Samková Olga, 2005, SK Třebechovice

Samková Olga, 2005

SK Třebechovice
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 2+   C2: 2  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 2. 1/DM 0.050,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
SOUČKOVÁ Lucie
1. 1/DM
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/DM
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 2. 1/DM 0.700,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
SOUČKOVÁ Lucie
1. 1/DM
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 10. 4/DM 30.0725,0
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 22.6315,7
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 12. 5/DM 10.699,7
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 11. 2/DM 15.7315,4
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 20. 3/DM 13.0013,7
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 2/DM 78.0468,0
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 24. 4/DM 79.6174,7
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
   
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 2/DM 23.6520,9
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 27. 5/DM 70.7966,4
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
   
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 3. 1/DM 21.5925,9
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/DM
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 1. 1/DM
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
SAMEK Petr
5. 1/DM 22.7020,0
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/DM 1.591,4
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 1. 1/DM
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
SAMEK Petr
9. 2/DM 29.3626,2
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 18. 4/DM 32.8430,8
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 17. 3/DM 18.6518,9
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 13. 2/DM 24.4520,3
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 14. 1/DM 18.0616,0
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
   
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 8. 2/DM 33.6232,2
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 19. 2/DM 22.7922,9
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10. 1/DM 21.4619,6
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 16. 2/DM 20.0219,3
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 3/DM 17.4416,5
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 9.407,2
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 20. 5/DM 18.1618,3
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 3/DM 26.6924,8
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 14.9611,5
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 15. 2/DM 13.6113,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 11. 3/DM 20.1922,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 8.007,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 38. 11/DM 35.4443,1
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 17. 5/DM 41.3547,4
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 33.3532,2
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 13. 2/DM 12.9716,3
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 1/DM 1.551,5
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 11. 6/DM 5.566,1
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 1/DM 1.231,3
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 12. 6/DM 10.8112,7
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/ZS
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMKOVÁ Valerie
10. 2/ZS 32.0026,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/ZS
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/ZS
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMKOVÁ Valerie
12. 2/ZS 31.3026,3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/ZS
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/ZS 4.503,8
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 11. 4/ZS 28.1528,3
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 7.945,4
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 29. 7/ZS 27.7228,8
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 4. 1/ZS 7.456,5
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/ZS 1.871,1
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 21. 5/ZS 21.3821,8
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 17. 5/ZS 56.2752,5
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 38.4328,0
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 9. 2/ZS 14.5714,0
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 2. 2/ZS 0.170,2
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 9. 8/ZS 9.209,9
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/ZS 11.159,8
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2M slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/ZS 36.9028,9
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 9. 1/ZS 12.4611,4
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 4. 2/ZS 12.2810,7
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2M slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 23.9319,5
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 13. 2/ZS 23.0524,0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/ZS
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 2. 1/ZS 2.552,4
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/ZS 1.010,8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
4. 1/ZS 12.7810,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 12. 2/ZS 6.966,4
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 67.806,9
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 53.505,4
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 4. 4/ZS 10.319,5
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 3. 3/ZS 1.411,4
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 2/ZS 2.021,8
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 3. 3/ZS 6.846,7
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 19. 4/ZS 48.9842,5
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 24.   24.8923,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 18. 2/ZS 34.5431,5
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 18. 4/ZS 20.4419,8
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 2/ZS 1.971,8
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 1/ZS 1.171,2
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/ZS 3.963,7
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 1/ZS 0.810,8
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 7. 3/ZS 6.465,8
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 6.885,0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1W slalom 4. 3/ZS 6.585,5
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 5. 3/ZS 13.2514,8
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
4. 1/ZS 2.542,1
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1W slalom 1. 1/ZS
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 1/ZS 36.3130,0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 17. 2/ZS 21.3518,9
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 2/ZS 36.2931,1
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 11. 2/ZS 18.2616,5
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 4. 3/ZS 3.142,9
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 1. 1/ZS
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 1. 1/ZS
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 3. 1/ZS 1.061,1
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 1. 1/ZS
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1. 1/ZS
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 1. 1/ZS
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1. 1/ZS
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 4. 4/ZS 9.357,2
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 6. 6/ZS 9.518,3
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 3. 3/ZS 7.455,6
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 9. 9/ZS 10.498,5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 21. 5/ZS 103.32105,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 19. 3/ZS 22.1526,0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 13. 3/ZS 36.7041,8
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 33. 5/ZS 32.1238,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 14. 3/ZS 28.7227,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 46. 10/ZS 55.1953,7
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 9/ZS 7.5915,1
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 3. 3/ZS 10.2411,8
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 11. 10/ZS 16.4219,9
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1W slalom 4. 1/ZS 11.849,4
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 16. 2/ZS 28.6330,8
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1W slalom 3. 2/ZS 14.6412,1
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 19. 4/ZS 28.6628,7
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 4. 2/ZS 8.967,4
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 6. 1/ZS 3.853,4
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 5. 2/ZS 9.397,5
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 5. 1/ZS 2.602,2
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 3. 2/ZS 18.601,8
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZS 10.000,9
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 6. 5/ZS 35.0334,1
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 10. 8/ZS 23.2223,9
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 4. 4/ZS 24.6023,6
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 5. 5/ZS 11.1412,1
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1W slalom 9. 2/ZS 10.5311,2
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1W slalom 10. 2/ZS 12.6313,4
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 29. 4/ZS 31.4530,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 26. 2/ZS 56.5455,0
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 32. 5/ZS 34.4334,7
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 34. 4/ZS 46.1447,2
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 13. 3/ZS 22.5429,0
20.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 3. 2/ZS 1.971,8
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 19. 3/ZS 23.5228,7
19.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 3. 2/ZS 7.807,2
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1W slalom 3. 2/ZS 9.507,6
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 8. 2/ZS 9.658,5
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1W slalom 4. 2/ZS 10.398,3
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 5. 1/ZS 9.218,5
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 10. 9/ZS 53.0144,4
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 8. 7/ZS 21.0419,1
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 8. 8/ZS 44.4235,8
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 10. 9/ZS 21.6218,7
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 4. 1/ZS 8.609,5
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 3. 2/ZS 6.205,5
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 3. 1/ZS 6.606,5
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 2. 2/ZS 5.204,2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 5. 2/ZM 7.605,9
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
17. 3/DM 44.4039,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 7. 1/ZM 4.603,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 6. 2/ZM 8.306,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
14. 3/DM 38.3032,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 7. 1/ZM 6.605,5
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 37. 4/ZM 45.9047,0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 28. 3/ZM 66.6954,7
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 14. 4/ZM 24.9624,0
20.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 17. 2/ZM 65.9563,8
19.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 25. 2/ZM 74.7076,3
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 19.   14.4613,5
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 14.   16.2212,7
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/ZM 4.503,9
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/ZM 7.306,0
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZM
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZM 61.706,6
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZM
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZM 78.708,8
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 13. 5/ZM 11.6110,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 22. 7/ZM 15.2414,1
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 19. 2/ZM 29.6431,9
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 27. 3/ZM 33.3234,7
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 43. 5/ZM 355.05307,0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 33. 2/ZM 77.6168,5
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom 22. 3/ZM 25.8830,8
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom 23. 3/ZM 30.1647,9
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 21. 4/ZM 35.8435,2
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1W sjezd 2. 1/ZM 56.005,8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 2. 1/ZM 69.308,6
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/ZM 24.1017,4
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/ZM
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 11. 1/ZM 18.3716,0
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 18. 3/ZM 36.9041,6
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 15. 2/ZM 25.2029,7
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 15. 2/ZM 20.6017,7
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
2. 2/ZS 9.706,1
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 20. 4/ZM 17.4015,2
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
1. 1/ZS
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 34. 12/ZM 67.4563,1
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 33. 3/ZM 22.4019,9
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 32. 3/ZM 21.5019,0
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZM 97.809,0
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 3. 1/ZM 4.506,4
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 2. 1/ZM 158.0014,9
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 4. 1/ZM 5.407,7
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 1/ZM 11.409,9
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 2/ZM 13.0010,7
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 33. 6/ZM 31.0833,6
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom 46. 8/ZM 52.1660,3
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom    
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom 22. 2/ZM 37.7037,5
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 18. 3/ZM 35.3729,5
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 21. 3/ZM 47.9057,7
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 20. 3/ZM 283.40325,0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 33. 3/PZ 35.2032,0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 24. 1/PZ 30.6027,5
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 24.   54.9040,5
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 24.   62.3043,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 17.06.19 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.05.19 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.08.18 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.07.17 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.06.16 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.14 inserted RVP
Místo narozeníHradec Králové
Znamenístřelec
BydlištěTřebechovice pod Orebem
ZaměstnáníZŠ Třebechovice pod Orebem
Výrobce loděGalasport
Model loděC1-What else K1-Caipi fins
Výrobce pádlaGalasport
Od kolika let pádluje6
První trenérTaťka
Současný trenérJaromír Indruch, Tomáš Indruch, Jiří Karlovský
Sportovní vzorVavřinec Hradílek
ZálibyHra na klasickou kytaru, windsurfing, sjezdové lyžování, box, fitness zumba
Nejlepší dosažené výsledkymistrině ČR žáků 2019 C2x s Matyášem Drábkem, vícemistrině ČR žáků 2019 C1Ž, 3. místo MČR dorostu 2019 K1Ž
Oblíbený filmZatím spolu, zatím živy
Oblíbený herecTom Cruise
Oblíbená traťUSD Roudnice

Profil aktualizován 22.05.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-B
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C2X FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C2X HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-A
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
0|5203|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/7 201
1.C2X
Drábek Matyáš
5/6 225
18.K1W 5/7 115
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/5 239
2.C2X
Drábek Matyáš
4/4 272
4.K1W 4/5 216
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/6 191
 C2W
Součková Lucie
2/2 0
15.C2X
Drábek Matyáš
2/2 77
23.C2X
Samek Petr
2/2 34
6.K1W 5/6 647

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 214
6.C2X
Drábek Matyáš
2/2 136
7.K1W 4/6 146
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/18 171
52.C2M
Drábek Matyáš
2/2 13
 C2M
Samková Valerie
2/2 0
1.C2X
Drábek Matyáš
5/12 199
1.K1W 5/18 738
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2X
Drábek Matyáš
2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/5 67

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 2/2 58
21.K1W 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/14 38
16.K1W 5/16 361
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1W 4/4 27

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.K1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 19
59.C2M
Kliščová Barbora
2/2 13
34.K1W 5/20 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/8 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Kliščová Barbora
2/2 0
61.K1W 5/14 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 4

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1W11
C2X1
K1W18

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017
C1W4317-
C2X26--
K1W472135

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1W221038---
C2W6---10--
C2X231-----
K1W61163461159-
C2M-109-59---
PW------35

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
K1W19423951

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C1W3837
C2X31-
K1W8563
Fotky nenalezeny.
0|5203|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/7 201
1.C2X
Drábek Matyáš
5/6 225
18.K1W 5/7 115
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/5 239
2.C2X
Drábek Matyáš
4/4 272
4.K1W 4/5 216
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/6 191
 C2W
Součková Lucie
2/2 0
15.C2X
Drábek Matyáš
2/2 77
23.C2X
Samek Petr
2/2 34
6.K1W 5/6 647

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 214
6.C2X
Drábek Matyáš
2/2 136
7.K1W 4/6 146
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/18 171
52.C2M
Drábek Matyáš
2/2 13
 C2M
Samková Valerie
2/2 0
1.C2X
Drábek Matyáš
5/12 199
1.K1W 5/18 738
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2X
Drábek Matyáš
2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/5 67

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 2/2 58
21.K1W 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/14 38
16.K1W 5/16 361
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1W 4/4 27

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.K1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 19
59.C2M
Kliščová Barbora
2/2 13
34.K1W 5/20 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/8 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Kliščová Barbora
2/2 0
61.K1W 5/14 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 4

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1W11
C2X1
K1W18

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017
C1W4317-
C2X26--
K1W472135

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1W221038---
C2W6---10--
C2X231-----
K1W61163461159-
C2M-109-59---
PW------35

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
K1W19423951

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C1W3837
C2X31-
K1W8563

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
106 64 38 22     230
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár12.713.0117
K1W19.619.0147
C1W10.910.087
C2X1.01.013
NKZ18.217.0238
K1W26.026.02920
C1W13.112.01112
C2X2.22.026
veřejné závody8.14.01138
K1W11.99.0170
C1W3.23.0440
C2X2.31.0116
C2M9.710.026
C2W1.31.014
PW24.024.0242
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár317,600,000,0317,617
K1W00,000,000,000,07
C1W00,000,000,000,07
C2X3100,000,000,03100,03
NKZ00,0513,212,6615,838
K1W00,000,000,000,020
C1W00,000,000,000,012
C2X00,0583,3116,76100,06
veřejné závody3021,7139,41510,95842,0138
K1W811,445,745,71622,970
C1W922,5615,0922,52460,040
C2X1062,516,316,31275,016
C2M00,0116,7116,7233,36
C2W375,0125,000,04100,04
PW00,000,000,000,02
Celkem3317,1189,3168,36734,7193
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár3410263038,8
K1W144503217,1
C1W1426019214,3
C2X63165300,0
NKZ7213621968,3
K1W3873219410,5
C1W245562328,3
C2X1074700,0
veřejné závody270250299836,3
K1W1391378105942,4
C1W7964682835,4
C2X301465930,0
C2M1126624218,2
C2W730400,0
PW436900,0
Celkem37648901310728,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí11.8.8.18.13.8.10.
odstup % *)15,468,020,930,820,332,219,6
% poražených soupeřů *)50,063,261,115,042,966,757,1
pořadí2020celkem
průměr10.910.9
medián1010
modus88
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze % *)29,629,6
průměrné % poražených soupeřů *)50,950,9
počet jízd1414
lepší 1. jízda4
57,1%
4
57,1%
čistých jízd2
14,3%
2
14,3%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 39
02.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí1.1.1.
odstup % *)0,00,00,0
% poražených soupeřů *)---------
pořadí2020celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze % *)0,00,0
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,0
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí20.24.27.17.14.19.16.
odstup % *)13,774,766,418,916,022,919,3
% poražených soupeřů *)64,223,316,144,856,737,948,3
pořadí2020celkem
průměr19.619.6
medián1919
modus1414
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze % *)33,133,1
průměrné % poražených soupeřů *)41,641,6
počet jízd1414
lepší 1. jízda5
71,4%
5
71,4%
čistých jízd1
7,1%
1
7,1%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
pořadí10.8.8.17.2.14.3.
odstup % *)25,068,020,952,50,227,011,8
% poražených soupeřů *)64,063,261,127,395,040,991,3
pořadí201820192020celkem
průměr8.59.58.78.9
medián3288
modus3288
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze % *)19,426,338,029,3
průměrné % poražených soupeřů *)66,161,262,863,3
počet jízd44614
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
66,7%
4
57,1%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
4
28,6%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
pořadí2.3.1.
odstup % *)15,728,00,0
% poražených soupeřů *)83,360,0100,0
pořadí20192020celkem
průměr2.02.02.0
medián122
modus121
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)14,015,714,6
průměrné % poražených soupeřů *)80,083,381,1
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
sl 107
13.08.16
pořadí12.24.27.9.9.46.11.14.27.34.
odstup % *)9,774,766,414,09,953,719,924,034,763,1
% poražených soupeřů *)78,023,316,184,084,021,182,572,325,728,3
pořadí20162017201820192020celkem
průměr34.020.528.59.021.021.3
medián34141192414
modus3414119129
počet závodů1222310
průměrný odstup od vítěze % *)63,129,336,812,050,337,0
průměrné % poražených soupeřů *)28,349,051,884,039,151,5
počet jízd2444620
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
2
66,7%
7
70,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
3
15,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
pořadí11.12.13.11.17.11.4.19.18.10.8.21.13.
odstup %15,416,524,822,147,428,36,542,531,530,031,1105,141,8
% poražených soupeřů50,060,758,664,342,941,281,321,737,050,063,24,842,9
pořadí201820192020celkem
průměr17.011.712.812.9
medián13101212
modus1341111
počet závodů26513
průměrný odstup od vítěze %73,528,325,334,1
průměrné % poražených soupeřů23,949,155,347,6
počet jízd4121026
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
4
80,0%
8
61,5%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
7,7%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
pořadí2.2.2.2.3.2.
odstup %7,211,57,132,25,41,1
% poražených soupeřů75,075,050,066,7---50,0
pořadí20192020celkem
průměr2.52.02.2
medián222
modus222
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %3,314,510,7
průměrné % poražených soupeřů25,066,752,8
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
pořadí20.20.15.38.13.29.21.24.18.17.11.19.33.29.26.32.34.37.28.43.33.
odstup %13,718,313,143,116,328,821,823,219,818,916,526,038,030,455,034,747,247,054,7307,068,5
% poražených soupeřů64,269,478,140,381,050,965,558,269,171,982,568,446,750,056,148,346,828,044,9---25,6
pořadí2017201820192020celkem
průměr35.328.820.021.225.7
medián3329182026
modus2819112020
počet závodů466521
průměrný odstup od vítěze %119,338,521,520,944,9
průměrné % poražených soupeřů24,652,766,466,654,6
počet jízd612121040
lepší 1. jízda0
0,0%
1
16,7%
1
16,7%
3
60,0%
5
23,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
3
30,0%
4
10,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 120
19.08.18
sl 119
18.08.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí2.1.1.2.3.3.1.1.4.4.1.2.4.2.3.2.4.1.4.1.1.1.4.3.4.3.4.5.6.4.3.3.3.4.10.8.3.2.5.6.
odstup %0,00,00,01,41,51,30,00,09,810,70,00,89,51,81,83,75,50,02,90,00,00,07,25,69,412,17,47,534,123,61,87,27,68,344,435,85,54,25,96,3
% poražených soupeřů96,3100,0100,094,188,288,2100,0100,050,040,0100,094,785,095,071,490,076,9100,066,7100,0100,0100,076,985,7---75,066,760,061,576,981,881,850,040,010,036,450,075,076,572,2
pořadí2017201820192020celkem
průměr5.54.42.42.03.2
medián54223
modus53114
počet závodů21418640
průměrný odstup od vítěze %6,114,93,30,77,1
průměrné % poražených soupeřů74,454,785,194,575,3
počet jízd427361279
lepší 1. jízda1
50,0%
3
21,4%
8
44,4%
3
50,0%
15
37,5%
čistých jízd3
75,0%
7
25,9%
13
36,1%
5
41,7%
28
35,4%

Kategorie C2M

Samková Olgasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí10.12.2.3.17.14.
odstup %26,026,328,919,539,432,3
% poražených soupeřů59,154,250,0---38,553,6
pořadí20172019celkem
průměr15.56.89.7
medián14310
modus1422
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %35,825,228,7
průměrné % poražených soupeřů46,140,842,6
počet jízd3811
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd2
66,7%
0
0,0%
2
18,2%

Kategorie C2W

Samková Olgasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí1.1.2.1.
odstup %0,00,06,10,0
% poražených soupeřů100,0100,080,0100,0
pořadí20162020celkem
průměr1.51.01.3
medián111
modus111
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %3,10,01,5
průměrné % poražených soupeřů90,0100,095,0
počet jízd437
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
pořadí5.9.1.1.1.2.1.4.1.1.1.1.3.4.1.1.
odstup %20,026,20,00,00,03,80,010,20,00,00,00,05,02,10,00,0
% poražených soupeřů76,555,6100,0100,0100,095,5100,078,6100,0100,0100,0100,086,783,3100,0100,0
pořadí20192020celkem
průměr1.84.02.3
medián111
modus111
počet závodů12416
průměrný odstup od vítěze %1,811,64,2
průměrné % poražených soupeřů95,383,092,3
počet jízd23730
lepší 1. jízda2
16,7%
2
50,0%
4
25,0%
čistých jízd8
34,8%
1
14,3%
9
30,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 120
19.08.18
sl 119
18.08.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 82
17.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 120
20.08.17
sl 119
19.08.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 35
29.04.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 48
14.05.16
sl 40
07.05.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 151
26.09.15
pořadí1.2.1.1.11.12.1.1.9.13.2.12.3.3.2.2.7.5.1.3.1.1.6.9.16.19.6.5.10.5.9.13.19.8.5.8.10.4.3.7.7.17.25.19.14.5.6.13.22.19.27.22.23.21.11.18.15.15.20.33.32.5.7.33.46.22.18.21.20.24.
odstup %0,00,60,00,06,112,70,00,011,424,02,46,41,46,71,20,85,814,80,01,10,00,08,38,530,828,73,42,223,912,111,229,028,78,58,519,118,79,56,53,95,563,876,313,512,73,96,010,614,131,934,730,847,935,216,041,629,717,715,219,919,09,910,733,660,337,529,557,7325,027,5
% poražených soupeřů100,098,2100,0100,083,183,3100,0100,074,264,798,685,196,296,297,998,190,593,8100,096,7100,0100,090,484,348,347,189,692,078,090,574,282,675,375,085,284,180,488,092,085,787,015,817,255,067,586,783,370,751,240,025,768,269,935,563,022,736,467,454,840,739,273,357,147,529,725,010,59,1---51,1
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr24.022.716.29.34.54.711.9
medián2420178319
modus242075111
počet závodů112181518670
průměrný odstup od vítěze %27,553,026,616,15,23,221,4
průměrné % poražených soupeřů51,137,954,578,892,694,170,0
počet jízd22435303612139
lepší 1. jízda0
0,0%
3
25,0%
7
38,9%
10
66,7%
10
55,6%
4
66,7%
34
48,6%
čistých jízd1
50,0%
9
37,5%
13
37,1%
11
36,7%
17
47,2%
8
66,7%
59
42,4%

Kategorie PW

Samková Olgasl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
pořadí24.24.
odstup %40,543,7
% poražených soupeřů28,128,1
pořadí2014celkem
průměr24.024.0
medián2424
modus2424
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,142,1
průměrné % poražených soupeřů28,128,1
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí4.2.4.3.6.4.10.8.
odstup %9,51,87,25,634,123,644,435,8
% poražených soupeřů85,095,076,985,761,576,910,036,4
pořadí20182019celkem
průměr7.03.35.1
medián634
modus444
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %34,56,020,2
průměrné % poražených soupeřů46,285,765,9
počet jízd8816
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
37,5%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%
2
12,5%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
33,3%
1
33,3%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí3.3.6.9.10.5.8.10.
odstup %1,46,78,38,523,912,119,118,7
% poražených soupeřů96,296,290,484,378,090,584,180,4
pořadí20182019celkem
průměr8.35.36.8
medián836
modus1033
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %18,46,212,3
průměrné % poražených soupeřů83,391,887,5
počet jízd8816
lepší 1. jízda3
75,0%
2
50,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
2
12,5%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Samková Olgasl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
pořadí2.2.1.3.2.3.3.2.2.2.2.
odstup %6,95,40,01,80,96,68,85,88,69,014,9
% poražených soupeřů88,983,3100,071,485,771,471,450,050,080,066,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr2.02.52.51.72.2
medián22222
modus22222
počet závodů242311
průměrný odstup od vítěze %11,97,51,44,16,3
průměrné % poražených soupeřů73,460,778,690,774,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Samková Olgasj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
pořadí1.1.1.1.1.1.2.2.3.4.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,017,46,47,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,066,750,060,040,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr3.51.51.01.01.7
medián31111
modus31111
počet závodů242210
průměrný odstup od vítěze %7,14,40,00,03,2
průměrné % poražených soupeřů50,079,2100,0100,081,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále