Střílka Richard, 2006

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119180
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2+sjezd C1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 4. 3/DS 6.9615,4OM
14
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 6. 2/DS 5.0012,3OM
11
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 27. 8/DS 23.2425,5NKZ
25
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 35. 10/DS 26.2927,4NKZ
12
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 30. 6/DS 24.1724,8ČP
6
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 35. 8/DS 36.3837,7ČP
1
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1M slalom 37. 9/DS 31.8734,8ČP
0
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1M slalom 25. 6/DS 14.2014,3ČP
11
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 8. 3/DS 10.7010,8OM
54
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 23. 4/DS 11.3012,3OM
110
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 6. 3/DS 5.305,6OM
70
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 26. 5/DS 9.3010,5OM
101
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 20. 8/DS 16.0715,1NKZ
33
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 26. 7/DS 17.4917,0NKZ
23
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 54. 21/DS 32.8132,2-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom 13. 8/DS 21.2019,7-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 25. 6/DS 5.4010,9ČP/OČ/OM
13/0/8
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 24. 4/DS 3.446,7ČP/OČ/OM
14/0/15
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 34. 9/DS 94.9484,5ČP
2
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 35. 10/DS 65.4557,4ČP
1
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd     OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 12. 4/DS 96.4412,3OČ/OM
0/6
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 3. 2/DS 2.402,9OM
49
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 8. 1/DS 10.4014,3OM
71
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 9. 2/DS 23.1023,5OM
26
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 8. 1/DS 13.8016,0OM
71
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 75. 19/DS 27.4331,2NKZ
0
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 16. 9/DS 11.2311,6NKZ
37
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 82. 23/DS 27.3129,2NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 24. 9/DS 15.1315,5NKZ
25
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 80. 22/DS 26.1732,8NKZ
0
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 15. 8/DS 12.0514,6NKZ
40
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 70. 19/DS 30.8936,2NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 30. 10/DS 26.4229,0NKZ
13
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 7. 4/DS 13.9014,9OM
37
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 17. 4/DS 15.4017,6OM
65
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 33. 10/DS 44.4143,9ČP
3
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 31. 10/DS 37.2335,2ČP
5
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 28. 10/DS 38.2537,7ČP
8
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 21. 9/DS 19.9220,2ČP
15
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 27. 7/DS 10.2616,7ČP/OČ/OM
9/0/9
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 33. 8/DS 11.0117,3ČP/OČ/OM
5/0/2
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22. 7/DS 154.1015,6
4
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 7. 2/DS 6.4013,8OM
4
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 10. 3/DS 7.5019,5OM
8
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 14. 4/DS 21.0720,7
62
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 11. 1/DS 132.7011,3OM
7
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 16. 3/DS 191.2017,0OM
6
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1M sjezd 13. 1/DS 131.8011,9OM
5
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 15. 2/DS 132.4012,0OM
5
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 7. 3/DM 11.6012,2OM
60
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 42. 12/DM 22.9026,8OM
50
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 17. 6/DM 17.9018,9OM
27
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 42. 12/DM 20.4024,1OM
53
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 94. 25/DM 68.5472,3NKZ
0
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 31. 8/DM 22.5822,1NKZ
9
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 79. 23/DM 33.6935,7NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 32. 9/DM 29.5628,3NKZ
8
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 55. 23/DM 40.5347,7-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 16. 7/DM 13.4513,9-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 42. 13/DM 13.8627,8ČP/OČ/OM
0/0/1
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 36. 9/DM 10.7321,7ČP/OČ/OM
2/0/9
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 28. 8/DM 9.2017,3ČP/OČ/OM
9/0/8
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 27. 13/DM 138.4024,7OČ/OM
0/3
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 26. 12/DM 133.9123,9OČ/OM
0/4
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 86. 22/DM 29.1434,3NKZ
0
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 29. 7/DM 26.7929,8NKZ
14
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 103. 26/DM 50.5859,1NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 31. 9/DM 24.6927,2NKZ
11
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 100. 25/DM 49.6563,2NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 27. 7/DM 18.3121,3NKZ
15
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 107. 28/DM 124.63127,5NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 30. 8/DM 25.9023,9NKZ
14
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 40. 12/DM 20.1627,8ČP/OČ/OM
0/0/6
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 51.   3551.157.271,0ČP/OČ/OM
0/0/0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 1. 1/DM OM
30
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 7. 4/DM 7.908,5OM
45
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 3. 3/DM 2.001,9OM
22
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 17. 6/DM 11.4011,6OM
25
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 9. 4/DM 15.6016,5OM
20
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 19. 6/DM 14.1015,6OM
46
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
    OM
0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 2. 2/DM 3.403,6OM
22
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 12. 4/DM 8.5010,1OM
55
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 2. 2/DM 13.6013,1OM
5
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 2. 2/DM 5.905,8OM
23
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 21. 6/DM 13.6014,3OM
28
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 24. 7/DM 36.0845,5
7
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 39. 8/DM 20.2526,9
143
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 23. 5/DM 41.3251,3
14
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 46. 13/DM 40.3752,3
87
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 13. 5/DM 122.6016,1OM
6
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 16. 7/DM 107.2013,7OM
2
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 17. 8/DM 127.8016,3OM
5
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 18. 8/DM 125.4015,7OM
5
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 25. 10/DM 17.3719,2NKZ
14
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 36. 13/DM 29.7734,7NKZ
3
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 13. 4/DM 9.8010,2OM
15
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 41. 7/DM 22.4026,0OM
36
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
1. 1/DS OM
19
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 9. 4/DM 12.3012,4OM
35
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 39. 7/DM 21.5024,7OM
39
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 1/DS 3.002,4OM
18
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 37. 12/DM 36.8137,2NKZ
4
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 34. 9/DM 33.9933,8NKZ
7
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 18. 8/DM 8.7321,7-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 38. 16/DM 9.4725,2-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 15. 8/DM 19.5522,0-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 43. 10/DM 14.2530,1ČP/OČ/OM
0/0/3
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 82. 19/DM 13.3630,5ČP/OČ/OM
0/0/6
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 41. 9/DM 13.2828,0ČP/OČ/OM
0/0/6
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 77. 17/DM 13.5031,5ČP/OČ/OM
0/0/8
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 71. 13/DM 20.1623,9
91
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 18. 7/DM 11.8512,7
68
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 66. 10/DM 19.7722,9
109
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 14. 5/DM 9.629,8
85
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 25. 6/DM 16.8719,7
56
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 87. 21/DM 33.4840,6
36
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 24. 8/DM 24.4124,5
86
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 78. 19/DM 30.9832,3
48
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 7. 3/DM 6.308,6
109
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 64. 17/DM 17.8026,9
96
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 11. 4/DM 11.5814,4
94
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 51. 13/DM 19.8727,3
116
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 46. 9/DM 158.4822,9ČP/OČ/OM
0/0/1
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 44. 10/DM 118.6217,8ČP/OČ/OM
0/0/3
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 8. 3/DM 10.3021,5OM
2
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 9. 3/DM 13.3035,5OM
3
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 12. 6/DM 118.0019,9OM
1
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 42. 9/DM 12.1424,8ČP/OČ/OM
0/0/6
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 39. 7/DM 10.7121,5ČP/OČ/OM
0/0/9
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 3. 2/DM 13.1712,6OM
20
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 19. 5/DM 27.4930,0OM
28
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
3. 2/DS 19.0414,4OM
18
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 31. 9/DM 314.9123,6ČP/OČ/OM
5/0/2
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 33. 9/DM 328.2324,5ČP/OČ/OM
3/0/1
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 19. 4/ZS 33.8032,6OM
13
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 64. 12/ZS 34.2036,5OM
24
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
6. 1/DM 17.3013,1OM
8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 15. 4/ZS 28.1027,0OM
14
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 66. 13/ZS 39.0042,8OM
20
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
4. 2/DM 18.0013,1OM
19
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 17. 4/ZS 24.1030,1OM
10
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 44. 9/ZS 25.5035,3OM
19
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
4. 1/DM 22.2020,8OM
5
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 18. 4/ZS 18.3020,7OM
7
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 38. 8/ZS 21.8029,6OM
24
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
4. 1/DM 14.2013,1OM
9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 14. 4/ZS 34.0032,7OM
11
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
POMAJBÍK Filip
4. 2/ZS 42.8032,5OM
2
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 54. 12/ZS 46.6050,4OM
14
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 22. 5/ZS 29.7027,9OM
19
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 47. 8/ZS 32.1033,0OM
46
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
    OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 24. 6/ZS 36.1030,1OM
18
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 43. 8/ZS 34.4033,8OM
58
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
    OM
0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 49. 9/ZS 57.3462,0NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 56. 14/ZS 101.43105,0NKZ
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 24. 7/ZS 16.8640,8-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 29. 7/ZS 53.2650,3-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 15. 13/ZS 10.5521,2-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 35. 28/ZS 12.7030,1-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 50. 36/ZS 32.9241,1-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 11. 10/ZS 17.5619,3-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 11. 9/ZS 6.7411,8OČ/OM
0/4
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 32. 23/ZS 19.2243,0OČ/OM
0/4
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 15. 13/ZS 52.1117,0OČ/OM
0/3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 32. 24/ZS 87.5734,2OČ/OM
0/5
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 11. 3/ZS 26.5031,7OM
6
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 28. 3/ZS 24.8031,6OM
23
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
3. 2/DM 7.005,6OM
0
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 9. 3/ZS 15.3016,2OM
9
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 34. 7/ZS 25.5031,4OM
17
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 2/DM 0.400,3OM
4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 26. 10/ZS 201.6125,2-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
16. 9/ZS 317.4239,2-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 24. 8/ZS 214.0826,6OČ/OM
0/3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
15. 5/ZS 200.2925,4OČ/OM
0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 43. 33/ZS 32.5035,6OČ/OM
0/22
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 11. 11/ZS 22.6122,4OČ/OM
0/11
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 23. 19/ZS 23.0624,6OČ/OM
0/35
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 8/ZS 18.4118,0OČ/OM
0/11
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 57.   55.2756,6NKZ
0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 54. 7/ZS 57.2661,0NKZ
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 4. 2/ZS 13.0011,3OM
11
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 24. 4/ZS 25.0028,7OM
41
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 1/DM 9.807,0OM
3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 4. 1/ZS 11.309,9OM
13
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 26. 4/ZS 27.6030,3OM
40
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 1/DM 17.2012,7OM
4
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 13. 5/ZS 17.3038,4OM
1
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 23. 7/ZS 19.7054,1OM
1
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 38. 5/ZS 51.5046,3NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 52. 10/ZS 105.85101,9NKZ
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 11. 3/ZS 31.0029,1OM
10
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 22. 6/ZS 32.9034,6OM
15
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 5. 1/ZS 3.202,7OM
17
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 21. 3/ZS 17.7018,2OM
34
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
2. 1/DM 5.503,7OM
7
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 6. 2/ZS 3.703,1OM
16
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 21. 4/ZS 25.5028,0OM
33
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
3. 1/DM 4.502,7OM
5
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 26. 5/ZS 32.2034,4OM
25
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 3/ZS 29.8028,0OM
6
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 29. 7/ZS 37.0037,4OM
23
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 8. 3/ZS 28.4024,7OM
7
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 41. 33/ZS 36.6534,3OČ/OM
0/14
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 10. 9/ZS 24.9521,1OČ/OM
0/5
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 30. 24/ZS 29.8826,7OČ/OM
0/17
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 11. 10/ZS 28.2123,2OČ/OM
0/4
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 13. 2/ZS 184.3020,9OM
3
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 14. 2/ZS 244.0024,1OM
3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 17. 3/ZS 228.6022,6OM
2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 18. 4/ZS 218.5025,2OM
1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 13. 2/ZS 198.7023,1OM
1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 16. 2/ZS 232.0023,4OM
1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 19. 3/ZS 217.3025,0OM
1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 21. 3/ZS 300.1029,9OM
1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 31. 2/ZM 29.5035,6OM
10
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
POMAJBÍK Filip
14. 3/ZM 38.5038,3OM
1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 69. 4/ZM 30.4041,7OM
26
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 29. 1/ZM 22.3025,1OM
17
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
RETEK Václav
6. 1/ZM 15.8014,4OM
16
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 82. 7/ZM 36.6049,9OM
22
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 102. 5/ZM 80.26117,0NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 99. 5/ZM 54.6473,5NKZ
0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 88. 4/ZM 57.6463,3-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 17. 4/ZM 14.9328,5-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 45. 14/ZM 17.7037,8-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 55. 13/ZM 33.8545,5-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 22. 6/ZM 34.8142,7-
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 46. 9/ZM 35.4740,6OČ/OM
0/13
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 14. 2/ZM 28.6528,7OČ/OM
0/6
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 29. 4/ZM 21.6924,1OČ/OM
0/18
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 15. 2/ZM 37.4539,6OČ/OM
0/7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 24. 3/ZM 238.5827,1
4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 83. 24/ZM 511.8571,9
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 27. 3/ZM 314.2336,5
1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 64. 10/ZM 381.0254,3
7
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 111. 7/ZM 85.9891,6NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 86. 2/ZM 105.08118,7NKZ
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 12. 4/ZM 39.0032,3OM
2
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 23. 3/ZM 37.8040,0OM
30
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 7. 3/ZM 39.2030,3OM
7
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 25. 3/ZM 45.3046,2OM
30
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 118. 5/ZM 71.2483,0NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 111. 4/ZM 75.8487,8NKZ
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 9. 2/ZM 27.5023,2OM
4
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 23. 1/ZM 24.7023,8OM
23
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 9. 2/ZM 17.0014,6OM
5
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 22. 1/ZM 24.9025,9OM
22
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom     OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom     OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 10. 1/ZM 23.2020,8OM
9
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 27. 2/ZM 27.2028,0OM
33
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 11. 2/ZM 27.8023,9OM
7
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 42. 3/ZM 40.8042,6OM
16
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 39. 7/ZM 34.0333,0OČ/OM
0/15
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 14. 2/ZM 34.6129,6OČ/OM
0/5
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 27. 3/ZM 30.5628,3OČ/OM
0/19
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 17. 3/ZM 40.6633,0OČ/OM
0/4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 18. 2/ZM 367.8040,0OM
0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 19. 2/ZM 325.7030,7OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 19. 2/ZM 335.2036,0OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 20. 2/ZM 349.8032,2OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 32. 4/ZM 275.1054,4OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 33. 2/ZM 297.8045,6OM
4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 36. 3/ZM 310.6048,0OM
1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 37. 3/ZM 239.3048,2OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 37. 4/ZM 46.5045,9OM
1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MALÝ Vojtěch
11. 2/ZM 36.4028,4OM
4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 56. 7/ZM 39.1042,8OM
21
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 36. 4/ZM 40.6038,6OM
1
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MALÝ Vojtěch
10. 2/ZM 32.2026,3OM
5
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 51. 3/ZM 30.9033,6OM
27
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 30. 6/ZM 27.4164,6-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 50. 6/ZM 21.3760,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 94. 7/ZM 60.9570,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 47. 6/ZM 145.13155,4-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 27. 9/ZM 70.8870,3-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 53. 17/ZM 47.0546,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 18. 8/ZM 150.8045,3
0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 29. 13/ZM 113.3140,1
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 16. 8/ZM
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 26. 11/ZM
3
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1M slalom 10. 2/ZM 30.5031,5OM
1
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 15. 4/ZM 33.1040,7OM
6
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 11. 3/ZM 40.2039,7OM
1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 22. 4/ZM 39.9044,1OM
7
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 67. 26/ZM 31.3330,4
17
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 28. 9/ZM 36.0532,6
3
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 59. 20/ZM 24.4823,4
26
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 31. 12/ZM 35.2632,3
1
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd 4. 2/ZM 25.7142,2OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 9. 2/ZM 33.5238,3OM
1
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 19. 6/ZM 25.2756,6OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 37. 6/ZM 43.9364,3OM
7
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd 4. 2/ZM 24.0538,9OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 9. 2/ZM 37.5042,8OM
1
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 25. 7/ZM 24.6056,2OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 32. 5/ZM 40.8956,6OM
13
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 74. 19/ZM 291.8257,3ČP/OČ/OM
0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 71. 12/ZM 459.3549,2ČP/OČ/OM
2/0/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 80. 31/ZM 40.0541,6OM
17
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 33. 12/ZM 52.6351,9OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 20. 8/ZM 18.4648,5OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 61. 23/ZM 35.6530,6OM
36
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 38. 16/ZM 13.5043,3OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 29. 10/ZM 69.2558,1OM
3
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 12. 4/ZM 24.8051,0OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 16. 3/ZM 55.2058,5OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 27. 9/ZM 23.1058,8OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
MALÝ Vojtěch
6. 1/ZM 55.8050,1OM
3
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
5. 3/ZM 12.4022,4OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 25. 4/ZM 46.4053,3OM
9
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 8. 3/ZM 53.1046,6OM
1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 25. 6/ZM 46.3045,4OM
10
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 8. 4/ZM 65.5065,1OM
1
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 20. 3/ZM 39.4042,2OM
16
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 11. 2/ZM 67.7068,9OM
1
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 25. 4/ZM 55.2060,8OM
11
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 11. 2/ZM 57.3061,1OM
1
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 29. 4/ZM 55.7067,6OM
7
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 26. 6/ZM 423.0044,1OM
4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 31. 7/ZM 377.4047,1OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 38. 10/ZM 386.9049,4OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 39. 12/ZM 479.4051,8OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 27.   377.0047,5OM
2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 34.   440.9056,5OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 30.   405.9051,7OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 29. 4/ZM 427.5054,4OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 6. 4/PZM 11.307,7OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 1.   OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 2. 2/PZM 0.500,3OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 1.   OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 5. 4/PZM 4.904,0OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 11.   29.3023,7OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 3. 2/PZM 3.402,5OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 11. 9/PZM 38.4028,2OM
0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 7. 5/PZM 25.5019,5OM
0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 9. 8/PZM 35.7027,4OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 4. 3/PZM 17.0010,5OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 16. 11/PZM 141.2087,6OM
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 1. 1/M OM
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWC slalom 1. 1/PZ OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 1. 1/M OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWC slalom 1. 1/PZ OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP FOR slalom 1. 1/PZ OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 2. 2/PZM 10.906,3OM
0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 1. 1/PZM OM
0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 1. 1/PZM OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 10.   23.7017,9OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 13.   29.6022,1OM
0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 14. 5/PZM 43.7840,2OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 13. 5/PZM 51.6547,7OM
0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 PW slalom 7. 4/PZM 21.5012,8OM
0
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 PW slalom 2. 1/PZM 1.500,8OM
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 8. 5/PZM 52.2040,4OM
0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 10. 5/PZM 62.4049,3-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 30. 21/PZM 115.01102,1
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 32. 23/PZM 104.6196,5
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 11. 5/PZM 58.5048,8OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 9. 5/PZM 56.4045,7OM
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 13. 7/PZM 74.9062,3OM
0
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 13. 7/PZM 75.0058,7OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 9. 5/PZM 126.80100,9OM
0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
8. 5/PZM 147.50107,0OM
0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
7. 4/PZM 113.1084,7OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1: 3   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 04.11.21 updated from RVP
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 05.07.21 updated from RVP
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 14.06.21 updated from RVP
Střílka RichardSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1:   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 16.11.18 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Střílka RichardUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 FOR HEAT
0|5299|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.C1M 4/4 18
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
22.C1M 2/2 37
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 1/1 14
44.K1M 1/1 11

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
34.C1M 5/6 33
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C1M 4/6 135
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
186.C1M 1/1 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/5 236
18.K1M 5/5 418
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 3/4 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
70.C1M 5/7 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/11 45
67.K1M 1/1 8

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
25.C1M 4/6 54
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
205.C1M 2/2 21
248.K1M 2/2 230
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/7 162
 C2X
Střílková Jana
1/1 0
30.K1M 5/7 249
Sjezd: Žebříček Český Pohár
50.C1M 5/6 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/13 34

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/4 28
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/6 442
140.K1M 5/6 460
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 3/3 70
1.C2X
Střílková Jana
3/3 55
44.K1M 3/3 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.C1M 8/8 8
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/10 27
40.K1M 3/3 17

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/5 55
13.C2M
Pomajbík Filip
1/1 2
6.C2X
Střílková Jana
4/4 41
76.K1M 5/5 101

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/15 83
8.C2X
Střílková Jana
5/8 23
46.K1M 5/15 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/12 16
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
75.K1M 3/3 10

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 5/13 50
12.C2M
Retek Václav Toman
1/1 16
33.C2M
Pomajbík Filip
1/1 1
58.K1M 5/13 142
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 2/2 5
138.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
61.K1M 4/4 5

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
205.C1M 3/3 4
373.K1M 3/3 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
65.C1M 5/13 7
22.C2M
Malý Vojtěch
3/3 12
73.K1M 5/13 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
88.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Malý Vojtěch
1/1 0
98.K1M 5/14 6

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1P 2/2 0
 C2W 2/2 0
 FOR 1/1 0
 K1P 2/2 0
 PW 5/13 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/10 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1M3234

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212017
C1M355051-
K1M--8888

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022202120192018
C1M2211253156-
K1M-7067--92

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212019201820172015
C1M18620517229226205-
K1M-248140478447373-
PW------39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021201920182017
C1M70114848152100
K1M--198210138202
C2M---63--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192018201720162015
C1M791021222865--
K1M18304476465873-114
C2X-18168----
C2M---13-3322--
C1P-------1-
C2W-------123
FOR-------1-
K1P-------1-
PW-------19

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021201920182017
C1M21172523333468
K1M4467-40756198
C2M----30-49
Fotky nenalezeny.
0|5299|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.C1M 4/4 18
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
22.C1M 2/2 37
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 1/1 14
44.K1M 1/1 11

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
34.C1M 5/6 33
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C1M 4/6 135
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
186.C1M 1/1 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/5 236
18.K1M 5/5 418
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 3/4 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
70.C1M 5/7 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/11 45
67.K1M 1/1 8

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
25.C1M 4/6 54
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
205.C1M 2/2 21
248.K1M 2/2 230
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/7 162
 C2X
Střílková Jana
1/1 0
30.K1M 5/7 249
Sjezd: Žebříček Český Pohár
50.C1M 5/6 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 5/13 34

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/4 28
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/6 442
140.K1M 5/6 460
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 3/3 70
1.C2X
Střílková Jana
3/3 55
44.K1M 3/3 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.C1M 8/8 8
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/10 27
40.K1M 3/3 17

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/5 55
13.C2M
Pomajbík Filip
1/1 2
6.C2X
Střílková Jana
4/4 41
76.K1M 5/5 101

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/15 83
8.C2X
Střílková Jana
5/8 23
46.K1M 5/15 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/12 16
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
75.K1M 3/3 10

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 5/13 50
12.C2M
Retek Václav Toman
1/1 16
33.C2M
Pomajbík Filip
1/1 1
58.K1M 5/13 142
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 2/2 5
138.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
61.K1M 4/4 5

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
205.C1M 3/3 4
373.K1M 3/3 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
65.C1M 5/13 7
22.C2M
Malý Vojtěch
3/3 12
73.K1M 5/13 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
88.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Malý Vojtěch
1/1 0
98.K1M 5/14 6

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1P 2/2 0
 C2W 2/2 0
 FOR 1/1 0
 K1P 2/2 0
 PW 5/13 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/10 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1M3234

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212017
C1M355051-
K1M--8888

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022202120192018
C1M2211253156-
K1M-7067--92

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212019201820172015
C1M18620517229226205-
K1M-248140478447373-
PW------39

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021201920182017
C1M70114848152100
K1M--198210138202
C2M---63--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192018201720162015
C1M791021222865--
K1M18304476465873-114
C2X-18168----
C2M---13-3322--
C1P-------1-
C2W-------123
FOR-------1-
K1P-------1-
PW-------19

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021201920182017
C1M21172523333468
K1M4467-40756198
C2M----30-49

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
96 114 27 33 63 3 336
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár30.931.03510
C1M30.931.03510
NKZ57.949.02740
C1M33.831.02724
K1M93.994.08616
veřejné závody20.314.011197
C1M13.611.0972
K1M36.529.02373
PW9.69.0225
C2X2.93.0213
C2M8.56.066
C2W6.31.014
PWK1.01.012
PWC1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,010
C1M00,000,000,000,010
NKZ00,000,000,000,040
C1M00,000,000,000,024
K1M00,000,000,000,016
veřejné závody105,1105,173,62713,7197
C1M11,422,834,268,372
K1M00,000,000,000,073
PW28,0312,014,0624,025
C2X17,7538,5323,1969,213
C2M00,000,000,000,06
C2W250,000,000,0250,04
PWK2100,000,000,02100,02
PWC2100,000,000,02100,02
Celkem104,0104,072,82710,9247
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár207103600,0
C1M207103600,0
NKZ8014221867,5
C1M487401548,3
K1M326822126,3
veřejné závody3923024810226,0
C1M14485264430,6
K1M14674054430,1
PW4964213816,3
C2X251024312,0
C2M12605216,7
C2W8324112,5
PWK41223100,0
PWC447411900,0
Celkem49251561010822,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Střílka Richardsl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
pořadí30.35.37.25.34.35.33.31.28.21.
odstup % *)24,837,734,814,384,557,443,935,237,720,2
% poražených soupeřů *)25,612,85,336,82,9---8,611,820,641,2
pořadí20232024celkem
průměr30.331.830.9
medián313031
modus212535
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze % *)46,527,939,1
průměrné % poražených soupeřů *)14,220,116,6
počet jízd12820
lepší 1. jízda2
33,3%
0
0,0%
2
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Střílka Richardsl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí13.34.35.16.15.29.11.22.47.27.
odstup % *)19,784,557,413,922,050,319,342,7155,470,3
% poražených soupeřů *)69,22,9---59,558,817,663,038,24,221,2
pořadí201720182019202120222023celkem
průměr37.022.020.015.016.027.324.9
medián27221115163422
modus27221115161311
počet závodů21211310
průměrný odstup od vítěze % *)112,942,734,822,013,953,953,6
průměrné % poražených soupeřů *)12,738,240,358,859,524,033,5
počet jízd42422620
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
10,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
2
10,0%

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 133
16.09.23
sl 122
10.09.22
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí54.55.50.88.55.94.53.
odstup % *)32,247,741,163,345,570,146,2
% poražených soupeřů *)36,931,640,220,960,319,149,0
pořadí20172018201920222023celkem
průměr73.571.550.055.054.064.1
medián535550555455
modus535550555455
počet závodů221117
průměrný odstup od vítěze % *)58,254,441,147,732,249,5
průměrné % poražených soupeřů *)34,140,640,231,636,936,9
počet jízd4422214
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,1%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Střílka Richardsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí27.35.20.26.16.24.15.30.31.32.29.31.27.30.25.36.37.34.49.56.57.54.38.52.
odstup %25,527,415,117,011,615,514,629,022,128,329,827,221,323,919,234,737,233,862,0105,056,661,046,3101,9
% poražených soupeřů50,935,866,756,170,056,672,544,225,026,237,831,835,029,341,516,710,019,511,1---9,714,531,510,5
pořadí20192021202220232024celkem
průměr51.033.030.021.831.033.8
medián523430202731
modus382531152727
počet závodů6466224
průměrný odstup od vítěze %72,131,225,517,126,536,1
průměrné % poražených soupeřů12,921,930,961,043,433,5
počet jízd1281212448
lepší 1. jízda4
66,7%
2
50,0%
3
50,0%
4
66,7%
2
100,0%
15
62,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
3
25,0%
0
0,0%
4
8,3%

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí75.82.80.70.94.79.86.103.100.107.102.99.111.86.118.111.
odstup %31,229,232,836,272,335,734,359,163,2127,5117,073,591,6118,783,087,8
% poražených soupeřů32,127,724,835,53,119,623,47,37,53,615,819,711,332,511,418,5
pořadí201820222023celkem
průměr104.594.876.893.9
medián102947594
modus111797086
počet závodů66416
průměrný odstup od vítěze %95,365,332,468,3
průměrné % poražených soupeřů18,210,830,018,4
počet jízd1212832
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
1
25,0%
9
56,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%
2
6,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Střílka Richardsl 28
15.04.23
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí14.24.23.18.14.25.24.7.11.11.8.10.11.14.15.14.17.16.28.31.
odstup %20,745,551,312,79,819,724,58,614,422,418,021,123,228,739,629,633,00,032,632,3
% poražených soupeřů58,123,333,375,481,252,958,991,786,563,074,160,954,556,757,638,127,321,115,69,1
pořadí201720182019202120222023celkem
průměr25.015.010.016.523.514.016.8
medián28141014231414
modus1614117231414
počet závodů34462120
průměrný odstup od vítěze %21,732,721,114,948,420,724,4
průměrné % poražených soupeřů15,344,963,174,428,358,152,0
počet jízd688124240
lepší 1. jízda1
33,3%
4
100,0%
1
25,0%
2
33,3%
1
50,0%
0
0,0%
9
45,0%
čistých jízd5
83,3%
0
0,0%
1
12,5%
6
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
12
30,0%

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí39.46.71.66.87.78.64.51.43.23.41.30.46.29.39.27.26.67.59.
odstup %26,952,323,922,940,632,326,927,335,624,634,326,740,624,133,028,30,030,423,4
% poražených soupeřů56,344,458,664,728,939,867,774,759,279,654,567,059,173,850,669,826,525,835,6
pořadí20172018201920212022celkem
průměr50.735.334.369.542.549.1
medián592930663946
modus262723513939
počet závodů3446219
průměrný odstup od vítěze %18,031,530,329,039,629,2
průměrné % poražených soupeřů29,363,365,155,750,454,6
počet jízd68812438
lepší 1. jízda2
66,7%
3
75,0%
2
50,0%
2
33,3%
0
0,0%
9
47,4%
čistých jízd5
83,3%
1
12,5%
1
12,5%
1
8,3%
1
25,0%
9
23,7%

Kategorie PW

Střílka Richardsl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí30.32.
odstup %102,196,5
% poražených soupeřů27,526,2
pořadí2015celkem
průměr31.031.0
medián3030
modus3030
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %99,399,3
průměrné % poražených soupeřů26,926,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Střílka Richardsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 60
17.05.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí8.6.3.9.7.7.17.1.3.9.2.2.13.9.3.19.15.17.18.14.22.24.11.9.11.8.4.4.11.5.6.9.8.10.11.31.29.14.15.12.7.9.9.10.11.14.17.37.36.10.11.9.9.33.29.16.8.8.11.11.
odstup %10,85,62,923,514,912,218,90,01,916,53,65,810,212,412,632,627,030,120,732,727,930,131,716,222,418,011,39,929,12,73,128,024,721,123,235,625,128,739,632,330,323,214,620,823,929,633,045,938,631,539,738,342,851,958,158,546,665,168,961,1
% poražených soupeřů81,687,591,768,076,986,765,2100,090,071,495,295,762,575,888,241,951,742,934,655,248,845,244,460,063,074,180,081,347,482,679,252,958,860,954,533,344,056,757,631,362,546,750,059,152,438,127,316,316,710,09,1---11,113,524,316,722,222,223,123,1
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr17.514.810.216.68.35.96.612.4
medián111291793710
modus11911143239
počet závodů131215537560
průměrný odstup od vítěze %49,828,119,928,611,78,411,626,3
průměrné % poražených soupeřů16,046,662,245,375,586,381,152,7
počet jízd2624301061410120
lepší 1. jízda7
53,8%
8
66,7%
11
73,3%
2
40,0%
3
100,0%
4
57,1%
3
60,0%
38
63,3%
čistých jízd13
50,0%
7
29,2%
5
16,7%
1
10,0%
1
16,7%
4
28,6%
2
20,0%
33
27,5%

Kategorie C2M

Střílka Richardsl 43
27.05.20
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
pořadí4.14.6.11.10.6.
odstup %32,538,314,428,426,350,1
% poražených soupeřů25,013,370,637,543,858,3
pořadí201720182020celkem
průměr9.010.04.08.5
medián10646
modus6646
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %34,926,332,531,7
průměrné % poražených soupeřů46,542,025,041,4
počet jízd64212
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
16,7%

Kategorie C2W

Střílka Richardsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí1.1.10.13.
odstup %0,00,017,922,1
% poražených soupeřů100,0100,072,765,7
pořadí20152016celkem
průměr11.51.06.3
medián1011
modus1011
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %20,00,010,0
průměrné % poražených soupeřů69,2100,084,6
počet jízd8816
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
25,0%
čistých jízd2
25,0%
0
0,0%
2
12,5%

Kategorie C2X

Střílka Richardsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
pořadí1.2.3.6.4.4.4.3.2.2.2.2.3.
odstup %0,02,414,413,113,120,813,15,60,37,012,73,72,7
% poražených soupeřů100,085,771,450,070,025,040,0---50,075,080,088,977,8
pořadí201920202021celkem
průměr2.34.52.02.9
medián2423
modus2412
počet závodů64313
průměrný odstup od vítěze %5,315,05,68,4
průměrné % poražených soupeřů62,046,385,762,6
počet jízd128626
lepší 1. jízda3
50,0%
2
50,0%
2
66,7%
7
53,8%
čistých jízd1
8,3%
2
25,0%
0
0,0%
3
11,5%

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 60
17.05.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
pořadí23.26.8.8.17.42.42.7.17.19.12.21.41.39.19.64.66.44.38.54.47.43.28.34.43.23.24.26.22.21.21.26.29.41.30.69.82.46.29.23.25.23.22.27.42.39.27.56.51.15.22.37.32.80.61.25.25.20.25.29.8.7.
odstup %12,310,514,316,017,626,824,18,511,615,610,114,326,024,730,036,542,835,329,650,433,033,831,631,435,624,628,730,334,618,228,034,437,434,326,741,749,940,624,140,046,223,825,928,042,633,028,342,833,640,744,164,356,641,630,653,345,442,260,867,6107,084,7
% poražených soupeřů75,372,586,386,368,660,661,386,465,266,779,263,650,053,762,531,526,132,841,328,451,659,247,134,059,279,666,264,343,266,164,955,450,954,567,033,327,059,173,862,760,058,558,064,938,850,669,832,939,833,327,620,031,125,543,442,944,256,841,533,336,457,1
pořadí20152017201820192020202120222023celkem
průměr7.536.837.830.553.233.022.916.432.5
medián72927285439191727
modus7252321381942823
počet závodů2131215537562
průměrný odstup od vítěze %95,848,035,330,838,926,915,914,134,8
průměrné % poražených soupeřů46,836,354,757,532,055,469,077,853,0
počet jízd42624301061410124
lepší 1. jízda1
50,0%
3
23,1%
9
75,0%
7
46,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
28,6%
3
60,0%
25
40,3%
čistých jízd0
0,0%
6
23,1%
6
25,0%
13
43,3%
1
10,0%
0
0,0%
7
50,0%
4
40,0%
37
29,8%

Kategorie PW

Střílka Richardsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
pořadí6.2.11.11.9.16.2.1.1.14.13.7.2.8.11.9.13.13.9.
odstup %7,70,323,728,227,487,66,30,00,040,247,712,80,840,448,845,762,358,7100,9
% poražených soupeřů84,896,850,050,055,616,795,2100,0100,027,833,333,388,956,354,563,620,025,042,9
pořadí20152016celkem
průměr9.96.68.3
medián969
modus1312
počet závodů10919
průměrný odstup od vítěze %45,820,133,7
průměrné % poražených soupeřů44,672,157,6
počet jízd202545
lepší 1. jízda1
10,0%
7
53,8%
8
34,8%
čistých jízd2
10,0%
6
24,0%
8
17,8%

Kategorie PWC

Střílka Richardsl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2016celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWK

Střílka Richardsl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2016celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí27.26.46.44.33.
odstup %24,723,922,917,824,5
% poražených soupeřů35,040,58,215,717,9
pořadí20212022celkem
průměr41.026.535.2
medián442633
modus332626
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %21,724,322,8
průměrné % poražených soupeřů13,937,823,5

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí74.71.
odstup %57,349,2
% poražených soupeřů2,715,7
pořadí2017celkem
průměr72.572.5
medián7171
modus7171
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %53,353,3
průměrné % poražených soupeřů9,29,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí12.27.26.46.33.24.27.
odstup %12,324,723,922,924,527,136,5
% poražených soupeřů70,335,040,58,217,923,313,3
pořadí2018202120222023celkem
průměr25.539.526.512.027.9
medián2433261227
modus2433261227
počet závodů22217
průměrný odstup od vítěze %31,823,724,312,324,6
průměrné % poražených soupeřů18,313,137,870,329,8

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí83.64.
odstup %71,954,3
% poražených soupeřů1,225,0
pořadí2018celkem
průměr73.573.5
medián6464
modus6464
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %63,163,1
průměrné % poražených soupeřů13,113,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
pořadí12.22.46.44.33.24.24.27.18.
odstup %12,315,622,917,824,526,627,136,545,3
% poražených soupeřů70,319,28,215,717,923,323,313,35,6
pořadí20172018201920212023celkem
průměr18.025.524.041.017.027.8
medián182424441224
modus182424331224
počet závodů121329
průměrný odstup od vítěze %45,331,826,621,713,925,4
průměrné % poražených soupeřů5,618,323,313,944,821,9

Kategorie K1M

Střílka Richardsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí83.64.29.74.71.
odstup %71,954,340,157,349,2
% poražených soupeřů1,225,012,52,715,7
pořadí20172018celkem
průměr58.073.564.2
medián716471
modus296429
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %48,963,154,5
průměrné % poražených soupeřů10,313,111,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Střílka Richardsj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
pořadí12.11.16.13.15.27.26.16.13.18.17.46.44.12.33.24.13.14.18.17.13.16.19.21.19.18.20.19.
odstup %12,311,317,011,912,024,723,913,716,115,716,322,917,819,924,526,620,924,125,222,623,123,425,029,930,740,032,236,0
% poražených soupeřů70,341,228,629,426,335,040,511,833,322,723,88,215,78,317,923,314,313,3---5,97,76,35,34,8---5,6------
pořadí20182019202120222023celkem
průměr19.017.233.819.513.419.6
medián191733171317
modus191312131113
počet závodů4946528
průměrný odstup od vítěze %34,724,521,318,412,922,1
průměrné % poražených soupeřů1,49,012,527,939,217,8

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí32.33.37.36.74.71.31.26.39.38.34.27.29.30.
odstup %54,445,648,248,057,349,247,144,151,849,456,547,554,451,7
% poražených soupeřů---15,87,710,32,715,716,726,55,09,8---13,33,4---
pořadí20172018celkem
průměr39.934.538.4
medián313333
modus263226
počet závodů10414
průměrný odstup od vítěze %50,949,150,4
průměrné % poražených soupeřů9,38,59,1

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Střílka Richardsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí25.24.27.33.42.36.28.40.51.43.41.42.39.
odstup %10,96,716,717,327,821,717,327,87.271,030,128,024,821,5
% poražených soupeřů47,841,036,622,014,627,130,822,0---14,316,716,322,4
pořadí202120222023celkem
průměr41.339.427.336.2
medián41402539
modus39282442
počet závodů45413
průměrný odstup od vítěze %26,11.473,112,9578,6
průměrné % poražených soupeřů17,418,936,924,0

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
pořadí82.77.
odstup %30,531,5
% poražených soupeřů19,024,0
pořadí2021celkem
průměr79.579.5
medián7777
modus7777
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,031,0
průměrné % poražených soupeřů21,521,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Střílka Richardsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí25.24.27.33.42.36.40.51.18.24.15.17.30.
odstup %10,96,716,717,327,821,727,87.271,021,740,821,228,564,6
% poražených soupeřů47,841,036,622,014,627,122,0---39,38,041,733,36,5
pořadí201720182019202120222023celkem
průměr30.017.019.518.042.327.329.4
medián30171518402527
modus30171518362424
počet závodů11214413
průměrný odstup od vítěze %64,628,531,021,71.837,112,9582,8
průměrné % poražených soupeřů6,533,324,939,315,936,926,1

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 133
12.09.21
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí38.35.45.50.
odstup %25,230,137,860,1
% poražených soupeřů31,553,432,35,8
pořadí2017201820192021celkem
průměr50.045.035.038.042.0
medián5045353838
modus5045353835
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %60,137,830,125,238,3
průměrné % poražených soupeřů5,832,353,431,530,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Střílka Richardsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí25.24.27.33.42.36.28.43.41.42.39.11.15.
odstup %10,96,716,717,327,821,717,330,128,024,821,511,817,0
% poražených soupeřů47,841,036,622,014,627,130,814,316,716,322,454,533,3
pořadí2019202120222023celkem
průměr13.041.335.327.331.2
medián1141362533
modus1139282442
počet závodů243413
průměrný odstup od vítěze %14,426,122,312,919,4
průměrné % poražených soupeřů43,917,424,236,929,0

Kategorie K1M

Střílka Richardsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí82.77.32.32.
odstup %30,531,543,034,2
% poražených soupeřů19,024,031,127,9
pořadí20192021celkem
průměr32.079.555.8
medián327732
modus327732
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %38,631,034,8
průměrné % poražených soupeřů29,521,525,5

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Střílka Richardsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí25.24.42.36.15.
odstup %10,96,727,821,717,0
% poražených soupeřů47,841,014,627,133,3
pořadí201920222023celkem
průměr15.039.024.528.4
medián15362425
modus15362415
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %17,024,88,816,8
průměrné % poražených soupeřů33,320,944,432,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Střílka Richardsp 51
15.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 34
26.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 33
16.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí4.25.24.27.33.7.42.36.28.2.43.41.42.39.11.15.13.4.4.20.12.
odstup %15,410,96,716,717,313,827,821,717,313,130,128,024,821,511,817,038,442,238,948,551,0
% poražených soupeřů78,647,841,036,622,050,014,627,130,891,714,316,716,322,454,533,333,3------17,421,4
pořadí201720192021202220232024celkem
průměr10.013.041.327.023.24.022.5
medián413412825424
modus411392744
počet závodů43445121
průměrný odstup od vítěze %45,122,426,120,013,115,424,4
průměrné % poražených soupeřů9,740,417,441,139,578,631,9

Kategorie K1M

Střílka Richardsp 51
15.05.24
sp 34
26.04.23
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí6.10.82.77.32.32.23.19.25.38.27.
odstup %12,319,530,531,543,034,254,156,656,243,358,8
% poražených soupeřů75,060,919,024,031,127,924,15,34,035,123,5
pořadí20172019202120232024celkem
průměr27.329.079.510.06.033.7
medián25327710627
modus19327710632
počet závodů4321111
průměrný odstup od vítěze %53,743,831,019,512,340,0
průměrné % poražených soupeřů17,027,721,560,975,030,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále