný odstup od vítěze %24,249,610,928,6
průměrné % poražených soupeřů19,320,080,141,6
počet jízd68822
lepší 1. jízda1
33,3%
3
75,0%
4
100,0%
8
72,7%
čistých jízd4
66,7%
0
0,0%
2
25,0%
6
27,3%

Kategorie K1W

Střílková Janasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí35.49.32.41.20.20.25.23.16.35.35.38.37.40.40.
odstup %18,022,826,924,933,335,539,540,00,029,127,2177,8138,2335,1421,1
% poražených soupeřů58,041,542,625,953,754,845,552,216,717,120,9---2,7------
pořadí2015201720182021celkem
průměr38.828.722.039.332.4
medián3835203535
modus4035203235
počet závodů434415
průměrný odstup od vítěze %268,118,837,123,291,3
průměrné % poražených soupeřů0,718,251,642,028,8
počet jízd868830
lepší 1. jízda1
25,0%
1
33,3%
2
50,0%
2
50,0%
6
40,0%
čistých jízd0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
2
6,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Střílková Janasl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
pořadí4.5.22.8.8.8.12.12.9.9.10.7.12.16.15.10.11.11.9.6.5.6.4.4.3.18.21.10.10.9.8.8.10.14.9.13.11.10.24.21.8.8.7.8.20.18.8.9.10.21.23.6.6.
odstup %8,08,259,37,810,020,514,518,112,013,212,713,124,723,521,220,619,817,623,010,715,73,14,89,14,031,436,060,839,127,436,415,825,343,417,225,152,945,754,641,341,947,744,549,456,071,462,1112,672,378,487,693,8126,5
% poražených soupeřů81,378,912,568,269,666,760,763,366,768,065,476,947,644,448,147,144,423,138,572,277,866,781,375,084,632,023,130,830,846,750,053,343,827,850,025,0---18,24,216,722,222,233,322,217,422,722,2---25,0------------
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr14.012.811.68.310.18.010.310.8
medián6910610859
modus6810412848
počet závodů411131273353
průměrný odstup od vítěze %96,659,435,114,415,512,825,235,7
průměrné % poražených soupeřů0,018,933,258,664,168,257,640,9
počet jízd82125241466104
lepší 1. jízda2
50,0%
9
81,8%
9
69,2%
5
41,7%
3
42,9%
2
66,7%
1
33,3%
31
58,5%
čistých jízd0
0,0%
2
9,5%
4
16,0%
4
16,7%
3
21,4%
3
50,0%
0
0,0%
16
15,4%

Kategorie C2M

Střílková Janasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
pořadí16.13.11.
odstup %49,036,084,5
% poražených soupeřů6,325,016,7
pořadí2017celkem
průměr13.313.3
medián1313
modus1111
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %56,556,5
průměrné % poražených soupeřů16,016,0
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Střílková Janasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
pořadí1.2.3.6.4.4.4.11.12.3.2.4.4.2.2.2.3.
odstup %0,02,414,413,113,120,813,128,523,45,60,344,230,97,012,73,72,7
% poražených soupeřů100,085,771,450,070,025,040,023,121,4---50,0------75,080,088,977,8
pořadí201920202021celkem
průměr4.54.52.04.1
medián3423
modus2412
počet závodů104317
průměrný odstup od vítěze %15,915,05,613,9
průměrné % poražených soupeřů41,646,385,750,5
počet jízd208634
lepší 1. jízda6
60,0%
2
50,0%
2
66,7%
10
58,8%
čistých jízd1
5,0%
2
25,0%
0
0,0%
3
8,8%

Kategorie K1W

Střílková Janasl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
pořadí10.9.18.14.21.19.18.19.20.18.21.22.16.21.22.16.16.15.15.18.12.14.15.12.9.33.21.20.20.15.17.13.15.15.20.18.25.23.22.28.8.11.13.12.35.26.13.14.16.38.40.23.21.12.11.23.24.12.19.19.39.39.15.16.11.11.22.11.11.20.12.12.12.
odstup %27,918,418,915,821,124,514,921,520,121,824,129,822,518,616,725,327,417,122,730,521,113,621,119,013,629,724,333,335,519,331,419,816,731,514,713,139,540,022,128,923,126,730,227,940,232,941,237,359,049,342,754,642,946,567,6125,3152,368,973,064,049,552,385,5113,789,992,273,1111,2134,8145,6173,6221,1433,6
% poražených soupeřů59,169,251,455,235,533,358,556,138,745,242,938,255,959,256,340,034,830,039,145,264,553,650,056,068,027,354,553,754,854,844,858,653,336,447,250,045,552,243,227,041,723,140,045,022,744,436,827,831,87,57,112,023,1---16,712,08,021,414,321,77,37,3------9,116,74,5---9,1------------
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr17.822.018.019.615.419.118.012.318.3
medián122114201519191017
modus11121315151814912
počet závodů131111131273373
průměrný odstup od vítěze %136,671,633,626,820,522,120,521,852,2
průměrné % poražených soupeřů4,213,134,948,749,747,941,359,933,6
počet jízd26222226241466146
lepší 1. jízda3
23,1%
6
54,5%
7
63,6%
8
61,5%
9
75,0%
3
42,9%
2
66,7%
0
0,0%
38
52,1%
čistých jízd3
11,5%
1
4,5%
4
18,2%
3
11,5%
5
20,8%
5
35,7%
1
16,7%
0
0,0%
22
15,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Střílková Janasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.1.2.3.4.4.9.3.4.3.11.11.18.17.
odstup %0,20,04,27,118,14,511,94,53,42,211,916,740,040,8
% poražených soupeřů95,0100,050,033,3---72,711,188,984,286,747,447,45,611,1
pořadí2017202020212022celkem
průměr17.511.03.33.66.6
medián1711334
modus1711323
počet závodů223714
průměrný odstup od vítěze %40,414,33,46,611,8
průměrné % poražených soupeřů8,447,486,651,752,4

Kategorie K1W

Střílková Janasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí37.44.
odstup %39,944,9
% poražených soupeřů12,26,5
pořadí2017celkem
průměr40.540.5
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,442,4
průměrné % poražených soupeřů9,49,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Střílková Janasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 65
31.05.15
pořadí2.1.2.4.9.3.3.12.16.18.13.
odstup %0,20,04,24,511,94,52,212,819,122,773,4
% poražených soupeřů95,0100,050,072,711,188,986,747,631,826,1---
pořadí20152018202020212022celkem
průměr13.017.012.03.03.67.5
medián131612324
modus131612322
počet závodů1212511
průměrný odstup od vítěze %73,420,912,83,34,214,1
průměrné % poražených soupeřů0,029,047,687,865,855,4

Kategorie K1W

Střílková Janasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí31.34.35.36.41.
odstup %21,938,036,945,848,1
% poražených soupeřů43,417,519,05,44,8
pořadí201620182020celkem
průměr38.534.531.035.4
medián36343135
modus36343131
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %47,037,521,938,2
průměrné % poražených soupeřů5,118,343,418,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Střílková Janasj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.4.9.3.4.3.12.15.11.11.8.16.18.11.18.17.
odstup %4,24,511,94,53,42,212,815,611,916,714,119,122,731,040,040,8
% poražených soupeřů50,072,711,188,984,286,747,639,147,447,461,131,826,128,65,611,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr15.317.08.012.33.35.010.1
medián17168113411
modus11168113211
počet závodů32143316
průměrný odstup od vítěze %37,320,914,114,23,46,916,0
průměrné % poražených soupeřů15,129,061,145,486,644,646,2

Kategorie K1W

Střílková Janasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sl 78
28.06.15
pořadí31.33.34.35.13.37.44.16.
odstup %21,926,738,036,922,339,944,958,8
% poražených soupeřů43,439,617,519,033,312,26,5---
pořadí2015201720182020celkem
průměr16.031.334.532.030.4
medián1637343133
modus1613343113
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %58,835,737,524,336,2
průměrné % poražených soupeřů0,017,318,341,521,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Střílková Janasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
pořadí2.1.2.4.9.2.1.3.1.3.4.1.3.12.15.11.11.8.7.5.5.4.5.5.9.7.7.7.6.6.6.6.6.6.18.17.7.6.6.8.
odstup %0,20,04,24,511,90,40,02,70,04,53,40,02,212,815,611,916,714,16,410,99,19,720,29,613,49,820,316,522,512,49,218,18,413,040,040,8202,139,134,626,1
% poražených soupeřů95,0100,050,072,711,190,9100,081,8100,088,984,2100,086,747,639,147,447,461,114,320,033,325,020,033,311,114,3------------------------5,611,1------------
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr10.36.36.112.32.82.86.3
medián76511326
modus66511316
počet závodů68944940
průměrný odstup od vítěze %63,815,111,514,22,52,717,4
průměrné % poražených soupeřů2,80,025,845,490,077,937,3

Kategorie K1W

Střílková Janasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
pořadí31.33.17.22.18.20.37.44.16.16.18.18.9.21.21.6.
odstup %21,926,725,426,426,528,039,944,942,338,239,737,545,940,143,148,7
% poražených soupeřů43,439,638,512,539,324,012,26,56,321,110,515,020,013,013,0---
pořadí20152016201720182020celkem
průměr6.017.024.819.332.021.7
medián62118183118
modus62116173118
počet závodů1364216
průměrný odstup od vítěze %48,743,140,426,624,336,0
průměrné % poražených soupeřů0,015,311,928,641,519,7

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Střílková Janasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí5.7.3.9.6.9.6.12.20.21.13.18.
odstup %6,612,35,638,26,88,36,914,97.264,87.383,219,626,8
% poražených soupeřů75,062,571,433,358,350,068,838,95,0---25,05,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr18.012.07.55.010.8
medián1812659
modus1312636
počet závodů414312
průměrný odstup od vítěze %3.673,614,915,18,21.232,8
průměrné % poražených soupeřů8,938,952,669,641,2

Kategorie K1W

Střílková Janasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí24.20.48.51.14.15.
odstup %19,114,78.287,47.989,347,637,6
% poražených soupeřů43,953,79,63,813,36,7
pořadí201620192022celkem
průměr14.549.522.028.7
medián14482020
modus14482014
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %42,68.138,416,92.732,6
průměrné % poražených soupeřů10,06,748,821,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Střílková Janasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí5.7.4.7.9.13.5.12.
odstup %6,612,36,111,819,919,612,243,5
% poražených soupeřů75,062,576,950,038,525,066,731,3
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr12.05.011.07.04.06.07.8
medián12597457
modus12597455
počet závodů1121128
průměrný odstup od vítěze %43,512,219,711,86,19,416,5
průměrné % poražených soupeřů31,366,731,850,076,968,853,2

Kategorie K1W

Střílková Janasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí24.20.20.18.26.17.23.21.16.
odstup %19,114,719,220,729,920,136,935,957,7
% poražených soupeřů43,953,744,139,310,748,415,44,86,3
pořadí2015201620172018202020212022celkem
průměr16.021.023.021.518.020.022.020.6
medián1621231718202020
modus1621231718202020
počet závodů11121129
průměrný odstup od vítěze %57,735,936,925,020,719,216,928,2
průměrné % poražených soupeřů6,34,815,429,639,344,148,829,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Střílková Janasp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí3.9.6.9.6.14.12.20.21.13.18.
odstup %5,638,26,88,36,945,114,97.264,87.383,219,626,8
% poražených soupeřů71,433,358,350,068,827,838,95,0---25,05,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr18.013.07.53.011.9
medián18126312
modus1312636
počet závodů424111
průměrný odstup od vítěze %3.673,630,015,15,61.347,3
průměrné % poražených soupeřů8,933,452,671,434,9

Kategorie K1W

Střílková Janasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 76
27.06.15
pořadí48.51.18.
odstup %8.287,47.989,355,0
% poražených soupeřů9,63,85,6
pořadí20152019celkem
průměr18.049.539.0
medián184848
modus184818
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %55,08.138,45.443,9
průměrné % poražených soupeřů5,66,76,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Střílková Janasp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí3.9.6.9.6.14.12.20.21.13.18.7.7.6.11.6.
odstup %5,638,26,88,36,945,114,97.264,87.383,219,626,820,329,828,637,831,1
% poražených soupeřů71,433,358,350,068,827,838,95,0---25,05,657,125,028,628,616,7
pořadí20172019202020212022celkem
průměr7.515.813.07.53.010.5
medián61812639
modus6712636
počet závodů4524116
průměrný odstup od vítěze %31,82.942,930,015,15,6935,5
průměrné % poražených soupeřů24,718,533,452,671,433,8

Kategorie K1W

Střílková Janasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
sj 70
13.06.15
pořadí48.51.10.8.9.20.9.14.14.8.8.6.
odstup %8.287,47.989,317,332,327,429,933,734,040,829,029,763,1
% poražených soupeřů9,63,840,0---20,026,920,018,818,836,436,4---
pořadí2015201620172019celkem
průměr6.011.011.536.317.1
medián689489
modus689108
počet závodů144312
průměrný odstup od vítěze %63,133,430,85.431,31.384,5
průměrné % poražených soupeřů0,027,616,717,819,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále