Zrzavý Jakub, 2005

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 80. 15/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 127.20 0 126.10 2 127.2030.60/31,767
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M    ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 4.00 999 4.00 999 999.00 0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1M 38. 10/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 00:49,73 - 00:48,76 - 00:48,7610.81/28,5-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 14. 12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 01:00,62 - 00:59,27 - 00:59,279.39/18,8-
K1M 21. 17/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 00:52,33 - 00:51,91 - 00:51,919.75/23,1-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1M 7. 7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 01:03,81 - 01:02,99 - 01:02,995.87/10,36/0
K1M 14. 12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 00:56,28 - 00:57,75 - 00:56,2811.64/26,111/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 72. 8/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 00:59,64 - 01:01,35 - 01:01,3517.38/39,50/8/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1M 7. 7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 05:41,7035.53/11,66/0
K1M 16. 16/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 05:10,0253.69/20,910/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 79. 9/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 01:21,44 - 01:01,47 - 01:01,4717.99/41,40/3/0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 5. 1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 19:53,10242.60/25,53
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 7. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 01:10,90 - 01:11,30 - 01:10,9013.00/22,53
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 12. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 17:35,60236.00/28,811
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 14. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 01:02,30 - 01:04,60 - 01:02,3016.80/36,911
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 7. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 01:13,40 - 01:15,50 - 01:13,4016.40/28,82
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 8. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 21:22,00333.10/35,10
K1M 14. 4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 18:19,10276.30/33,611
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 21. 5/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 01:05,30 - 41:06,50 - 01:05,3019.10/41,35
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1M 11. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 164.30 0 170.20 0 164.3054.80/50,02
C2M 3.  KREJZA Filip
ZRZAVÝ Jakub
1989
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
155.40 4 148.00 2 150.0018.30/13,92
K1M 19. 1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 133.30 0 125.00 0 125.0032.80/35,69
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1M 14. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 185.50 0 184.10 0 184.1070.40/61,92
C2M 4.  KREJZA Filip
ZRZAVÝ Jakub
1989
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
161.70 6 159.30 6 165.3037.60/29,42
K1M 24. 1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 132.00 6 140.00 0 138.0040.50/41,57
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1M 82. 18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 106.36 2 121.49 4 108.3633.00/43,829
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1M 86. 18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 123.48 6 121.24 4 125.2444.83/55,831
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 10. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 156.70 4 152.60 0 152.6041.10/36,93
K1M 11. 1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 119.50 0 121.40 0 119.5016.80/16,420
C2X 6. 2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
152.30 2 156.30 0 154.3017.20/12,52
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 5. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 13:27,40227.60/39,31
K1M 10. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 10:57,90186.50/39,69
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 12. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 155.60 0 152.40 2 154.4037.90/32,51
K1M 14. 1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 121.10 0 121.20 0 121.1018.00/17,521
C2X 7. 2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
155.70 4 159.60 4 159.7042.60/36,42
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 47. 13/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 14:58,97222.34/32,9-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 51. 12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 15:23,07255.63/38,320/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 7. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 01:10,9013.00/22,53
K1M 14. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 01:02,3016.80/36,911
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 7. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:04,20188.80/24,310
C2M 3. 2/ZSKVAPIL Ondřej
ZRZAVÝ Jakub
2007
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 19:25,40255.00/28,04
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 9. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 18:41,50259.20/30,13
K1M 7. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 15:51,20161.40/20,411
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 11. 1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 14:56,20179.10/25,09
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 14. 1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 15:02,00193.20/27,37
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
K1M 32.  ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993511.69/3.977,00
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
K1M 32.  ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993548.19/6.849,80
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 51. 6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 21:54,21353.28/36,80/1/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 55. 6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 22:04,56375.46/39,60/1/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 12.  ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 20:25,30453.60/58,80
K1M 3.  ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 15:57,1082.90/9,57
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 28. 6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 19:44,10299.30/33,89
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 31. 7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 17:12,40269.10/35,36
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 28. 4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 19:14,30278.00/31,712
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 30. 6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:36,50242.70/32,210
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 13. 4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 20:50,20441.60/54,60
K1M 7. 2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:28,80126.60/14,79
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M    ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - DNS 0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M    ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - DNS 0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 34. 4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 18:52,60269.30/31,215
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 35. 6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:30,30238.90/31,811
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 43. 8/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 19:57,30308.10/34,612
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 43. 7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 16:56,70261.50/34,611
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1
K1M 16.  ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 15:34,80277.00/42,14
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 17. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 12:27,80217.30/41,03
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 100. 18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 153.30 0 160.80 4 153.3038.90/34,028
C1M 57. 6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 219.20 6 204.80 2 206.8086.20/71,50
C2X 20. 4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
216.30 6 197.20 2 199.2047.30/31,10
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 102. 19/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 156.60 4 150.48 50 160.6041.94/35,328
C1M 60. 6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 223.94 4 219.38 6 225.3899.75/79,40
C2X 21. 4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
200.10 10 195.73 4 199.7350.08/33,50
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 46. 14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 01:28,45 - 01:29,43 - 01:28,4526.70/43,2-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 19. 14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 01:09,87 - 01:08,18 - 01:08,1815.80/30,2-
K1M 29. 24/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 00:58,30 - 00:58,87 - 00:58,3011.51/24,6-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 92. 63/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 142.76 54 123.30 2 125.3050.95/68,5-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 44. 6/U14ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 01:03,73 - 01:08,23 - 01:08,2325.26/58,8-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 47. 5/U14ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 01:04,1318.85/41,6-
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
C1M    ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - DNS 0
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích
C1M 6. 1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 01:24,20 - 01:27,30 - 01:24,2024.30/40,60
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 12. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 18:21,70242.80/28,37
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 19. 4/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 01:10,20 - 01:11,90 - 01:10,2020.80/42,11
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
C1M    ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - DNS 0
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích
C1M 6.  ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993539.49/5.850,40
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M    ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - DNS 0
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 25.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993548.29/6.863,20
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
K1M 97. 18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 141.49 4 120.32 4 124.3257.96/87,314
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
K1M 124. 23/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 1.00 999 150.15 108 258.15187.62/266,00
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
K1M 97. 70/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 208.19 160 159.23 60 219.23131.77/150,711/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
K1M 107. 72/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto 158.37 208 143.01 310 366.37276.31/306,81/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 14. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto - - - - 02:06,3049.00/63,40
K1M 9. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 01:46,0035.60/50,65
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C1M 29. 13/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 19:33,37294.28/33,50
K1M 73. 29/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 18:46,17413.83/58,10
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
C1M 26. 12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 19:25,88305.93/35,62
K1M 72. 26/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 18:39,87417.96/59,50
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 18. 8/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 210.30 6 193.30 0 193.3081.90/73,50
K1M 26. 7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 135.80 0 138.10 2 135.8024.30/21,814
C2X 5. 1/ZSZRZAVÝ Jakub
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
181.70 8 187.70 4 189.7048.00/33,90
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1M 12. 5/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 12:02,60174.90/31,93
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 16. 7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 234.10 12 4.00 999 246.10124.50/102,40
K1M 31. 7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 145.50 0 145.00 0 145.0034.80/31,611
C2X 6. 1/ZSZRZAVÝ Jakub
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
184.30 10 191.10 12 194.3039.60/25,60
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 16. 1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 22:16,30541.20/68,10
K1M 11. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 17:22,50314.20/43,15
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M    ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 16:39,00 0/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 66. 15/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 01:04,90 - 01:06,56 - 34:16,568.89/0,40/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 8. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 21:37,00418.80/47,73
K1M 9. 3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 17:39,80293.40/38,33
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 61. 17/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 12:33,53243.00/47,60/0/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 63. 17/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 12:33,89243.60/47,7-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 13.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 18:27,60380.30/52,32
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 39. 14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 21:54,00384.30/41,32
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 40. 14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 19:12,60356.60/44,80
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 37. 14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 19:33,40372.00/46,41
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 39. 14/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 22:49,90429.30/45,61
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 6.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 18:00,40275.90/34,36
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M    ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - DNS 0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 39. 12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 17:18,10385.70/59,10
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 35. 11/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 11:48,90212.50/42,80
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 38. 11/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 16:14,60328.10/50,80
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 111. 30/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 164.12 0 165.70 4 164.1263.56/63,20
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 112. 29/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 158.50 4 167.00 8 162.5059.10/57,20
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 33. 16/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 06:50,32127.47/45,10
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 33. 17/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 74.39 0 88.82 0 01:14.39 0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 23. 4/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 17:56,70249.50/30,20
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 27. 5/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 01:09,50 - 01:14,60 - 01:09,5022.70/48,50
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M    ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - DNS 0
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 32.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993553.69/7.675,40
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
K1M 22.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 179.30 0 181.60 2 179.3075.40/72,60
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
K1M 21.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 172.80 56 177.80 10 187.8086.20/84,80
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 86. 41/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 157.01 4 156.03 10 161.0158.08/56,40
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 88. 43/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 154.75 2 153.49 8 156.7552.34/50,10
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 15. 3/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 12:59,30239.10/44,30
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 68. 15/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 13:00,50271.27/53,30/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 81. 18/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 25:03,99571.21/61,20/0/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 107. 49/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 186.63 64 208.86 66 250.63154.37/160,40
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 106. 48/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 1.00 999 235.81 114 349.81233.47/200,70
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 44. 21/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 00:47,59 - 00:47,00 - 00:47,0015.79/50,60
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 15.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 01:23,1038.00/84,30
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 8.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 20:40,10482.60/63,72
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 10. 3/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 21:33,70532.20/69,90
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 11. 2/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 21:44,80516.60/65,50
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 41. 13/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 25:32,80607.10/65,60
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 42.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 34:30,901288.20/164,60
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 14.  ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 23:42,50611.70/75,40
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 17. 3/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 21:11,20676.90/113,90
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
K1M 18. 3/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto - - - - 23:59,60731.00/103,20
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 01.07.19 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.16 inserted RVP
0|5731|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
203.C1M 4/4 8
74.C2M
Krejza Filip
2/2 4
64.C2X
Zedníčková Michaela
2/2 4
286.K1M 5/8 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/11 21
35.C2M
Kvapil Ondřej
1/1 4
55.K1M 5/23 64
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
52.K1M 5/17 61

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2X
Zedníčková Michaela
4/4 0
326.K1M 5/8 95
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 5/9 5
104.K1M 5/15 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
63.K1M 5/11 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
143.K1M 5/13 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
K1M7571123

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
C1M203241-
C2M74--
C2X6470-
K1M286326505

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
C1M3351-
C2M35--
K1M55104143

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017
K1M248175

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M65--
K1M5263112

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
25 8 8 76 20 1 138
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí11.14.10.12.57.60.18.16.
odstup %50,061,936,932,571,579,473,5102,4
% poražených soupeřů28,618,840,026,71,83,3------
pořadí20182019celkem
průměr37.811.824.8
medián181114
modus161010
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %81,745,363,5
průměrné % poražených soupeřů1,328,514,9
počet jízd7815
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
2
25,0%
čistých jízd1
14,3%
6
75,0%
7
46,7%

Kategorie C2M

Zrzavý Jakubsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí3.4.
odstup %13,929,4
% poražených soupeřů66,757,1
pořadí2019celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %21,721,7
průměrné % poražených soupeřů61,961,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Zrzavý Jakubsl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí6.7.20.21.5.6.
odstup %12,536,431,133,533,925,6
% poražených soupeřů37,533,39,513,0------
pořadí20182019celkem
průměr13.06.510.8
medián666
modus566
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %31,024,528,8
průměrné % poražených soupeřů5,635,415,6
počet jízd8412
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
8,3%

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsl 137
29.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí80.19.24.82.86.11.14.100.102.97.124.97.107.26.31.111.112.33.22.21.86.88.
odstup %31,735,641,543,855,816,417,534,035,387,3266,0150,7306,821,831,663,257,20,072,684,856,450,1
% poražených soupeřů49,741,936,128,929,273,769,027,728,422,03,912,70,949,042,39,89,85,98,713,04,53,3
pořadí201720182019celkem
průměr67.685.545.167.0
medián86972482
modus21971186
počet závodů78722
průměrný odstup od vítěze %54,9116,734,670,9
průměrné % poražených soupeřů7,923,446,925,9
počet jízd14151443
lepší 1. jízda6
85,7%
4
50,0%
5
71,4%
15
68,2%
čistých jízd4
28,6%
4
26,7%
8
57,1%
16
37,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí97.107.107.106.
odstup %150,7306,8160,4200,7
% poražených soupeřů12,70,9---0,9
pořadí20172018celkem
průměr106.5102.0104.3
medián10697106
modus10697107
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %180,5228,7204,6
průměrné % poražených soupeřů0,56,83,6
počet jízd347
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí51.55.61.68.81.
odstup %36,839,647,653,361,2
% poražených soupeřů5,7---4,810,73,6
pořadí201720182019celkem
průměr74.561.053.063.2
medián68615161
modus68615151
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %57,347,638,247,7
průměrné % poražených soupeřů7,24,82,95,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí29.26.
odstup %33,535,6
% poražených soupeřů6,716,7
pořadí2018celkem
průměr27.527.5
medián2626
modus2626
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %34,534,5
průměrné % poražených soupeřů11,711,7

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
pořadí47.73.72.61.
odstup %41,658,159,547,6
% poražených soupeřů---13,315,54,8
pořadí2018celkem
průměr63.363.3
medián6161
modus4747
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %51,751,7
průměrné % poražených soupeřů7,97,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí5.8.5.7.9.12.13.14.29.26.16.8.
odstup %25,535,139,322,530,158,854,663,433,535,668,147,7
% poražených soupeřů50,012,520,040,050,015,4------6,716,7---41,7
pořadí20182019celkem
průměr18.68.412.7
medián1689
modus855
počet závodů5712
průměrný odstup od vítěze %49,638,042,8
průměrné % poražených soupeřů13,026,821,1

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 100
29.07.18
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
pořadí12.14.10.51.14.7.7.14.11.51.55.3.7.12.9.73.72.12.11.9.61.13.6.33.23.15.68.81.15.8.10.11.14.
odstup %28,833,639,638,336,924,320,427,325,036,839,69,514,728,350,658,159,531,943,138,347,652,334,345,130,244,353,361,284,363,769,965,575,4
% poražených soupeřů59,355,255,044,460,672,776,045,858,35,7---85,770,050,052,913,315,538,947,450,04,836,870,6---12,017,610,73,6---41,710,0------
pořadí201720182019celkem
průměr27.827.819.724.6
medián15121213
modus159714
počet závodů10101333
průměrný odstup od vítěze %59,344,428,842,8
průměrné % poražených soupeřů9,638,053,035,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 5
25.03.18
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
pořadí51.51.55.31.28.30.28.35.34.43.43.17.16.61.39.40.39.37.39.35.38.68.81.41.42.17.18.
odstup %38,336,839,635,333,832,231,731,831,234,634,641,042,147,641,344,845,646,459,142,850,853,361,265,6164,6113,9103,2
% poražených soupeřů44,45,7---21,127,029,334,132,037,727,628,833,337,54,817,411,413,612,2---12,85,110,73,6------------
pořadí201720182019celkem
průměr44.541.035.539.1
medián41393439
modus17392839
počet závodů681327
průměrný odstup od vítěze %93,647,335,652,0
průměrné % poražených soupeřů2,49,727,616,7

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
pořadí72.79.66.
odstup %39,541,40,4
% poražených soupeřů17,49,33,0
pořadí20182019celkem
průměr66.075.572.3
medián667272
modus667266
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,440,527,1
průměrné % poražených soupeřů3,013,49,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí14.19.
odstup %18,830,2
% poražených soupeřů45,825,0
pořadí20182019celkem
průměr19.014.016.5
medián191414
modus191414
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %30,218,824,5
průměrné % poražených soupeřů25,045,835,4

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 58
19.05.18
pořadí38.21.46.29.66.
odstup %28,523,143,224,60,4
% poražených soupeřů28,872,66,356,93,0
pořadí20182019celkem
průměr47.029.540.0
medián462138
modus292121
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %22,825,824,0
průměrné % poražených soupeřů22,150,733,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí7.7.7.7.6.6.
odstup %10,311,622,528,840,65.850,4
% poražených soupeřů72,771,440,033,3------
pořadí20182019celkem
průměr6.07.06.7
medián677
modus677
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %2.945,518,3994,0
průměrné % poražených soupeřů0,054,436,2

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí72.14.79.16.14.21.32.32.19.25.66.27.32.
odstup %39,526,141,420,936,941,36.849,83.977,042,16.863,20,448,57.675,4
% poražených soupeřů17,471,19,365,160,639,43,13,133,311,13,023,56,1
pořadí201720182019celkem
průměr29.536.735.034.5
medián27252127
modus27191432
počet závodů23813
průměrný odstup od vítěze %3.861,92.301,91.379,11.974,0
průměrné % poražených soupeřů14,815,833,626,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 110
17.08.19
sp 121
22.08.18
pořadí16.44.
odstup %20,958,8
% poražených soupeřů65,110,4
pořadí20182019celkem
průměr44.016.030.0
medián441616
modus441616
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %58,820,939,9
průměrné % poražených soupeřů10,465,137,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí7.7.
odstup %10,311,6
% poražených soupeřů72,771,4
pořadí2019celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %10,910,9
průměrné % poražených soupeřů72,172,1

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí72.14.79.16.66.44.
odstup %39,526,141,420,90,450,6
% poražených soupeřů17,471,19,365,13,024,6
pořadí201720182019celkem
průměr44.066.045.348.5
medián44661644
modus44661414
počet závodů1146
průměrný odstup od vítěze %50,60,432,029,8
průměrné % poražených soupeřů24,63,040,731,8