3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod

22.05.2021   USD Praha - Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
r-body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza, 1998, TJ Dukla FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT TJ Dukla106.20 6 105.81 0 105.81 7522,32
2.2/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 MT USK Pha113.41 6 105.24 2 107.241.43/1,46824,35
3.3/U23SATKOVÁ Martina, 1998, TJ Dukla SATKOVÁ Martina 1998 MT TJ Dukla120.67 2 108.70 0 108.702.89/2,76226,42
4.4/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha115.01 2 111.00 0 111.005.19/4,95729,68
5.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc113.27 4 113.30 2 115.309.49/9,05335,77
6.2/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc118.71 4 115.55 2 117.5511.74/11,14938,96
7. MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla117.42 8 117.26 4 121.2615.45/14,64644,22
8.1/DMJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc120.48 2 122.46 2 124.4618.65/17,64348,76
9.3/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava126.54 4 126.46 8 134.4628.65/27,14062,94
10.4/DSFREISLEBENOVÁ Patricie 2003 2+ USK Pha123.56 6 132.85 6 138.8533.04/31,23765,99
11.2/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc158.61 6 111.57 4 115.579.76/9,23536,16
12.5/DSMORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha127.33 60 126.91 4 130.9125.10/23,73357,90
13.3/DMERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha160.91 12 125.59 8 133.5927.78/26,33161,70
14.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc148.21 2 129.61 4 133.6127.80/26,32961,73
15.5/DMSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.130.42 8 4.00 999 138.4232.61/30,82768,55
16.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc165.63 12 139.26 6 145.2639.45/37,32578,25
17.6/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK161.95 62 144.26 8 152.2646.45/43,92388,17
18.7/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc151.80 4 190.92 6 155.8049.99/47,22193,19
19.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK159.04 58 149.99 8 157.9952.18/49,31996,29
20.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava161.88 8 151.74 110 169.8864.07/60,617113,15
21.8/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha142.85 64 194.71 262 206.85101.04/95,515165,56

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
r-body
ČP
 
1. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha98.30 0 92.90 0 92.90 755,04
2.1/U23HEGER Vojtěch, 2000, TJ Dukla HEGER Vojtěch 2000 MT TJ Dukla98.14 0 94.40 0 94.401.50/1,6687,46
3. RAK Tomáš, 1989, TJ Dukla RAK Tomáš 1989 1 TJ Dukla98.79 0 96.11 0 96.113.21/3,56210,22
4.1/VMJÁNĚ Michal 1986 1 TJ Dukla98.74 4 96.69 0 96.693.79/4,15711,16
5. VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha98.81 4 96.89 0 96.893.99/4,35311,48
6.2/U23CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha97.47 0 97.35 0 97.354.45/4,84912,23
7.3/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha97.58 0 98.52 0 98.525.62/6,04614,11
8.4/U23HEGER Tomáš 1998 1 TJ Dukla101.56 0 98.97 0 98.976.07/6,54314,84
9.5/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 TJ Dukla99.19 2 98.64 2 100.647.74/8,34017,54
10.6/U23LHOTA Kryštof 2002 1 USK Pha101.07 2 100.53 50 150.5357.63/62,03731,46
11.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc108.64 4 99.56 0 99.566.66/7,23515,79
12.2/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha101.52 2 98.49 2 100.497.59/8,23317,30
13.7/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla102.47 4 101.07 0 101.078.17/8,83118,23
14.8/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha100.08 4 99.10 4 103.1010.20/11,02921,51
15.2/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha105.51 4 104.42 0 104.4211.52/12,42723,64
16.3/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha101.99 6 102.55 2 104.5511.65/12,52523,85
17.3/VMHAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha108.79 2 105.11 0 105.1112.21/13,12324,75
18.4/DSURBAN Michal 2004 2+ Šumperk111.89 4 105.76 0 105.7612.86/13,82125,80
19.1/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha109.27 4 107.08 0 107.0814.18/15,31927,94
20.4/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja110.82 0 106.02 2 108.0215.12/16,31729,45
21.5/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus110.17 4 106.57 2 108.5715.67/16,91530,34
22.6/VMRAŠEK Michal 1977 2+ TJ Dukla109.45 56 108.70 0 108.7015.80/17,01430,55
23.9/U23KUNA Václav 1998 1 TJ Dukla113.17 6 103.47 6 109.4716.57/17,81331,79
24.5/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB109.63 2 109.67 2 111.6318.73/20,21235,28
25.2/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha107.60 6 102.26 52 113.6020.70/22,31138,46
26.10/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha131.10 8 104.11 10 114.1121.21/22,81039,29
27.6/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov120.51 12 110.65 4 114.6521.75/23,4940,16
28.7/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha116.44 4 110.84 4 114.8421.94/23,6840,47
29.11/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn114.99 0 118.68 2 114.9922.09/23,8740,71
30.8/VMMALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha116.02 0 112.38 6 116.0223.12/24,9642,37
31.3/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha112.25 4 127.87 10 116.2523.35/25,1542,74
32.7/DSRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm111.47 6 107.74 52 117.4724.57/26,4444,71
33.8/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha113.97 4 124.53 6 117.9725.07/27,0345,52
34.4/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc115.43 6 118.35 102 121.4328.53/30,7251,11
35.5/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK116.84 58 115.75 6 121.7528.85/31,1151,62
36.6/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK148.81 4 120.68 2 122.6829.78/32,1053,12
37.9/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB120.52 10 116.37 8 124.3731.47/33,9055,85
38.10/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor128.29 0 127.25 4 128.2935.39/38,1062,18

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
r-body
ČP
 
1.1/U23GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice103.06 2 99.46 0 99.46 757,66
2. KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha100.20 2 99.80 0 99.800.34/0,3688,17
3. GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha113.46 0 100.43 2 102.432.97/3,06212,14
4.2/U23NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 USK Pha101.57 0 102.71 0 102.713.25/3,35712,56
4.2/U23BEKOVÁ Kateřina 2002 1 TJ Dukla107.23 0 100.71 2 102.713.25/3,35712,56
6. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 TJ Dukla109.35 4 102.80 0 102.803.34/3,44912,70
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha101.87 0 101.11 2 103.113.65/3,74613,16
8.4/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha106.16 0 101.86 4 105.866.40/6,44317,31
9.5/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 TJ Dukla104.15 2 103.17 4 107.177.71/7,84019,29
10.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc109.81 2 107.37 2 109.379.91/10,03722,61
11. HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha107.94 6 104.55 2 106.557.09/7,13518,35
12.6/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 TJ Dukla111.24 6 108.85 4 112.8513.39/13,53327,85
13.7/U23KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla109.93 4 107.97 56 113.9314.47/14,53129,48
14.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc114.56 0 4.00 999 114.5615.10/15,22930,43
15.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.110.99 4 114.95 4 114.9915.53/15,62731,08
16.8/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy111.26 4 113.28 2 115.2615.80/15,92531,49
17.3/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB111.54 4 116.85 4 115.5416.08/16,22331,91
18.2/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc118.59 6 113.76 2 115.7616.30/16,42132,24
19.4/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha114.88 2 126.57 58 116.8817.42/17,51933,93
20.5/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc140.76 4 116.08 2 118.0818.62/18,71735,74
21.6/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus114.19 6 115.39 4 119.3919.93/20,01537,72
22.9/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor122.00 4 120.70 0 120.7021.24/21,41439,69
23.7/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn118.00 6 122.13 4 124.0024.54/24,71344,67
24.8/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice119.10 6 130.14 4 125.1025.64/25,81246,33
25.9/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc127.96 50 127.01 2 129.0129.55/29,71152,23
26.10/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava127.27 2 120.33 10 129.2729.81/30,01052,62
27.11/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha122.86 8 116.49 58 130.8631.40/31,6955,02
28.10/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK130.00 8 126.41 6 132.4132.95/33,1857,35
29. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy133.00 4 138.10 2 137.0037.54/37,7764,28
30.3/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB126.29 14 1.00 999 140.2940.83/41,1669,24
31.12/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc177.40 6 143.76 4 147.7648.30/48,6580,50
32.4/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy135.26 56 122.24 54 176.2476.78/77,24123,46

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
r-body
ČP
 
1. PŘINDIŠ Vít, 1989, USK Pha PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha88.59 0 84.81 0 84.81 759,11
2. TUNKA Ondřej, 1990, USK Pha TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha92.79 0 84.85 0 84.850.04/0,0689,18
3. HRADILEK Vavřinec, 1987, USK Pha HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha88.67 0 86.49 0 86.491.68/2,06212,08
4.1/U23KREJČÍ Jakub 2002 1 TJ Dukla88.01 0 86.56 0 86.561.75/2,15712,21
5. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.50 2 87.50 0 87.502.69/3,25313,87
6. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 TJ Dukla92.60 2 89.37 0 89.374.56/5,44917,18
7.2/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha91.99 0 88.42 2 90.425.61/6,64619,03
8. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla93.47 0 91.21 0 91.216.40/7,54320,43
9. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha92.46 0 90.43 2 92.437.62/9,04022,59
10.3/U23ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha92.93 0 91.53 2 93.538.72/10,33724,53
11.4/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha98.05 104 90.20 2 92.207.39/8,73522,18
12.1/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava105.47 110 92.59 2 94.599.78/11,53326,41
13. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.12 4 94.73 0 94.739.92/11,73126,66
14. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha96.99 52 94.89 0 94.8910.08/11,92926,94
15.2/DSRUDORFER Martin 2003 1 Olomouc95.74 2 93.14 2 95.1410.33/12,22727,38
16.5/U23ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha96.88 6 94.09 2 96.0911.28/13,32529,06
17.1/VMBUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha97.44 52 96.57 0 96.5711.76/13,92329,91
18. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice93.19 4 89.52 52 97.1912.38/14,62131,01
19. ORNST Zdeněk 1990 1 TJ Dukla95.98 2 94.85 4 97.9813.17/15,51932,40
20.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc97.58 52 96.73 2 98.7313.92/16,41733,73
21.2/DMCAPALINI Daniel 2005 2 TJ Dukla100.25 0 98.90 0 98.9014.09/16,61534,03
22.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.28 8 95.01 4 99.0114.20/16,71434,22
23.6/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha99.53 0 98.04 4 99.5314.72/17,41335,14
23. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava99.53 0 97.17 6 99.5314.72/17,41235,14
25.7/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk102.01 6 98.19 2 100.1915.38/18,11136,31
26. PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha98.24 2 101.27 2 100.2415.43/18,21036,40
27.8/U23POHANKA Vít 2000 2 Klatovy96.40 6 96.69 4 100.6915.88/18,7937,20
28.3/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla101.36 50 99.55 2 101.5516.74/19,7838,72
29.3/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc101.73 0 101.37 4 101.7316.92/20,0739,04
30.4/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy104.35 2 97.95 4 101.9517.14/20,2639,42
31.4/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk101.60 8 98.63 4 102.6317.82/21,0540,63
32.5/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla99.35 4 103.38 4 103.3518.54/21,9441,90
33.6/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice99.78 4 101.21 4 103.7818.97/22,4342,66
33. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí101.78 2 105.80 102 103.7818.97/22,4242,66
35.5/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha101.90 2 102.18 2 103.9019.09/22,5142,87
36.9/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava105.08 0 106.04 54 105.0820.27/23,9044,96
37.10/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla100.17 8 96.85 56 108.1723.36/27,5050,43
38.7/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB101.71 8 112.81 210 109.7124.90/29,4053,15
39.3/VMŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava102.01 52 107.52 4 111.5226.71/31,5056,35
40. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.77 6 98.42 52 111.7726.96/31,8056,79
41.8/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice102.37 56 97.27 54 151.2766.46/78,40126,66
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
138/0/038/0/020/1/018/3/032/0/031/1/090/1/087/4/0177/5/0
234/4/037/1/021/0/019/2/026/6/029/3/081/10/085/6/0166/16/0
335/3/038/0/019/2/019/2/032/0/032/0/086/5/089/2/0175/7/0
436/2/038/0/016/5/021/0/029/3/029/3/081/10/088/3/0169/13/0
535/3/035/3/017/4/020/1/029/3/032/0/081/10/087/4/0168/14/0
635/3/031/5/220/1/019/2/030/2/032/0/085/6/082/7/2167/13/2
735/3/037/1/013/8/019/2/029/3/031/1/077/14/087/4/0164/18/0
831/7/037/1/013/7/116/5/026/6/028/4/070/20/181/10/0151/30/1
936/2/038/0/020/1/021/0/030/2/030/2/086/5/089/2/0175/7/0
1036/2/036/2/021/0/019/2/032/0/029/3/089/2/084/7/0173/9/0
1132/5/131/7/017/4/014/7/027/4/127/1/476/13/272/15/4148/28/6
1237/1/037/1/019/2/021/0/031/1/029/3/087/4/087/4/0174/8/0
1337/1/037/1/017/4/020/1/031/1/032/0/085/6/089/2/0174/8/0
1431/7/032/5/117/2/217/2/227/5/027/4/175/14/276/11/4151/25/6
1538/0/037/1/021/0/019/0/232/0/031/1/091/0/087/2/2178/2/2
1634/4/035/2/115/6/017/3/124/8/023/9/073/18/075/14/2148/32/2
1736/2/037/1/018/3/018/2/130/2/029/3/084/7/084/6/1168/13/1
1837/0/136/2/015/5/118/3/032/0/030/2/084/5/284/7/0168/12/2
1924/14/030/7/111/10/016/4/123/9/024/8/058/33/070/19/2128/52/2
2036/2/037/1/018/3/019/2/030/2/032/0/084/7/088/3/0172/10/0
2137/1/037/1/020/1/020/1/031/1/032/0/088/3/089/2/0177/5/0
2237/1/037/1/020/1/018/3/030/1/131/1/087/3/186/5/0173/8/1
2337/1/038/0/021/0/020/1/030/2/032/0/088/3/090/1/0178/4/0
Oddíl