Krejza Filip, 1989

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 1   C1: -   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 14:18,97108.96/14,519/42/0
C2M    KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS 0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
K1M 24.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto 00:53,52 - 00:55,74 - 00:55,747.72/16,114/66/0
C2M 15.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:00,47 - 00:00,00 - 06:45,003954.77/7.873,327/6/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 40.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto 00:50,92 - 00:51,56 - 00:51,567.60/17,38/98/0
C2M 17.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:56,51 - 00:56,56 - 00:56,568.98/18,925/20/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 45.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto 00:52,71 - 00:52,23 - 00:52,238.75/20,14/93/0
C2M 18.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:56,47 - 00:56,24 - 00:56,248.12/16,925/20/0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 3.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 14:48,2068.60/8,438
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 3.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto 00:49,50 - 00:49,00 - 00:49,003.50/7,740
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 3.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 14:48,2065.40/7,943
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 3.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto 00:49,60 - 00:50,20 - 00:49,603.40/7,444
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C2M 3.  KREJZA Filip
ZRZAVÝ Jakub
1989
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
155.40 4 148.00 2 150.0018.30/13,92
K1M 9.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 115.00 4 108.10 0 108.1015.90/17,234
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C2M 4.  KREJZA Filip
ZRZAVÝ Jakub
1989
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
161.70 6 159.30 6 165.3037.60/29,42
K1M 10.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 114.40 0 111.90 52 114.4016.90/17,333
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 9.  KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto 133.20 0 4.00 999 133.2021.70/19,54
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
125.80 4 125.70 0 125.70 11
K1M 6.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 114.20 2 109.60 2 111.608.90/8,725
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 4.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 09:08,3076.90/16,327
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 9.  KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto 134.70 0 131.80 0 131.8015.30/13,14
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
125.30 4 125.30 2 127.30 11
K1M 4.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 111.30 0 109.90 0 109.906.80/6,634
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 3.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 00:49,003.50/7,740
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 12:55,40 38
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1M    KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto 16:39,00 - 16:39,00 - 16:39,00 0/0/0
C2M    KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:39,00 - 16:39,00 - 16:39,00 0/0/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 29.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 01:06,107.42/12,67/60/0
C2M 14.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 - 00:00,00 - 01:13,6410.25/16,229/19/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 13:09,80 39
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:23,60 12
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 3.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 12:41,3044.20/6,235
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 3.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 12:41,9053.10/7,542
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
K1M 33.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993511.69/3.977,00
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
K1M 33.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993548.19/6.849,80
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 13:01,80 29
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:25,90 12
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 23.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 17:53,31112.38/11,713/86/0
C2M 11.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 20:33,70196.80/19,035/1/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 27.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 17:57,14128.04/13,59/75/0
C2M 13.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 20:15,93196.82/19,331/13/0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 14.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 14:10,7099.30/13,262
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 17.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 16:07,30104.00/12,062
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 5.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 15:49,60119.90/14,512
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 6.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 18:29,80159.90/16,88
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 20.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 14:16,60101.40/13,458
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto - - - - 17:07,70138.50/15,658
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 7.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 15:56,70138.50/16,912
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 9.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:07,40178.40/18,48
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 28.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,674.04/8,929/152/0
C2M 14.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,777.47/15,533/9/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 30.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 00:50,84 - 00:49,98 - 00:49,984.80/10,619/110/0
C2M 13.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:57,13 - 00:54,82 - 00:54,824.88/9,833/9/0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
K1M 35.  KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto 87.31 0 84.75 6 87.3120.95/31,6128
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
K1M 16.  KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto 84.25 2 84.37 0 84.3713.84/19,6215
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 9.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 132.20 0 4.00 999 132.2020.80/18,76
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
126.50 0 123.30 0 123.30 8
K1M 2.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 115.70 0 110.40 2 112.400.90/0,853
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 11.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 141.10 6 4.00 999 147.1025.50/21,02
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 11:08,90 0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C2M 2.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
129.50 4 129.80 0 129.802.50/2,04
K1M 2.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 114.40 0 113.20 0 113.203.00/2,761
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 2.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 12:42,8034.50/4,723
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 18.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto - - - - 00:48,042.59/5,723/43/0
C2M 12.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 00:52,064.98/10,633/2/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 12.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 00:48,49 - 00:46,64 - 34:08,640.97/0,035/61/0
C2M 22.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:39,00 - 16:39,00 - 34:36,995.27/0,30/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 12:46,40 20
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:46,80 8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 09:21,3750.84/10,015/89/0
C2M 14.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 10:43,6687.83/15,829/14/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 24.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 09:26,7356.44/11,1-
C2M 12.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 10:41,0883.92/15,1-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 4.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 13:14,9067.60/9,317
C2M 4.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:47,1035.60/4,23
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 20.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 20:00,17158.28/15,217/14/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 18.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 19:52,80154.16/14,821/20/0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 10:00,0094.10/18,641
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 18.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 12:56,50124.10/19,037
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 6.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 10:52,20133.70/25,81
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 7.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:15,40125.80/17,21
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 4.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 09:49,1048.90/9,117
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 00:45,10 31
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 1.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:32,50 4
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 12:41,50 21
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 09:19,7053.37/10,515/84/0
C2M 11.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 10:39,8194.34/17,335/9/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 19.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 01:10,68 - 01:08,05 - 01:08,055.14/8,219/70/0
C2M 11.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:17,56 - 01:15,10 - 01:15,107.89/11,735/20/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 12.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 16:11,30103.50/11,933/105/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 13.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 15:57,3087.30/10,031/80/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 2.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 14:47,8045.30/5,43
K1M 2.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 13:22,8014.60/1,917
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 16.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 19:52,90149.50/14,325/37/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 16.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 19:46,90150.00/14,525/25/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 5. 1/KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:38,0076.90/9,653
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 7.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 17:37,7099.30/10,444
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 6.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:21,1078.40/10,053
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 6.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 16:54,2088.50/9,652
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 13:30,80 22
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 6.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 16:57,00177.70/21,210
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 7.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:57,40103.60/13,159
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 11.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:43,50102.50/13,139
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M    ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 13.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 15:00,00114.50/14,632
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 11.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 14:53,30107.70/13,736
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 6.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 17:16,70187.80/22,110
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
K1M 8.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 13:08,3079.70/11,212
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 8.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto - - - - 11:14,1079.80/13,411
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto - - - - 13:43,80 12
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 20.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto - - - - 09:48.60 17/47/0
C2M 15.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 11:21.36 12/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 17.  KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 01:21,219.74/13,69/1/0
K1M 26.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto - - - - 01:11,165.46/8,310/22/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 1.  KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto - - - - 13:43,80 8
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc
K1M 150.  KREJZA Filip 1989 Olomouc 00:00,00 - 59:59,99 - 59:59,993558.89/8.659,1-
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
K1M 16.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc 01:10,68 - 01:11,90 - 02:22,5714.87/11,625/0/25
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
K1M 16.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc 01:10,10 - 01:13,51 - 02:23,6117.10/13,525/0/38
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1M 23.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc 01:44,82 - 01:48,68 - 03:33,5021.20/11,015/0/42
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1M 23.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 17:38,66140.89/15,417/0/38
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 19:35,40139.90/13,515/0/31
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 19:35,40139.90/13,515/0/31
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1M 17.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc 01:22,77 - 01:22,59 - 02:45,3615.61/10,423/0/40
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1M 21.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 16:38,50126.73/14,515/0/13
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 19.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 19:55,70176.60/17,321/0/19
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 19.  KREJZA Filip 1989 2 Olomouc - - - - 20:20,30186.40/18,021/0/19
26.09.2009-27.09.2009 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice
K1M
sobota
16.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 123.80 2 121.80 2 123.8022.40/22,1-
C2M
sobota
4.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
151.00 52 135.60 4 139.6020.40/17,1-
K1M
neděle
23.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 115.60 2 116.50 4 117.6023.40/24,8-
C2M
neděle
1.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.80 0 126.30 4 128.80 -
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C2M
sobota
2.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
137.00 8 137.00 2 139.002.00/1,5-
K1M
sobota
8.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 113.90 0 118.90 0 113.908.60/8,2-
C2M
neděle
2.  ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
136.10 4 134.10 2 136.102.50/1,9-
K1M
neděle
7.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 109.80 0 112.20 4 109.808.80/8,7-
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice
K1M 52.  KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto 178.76 62 169.47 10 420.23195.62/87,1-
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja
C2M 15.  Šilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
115.88 304 139.59 206 765.47 527.81/222,1-
K1M    Krejza Filip 1989 3 Vys.Mýto 126.97 204 0.00 0  -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 16.07.18 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 18.06.18 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.06.16 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.05.16 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.02.16 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Krejza FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Krejza FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
179.C1M 2/2 8
36.C2M
Šilar Jakub
2/2 22
62.C2M
Zrzavý Jakub
2/2 4
291.K1M 4/4 126
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
6/8 147
29.K1M 6/8 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Šilar Jakub
5/10 84
16.K1M 5/21 418
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Šilar Jakub
5/12 40
28.K1M 5/12 240

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 2/2 8
59.C2M
Šilar Jakub
2/2 12
127.K1M 4/4 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C2M
Šilar Jakub
5/5 128
19.K1M 6/7 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Šilar Jakub
5/8 43
19.K1M 5/10 455
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Šilar Jakub
5/7 2
36.K1M 5/9 78

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Šilar Jakub
2/2 70
26.K1M 5/6 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Šilar Jakub
4/4 36
15.K1M 5/11 376
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Šilar Jakub
5/6 20
19.K1M 5/16 261

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Šilar Jakub
2/2 21
47.K1M 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C2M
Šilar Jakub
2/2 2
31.K1M 4/4 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šilar Jakub
2/2 0
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13 4 11 73   31 132
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Krejza Filipsl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí9.9.9.11.
odstup %19,513,118,721,0
% poražených soupeřů46,746,752,933,3
pořadí20182019celkem
průměr10.09.09.5
medián999
modus999
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %19,816,318,1
průměrné % poražených soupeřů43,146,744,9
počet jízd235
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd1
50,0%
3
100,0%
4
80,0%

Kategorie C2M

Krejza Filipsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí3.4.1.1.1.2.1.4.2.2.
odstup %13,929,40,00,00,02,00,017,11,91,5
% poražených soupeřů66,757,1100,0100,0100,080,0100,085,790,092,9
pořadí200920182019celkem
průměr2.31.52.32.1
medián2112
modus2111
počet závodů42410
průměrný odstup od vítěze %5,11,010,86,6
průměrné % poražených soupeřů92,290,081,087,2
počet jízd84820
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
čistých jízd1
12,5%
3
75,0%
1
12,5%
5
25,0%

Kategorie K1M

Krejza Filipsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí9.10.6.4.35.16.2.2.23.16.7.8.
odstup %17,217,38,76,631,619,60,82,724,822,18,78,2
% poražených soupeřů74,275,086,892,972,488,398,098,172,882,489,190,8
pořadí200920182019celkem
průměr13.513.87.311.5
medián8268
modus7242
počet závodů44412
průměrný odstup od vítěze %16,013,712,514,0
průměrné % poražených soupeřů83,889,282,285,1
počet jízd88824
lepší 1. jízda3
75,0%
1
25,0%
1
25,0%
5
41,7%
čistých jízd3
37,5%
5
62,5%
4
50,0%
12
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí11.13.12.14.15.17.
odstup %19,019,310,615,80,013,6
% poražených soupeřů9,120,042,131,612,55,9
pořadí201620182019celkem
průměr16.013.012.013.7
medián15121113
modus15121111
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %6,813,219,113,1
průměrné % poražených soupeřů9,236,914,620,2

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí21.23.27.18.21.20.18.12.13.16.16.20.26.23.21.21.21.19.19.
odstup %14,511,713,55,710,015,214,811,910,014,314,50,08,315,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů28,658,551,973,868,329,637,042,150,034,834,863,552,858,554,554,523,125,025,0
pořadí20112016201720182019celkem
průměr20.723.014.319.323.719.7
medián212013182320
modus212016182121
počet závodů6244319
průměrný odstup od vítěze %15,44,212,711,413,212,5
průměrné % poražených soupeřů40,158,240,452,246,345,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí12.14.
odstup %10,615,8
% poražených soupeřů42,131,6
pořadí2018celkem
průměr13.013.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,213,2
průměrné % poražených soupeřů36,936,9

Kategorie K1M

Krejza Filipsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
pořadí18.21.20.
odstup %5,710,015,2
% poražených soupeřů73,868,329,6
pořadí2018celkem
průměr19.719.7
medián2020
modus1818
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %10,310,3
průměrné % poražených soupeřů57,257,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí1.1.11.13.1.12.1.14.4.1.11.2.15.17.
odstup %0,00,019,019,30,010,60,015,84,20,017,35,40,013,6
% poražených soupeřů100,0100,09,120,0---42,1100,031,662,5100,037,580,012,55,9
pořadí2016201720182019celkem
průměr16.04.76.46.57.4
medián152414
modus151111
počet závodů235414
průměrný odstup od vítěze %6,87,66,19,67,5
průměrné % poražených soupeřů9,272,547,257,350,1

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 119
25.08.19
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 92
01.07.17
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 32
20.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí21.3.3.4.3.1.1.3.3.1.23.27.2.18.1.21.4.20.18.4.1.1.21.12.13.2.16.16.1.1.20.26.1.23.21.21.21.19.19.
odstup %14,58,47,916,37,70,00,07,56,20,011,713,54,75,70,010,09,315,214,89,10,00,010,511,910,01,914,314,50,00,00,08,30,015,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů28,692,693,185,093,9100,0100,091,791,7100,058,551,994,773,8100,068,384,229,637,082,4100,0100,064,342,150,090,034,834,8100,0100,063,552,8100,058,554,554,523,125,025,0
pořadí20112016201720182019celkem
průměr20.712.08.712.07.811.2
medián211418312
modus21111831
počet závodů641071239
průměrný odstup od vítěze %15,42,17,28,57,88,4
průměrné % poražených soupeřů40,179,169,869,782,370,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 7
26.03.17
sj 5
25.03.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí11.13.5.6.7.9.12.14.6.7.11.6.6.15.17.
odstup %19,019,314,516,816,918,410,615,825,817,217,321,222,10,013,6
% poražených soupeřů9,120,020,016,714,311,142,131,616,714,337,537,537,512,55,9
pořadí2016201720182019celkem
průměr16.07.79.88.59.7
medián156779
modus156656
počet závodů234615
průměrný odstup od vítěze %6,820,217,417,516,6
průměrné % poražených soupeřů9,237,526,215,221,8

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí21.23.27.14.17.20.21.18.21.20.18.11.18.21.12.13.16.16.5.7.6.6.11.7.11.13.8.8.20.26.23.21.21.21.19.19.
odstup %14,511,713,513,212,013,415,65,710,015,214,818,619,010,511,910,014,314,59,610,49,610,013,113,113,714,613,411,20,08,315,413,513,514,517,318,0
% poražených soupeřů28,658,551,974,069,867,266,173,868,329,637,067,755,364,342,150,034,834,888,982,487,587,869,780,065,558,656,358,863,552,858,554,554,523,125,025,0
pořadí20112016201720182019celkem
průměr20.723.010.717.720.416.1
medián212011182118
modus21206182121
počet závodů62156736
průměrný odstup od vítěze %15,44,212,013,913,412,7
průměrné % poražených soupeřů40,158,264,155,359,457,4

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí15.17.18.14.14.13.22.11.
odstup %7.873,318,916,916,215,59,80,311,7
% poražených soupeřů12,533,329,213,331,642,9---37,5
pořadí201720182019celkem
průměr11.016.316.015.5
medián11141514
modus11131414
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %11,78,51.981,3995,3
průměrné % poražených soupeřů37,524,822,125,0

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí24.40.45.29.28.30.12.19.16.16.23.17.
odstup %16,117,320,112,68,910,60,08,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů47,754,748,850,064,564,283,664,755,960,558,554,3
pořadí2011201720182019celkem
průměr18.019.023.334.524.9
medián1619282923
modus1619122416
počet závodů413412
průměrný odstup od vítěze %11,78,26,516,511,7
průměrné % poražených soupeřů57,364,770,850,359,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí13.22.
odstup %9,80,3
% poražených soupeřů42,9---
pořadí2018celkem
průměr17.517.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,05,0
průměrné % poražených soupeřů21,521,5

Kategorie K1M

Krejza Filipsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí30.12.
odstup %10,60,0
% poražených soupeřů64,283,6
pořadí2018celkem
průměr21.021.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,35,3
průměrné % poražených soupeřů73,973,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí15.17.18.14.14.13.22.11.
odstup %7.873,318,916,916,215,59,80,311,7
% poražených soupeřů12,533,329,213,331,642,9---37,5
pořadí201720182019celkem
průměr11.016.316.015.5
medián11141514
modus11131414
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %11,78,51.981,3995,3
průměrné % poražených soupeřů37,524,822,125,0

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 65
25.05.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí24.40.45.3.3.29.33.33.28.30.12.19.16.16.23.17.
odstup %16,117,320,17,77,412,66.849,83.977,08,910,60,08,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů47,754,748,893,993,950,0------64,564,283,664,755,960,558,554,3
pořadí2011201720182019celkem
průměr18.019.023.326.323.2
medián1619282923
modus16191233
počet závodů413816
průměrný odstup od vítěze %11,78,26,51.363,5686,4
průměrné % poražených soupeřů57,364,770,848,656,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Krejza Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
pořadí15.17.18.14.14.13.22.11.
odstup %7.873,318,916,916,215,59,80,311,7
% poražených soupeřů12,533,329,213,331,642,9---37,5
pořadí201720182019celkem
průměr11.016.316.015.5
medián11141514
modus11131414
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %11,78,51.981,3995,3
průměrné % poražených soupeřů37,524,822,125,0

Kategorie K1M

Krejza Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí24.40.45.29.28.30.12.19.16.16.23.17.
odstup %16,117,320,112,68,910,60,08,211,613,511,010,4
% poražených soupeřů47,754,748,850,064,564,283,664,755,960,558,554,3
pořadí2011201720182019celkem
průměr18.019.023.334.524.9
medián1619282923
modus1619122416
počet závodů413412
průměrný odstup od vítěze %11,78,26,516,511,7
průměrné % poražených soupeřů57,364,770,850,359,0