Beránek Tomáš, 2006

SK Týniště nad Orlicí
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 120. 25/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 155.97 2 129.13 4 133.1340.38/43,520
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 146. 28/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 178.32 2 151.61 12 163.6167.42/70,110
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 9. 3/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 21:46,80356.30/37,50
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 11. 4/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:22,50 - 01:21,60 - 01:21,6023.70/40,90
K1M 24. 6/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:11,10 - 01:11,10 - 01:11,1025.60/56,31
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M    BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - DNS 0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 9. 4/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 22:32,60403.70/42,50
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 10. 4/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:24,60 - 01:25,30 - 01:24,6027.60/48,40
K1M 26. 6/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:13,20 - 01:13,20 - 01:13,2027.00/58,40
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M    BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - DNS 0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
K1M 22. 2/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 136.40 2 130.60 2 132.6040.40/43,86
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
K1M 25. 2/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 139.40 0 140.70 100 139.4041.90/43,06
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
K1M 123. 26/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 128.43 52 127.91 0 127.9139.75/45,122
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
K1M 141. 28/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 122.74 4 117.65 4 121.6538.20/45,816
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 79. 25/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 16:55,28338.66/50,1-
C2M 12. 7/ZSBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
- - - - 16:30,96180.85/22,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 84. 25/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 17:46,52399.08/59,80/0
C2M 13. 3/ZSBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
- - - - 16:05,91178.11/22,61/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 11. 4/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 01:21,6023.70/40,90
K1M 24. 6/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 01:11,1025.60/56,31
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 88. 56/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 162.52 62 176.72 10 186.7295.41/104,511/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 93. 55/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 147.16 10 144.56 108 157.1663.43/67,710/0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 35. 10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 20:53,10368.30/41,62
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 36. 10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 17:58,30315.00/41,31
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 37. 10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 20:43,60367.30/41,93
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 37. 10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 17:44,60310.80/41,23
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 107. 25/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 157.10 0 156.40 2 157.1042.70/37,321
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 106. 24/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 161.87 2 168.80 0 163.8745.21/38,124
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 22. 7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:32,38 - 01:11,32 - 01:11,3218.94/36,2-
K1M 44. 13/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:04,05 - 01:05,95 - 01:04,0517.26/36,9-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 125. 51/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 174.17 154 146.71 6 152.7178.36/105,4-
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 20. 4/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 19:40,00321.10/37,40
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 23. 4/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:13,40 - 01:13,80 - 01:13,4024.00/48,60
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 20. 4/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 20:35,30365.30/42,00
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 21. 4/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:15,00 - 01:13,80 - 01:13,8022.10/42,70
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M    BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 -
K1M    BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 -
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 14. 2/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 247.70 0 237.10 0 237.10120.00/102,50
K1M 20. 2/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 152.40 0 152.60 0 152.4045.40/42,44
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 76. 18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 19:25,51453.17/63,60
C2M 21. 5/ZMBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
- - - - 21:26,79399.92/45,10
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 76. 18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 19:25,52463.61/66,00
C2M 15. 2/ZMBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
- - - - 19:53,80308.68/34,92
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
K1M 65. 12/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 160.16 10 156.49 2 158.4955.17/53,46
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
K1M 71. 15/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 173.47 4 160.78 10 170.7866.85/64,31
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 44. 5/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 19:45,40389.40/48,90
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 47. 7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 23:04,50454.80/48,90
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 38. 3/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 19:56,90395.50/49,40
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 41. 6/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 23:04,70444.10/47,20
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 98. 24/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 147.50 2 146.60 0 146.6046.04/45,813
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M    BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M    BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - DNS 0
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 32.  BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993553.19/7.592,30
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 25. 5/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:08,70 - 01:06,30 - 01:06,3020.00/43,20
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 27. 5/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 18:46,90337.60/42,80
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M 13.  BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 223.00 0 216.00 6 222.00118.60/114,70
K1M 19.  BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 153.50 0 154.20 2 153.5049.60/47,70
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 14.  BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 256.40 52 234.00 6 240.00126.20/110,90
K1M 19.  BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 155.50 2 150.90 0 150.9049.30/48,50
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 71. 28/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 137.40 0 139.90 10 137.4034.47/33,513
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 77. 33/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště 140.45 0 137.78 2 139.7835.37/33,98
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 16. 4/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 13:23,00262.80/48,60
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 30. 9/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 25:29,82910.06/146,814/7/0
K1M 75. 20/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 13:32,20302.97/59,50/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 30. 7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 26:35,48479.40/43,021/7/0
K1M 79. 17/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 24:28,89536.11/57,50/0/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 94. 38/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 154.15 0 149.31 4 153.3157.05/59,33
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 19. 7/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 00:55,70 - 00:55,56 - 00:55,5617.49/45,90
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 93. 39/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 200.66 208 177.60 8 185.6069.26/59,54
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 40. 18/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 00:47,05 - 00:45,51 - 00:45,5114.30/45,80
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 20. 3/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 15:58,80305.30/46,70
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 21. 3/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště - - - - 18:52,20360.80/46,80
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M    BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M    BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 48. 5/PZBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 151.60 0 155.80 0 151.6053.70/54,90
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 51. 6/PZBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 159.00 2 166.10 4 161.0059.70/58,90
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 24. 24/PZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 171.30 2 168.40 8 173.3048.50/38,90
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 25. 25/PZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 181.70 58 175.60 6 181.6053.40/41,70
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 30.  BERÁNEK Tomáš 2006 0 Týniště 220.40 8 206.70 6 212.7077.10/56,90
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 29.  BERÁNEK Tomáš 2006 0 Týniště 258.40 12 242.90 10 252.90110.20/77,20
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Beránek TomášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Beránek TomášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.14 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
322.K1M 5/8 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
41.C2M
Bek Matyáš
1/1 1
115.K1M 5/6 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bek Matyáš
1/1 0
77.K1M 5/5 9

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
366.K1M 5/5 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Bek Matyáš
2/2 2
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
392.K1M 5/6 34
Slalom: Oblastní žebříček Morava
159.K1M 2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
47.C1M 2/2 35
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.C1M 2/2 14
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
23 3   29 9 4 68
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Beránek Tomášsl 96
21.07.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí14.13.14.
odstup %102,5114,7110,9
% poražených soupeřů------7,1
pořadí20172018celkem
průměr13.514.013.7
medián131414
modus131414
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %112,8102,5109,4
průměrné % poražených soupeřů3,60,02,4
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
2
100,0%
3
50,0%

Kategorie K1M

Beránek Tomášsl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí120.146.22.25.123.141.88.93.107.106.20.65.71.98.19.19.71.77.48.51.
odstup %43,570,143,843,045,145,8104,567,737,338,142,453,464,345,847,748,533,533,954,958,9
% poražených soupeřů16,89,432,333,330,324,715,514,822,625,529,611,14,120,521,721,721,315,623,020,6
pořadí2016201720182019celkem
průměr49.556.873.894.875.5
medián4871719371
modus4819202219
počet závodů255820
průměrný odstup od vítěze %56,941,947,157,951,1
průměrné % poražených soupeřů21,820,218,622,120,7
počet jízd410101640
lepší 1. jízda2
100,0%
2
40,0%
3
60,0%
2
25,0%
9
45,0%
čistých jízd2
50,0%
5
50,0%
4
40,0%
2
12,5%
13
32,5%

Kategorie PW

Beránek Tomášsl 151
26.09.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
pořadí25.30.29.
odstup %41,756,977,2
% poražených soupeřů20,09,412,5
pořadí20142015celkem
průměr29.525.028.0
medián292529
modus292525
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %67,041,758,6
průměrné % poražených soupeřů11,020,014,0
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Beránek Tomášsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí88.93.94.93.
odstup %104,567,759,359,5
% poražených soupeřů15,514,812,313,2
pořadí20172019celkem
průměr93.590.592.0
medián938893
modus938893
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %59,486,172,7
průměrné % poražených soupeřů12,815,214,0
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Beránek Tomášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí30.30.
odstup %146,843,0
% poražených soupeřů---9,4
pořadí2017celkem
průměr30.030.0
medián3030
modus3030
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %94,994,9
průměrné % poražených soupeřů4,74,7

Kategorie K1M

Beránek Tomášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí75.79.
odstup %59,557,5
% poražených soupeřů1,36,0
pořadí2017celkem
průměr77.077.0
medián7575
modus7575
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %58,558,5
průměrné % poražených soupeřů3,73,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Beránek Tomášsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí21.15.
odstup %45,134,9
% poražených soupeřů---26,3
pořadí2018celkem
průměr18.018.0
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,040,0
průměrné % poražených soupeřů13,213,2

Kategorie K1M

Beránek Tomášsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí76.76.
odstup %63,666,0
% poražených soupeřů9,610,7
pořadí2018celkem
průměr76.076.0
medián7676
modus7676
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %64,864,8
průměrné % poražených soupeřů10,210,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Beránek Tomášsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.9.11.30.30.
odstup %37,542,540,9146,843,0
% poražených soupeřů------------9,4
pořadí20172019celkem
průměr30.09.717.8
medián30911
modus3099
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %94,940,362,2
průměrné % poražených soupeřů4,70,01,9

Kategorie C2M

Beránek Tomášsl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí13.21.15.
odstup %22,645,134,9
% poražených soupeřů25,0---26,3
pořadí20182019celkem
průměr18.013.016.3
medián151315
modus151313
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %40,022,634,2
průměrné % poražených soupeřů13,225,017,1

Kategorie K1M

Beránek Tomášsl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
pořadí84.24.20.20.76.76.27.16.75.79.21.20.
odstup %59,856,337,442,063,666,042,848,659,557,546,846,7
% poražených soupeřů7,830,313,65,09,610,73,711,81,36,04,89,5
pořadí201720182019celkem
průměr39.748.054.044.8
medián21202424
modus16202420
počet závodů64212
průměrný odstup od vítěze %50,352,358,052,2
průměrné % poražených soupeřů6,29,719,19,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Beránek Tomášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí30.30.
odstup %146,843,0
% poražených soupeřů---9,4
pořadí2017celkem
průměr30.030.0
medián3030
modus3030
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %94,994,9
průměrné % poražených soupeřů4,74,7

Kategorie K1M

Beránek Tomášsl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí84.36.35.37.37.47.44.41.38.75.79.
odstup %59,841,341,641,241,948,948,947,249,459,557,5
% poražených soupeřů7,87,98,112,212,2---2,39,19,81,36,0
pořadí201720182019celkem
průměr77.042.545.850.3
medián75413741
modus75383737
počet závodů24511
průměrný odstup od vítěze %58,548,645,248,8
průměrné % poražených soupeřů3,75,39,67,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Beránek Tomášsj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí11.10.
odstup %40,948,4
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,744,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1M

Beránek Tomášsj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí24.26.23.21.32.25.
odstup %56,358,448,642,77.592,343,2
% poražených soupeřů30,324,218,525,98,827,3
pořadí201720182019celkem
průměr28.522.025.025.2
medián25212424
modus25212421
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %3.817,745,757,41.306,9
průměrné % poražených soupeřů18,122,227,322,5