Samek Petr, 2008

SK Třebechoviceregistrační číslo: 061004
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 38. 9/DM 15.2019,6
98
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 19. 7/DM 11.7014,8
169
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 98. 30/DM 44.0351,4NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 96. 29/DM 59.2766,2NKZ
0
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 18. 4/DM 24.9220,8
26
06.04.2024 Sprint v Trutnově Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M sjezd 23.   3556.138.107,9
0
06.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 23. 4/DM 20.5119,1
24
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 14. 6/DM 10.9010,7
175
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 29. 9/DM 29.6027,2
25
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 19. 7/DM 11.5011,8
181
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 41. 12/DM 30.8029,1
21
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 112. 33/DM 62.5564,3NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 115. 38/DM 109.76114,9NKZ
0
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 80. 38/DM 84.5283,0-
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 58. 21/DM 25.1928,3
190
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 62. 24/DM 30.1732,1
167
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 58. 18/DM 29.7231,6
39
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 55. 21/DM 22.1526,9
109
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 65. 17/DM 32.4733,7
35
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 38. 14/DM 17.1920,4
187
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1M slalom 20. 5/DM 40.0139,6
5
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1M slalom 6. 1/DM 11.9313,1
54
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1M slalom 21. 5/DM 24.9626,5
23
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1M slalom 18. 4/DM 31.0329,8
9
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd    
0
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 22.   3551.597.338,0
0
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 21.   3551.747.361,1
0
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd    
0
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 45. 14/DM 36.9439,9
11
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 48. 13/DM 20.1323,4
116
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 42. 12/DM 33.4137,7
16
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 35. 10/DM 16.4919,8
189
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 87. 31/DM 32.4936,9NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 104. 34/DM 41.7144,5NKZ
0
21.05.2023 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom    
0
21.05.2023 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom    
52
20.05.2023 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 28. 9/DM 23.4326,3
11
20.05.2023 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 29. 11/DM 12.0715,5
109
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 16. 6/DM 19.6023,5
34
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 29. 10/DM 13.6017,8
122
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 25. 8/DM 19.7023,6
29
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 24. 8/DM 8.9011,2
149
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 26. 7/DM 35.8332,8
18
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 42. 11/DM 20.2520,1
58
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 24. 6/DM 20.6217,9
22
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 35. 10/DM 15.5115,4
77
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 39. 9/ZS 32.5828,8
21
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 22. 7/ZS 16.8116,0
128
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 45. 10/ZS 33.6730,6
21
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 29. 7/ZS 15.2914,6
109
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 76. 12/ZS 32.9134,7NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 100. 20/ZS 51.2054,2NKZ
0
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 72. 18/ZS 60.2470,9-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 69. 14/ZS 39.8546,0
70
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 68. 11/ZS 51.8148,9
121
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 22. 21/ZS 20.0322,7-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 33. 25/ZS 52.2554,0-
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 46. 12/ZS 14.4214,8
99
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 47. 18/ZS 27.4726,3
26
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 34. 8/ZS 0.330,5
144
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 54.   0.530,9
23
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 11. 1/ZS 221.3025,2
4
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 15. 1/ZS 16.3032,5
2
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 12. 1/ZS 260.8030,0
4
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 14. 1/ZS 17.0034,8
3
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 61. 44/ZS 36.5946,5OČ/OM
21/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom     OČ/OM
0/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 13. 13/ZS 12.0414,0OČ/OM
65/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 23. 21/ZS 26.9028,0OČ/OM
17/0
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 27. 18/ZS 15.1931,7-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 13. 11/ZS 9.8725,2-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 18. 16/ZS 23.3721,3-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 9. 8/ZS 18.8319,9-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 18. 3/ZS 22.3020,9
13
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 11. 1/ZS 10.9011,0
51
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 18. 3/ZS 18.9016,9
13
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 6. 1/ZS 6.606,4
70
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 35. 10/ZS 17.6821,2
31
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 59. 14/ZS 15.3821,0
100
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 42. 9/ZS 24.6429,2
32
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 40. 5/ZS 16.5223,0
145
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 26. 12/ZS 31.7034,9
11
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 52. 16/ZS 19.8023,7
60
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 27. 10/ZS 32.1033,8
14
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 42. 10/ZS 19.2022,3
76
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 36. 26/ZS 101.0595,1OM/OČ
0/1
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 22. 22/ZS 19.5920,7OM/OČ
0/45
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 20. 19/ZS 34.4733,0OM/OČ
0/11
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 26. 26/ZS 22.5625,1OM/OČ
0/45
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 12. 5/ZS 305.8038,2
2
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 55. 10/ZS 48.0752,0
31
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 71. 15/ZS 61.2061,5
16
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 35. 6/ZS 42.5042,1
5
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 32. 9/ZS 19.5220,1
48
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 44. 8/ZS 95.5790,9
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 33. 6/ZS 24.8426,2
72
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 37. 11/ZS 59.5757,9
3
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 47. 15/ZS 26.6828,2
44
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 14. 7/ZS 33.3040,4
7
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 23. 9/ZS 13.6016,2
28
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 18. 8/ZS 38.2045,7
5
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 28. 10/ZS 18.2021,9
22
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 12. 3/ZS 244.0330,0
3
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 21. 7/ZS 423.9952,1
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 70. 18/ZS 24.7827,3
72
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 53. 14/ZS 34.6134,3
7
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 69. 18/ZS 23.2022,8
80
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 63. 17/ZS 38.7434,3
4
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 42. 30/ZS 23.6229,5-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 40. 30/ZS 27.7235,3OČ/OM
44/0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 97. 23/ZS 25.0229,7
66
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 66. 14/ZS 45.7749,0
2
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 80. 17/ZS 21.9825,4
96
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 66. 15/ZS 41.3242,3
3
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 100. 24/ZS 52.5763,7
23
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 107. 25/ZS 48.2850,3
21
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 42. 32/ZS 30.0331,6OČ/OM
48/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 33. 24/ZS 41.1338,1OČ/OM
4/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 45. 36/ZS 28.9331,1OČ/OM
46/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 30. 22/ZS 40.0037,4OČ/OM
8/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 89. 23/ZS 21.8133,0
71
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 98. 26/ZS 32.9845,4
63
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 33. 7/ZS 43.5449,3
3
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 70. 20/ZS 26.0231,7
43
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 37. 10/ZS 57.2568,9
1
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 57. 17/ZS 22.6928,8
53
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 21. 5/ZS 29.0028,9
4
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 19. 7/ZS 14.8016,7
41
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 24. 5/ZS 34.5034,0
3
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 16. 3/ZS 11.4012,5
47
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 74. 10/ZM 19.7519,4
66
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
INDRUCH Tomáš
12. 1/ZM 22.6319,0
16
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 64. 12/ZM 36.3833,3
8
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 59. 6/ZM 17.6617,4
94
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
INDRUCH Tomáš
15. 1/ZM 29.7724,6
14
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 69. 15/ZM 38.9536,0
7
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 46. 18/ZM 32.1833,3-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 35. 15/ZM 92.2591,1-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 70. 4/ZM 23.1727,0
62
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 61. 12/ZM 51.5052,5
0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
SAMKOVÁ Olga
5. 1/DM 22.7020,0
23
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 79. 4/ZM 25.4429,2
66
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 59. 7/ZM 39.4942,8
8
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
SAMKOVÁ Olga
9. 2/DM 29.3626,2
11
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C1M slalom 44. 7/ZM 37.0033,0
2
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 43. 7/ZM 25.8026,8
23
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 51. 7/ZM 39.0033,3
1
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 38. 3/ZM 22.2021,9
41
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 24. 2/ZM 251.9031,9
1
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 27. 2/ZM 23.2051,9
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 26. 2/ZM 256.2033,2
1
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 28. 2/ZM 20.4044,4
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 20. 2/ZM 55.4553,8
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 10. 1/ZM 18.6519,9
25
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
SAMKOVÁ Valerie
9. 1/ZM 64.7652,8
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 21. 2/ZM 52.6952,9
1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 16. 1/ZM 21.0822,9
20
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
SAMKOVÁ Valerie
10. 1/ZM 77.5064,7
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 53. 18/ZM 20.8622,0OČ/OM
50/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 32. 14/ZM 37.4737,2OČ/OM
3/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 65. 21/ZM 27.3131,7OČ/OM
44/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 38. 17/ZM 51.8456,2OČ/OM
0/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 36. 9/ZM 17.4216,6OM/OČ
0/65
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 128. 16/ZM 76.9297,8
16
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 101. 2/ZM 36.6250,1
47
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 92. 16/ZM 32.4033,5
55
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 65. 16/ZM 67.6063,7
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 91. 15/ZM 29.5031,6
58
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 72. 15/ZM 64.7062,6
0
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 81. 39/ZM 102.96128,6-
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 109. 13/ZM 33.4936,1
31
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 137. 18/ZM 52.3254,4
19
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 24. 4/ZM 438.6053,5
0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 29. 5/ZM 33.4073,4
0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 26. 4/ZM 476.5057,9
0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 30. 4/ZM 32.6070,6
0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 29. 5/ZM 33.4073,4
0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 77. 26/ZM 68.6575,2OČ/OM
20/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 92. 38/ZM 59.2763,2OČ/OM
11/0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 125. 17/ZM 102.38125,9
3
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 151. 20/ZM 151.46197,4
2
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 139. 18/ZM 47.6449,3
22
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 125. 14/ZM 39.1945,0
45
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 48. 4/ZM 38.7052,4
21
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 58. 6/ZM 40.9049,3
19
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 93. 11/ZM 38.2242,8
24
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 125. 19/ZM 46.2752,9
17
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 71. 9/ZM 81.8589,3
2
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 90. 10/ZM 203.10210,3
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 6. 6/PZM 8.706,0
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 5. 5/PZM 9.906,5
0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek PWK slalom 8. 7/PZM 10.237,2
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek PWK slalom 7. 6/PZM 12.729,4
0
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 24. 1/PZ 32.3065,4
0
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd    
0
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 23. 1/PZ 43.4083,9
0
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd    
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWK slalom 1. 1/PZM
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWK slalom 1. 1/PZM
0
20.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 137. 9/PZ 68.7095,0
0
19.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 134. 8/PZ 55.1970,5
0
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom 5. 4/PZM 18.9016,7
0
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom 7. 5/PZM 19.2615,6
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 10. 9/PZM 22.7018,0
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 10. 10/PZM 24.5019,1
0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom    
0
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom    
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 8. 5/PZM 29.1622,9
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 8. 6/PZM 22.8117,9
0
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 157. 18/PZ 77.42101,4
0
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 153. 14/PZ 69.64114,7
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 60. 10/PZ 79.5081,2
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 59. 11/PZ 92.1090,9
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Samek PetrSK Třebechovice K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Samek PetrSK Třebechovice K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Samek PetrSK Třebechovice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Samek PetrSK Třebechovice K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 03.05.22 aktualizace z registru ČSK
Samek PetrSK Třebechovice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Samek PetrSK Třebechovice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Samek PetrSK Třebechovice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.08.20 updated from RVP
Samek PetrSK Třebechovice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 13.08.20 updated from RVP
Samek PetrSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.08.20 updated from RVP
Samek PetrSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.05.19 updated from RVP
Samek PetrSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5588|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
83.K1M 4/4 317
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.C1M 5/14 162
70.K1M 5/16 922
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.C1M 5/19 133
109.K1M 5/23 647
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 5/7 16

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
142.C1M 5/10 27
160.K1M 5/15 385
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.C1M 5/10 28
35.C2M
Indruch Tomáš
2/2 30
23.C2X
Samková Olga
2/2 34
 C2X
Samková Valerie
2/2 0
166.K1M 5/13 353
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 4/4 2

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
260.K1M 5/16 213
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 2/2 0
 PWK 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 5/6 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022
K1M65111130

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M8370109160166260485484466
C1M-112105142151253---
C2M----35----
C2X----80----
PW------743-
PWK------20--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202020192018
K1M140215109109183214

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M715682-
K1M129126145206
Fotky nenalezeny.
0|5588|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
83.K1M 4/4 317
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
112.C1M 5/14 162
70.K1M 5/16 922
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.C1M 5/19 133
109.K1M 5/23 647
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 5/7 16

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
142.C1M 5/10 27
160.K1M 5/15 385
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.C1M 5/10 28
35.C2M
Indruch Tomáš
2/2 30
23.C2X
Samková Olga
2/2 34
 C2X
Samková Valerie
2/2 0
166.K1M 5/13 353
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 4/4 2

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
260.K1M 5/16 213
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 2/2 0
 PWK 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 5/6 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022
K1M65111130

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M8370109160166260485484466
C1M-112105142151253---
C2M----35----
C2X----80----
PW------743-
PWK------20--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202020192018
K1M140215109109183214

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M715682-
K1M129126145206

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
107 56 6 22 1   192
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ98.598.0768
K1M98.598.0768
veřejné závody47.840.018161
K1M61.155.01991
C1M38.435.01852
PW8.08.086
PWK4.75.016
C2X8.39.094
C2M13.512.0122
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,08
K1M00,000,000,000,08
veřejné závody21,200,000,021,2161
K1M00,000,000,000,091
C1M00,000,000,000,052
PW00,000,000,000,06
PWK233,300,000,0233,36
C2X00,000,000,000,04
C2M00,000,000,000,02
Celkem21,200,000,021,2169
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ164122600,0
K1M164122600,0
veřejné závody316289698526,9
K1M1792054114525,1
C1M10257463231,4
PW12948216,7
PWK11283545,5
C2X81241600,0
C2M4226125,0
Celkem3323308108525,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Samek Petrsl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
sl 118
22.08.20
pořadí65.33.44.35.
odstup % *)33,754,090,991,1
% poražených soupeřů *)36,625,64,45,6
pořadí202020222023celkem
průměr35.038.565.044.3
medián35336535
modus35336533
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze % *)91,172,533,767,4
průměrné % poražených soupeřů *)5,615,036,618,1
počet jízd2428
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
1
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
25,0%

Kategorie K1M

Samek Petrsl 133
16.09.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí80.38.72.22.33.42.46.81.
odstup % *)83,020,470,922,726,229,533,3128,6
% poražených soupeřů *)6,078,410,173,871,750,032,82,4
pořadí20192020202120222023celkem
průměr81.046.042.042.359.051.8
medián814642333842
modus814642223822
počet závodů111328
průměrný odstup od vítěze % *)128,633,329,539,951,751,8
průměrné % poražených soupeřů *)2,432,850,051,942,240,7
počet jízd2226416
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
25,0%
2
12,5%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Samek Petrsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
pořadí98.96.112.115.87.104.76.100.
odstup %51,466,264,3114,936,944,534,754,2
% poražených soupeřů15,718,17,55,021,18,021,9---
pořadí202220232024celkem
průměr88.0104.597.098.5
medián761049698
modus76879676
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %44,565,258,858,4
průměrné % poražených soupeřů9,910,416,911,9
počet jízd48416
lepší 1. jízda2
100,0%
2
50,0%
2
100,0%
6
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Samek Petrsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 63
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí29.41.58.65.20.18.45.42.28.16.25.26.24.39.45.47.54.18.18.35.42.26.27.35.44.37.14.18.53.63.66.66.33.30.33.37.21.24.64.69.61.59.44.51.20.21.32.38.65.72.
odstup %27,229,131,633,739,629,839,937,726,323,523,632,817,928,830,626,30,920,916,921,229,234,933,842,190,957,940,445,734,334,349,042,338,137,449,368,928,934,033,336,052,542,833,033,353,852,937,256,263,762,6
% poražených soupeřů50,939,441,836,629,641,421,430,532,570,056,443,248,939,736,238,732,955,355,356,453,443,245,819,04,412,250,039,318,812,75,85,822,031,013,57,731,023,319,217,13,215,98,55,79,513,024,47,53,05,3
pořadí20192020202120222023celkem
průměr68.545.942.633.333.639.2
medián654433352837
modus652033181618
počet závodů21010151350
průměrný odstup od vítěze %63,143,141,634,730,237,7
průměrné % poražených soupeřů4,212,417,238,841,728,6
počet jízd42020292699
lepší 1. jízda0
0,0%
6
60,0%
3
30,0%
9
60,0%
3
23,1%
21
42,0%
čistých jízd0
0,0%
7
35,0%
3
15,0%
12
41,4%
11
42,3%
33
33,3%

Kategorie C2M

Samek Petrsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí12.15.
odstup %19,024,6
% poražených soupeřů62,153,3
pořadí2020celkem
průměr13.513.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %21,821,8
průměrné % poražených soupeřů57,757,7
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Samek Petrsl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
pořadí5.9.9.10.
odstup %20,026,252,864,7
% poražených soupeřů76,555,611,1---
pořadí2020celkem
průměr8.38.3
medián99
modus99
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %40,940,9
průměrné % poražených soupeřů35,835,8
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Samek Petrsl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 13
07.04.24
sl 12
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 63
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí38.19.18.23.14.19.58.62.55.38.6.21.48.35.29.29.24.42.35.22.29.69.68.46.34.11.6.59.40.52.42.55.71.32.33.47.23.28.70.69.40.97.80.100.107.42.45.89.98.70.57.19.16.74.59.70.79.43.38.10.16.53.65.36.128.101.92.91.109.137.77.92.125.151.139.125.48.58.93.125.71.90.137.134.157.153.60.59.
odstup %19,614,820,819,110,711,828,332,126,920,413,126,523,419,815,517,811,220,115,416,014,646,048,914,80,511,06,421,023,023,722,352,061,520,126,228,216,221,927,322,835,329,725,463,750,331,631,133,045,431,728,816,712,519,417,427,029,226,821,919,922,922,031,716,697,850,133,531,636,154,475,263,2125,9197,449,345,052,449,342,852,989,3210,395,070,5101,4114,781,290,9
% poražených soupeřů73,687,761,454,290,788,052,950,067,778,491,765,565,275,777,680,484,460,268,284,480,139,344,270,279,086,193,570,180,958,267,529,918,664,471,753,558,548,154,958,359,843,257,118,217,262,459,654,951,040,551,373,979,249,763,850,048,043,257,078,064,358,449,674,613,034,642,043,824,515,026,215,73,11,327,738,635,631,324,616,82,81,121,424,014,819,13,37,9
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr59.5155.0135.5101.459.466.640.434.324.562.2
medián5915313492597040351955
modus5915313412510706291819
počet závodů2221613151915488
průměrný odstup od vítěze %86,1108,082,875,531,032,425,019,518,639,7
průměrné % poražených soupeřů5,617,022,721,952,652,163,173,169,250,9
počet jízd44431263038307174
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
7
43,8%
3
23,1%
5
33,3%
6
31,6%
10
66,7%
1
25,0%
34
38,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,2%
10
38,5%
4
13,3%
16
42,1%
10
33,3%
2
28,6%
43
24,7%

Kategorie PW

Samek Petrsl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí5.7.10.10.8.8.
odstup %16,715,618,019,122,917,9
% poražených soupeřů86,280,669,069,041,753,3
pořadí20172018celkem
průměr9.06.08.0
medián858
modus858
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %19,516,118,4
průměrné % poražených soupeřů58,383,466,6
počet jízd8412
lepší 1. jízda1
25,0%
1
50,0%
2
33,3%
čistých jízd1
12,5%
1
25,0%
2
16,7%

Kategorie PWK

Samek Petrsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí6.5.8.7.1.1.
odstup %6,06,57,29,40,00,0
% poražených soupeřů88,691,353,362,5100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr4.74.7
medián55
modus11
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %4,84,8
průměrné % poražených soupeřů82,682,6
počet jízd1111
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
čistých jízd5
45,5%
5
45,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Samek Petrsl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí23.18.33.30.32.38.
odstup %28,021,338,137,437,256,2
% poražených soupeřů60,760,522,031,024,47,5
pořadí202020212022celkem
průměr35.031.520.529.0
medián32301830
modus32301818
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %46,737,724,736,4
průměrné % poražených soupeřů16,026,560,634,4
počet jízd44412
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie K1M

Samek Petrsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí61.13.9.40.42.45.53.65.77.92.
odstup %46,514,019,935,331,631,122,031,775,263,2
% poražených soupeřů31,886,881,459,862,459,658,449,626,215,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr84.559.042.327.749.7
medián7753421345
modus77534099
počet závodů223310
průměrný odstup od vítěze %69,226,832,726,837,0
průměrné % poražených soupeřů21,054,060,666,753,2
počet jízd446519
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
66,7%
3
30,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
60,0%
4
21,1%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Samek Petrsj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 39
28.04.22
sj 11
31.03.22
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
pořadí11.12.12.21.24.26.24.26.29.
odstup %25,230,038,252,131,933,253,557,973,4
% poražených soupeřů44,442,142,19,114,813,814,813,815,2
pořadí201920202022celkem
průměr26.325.014.020.6
medián26241224
modus24241212
počet závodů3249
průměrný odstup od vítěze %61,632,536,443,9
průměrné % poražených soupeřů14,614,334,423,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Samek Petrsp 11
06.04.24
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí23.22.21.15.14.27.28.29.30.24.23.
odstup %8.107,97.338,07.361,132,534,851,944,473,470,665,483,9
% poražených soupeřů4,312,516,741,743,523,520,615,212,114,818,5
pořadí201820192020202220232024celkem
průměr23.529.527.514.521.523.023.3
medián23292714212323
modus23292714212323
počet závodů22222111
průměrný odstup od vítěze %74,772,048,233,67.349,68.107,92.114,9
průměrné % poražených soupeřů16,713,722,142,614,64,320,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále