Nesnídalová Lucie, 2002, Univerzitní sportovní klub Praha

Nesnídalová Lucie, 2002

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009080
výkonnostní třídy  slalom K1: 1 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
24.05.2024
26.05.2024
76. International Tatra Canoe Slalom K1W slalom 3.   0.760,7-
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom    
0
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
0
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 2. 1/U23 1.701,7
45
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 1. 1/U23
112
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom     NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 2. 1/U23 0.991,0NKZ
75
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1W sjezd     -
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1W slalom 5. 4/U23 3.153,0ČP
53
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1W slalom 5. 3/U23 6.836,7ČP
53
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy K1W slalom 11. 6/U23 5.575,8ČP
35
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy K1W slalom 6. 3/U23 5.255,2ČP
49
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom    
0
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1W slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 5. 4/U23 3.323,6
218
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom    
0
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/U23 NKZ
75
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 30. 6/U23 32.1129,2NKZ
9
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I K1W slalom 5. 3/U23 13.7411,8ČP
53
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I K1W slalom 4. 3/U23 6.335,5ČP
57
15.08.2023
20.08.2023
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
semifinal U23
18.   8.549,1-
15.08.2023
20.08.2023
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat U23
3.   4.935,3-
15.08.2023
20.08.2023
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross U23
46.   37.0358,8-
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
final
3.   5.014,7-
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
semifinal
9.   7.026,2-
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
heat 1
6.   5.595,5-
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
final U23
1.   -
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
final
1.   -
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal U23
1.   -
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal
1.   -
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat U23
4.   -
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat
4.   3.514,0-
20.07.2023
23.07.2023
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) WX1 slalom
cross U23
17.   47.3489,9-
15.06.2023
18.06.2023
ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1W slalom
heat
11.   10.4510,4-
15.06.2023
18.06.2023
ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen WX1 slalom
cross
6.   1.562,7-
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 6. 3/U23 8.768,6ČP
49
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 6. 3/U23 5.414,8ČP
49
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 3. 2/U23 3.543,3ČP
62
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 11. 3/U23 4.914,8ČP
35
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom    
0
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom 27. 9/U23 56.8252,0ČP
9
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 K1W slalom 5. 3/U23 3.873,1ČP
53
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 3. 1/U23 1.641,8NKZ
62
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 2. 1/U23 2.131,9NKZ
75
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 7. 3/U23 7.617,2ČP
46
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja K1W slalom 8. 3/U23 11.0110,1ČP
43
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 11. 2/U23 5.555,3ČP
35
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 10. 3/U23 106.3894,6ČP
37
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 2. 1/U23 0.310,3
198
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 10. 5/U23 65.3054,7ČP
37
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 9. 5/U23 116.62101,9ČP
40
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 6. 2/U23 16.6117,3ČP
49
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja K1W slalom 4. 2/U23 3.253,3ČP
57
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 4. 3/U23 3.053,1ČP
57
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv K1W slalom 2. 1/U23 0.930,9ČP
68
06.11.2020
08.11.2020
WORLD CUP 2 Pau Pau FRA K1W slalom 20.   68.7964,5-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 2/DS 1.040,9-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 5. 1/DS 5.505,8ČP/NKZ
53/68
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 9. 2/DS 21.1619,9ČP
40
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 7. 1/DS 9.228,6ČP
46
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 11. 2/DS 7.097,2ČP
35
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 13. 4/DS 15.1913,5ČP
31
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 8. 1/DS 8.588,6ČP
43
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 11. 3/DS 11.6011,2ČP
35
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 11. 4/DS 11.4111,5NKZ
57
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 1/DS 1.401,3NKZ
68
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 5. 3/DS 6.608,0NKZ
68
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 12. 5/DS 12.8316,1NKZ
62
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 8. 5/DS 7.177,4NKZ
62
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 7. 4/DS 8.448,6NKZ
62
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 8. 6/DS 12.1111,6-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 6. 2/DS 18.2916,5ČP
49
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 12. 4/DS 9.208,0ČP
33
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1W slalom 26. 7/DS 71.5672,0-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš K1W slalom
Jun
4.   2.112,0-
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 3.   4.374,1NKZ
75
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 3. 3/DS 3.463,3NKZ
75
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 1. 1/DS NKZ
75
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 12. 3/DS 5.535,1ČP
33
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 5. 1/DS 4.794,8ČP
53
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 12. 4/DS 10.9510,6ČP
33
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 8. 3/DS 7.328,7ČP
43
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 1. 1/DM NKZ
75
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 5. 2/DM 3.374,0NKZ
62
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 7. 4/DM 5.125,0-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 13. 3/DM 17.7115,8ČP
31
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 18. 5/DM 28.6524,8ČP
21
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 2. 1/DM 6.316,1NKZ
75
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 28. 11/DM 58.6257,0NKZ
15
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 3. 1/DM 1.441,5NKZ
75
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 2. 1/DM 3.793,9NKZ
75
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 3. 1/DM 6.548,4
117
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 3. 1/DM 6.948,5
119
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 8. 2/DM 59.2458,6ČP
43
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 6. 1/DM 5.955,7ČP
49
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 10. 1/DM 166.42174,1ČP
37
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 13. 1/DM 9.598,9ČP
31
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 4. 4/DM 6.676,8NKZ
62
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 4. 4/DM 6.165,1NKZ
62
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 2. 2/DM 0.360,4-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 13. 3/DM 14.4313,6ČP/NKZ
31/62
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 14. 4/DM 9.848,6ČP/NKZ
29/62
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 14. 3/DM 15.2415,9ČP
29
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 14. 3/DM 14.8915,1ČP
29
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 9. 4/DM 11.069,6NKZ
49
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/DM NKZ
75
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom 2. 2/DM 2.312,7
84
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C1W slalom 4. 2/DM 6.406,4
10
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom 3. 2/DM 5.809,2
87
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C1W slalom 3. 2/DM 7.889,6
14
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 10. 1/DM 70.4263,1ČP
37
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 12. 2/DM 13.2112,9ČP
33
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 4. 1/DM 6.796,1ČP
57
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 15. 3/DM 16.2815,6ČP
27
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1. 1/DM
62
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1. 1/DM
73
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/DM
54
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
BOHATÝ Karel
2. 2/DM 7.706,5
9
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 2. 2/DM 1.000,8
3
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/DM
54
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
BOHATÝ Karel
3. 1/DM 16.9016,1
7
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 1. 1/DM
7
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 20. 1/ZS 17.3416,8ČP/NKZ
17/49
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 17. 1/ZS 15.2613,9ČP/NKZ
23/62
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 22. 6/ZS 9.9618,5-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 5. 1/ZS 3.873,5-
28.08.2016 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 3. 1/ZS 2.962,4
64
27.08.2016 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 6. 1/ZS 20.7819,8
69
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 21. 3/ZS 36.8829,4ČP
15
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 16. 2/ZS 20.6918,8ČP
25
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 6. 6/ZS 5.968,3-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 1. 1/ZS -
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 1. 1/ZS
60
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 1. 1/ZS
60
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 11. 1/ZS 11.7611,0NKZ
53
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 6. 1/ZS 7.667,2NKZ
68
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 1. 1/ZS OM
40
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 1. 1/ZS OM
40
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 4. 1/ZS 7.508,4NKZ
68
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 9. 2/ZS 4.014,4NKZ
57
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). K1W slalom 1. 1/ZS
46
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). C2M slalom
MILYAN David
16. 2/DM 53.2446,9
4
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) K1W slalom 1. 1/ZS
56
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) C2M slalom
MILYAN David
17. 1/DM 54.7949,8
2
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 20. 2/ZS 23.3624,4ČP
17
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 34. 4/ZS 69.1472,2ČP
2
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 16. 1/ZS 15.0315,4ČP
25
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 19. 2/ZS 14.5214,5ČP
19
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 2. 1/ZS 3.103,7
40
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 2. 1/ZS 4.204,8
31
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 4. 1/ZS 4.464,1NKZ
75
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 9. 3/ZS 16.5614,4NKZ
53
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 17. 2/ZS 9.8022,0-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 11. 3/ZS 18.3618,6-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 3. 3/ZS 3.217,2-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 3. 3/ZS 7.477,4-
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy K1W slalom 1. 1/ZS
65
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy K1W slalom 4. 2/ZS 4.033,3
63
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 3. 3/ZS 3.573,1
54
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 1. 1/ZS
66
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 2. 2/ZS 0.490,5
54
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 2. 2/ZS 2.292,6
54
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 23. 3/ZS 28.1729,7NKZ
23
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 22. 4/ZS 26.8828,6NKZ
27
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 3. 3/ZS 4.905,4
74
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 1. 1/ZS
87
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu K1W slalom 3. 2/ZS 5.835,9
78
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu C1W slalom 8. 3/ZS 35.7133,8
0
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží K1W slalom 4. 2/ZS 2.282,3
77
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 14. 3/ZS 22.7421,7NKZ
43
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 14. 2/ZS 27.4426,4NKZ
43
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 3. 1/ZS 29.8930,6
60
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 6. 1/ZS 11.2515,7
26
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 9. 2/ZS 42.2643,0
45
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 8. 2/ZS 13.5417,4
38
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 4. 1/ZS 9.6010,6
61
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 6. 2/ZS 12.9014,0
57
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 13.   18.7717,4-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 7.   7.047,3-
24.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 5. 1/ZM 8.457,7
52
23.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 17. 2/ZM 49.2651,2
8
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 14. 3/ZM 16.1716,7
58
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 10. 2/ZM 8.088,3
74
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 9. 3/ZM 8.509,5OM
47
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 7. 1/ZM 5.175,8OM
56
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 38. 2/ZM 47.2745,8NKZ
3
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 29. 1/ZM 31.8931,9NKZ
12
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom 9. 1/ZM 17.6418,6
19
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom 10. 1/ZM 16.9018,5
26
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 36.   119.52126,7NKZ
9
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 34.   89.8995,2NKZ
11
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 10. 1/ZM 20.8326,9
61
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 10. 1/ZM 19.6825,9
57
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 2. 1/ZM 1.030,9
47
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 9. 1/ZM 9.328,6
22
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 15. 1/ZM 55.9056,6
1
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom   1/ZM
0
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 10. 1/ZM 10.4313,2
16
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 14. 1/ZM 45.3443,0
2
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna, K1W slalom 8. 1/ZM 9.609,6
21
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 12. 2/ZM 21.2022,7
11
06.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 9. 1/ZM 20.6822,1
10
05.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 9. 1/ZM 18.8819,9
9
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 9. 2/ZM 9.608,2
24
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 10. 2/ZM 16.0012,9
24
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 16.   17.8215,1-
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 13. 1/ZM 20.2521,7
58
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 15. 1/ZM 17.1816,9
53
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 16. 2/ZM 21.4825,0
15
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 19. 2/ZM 27.6029,1
17
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom   3/ZM NKZ
0
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom   3/ZM NKZ
0
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 12. 2/ZM 18.2516,3
14
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 11. 1/ZM 12.9011,4
16
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 23. 6/ZM 65.6868,7OM
9
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom 21.   53.1550,7OM
13
07.10.2012 Klatovský slalom ve Strakonicích - nedělní závod řeka Otava Strakonice v Podskalí K1W slalom 7. 1/PŽ 16.5019,5
0
06.10.2012 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice v Podskalí K1W slalom 7.   22.1023,1
0
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 9. 1/PZ 15.9013,9
0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 9. 1/PZ 10.208,8
0
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 7. 1/PZ 11.8010,8
0
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 9. 1/PZ 11.6010,3
0
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom
předžákyně
1. 1/PZ
0
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom
předžákyně
   
0
08.07.2012 VZ ve slalomu v Kadani - neděle, závod č.2 řeka Ohře, Kadaňský mlýn K1W slalom 5. 1/PZ 15.2016,0
0
07.07.2012 VZ ve slalomu v Kadani - sobota, závod č.1 řeka Ohře, Kadaňský mlýn K1W slalom 6. 1/PZ 17.6018,5
0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 32. 1/PZ 29.1727,7
0
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 28. 1/PZ 17.6018,2
0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 7. 1/PZ 15.0012,6
0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 11. 1/PZ 14.7012,3
0
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 13. 1/PZ 23.2923,4
0
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 14. 1/PZ 31.4431,1
0
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 19. 1/PŽ 30.7034,1
0
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 23. 1/PŽ 38.0039,8
0
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 22.   26.2025,0
0
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 20.   29.7026,5
0
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1W slalom
předžákyně
4.   12.408,9
0
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1W slalom
předžákyně
4.   29.1024,3
0
07.08.2011 VZ ve slalomu - neděle Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 7. 2/PZ 24.0620,6
0
06.08.2011 VZ ve slalomu - sobota Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 8. 2/PZ 28.3823,4
0
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 28. 3/PZ 58.9864,9
0
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 26. 2/PZ 38.4040,2
0
22.05.2011 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava - nádraží u železničního mostu K1W slalom 27. 3/PŽ 50.2059,3
0
21.05.2011 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava - nádraží u železničního mostu K1W slalom 27. 3/PŽ 50.2052,0
0
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1W slalom 14. 3/PZ 59.0057,8
0
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1W slalom 12. 1/PZ 61.8057,0
0
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom
předžákyně
2. 2/PZ 0.480,3
0
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom
předžákyně
1. 1/PZ
0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
47. 6/PZ 123.90140,0
0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
51. 8/PZ 228.30249,5
0
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1W slalom
sobota 25.9.2010, předžákyně
7.   34.4025,4-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1W slalom
neděle 26.9.2010, předžákyně
6.   27.3020,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Nesnídalová LucieUniverzitní sportovní klub Praha K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.07.23 aktualizace z registru ČSK
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1: 1   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1: 1   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1: 2+   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1: 2+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.05.17 updated from RVP
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1: 2+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.04.17 updated from RVP
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1: 2+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.05.16 updated from RVP
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.05.13 updated from RVP
Nesnídalová LucieTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom K1W 14,56 14,56
22.05.2021 slalom K1W 7,70 7,70
16.05.2021 slalom K1W 5,28 5,28
15.05.2021 slalom K1W 1,39 1,39
Místo narozeníRokycany
ZnameníLev
BydlištěŽatec
ZaměstnáníGymnázium Žatec
Výrobce loděGalasport
Model loděCaipi
Výrobce pádlaRaab Paddles
Od kolika let pádluje7
První trenérFrantišek Sajdl
Současný trenérJan Petříček, Jiří Prskavec
ZálibyTančím standardní a latinskoamerické tance, vzdělávám se, cestuji
Zimní přípravaV Emirátech, ve Francii
Cíle na sezonuVyjet si juniorskou reprezentaci a reprezentaci do 23 let na rok 2021 na Nový Zéland
Nejlepší dosažené výsledky3. místo MSJ 2017, 4.místo MEJ 2019, 6. místo MSJ 2019
Oblíbenci v hudbě80s, Michael Jackson, David Bowie, Coldplay, Daft Punk
Oblíbený filmVlasy
Oblíbený herecHugh Grant, Julia Roberts
Oblíbená traťTrnávka, Pau

Profil aktualizován 22.04.2024

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-A
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-A
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1W FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1W HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1W FINALE-A
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1W HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-A
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W FINALE-A
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W FINALE-A
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých K1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-A
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně K1W HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W FINALE-A
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod K1W HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W FINALE-A
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-A
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-AGalasport Caipi
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-BGalasport Caipi
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Caipi
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Caipi
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Caipi
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-BGalasport Tik-Tak
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W finale-BGalasport Tik-Tak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Tik-Tak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Tik-Tak
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Tik-Tak
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
0|4319|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
6.K1W 4/4 190
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 75
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1W 2/2 45
13.K1W 5/6 330

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.K1W 5/6 270
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 84
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.K1W 5/6 214
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 137
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.K1W 1/1 198

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
6.K1W 5/6 271

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 5/7 217
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/5 266

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 5/6 211
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.K1W 5/6 191
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.K1W 2/2 236

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/8 216
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 261
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 4/4 34
55.C2M
Bohatý Karel
2/2 16
10.K1W 5/6 360

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1W 6/8 126
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.K1W 4/6 255
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
85.C2M
Milyan David
2/2 6
6.K1W 5/8 309
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 2/2 80

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.K1W 4/6 214
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
1.K1W 5/16 382

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1W 4/4 35
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.K1W 5/16 302
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 2/2 103

rok 2013

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/10 176
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.K1W 2/2 22

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/18 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/16 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1W65961010121421

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220202019201820172016201520142013
K1W0000000273740

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220182017201620152014201320122011
C1W40---25-35----
K1W13199593810611019124121
C2M----5585-----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620142013
K1W152050
Fotky nenalezeny.
0|4319|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
6.K1W 4/4 190
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 75
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.C1W 2/2 45
13.K1W 5/6 330

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.K1W 5/6 270
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 84
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.K1W 5/6 214
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 2/2 137
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.K1W 1/1 198

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
6.K1W 5/6 271

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 5/7 217
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/5 266

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.K1W 5/6 211
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.K1W 5/6 191
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.K1W 2/2 236

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.K1W 6/8 216
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~K1W 4/6 261
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 4/4 34
55.C2M
Bohatý Karel
2/2 16
10.K1W 5/6 360

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1W 6/8 126
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.K1W 4/6 255
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
85.C2M
Milyan David
2/2 6
6.K1W 5/8 309
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 2/2 80

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.K1W 4/6 214
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
1.K1W 5/16 382

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1W 4/4 35
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.K1W 5/16 302
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 2/2 103

rok 2013

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.K1W 5/10 176
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.K1W 2/2 22

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/18 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/16 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1W65961010121421

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220202019201820172016201520142013
K1W0000000273740

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220182017201620152014201320122011
C1W40---25-35----
K1W13199593810611019124121
C2M----5585-----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620142013
K1W152050

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
224 6 4 4     238
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár10.710.0557
K1W10.710.0557
NKZ10.45.0139
K1W10.45.0139
veřejné závody9.27.01111
K1W9.57.01101
C1W3.32.026
C2M9.53.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,011,811,823,557
K1W00,011,811,823,557
NKZ512,8410,3512,81435,939
K1W512,8410,3512,81435,939
veřejné závody1715,3119,9109,03834,2111
K1W1615,887,987,93231,7101
C1W116,7233,3116,7466,76
C2M00,0125,0125,0250,04
Celkem2210,6167,7167,75426,1207
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1142304202521,9
K1W1142304202521,9
NKZ771030132228,6
K1W771030132228,6
veřejné závody220169487433,6
K1W200144477135,5
C1W12363325,0
C2M82142700,0
Celkem41150281212129,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Nesnídalová Luciesl 56
18.05.24
sl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
pořadí1.5.5.11.6.5.4.6.6.3.11.27.5.7.8.11.10.10.9.6.4.4.2.5.9.7.11.13.8.11.6.12.12.5.12.8.13.18.8.6.10.13.13.14.14.14.10.12.4.15.20.17.21.16.20.34.16.19.
odstup % *)0,03,06,75,85,211,85,58,64,83,34,852,03,17,210,15,394,654,7101,917,33,33,10,95,819,98,67,213,58,611,216,58,05,14,810,68,715,824,858,65,7174,18,913,68,615,915,163,112,96,115,616,813,929,418,824,472,215,414,5
% poražených soupeřů *)100,090,090,074,487,288,291,486,186,194,472,218,887,582,480,069,772,765,466,783,990,389,796,692,573,380,665,560,075,965,581,559,362,186,762,175,960,041,477,484,469,058,671,469,851,951,964,054,287,546,253,763,625,946,442,4---54,545,5
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr20.412.011.39.29.15.811.35.85.610.6
medián19131089485510
modus161413121145655
počet závodů88667666558
průměrný odstup od vítěze % *)25,718,948,08,910,730,228,76,54,120,4
průměrné % poražených soupeřů *)41,562,165,171,373,382,168,586,488,369,4
počet jízd16161212141212129115
lepší 1. jízda4
50,0%
4
50,0%
4
66,7%
1
16,7%
3
42,9%
5
83,3%
4
66,7%
2
33,3%
2
40,0%
29
50,0%
čistých jízd2
12,5%
1
6,3%
2
16,7%
2
16,7%
4
28,6%
5
41,7%
3
25,0%
5
41,7%
2
22,2%
26
22,6%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Nesnídalová Luciesl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí5.4.27.5.9.2.9.7.8.6.12.7.18.6.10.2.14.14.5.1.11.3.13.7.16.
odstup % *)11,85,552,03,1101,90,919,98,611,616,58,05,024,85,7174,10,415,915,13,50,018,67,417,47,315,1
% poražených soupeřů *)88,291,418,887,566,798,073,380,686,081,559,389,541,484,469,098,151,951,990,5100,069,794,669,288,553,1
pořadí20132014201520162017201820192020202120222023celkem
průměr16.010.07.03.010.010.38.76.09.016.04.58.8
medián16731147879547
modus16731146629545
počet závodů1222343312225
průměrný odstup od vítěze % *)15,112,413,01,810,552,412,09,8101,927,68,622,0
průměrné % poražených soupeřů *)53,178,982,295,367,371,175,684,066,753,289,875,3
počet jízd2444686624450
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
1
33,3%
2
50,0%
1
33,3%
1
33,3%
1
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
13
52,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
75,0%
1
16,7%
0
0,0%
1
16,7%
2
33,3%
0
0,0%
1
25,0%
2
50,0%
11
22,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Nesnídalová Luciesl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí2.1.30.3.2.5.11.3.5.12.8.7.3.3.1.1.1.5.2.28.3.2.4.4.13.14.9.1.20.17.11.6.4.9.4.9.23.22.14.14.38.29.36.34.
odstup %1,00,029,21,81,95,811,51,38,016,17,48,64,13,30,00,00,04,06,157,01,53,96,85,113,68,69,60,016,813,911,07,28,44,44,114,429,728,621,726,445,831,9126,795,2
% poražených soupeřů98,0100,039,696,098,092,583,996,993,582,587,789,796,496,4100,0100,0100,093,398,252,696,798,494,093,971,469,881,0100,053,763,679,689,894,786,092,580,546,353,369,070,515,936,412,515,4
pořadí2014201520162017201820192020202220232024celkem
průměr34.314.311.27.56.83.87.22.515.52.010.8
medián3414942352126
modus2914442152121
počet závodů466666522144
průměrný odstup od vítěze %74,920,810,37,312,13,98,61,914,61,016,0
průměrné % poražených soupeřů20,168,777,985,089,995,089,997,069,898,078,6
počet jízd812121212121043287
lepší 1. jízda2
50,0%
3
50,0%
3
50,0%
4
66,7%
2
33,3%
5
83,3%
3
60,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
25
56,8%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
6
50,0%
3
25,0%
4
33,3%
5
41,7%
3
30,0%
2
50,0%
1
33,3%
1
50,0%
26
29,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Nesnídalová Luciesl 56
18.05.24
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 61
31.05.15
pořadí2.4.3.2.1.8.
odstup %1,76,49,60,80,033,8
% poražených soupeřů96,378,685,775,0100,022,2
pořadí201520172024celkem
průměr8.02.52.03.3
medián8222
modus8122
počet závodů1416
průměrný odstup od vítěze %33,84,21,78,7
průměrné % poražených soupeřů22,284,896,376,3
počet jízd28212
lepší 1. jízda1
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
3
37,5%
0
0,0%
3
25,0%

Kategorie C2M

Nesnídalová Luciesl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
pořadí2.3.16.17.
odstup %6,516,146,949,8
% poražených soupeřů66,760,025,020,0
pořadí20162017celkem
průměr16.52.59.5
medián1623
modus1622
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %48,311,329,8
průměrné % poražených soupeřů22,563,442,9
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Nesnídalová Luciesl 56
18.05.24
sl 18
06.04.24
sl 37
23.04.22
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 119
28.08.16
sl 118
27.08.16
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 137
30.08.15
sl 136
29.08.15
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 28
26.04.15
sl 27
26.04.15/2
sl 26
25.04.15
sl 25
25.04.15/2
sl 9
12.04.15
sl 8
11.04.15
sl 120
24.08.14
sl 119
23.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
sl 32
04.05.14
sl 31
03.05.14
sl 30
03.05.14/2
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
KT ST NE
06.10.13
KT ST SO
05.10.13
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
07.10.12
sl.Strakonic
06.10.12
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Kadaň
08.07.12
sl.Kadaň
07.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Řeka Radbuza
07.08.11
Řeka Radbuza
06.08.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Otava -
22.05.11
Řeka Otava -
21.05.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí1.5.2.3.3.2.3.1.1.1.1.3.6.1.1.1.1.2.2.1.4.3.1.2.2.3.1.3.4.6.3.8.9.4.6.5.17.14.10.9.10.10.10.2.9.15.10.14.8.12.9.9.9.10.13.15.16.19.12.11.7.7.9.9.7.9.1.5.6.32.28.7.11.13.14.19.23.22.20.4.4.7.8.28.26.27.27.14.12.2.1.51.47.6.7.
odstup %0,03,60,38,48,52,79,20,00,00,00,02,419,80,00,00,00,03,74,80,03,33,10,00,52,65,40,05,92,315,730,617,443,010,614,07,751,216,78,318,618,526,925,90,98,656,613,243,09,622,722,119,98,212,921,716,925,029,116,311,419,523,113,98,810,810,30,016,018,527,718,212,612,323,431,134,139,825,026,58,924,320,623,464,940,259,352,057,857,00,30,0249,5140,020,425,4
% poražených soupeřů100,090,297,597,197,398,597,3100,0100,0100,0100,088,977,3100,0100,0100,0100,095,594,7100,080,095,6100,097,397,394,9100,095,894,364,381,865,046,788,583,377,820,075,082,046,752,686,285,297,077,8---57,135,070,854,270,469,279,577,566,763,262,560,960,766,768,470,079,581,072,768,0100,066,761,554,462,571,474,440,035,065,459,344,747,240,040,057,156,325,039,027,829,718,831,366,7100,02,09,816,7---
pořadí20102011201220132014201520162017201820222024celkem
průměr6.518.812.212.310.33.82.11.53.02.03.09.5
medián614911103113217
modus6479103113211
počet závodů216171015168621295
průměrný odstup od vítěze %22,953,118,818,321,99,63,82,08,40,31,820,5
průměrné % poražených soupeřů8,439,766,567,761,286,694,699,397,297,595,169,4
počet jízd432341930321612423188
lepší 1. jízda0
0,0%
6
37,5%
9
52,9%
5
50,0%
7
46,7%
6
37,5%
3
37,5%
5
83,3%
1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
44
46,3%
čistých jízd1
25,0%
8
25,0%
13
38,2%
5
26,3%
7
23,3%
13
40,6%
6
37,5%
7
58,3%
2
50,0%
2
100,0%
1
33,3%
65
34,6%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Nesnídalová Luciesl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 104
29.07.23/3
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
MEj 2023
20.07.23/4
MEj 2023
20.07.23/5
MEj 2023
20.07.23/6
sl ICF 3
15.06.23
SP Pau
06.11.20
sl 105
03.08.19
MEj 2023
03.07.19
pořadí3.3.18.3.9.6.4.1.1.4.1.1.11.20.26.4.
odstup %0,75,39,14,76,25,54,00,00,00,00,00,010,464,572,02,0
% poražených soupeřů94,991,741,477,871,493,885,0100,0100,091,4100,0100,054,529,671,392,3
pořadí2019202020232024celkem
průměr15.020.05.23.07.2
medián420334
modus420131
počet závodů2112116
průměrný odstup od vítěze %37,064,53,80,711,5
průměrné % poražených soupeřů81,829,683,994,980,9
počet jízd4224232
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
18,8%
čistých jízd2
50,0%
1
50,0%
14
58,3%
1
50,0%
18
56,3%

Kategorie WX1

Nesnídalová Luciesl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
sl ICF 3
15.06.23
pořadí46.17.6.
odstup %58,889,92,7
% poražených soupeřů---42,985,3
pořadí2023celkem
průměr23.023.0
medián1717
modus66
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %50,550,5
průměrné % poražených soupeřů42,742,7
počet jízd66
lepší 1. jízda3
100,0%
3
100,0%
čistých jízd6
100,0%
6
100,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Nesnídalová Luciesl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
pořadí1.1.9.7.23.21.
odstup %0,00,09,55,868,750,7
% poražených soupeřů100,0100,082,287,026,733,3
pořadí201320142016celkem
průměr22.08.01.010.3
medián21717
modus21711
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %59,77,70,022,5
průměrné % poražených soupeřů30,084,6100,071,5
počet jízd34411
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd2
66,7%
1
25,0%
3
75,0%
6
54,5%

Ostatní slalom

Kategorie K1W

Nesnídalová Luciesl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.1.3.1.
odstup %0,00,03,10,0
% poražených soupeřů100,0100,095,6100,0
pořadí20152016celkem
průměr2.01.01.5
medián111
modus111
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %1,60,00,8
průměrné % poražených soupeřů97,8100,098,9
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd1
25,0%
3
75,0%
4
50,0%

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Nesnídalová Luciesj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
pořadí22.6.17.3.
odstup %18,58,322,07,2
% poražených soupeřů27,676,236,087,5
pořadí20152016celkem
průměr10.014.012.0
medián366
modus363
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %14,613,414,0
průměrné % poražených soupeřů61,851,956,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále