Samková Olga, 2005, SK Třebechovice

Samková Olga, 2005

SK Třebechoviceregistrační číslo: 061039
výkonnostní třídy  slalom K1: 1 C1: 2+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 5. 1/U23 5.465,6NKZ
75
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 3. 2/U23 1.081,1NKZ
75
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1W sjezd 4. 3/U23 -
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1W slalom 9. 5/U23 19.1617,1ČP
40
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1W slalom 10. 6/U23 64.1061,3ČP
37
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1W slalom 11. 5/U23 13.8813,0ČP
35
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1W slalom 12. 6/U23 4.344,2ČP
33
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1W slalom 10. 5/U23 67.6866,6ČP
37
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy K1W slalom 10. 5/U23 61.6664,4ČP
37
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1W slalom 16. 5/U23 25.8824,2ČP
25
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy K1W slalom 19. 7/U23 11.9011,7ČP
19
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 C1W slalom 1. 1/U23
136
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1W slalom    
0
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1W slalom 28. 10/U23 56.6162,0
38
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 5. 3/U23 12.4613,1
106
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1W slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 13. 7/U23 9.4510,1
138
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom    
0
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 1. 1/DS
120
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 1. 1/DS
112
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom     NKZ
0
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 3. 2/DS 3.903,5NKZ
75
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 14. 5/DS 29.0725,2NKZ
46
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 14. 7/DS 17.6416,1NKZ
33
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1W slalom 7. 4/DS 6.135,3-
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I K1W slalom 6. 1/DS 53.8046,1ČP
49
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I K1W slalom 15. 3/DS 12.6010,9ČP
27
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 3. 2/DS 11.9511,5
150
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 4. 3/DS 5.195,1
209
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DS 1.661,5
174
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DS 1.361,3
263
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 2. 1/DS 1.441,5
145
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 1. 1/DS
172
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
final junior
2.   3.373,3-
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal junior
6.   9.238,8-
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat junior
2.   -
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 7. 3/DS 11.9911,3NKZ
68
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 6. 6/DS 9.229,3NKZ
57
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 4/DS 9.828,8NKZ
68
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 9. 7/DS 6.045,7NKZ
53
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 6. 2/DS 5.445,7NKZ
68
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 47. 13/DS 67.4576,7NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 5. 3/DS 4.984,7NKZ
68
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 4. 4/DS 1.411,4NKZ
75
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom     ČP
0
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom     ČP
0
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 18. 6/DS 90.3081,5ČP
21
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 19. 7/DS 17.2016,0ČP
19
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 21. 7/DS 270.20253,0ČP
15
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 7. 2/DS 7.767,6ČP
46
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 1. 1/DS
31
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 1. 1/DS
71
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 1. 1/DS
31
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 1. 1/DS
73
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 1. 1/DS
56
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 1. 1/DS
100
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 1. 1/DS
60
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 1. 1/DS
108
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 24. 6/DS 69.0062,8NKZ
23
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 9. 4/DS 7.507,1NKZ
43
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 3/DS 10.489,0NKZ
57
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 4. 2/DS 5.795,4NKZ
62
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 3. 2/DS 6.035,9-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 2/DS 2.262,3-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DS 14.4410,9-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DS 1.601,4
103
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 4. 1/DS 2.282,2
193
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1W slalom 3. 2/DS 11.799,5
97
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 4. 2/DS 7.976,6
224
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 11. 4/DS 15.0012,9ČP
35
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom 18. 4/DS 19.2917,7ČP
21
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 8. 3/DS 21.4717,4ČP
43
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom 14. 3/DS 9.838,0ČP
29
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 1. 1/DS
46
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 4. 3/DS 7.797,7NKZ
75
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 5. 4/DS 4.304,4NKZ
57
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 5. 3/DS 9.709,5NKZ
75
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 49. 16/DS 56.9057,8NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 3. 1/DS 10.5511,7NKZ
75
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 2. 1/DS 1.111,2NKZ
68
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 7. 3/DS 23.0020,0NKZ
75
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 3. 2/DS 7.196,5NKZ
75
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 20. 5/DS 65.1554,3ČP
17
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 21. 5/DS 20.0618,9ČP
15
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 10. 4/DS 21.3218,7ČP
37
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 13. 2/DS 10.8910,0ČP
31
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 8. 4/DS 65.2757,9ČP
43
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 8. 2/DS 15.1514,6ČP
43
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 11. 4/DS 27.6423,2ČP
35
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 13. 3/DS 12.1510,8ČP
31
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 6. 2/DS 13.9412,7
67
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 5. 3/DS 13.2712,7
158
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 5. 2/DS 9.398,1
77
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 1/DS 3.573,2
188
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom    
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 1. 1/DS
20
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 1. 1/DS
60
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 2. 1/DS 5.286,1
96
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 10. 4/DS 12.8215,2
90
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 4. 2/DS 14.2815,7
86
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 3. 1/DS 5.526,4
155
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/DM 12.6912,9NKZ
57
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 6. 5/DM 6.386,8NKZ
57
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 10. 5/DM 12.3012,6NKZ
53
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DM NKZ
75
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 2. 2/DM 0.670,6
51
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
136
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/DM
59
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
150
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 7. 4/DM 20.9518,5NKZ
57
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 8. 5/DM 5.705,3NKZ
53
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 13. 7/DM 32.5127,5NKZ
40
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 4. 3/DM 9.789,2NKZ
68
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 4. 2/DM 8.848,7-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 10.208,3-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 2. 1/DM 1.661,7-
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 1/DM 91.7076,0ČP
43
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 24. 7/DM 73.1461,2ČP
12
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 9. 2/DM 48.9341,4ČP
40
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 22. 8/DM 66.1357,8ČP
14
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom    
0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 2. 2/DM 1.091,2
167
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 3. 2/DM 3.673,4
60
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 1. 1/DM
178
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DM 4.594,8
101
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 3. 1/DM 4.815,4
208
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DM 5.915,0
101
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DM
208
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 2. 1/DM 2.673,4
63
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 7. 3/DM 3.394,5
104
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 3. 2/DM 6.086,9
55
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 1. 1/DM
133
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/DM 1.781,9
62
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 1. 1/DM
190
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
   
0
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/DM 0.510,5
63
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 5. 3/DM 2.292,7
146
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 4.984,8
36
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 3/DM 18.6916,6NKZ
0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 5. 2/DM 4.113,7NKZ
75
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 3/DM 17.0615,8NKZ
68
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 8. 4/DM 4.554,2NKZ
49
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 13. 4/DM 32.0628,2ČP
31
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 19. 5/DM 27.0228,1ČP
19
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 15. 5/DM 32.6130,8ČP
27
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 15. 2/DM 15.5315,6ČP
27
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 14. 3/DM 80.0576,1ČP
29
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 18. 5/DM 16.9417,1ČP
21
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 13. 3/DM 191.29181,4ČP
31
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 16. 2/DM 20.9320,9ČP
25
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 2. 1/DM 0.050,0
49
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/DM
109
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
SOUČKOVÁ Lucie
1. 1/DM
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/DM
53
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 2. 1/DM 0.700,6
118
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
SOUČKOVÁ Lucie
1. 1/DM
0
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 10. 4/DM 30.0725,0-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 22.6315,7-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 12. 5/DM 10.699,7-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 11. 2/DM 15.7315,4ČP/NKZ
35/68
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 20. 3/DM 13.0013,7ČP/NKZ
19/57
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 2/DM 78.0468,0ČP
43
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 24. 4/DM 79.6174,7ČP
12
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
    ČP
0
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 8. 2/DM 23.6520,9ČP
43
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 27. 5/DM 70.7966,4ČP
9
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
    ČP
0
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 3. 1/DM 21.5925,9-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/DM
32
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 1. 1/DM
114
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
SAMEK Petr
5. 1/DM 22.7020,0
23
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/DM 1.591,4
27
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 1. 1/DM
119
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
SAMEK Petr
9. 2/DM 29.3626,2
11
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 18. 4/DM 32.8430,8ČP
21
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 17. 3/DM 18.6518,9ČP
23
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM ČP
75
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 13. 2/DM 24.4520,3ČP
31
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 14. 1/DM 18.0616,0ČP
29
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
    ČP
0
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 8. 2/DM 33.6232,2ČP
43
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 19. 2/DM 22.7922,9ČP
19
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM ČP
75
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10. 1/DM 21.4619,6ČP
37
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 16. 2/DM 20.0219,3ČP
25
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM ČP
75
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 3/DM 17.4416,5NKZ
57
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 9.407,2NKZ
68
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 20. 5/DM 18.1618,3NKZ
35
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 3/DM 26.6924,8NKZ
57
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 14.9611,5NKZ
68
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 15. 2/DM 13.6113,1NKZ
62
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 11. 3/DM 20.1922,1NKZ
57
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 8.007,1NKZ
68
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 38. 11/DM 35.4443,1NKZ
10
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 17. 5/DM 41.3547,4NKZ
40
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/DM 33.3532,2NKZ
68
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 13. 2/DM 12.9716,3NKZ
62
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 1/DM 1.551,5
30
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 11. 6/DM 5.566,1
149
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
33
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 1/DM 1.231,3
27
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 12. 6/DM 10.8112,7
147
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DM
44
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/ZS
23
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMKOVÁ Valerie
10. 2/ZS 32.0026,0
0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/ZS
84
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
39
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/ZS
24
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMKOVÁ Valerie
12. 2/ZS 31.3026,3
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 1. 1/ZS
87
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/ZS 4.503,8
51
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 11. 4/ZS 28.1528,3NKZ
43
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 7.945,4NKZ
68
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 29. 7/ZS 27.7228,8NKZ
13
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 4. 1/ZS 7.456,5NKZ
62
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/ZS 1.871,1NKZ
68
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 21. 5/ZS 21.3821,8NKZ
25
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 17. 5/ZS 56.2752,5-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 38.4328,0-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 9. 2/ZS 14.5714,0-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 2. 2/ZS 0.170,2-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 9. 8/ZS 9.209,9-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS -
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/ZS 11.159,8
18
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2M slalom
DRÁBEK Matyáš
2. 1/ZS 36.9028,9
7
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 9. 1/ZS 12.4611,4
81
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 4. 2/ZS 12.2810,7
18
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2M slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 23.9319,5
6
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 13. 2/ZS 23.0524,0
75
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/ZS
40
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 2. 1/ZS 2.552,4
149
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
29
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/ZS 1.010,8
36
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
4. 1/ZS 12.7810,2
25
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 12. 2/ZS 6.966,4
115
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
17
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 67.806,9
13
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
12
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 53.505,4
8
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
17
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 4. 4/ZS 10.319,5OČ/OM
17/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 3. 3/ZS 1.411,4OČ/OM
84/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
18/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 2/ZS 2.021,8OČ/OM
22/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 3. 3/ZS 6.846,7OČ/OM
84/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
18/0
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 19. 4/ZS 48.9842,5NKZ
35
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 24.   24.8923,2NKZ
27
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 18. 2/ZS 34.5431,5NKZ
46
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 18. 4/ZS 20.4419,8NKZ
40
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 2/ZS 1.971,8
18
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 1/ZS 1.171,2
155
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
22
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/ZS 3.963,7
34
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 1/ZS 0.810,8
177
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
32
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 7. 3/ZS 6.465,8
120
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 6.885,0
37
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1W slalom 4. 3/ZS 6.585,5
22
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 5. 3/ZS 13.2514,8
136
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
4. 1/ZS 2.542,1
38
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1W slalom 1. 1/ZS
35
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 1/ZS 36.3130,0NKZ
49
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 17. 2/ZS 21.3518,9NKZ
33
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 2/ZS 36.2931,1NKZ
57
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 11. 2/ZS 18.2616,5NKZ
46
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 4. 3/ZS 3.142,9
9
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 1. 1/ZS
101
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
29
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 1. 1/ZS
22
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 3. 1/ZS 1.061,1
121
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/ZS
34
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 1. 1/ZS
23
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1. 1/ZS
82
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 1. 1/ZS
26
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1. 1/ZS
100
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 4. 4/ZS 9.357,2OČ/OM
14/0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 6. 6/ZS 9.518,3OČ/OM
57/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 3. 3/ZS 7.455,6OČ/OM
18/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 9. 9/ZS 10.498,5OČ/OM
49/0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 21. 5/ZS 103.32105,1NKZ
21
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 19. 3/ZS 22.1526,0NKZ
23
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 13. 3/ZS 36.7041,8NKZ
37
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 33. 5/ZS 32.1238,0NKZ
6
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 14. 3/ZS 28.7227,0-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 46. 10/ZS 55.1953,7-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 9/ZS 7.5915,1-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 3. 3/ZS 10.2411,8-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 11. 10/ZS 16.4219,9-
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1W slalom 4. 1/ZS 11.849,4
1
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 16. 2/ZS 28.6330,8
34
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1W slalom 3. 2/ZS 14.6412,1
8
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1W slalom 19. 4/ZS 28.6628,7
27
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 4. 2/ZS 8.967,4
7
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 6. 1/ZS 3.853,4
90
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 5. 2/ZS 9.397,5
7
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 5. 1/ZS 2.602,2
96
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
9
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 3. 2/ZS 18.601,8
4
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
9
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZS 10.000,9
5
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 6. 5/ZS 35.0334,1OČ/OM
4/0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 10. 8/ZS 23.2223,9OČ/OM
30/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 4. 4/ZS 24.6023,6OČ/OM
6/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 5. 5/ZS 11.1412,1OČ/OM
38/0
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1W slalom 9. 2/ZS 10.5311,2
48
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1W slalom 10. 2/ZS 12.6313,4
46
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 29. 4/ZS 31.4530,4NKZ
14
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 26. 2/ZS 56.5455,0NKZ
19
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 32. 5/ZS 34.4334,7NKZ
9
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 34. 4/ZS 46.1447,2NKZ
8
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 13. 3/ZS 22.5429,0
73
20.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 3. 2/ZS 1.971,8
8
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 19. 3/ZS 23.5228,7
51
19.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 3. 2/ZS 7.807,2
8
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1W slalom 3. 2/ZS 9.507,6
3
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 8. 2/ZS 9.658,5
36
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1W slalom 4. 2/ZS 10.398,3
2
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 5. 1/ZS 9.218,5
51
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 10. 9/ZS 53.0144,4OČ/OM
1/0
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 8. 7/ZS 21.0419,1OČ/OM
30/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 8. 8/ZS 44.4235,8OČ/OM
2/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 10. 9/ZS 21.6218,7OČ/OM
22/0
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 4. 1/ZS 8.609,5
31
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 3. 2/ZS 6.205,5
1
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 3. 1/ZS 6.606,5
35
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 2. 2/ZS 5.204,2
2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 5. 2/ZM 7.605,9
9
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
17. 3/DM 44.4039,4
5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 7. 1/ZM 4.603,9
58
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 6. 2/ZM 8.306,3
10
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
14. 3/DM 38.3032,3
8
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 7. 1/ZM 6.605,5
60
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 37. 4/ZM 45.9047,0NKZ
1
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 28. 3/ZM 66.6954,7NKZ
10
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 14. 4/ZM 24.9624,0-
20.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 17. 2/ZM 65.9563,8
9
19.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 25. 2/ZM 74.7076,3
11
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 19.   14.4613,5
20
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 14.   16.2212,7
25
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/ZM 4.503,9
34
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/ZM 7.306,0
30
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZM
6
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZM 61.706,6
4
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZM
6
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZM 78.708,8
4
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 13. 5/ZM 11.6110,6
28
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 22. 7/ZM 15.2414,1
18
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 19. 2/ZM 29.6431,9
11
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 27. 3/ZM 33.3234,7
9
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 43. 5/ZM 355.05307,0NKZ
0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 33. 2/ZM 77.6168,5NKZ
7
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom 22. 3/ZM 25.8830,8
28
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom 23. 3/ZM 30.1647,9
31
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 21. 4/ZM 35.8435,2
8
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1W sjezd 2. 1/ZM 56.005,8
1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 2. 1/ZM 69.308,6
1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/ZM 24.1017,4
1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/ZM
1
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
0
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 11. 1/ZM 18.3716,0
23
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 18. 3/ZM 36.9041,6
4
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 15. 2/ZM 25.2029,7
7
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 15. 2/ZM 20.6017,7
23
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
2. 2/ZS 9.706,1
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 20. 4/ZM 17.4015,2
18
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
1. 1/ZS
0
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 34. 12/ZM 67.4563,1-
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 33. 3/ZM 22.4019,9
20
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 32. 3/ZM 21.5019,0
18
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZM 97.809,0
2
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 3. 1/ZM 4.506,4
1
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 2. 1/ZM 158.0014,9
1
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 4. 1/ZM 5.407,7
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 1/ZM 11.409,9
8
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 2/ZM 13.0010,7
5
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 33. 6/ZM 31.0833,6
15
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom 46. 8/ZM 52.1660,3
5
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom    
0
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom 22. 2/ZM 37.7037,5
3
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
0
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 18. 3/ZM 35.3729,5
0
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 21. 3/ZM 47.9057,7
0
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 20. 3/ZM 283.40325,0
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 33. 3/PZ 35.2032,0
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 24. 1/PZ 30.6027,5
0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 24.   54.9040,5
0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 24.   62.3043,7
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 1   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 1   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 27.07.23 aktualizace z registru ČSK
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2+   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 17.06.19 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.05.19 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.08.18 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.07.17 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.06.16 updated from RVP
Samková OlgaSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.14 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 133,59 133,59
23.05.2021 slalom K1W 35,99 35,99
22.05.2021 slalom C1W 155,99 155,99
22.05.2021 slalom K1W 30,86 30,86
16.05.2021 slalom C1W 199,71 199,71
16.05.2021 slalom K1W 30,76 30,76
15.05.2021 slalom C1W 272,11 272,11
15.05.2021 slalom K1W 31,29 31,29
Místo narozeníHradec Králové
Znamenístřelec
BydlištěTřebechovice pod Orebem
ZaměstnáníZŠ Třebechovice pod Orebem
Výrobce loděGalasport
Model loděC1-What else K1-Caipi fins
Výrobce pádlaGalasport
Od kolika let pádluje6
První trenérTaťka
Současný trenérJaromír Indruch, Tomáš Indruch, Jiří Karlovský
Sportovní vzorVavřinec Hradílek
ZálibyHra na klasickou kytaru, windsurfing, sjezdové lyžování, box, fitness zumba
Nejlepší dosažené výsledkymistrině ČR žáků 2019 C2x s Matyášem Drábkem, vícemistrině ČR žáků 2019 C1Ž, 3. místo MČR dorostu 2019 K1Ž
Oblíbený filmZatím spolu, zatím živy
Oblíbený herecTom Cruise
Oblíbená traťUSD Roudnice

Profil aktualizován 22.04.2024

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-A
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1W FINALE-A
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1W HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1W FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1W HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1W FINALE-A
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1W FINALE-A
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1W HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1W HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1W FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1W HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-A
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-A
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W FINALE-A
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-A
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-B
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C2X FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C2X HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-A
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
0|5203|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 137
12.K1W 4/4 126
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 4/4 242
35.K1W 4/4 176

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.C1W 3/3 36
15.K1W 5/5 141
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 272
~~~K1W 4/6 260
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 4/4 386
1.K1W 5/8 909

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/6 193
12.K1W 5/6 155
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
~~~K1W 4/6 262
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/11 459
1.K1W 5/12 918

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 5/6 174
18.K1W 5/6 106
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 235
2.K1W 4/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/10 390
17.C2X
Drábek Matyáš
2/2 36
1.K1W 5/10 951

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/7 201
1.C2X
Drábek Matyáš
5/6 225
18.K1W 5/7 115
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 239
2.C2X
Drábek Matyáš
4/4 272
3.K1W 4/5 216
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/6 191
 C2W
Součková Lucie
2/2 0
15.C2X
Drábek Matyáš
2/2 77
23.C2X
Samek Petr
2/2 34
6.K1W 5/6 647

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 214
6.C2X
Drábek Matyáš
2/2 136
7.K1W 4/6 146
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/18 171
52.C2M
Drábek Matyáš
2/2 13
 C2M
Samková Valerie
2/2 0
1.C2X
Drábek Matyáš
5/12 199
1.K1W 5/18 738
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2X
Drábek Matyáš
2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/5 67

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 2/2 58
21.K1W 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/14 38
16.K1W 5/16 361
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1W 4/4 27

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.K1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 19
59.C2M
Kliščová Barbora
2/2 13
34.K1W 5/20 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/8 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Kliščová Barbora
2/2 0
61.K1W 5/14 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 4

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
C1W1223111311
K1W1215121818
C2X----1

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220212020201920182017
K1W0002372135
C1W-1000317-
C2X----26--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
C1W1422221038---
K1W3511161163461159-
C2X---17231-----
C2W----6---10--
C2M-----109-59---
PW----------35

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
K1W19423951

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C1W3837
C2X31-
K1W8563
Fotky nenalezeny.
0|5203|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 137
12.K1W 4/4 126
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 4/4 242
35.K1W 4/4 176

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.C1W 3/3 36
15.K1W 5/5 141
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 272
~~~K1W 4/6 260
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 4/4 386
1.K1W 5/8 909

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/6 193
12.K1W 5/6 155
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
~~~K1W 4/6 262
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/11 459
1.K1W 5/12 918

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.C1W 5/6 174
18.K1W 5/6 106
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 235
2.K1W 4/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/10 390
17.C2X
Drábek Matyáš
2/2 36
1.K1W 5/10 951

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/7 201
1.C2X
Drábek Matyáš
5/6 225
18.K1W 5/7 115
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 239
2.C2X
Drábek Matyáš
4/4 272
3.K1W 4/5 216
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/6 191
 C2W
Součková Lucie
2/2 0
15.C2X
Drábek Matyáš
2/2 77
23.C2X
Samek Petr
2/2 34
6.K1W 5/6 647

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 214
6.C2X
Drábek Matyáš
2/2 136
7.K1W 4/6 146
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/18 171
52.C2M
Drábek Matyáš
2/2 13
 C2M
Samková Valerie
2/2 0
1.C2X
Drábek Matyáš
5/12 199
1.K1W 5/18 738
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2X
Drábek Matyáš
2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/5 67

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 2/2 58
21.K1W 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/14 38
16.K1W 5/16 361
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1W 4/4 27

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.K1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 19
59.C2M
Kliščová Barbora
2/2 13
34.K1W 5/20 213
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/8 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Kliščová Barbora
2/2 0
61.K1W 5/14 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 4

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
C1W1223111311
K1W1215121818
C2X----1

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220212020201920182017
K1W0002372135
C1W-1000317-
C2X----26--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
C1W1422221038---
K1W3511161163461159-
C2X---17231-----
C2W----6---10--
C2M-----109-59---
PW----------35

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
K1W19423951

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C1W3837
C2X31-
K1W8563

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
183 125 41 22     371
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár13.513.0855
K1W16.116.01927
C1W12.011.0825
C2X1.01.013
NKZ13.710.0275
K1W17.914.0340
C1W10.410.0729
C2X2.22.026
veřejné závody6.63.01193
K1W9.56.01100
C1W2.93.0164
C2X2.31.0117
C2M9.710.026
C2W1.31.014
PW24.024.0242
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár35,500,000,035,555
K1W00,000,000,000,027
C1W00,000,000,000,025
C2X3100,000,000,03100,03
NKZ11,368,056,71216,075
K1W12,512,537,5512,540
C1W00,000,013,413,429
C2X00,0583,3116,76100,06
veřejné závody5126,42714,02211,410051,8193
K1W2222,088,077,03737,0100
C1W1625,01523,41320,34468,864
C2X1058,8211,815,91376,517
C2M00,0116,7116,7233,36
C2W375,0125,000,04100,04
PW00,000,000,000,02
Celkem5517,03310,2278,411535,6323
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1074196391211,2
K1W54177233814,8
C1W4721084548,5
C2X63165300,0
NKZ1443070212013,9
K1W771876241519,5
C1W5711202058,8
C2X1074700,0
veřejné závody37238381014839,8
K1W1962246119246,9
C1W123110894536,6
C2X311525929,0
C2M1126624218,2
C2W730400,0
PW436900,0
Celkem623111041818028,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí9.11.10.16.18.21.11.8.20.10.8.11.8.9.13.15.14.13.11.8.8.18.13.8.10.
odstup % *)17,113,066,624,281,5253,012,917,454,318,757,923,276,041,428,230,876,1181,415,468,020,930,820,332,219,6
% poražených soupeřů *)65,256,562,540,015,04,850,065,09,557,163,247,458,850,040,030,027,833,350,063,261,115,042,966,757,1
pořadí20202021202220232024celkem
průměr10.912.011.319.511.512.0
medián101310181011
modus81381898
počet závodů7662425
průměrný odstup od vítěze % *)29,672,330,7167,330,251,2
průměrné % poražených soupeřů *)50,940,048,79,956,145,3
počet jízd1410123847
lepší 1. jízda4
57,1%
5
83,3%
3
50,0%
1
50,0%
3
75,0%
16
64,0%
čistých jízd2
14,3%
0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
12,5%
4
8,5%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 39
02.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí1.1.1.
odstup % *)0,00,00,0
% poražených soupeřů *)---------
pořadí2020celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze % *)0,00,0
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,0
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí10.12.10.19.6.15.19.7.18.14.21.13.8.13.24.22.19.15.18.16.20.24.27.17.14.19.16.
odstup % *)61,34,264,411,746,110,916,07,617,78,018,910,014,610,861,257,828,115,617,120,913,774,766,418,916,022,919,3
% poražených soupeřů *)77,572,576,953,885,360,050,083,346,959,441,265,778,863,611,512,541,954,841,448,364,223,316,144,856,737,948,3
pořadí20202021202220232024celkem
průměr19.619.014.511.812.816.1
medián19181371016
modus14151361019
počet závodů7664427
průměrný odstup od vítěze % *)33,133,513,320,235,427,2
průměrné % poražených soupeřů *)41,635,159,369,770,252,5
počet jízd1412128854
lepší 1. jízda5
71,4%
3
50,0%
4
66,7%
4
100,0%
3
75,0%
19
70,4%
čistých jízd1
7,1%
0
0,0%
2
16,7%
2
25,0%
3
37,5%
8
14,8%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
pořadí3.11.8.4.9.10.8.8.17.2.14.3.
odstup % *)5,912,917,48,741,425,068,020,952,50,227,011,8
% poražených soupeřů *)92,350,065,088,550,064,063,261,127,395,040,991,3
pořadí20182019202020212022celkem
průměr8.59.58.76.57.38.1
medián328488
modus328438
počet závodů2232312
průměrný odstup od vítěze % *)19,426,338,025,112,124,3
průměrné % poražených soupeřů *)66,161,262,869,369,165,7
počet jízd4464624
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
66,7%
1
50,0%
1
33,3%
6
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
5
20,8%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
pořadí2.2.2.3.1.
odstup % *)10,98,315,728,00,0
% poražených soupeřů *)83,387,583,360,0100,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr2.02.02.02.02.0
medián12222
modus12222
počet závodů21115
průměrný odstup od vítěze % *)14,015,78,310,912,6
průměrné % poražených soupeřů *)80,083,387,583,382,8
počet jízd42219
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
sl 107
13.08.16
pořadí7.6.15.1.2.18.14.2.22.12.24.27.9.9.46.11.14.27.34.
odstup % *)5,346,110,90,02,317,78,01,757,89,774,766,414,09,953,719,924,034,763,1
% poražených soupeřů *)85,085,360,0100,097,546,959,497,712,578,023,316,184,084,021,182,572,325,728,3
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr34.020.528.59.021.012.011.37.315.8
medián341411924214614
modus3414119122212
počet závodů1222323419
průměrný odstup od vítěze % *)63,129,336,812,050,329,79,315,627,4
průměrné % poražených soupeřů *)28,349,051,884,039,155,167,982,661,0
počet jízd2444646737
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
2
66,7%
1
50,0%
2
66,7%
4
100,0%
14
73,7%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
1
16,7%
2
28,6%
6
16,2%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
pořadí14.7.8.6.5.24.8.4.5.3.7.7.10.7.13.10.8.11.12.13.11.17.11.4.19.18.10.8.21.13.
odstup %25,211,38,85,74,762,89,07,79,511,720,012,912,618,527,516,615,815,416,524,822,147,428,36,542,531,530,031,1105,141,8
% poražených soupeřů61,879,376,780,885,28,074,187,082,690,572,780,071,073,952,071,077,450,060,758,664,342,941,281,321,737,050,063,24,842,9
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr17.011.712.89.28.58.010.5
medián13101285710
modus134117357
počet závodů26566530
průměrný odstup od vítěze %73,528,325,317,320,111,124,1
průměrné % poražených soupeřů23,949,155,370,969,276,861,4
počet jízd412101212959
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
4
80,0%
1
16,7%
6
100,0%
1
20,0%
16
53,3%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
1
11,1%
5
8,5%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
pořadí2.2.2.2.3.2.
odstup %7,211,57,132,25,41,1
% poražených soupeřů75,075,050,066,7---50,0
pořadí20192020celkem
průměr2.52.02.2
medián222
modus222
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %3,314,510,7
průměrné % poražených soupeřů25,066,752,8
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
pořadí5.3.3.14.6.9.47.4.9.4.5.49.2.3.6.1.8.4.5.8.20.20.15.38.13.29.21.24.18.17.11.19.33.29.26.32.34.37.28.43.33.
odstup %5,61,13,516,19,35,776,71,47,15,44,457,81,26,56,80,05,39,23,74,213,718,313,143,116,328,821,823,219,818,916,526,038,030,455,034,747,247,054,7307,068,5
% poražených soupeřů91,795,995,672,989,483,34,293,584,094,092,611,198,096,091,1100,086,394,291,384,464,269,478,140,381,050,965,558,269,171,982,568,446,750,056,148,346,828,044,9---25,6
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr35.328.820.021.25.312.013.84.017.9
medián33291820546315
modus2819112082333
počet závodů4665666241
průměrný odstup od vítěze %119,338,521,520,94,913,718,83,428,6
průměrné % poražených soupeřů24,652,766,466,691,279,373,293,868,2
počet jízd6121210121211479
lepší 1. jízda0
0,0%
1
16,7%
1
16,7%
3
60,0%
2
33,3%
2
33,3%
4
66,7%
1
50,0%
14
34,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
3
30,0%
4
33,3%
4
33,3%
2
18,2%
1
25,0%
15
19,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 149
15.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 120
19.08.18
sl 119
18.08.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí1.5.3.2.1.1.1.1.2.3.6.5.1.2.4.2.1.3.2.2.2.3.2.2.2.1.1.2.3.3.1.1.4.4.1.2.4.2.3.2.4.1.4.1.1.1.4.3.4.3.4.5.6.4.3.3.3.4.10.8.3.2.5.6.
odstup %0,013,111,51,50,00,00,00,01,49,512,78,10,06,115,70,60,03,44,85,03,46,91,90,50,00,00,01,41,51,30,00,09,810,70,00,89,51,81,83,75,50,02,90,00,00,07,25,69,412,17,47,534,123,61,87,27,68,344,435,85,54,25,96,3
% poražených soupeřů100,078,990,995,8100,0100,0100,0100,095,090,570,675,0100,092,378,696,4100,092,995,795,796,092,394,194,796,3100,0100,094,188,288,2100,0100,050,040,0100,094,785,095,071,490,076,9100,066,7100,0100,0100,076,985,7---75,066,760,061,576,981,881,850,040,010,036,450,075,076,572,2
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr5.54.42.42.02.12.81.83.02.9
medián542222113
modus531121111
počet závodů214186994264
průměrný odstup od vítěze %6,114,93,30,73,05,93,26,66,1
průměrné % poražených soupeřů74,454,785,194,595,389,196,789,581,8
počet jízd4273612181863124
lepší 1. jízda1
50,0%
3
21,4%
8
44,4%
3
50,0%
0
0,0%
5
55,6%
2
50,0%
1
50,0%
23
35,9%
čistých jízd3
75,0%
7
25,9%
13
36,1%
5
41,7%
9
50,0%
5
27,8%
3
50,0%
1
33,3%
46
37,1%

Kategorie C2M

Samková Olgasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí10.12.2.3.17.14.
odstup %26,026,328,919,539,432,3
% poražených soupeřů59,154,250,0---38,553,6
pořadí20172019celkem
průměr15.56.89.7
medián14310
modus1422
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %35,825,228,7
průměrné % poražených soupeřů46,140,842,6
počet jízd3811
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd2
66,7%
0
0,0%
2
18,2%

Kategorie C2W

Samková Olgasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí1.1.2.1.
odstup %0,00,06,10,0
% poražených soupeřů100,0100,080,0100,0
pořadí20162020celkem
průměr1.51.01.3
medián111
modus111
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %3,10,01,5
průměrné % poražených soupeřů90,0100,095,0
počet jízd437
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 81
26.06.21
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
pořadí2.5.9.1.1.1.2.1.4.1.1.1.1.3.4.1.1.
odstup %4,820,026,20,00,00,03,80,010,20,00,00,00,05,02,10,00,0
% poražených soupeřů88,976,555,6100,0100,0100,095,5100,078,6100,0100,0100,0100,086,783,3100,0100,0
pořadí201920202021celkem
průměr1.84.02.02.3
medián1121
modus1121
počet závodů124117
průměrný odstup od vítěze %1,811,64,84,2
průměrné % poražených soupeřů95,383,088,992,1
počet jízd237131
lepší 1. jízda2
16,7%
2
50,0%
0
0,0%
4
23,5%
čistých jízd8
34,8%
1
14,3%
0
0,0%
9
29,0%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 75
19.06.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 149
15.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 120
19.08.18
sl 119
18.08.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 82
17.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 120
20.08.17
sl 119
19.08.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 35
29.04.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 48
14.05.16
sl 40
07.05.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 151
26.09.15
pořadí28.13.1.1.4.2.2.1.1.1.1.1.4.4.1.5.3.1.10.3.1.1.2.1.3.2.7.1.1.5.1.2.1.1.11.12.1.1.9.13.2.12.3.3.2.2.7.5.1.3.1.1.6.9.16.19.6.5.10.5.9.13.19.8.5.8.10.4.3.7.7.17.25.19.14.5.6.13.22.19.27.22.23.21.11.18.15.15.20.33.32.5.7.33.46.22.18.21.20.24.
odstup %62,010,10,00,05,11,31,50,00,00,00,00,02,26,60,012,73,20,015,26,40,00,01,20,05,40,04,50,00,02,70,00,60,00,06,112,70,00,011,424,02,46,41,46,71,20,85,814,80,01,10,00,08,38,530,828,73,42,223,912,111,229,028,78,58,519,118,79,56,53,95,563,876,313,512,73,96,010,614,131,934,730,847,935,216,041,629,717,715,219,919,09,910,733,660,337,529,557,7325,027,5
% poražených soupeřů27,070,7100,0100,093,398,098,6100,0100,0100,0100,0100,092,593,5100,089,595,0100,071,093,9100,0100,098,8100,096,398,192,9100,0100,092,5100,098,2100,0100,083,183,3100,0100,074,264,798,685,196,296,297,998,190,593,8100,096,7100,0100,090,484,348,347,189,692,078,090,574,282,675,375,085,284,180,488,092,085,787,015,817,255,067,586,783,370,751,240,025,768,269,935,563,022,736,467,454,840,739,273,357,147,529,725,010,59,1---51,1
pořadí2015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr24.022.716.29.34.54.72.43.31.620.59.5
medián242017831131136
modus24207511111131
počet závodů1121815186101082100
průměrný odstup od vítěze %27,553,026,616,15,23,21,44,61,036,116,3
průměrné % poražených soupeřů51,137,954,578,892,694,197,993,598,748,977,0
počet jízd224353036122020134196
lepší 1. jízda0
0,0%
3
25,0%
7
38,9%
10
66,7%
10
55,6%
4
66,7%
5
50,0%
7
70,0%
6
75,0%
1
50,0%
53
53,0%
čistých jízd1
50,0%
9
37,5%
13
37,1%
11
36,7%
17
47,2%
8
66,7%
15
75,0%
10
50,0%
8
61,5%
0
0,0%
92
46,9%

Kategorie PW

Samková Olgasl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
pořadí24.24.
odstup %40,543,7
% poražených soupeřů28,128,1
pořadí2014celkem
průměr24.024.0
medián2424
modus2424
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,142,1
průměrné % poražených soupeřů28,128,1
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Samková OlgaMEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
pořadí2.6.2.
odstup %0,08,83,3
% poražených soupeřů92,973,788,9
pořadí2023celkem
průměr3.33.3
medián22
modus22
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %4,04,0
průměrné % poražených soupeřů85,285,2
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd5
83,3%
5
83,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Samková Olgasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí4.2.4.3.6.4.10.8.
odstup %9,51,87,25,634,123,644,435,8
% poražených soupeřů85,095,076,985,761,576,910,036,4
pořadí20182019celkem
průměr7.03.35.1
medián634
modus444
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %34,56,020,2
průměrné % poražených soupeřů46,285,765,9
počet jízd8816
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
37,5%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%
2
12,5%

Kategorie C2X

Samková Olgasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
33,3%
1
33,3%

Kategorie K1W

Samková Olgasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí3.3.6.9.10.5.8.10.
odstup %1,46,78,38,523,912,119,118,7
% poražených soupeřů96,296,290,484,378,090,584,180,4
pořadí20182019celkem
průměr8.35.36.8
medián836
modus1033
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %18,46,212,3
průměrné % poražených soupeřů83,391,887,5
počet jízd8816
lepší 1. jízda3
75,0%
2
50,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
2
12,5%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Samková Olgasl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
pořadí2.2.1.3.2.3.3.2.2.2.2.
odstup %6,95,40,01,80,96,68,85,88,69,014,9
% poražených soupeřů88,983,3100,071,485,771,471,450,050,080,066,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr2.02.52.51.72.2
medián22222
modus22222
počet závodů242311
průměrný odstup od vítěze %11,97,51,44,16,3
průměrné % poražených soupeřů73,460,778,690,774,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Samková Olgasj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
pořadí1.1.1.1.1.1.2.2.3.4.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,017,46,47,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,066,750,060,040,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr3.51.51.01.01.7
medián31111
modus31111
počet závodů242210
průměrný odstup od vítěze %7,14,40,00,03,2
průměrné % poražených soupeřů50,079,2100,0100,081,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále