Kliščová Barbora, 2002

SK Třebechovice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 4. 1/DS 10.8019,5
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 5. 1/DS 212.4023,9
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 3. 1/DS 11.3020,0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd    
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 5. 1/DS 22.5621,1
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Matyáš
3. 1/DS 14.0911,5
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 9. 3/DS 27.0725,1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Matyáš
4. 1/DS 23.1019,3
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 36. 3/DS 35.0033,5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
MAREK Matyáš
9. 1/DS 21.4016,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 36. 3/DS 28.8027,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
MAREK Matyáš
14. 1/DS 28.7024,3
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 47. 7/DS 29.5728,3
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
MAREK Matyáš
6. 1/DS 13.8110,9
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
MAREK Matyáš
8. 1/DS 30.3924,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 67. 9/DS 46.1042,4
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 5. 1/DS 9.6016,8
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 9. 1/DS 237.9024,2
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/DS 10.3017,8
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 5. 1/DS 267.9027,0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 6. 1/DS 15.9013,5
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Matyáš
4. 1/DS 16.8012,6
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 7. 1/DS 18.1014,5
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Matyáš
4. 1/DS 22.5016,3
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 5. 1/DS 9.6016,8
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 50. 7/DS 36.1732,7
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
MAREK Matyáš
14. 1/DS 35.9826,3
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 48. 7/DS 43.7648,9
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
MAREK Matyáš
14. 1/DS 25.7420,9
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 17. 3/DS 38.3038,0
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 18. 3/DS 30.0032,3
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom    
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
HAVIÁROVÁ Zuzana
   
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 26. 9/DM 24.6519,3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
MAREK Matyáš
15. 2/DM 23.2015,3
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
HAVIÁROVÁ Zuzana
   
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 26. 8/DM 24.7718,6
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
MAREK Matyáš
11. 1/DM 28.4419,0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 28. 7/DM 20.1817,7
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
MAREK Matyáš
8. 1/DM 25.5319,4
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 33. 6/DM 21.5918,5
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
MAREK Matyáš
4. 1/DM 18.3213,6
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/DM 8.0012,8
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 8. 1/DM 383.4036,9
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/DM 9.5015,1
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 7. 1/DM 374.8034,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 4. 1/DM 13.1010,3
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
MAREK Matyáš
4. 1/DM 12.508,7
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 6. 1/DM 26.2021,6
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
MAREK Matyáš
6. 1/DM 18.2011,9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 4. 1/DM 3.702,9
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 3. 1/DM 3.902,8
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 48. 10/DM 47.7561,4
20.05.2018 Slalom v Sušici C2X slalom
MÁRA Michal
9. 3/DM 67.6559,5
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 56. 11/DM 49.3660,3
19.05.2018 Slalom v Sušici C2X slalom
MÁRA Michal
12.   50.2943,1
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 22. 6/DM 36.5632,2
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1W slalom 26. 6/DM 59.9955,0
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 22. 4/DM 41.5045,9
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 23. 4/DM 113.40112,5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMKOVÁ Olga
17. 3/DM 44.4039,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 26. 6/DM 20.3017,1
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMKOVÁ Olga
14. 3/DM 38.3032,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 29. 6/DM 24.0020,1
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 33.   35.9333,7
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 33.   56.0243,8
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 5. 1/DM 91.309,8
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 8. 2/DM 7.9013,4
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 7. 2/DM 133.0014,9
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 7. 1/DM 5.9010,1
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1W slalom 1.  
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1W slalom 1.  
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 26. 8/DM 41.7241,0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 27. 9/DM 57.3859,6
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 20. 10/ZS 23.3020,0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
SAMKOVÁ Olga
2. 2/ZS 9.706,1
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 15. 7/ZS 15.8013,8
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
SAMKOVÁ Olga
1. 1/ZS
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom    
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 42. 14/ZS 29.5026,1
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 2. 1/ZS 4.406,3
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/ZS 139.7012,9
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 2. 1/ZS 4.306,2
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd    
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 22. 11/ZS 23.5024,9
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 26. 11/ZS 33.3036,0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 11. 2/ZS 18.6016,2
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 9. 2/ZS 16.1013,3
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 41. 8/ZS 35.9738,9
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom 40. 8/ZS 49.4057,1
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom 27. 13/ZS 54.8062,4
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom 28. 13/ZS 48.1047,9
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 20. 8/ZS 70.2858,6
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 20. 8/ZS 56.8447,4
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VÁVROVÁ Aneta
26. 5/DM 45.8038,5
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 34. 13/ZS 35.6032,4
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VÁVROVÁ Aneta
27. 4/DM 59.2050,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 30. 13/ZS 33.4030,0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 40.   100.2088,0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 40.   86.7075,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kliščová BarboraSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kliščová BarboraSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kliščová BarboraSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Kliščová BarboraSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kliščová BarboraSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.06.16 updated from RVP
Kliščová BarboraSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.14 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5206|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C2X
Marek Matyáš
2/2 18
116.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1W 4/4 9

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C2X
Marek Matyáš
5/8 35
107.K1W 5/12 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 5/5 13

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Haviárová Zuzana
2/2 0
20.C2X
Marek Matyáš
5/5 23
46.C2X
Mára Michal
2/2 4
78.K1W 5/13 99
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.K1W 4/4 6

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Samková Olga
2/2 13
102.K1W 5/8 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
67.K1W 4/4 2

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Samková Olga
2/2 0
77.K1W 5/14 67
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.K1W 4/4 5

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vávrová Aneta
2/2 0
117.K1W 2/2 4

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C2X232946----
K1W1161077810277117182
C2M--12659-143-
C2W----10--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1W2431626748
Fotky nenalezeny.
0|5206|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C2X
Marek Matyáš
2/2 18
116.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1W 4/4 9

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C2X
Marek Matyáš
5/8 35
107.K1W 5/12 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 5/5 13

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Haviárová Zuzana
2/2 0
20.C2X
Marek Matyáš
5/5 23
46.C2X
Mára Michal
2/2 4
78.K1W 5/13 99
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.K1W 4/4 6

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Samková Olga
2/2 13
102.K1W 5/8 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
67.K1W 4/4 2

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Samková Olga
2/2 0
77.K1W 5/14 67
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.K1W 4/4 5

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vávrová Aneta
2/2 0
117.K1W 2/2 4

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C2X232946----
K1W1161077810277117182
C2M--12659-143-
C2W----10--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1W2431626748

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
51   24 19     94
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody20.920.02671
K1W26.026.02649
C2X8.58.0417
C2M19.317.0143
C2W1.51.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody34,211,422,868,571
K1W24,100,012,036,149
C2X00,000,015,915,917
C2M00,000,000,000,03
C2W150,0150,000,02100,02
Celkem34,211,422,868,571
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody135115694432,6
K1W95980103738,9
C2X321304515,6
C2M4226250,0
C2W424600,0
Celkem135115694432,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Kliščová Barborasl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 151
26.09.15
pořadí17.14.27.
odstup %39,432,350,3
% poražených soupeřů38,553,613,3
pořadí20152017celkem
průměr27.015.519.3
medián271417
modus271414
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %50,335,840,6
průměrné % poražených soupeřů13,346,135,1
počet jízd134
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
2
66,7%
2
50,0%

Kategorie C2W

Kliščová Barborasl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí2.1.
odstup %6,10,0
% poražených soupeřů80,0100,0
pořadí2016celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3,13,1
průměrné % poražených soupeřů90,090,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kliščová Barborasl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
pořadí3.4.9.14.6.8.4.4.14.14.15.11.8.4.6.9.12.
odstup %11,519,316,124,310,924,212,616,326,320,915,319,019,413,611,959,543,1
% poražených soupeřů77,866,755,640,958,350,050,062,513,327,833,356,530,066,728,611,115,4
pořadí201820192020celkem
průměr9.39.13.58.5
medián9838
modus41434
počet závodů78217
průměrný odstup od vítěze %25,919,015,421,4
průměrné % poražených soupeřů34,544,872,343,8
počet jízd1414432
lepší 1. jízda2
28,6%
7
87,5%
1
50,0%
10
58,8%
čistých jízd2
14,3%
2
14,3%
1
25,0%
5
15,6%

Kategorie K1W

Kliščová Barborasl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 151
26.09.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
pořadí5.9.36.36.47.67.6.7.50.48.17.18.26.26.28.33.6.4.3.48.56.22.26.22.23.26.29.33.33.1.1.26.27.20.15.42.22.26.11.9.41.40.27.28.20.20.30.40.40.
odstup %21,125,133,527,528,342,413,514,532,748,938,032,319,318,617,718,521,62,92,861,460,332,255,045,9112,517,120,133,743,80,00,041,059,620,013,826,124,936,016,213,338,957,162,447,958,647,430,088,075,5
% poražených soupeřů71,455,635,239,735,210,861,557,122,227,727,332,054,555,443,836,050,076,985,731,924,725,07,416,012,040,539,120,020,0100,0100,019,410,355,866,719,638,226,533,342,934,439,13,73,6------38,32,57,1
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr40.030.024.722.024.833.27.026.0
medián403022262636526
modus40302012636526
počet závodů211381310249
průměrný odstup od vítěze %81,730,035,626,936,131,223,134,6
průměrné % poražených soupeřů4,838,328,043,739,934,963,535,8
počet jízd4225162519495
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
6
46,2%
4
50,0%
5
38,5%
7
70,0%
0
0,0%
24
49,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
8
32,0%
5
31,3%
9
36,0%
11
57,9%
3
75,0%
36
37,9%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Kliščová Barborasj 100
26.07.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 98
31.07.16
pořadí5.9.5.5.8.7.5.7.3.
odstup %23,924,227,016,836,934,79,814,912,9
% poražených soupeřů42,911,133,355,6---14,342,914,360,0
pořadí20162017201820192020celkem
průměr3.06.07.56.35.06.0
medián357555
modus357555
počet závodů122319
průměrný odstup od vítěze %12,912,435,822,723,922,3
průměrné % poražených soupeřů60,028,67,233,342,930,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Kliščová Barborasj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
pořadí4.3.5.4.4.4.8.7.2.2.
odstup %19,520,016,817,812,815,113,410,16,36,2
% poražených soupeřů70,080,055,657,157,157,112,525,080,080,0
pořadí20162017201820192020celkem
průměr2.07.54.04.53.54.3
medián274434
modus274434
počet závodů2222210
průměrný odstup od vítěze %6,211,713,917,319,813,8
průměrné % poražených soupeřů80,018,857,156,475,057,4