Kneblová Tereza, 2003, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky

Kneblová Tereza, 2003

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119053
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: 1   C2: -  sjezd K1: 1   C1: MT   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc FOR sjezd 2. 1/U23 7.0120,5-
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 4. 4/U23 4.946,7ČP/OČ/OM
57/0/78
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 6. 3/U23 7.008,6ČP/OČ/OM
49/0/45
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 2. 2/U23 1.873,7ČP/OČ/OM
68/0/72
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 2. 2/U23 1.532,7ČP/OČ/OM
68/0/69
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 10. 4/U23 142.88119,0ČP
37
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom     ČP
0
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 5. 2/U23 14.3012,6ČP
53
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom     ČP
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 10. 3/U23 112.0299,4ČP
37
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 13. 3/U23 14.6914,1ČP
31
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 3. 2/U23 1.941,6ČP
62
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 12. 5/U23 11.189,9ČP
33
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/79
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/93
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/78
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS NKZ
75
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DS 3.493,7NKZ
75
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS NKZ
75
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DS 1.301,4NKZ
68
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 1. 1/DS -
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 1. 1/DS -
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 1. 1/DS -
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS -
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 1. 1/DS -
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/DS 0.851,8ČP/OČ/OM
62/0/105
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/DS 2.705,2ČP/OČ/OM
68/0/66
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/DS 0.430,9ČP/OČ/OM
68/0/105
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DS ČP/OČ/OM
75/0/78
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 7. 2/DS 67.0855,6ČP
46
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 8. 1/DS 7.786,5ČP
43
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom     ČP
0
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom     ČP
0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 4. 1/DS 5.780,9ČP/OČ/OM
57/0/77
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 1. 1/DS ČP/OČ/OM
75/0/82
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 3. 1/DS 3.700,6ČP/OČ/OM
62/0/90
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 1. 1/DS ČP/OČ/OM
75/0/94
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 1. 1/DS NKZ
0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS NKZ
75
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 4. 1/DS 3.212,9NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 1. 1/DS NKZ
68
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS NKZ
75
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 3. 1/DS 0.290,6ČP/OČ/OM
62/0/87
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 1. 1/DS ČP/OČ/OM
75/0/99
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 4. 1/DS 2.655,4ČP/OČ/OM
57/0/81
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 3. 1/DS 0.070,1ČP/OČ/OM
62/0/63
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 1. 1/DS OM
79
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 2. 1/DS 4.264,2OM
70
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS OM
26
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 5. 1/DS 6.916,1ČP
53
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 14. 1/DS 18.8519,6ČP
29
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 5. 1/DS 9.499,0ČP
53
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 14. 1/DS 15.1015,2ČP
29
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 3. 1/DS 2.362,2ČP
62
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 15. 1/DS 12.1712,3ČP
27
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 8. 2/DS 65.5262,1ČP
43
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 9. 1/DS 21.9721,9ČP
40
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 1. 1/DS -
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 1. 1/DS -
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DS -
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS -
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 5. 5/DS 3.423,1-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS -
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 7. 1/DS 3.693,6ČP/NKZ
46/68
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 12. 3/DS 4.164,4ČP/NKZ
33/68
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP/NKZ
0/0
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 4. 1/DS 4.654,1ČP
57
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 4. 1/DS 4.424,1ČP
57
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP
0
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 4. 1/DS 11.7210,3ČP
57
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 9. 2/DS 12.1211,4ČP
40
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP
0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 10. 2/DS 4.118,3ČP/OČ/OM
49/0/103
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 4. 1/DS 3.115,8ČP/OČ/OM
57/0/80
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 5. 1/DS 1.723,4ČP/OČ/OM
57/0/115
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 4. 1/DS 2.244,1ČP/OČ/OM
57/0/80
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 11. 3/DS 3.473,3ČP
35
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 14. 4/DS 14.4314,6ČP
29
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP
0
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 4. 1/DS 4.523,8ČP
57
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 12. 3/DS 14.2212,6ČP
33
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP
0
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 3. 1/DS 1.781,7ČP
62
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 12. 4/DS 10.2710,3ČP
33
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP
0
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/DS 5.715,2ČP
57
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 9. 1/DS 13.6513,2ČP
40
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP
0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 2. 1/DS 0.540,5NKZ
68
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS NKZ
75
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 6. 2/DS 7.497,6NKZ
75
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 3. 1/DS 5.234,9NKZ
68
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS NKZ
75
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 9. 4/DS 6.386,1NKZ
68
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 2. 1/DS 0.250,3NKZ
75
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS NKZ
75
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 6. 4/DS 7.969,7NKZ
68
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 2. 1/DS 1.331,5NKZ
75
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS NKZ
75
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 8. 3/DS 9.4111,8NKZ
62
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 1. 1/DS OČ/OM
0/78
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 1. 1/DS OČ/OM
0/59
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 2. 1/DS 34.925,0OČ/OM
0/86
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 2. 1/DS 12.211,5OČ/OM
0/67
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 3. 1/DS 0.420,9ČP/OČ/OM
62/0/121
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2. 1/DS 1.552,9ČP/OČ/OM
68/0/82
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 3. 1/DS 0.030,1ČP/OČ/OM
62/0/121
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 2/DS 3.015,8ČP/OČ/OM
53/0/70
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 1. 1/DS OM
64
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 1. 1/DS OM
81
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DS OM
25
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 3. 1/DM 1.263,0-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 2. 1/DM 3.197,3-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 2. 1/DM 2.552,4-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM -
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 6. 1/DM 10.8110,4-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 1. 1/DM ČP
75
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 5. 1/DM 11.3910,3ČP
53
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 4. 1/DM 6.545,4ČP
57
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 8. 1/DM 19.6717,1ČP
43
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
5. 1/DM 34.4426,4ČP
53
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 13. 1/DM 10.4121,8ČP/OČ/OM
43/0/105
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 4. 1/DM 2.995,5ČP/OČ/OM
57/0/61
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 9. 1/DM 2.665,4ČP/OČ/OM
43/0/112
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 4. 1/DM 3.436,4ČP/OČ/OM
57/0/73
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 1. 1/DM -
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 1. 1/DM -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 1. 1/DM OČ/OM
0/63
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 1. 1/DM OČ/OM
0/46
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 2. 1/DM 2.852,5NKZ
75
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 8.036,1NKZ
75
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 4.   4.544,2NKZ
75
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 7. 1/DM 7.737,1NKZ
75
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 7.826,3NKZ
75
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 7. 1/DM 9.118,8NKZ
68
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 5. 1/DM 2.443,8ČP/OČ/OM
53/0/142
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 4. 1/DM 2.233,0ČP/OČ/OM
57/0/74
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 14. 3/DM 5.448,4ČP/OČ/OM
31/0/106
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 4. 1/DM 3.394,6ČP/OČ/OM
57/0/74
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 15.   3550.297.143,4OM
0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 2. 1/DM 2.862,4NKZ
75
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM NKZ
75
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 8. 2/DM 11.2810,0NKZ
62
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 2. 1/DM 0.830,7NKZ
75
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM NKZ
75
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 5. 1/DM 1.901,7NKZ
75
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom     OM
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom     OM
0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 3. 1/DM 6.685,9ČP
62
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 19. 2/DM 18.7017,1ČP
19
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP
0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 6. 1/DM 7.536,9ČP
49
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 13. 1/DM 9.439,4ČP
31
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP
0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/DM 6.756,1ČP
57
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 10. 1/DM 17.5316,9ČP
37
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
4. 1/DM 69.1254,0ČP
57
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 6. 1/DM 9.1010,1ČP
49
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 14. 1/DM 16.3419,5ČP
29
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
    ČP
0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 8. 1/DM 48.954,7ČP/OČ/OM
43/0/129
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 1/DM 33.782,9ČP/OČ/OM
62/0/54
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 1/DM 59.275,8ČP/OČ/OM
40/0/129
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 1/DM 33.212,9ČP/OČ/OM
57/0/60
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 1/DM 39.704,3OM
98
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd     OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DM OM
26
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 3. 1/DM 52.505,5OM
99
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd     OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 1. 1/DM OM
42
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd     OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom     OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom     OM
0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 1. 1/DM NKZ
75
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 9. 4/DM 8.5910,1NKZ
46
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM NKZ
75
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 1. 1/DM NKZ
75
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 6. 3/DM 4.355,1NKZ
62
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM NKZ
75
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 4. 1/DM 3.354,9-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 2. 1/DM 3.915,2-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 2. 1/DM 5.084,8-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
4. 2/DM 12.9110,0-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 3. 2/DM 4.474,3-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1W slalom 5. 1/DM 56.7444,9ČP
53
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 12. 2/DM 15.6613,9ČP
33
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W slalom 2. 1/DM 0.760,6ČP
68
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 16. 4/DM 27.3523,7ČP
25
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 7. 1/DM 3.497,0ČP/OČ/OM
49/0/120
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 5. 2/DM 3.326,0ČP/OČ/OM
57/0/42
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 3. 1/DM 33.424,3
105
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 3. 1/DM 47.125,0
59
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 4. 1/DM 46.035,9
114
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 3. 1/DM 45.254,8
64
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 2. 1/DM 8.387,5NKZ
75
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 9. 3/DM 13.8613,4NKZ
62
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 20.0517,0NKZ
75
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 3. 1/DM 2.862,5NKZ
75
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 4. 1/DM 13.7513,4NKZ
68
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM NKZ
75
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DM 2.942,9NKZ
75
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 8. 3/DM 8.478,5NKZ
62
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 3.913,1NKZ
68
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DM NKZ
75
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 14. 5/DM 17.5718,0NKZ
43
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/DM 7.635,7NKZ
68
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 9. 2/DM 1.823,7ČP/OČ/OM
40/0/53
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 4. 1/DM 1.121,9ČP/OČ/OM
57/0/42
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 12. 2/DM ČP/OČ/OM
33/0/41
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 4. 1/DM 1.400,1ČP/OČ/OM
57/0/36
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 3. 1/DM 9.178,0ČP
62
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 19. 5/DM 17.4917,3ČP
19
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 2. 1/DM 0.490,4ČP
68
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 21. 4/DM 13.4212,8ČP
17
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 1. 1/DM OM
38
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 1. 1/DM OM
38
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM OM
24
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 8. 1/DM 13.4712,8ČP
43
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 23. 4/DM 18.8219,7ČP
13
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 8. 1/DM 22.5719,5ČP
43
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 20. 4/DM 20.4418,9ČP
17
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 9. 2/DM 39.117,1ČP/OČ/OM
40/0/109
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 4. 1/DM 30.024,7ČP/OČ/OM
57/0/68
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 9. 2/DM 46.248,5-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 5. 1/DM 32.695,1-
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 1. 1/ZS OM
75
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
4. 1/ZS 8.606,7OM
11
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 1. 1/ZS OM
39
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 2. 1/ZS 5.905,8OM
71
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 1/ZS 3.703,0OM
15
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 1. 1/ZS OM
39
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 26. 5/ZS 30.1130,8NKZ
12
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 3. 1/ZS 5.915,5NKZ
75
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 7. 1/ZS 10.348,5NKZ
49
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 1. 1/ZS NKZ
75
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 7. 1/ZS 2.556,3-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 3. 1/ZS 3.978,9-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/ZS 1.671,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 7. 1/ZS 8.308,2-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 1. 1/ZS -
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 1. 1/ZS -
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 6. 1/ZS 18.7816,4ČP/NKZ
49/75
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 19. 1/ZS 21.3020,0ČP/NKZ
19/46
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 7. 1/ZS 15.4512,6ČP/NKZ
46/75
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 15. 1/ZS 15.8113,8ČP/NKZ
27/57
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS
39
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 1/ZS 7.8614,7ČP/OČ/OM
40/0/37
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
26
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 9. 1/ZS 8.6114,9ČP/OČ/OM
53/0/24
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom    
35
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 25. 2/ZS 7.1313,8ČP/OČ/OM
21/0/13
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 1. 1/ZS
26
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 9. 1/ZS 10.3618,3ČP/OČ/OM
53/0/24
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 1. 1/ZS
34
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 1. 1/ZS
76
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 1. 1/ZS
36
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 1. 1/ZS
78
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 6. 1/ZS 60.3610,9ČP/OČ/OM
75/49/74
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 3. 1/ZS 35.055,4ČP/OČ/OM
75/62/25
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 9. 1/ZS 120.1312,1ČP/OČ/OM
75/49/83
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 4. 1/ZS 43.453,6ČP/OČ/OM
75/62/24
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 5. 1/ZS 15.8113,8ČP
53
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 22. 1/ZS 31.8033,2ČP
14
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 4. 1/ZS 8.937,7ČP
57
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 20. 1/ZS 22.7523,1ČP
17
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZS OM
38
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 1. 1/ZS OM
76
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZS OM
38
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 2. 2/ZS 0.401,2OM
27
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 1. 1/ZS OM
11
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 1. 1/ZS OM
77
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 6. 1/ZS 24.3420,5NKZ
68
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 11. 1/ZS 13.8512,0NKZ
46
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/ZS 8.907,5NKZ
75
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 9. 1/ZS 10.689,4NKZ
53
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 13. 1/ZS 6.9014,3ČP/OČ/OM
31/0/50
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6. 1/ZS 8.0414,8ČP/OČ/OM
49/0/20
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 14. 2/ZS 5.2610,8ČP/OČ/OM
29/0/33
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 1/ZS 6.2311,7ČP/OČ/OM
53/0/20
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 1. 1/ZS OM
14
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 1. 1/ZS OM
11
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 1. 1/ZS OM
7
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 2. 1/ZS 3.103,1OM
20
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 7. 1/ZS 31.2924,4ČP
46
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 20. 1/ZS 28.6225,6ČP
17
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 7. 1/ZS 33.7129,7ČP
46
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 19. 1/ZS 18.8918,4ČP
19
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 5. 1/ZS 19.0314,5ČP
53
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 21. 1/ZS 69.2062,1ČP
15
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 6. 1/ZS 26.8822,6ČP
49
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 19. 1/ZS 24.5623,5ČP
19
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 1/ZS 43.528,0ČP/OČ/OM
40/0/56
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 1/ZS 31.084,9ČP/OČ/OM
57/0/14
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 1/ZS 7.3310,8ČP/OČ/OM
33/0/32
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 1/ZS 6.468,1ČP/OČ/OM
57/0/14
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 10. 1/ZS 118.5012,8ČP/OČ/OM
37/0/18
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 4. 1/ZS 54.706,1OM
38
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 5. 1/ZS 63.506,1OM
38
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 2. 1/ZS 2.300,2OM
11
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 2. 1/ZS 45.004,4OM
12
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 5. 1/ZS 70.908,3OM
37
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 5. 1/ZS 55.205,4OM
45
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 2. 1/ZS 42.004,2OM
12
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 2. 1/ZS 55.204,8OM
11
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 5. 3/ZS 6.806,4OM
53
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Klára
17. 6/ZS 30.8424,1OM
8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 2. 1/ZS 4.904,2OM
33
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 6. 3/ZS 7.806,6OM
54
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Klára
15. 6/ZS 33.4024,4OM
11
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 2. 1/ZS 6.305,1OM
34
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 7. 1/ZS 69.9760,4ČP/NKZ
31/47
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 27. 5/ZS 34.2333,2ČP/NKZ
10/31
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom     ČP/NKZ
22/38
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 25. 4/ZS 31.2528,4ČP/NKZ
13/35
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 14. 2/ZS 7.5614,1-
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 7. 1/ZS 10.9018,7-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 11. 3/ZS 15.6314,2-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 5. 1/ZS 23.2120,1-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 2/ZS 4.337,9ČP/OČ/OM
22/0/38
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 1/ZS 11.9420,0ČP/OČ/OM
38/0/2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/ZS 1.663,1-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 2. 2/ZS 3.160,9-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/ZS 13.9926,3ČP/OČ/OM
20/0/11
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS -
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS -
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1W sjezd 6. 1/ZS 7.5612,1ČP/OČ/OM
34/0/2
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 22. 4/ZS 40.4232,3ČP
14
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 5. 1/ZS 22.0415,7ČP
38
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom     ČP
0
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom     ČP
0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 2. 2/ZS 0.540,7-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd 1. 1/ZS -
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 5. 5/ZS 9.739,1-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 2. 2/ZS 4.623,7-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1. 1/ZS
33
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 4. 4/ZS 8.439,3
45
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1. 1/ZS
33
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 3. 3/ZS 1.503,7
11
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 1. 1/ZS
5
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 4. 4/ZS 10.8611,7
45
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 9. 2/ZS 66.4411,8-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 5. 1/ZS 74.7311,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 9. 2/ZS 112.2111,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 5. 1/ZS 131.9811,6-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 5. 1/ZS 19.3615,7NKZ
53
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 14. 4/ZS 17.3816,3NKZ
43
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 8. 1/ZS 32.0927,7NKZ
42
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 21. 5/ZS 22.9321,6NKZ
29
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 3. 3/ZS 0.820,6OM
20
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 5. 5/ZS 6.906,2OM
24
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 2. 2/ZS 0.920,9OM
24
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 5. 5/ZS 8.9510,5OM
24
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 7. 1/ZS 16.9116,4NKZ
42
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 18. 4/ZS 21.5824,2NKZ
37
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 11. 3/ZS 28.1729,1NKZ
31
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 18. 5/ZS 13.6415,1NKZ
35
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 15. 1/ZS 5.2510,5ČP/OČ/OM
12/0/11
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7. 1/ZS 15.7928,6ČP/OČ/OM
31/0/2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd     ČP/OČ/OM
12/0/5
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1W sjezd     ČP/OČ/OM
34/0/3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 2. 1/ZS 5.6713,0OM
10
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 3. 1/ZS 9.108,2OM
15
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 1. 1/ZS OM
3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
5. 2/U23 38.9033,6OM
5
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 1. 1/ZS OM
10
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 2/ZS ČP/OČ/OM
14/0/49
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 1/ZS ČP/OČ/OM
31/0/3
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 2/ZS 8.2011,5ČP/OČ/OM
8/0/13
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 10. 1/ZS 12.2114,6ČP/OČ/OM
22/0/1
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 30. 4/ZS 40.2341,9ČP
6
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 9. 1/ZS 122.44103,7ČP
25
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 32. 3/ZS 44.4746,4ČP
4
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 13. 2/ZS 111.69101,8ČP
16
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 28. 4/ZS 27.5628,2ČP
8
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 12. 1/ZS 57.0152,0ČP
18
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 32. 4/ZS 37.1837,2ČP
4
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 11. 1/ZS 45.5541,4ČP
20
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 1/ZS 119.3012,2OM
33
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 1/ZS 75.408,7OM
25
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 1/ZS 72.606,2OM
4
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd     OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 1/ZS 93.3010,9OM
34
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 1/ZS 115.3011,6OM
26
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 1/ZS 117.4010,1OM
4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd     OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 12. 1/ZM 11.9010,9OM
32
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
RUDORFER Martin
13. 2/ZM 26.1021,7OM
7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 1/ZM 12.6010,9OM
13
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 7. 1/ZM 14.1012,9OM
52
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
RUDORFER Martin
13. 2/ZM 24.4018,2OM
7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 5. 1/ZM 15.8013,4OM
13
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 11. 2/ZM 193.28154,5NKZ
31
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 17. 1/ZM 20.4118,6NKZ
31
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 8. 1/ZM 94.6374,4NKZ
42
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 19. 1/ZM 41.5836,2NKZ
27
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 15. 1/ZM 7.8717,6-
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 1/ZM 14.0429,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 6. 1/ZM 43.0638,5-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 17. 1/ZM 35.0235,4-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 4. 1/ZM 4.6510,4-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 3. 1/ZM 8.5716,6-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 3. 1/ZM 17.7215,3-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 7. 1/ZM 17.1216,9-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 5. 1/ZM 5.906,1OM
12
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 1. 1/ZM OM
7
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 5. 1/ZM 3.794,0OM
16
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 1. 1/ZM OM
7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 4. 1/ZM 24.609,7
8
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 6. 1/ZM 9.258,1
42
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 2.   33.5811,7
3
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 6. 1/ZM 14.7511,8
7
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 5. 1/ZM 7.0314,7
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 8. 1/ZM 10.838,9
38
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 3. 1/ZM 12.3022,7
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 6. 1/ZM 16.3612,7
7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/ZM 11.8010,1OM
10
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUDORFER Martin
7. 2/ZM 17.7013,4OM
6
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 6. 1/ZM 9.909,2OM
25
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 1/ZM 19.6017,2-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUDORFER Martin
8. 2/ZM 20.8015,5-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 7. 1/ZM 11.8010,9-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 4. 1/ZM 18.608,8
9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 4. 1/ZM 5.295,6
46
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 2. 1/ZM 19.908,1
3
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 3. 1/ZM 10.059,7
8
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 4. 1/ZM 2.256,9
9
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 5. 1/ZM 9.0010,0
42
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 2. 1/ZM 3.218,3
3
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 3. 1/ZM 9.199,4
8
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 9. 1/ZM 51.7548,9NKZ
38
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 27. 1/ZM 37.4539,5NKZ
15
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 8. 1/ZM 61.0858,5NKZ
42
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 40. 4/ZM 134.91143,7NKZ
3
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 3. 1/ZM 8.598,2
7
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 4. 1/ZM 7.228,0
70
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 3. 1/ZM 11.7111,8
7
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 6. 1/ZM 7.037,7
67
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 9. 1/ZM 79.1013,0-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 8. 1/ZM 93.6513,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 10. 1/ZM 77.4713,0-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 7. 1/ZM 78.3611,4-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 2. 1/ZM 1.801,6OM
6
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 1/ZM 8.107,9OM
14
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W sjezd 1. 1/ZM OM
2
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 2/ZM 0.700,6OM
6
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 1. 1/ZM OM
10
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 1/ZM 4.303,9OM
19
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W sjezd 1. 1/ZM OM
3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/ZM OM
14
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 1. 1/ZM OM
9
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 5. 1/ZM 13.3012,6OM
6
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
5. 3/ZM 50.4044,4OM
5
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1W sjezd 1. 1/ZM OM
2
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 2. 1/ZM 1.701,3OM
2
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 3. 1/ZM 3.102,5OM
8
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1W slalom 2. 2/ZM 13.209,8OM
6
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 1. 1/ZM OM
16
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1W slalom 2. 2/ZM 3.002,2OM
6
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 1/ZM 93.8016,0ČP/OČ/OM
12/0/10
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 1/ZM 11.6116,1ČP/OČ/OM
8/0/4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 1/ZM 69.508,0OM
6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 1/ZM 96.809,6OM
4
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 1/ZM 88.5010,0OM
6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 1/ZM 133.2013,1OM
4
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 18. 3/ZM 21.4320,2OM
19
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
RUDORFER Martin
14. 2/ZM 49.3443,1OM
4
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 7. 2/ZM 36.0131,1OM
6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 15. 3/ZM 22.7621,7OM
25
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
RUDORFER Martin
13. 1/ZM 45.3838,3OM
0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 6. 1/ZM 26.0022,4OM
7
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 12. 2/ZM 5.0614,0-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1W sjezd 5. 1/ZM 3.778,9-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 7.   14.7613,4-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 12.   10.8611,3-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 10. 3/ZM 140.96128,1
3
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 21. 5/ZM 25.8226,6
30
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 10. 2/ZM 88.0018,1
9
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 6. 1/ZM 99.0016,7
1
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 8. 2/ZM 26.8725,3
5
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 23. 6/ZM 22.9523,7
25
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 7. 2/ZM 10.909,5OM
10
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUDORFER Martin
7. 2/ZM 42.9034,8OM
2
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/ZM 16.1012,3OM
3
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 11. 5/ZM 16.7013,7OM
7
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
10. 3/ZM 63.0049,0OM
0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 1/ZM 21.1015,5OM
2
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 12. 3/ZM 8.4016,5OM
9
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 14. 5/ZM 10.8112,1OM
27
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 5. 1/ZM 23.4225,4OM
8
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 6. 2/ZM 8.8013,2OM
1
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 12. 3/ZM 10.1520,5OM
9
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 24. 8/ZM 19.8822,3OM
15
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 5. 1/ZM 9.2614,3OM
2
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 6. 1/ZM 32.4334,7OM
7
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1W slalom     OM
0
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1W slalom     OM
0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd    
0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 18. 4/ZM 229.8028,6
10
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 3. 2/ZM 7.806,8OM
3
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 1/ZM 9.108,6OM
9
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZM 4.903,7OM
2
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 3. 2/ZM 10.3010,8OM
3
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 2/ZM 8.1010,6OM
10
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZM 5.004,9OM
2
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 5. 1/ZM 15.5013,6OM
5
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 8. 5/ZM 10.7023,5OM
3
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
5. 2/ZM 53.7042,7OM
1
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 1. 1/ZM OM
1
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W sjezd 7. 2/ZM 12.1010,6OM
4
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 11. 4/ZM 14.2014,4OM
7
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom 1. 1/ZM OM
2
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 7. 2/ZM 17.3016,0OM
3
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1W slalom 9. 3/ZM 12.9012,9OM
8
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZM OM
2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 21.   23.0927,8ČP/OČ/OM
5/0/3
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 16. 1/ZM 252.5026,3ČP/OČ/OM
10/0/1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 16. 1/ZM 241.5025,2ČP/OČ/OM
10/0/1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 11.   168.1022,2OM
6
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 12. 2/ZM 233.1020,4OM
5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 12. 1/ZM 266.4024,1OM
7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 18. 3/ZM 208.2027,5OM
1
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 1.601,2OM
0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 5.003,9OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 8.206,1OM
0
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ OM
0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 25.1016,1OM
0
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 17.2010,9OM
0
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
6.   20.9016,9OM
0
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
2.   10.008,6OM
0
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 1/PZ 53.7043,9OM
0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
11.   143.80102,5OM
0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
11.   150.50110,1OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kneblová TerezaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 1   C1: 1   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kneblová TerezaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 1   C1: 1   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 1   C1: 1   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 1   C1: MT   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: MT   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 1   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 11.04.16 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 29.06.15 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.05.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.05.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Kneblová TerezaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.11 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 44,67 44,67
23.05.2021 slalom K1W 29,90 29,90
22.05.2021 slalom C1W 48,47 48,47
22.05.2021 slalom K1W 27,00 27,00
16.05.2021 slalom C1W 54,83 54,83
16.05.2021 slalom K1W 25,29 25,29
15.05.2021 slalom C1W 93,20 93,20
15.05.2021 slalom K1W 27,58 27,58
Místo narozeníOlomouc
ZnameníBeran
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníGymnázium Čajkovského Olomouc
Plánované povoláníNěco kolem sportu
Výrobce loděVajda
Model loděHype S
Výrobce pádlaRaab Paddles
Osobní sponzořiHiko
Od kolika let pádluje6
První trenérPavla a Robert Kneblovi
Současný trenérKratochvíl Jiří
Sportovní vzorJessica Fox
ZálibyKreslení , poslouchání audioknih
Zimní přípravaEmiráty, Španělsko, Francie
Cíle na sezonuBýt spokojená se svými výkony v závodech
Nejlepší dosažené výsledky2.místo MS Krakow C1 ženy, 1. Místo MS Krakow Mix, 1. Místo MS Bosna K1 ženy sprint sjezd
Zajímavost o soběJsem ukecaná
Oblíbenci v hudběCold play
Oblíbený filmZrození šampióna
Oblíbený herecChris Hamerswort
Oblíbená traťLipno a Trója
FacebookTereza Kneblova
Instagramhttps://www.instagram.com/tereza_kneblova

Profil aktualizován 20.02.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W FINALE-A
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-A
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-A
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-A
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-A
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AGalasport Smoothie
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-AGalasport Tik-Tak
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-AGalasport Tik-Tak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-AGalasport Smoothie
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C2X FINALE-A
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Tik-Tak
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-AGalasport Smoothie
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AGalasport Smoothie
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-BGalasport Smoothie
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport Smoothie
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport Smoothie
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-BGalasport Tik-Tak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-AGalasport Smoothie
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W finale-BGalasport Tik-Tak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-AGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Tik-Tak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport Smoothie
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W kvalifikace
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W finale-A
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W kvalifikace
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W finale-B
0|4517|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 4/4 189
20.K1W 4/4 64
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 4/4 267
12.K1W 4/4 200
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 4/4 271
4.K1W 4/4 243

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.C1W 5/6 257
13.K1W 5/6 168
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 218
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 300
~~~K1W 4/4 218
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 1/1 79
4.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 26
13.K1W 1/1 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/6 430
6.K1W 6/6 368
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/6 419
2.K1W 5/6 468

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.C1W 5/7 290
 C2X
Kratochvíl Martin
5/7 0
12.K1W 5/7 203
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 286
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/5 300
~~~K1W 4/5 279
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 1/1 64
9.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 25
23.K1W 1/1 81
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 4/4 235
8.K1W 4/4 230
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 379
1.K1W 5/6 546

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 5/6 300
11.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 53
4.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 57
12.K1W 5/6 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 300
~~~K1W 4/4 280
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 5/6 290
13.K1W 5/6 222
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/11 342
3.K1W 5/11 618

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 5/6 294
20.K1W 5/6 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/6 300
2.K1W 4/6 254
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 38
11.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 24
42.K1W 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 4/4 228
17.K1W 4/4 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/6 123
10.K1W 5/6 219
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 188
8.K1W 4/4 323

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/8 307
20.K1W 6/8 118
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
6.K1W 4/6 205
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 3/3 96
38.K1W 3/3 189
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/5 168
8.C2M
Doležalová Lucie
2/2 26
1.K1W 5/5 319
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/8 419
9.K1W 7/10 323
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/9 150
12.K1W 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/14 117
8.K1W 5/16 308

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/8 154
29.K1W 6/8 55
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 184
12.K1W 4/6 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 2/2 66
65.K1W 2/2 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/5 121
20.C2M
Kneblová Klára
2/2 19
42.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 5
6.K1W 5/5 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 190
17.K1W 6/6 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/7 5
33.K1W 5/7 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 17
9.K1W 5/11 180

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/4 153
23.K1W 4/4 76
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/6 37
14.K1W 5/6 267
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 57
11.C2M
Rudorfer Martin
3/3 20
28.C2M
Doležalová Lucie
1/1 5
7.K1W 5/10 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 9
20.K1W 5/6 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 3/3 7
15.K1W 5/9 41

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 8
85.K1W 2/2 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/11 31
27.C2M
Rudorfer Martin
3/3 6
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 1
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
23.K1W 5/13 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 4/4 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 1
31.K1W 5/7 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 2/2 3
21.K1W 5/15 36

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1W85523710
K1W20131212202029
C2X--34---
C2M---11---

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W6368725--
K1W126813179172426

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018201720162015
C1W0000026
C2X1111---
K1W000261223

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1W17623
K1W38651485

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W34361521436616
K1W547643461012332031

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1W50132040211234---
C2X-49-11-------
K1W-1323914216723-58-
C2M-----8422855---
K1M---------161174191

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W212134546
K1W42138891521
Fotky nenalezeny.
0|4517|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C1W 4/4 189
20.K1W 4/4 64
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 4/4 267
12.K1W 4/4 200
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 4/4 271
4.K1W 4/4 243

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.C1W 5/6 257
13.K1W 5/6 168
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 218
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 300
~~~K1W 4/4 218
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 1/1 79
4.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 26
13.K1W 1/1 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/6 430
6.K1W 6/6 368
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/6 419
2.K1W 5/6 468

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.C1W 5/7 290
 C2X
Kratochvíl Martin
5/7 0
12.K1W 5/7 203
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 286
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/5 300
~~~K1W 4/5 279
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 1/1 64
9.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 25
23.K1W 1/1 81
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 4/4 235
8.K1W 4/4 230
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 379
1.K1W 5/6 546

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 5/6 300
11.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 53
4.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 57
12.K1W 5/6 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/4 300
~~~K1W 4/4 280
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 5/6 290
13.K1W 5/6 222
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/11 342
3.K1W 5/11 618

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 5/6 294
20.K1W 5/6 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
1.C2X
Kratochvíl Martin
4/6 300
2.K1W 4/6 254
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 38
11.C2X
Kratochvíl Martin
1/1 24
42.K1W 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 4/4 228
17.K1W 4/4 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/6 123
10.K1W 5/6 219
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 188
8.K1W 4/4 323

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/8 307
20.K1W 6/8 118
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
6.K1W 4/6 205
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 3/3 96
38.K1W 3/3 189
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/5 168
8.C2M
Doležalová Lucie
2/2 26
1.K1W 5/5 319
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/8 419
9.K1W 7/10 323
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/9 150
12.K1W 5/11 137
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/14 117
8.K1W 5/16 308

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/8 154
29.K1W 6/8 55
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 184
12.K1W 4/6 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 2/2 66
65.K1W 2/2 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/5 121
20.C2M
Kneblová Klára
2/2 19
42.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 5
6.K1W 5/5 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/6 190
17.K1W 6/6 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/7 5
33.K1W 5/7 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 17
9.K1W 5/11 180

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/4 153
23.K1W 4/4 76
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/6 37
14.K1W 5/6 267
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 57
11.C2M
Rudorfer Martin
3/3 20
28.C2M
Doležalová Lucie
1/1 5
7.K1W 5/10 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 9
20.K1W 5/6 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 3/3 7
15.K1W 5/9 41

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 2/2 8
85.K1W 2/2 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/11 31
27.C2M
Rudorfer Martin
3/3 6
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 1
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
23.K1W 5/13 96
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1W 4/4 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 1/1 1
31.K1W 5/7 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 2/2 3
21.K1W 5/15 36

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1W85523710
K1W20131212202029
C2X--34---
C2M---11---

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W6368725--
K1W126813179172426

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018201720162015
C1W0000026
C2X1111---
K1W000261223

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1W17623
K1W38651485

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W34361521436616
K1W547643461012332031

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1W50132040211234---
C2X-49-11-------
K1W-1323914216723-58-
C2M-----8422855---
K1M---------161174191

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W212134546
K1W42138891521

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
143 131 43 104 84   505
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár11.19.0485
K1W16.815.01241
C1W5.95.0442
C2X4.04.041
C2M5.05.051
NKZ6.13.0178
K1W11.38.0930
C1W3.92.0130
C2X1.31.0118
veřejné závody5.03.01124
K1W6.65.0547
C1W2.72.0147
C2X1.01.013
C2M9.47.0514
K1M3.42.0213
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár11,222,455,989,485
K1W00,000,000,000,041
C1W12,424,8511,9819,042
C2X00,000,000,000,01
C2M00,000,000,000,01
NKZ2228,21519,233,84051,378
K1W13,326,700,0310,030
C1W826,7826,7310,01963,330
C2X1372,2527,800,018100,018
veřejné závody3528,21713,7118,96350,8124
K1W817,036,424,31327,747
C1W2042,6817,0817,03676,647
C2X3100,000,000,03100,03
C2M00,000,017,117,114
K1M430,8646,200,01076,913
Celkem5820,23411,8196,611138,7287
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1692256133721,9
K1W8161281923,5
C1W841508181821,4
C2X21145700,0
C2M2221100,0
NKZ147139295436,7
K1W6042272846,7
C1W5955492135,6
C2X2841615517,9
veřejné závody2441060412350,4
K1W9614216062,5
C1W9122024953,8
C2X5122120,0
C2M271947311,1
K1M25492201040,0
Celkem5604708821438,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 112
21.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí10.5.10.3.7.5.5.3.8.7.4.4.11.4.3.4.1.4.3.6.4.6.5.2.3.2.8.8.6.7.5.4.7.7.5.6.7.5.9.13.12.11.
odstup % *)119,012,699,41,655,66,19,02,262,13,64,110,33,33,81,75,20,05,45,96,96,110,144,90,68,00,412,819,516,412,613,87,724,429,714,522,660,415,7103,7101,852,041,4
% poražených soupeřů *)57,181,052,689,564,780,080,088,961,170,084,283,350,085,790,585,7100,081,388,972,285,073,771,492,989,594,750,050,068,864,771,478,640,033,360,054,545,566,742,914,315,428,6
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr9.55.94.74.05.35.67.05.9
medián96344555
modus572445104
počet závodů686675442
průměrný odstup od vítěze % *)62,517,714,45,74,627,058,224,7
průměrné % poražených soupeřů *)35,658,974,883,578,574,970,167,6
počet jízd111612121410883
lepší 1. jízda4
66,7%
0
0,0%
3
50,0%
1
16,7%
3
42,9%
1
20,0%
4
100,0%
16
38,1%
čistých jízd0
0,0%
1
6,3%
4
33,3%
2
16,7%
6
42,9%
1
10,0%
4
50,0%
18
21,7%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí13.12.8.14.14.15.9.12.4.9.14.12.12.9.5.8.19.13.10.14.12.16.19.21.23.20.19.15.22.20.20.19.21.19.27.25.22.30.32.28.32.
odstup % *)14,19,96,519,615,212,321,94,44,111,414,612,610,313,210,317,117,19,416,919,513,923,717,312,819,718,920,013,833,223,125,618,462,123,533,228,432,341,946,428,237,2
% poražených soupeřů *)63,666,773,158,158,151,772,479,290,074,255,263,362,172,485,274,137,960,069,055,263,348,341,937,524,134,557,167,422,229,624,025,016,730,836,645,522,212,16,118,26,1
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr28.019.418.511.510.312.012.516.8
medián2819191012141215
modus321912512141212
počet závodů786675241
průměrný odstup od vítěze % *)35,427,517,715,010,115,112,020,3
průměrné % poražených soupeřů *)21,034,141,663,670,962,765,248,6
počet jízd14161212149481
lepší 1. jízda4
57,1%
1
12,5%
2
33,3%
4
66,7%
2
28,6%
2
40,0%
0
0,0%
15
36,6%
čistých jízd0
0,0%
3
18,8%
3
25,0%
3
25,0%
5
35,7%
3
33,3%
2
50,0%
19
23,5%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí1.1.4.4.2.1.4.2.2.2.8.2.1.5.4.5.2.6.3.7.
odstup % *)0,00,04,110,32,40,05,44,80,60,412,81,50,013,87,720,13,738,515,313,4
% poražených soupeřů *)100,0100,084,283,395,5100,081,395,592,994,750,095,5100,071,478,675,095,258,385,766,7
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr7.04.53.53.03.52.33.01.03.3
medián732222412
modus732121412
počet závodů1224433120
průměrný odstup od vítěze % *)13,426,911,95,74,62,64,80,07,7
průměrné % poražených soupeřů *)66,772,085,186,483,392,389,2100,085,2
počet jízd2448866240
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
33,3%
2
66,7%
1
100,0%
5
25,0%
čistých jízd2
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
25,0%
4
50,0%
2
33,3%
1
16,7%
0
0,0%
12
30,0%

Kategorie C2M

Kneblová Terezasl 130
12.09.20
sl 116
24.08.19
pořadí1.5.
odstup % *)0,026,4
% poražených soupeřů *)100,020,0
pořadí20192020celkem
průměr5.01.03.0
medián511
modus511
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)26,40,013,2
průměrné % poražených soupeřů *)20,0100,060,0
počet jízd213
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kneblová Terezasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
pořadí1.1.1.4.
odstup % *)0,00,00,010,0
% poražených soupeřů *)100,0100,0100,057,1
pořadí2018201920202021celkem
průměr4.01.01.01.01.8
medián41111
modus41111
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)10,00,00,00,02,5
průměrné % poražených soupeřů *)57,1100,0100,0100,089,3
počet jízd22116
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí1.5.4.9.6.5.8.3.16.21.23.7.1.22.20.11.5.17.7.12.
odstup % *)0,03,14,111,410,410,317,14,323,712,819,78,20,033,223,114,29,135,416,911,3
% poražených soupeřů *)100,092,090,074,290,085,274,196,548,337,524,188,5100,022,229,676,291,351,583,878,8
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr12.012.08.012.515.86.36.01.010.2
medián12757166517
modus1275135415
počet závodů1224433120
průměrný odstup od vítěze % *)11,326,211,716,115,112,66,20,013,4
průměrné % poražených soupeřů *)78,867,783,860,151,683,185,4100,071,7
počet jízd2448866240
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
3
75,0%
2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
8
40,0%
čistých jízd2
100,0%
2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%
4
50,0%
1
16,7%
3
50,0%
1
50,0%
19
47,5%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí1.1.1.1.7.2.3.2.2.2.7.2.2.1.1.2.3.2.1.3.1.6.7.6.4.7.5.8.7.11.11.8.9.8.
odstup %0,00,00,00,03,60,54,90,31,52,57,12,40,70,00,07,52,52,90,05,50,016,412,620,57,560,415,727,716,429,1154,574,448,958,5
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,070,096,493,196,496,495,777,894,494,7100,0100,095,591,395,2100,087,5100,068,864,761,576,945,578,965,072,754,516,741,733,341,7
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr9.07.64.51.73.33.21.04.2
medián87412213
modus87612211
počet závodů456645434
průměrný odstup od vítěze %84,129,910,42,13,22,20,017,2
průměrné % poražených soupeřů33,463,376,697,090,790,5100,079,6
počet jízd7101212810867
lepší 1. jízda0
0,0%
2
40,0%
1
16,7%
3
50,0%
4
100,0%
2
40,0%
2
50,0%
14
41,2%
čistých jízd0
0,0%
1
10,0%
3
25,0%
6
50,0%
4
50,0%
4
40,0%
3
37,5%
21
31,3%

Kategorie C2X

Kneblová Terezasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.2.2.1.1.1.1.2.1.2.2.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,06,16,30,00,00,00,017,00,03,15,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,066,766,7100,0100,0100,0100,080,0100,080,080,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr1.51.51.01.01.3
medián11111
modus11111
počet závodů644418
průměrný odstup od vítěze %4,33,10,00,02,1
průměrné % poražených soupeřů90,083,4100,0100,093,0
počet jízd1066628
lepší 1. jízda4
66,7%
1
25,0%
1
25,0%
2
50,0%
8
44,4%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
4
14,3%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
pořadí2.2.4.1.12.6.9.6.8.4.7.8.5.9.6.9.4.8.14.26.7.19.15.11.9.27.25.14.21.18.18.17.19.27.40.
odstup %3,71,42,90,04,47,66,19,711,84,28,810,01,710,15,113,413,48,518,030,88,520,013,812,09,433,228,416,321,624,215,118,636,239,5143,7
% poražených soupeřů98,298,193,5100,079,291,987,591,988,994,589,187,793,086,091,785,794,788,379,050,087,857,167,476,281,436,645,573,559,270,270,260,056,136,613,3
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr25.820.514.58.36.08.22.312.5
medián19181185829
modus1718794629
počet závodů466645435
průměrný odstup od vítěze %59,523,115,811,46,27,92,017,5
průměrné % poražených soupeřů41,559,270,087,691,187,997,576,0
počet jízd8121212810870
lepší 1. jízda1
25,0%
4
66,7%
1
16,7%
1
16,7%
1
25,0%
2
40,0%
1
25,0%
11
31,4%
čistých jízd1
12,5%
2
16,7%
3
25,0%
5
41,7%
5
62,5%
8
80,0%
6
75,0%
30
42,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí1.1.1.1.1.6.6.3.3.3.3.10.8.
odstup %0,00,00,00,00,011,812,79,79,48,211,8128,125,3
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,072,272,284,684,680,080,035,750,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.04.01.01.03.6
medián83113
modus83111
počet závodů262313
průměrný odstup od vítěze %76,710,60,00,016,7
průměrné % poražených soupeřů42,978,9100,0100,081,5
počet jízd3124625
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
5
38,5%
čistých jízd1
33,3%
6
50,0%
3
75,0%
3
50,0%
13
52,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí1.1.4.4.6.8.4.5.4.6.21.23.
odstup %0,00,09,311,78,18,95,610,08,07,726,623,7
% poražených soupeřů100,0100,092,192,188,985,191,989,292,387,261,556,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr22.05.54.01.07.3
medián215414
modus214414
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %25,28,110,50,010,0
průměrné % poražených soupeřů58,889,192,1100,086,4
počet jízd4124424
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
9
75,0%
2
50,0%
1
25,0%
12
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.2.2.3.2.1.5.5.1.1.3.3.1.2.2.2.7.6.3.4.5.6.2.2.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,04,25,10,60,90,010,913,40,00,010,10,60,01,39,82,231,122,412,315,525,434,73,74,90,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,095,095,586,793,3100,075,075,0100,0100,081,877,8100,075,075,075,060,066,760,040,071,464,375,075,0100,0100,0100,0
pořadí2014201520162017201820202021celkem
průměr3.52.52.01.01.01.01.02.4
medián32211112
modus11211111
počet závodů11105511134
průměrný odstup od vítěze %13,64,82,20,00,00,00,06,1
průměrné % poražených soupeřů73,983,594,1100,0100,0100,0100,085,8
počet jízd2020101022266
lepší 1. jízda2
18,2%
6
60,0%
2
40,0%
2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
13
38,2%
čistých jízd7
35,0%
13
65,0%
6
60,0%
6
60,0%
2
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
36
54,5%

Kategorie C2M

Kneblová Terezasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí4.3.17.15.5.13.13.7.5.14.13.7.10.5.
odstup %6,73,024,124,433,621,718,213,444,443,138,334,849,042,7
% poražených soupeřů81,387,548,453,360,045,545,560,042,931,642,940,010,033,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.89.512.33.59.4
medián1071537
modus513535
počet závodů543214
průměrný odstup od vítěze %41,624,427,34,928,4
průměrné % poražených soupeřů31,648,553,984,448,7
počet jízd1076427
lepší 1. jízda2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
4
28,6%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
1
16,7%
1
25,0%
3
11,1%

Kategorie C2X

Kneblová Terezasl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 47
10.05.18
pořadí1.1.1.
odstup %0,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0
pořadí201820202021celkem
průměr1.01.01.01.0
medián1111
modus1111
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0
počet jízd2215
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%

Kategorie K1M

Kneblová TerezaHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí2.1.2.1.1.2.1.2.2.6.2.11.11.
odstup %1,20,03,90,00,06,10,016,110,916,98,6102,5110,1
% poražených soupeřů96,3100,092,3100,0100,092,9100,091,792,376,295,537,537,5
pořadí201120122013celkem
průměr11.04.01.63.4
medián11222
modus11222
počet závodů22913
průměrný odstup od vítěze %106,312,84,221,2
průměrné % poražených soupeřů37,585,996,285,6
počet jízd341825
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
4
44,4%
7
53,8%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
9
50,0%
10
40,0%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 75
08.06.21
sl 43
27.05.20
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí2.1.1.1.2.1.1.2.5.6.5.5.3.12.7.5.5.6.6.5.5.3.1.18.15.7.11.14.24.6.5.5.11.9.10.
odstup %4,20,00,00,05,80,00,03,16,46,66,210,58,210,912,96,14,09,27,93,912,62,50,020,221,79,513,712,122,38,610,613,614,412,943,9
% poražených soupeřů96,3100,0100,0100,097,3100,0100,094,790,088,184,084,085,773,285,471,473,377,368,878,963,681,8100,056,464,172,754,571,150,068,875,066,752,460,047,1
pořadí20122014201520162017201820202021celkem
průměr10.011.45.54.81.41.01.02.06.4
medián10115511125
modus1055511125
počet závodů111105511135
průměrný odstup od vítěze %43,914,57,07,61,80,00,04,29,3
průměrné % poražených soupeřů47,162,977,486,498,4100,0100,096,378,1
počet jízd22220101022270
lepší 1. jízda0
0,0%
5
45,5%
3
30,0%
3
60,0%
1
20,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
14
40,0%
čistých jízd1
50,0%
12
54,5%
17
85,0%
7
70,0%
6
60,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
46
65,7%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Kneblová Terezasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.1.6.6.
odstup %0,00,011,812,7
% poražených soupeřů100,0100,072,272,2
pořadí20152016celkem
průměr6.01.03.5
medián611
modus611
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %12,20,06,1
průměrné % poražených soupeřů72,2100,086,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd2
50,0%
3
75,0%
5
62,5%

Kategorie K1W

Kneblová Terezasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí4.4.6.8.
odstup %9,311,78,18,9
% poražených soupeřů92,192,188,985,1
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián644
modus644
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %8,510,59,5
průměrné % poražených soupeřů87,092,189,6
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd4
100,0%
2
50,0%
6
75,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí1.1.1.1.2.5.3.4.4.4.9.9.3.4.5.7.10.
odstup %0,00,00,00,02,95,82,92,91,94,714,918,35,43,620,00,014,6
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,094,778,980,075,072,781,350,050,088,983,333,333,310,0
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr7.36.34.03.53.51.01.04.3
medián74432114
modus59432111
počet závodů342222217
průměrný odstup od vítěze %11,610,53,32,94,30,00,05,8
průměrné % poražených soupeřů25,568,177,077,586,8100,0100,072,4

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí1.4.3.3.3.8.9.9.9.13.25.6.9.10.10.14.18.15.16.16.
odstup %0,00,90,60,90,14,75,83,77,114,713,810,912,112,87,90,011,516,026,325,2
% poražených soupeřů100,093,595,395,095,082,179,575,079,562,527,387,882,625,052,660,646,926,36,36,3
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr16.015.014.012.69.08.53.03.51.010.1
medián16151410983319
modus1615106983319
počet závodů21352222120
průměrný odstup od vítěze %25,716,06,512,95,45,30,50,70,08,8
průměrné % poražených soupeřů6,326,353,457,077,380,895,094,4100,064,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí1.1.1.1.3.3.4.4.9.5.5.8.7.6.
odstup %0,00,00,00,05,04,81,94,714,911,411,613,311,416,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,090,991,372,781,350,076,573,341,745,528,6
pořadí20142015201620172018202020212022celkem
průměr6.07.55.09.03.51.01.01.04.1
medián675931114
modus675931111
počet závodů1221411214
průměrný odstup od vítěze %16,712,311,514,94,10,00,00,06,8
průměrné % poražených soupeřů28,643,674,950,084,1100,0100,0100,075,1

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
pořadí1.4.1.3.4.9.9.13.9.9.9.10.10.18.16.
odstup %0,00,90,04,35,93,77,114,711,811,613,013,018,128,625,2
% poražených soupeřů100,093,5100,095,092,975,079,562,578,481,073,372,752,646,96,3
pořadí20142015201620172018202020212022celkem
průměr14.79.59.013.06.31.04.01.08.3
medián16991341419
modus10991391419
počet závodů3221411115
průměrný odstup od vítěze %24,013,011,714,75,20,00,90,010,5
průměrné % poražených soupeřů35,373,079,762,585,6100,093,5100,074,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí1.1.1.1.1.2.2.5.1.3.4.3.3.4.4.1.9.9.3.4.4.5.7.10.2.2.6.
odstup %0,00,00,00,00,01,52,95,80,02,92,95,04,81,94,70,014,918,35,43,64,920,00,014,611,78,116,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,095,794,778,9100,080,075,090,991,372,781,3100,050,050,088,983,362,533,333,310,083,375,028,6
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr6.02.07.35.03.52.72.51.01.03.6
medián6274332113
modus6254312111
počet závodů12364342227
průměrný odstup od vítěze %16,79,911,67,94,11,92,50,00,05,6
průměrné % poražených soupeřů28,679,225,572,584,185,092,3100,0100,076,2

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí1.4.3.1.2.3.3.1.8.9.3.4.9.9.1.13.25.6.9.9.10.10.14.18.4.4.15.10.18.16.16.
odstup %0,00,90,60,05,00,90,10,04,75,84,35,93,77,10,014,713,810,912,18,012,87,90,011,59,78,816,018,128,626,325,2
% poražených soupeřů100,093,595,3100,098,195,095,0100,082,179,595,092,975,079,5100,062,527,387,882,671,425,052,660,646,980,080,026,352,646,96,36,3
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr15.07.714.010.46.36.02.33.51.08.3
medián164149482319
modus164109913319
počet závodů43374342131
průměrný odstup od vítěze %24,511,56,510,35,23,51,50,70,08,5
průměrné % poražených soupeřů28,062,153,465,285,687,297,094,4100,070,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 4
23.03.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 10
10.04.16
sj 8
09.04.16
pořadí1.1.1.1.1.2.2.5.1.3.4.1.1.4.4.9.9.3.4.4.2.2.2.2.5.1.7.10.3.3.
odstup %0,00,00,00,00,01,52,95,80,02,92,90,00,01,94,714,918,35,43,64,94,40,24,84,220,00,00,014,66,210,1
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,095,794,778,9100,080,075,0100,0100,072,781,350,050,088,983,362,583,380,080,085,733,3100,033,310,066,766,7
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr4.84.14.02.02.51.01.03.3
medián33412112
modus32412111
počet závodů692542230
průměrný odstup od vítěze %8,56,73,31,22,50,00,04,5
průměrné % poražených soupeřů51,773,777,091,092,3100,0100,078,4

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 5
24.03.19
sj 3
23.03.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí1.4.3.1.2.3.3.1.8.9.3.3.9.9.13.25.6.9.9.10.4.5.5.5.10.2.14.18.7.6.6.7.15.8.10.9.10.16.16.12.11.12.18.
odstup %0,00,90,60,05,00,90,10,04,75,84,35,53,77,114,713,810,912,18,012,86,16,15,48,37,913,00,011,58,712,210,911,616,08,09,610,013,126,325,220,422,224,127,5
% poražených soupeřů100,093,595,3100,098,195,095,0100,082,179,592,092,375,079,562,527,387,882,671,425,086,482,681,881,852,690,060,646,970,075,078,373,926,350,035,750,035,76,36,342,147,447,619,0
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr14.210.48.89.19.04.82.33.51.08.3
medián121076932318
modus121065933319
počet závodů658102542143
průměrný odstup od vítěze %24,311,39,59,85,44,11,50,70,09,7
průměrné % poražených soupeřů28,139,568,468,977,389,297,094,4100,067,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
pořadí6.2.2.1.1.3.4.4.4.4.4.5.4.6.5.4.1.1.6.7.
odstup %8,62,75,20,00,00,14,15,56,43,04,66,00,114,811,78,10,00,012,128,6
% poražených soupeřů68,893,891,7100,0100,087,583,385,085,081,383,369,276,954,560,057,1100,0100,016,714,3
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr3.85.04.54.04.01.84.03.7
medián15444124
modus14444124
počet závodů432414220
průměrný odstup od vítěze %10,211,53,04,94,11,35,76,1
průměrné % poražených soupeřů57,857,273,183,783,394,881,375,4

Kategorie K1W

Kneblová Terezasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí4.2.3.2.3.4.5.13.9.5.14.7.12.13.14.12.2.2.11.15.18.21.
odstup %6,73,71,80,90,65,43,421,85,43,88,47,00,014,310,810,80,93,126,310,516,127,8
% poražených soupeřů92,797,695,297,694,491,791,876,984,688,664,982,965,652,050,059,393,393,352,433,315,016,7
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr21.018.07.513.09.510.35.03.03.08.7
medián2118213795327
modus2118212755322
počet závodů11432414222
průměrný odstup od vítěze %27,816,110,212,03,59,93,42,15,28,6
průměrné % poražených soupeřů16,715,068,153,874,378,891,894,795,272,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí6.2.1.1.2.4.2.4.3.7.1.7.7.3.5.
odstup %8,62,70,00,07,33,05,20,18,918,70,028,629,116,68,9
% poražených soupeřů68,893,8100,0100,092,381,391,776,987,540,0100,014,333,375,055,6
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr5.05.05.03.03.03.01.01.04.03.7
medián5373221123
modus5373221121
počet závodů12312211215
průměrný odstup od vítěze %8,922,815,88,92,65,20,00,05,79,2
průměrné % poražených soupeřů55,654,251,487,584,386,8100,0100,081,374,0

Kategorie K1W

Kneblová Terezasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí4.2.1.1.3.5.4.12.7.14.2.15.15.4.12.
odstup %6,73,70,00,03,03,84,90,06,314,10,710,517,610,414,0
% poražených soupeřů92,797,6100,0100,093,588,689,365,676,955,295,233,344,081,362,1
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr12.09.510.37.08.04.01.01.03.06.7
medián124147431124
modus12427431124
počet závodů12312211215
průměrný odstup od vítěze %14,014,08,46,32,53,40,00,05,26,4
průměrné % poražených soupeřů62,162,761,276,977,591,1100,0100,095,278,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí2.1.1.3.4.4.4.4.4.4.5.4.6.5.4.6.1.7.3.2.
odstup %5,20,00,00,15,84,15,56,43,04,66,00,114,811,78,112,10,028,622,78,3
% poražených soupeřů91,7100,0100,087,583,383,385,085,081,383,369,276,954,560,057,116,7100,014,366,780,0
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr2.54.75.04.54.04.01.83.7
medián26544414
modus21444414
počet závodů233242420
průměrný odstup od vítěze %15,513,611,53,04,94,91,37,4
průměrné % poražených soupeřů73,443,757,273,183,783,394,873,8

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí3.2.3.4.10.5.13.9.5.14.7.12.13.14.12.11.3.15.5.4.18.21.
odstup %1,80,90,65,48,33,421,85,43,88,47,00,014,310,810,826,33,710,514,76,916,127,8
% poražených soupeřů95,297,694,491,781,691,876,984,688,664,982,965,652,050,059,352,486,733,381,083,315,016,7
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr21.09.09.713.09.510.37.53.09.2
medián215111379539
modus21431275533
počet závodů1333242422
průměrný odstup od vítěze %27,812,613,512,03,59,95,92,19,5
průměrné % poražených soupeřů16,759,857,553,874,378,886,794,770,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí2.1.1.3.4.4.4.4.4.4.15.5.4.1.6.5.1.4.6.7.1.1.1.6.5.
odstup %5,20,00,00,15,84,15,56,43,04,67.143,46,00,10,014,811,70,08,112,128,60,00,00,013,214,3
% poražených soupeřů91,7100,0100,087,583,383,385,085,081,383,3---69,276,9100,054,560,0100,057,116,714,3100,0100,0100,037,550,0
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr5.51.06.53.44.56.24.01.84.0
medián516444414
modus516144414
počet závodů2325252425
průměrný odstup od vítěze %13,70,020,36,93,01.432,64,91,3291,5
průměrné % poražených soupeřů43,8100,015,574,373,166,983,394,872,7

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí3.2.3.4.10.5.13.9.5.14.7.12.2.13.14.1.12.11.15.2.1.1.18.12.12.3.3.8.7.7.21.
odstup %1,80,90,65,48,33,421,85,43,88,47,00,01,214,310,80,010,826,310,51,60,00,016,116,520,56,810,823,510,616,027,8
% poražených soupeřů95,297,694,491,781,691,876,984,688,664,982,965,696,252,050,0100,059,352,433,385,7100,0100,015,056,056,066,766,736,457,153,816,7
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr9.15.513.08.49.510.37.53.08.1
medián71111279537
modus3111175533
počet závodů8425242431
průměrný odstup od vítěze %16,64,418,47,43,59,95,92,19,4
průměrné % poražených soupeřů51,275,242,971,574,378,886,794,770,0

Ostatní sprint

Kategorie C1W

Kneblová Terezasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí1.3.
odstup %0,022,7
% poražených soupeřů100,066,7
pořadí20152016celkem
průměr3.01.02.0
medián311
modus311
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %22,70,011,4
průměrné % poražených soupeřů66,7100,083,4

Kategorie K1W

Kneblová Terezasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí3.5.
odstup %3,714,7
% poražených soupeřů86,781,0
pořadí20152016celkem
průměr5.03.04.0
medián533
modus533
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %14,73,79,2
průměrné % poražených soupeřů81,086,783,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále