Sjezd v Hanušovicích

26.03.2017   řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.13:13,80 107
2. KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:00,1046.30/5,899
3. KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice14:03,1049.30/6,291
4. IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí14:15,0061.20/7,783
5. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:23,6069.80/8,875
6. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí14:34,2080.40/10,167
7. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto14:57,40103.60/13,159
8. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno15:16,50122.70/15,551
9. HALA Jiří 2002 2 Olomouc15:30,40136.60/17,247
10. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:32,90139.10/17,543
11. BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno15:47,90154.10/19,439
12. HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:02,10168.30/21,235
13. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:11,60177.80/22,431
14. WALTER David 2001 2 Šumperk16:21,80188.00/23,727
15. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:34,50200.70/25,323
16. RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:39,80206.00/26,019
17. NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc17:28,70254.90/32,115
18. ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc18:31,20317.40/40,011
19. GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc18:32,50318.70/40,110
20. PAPULA Jan 2005 Litovel18:33,90320.10/40,39
21. POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc18:38,90325.10/41,08
22. ŠMAKAL Petr 2003 Litovel18:50,50336.70/42,47
23. SALAJ František 2004 Litovel18:59,60345.80/43,66
24. ŠOTEK Adam 2005 Olomouc19:06,80353.00/44,55
25. DZIADEK Marek 2005 KK Brno19:16,00362.20/45,64
26. HRIC Ondřej 2004 Olomouc19:22,00368.20/46,43
27. STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc19:30,80377.00/47,52
28. VODÁK Norbert 2004 Litovel19:47,10393.30/49,51
29. MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc19:50,90397.10/50,00
30. SOBOTKA Adam 2005 KK Brno20:25,60431.80/54,40
31. SATKE Adam 1994 MT KK Brno28:30,50916.70/115,50
  GEPRT David 2005 LitovelDNS 0
  JAROŠ Michael 2006 OlomoucDNS 0
  HRŮZA Jan 2005 KroměřížDNS 0
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS 0
  HRABEC Bohumil 1960 2 KroměřížDNS 0
  HÁLA Richard 1992 2 OlomoucDSQ-R 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDNS 0
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDSQ-R 0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDSQ-R 0
  HRIC Filip 1993 MT OlomoucDNS 0
Oddíl

Historie procházení