Viragh Tomáš, 2004

SK Týniště nad Orlicí
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1M 19. 8/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 00:45,52 - 00:47,30 - 00:45,527.57/19,9-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 68. 13/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 00:57,84 - 00:58,72 - 00:58,7214.75/33,50/26/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 63. 13/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 01:09,88 - 00:56,44 - 00:56,4412.96/29,80/51/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 47. 12/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 109.49 2 112.14 0 111.4918.74/20,2125
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 58. 12/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 116.89 2 116.91 4 118.8922.70/23,6127
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 5. 3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 15:31,80112.20/13,726
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 8. 3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 00:52,60 - 00:53,10 - 00:52,607.10/15,620
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 4. 1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
- - - - 19:56,4098.10/8,91
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 4. 1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
01:11,70 - 01:11,50 - 01:11,505.00/7,51
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 6. 2/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 15:37,60114.80/14,031
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 8. 3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 00:54,20 - 00:53,60 - 00:53,607.40/16,024
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 3. 1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
- - - - 20:16,7070.80/6,21
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 3. 1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
01:14,30 - 01:13,70 - 01:13,707.80/11,81
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
K1M 14. 4/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 112.50 4 115.20 4 116.5024.30/26,414
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
K1M 12. 4/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 121.70 0 128.80 2 121.7024.20/24,825
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 7. 2/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 112.00 0 112.70 0 112.009.30/9,124
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 6. 2/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 09:34,10102.70/21,819
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 9. 1/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 116.50 4 113.60 4 117.6014.50/14,126
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 24. 8/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 13:39,20142.57/21,1-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 24. 8/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 13:43,63156.19/23,451/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 8. 3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 00:52,607.10/15,620
C2M 4. 1/DMBEK Matyáš
VIRAGH Tomáš
2006
2004
Týniště
Týniště
- - - - 01:11,505.00/7,51
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1M 45. 9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 01:14,70 - 01:14,35 - 01:14,3516.19/27,80/18/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 46. 9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 01:15,4716.79/28,60/12/0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 7. 2/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 13:52,80124.00/17,526
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 8. 3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 13:42,50105.40/14,715
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
K1M 7. 3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 01:43,00 - 01:40,90 - 01:40,9012.60/14,317
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
K1M 7. 3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 01:02,60 - 01:02,90 - 01:02,6010.80/20,817
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 47. 11/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 20:34,06273.13/28,40/14/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 53. 13/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 21:37,14348.04/36,70/2/0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 16. 4/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 15:34,90171.60/22,533
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 18. 5/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 18:29,80225.00/25,425
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 20. 6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 18:10,40214.10/24,426
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 20. 6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 15:33,00179.20/23,826
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 20. 6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 15:34,90183.50/24,438
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 23. 6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 17:51,40208.10/24,138
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 26. 7/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 16:05,20210.00/27,834
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 35. 12/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště - - - - 19:16,50267.30/30,120
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 49. 8/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 135.50 0 135.80 4 135.5021.10/18,479
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 51. 9/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 142.88 2 142.87 8 144.8826.22/22,179
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 13. 13/ZSVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště 00:56,33 - 00:54,73 - 00:54,737.94/17,0-
C2M 12. 11/ZSŠVAGR Robin
VIRAGH Tomáš
2004
2004
Týniště
Týniště
01:08,70 - 01:06,05 - 01:06,0512.76/23,9-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 72. 54/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 120.03 8 105.83 8 113.8339.48/53,1-
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek
K1M 91. 24/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 129.31 2 130.17 0 130.1736.87/39,525
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek
K1M 60. 9/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 119.46 4 131.53 0 123.4624.49/24,765
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 7. 2/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 17:01,40162.50/18,912
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 9. 1/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště 00:59,30 - 01:01,20 - 00:59,309.90/20,011
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 7. 2/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 17:36,50186.50/21,411
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 8. 1/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště 01:00,80 - 01:00,60 - 01:00,608.90/17,211
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 14. 3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 171.50 2 171.30 2 173.3059.40/52,2-
K1M 7. 1/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 124.80 2 122.40 0 122.4013.20/12,1-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 12. 3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 170.80 0 161.80 0 161.8044.70/38,20
K1M 15. 3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 130.50 0 132.50 0 130.5023.50/22,09
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 38. 11/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 15:52,75240.41/33,732
C2M 18. 9/ZSVIRAGH Tomáš
ŠVAGR Robin
2004
2004
Týniště
Týniště
- - - - 20:09,84322.97/36,40
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 42. 12/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 16:17,34275.43/39,229
C2M 19. 7/ZSVIRAGH Tomáš
ŠVAGR Robin
2004
2004
Týniště
Týniště
- - - - 20:54,23369.11/41,70
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 16. 7/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 161.00 4 159.40 0 159.4048.00/43,10
K1M 12. 2/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 120.80 2 120.80 0 120.809.30/8,328
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1M 11. 4/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 11:59,90172.20/31,44
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 14. 6/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 177.40 0 180.60 0 177.4055.80/45,90
K1M 16. 1/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 130.60 2 128.50 0 128.5018.30/16,626
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
K1M 63. 18/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 140.00 56 144.71 4 148.7145.39/43,98
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
K1M 56. 15/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště 145.91 4 138.95 0 138.9535.02/33,716
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 31. 10/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 21:12,30342.60/36,910
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 32. 10/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 18:26,20310.20/39,08
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 29. 9/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 21:52,60372.00/39,511
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 31. 11/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 18:47,00325.60/40,67
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 77. 16/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště 135.77 4 137.10 2 139.1038.54/38,333
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 65. 14/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště 133.60 2 135.60 2 135.6032.20/31,146
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 16. 10/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště - - - - 07:18,91106.22/31,90
K1M 25. 15/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 06:22,1399.28/35,14
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 17. 9/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 4001.00 0 87.81 0 01:27.81 0
K1M 22. 14/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště 69.39 0 68.36 0 01:08.36 7
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
K1M 18.  VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště 131.00 54 144.70 2 146.7042.80/41,21
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
K1M 14.  VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště 149.80 52 144.20 2 146.2044.60/43,95
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 66. 41/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště 133.52 4 130.08 4 134.0831.15/30,318
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 70. 42/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště 131.21 2 129.59 6 133.2128.80/27,615
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 11. 6/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště - - - - 11:44,20164.00/30,44
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 27. 13/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště - - - - 14:24,86245.10/39,519/10/0
K1M 59. 22/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště - - - - 12:34,79245.56/48,26/0/5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 29. 11/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště - - - - 25:52,32436.24/39,123/8/0
K1M 63. 19/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště - - - - 22:38,44425.66/45,610/0/8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 87. 53/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 140.44 4 141.21 6 144.4448.18/50,110
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 16. 12/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 00:53,08 - 00:49,86 - 00:49,8611.79/31,00
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 95. 56/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 181.60 6 193.03 6 187.6071.26/61,32
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 30. 20/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 00:42,17 - 00:42,41 - 00:42,1710.96/35,18
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 17. 3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště - - - - 14:36,50223.00/34,13
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 18. 3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště - - - - 17:43,60292.20/37,91
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 21. 4/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 02:29,30 - 02:30,10 - 02:30,1045.50/43,50
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 22. 4/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 01:24,90 - 01:27,00 - 01:27,0030.10/52,90
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 112. 33/ZMVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 174.40 6 176.10 56 180.4072.10/66,60
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 114. 30/ZMVIRAGH Tomáš 2004 Týniště 151.10 0 153.10 2 151.1045.50/43,10
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.08.18 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Viragh TomášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.09.16 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
187.K1M 5/6 327
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Bek Matyáš
5/5 5
30.K1M 5/17 185
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/15 169

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
199.K1M 5/9 277
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Švagr Robin
2/2 0
58.K1M 5/7 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
49.K1M 4/4 36

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
294.K1M 5/7 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
153.K1M 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.C1M 2/2 42
74.K1M 2/2 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 3/3 18
110.K1M 5/8 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
87.K1M 3/3 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
28 5   48 4 8 93
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Viragh Tomášsl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
pořadí12.16.14.17.
odstup %38,243,145,90,0
% poražených soupeřů15,411,813,315,8
pořadí20172018celkem
průměr17.014.014.8
medián171414
modus171212
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %0,042,431,8
průměrné % poražených soupeřů15,813,514,1
počet jízd268
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
čistých jízd2
100,0%
5
83,3%
7
87,5%

Kategorie K1M

Viragh Tomášsl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí47.58.14.12.7.9.49.51.91.60.15.12.16.63.56.77.65.22.18.14.66.70.112.114.
odstup %20,223,626,424,89,114,118,422,139,524,722,08,316,643,933,738,331,10,041,243,930,327,666,643,1
% poražených soupeřů67,864,458,169,484,281,065,064,523,153,548,177,671,213,924,737,748,038,226,143,527,023,32,68,1
pořadí2016201720182019celkem
průměr113.047.445.924.546.6
medián11265511249
modus1121412712
počet závodů279624
průměrný odstup od vítěze %54,830,325,519,727,9
průměrné % poražených soupeřů5,434,849,170,846,7
počet jízd414181248
lepší 1. jízda2
100,0%
2
28,6%
4
44,4%
5
83,3%
13
54,2%
čistých jízd1
25,0%
2
14,3%
8
44,4%
4
33,3%
15
31,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Viragh Tomášsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí87.95.
odstup %50,161,3
% poražených soupeřů18,911,3
pořadí2017celkem
průměr91.091.0
medián8787
modus8787
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %55,755,7
průměrné % poražených soupeřů15,115,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Viragh Tomášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí27.29.
odstup %39,539,1
% poražených soupeřů10,312,5
pořadí2017celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,339,3
průměrné % poražených soupeřů11,411,4

Kategorie K1M

Viragh Tomášsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí47.53.59.63.
odstup %28,436,748,245,6
% poražených soupeřů13,23,722,725,3
pořadí20172019celkem
průměr61.050.055.5
medián594753
modus594747
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %46,932,539,7
průměrné % poražených soupeřů24,08,516,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Viragh Tomášsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí18.19.
odstup %36,441,7
% poražených soupeřů15,05,3
pořadí2018celkem
průměr18.518.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,139,1
průměrné % poražených soupeřů10,210,2

Kategorie K1M

Viragh Tomášsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí38.42.
odstup %33,739,2
% poražených soupeřů55,451,2
pořadí2018celkem
průměr40.040.0
medián3838
modus3838
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,536,5
průměrné % poražených soupeřů53,353,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Viragh Tomášsj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.27.29.
odstup %31,939,539,1
% poražených soupeřů16,710,312,5
pořadí2017celkem
průměr24.024.0
medián2727
modus1616
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %36,936,9
průměrné % poražených soupeřů13,213,2

Kategorie C2M

Viragh Tomášsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí4.3.4.18.19.
odstup %8,96,27,536,441,7
% poražených soupeřů40,050,040,015,05,3
pořadí20182019celkem
průměr18.53.79.6
medián1844
modus1844
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %39,17,520,1
průměrné % poražených soupeřů10,243,330,1

Kategorie K1M

Viragh Tomášsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
pořadí5.6.6.24.8.7.8.47.53.7.7.38.42.11.25.11.59.63.18.17.
odstup %13,714,021,823,415,617,514,728,436,718,921,433,739,231,435,130,448,245,637,934,1
% poražených soupeřů85,282,875,074,478,875,070,813,23,772,770,055,451,244,425,041,222,725,319,023,8
pořadí201720182019celkem
průměr32.221.018.223.1
medián1811811
modus11767
počet závodů65920
průměrný odstup od vítěze %38,629,020,628,1
průměrné % poražených soupeřů26,258,762,150,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Viragh Tomášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí27.29.
odstup %39,539,1
% poražených soupeřů10,312,5
pořadí2017celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,339,3
průměrné % poražených soupeřů11,411,4

Kategorie K1M

Viragh Tomášsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí24.47.53.16.18.20.20.20.23.26.35.31.32.29.31.59.63.
odstup %23,428,436,722,525,423,824,424,424,127,830,136,939,039,540,648,245,6
% poražených soupeřů74,413,23,760,554,153,753,762,058,556,942,434,829,536,426,822,725,3
pořadí201720182019celkem
průměr61.030.827.532.2
medián59312329
modus59312020
počet závodů241117
průměrný odstup od vítěze %46,939,026,531,8
průměrné % poražených soupeřů24,031,948,541,7

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Viragh Tomášsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí68.63.45.46.
odstup %33,529,827,828,6
% poražených soupeřů22,127,921,419,6
pořadí2019celkem
průměr55.555.5
medián4646
modus4545
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %30,030,0
průměrné % poražených soupeřů22,822,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Viragh Tomášsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí19.45.13.
odstup %19,927,817,0
% poražených soupeřů65,421,481,5
pořadí20182019celkem
průměr13.032.025.7
medián131919
modus131913
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %17,023,921,6
průměrné % poražených soupeřů81,543,456,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Viragh Tomášsj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí4.3.
odstup %7,511,8
% poražených soupeřů40,060,0
pořadí2019celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,79,7
průměrné % poražených soupeřů50,050,0

Kategorie K1M

Viragh Tomášsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí68.63.8.8.45.46.7.7.9.8.22.21.
odstup %33,529,815,616,027,828,620,814,320,017,252,943,5
% poražených soupeřů22,127,978,878,821,419,681,381,370,474,18,79,1
pořadí201720182019celkem
průměr21.58.531.526.0
medián21889
modus21878
počet závodů22812
průměrný odstup od vítěze %48,218,623,326,7
průměrné % poražených soupeřů8,972,351,447,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Viragh Tomášsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 74
03.06.17
pořadí68.63.45.46.30.
odstup %33,529,827,828,635,1
% poražených soupeřů22,127,921,419,649,1
pořadí20172019celkem
průměr30.055.550.4
medián304646
modus304530
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %35,130,031,0
průměrné % poražených soupeřů49,122,828,0